ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Fatip, Fatip Gentile

Перейти донизу 
+50
Yura_
all75
Віталіk
Hamster
ditrih_
ARTURIUS
alex-kin
bulldog38
vates
Koi
Алексей V
РустВр
krikka
Kozachok
Олександр Lutsk
sparta4
Budget Shave
croixeven
Давид Лейбович
Volodymyr
Daved
vcherkun
Vitgor
Vados1980
Сэм
dinozavr 24
fill
Тарас Швець
Андроний
Олександр Тернавский
Жека Жека
STEEL
xxtoyxx
ASV
trimmer
Изотовец
zabor
Andrewt
Саша Кавун
razorsedge
mougrim
Oleksii
Mikola
dimka
Farikhan
Стас
Denisus
Roman313
Ruslan
Murkatavr
54 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Наступний
АвторПовідомлення
mougrim
Частий гість
Частий гість
mougrim


Повідомлень : 99
Репутація : 57
Дата реєстрації : 01.02.2018
Вік : 39
Звідки : Алчевськ-Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 10:00

Мені в ньому зайшла "Астра" (зелена та синя), "Рапіра" в червоно-синій пачці, Тріт Платінум.

Не зайшов Спутнік - заробив собі подразнення, та таке, якого зроду не було. Фізер не раджу - голить до блиску, але потім все горить вогнем і щетина ще деньок боїться вилізти.

Втім, все індивідуально ;)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 11:28

Roman313 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Fatip Piccolo завжди для мене був наче заповітна мрія, завжди хотів спробувати а купляв щось інше:D
Але не сьогодні!
Купив тут:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Бритва цікава, якість добра, вага здивувала як на такий малий розмір ручки, лезо встає рівно без перекосів.
Ранком перше гоління, страшно бо перший станок з відкритою головою, тому питання до власників Fatip Piccolo з якого леза розпочати знайомство із зубатим духом старої Італії :?:  :?:  :?:

І так, не послухався нікого і зарядив Polsilver Super Iridium.
Збивши густу піну з Barrister & Mann Latha, Lavanda з тремтінням в руках поголився.
Гоління видалося надзвичайно м'яким, до третього проходу лезо не відчувалося.
В кінці коли наніс не такий вже і спиртовий After Shave Lotion Mühle Sea Buckthorn зрозумів, що тільки видалося :(
Плюси:
-поголився ідеально і дуже комфортно(стосується процесу гоління) але те саме я отримую з Rockwell Razors 6S plate 4.
-на диво зайшла мала і важка ручка, дуже комфортно особливо район підборіддя та шиї голити;
Мінуси:
-гоління видалося надзвичайно м'яким і це було оманливо бо в багатьох місцях отримав подразнення;
-не даремно я не дивився в сторону open comb бритв, потрібно вважати на родимки, не зрізав але відчув що пошкодив, в подальшому тільки closed comb однозначно;
-ну і найбільше напрягло те, що станок надзвичайно чутливий до дотримання кута гоління, трішки не правильно поставив нахил і він не голить.
Висновок для себе зробив наступний: стару італійську школу гоління потрібно поважати, станок залишається в колекції однозначно, але голитися потрібно новими сучасними станками з продуманою геометрію, технології та прогрес роблять своє принаймні в т-подібних безпечних бритвах. Хочеш переваг ретро над сучасністю голись небезпечною бритвою!

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 11:55

Roman313 пише:
Висновок для себе зробив наступний: стару італійську школу гоління потрібно поважати, станок залишається в колекції однозначно, але голитися потрібно новими сучасними станками з продуманою геометрію, технології та прогрес роблять своє принаймні в т-подібних безпечних бритвах. Хочеш переваг ретро над сучасністю голись небезпечною бритвою!

Все так - гоління оманливо м'яке (йой, пробі, він же такий зубатий!! ой леле, приготую бинти та напишу заповіт - на всякий!), рухи треба контролювати... тиснути? не дай боже!

Але, я собі вивів формулу для Fatip - ця "піранья" ідеально підходить для Х-денної щетини, раз. Друге, якщо голишся ним через день, то тут найголовніша проблема - перший прохід станком настільки ефективний, що другий (по діагоналі) та третій (проти шерсті, а особливо на підборідді) може викликати неабияке подразнення та ушкодження шкіри, особливо в районі шийних м'язів.

Але "дорогу подолає той хто йде", вже на третє гоління я почав отримувати дзен, а як наб'ю руку... ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
mougrim
Частий гість
Частий гість
mougrim


Повідомлень : 99
Репутація : 57
Дата реєстрації : 01.02.2018
Вік : 39
Звідки : Алчевськ-Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 12:22

Roman313 пише:
Roman313 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Fatip Piccolo завжди для мене був наче заповітна мрія, завжди хотів спробувати а купляв щось інше:D
Але не сьогодні!
Купив тут:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Бритва цікава, якість добра, вага здивувала як на такий малий розмір ручки, лезо встає рівно без перекосів.
Ранком перше гоління, страшно бо перший станок з відкритою головою, тому питання до власників Fatip Piccolo з якого леза розпочати знайомство із зубатим духом старої Італії :?:  :?:  :?:

І так, не послухався нікого і зарядив Polsilver Super Iridium.
Збивши густу піну з Barrister & Mann Latha, Lavanda з тремтінням в руках поголився.
Гоління видалося надзвичайно м'яким, до третього проходу лезо не відчувалося.
В кінці коли наніс не такий вже і спиртовий After Shave Lotion Mühle Sea Buckthorn зрозумів, що тільки видалося :(
Плюси:
-поголився ідеально і дуже комфортно(стосується процесу гоління) але те саме я отримую з Rockwell Razors 6S plate 4.
-на диво зайшла мала і важка ручка, дуже комфортно особливо район підборіддя та шиї голити;
Мінуси:
-гоління видалося надзвичайно м'яким і це було оманливо бо в багатьох місцях отримав подразнення;
-не даремно я не дивився в сторону open comb бритв, потрібно вважати на родимки, не зрізав але відчув що пошкодив, в подальшому тільки closed comb однозначно;
-ну і найбільше напрягло те, що станок надзвичайно чутливий до дотримання кута гоління, трішки не правильно поставив нахил і він не голить.
Висновок для себе зробив наступний: стару італійську школу гоління потрібно поважати, станок залишається в колекції однозначно, але голитися потрібно новими сучасними станками з продуманою геометрію, технології та прогрес роблять своє принаймні в т-подібних безпечних бритвах. Хочеш переваг ретро над сучасністю голись небезпечною бритвою!

Так-так, вын оманливо м'який, тож можна наробити собі великої шкоди - в цьому він душе подібний до жилетівського "Олд тайпу". І півбіди, якщо взяв такий кут, що не голить - гірше, якщо голить занадно добре :D

Ручка в нього дуже файна - я б залюбки обзавівся такою саме з латуні або бронзи, але під стандартну різьбу, бо в Фатіпу вона специфічна.

Тієї ж думки щодо прогресу - сучасний станок, прецізійно виготовлений на гарному обладнанні, позбавить вас і можливих "перекосів" леза, і необхідності його поправляти... Але все ж таки трапляються екземпляри ретро-станків, виробники яких майже навпомацки свого часу натрапили на геометрію, яка тримається на рівні з якісними сучасними. Для мене такий станок - це "Gillette NEW" М'якість та ефективність - але так, гребінка. Може, тому їх в мене аж декілька :)
Повернутися до початку Перейти донизу
mougrim
Частий гість
Частий гість
mougrim


Повідомлень : 99
Репутація : 57
Дата реєстрації : 01.02.2018
Вік : 39
Звідки : Алчевськ-Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 12:32

Murkatavr пише:

Але, я собі вивів формулу для Fatip - ця "піранья" ідеально підходить для Х-денної щетини, раз. Друге, якщо голишся ним через день, то тут найголовніша проблема - перший прохід станком настільки ефективний, що другий (по діагоналі) та третій (проти шерсті, а особливо на підборідді) може викликати неабияке подразнення та ушкодження шкіри, особливо в районі шийних м'язів.

Але "дорогу подолає той хто йде", вже на третє гоління я почав отримувати дзен, а як наб'ю руку... ;)

Все так! Тримаю його на випадок, якщо приїду звідкілясь з 5-денною щетиною. А з коротенькою так, три прохода, і потім тиждень мастишся лосьонами :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 13:12

mougrim пише:
"Gillette NEW"

Давайте огляд!
Повернутися до початку Перейти донизу
mougrim
Частий гість
Частий гість
mougrim


Повідомлень : 99
Репутація : 57
Дата реєстрації : 01.02.2018
Вік : 39
Звідки : Алчевськ-Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 13:21

Murkatavr пише:
mougrim пише:
"Gillette NEW"

Давайте огляд!

На вихідних зроблю парочку :)

Отправлено через Topic'it
Повернутися до початку Перейти донизу
Denisus
Бувалий
Бувалий
Denisus


Повідомлень : 266
Репутація : 553
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 49
Звідки : Одесса

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 21 Лют 2018 - 21:56

"Крошка" однозначно интересный станок, попку дельфина получить не проблема, правда частенько к этому прилагается потеря эпидермиса и кровавые точки. Да, и еще эти "полтора дня" завтра бриться вроде еще рано, а послезавтра ты уже заросший, как-то не удобно. Дружу, но нечасто. Люблю и ненавижу.

alex-kin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorsedge
Постоялець
Постоялець
razorsedge


Повідомлень : 905
Репутація : 576
Дата реєстрації : 12.03.2018
Вік : 35
Звідки : Львів

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyВт 20 Бер 2018 - 15:25

Roman313 пише:
Roman313 пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Fatip Piccolo завжди для мене був наче заповітна мрія, завжди хотів спробувати а купляв щось інше:D
Але не сьогодні!
Купив тут:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Бритва цікава, якість добра, вага здивувала як на такий малий розмір ручки, лезо встає рівно без перекосів.
Ранком перше гоління, страшно бо перший станок з відкритою головою, тому питання до власників Fatip Piccolo з якого леза розпочати знайомство із зубатим духом старої Італії :?:  :?:  :?:

І так, не послухався нікого і зарядив Polsilver Super Iridium.
Збивши густу піну з Barrister & Mann Latha, Lavanda з тремтінням в руках поголився.
Гоління видалося надзвичайно м'яким, до третього проходу лезо не відчувалося.
В кінці коли наніс не такий вже і спиртовий After Shave Lotion Mühle Sea Buckthorn зрозумів, що тільки видалося :(
Плюси:
-поголився ідеально і дуже комфортно(стосується процесу гоління) але те саме я отримую з Rockwell Razors 6S plate 4.
-на диво зайшла мала і важка ручка, дуже комфортно особливо район підборіддя та шиї голити;
Мінуси:
-гоління видалося надзвичайно м'яким і це було оманливо бо в багатьох місцях отримав подразнення;
-не даремно я не дивився в сторону open comb бритв, потрібно вважати на родимки, не зрізав але відчув що пошкодив, в подальшому тільки closed comb однозначно;
-ну і найбільше напрягло те, що станок надзвичайно чутливий до дотримання кута гоління, трішки не правильно поставив нахил і він не голить.
Висновок для себе зробив наступний: стару італійську школу гоління потрібно поважати, станок залишається в колекції однозначно, але голитися потрібно новими сучасними станками з продуманою геометрію, технології та прогрес роблять своє принаймні в т-подібних безпечних бритвах. Хочеш переваг ретро над сучасністю голись небезпечною бритвою!

Кстати станок тоже покупался на [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] потому как в барберкомпани по каким-то причинам их не продают (к моему удивлению). Мой любимій станок в ротации. Именно на нем я лучше всего чувствую разницу между лезвиями, будто станок придает им характер!

Игорь Херсон Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyВт 20 Бер 2018 - 17:07

razorsedge пише:
Именно на нем я лучше всего чувствую разницу между лезвиями
Совершенно верно. Он прям как лакмусовая бумажка. Вот как раз на нем сейчас и прогоняю все лезвия!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyВт 1 Травень 2018 - 23:00

А чем внешне отличаются версии из никеля и хрома? Хомяк начинает беспокоиться при виде Fatip Retro...
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 2 Травень 2018 - 8:54

Саша Кавун пише:
А чем внешне отличаются версии из никеля и хрома? Хомяк начинает беспокоиться при виде Fatip Retro...

я могу конечно ошибаться но никелирование - это промежуточный слой перед хромированием, но этот слой, сам по себе является самостоятельным покрытиям предотвращающий всякие нехорошие воздействия. Что же внешних различий, то 1) никель не такой блистючий и имеет более темный цвет. Ручка у Piccolo цельнолитая и тонкая, у хром версии более толстая и полая внутрях.

Конечно Piccolo смотрится более "рэтро"
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 2 Травень 2018 - 9:04

Т. е. никель, в теории, должен выглядеть более "рэтро", чем хром?
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 2 Травень 2018 - 9:17

Саша Кавун пише:
Т. е. никель, в теории, должен выглядеть более "рэтро", чем хром?

так точно!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyСр 2 Травень 2018 - 19:31

В общем, психалул, не выдержал - купил на Cosbox Fatip Piccolo. Теперь и я в клубе). Вот, только не знаю теперь, что буду делать с Крокодило-головой Yaqi, которая ко мне едет. Это будет мой первый опыт использования головы типа Open Comb. Даже не знаю, с какого лезвия начать. Почему-то склоняюсь к Polsilver SI или Astra SP.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

:afro:
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 13:37

Саша Кавун Вітаємо в секті! ))) Не маю практики використання заявлених Вами лез, але однозначно - щось м'яке і точно не Feather, бо на цьому Ваше знайомство з Fatip може й закінчитися )))
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 13:47

Дякую! З представлених лез, найбільш травматичнішимм у 89й голові для мене виявились Gillette, Personna, Derby. Найлагіднішими - Feather, Astra і Polsilver. Fatip вже скоро на відділення приїде, а я все ще в роздумах...
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 13:51

Feather - дуже травматичний для шкіри у Fatip`і , опіки у мене були просто ппць! То ж наполегливо рекомендую експерименти з Feather залишити на потім, коли руку зі станком наб'єте ))
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 13:55

Feather точно не буду ставити. Або Astra, або Polsilver. Можливо, Treet, але в 89й воно не дуже доставляло. Розумію, що Fatip - це інша справа, але лиш теоретично. Поки що.
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 16:59

Саша Кавун пише:
Feather точно не буду ставити. Або Astra, або Polsilver. Можливо, Treet, але в 89й воно не дуже доставляло. Розумію, що Fatip - це інша справа, але лиш теоретично. Поки що.

Фатип очень не однозначный станок, наверное самый неоднозначный. Мне очень интересно, какие лезвие тебе больше всего понравятся, ждем отчеты))))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 17:43

Итак, забрал я посылку с НП. Первые, но богатые, впечатления.

1. Размер самой посылки оказался ожидаемо мал. Я по обзорам понял, что станок небольшой. Начал распаковывать, снимать пупырку, на глаза попадается коробочка, по ощущениям, чуть больше спичечного коробка! Достаю станок - блин, какой же он крохотный! Как брелок для ключей). Но весит при этом ооочень приятно! Как же я обрадовался, что взял таки Piccolo, а не Grande!

2. Начитавшись обзоров, сложилось впечатление, что станок по качеству финиша и покрытия далёк от того же, привычного мне, Edwin Jagger DE89, который я считал эталоном красоты, дарящей эстетическое наслаждение! Подготовил себя, что Fatip более бюджетный, мол, ему простительно. Какое заблуждение! Edwin Jagger DE89 в сравнении с Fatip Piccolo выглядит очень современным, вылизанным и совсем не ретро, как я раньше полагал. Фатип, хоть и меньше, но его внешний вид и увесистость при этом а так же этот мегаприятный желтоватый оттенок покрытия вызывают чувство уважения к нему и радости обладания им! My Precious!!!(c)

3. Первое бритьё. Долго думал что поставить, метался между Astra SP и Polsilver SI. Решил просто: вытащил из EJ Астру после 1го использования. Лезвие кожей ощутил мгновенно. То, чего не хватало EJ. Понимание, что давить совсем нельзя пришло сразу. На щеках щетина с пением срезалась под корень. На шее, подбородке и под носом зубастость проявилась, причём выражено. То-ли от страха, то-ли от непривычки - в итоге кое-где остались островки с пеньками от щетины. Думаю, с опытом прийдёт понимание. С EJ тоже не сразу идеально выбривался.

4. Опять же, начитавшись форумов, встречал мнение, что раздражает необходимость стряхивать станок после промывок, т. к. вода задерживается меж зубцов, потом льётся по щекам, капает... Для меня этот "баг" наоборот показался "фичей" - я не люблю рыхлую пену. Мне нравится, когда она густая, кремообразная. При этом она лучше обволакивает кожу, но способна быстрее подсыхать. А тёпленькая влага меж фатиповских зубцов освежает пену на лице очень способствуя при этом скольжению бритвы. Ну очень понравилось это.

В целом, малютка очень порадовала! Раздражения есть, но не смертельные. Думаю, тут дело техники и привычки. Всё-таки не ЭдДж. И о таком приобретении нисколько не жалею, а обладать им ох, как приятно!

Чую, попаду я в секту...

:twisted:

Игорь Херсон та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 18:19

Поздравляю))))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6975
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 18:34

Поздравляю с хорошей покупкой!
Интересное первое впечатление, чувствую впереди еще будет много, что рассказать. lol
Единственный совет, который хотел бы дать - пусть станок идет по коже просто под своим весом.
Прислони его к коже и удерживай рукой, чтобы не упал. Он сам все сделает.
Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 19:15

Ruslan пише:

Единственный совет, который хотел бы дать - пусть станок идет по коже просто под своим весом.
Это утверждение всегда вызывало у меня недоумение. Пробовал так, но качество бритья не устраивало. Только с Фатипом я это ощутил в полной мере. Даже лезвие наверно менее острое для следующего бритья возьму. Трит какой-то. А то Полсильвер страшновато пока.


Останній раз редагувалося: Саша Кавун (Чт 3 Травень 2018 - 19:57), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Andrewt
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 143
Репутація : 34
Дата реєстрації : 14.11.2017
Вік : 44
Звідки : Кривий Ріг

Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Fatip, Fatip Gentile   Fatip, Fatip Gentile - Сторінка 2 EmptyЧт 3 Травень 2018 - 19:44

Саша Кавун пише:
В общем, психалул, не выдержал - купил на Cosbox Fatip Piccolo.

Вопрос перфекциониста - лезвие гуляет при установке или поправлять не надо вообще? Судя по отзыву на cosbox становится четко, а я месяц назад тоже психанул - прикупил такой же и там же, а люфтит зараза (поменьше чем на версии до 2017 года, но нужно все-таки смотреть при сборке, иначе немного вылет разный получается...)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Fatip, Fatip Gentile
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 11Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Наступний
 Схожі теми
-
» Новинки від Fatip
» Fatip slant razor
» Fatip-самое начало
» Допомога у виборі станка
» Fatip Storto Originale (ОС, SLANT).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: