ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Поціновувачам вина.

Перейти донизу 
+5
Сергій
fill
Roman313
Ruslan
brawl
9 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 29 Лют 2020 - 21:58

brawl пише:
.... Honoro Vera Garnacha...
Добре вино, доступне в більшості закладів, завжди виручає, це далеко не погана гарнача, дуже добре пється :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Постоялець
Постоялець
Сергій


Повідомлень : 532
Репутація : 235
Дата реєстрації : 23.03.2018
Вік : 52
Звідки : Київ, Україна

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyВт 10 Бер 2020 - 20:02

У меня сегодня вкусненькая мадера: Justino's Madeira Fine Rich 3 y.o.  :97:


Название Justino's Madeira Fine Rich 3 y.o. (мадера)
Производитель Justino's, Madeira Wines, S.A.
Страна производства Португалия
Регион Мадейра
Объём 750 мл
Сорта винограда Тинта Рориз
Цвет вина Белое
Тип вина Креплёное
Содержание спирта 19%
Вид Мадера
Поціновувачам вина. - Сторінка 2 F00fb710
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 13:09

Посоветовали мне вот такое винишко lol .
Поделитесь впечатлениями, кто пробовал.

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_6317Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_6318
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 16:06

Ruslan Поціновувачам вина. - Сторінка 2 3387126096 Не пив саме цю пляшку, але судячи зі всього це типовий масовий зінфандель з США. Головні риси зінфанделю це висока щільність, насиченість та низька або рідше середня  кислотність. Аналог та родич італійського сорту Primitivo.
Головні недоліки цього сорту, як не парадоксально, в його ж перевагах - це низька кислотність (часто незбалансоване, добре тільки в молодому віці, низький потенціал до витримки) та надмірна фруктовість, fruit bomb як кажуть американці (мало другорядних відтінків, "компотність"). Гастрономічно дуже гарно поєднується з дуже великим спектром їжі, найкраще з фаст фудом як на мене.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 16:26

brawl, благодарю. Фастфуд - это конечно перебор, но с рыбой на гриле сегодня попробую :D .
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 16:27

Камради, рекомендую мобільну програму Vivino (або аналоги). Незамінна штука, коли хочеться спробувати щось нове для себе і не викинути гроші на вітер. Це не реклама, ми не раз користувалися. Як працює: ви фотографуєте етикетку на пляшці і відправляєте на сервер, а звідти отримуєте оцінку та відгуки реальних користувачів, які те вже пробували.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 16:36

Oleksii, шикарное приложение, благодарю.


Останній раз редагувалося: Ruslan (Пт 8 Травень 2020 - 9:09), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 17:10

Oleksii пише:
Камради, рекомендую мобільну програму Vivino (або аналоги). Незамінна штука, коли хочеться спробувати щось нове для себе і не викинути гроші на вітер.

На рахунок "не викинути гроші на вітер" не повністю погоджуюся з вами. У кожної людини свій індивідуальний смак, а Вівіно відображає "масовий смак" здебільшого людей які у вині не розбираються, або смак яких може не співпадати з вашим. Я цей додаток використовую як каталог вин які випив й роблю для себе короткі відмітки. На оцінки не орієнтуюсь зовсім і вас хочу застерегти від цього, якщо ви хочете сформувати та зрозуміти свій індивідуальний смак.

Boroda88 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 17:13

Ruslan пише:
brawl, благодарю. Фастфуд - это конечно перебор, но с рыбой на гриле сегодня попробую :D .
От якраз до гамбургера воно доречніше ніж до риби, я вас запевняю... lol  прихватіть з собою для експерименту, потім розкажете...
Візьміть до риби пляшку білого шардоне (як би це не банально звучало)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyСб 25 Квіт 2020 - 17:15

brawl пише:
Ruslan пише:
brawl, благодарю. Фастфуд - это конечно перебор, но с рыбой на гриле сегодня попробую :D .
От якраз до гамбургера воно доречніше ніж до риби, я вас запевняю... lol  прихватіть з собою для експерименту, потім розкажете...
Да я уже почитал, что к рыбе не очень. Белого, к сожалению, нет.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 10:24

brawl оказался прав. С рыбой Зинфандель вообще никак. Это я понял ретроспективно. А вот с пиццей хорошо получилось. Выраженный аромат дубовой бочки и чуть менее вишни. Очень насыщенное вино. Однозначно не мой вариант. Но как эксперимент, было интересно.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 10:29

Ruslan пише:
brawl оказался прав. С рыбой Зинфандель вообще никак. Это я понял ретроспективно. А вот с пиццей хорошо получилось. Очень выраженный аромат дубовой бочки и чуть менее вишни. Очень насыщенное вино. Однозначно не мой вариант. Но как эксперимент, было интересно.

Звертайтеся! Буду радий в міру своїх знань порадити, хоча я далеко не сомел'є :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 11:00

Хорошо :D . А что в отношении этого экземпляра?

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_6322Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_6323
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 12:46

Ruslan пише:
Хорошо :D . А что в отношении этого экземпляра?

Мушу визнати, що по італійським винам я не дуже "спеціалізуюсь" і поки що їх не дуже розумію  😢. Хоча мені доводилися пробувати і дорогі вина.  В майбутньому сподіваюсь виправити цей недолік. Особисто знаю людей які вважають Брунелло кращим вином у світі взагалі. Від себе: вино Брунелло непросте і з характером.  Ось частина статті яка введе в курс справи по Брунелло:

Брунелло:

По гастрономічному супроводу мені важко щось рекомендувати, можу сказати одне Брунелло це зазвичай доволі кислотні вина, а такі вина звичайно добре доповнюють жирні страви.


Останній раз редагувалося: brawl (Чт 30 Квіт 2020 - 12:54), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 12:52

Это вино я и купил на винодельне в Монтальчино :D . На дегустации очень понравилось.
В итальянских винах есть что-то особенное. Хотя и Францию тоже люблю.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2511
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 12:55

Руслане, то які можуть бути сумніви?! :-)
Прекрасне вино!
Вперед! :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 13:00

Ruslan пише:
Это вино я и купил на винодельне в Монтальчино :D . На дегустации очень понравилось.
В итальянских винах есть что-то особенное. Хотя и Францию тоже люблю.
Я вас поздоровляю. Круте вино.  Ок
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 13:42

Просто коллега brawl разбирается в вине ( в отличии от меня), я хотел узнать его мнение. Благодарю, вино действительно хорошее, насколько я помню. Виноделы нам рекомендовали, чтобы вино несколько лет полежало. Ждем.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 14:18

Ruslan пише:
Виноделы нам рекомендовали, чтобы вино несколько лет полежало. Ждем.
Якщо у винному шкафі чи у підвалі, то це воно може ще років зо 20 точно полежати, але чи йому це потрібно важко сказати, для цього треба пробувати. Ви на виноробні цей вінтаж 2013-го дегустували? якщо воно вам вже зараз сподобалося то я не думаю, що є сенс довго чекати, є ймовірність що воно пройде пік і тоді розочаруєтеся.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Квіт 2020 - 14:20

brawl пише:
є ймовірність що воно пройде пік і тоді розочаруєтеся.
Стоит об этом задуматься...
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 14:48

Откупорил вчера Брунелло под сырное ассорти.
Вино понравилось, хотя сразу было довольно таки насыщенное. Много танина. А вот когда подышало, стало очень и очень. Ваниль, кору, мох, дуб, вишню/черешню (как говорится в описании) вычленить не смог lol .
Просто наслаждался хорошим вином и не менее хорошим сыром.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyПн 4 Травень 2020 - 17:04

Ruslan пише:
Откупорил вчера Брунелло под сырное ассорти.
Вино понравилось, хотя сразу было довольно таки насыщенное. Много танина. А вот когда подышало, стало очень и очень. Ваниль, кору, мох, дуб, вишню/черешню (как говорится в описании) вычленить не смог lol .
Просто наслаждался хорошим вином и не менее хорошим сыром.
Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_0915
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyВт 5 Травень 2020 - 8:38

Roman313, очень похоже.
Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyЧт 16 Лип 2020 - 20:44

Країна:          Чилі
Виноробня:   Montes
Рік врожаю:  2016
Сорт:              Сіра

Montes Alpha Syrah

ціна ~ 15 евро

 Давно не писав про вино, все попадались вина про які особливо не було чого розповісти. Montes Alpha як  раз той випадок коли хочеться поділитися. Пив одночасно Alpha Carmenere і Alpha Syrah. Обидва вина дуже щільні, повнотілі, гарно структуровані, Carmenere так взагалі одне з самих щільних і повнотілих вин які я пив, практично можна жувати, рідкий шираз з Австралії чи зінфандель з США долетить до нього за щільністю структури. Syrah більш витончений за структурою, має більш округлі, згладжені таніни. Колір в Carmenere Alpha темно фіолетовий, майже непрозорий, Syrah Alpha фіолетово-гранатовий, темно карміновий, дуже гарний. Обидва вина були врожаю 2016 року, за кольором, ароматом, смаком жодного натяку на старіння. Вина ідеально збалансовані за кислотністю, її там стільки треба і яка треба. У винах відчувається внутрішня якась дика і неймовірна енергія, можливо того місця де ріс виноград, складно пояснити такі суб'єктивні моменти в сприйнятті. На мою скромну думку  :) за 16-17 умовних одиниць це супер варіант, далеко не кожне вино за 35-50$ стане поруч. Писати про такі вина складно без перебільшень, їх треба пити, краще в гарній компанії.  :97:
Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_0311

Ruslan, razorsedge, Сергій, Peshek та vates Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Поціновувачам вина.   Поціновувачам вина. - Сторінка 2 EmptyПт 23 Жовт 2020 - 13:25

Вот такое винцо производит один мой знакомый. Виноград покупает в Одессе.
Сначала оно легкое с ягодным послевкусием. Малина и еще что-то, не могу понять. Когда надышится, появляется очень приятная терпкость.
Очень достойное вино, не ожидал от него ничего подобного.

Поціновувачам вина. - Сторінка 2 Img_6914

Roman313, fill, Сергій, Peshek, sparta4, andrew_ADK та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Поціновувачам вина.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: