ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Тройной Одеколон

Перейти донизу 
+6
kh_fish
KHSN
Стас
Vitgor
fill
Palych
10 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Palych
Частий гість
Частий гість
Palych


Повідомлень : 84
Репутація : 43
Дата реєстрації : 24.10.2018
Вік : 60
Звідки : Черкаси

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 14:03

Зустрічав у мережі порівняння запаху "Тройного" з запахом (формулою) Kölnisch Wasser 4711. Був, відверто кажучи, здивований. Він дійсно нагадує 4711? :)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 14:28

Palych пише:
Зустрічав у мережі порівняння запаху "Тройного" з запахом (формулою) Kölnisch Wasser 4711. Був, відверто кажучи, здивований. Він дійсно нагадує 4711? :)

Запах Тройного сильно залежить від виробника.
У мене зараз три Тройних, і всі вони відмінні по запаху, хоча й пахнуть в +/- одній тональності.
Був і Тройной Ретро №3 з Золотоноші, але з ним я не здружився.
Спочатку все було нормально, а потім з’явився якийсь сторонній запах, що сильно нагадував гниле дерево. Тож залишок просто вилив.

Щодо подібності тройного до 4711, то тут та сама історія: звучать в схожій тональності, але відмінності відчутні.
Мій примірник 4711 мав сильну бергамотову ноту. Але у мене був пробник для магазинів, він зазвичай більш насичений, ніж парфуми серійних пляшок.
Але трохи згодом я мав нагоду понюхати 4711 з серійної пляшки - і він мені видався чимось подібним до Тройного від фабрики Аромат. Але лиш подібним - не тотожним.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vitgor
Постоялець
Постоялець
Vitgor


Повідомлень : 566
Репутація : 430
Дата реєстрації : 25.12.2018
Звідки : КиЇв

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 14:30

Palych пише:
Зустрічав у мережі порівняння запаху "Тройного" з запахом (формулою) Kölnisch Wasser 4711. Був, відверто кажучи, здивований. Він дійсно нагадує 4711? :)
В даному випадку, Тройной - лосьон, спирт - 25%, інгредієнтів дуже мало. На жаль, 4711 не користувався. 
Мені особисто, Тройной лосьон від Золотоноші зовсім не нагадав Тройной одеколон "тих часів". Новий аромат досить відчутний при нанесенні, простий, приємний (якась деревна прілість, підлісок після дощу )), ледве перебивається спиртом. Спирт проходить миттєво, залишається ледь відчутний аромат біля обличчя, зовсім не шлейфовий. Сам на собі аромат відчуваю довго, дружина - лише на інтимній відстані. Шкіра почуває себе чудово (відразу) - без плівок, липкості, висихання. Рекомендую! )


Останній раз редагувалося: Vitgor (Пт 2 Серп 2019 - 15:51), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 14:37

Vitgor пише:
Palych пише:
Зустрічав у мережі порівняння запаху "Тройного" з запахом (формулою) Kölnisch Wasser 4711. Був, відверто кажучи, здивований. Він дійсно нагадує 4711? :)
Шкіра почуває себе чудово (відразу) - без плівок, липкості, висихання. Рекомендую! )

По ТТХ до Тройного Ретро №3 питань нема.
Але щось не те було з запахом. Можливо, лише в моєму примірнику.
Зрештою, з такою ціною можна і перевірити здогадку :-)

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 15:33

Тема про тройной интересная, поэтому перенёс я вас парни в отдельную тему!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 15:38

Just a Hobby пише:
Тема про тройной интересная, поэтому перенёс я вас парни в отдельную тему!

Бдітєльний? :-)))
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 2 Серп 2019 - 16:04

Ну а якщо вже з’явилася така тема, то чого б і не обговорити?

Як я вже й казав, конкретний запах Тройного сильно залежить від виробника.
З того що в мене є/було можу сказати таке:

- Тройной от Наполеона фабрики Новая Заря - щось жахливе. Мій примірник сильно відгонить якимось милом, і після нанесення залишає по собі щось схоже на незмиту мильну піну.
Я його купляв на базарчику в ямі біля київського зал. вокзалу. Можа саме в цьому причина - просто підробка або бодяга.
Ще поки стоїть на поличці, але скоріше за все піде в раковину.

- Тройной Ретро №3 з Золотоноші - теж не зайшло. Це насправді не одеколон, а засіб після гоління, 25% спирту. По доглядовим якостям питань нема, але таке враження що він зіпсувався - з’явився сторонній запах гнилого дерева. 
Вилив.
Початковий запах був близький до звичного Тройного.

- Тройной фабрики Ефект - найкращий з моїх. Він найбільше схожий на "ще той". В запаху добре відчуваються всі три його класичні цитрусові компоненти.
Трохи важкуватий, дружина його не жалує. Але мені дуже до вподоби.

- Тройной фабрики Аромат - дуже непоганий. Запах більш тонкий і ніжний, порівняно з ефектівським, має невеличку квіткову складову. З задоволенням при нагоді ним користуюся.

Були ще пращури Тройного - Фаріна і 4711.
В світі досі сперечаються, хто з них справжній одеколон. Там хайп на рівні Еппл чи Самсунг, Кенон чи Нікон. Можна сказати, релігійний хайп.
В цьому конкретному я - фарініст :-)))

Щодо запахів:

- 4711 мені видався трохи різкуватим, з сильною нотою бергамоту. Хоча пізніша спроба трохи похитнула це моє уявлення - видався все ж таки більш ніжним і приємним.

- Фаріна - просто пісня! От як його описав автор - "аромат літнього італійського ранку" - так він мені і відчувається. Тут і цитруси, і квіти, і свіжість, і вранішнє сонце, і крапельки роси.

Я не те, щоб фанат Тройного, але мені цей одеколон цікавий, тож при нагоді беру на пробу.

marduk, Kitten911, Medoid, ditrih_, kh_fish та SurferUa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 23 Вер 2022 - 10:08

Да, просто он недооценен в полной мере. Попробовал одеколон "Тройной" от Эффект. Очень даже зашел. Боялся запаха, напрасно. Поразительно, но жена приняла. Офигеть. Прорасо, франция и многое другое - нет. Тройничок да. Кто их поймет...

Kitten911, Medoid, ditrih_ та kh_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
kh_fish
Новачок
Новачок
kh_fish


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.06.2022

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 23 Вер 2022 - 11:19

KHSN пише:
Да, просто он недооценен в полной мере. Попробовал одеколон "Тройной" от Эффект. Очень даже зашел. Боялся запаха, напрасно. Поразительно, но жена приняла. Офигеть. Прорасо, франция и многое другое - нет. Тройничок да. Кто их поймет...
Мабуть, з різновидів «тройного», саме від компанії «Эффект» найкращий. Якось попався ще «на каштані», але то зовсім барахло, хоч запах і приємний та спирту всього 25%, не годиться.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 23 Вер 2022 - 11:33

Блин, хоть иди и покупай 🤣🤣

Kitten911 та Medoid Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 23 Вер 2022 - 14:01

ditrih_ пише:
Блин, хоть иди и покупай 🤣🤣
 Не спішіть. Завтра Мірсол приїде   lol

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 23 Вер 2022 - 17:47

Я брал в аптеке. написано 61,5 % от оборота. Жгет меньше минуты. правда бреюсь уже не так как в начале пути. Сегодня даже бритву придавливал, первый раз. Без последствий. Бритва King C.G. лезвие BIC.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 24 Вер 2022 - 11:25

KHSN пише:
Да, просто он недооценен в полной мере. Попробовал одеколон "Тройной" от Эффект. Очень даже зашел. Боялся запаха, напрасно. Поразительно, но жена приняла. Офигеть. Прорасо, франция и многое другое - нет. Тройничок да. Кто их поймет...

Погоджусь, Тройной сильно недооцінений.
Певно, це через його зіпсовану репутацію.
Колись це був один з небагатьох доступних одеколонів, і використовували його не тільки з метою освіжитися після гоління чи для аромату, а й в санітарних і медичних цілях. Та й всередину вживали.
Так і склалося враження, що це щось не гідне уваги.

Ну й плюс з’явився доступ до великої кількості альтернатив.

Medoid Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 24 Вер 2022 - 11:28

Ну й вже як нагадали про цю тему, похвастаюся: додав собі в колекцію одеколон Przemyslawka.
Це легендарний польський класичний одеколон, що випускався з 1919 року.
Przemyslawka - прямий родич Тройного, щоправда зі своїми відтінками в ароматі - трохи є трав’яної ноти.
Загалом, цікава річ, можу рекомендувати пошановувачам Тройного.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 24 Вер 2022 - 14:20

Надеюсь и цена такая же 38,80 грн за 180 мл ?))))))
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 262
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 24 Вер 2022 - 21:40

fill пише:
Ну а якщо вже з’явилася така тема, то чого б і не обговорити?

Як я вже й казав, конкретний запах Тройного сильно залежить від виробника.
З того що в мене є/було можу сказати таке:

- Тройной от Наполеона фабрики Новая Заря - щось жахливе. Мій примірник сильно відгонить якимось милом, і після нанесення залишає по собі щось схоже на незмиту мильну піну.
Я його купляв на базарчику в ямі біля київського зал. вокзалу. Можа саме в цьому причина - просто підробка або бодяга.
Ще поки стоїть на поличці, але скоріше за все піде в раковину.

- Тройной Ретро №3 з Золотоноші - теж не зайшло. Це насправді не одеколон, а засіб після гоління, 25% спирту. По доглядовим якостям питань нема, але таке враження що він зіпсувався - з’явився сторонній запах гнилого дерева. 
Вилив.
Початковий запах був близький до звичного Тройного.

- Тройной фабрики Ефект - найкращий з моїх. Він найбільше схожий на "ще той". В запаху добре відчуваються всі три його класичні цитрусові компоненти.
Трохи важкуватий, дружина його не жалує. Але мені дуже до вподоби.
На счет НЗ полностью соглашусь, из всех их одеколонов один из самых резких и утомительных. Хотя у них есть неплохие, Спортклуб, Тет-а-тет, Паша, Смородина, тот же клон Диора - Для мужчин.
У Золотоноши кстати есть версия этого же аромата, но написано именно одеколон и 60% спирта. Аромат тот же. Мне очень нравится. Был у Стаса на обзоре, с бордовой этикеткой и золотой надписью.) Еще кстати такого же формата и тоже с крепостью 61% производит одеколон украинская компания Россо. Аромат тот же, на этикетке написано 61%. Спирт мягкий, летом после бритья применяю. Рекомендую.

fill Поставив вподобайку

Pitchshifter поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 24 Вер 2022 - 23:31

KHSN пише:
Надеюсь и цена такая же 38,80 грн за 180 мл ?))))))

Ні, дорожче. Але цілком підйомно. Я брав 100 мл  десь за 180 грн. Була ще версія зі спрей-дозатором за 260.але мені спреї не подобаються.
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 7 Жовт 2022 - 19:45

Из серии удивительное рядом. Купил тройной в магазине. стандартная бутылка-стекло. 180 мл. 60 оборотов. Цвет почему-то зеленый. Вопрос. использовал. Стоп. Запах не тройного. Долго вспоминал где я такой запах уже осязал. Точно очень, очень похож на WARS. Я его с техникума помню. Мой любимый был. Со временем запах пропадает, но "послевкусие", как у поляка. Хотя все индивидуально....

Palych та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyПт 7 Жовт 2022 - 22:16

KHSN пише:
Из серии удивительное рядом. Купил тройной в магазине. стандартная бутылка-стекло. 180 мл. 60 оборотов. Цвет почему-то зеленый. Вопрос. использовал. Стоп. Запах не тройного. Долго вспоминал где я такой запах уже осязал. Точно очень, очень похож на WARS. Я его с техникума помню. Мой любимый был. Со временем запах пропадает, но "послевкусие", как у поляка. Хотя все индивидуально....

А це точно Тройной був? 
Не Шипр?

Palych Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 8 Жовт 2022 - 6:27

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, fill, Palych, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 8 Жовт 2022 - 7:51

Таке враження, що етикетку переплутали.
Тройной не може так виглядати і так пахнути.

Хто виробник цього дива? :-)

Medoid та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 8 Жовт 2022 - 9:05

ТОВ "Аллен Парфум" м. Київ. Мабуть лише лейба.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 8 Жовт 2022 - 9:14

Взагалі тройной від Ефекту м. Харків є на мою думку кращій з запропонованих. Ті шо бачив. Головне градус. Та і запах жінці сподобався. Але він не стійкий.

Peshek Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 8 Жовт 2022 - 11:15

KHSN пише:
Взагалі тройной від Ефекту м. Харків є на мою думку кращій з запропонованих. Ті шо бачив. Головне градус. Та і запах жінці сподобався. Але він не стійкий.

Так, Ефектівський Тройной мені теж найбільше подобається.
Також є Тройной від Аромат - теж приємний, трохи ніжніший.

Peshek Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Тройной Одеколон Empty
ПовідомленняТема: Re: Тройной Одеколон   Тройной Одеколон EmptyСб 8 Жовт 2022 - 11:18

KHSN пише:
ТОВ "Аллен Парфум" м. Київ. Мабуть лише лейба.

Цікаво, у них на сайті він теж зеленого кольору :-)
Але ні опису, нічого - лише картинка.

Вже навіть цікаво стало його знайти і занюхати :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Тройной Одеколон
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
 Схожі теми
-
» Одеколон 4711
» Одеколон Lider
» Одеколон Marmara No.1
» Одеколон Marmara No.2
» Barber № 14 одеколон после бритья

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: