ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades

Перейти донизу 
+20
tigor
trimmer
RotBart
Сэм
CNPOMAHELL
vicbro
Alex
kh_fish
Kitten911
РустВр
marduk
wakidzasi
fill
cka
serhii
Daved
Kozachok
Изотовец
vates
Саша Кавун
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
kh_fish
Новачок
Новачок
kh_fish


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.06.2022

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лип 2022 - 18:38

Затестив нещодавно всі три доступних чеських вироба: червоний Tiger Superior, сірий Tiger Platinum і синя Tatra Platinum. Як на мене, то доволі середненькі леза, виголитись начисто ні одним не вдалося, бо гостроти все ж не вистачає ні одному. На тему того, що сірий "тигр" і "татра" одне й теж лезо під разними брендами, то сумніваюсь якось, бо голять по різному, принаймні так здалось мені. 

Найгірше лезо з трійці це Tiger Platinum, занадто м'яке і майже не голить, йшло із невеликим зусиллям, якщо піддатися спокусі і трохи піддавити, то може з'їхати по щетині і порізати, практично неможливо голитись. Трохи краще Tiger Superior (червоний), голитись можна, хоча і без задоволення, йому теж не вистачає гостроти. І, нарешті, Tatra дала найкращий результат, але теж не задовільнила, пропускає місцями і може поставити червоних точок. 

На жаль "хвальоні" чеські лоукост-леза не виправдали очікувань. Єдине що в них класне, так це упаковка і зовнішньо самі леза, от тільки на жаль однією упаковкою добре виголений не будеш...

Alejandro та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 297
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 46
Звідки : Самбір

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лип 2022 - 21:24

kh_fish пише:
Затестив нещодавно всі три доступних чеських вироба: червоний Tiger Superior, сірий Tiger Platinum і синя Tatra Platinum. Як на мене, то доволі середненькі леза, виголитись начисто ні одним не вдалося, бо гостроти все ж не вистачає ні одному. На тему того, що сірий "тигр" і "татра" одне й теж лезо під разними брендами, то сумніваюсь якось, бо голять по різному, принаймні так здалось мені. 

Найгірше лезо з трійці це Tiger Platinum, занадто м'яке і майже не голить, йшло із невеликим зусиллям, якщо піддатися спокусі і трохи піддавити, то може з'їхати по щетині і порізати, практично неможливо голитись. Трохи краще Tiger Superior (червоний), голитись можна, хоча і без задоволення, йому теж не вистачає гостроти. І, нарешті, Tatra дала найкращий результат, але теж не задовільнила, пропускає місцями і може поставити червоних точок. 

На жаль "хвальоні" чеські лоукост-леза не виправдали очікувань. Єдине що в них класне, так це упаковка і зовнішньо самі леза, от тільки на жаль однією упаковкою добре виголений не будеш...
А в якому станку вони були, ці леза для агресивних станків, від фатіпа і вище, як на мене.
Повернутися до початку Перейти донизу
kh_fish
Новачок
Новачок
kh_fish


Повідомлень : 25
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.06.2022

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лип 2022 - 21:27

РустВр пише:
kh_fish пише:
Затестив нещодавно всі три доступних чеських вироба: червоний Tiger Superior, сірий Tiger Platinum і синя Tatra Platinum. Як на мене, то доволі середненькі леза, виголитись начисто ні одним не вдалося, бо гостроти все ж не вистачає ні одному. На тему того, що сірий "тигр" і "татра" одне й теж лезо під разними брендами, то сумніваюсь якось, бо голять по різному, принаймні так здалось мені. 

Найгірше лезо з трійці це Tiger Platinum, занадто м'яке і майже не голить, йшло із невеликим зусиллям, якщо піддатися спокусі і трохи піддавити, то може з'їхати по щетині і порізати, практично неможливо голитись. Трохи краще Tiger Superior (червоний), голитись можна, хоча і без задоволення, йому теж не вистачає гостроти. І, нарешті, Tatra дала найкращий результат, але теж не задовільнила, пропускає місцями і може поставити червоних точок. 

На жаль "хвальоні" чеські лоукост-леза не виправдали очікувань. Єдине що в них класне, так це упаковка і зовнішньо самі леза, от тільки на жаль однією упаковкою добре виголений не будеш...
А в якому станку вони були, ці леза для агресивних станків, від фатіпа і вище, як на мене.

Тестив у Gillette Super Adjustable, Merkur Progress. При тому, що в цих станках багато "м'яких" лез заходять на відмінно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 511
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyНд 10 Лип 2022 - 21:52

Виробник лез немає нічого спільного з виробництвом Астри. Нові власники підприємства, яке їх виготовляло, довгий час займались промисловими лезами, згодом придбали німецькі станки для виготовлення лез для гоління. Продукція нижче середньої якості, не користується попитом, тому практично виведена з ассортименту місцевих магазинів. В них, в основному, продають синю і зелену Астру і Wilkinson.

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyВт 24 Січ 2023 - 8:39

Немного не о платинум версии (как в заголовке), но считаю не заслуженным открывать новую тему для версии Tiger Superior premium stainless blade.
Я не любитель все время испытывать какие-то новые лезвия на своей коже. В свое время я определил для себя набор комфортных лезвий из 6 наименований, сделал определенный запас их. Поэтому в отношении лезвий очень давно не испытывал никаких проблем при бритье во всех моих станках.
Недавно при покупке в greys они дали пачку Tiger Superior (красные) в подарок.
Сегодня решил попробовать этот "подарок". И понял, почему они к покупкам раздают их :)
Давно я не брился тупыми лезвиями. До этого сбрил пачку Shark Chrome (тоже тестировал в разных станках). Так они во всех станках приносили мне просто удовольствие своим балансом остроты и мягкости.
Tiger Superior не комфортные, тупые лезвия. У меня щетина средняя, не проволока. Могу представить ощущения в бритье этими лезвиями парней с жесткой щетиной...

Kitten911, Alfed та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 11:26

Побрился сегодня уже обсуждаемым Tiger Platinum. Совершенно другое дело по сравнению с Tiger Superior (красные). Среднеострое комфортное лезвие.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 15:30

Є ще один різновид червоних Тайгерів.
Ото реальний жестяк. Леза карбонові, но навіть для них дуже грубі

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 18:46

fill пише:
Є ще один різновид червоних Тайгерів.
Ото реальний жестяк. Леза карбонові, но навіть для них дуже грубі

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Погоджусь. Тільки мій варіант більше на класичні леза походить. А тут вже зовсім футур якийсь нафталіновий на вигляд.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 18:54

CNPOMAHELL пише:
fill пише:
Є ще один різновид червоних Тайгерів.
Ото реальний жестяк. Леза карбонові, но навіть для них дуже грубі

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Погоджусь. Тільки мій варіант більше на класичні леза походить. А тут вже зовсім футур якийсь нафталіновий на вигляд.

Є варіант і з класичними прорізами. Але та сама фігня

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 18:54

fill пише:
CNPOMAHELL пише:
fill пише:
Є ще один різновид червоних Тайгерів.
Ото реальний жестяк. Леза карбонові, но навіть для них дуже грубі

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Погоджусь. Тільки мій варіант більше на класичні леза походить. А тут вже зовсім футур якийсь нафталіновий на вигляд.

Є варіант і з класичними прорізами. Але та сама фігня
От у мене він
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 18:58

CNPOMAHELL пише:
fill пише:
CNPOMAHELL пише:
fill пише:
Є ще один різновид червоних Тайгерів.
Ото реальний жестяк. Леза карбонові, но навіть для них дуже грубі

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Погоджусь. Тільки мій варіант більше на класичні леза походить. А тут вже зовсім футур якийсь нафталіновий на вигляд.

Є варіант і з класичними прорізами. Але та сама фігня
От у мене він

Теж чорні леза?
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 19:14

fill пише:
Теж чорні леза?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 19:51

CNPOMAHELL пише:
fill пише:
Теж чорні леза?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ооо, так, це воно! 
Жестяк! :-)

Але я маю намір дати їм другий шанс.
Після них я спробував кілька інших карбонових лез, дещо, здається, в них зрозумів. Тож, ще трохи "потренуюсь на кошечках" і запущу в роботу ці Тайгери знову.
Мені цікаво в них розібратися, зрозуміти їх. Може щось і вийде :-)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Січ 2023 - 20:12

fill пише:
CNPOMAHELL пише:
fill пише:
Теж чорні леза?
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ооо, так, це воно! 
Жестяк! :-)

Але я маю намір дати їм другий шанс.
Після них я спробував кілька інших карбонових лез, дещо, здається, в них зрозумів. Тож, ще трохи "потренуюсь на кошечках" і запущу в роботу ці Тайгери знову.
Мені цікаво в них розібратися, зрозуміти їх. Може щось і вийде :-)
Я до цього пробував тільки китайські карбонові Flying Eagle. Може Нєву совєтську ще, але про неї не пам'ятаю вже.
А так маю полудохлу (без 1 зуба) пластикову відкритогребінчату бритву часів СРСР. Можливо там заграє. Бо будь-яке с опробованих там лез - дуууже травматичні. Немов би шкіру сам собі здираеш. Тому чим тупіші леза тим мабуть краще (думаю я). Наважуюсь пробувати в ній леза досить рідко. Дуже лячно.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 9:11

Хлопцы, не думаю, что Ваша кожа менее ценная для Вас, чем тяга к экспериментаторству.
Хорошо подумайте перед тем, как испытывать эти карбоновые лезвия.
Информация к размышлению от производителя (их сайт):
параметры (мм) лезвий Stainless Platinum: 42 х 22 х 0.09
параметры (мм) лезвий Carbon Blades Tiger LH: 43 х 22.2 х 0.13
То, что они длиннее на 1мм не отразится на здоровье кожи, хотя если привыкли бриться бритвой без выступающих ушек, то здесь может ожидать сюрприз.
Но самое главное то, что они шире на 0.2 мм, что означает прибавку к вылету в 0.07-0.08мм на сторону (учитывая угол наклона)! Не знаю как Вам, но для меня очень чувствителен вылет у станка 0.05мм (в абсолютном выражении, таким вылетом обладает, например, Timeless 0.95), трудно представить себе прибавку еще 0.07-0.08мм к этому! У Henson самая агрессивная версия (+++) имеет 0.115мм вылет !!!
Ну и на закуску лезвия в полтора раза толще обычных!
Резюме: хлопцы, вы нам еще нужны здоровыми!!!   friends

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 11:58

vicbro пише:

Резюме: хлопцы, вы нам еще нужны здоровыми!!!   friends

Все буде добре! :-)

З лінійних розмірів проблему може створити лише один - ширина. Це дійсно зробить виліт леза більшим, що може призвести до травмування. 
Довжина і товщина не критичні зовсім. Зрештою, у SE лез ці параметри ще більші, а народ голиться Векторами, аж гай гуде! :-)

Я вже намагався голитися цим червоним Тайгером. З ним нацбільша проблема в тому, як він зрізає щетину. Точніше, в тому, що не зрізає, а рве.
Але хочу перевірити ще раз, вже маючи більший досвід з карбоновими лезами.
Зрештою, якщо все піде зовсім погано, зміню лезо і поголюся чимось притомним :-)

vicbro, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 16:17

vicbro пише:
Хлопцы, не думаю, что Ваша кожа менее ценная для Вас, чем тяга к экспериментаторству.
Хорошо подумайте перед тем, как испытывать эти карбоновые лезвия.
Ну и на закуску лезвия в полтора раза толще обычных!
Резюме: хлопцы, вы нам еще нужны здоровыми!!!   friends
Значит просто нужно бриться мягким станком. Учтём.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 16:20

fill пише:
vicbro пише:

Резюме: хлопцы, вы нам еще нужны здоровыми!!!   friends
З ним нацбільша проблема в тому, як він зрізає щетину. Точніше, в тому, що не зрізає, а рве.
Але хочу перевірити ще раз, вже маючи більший досвід з карбоновими лезами.
Зрештою, якщо все піде зовсім погано, зміню лезо і поголюся чимось притомним :-)
А що саме з карбонових пробували? Цікаво ж.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 16:42

Тема ожила, тому вирішив додати свій відгук.

Колись спробував леза Tiger. Бритва була Lupo .72. Після першого "дотику" я відразу вирішив змінити лезо. Це було перший раз у мене, коли я просто не зміг голитись, те саме було і в алюмінієвому Лупо.

Потім спробував леза Татра. Використовую їх у Rocca. Досить комфортні на 1-2 гоління. Навіть прикупив цілий блок. 

По можливості потрібно буде якось собі пачку Тайгера придбати, щоб прогнати їх в Рокка та порівняти з Татрою.

Але поки висновок такий — Тайгер не сподобались, Татра для станків з середньою+ агресією не погано на 1-2 гоління.

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 16:56

CNPOMAHELL пише:


А що саме з карбонових пробували? Цікаво ж.

Treet Carbon, Treet Falcon, Feather Carbon і, здається, ще щось пробігало - не згадаю з ходу

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 17:27

Kozachok пише:
Колись спробував леза Tiger. Бритва була Lupo .72. Після першого "дотику" я відразу вирішив змінити лезо. Це було перший раз у мене, коли я просто не зміг голитись, те саме було і в алюмінієвому Лупо.
Саме карбонові пробували Тайгери? По там як мінімум ще платина, можливо сталь бувають? І вони не дуже від Татри відрізнятися повинні (написами на обгортці).

fill пише:
Treet Carbon, Treet Falcon, Feather Carbon і, здається, ще щось пробігало - не згадаю з ходу
Не раз дивився на них, але брали сумніви. В мене з бритв, де можна щось регулювати тільки китайфутур від QShave. Більшість інших +/- голять одними й тими ж лезами.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 18:19

CNPOMAHELL пише:



fill пише:
Treet Carbon, Treet Falcon, Feather Carbon і, здається, ще щось пробігало - не згадаю з ходу
Не раз дивився на них, але брали сумніви. В мене з бритв, де можна щось регулювати тільки китайфутур від QShave. Більшість інших +/- голять одними й тими ж лезами.

У мене жодної регульованої бритви нема і не було. Взагалі не розумію, до чого вона до цих лез
Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 18:59

Пробував ті, що в сірій пачці.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 20:33

fill пише:
У мене жодної регульованої бритви нема і не було. Взагалі не розумію, до чого вона до цих лез
Для економії часу, звичайно. 1 раз пройтися по всіх рисках агресивности замість тестів у десятку бритв.
Kozachok пише:
Пробував ті, що в сірій пачці.
А ми про карбонові розмовляли. Такі коричневенькі а-ля совєтска НЄВА. Вуглецева сталюка замість звичайної сталі там.

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades   Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades - Сторінка 2 EmptyПт 27 Січ 2023 - 21:04

CNPOMAHELL пише:
А ми про карбонові розмовляли. Такі коричневенькі а-ля совєтска НЄВА. Вуглецева сталюка замість звичайної сталі там.
Так я наче у вашу розмову і не втручався, то я так, побачив, що ця тема фігурує останні дні, тому і залишив відгук по сабжу :)  

Карбоновими Тайгер не голився. А ось радянські НЄВА пробував. Відразу викинув у смітник.  :D :D

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет
» Китайские лезвия Wetell Super Stainless Platinum
» Лезвия Crystal Super + Stainless Steel Platinum Coated Double Edge Safety
» Лезвия Polsilver винтаж
» Asco Super Stainless Blades

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: