ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Леза "Рапіра Платінум Люкс"

Перейти донизу 
+20
Alex
KHSN
user999
andreyjar777
brawl
Сергей Кореновский
Феникс
Олександр Тернавский
tagir.dn
Сергій (Вінниця)
Ruslan
xxtoyxx
savole
Стас
Roman313
Mikola
Minelay
Prometheus
турист
Murkatavr
24 користувачів
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПт 16 Лют 2018 - 11:04

Що я можу сказати... ТАКОГО я ще не бачив ніколи від слова "зовсім" - в станку Fatip Piccolo ці леза взагалі та зовсім не голять! Тобто, мило з морди знімає, а по щетині просто ковзає, але не те що не голить - навіть не зачіплюються за волоски!

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПт 16 Лют 2018 - 11:28

Я пачку 5 шт. купив за 5 гривень, тупі як той валянок.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПт 16 Лют 2018 - 13:00

Лезвия отличные, их только ленивый не подделывает. Во всех моих станках идут. Идут отлично, даже в дорогущем Rockwell 6S. Хотя, как вариант, некоторые станки, с лезвием Рапира, не женятся.

BPK, egoist та Мальцев Сергей Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Minelay
Частий гість
Частий гість
Minelay


Повідомлень : 71
Репутація : 26
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 39
Звідки : Харьков

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyСб 17 Лют 2018 - 13:09

Murkatavr, у меня так же лезвия "рапира платинум" не работают в станке Джилет Руби. Они в этом станке ничто не цепляют, их там "нет" :evil: . А в бабочке Разорок превосходно мягко бреют - парадокс. :roll:

BPK та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 8:28

Не похоже что-то на настоящую Рапиру. У меня в Fatip Piccolo самые лучше лезвия их "братья" - Рапира Шведская Суперсталь. Никакое другое лезвие так комфортно не бреет в этом станке.
Может фото пачки и самих лезвий разместите?

BPK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 9:48

Murkatavr пише:
Що я можу сказати... ТАКОГО я ще не бачив ніколи від слова "зовсім" - в станку Fatip Piccolo ці леза взагалі та зовсім не голять! Тобто, мило з морди знімає, а по щетині просто ковзає, але не те що не голить - навіть не зачіплюються за волоски!

Не користувався Fatip Piccolo, але ось перелік станків з яких ці леза виймалися в перші хвилини гоління і викидалися в смітник: Baili BT171/191, Yintal Bronze, Merkur 34C HD, Muhle R89, Above The Tie M1, Rockwell Razors 6S(1, 2, 3 плити з 4 правда починали працювати). В агресивніших станках як Blackbird, Rockwell Razors 6S (4, 5, 6 плита) чи RazoRock Wunderbar вони працюють, даючи мяке та комфортне гоління але нічого особливого, такого ефекту можна досягти з десятком лез.
Леза "Рапіра Платінум Люкс" мають ще одну біду і то немалу - навіть в одній пачці можуть бути леза різної якості, а про блок я взагалі мовчу. І це не повязано з тим що ці леза підробляють, просто на мою думку завод московський "мосточлегмаш", який їх випускає, банально продукує брак.

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 10:38

Roman313 пише:
такого ефекту можна досягти з десятком лез.
но десяток других лезвий не будут иметь такой низкой цены. Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 10:50

Mikola пише:
Может фото пачки и самих лезвий разместите?
Не вийде - віддав тестю для "господарських" потреб, а якщо він щось на горище уносить, то навіть з пошуковим собакою не знайдеш )) Але з того що пам'ятаю - подвійний конвертик, внутрішній без клею.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 10:54

Mikola пише:
Roman313 пише:
такого ефекту можна досягти з десятком лез.
но десяток других лезвий не будут иметь такой низкой цены. Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.

Тут я повністю згідний з Вами :D
Ціна робить чудо :twisted:
Хоч я віддав перевагу Санкт-Петербургу і відповідно лезам "Спутник" :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 10:57

Murkatavr пише:
Mikola пише:
Может фото пачки и самих лезвий разместите?
Не вийде - віддав тестю для "господарських" потреб, а якщо він щось на горище уносить, то навіть з пошуковим собакою не знайдеш )) Але з того що пам'ятаю - подвійний конвертик, внутрішній без клею.

Все лезвия Рапира идут с хорошим количеством клея. Прямо 2 больших пятна.
Сами производители говорят, что их сильно подделывают, особенно в Афганистане. Вот здесь есть статья, про экскурсию по заводу и беседы с руководством. [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] В послесловии про подделки написано.
Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 10:59

Mikola пише:
Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.
Панове, нічого особистого, але скажіть мені - ми купляємо станки за (відносно) немаленькі гроші для того, щоб отримати насолоду та ефективне гоління... і пхаємо в них дешеві леза. Ну це як купити дизельний Лєксус і заправляти в нього соляру з колгоспного трактора! Я ще на пробу Спутнік візьму, але Gillette Rubie поки що і за ціною, і комфортом, і за якістю у мене на першому місці.


Останній раз редагувалося: Murkatavr (Пн 19 Лют 2018 - 11:01), всього регувалося 1 раз(-и)

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Murkatavr
Бувалий
Бувалий
Murkatavr


Повідомлень : 160
Репутація : 88
Дата реєстрації : 16.01.2018
Вік : 52
Звідки : Київ

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:00

Mikola пише:
Все лезвия Рапира идут с хорошим количеством клея. Прямо 2 больших пятна.
Отже, підробка!
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:02

Murkatavr пише:
Mikola пише:
Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.
Панове, нічого особистого, але скажіть мені - ми купляємо станки за (відносно) немаленькі гроші для того, щоб отримати насолоду та ефективне гоління... і пхаємо в них дешеві леза. Ну це як купити дизельний Лєксус і заправляти в нього соляру з колгоспного трактора! Я ще на пробу Спутнік візьму, але Gillrttr Rubie Поки що і за ціною, і комфортом, і за якістю у мене на першому місці.

От це правильно :D :D :D
Важко наекономити на лезах на лексус :D :D :D
Лексус дизельний - це який :?:

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:05

Murkatavr пише:
Mikola пише:
Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.
Панове, нічого особистого, але скажіть мені - ми купляємо станки за (відносно) немаленькі гроші для того, щоб отримати насолоду та ефективне гоління... і пхаємо в них дешеві леза. Ну це як купити дизельний Лєксус і заправляти в нього соляру з колгоспного трактора! Я ще на пробу Спутнік візьму, але Gillette Rubie поки що і за ціною, і комфортом, і за якістю у мене на першому місці.

Самое интересное в этой ситуации это то, что я имею больше 20 видов различных лезвий. Но для меня самое комфортное и чистое бритьё как раз с Рапирой. Вот и сделал сразу себе большой запас.

egoist та Мальцев Сергей Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:05

Murkatavr пише:
Mikola пише:
Все лезвия Рапира идут с хорошим количеством клея. Прямо 2 больших пятна.
Отже, підробка!

Не факт купляв ці леза в Польщі, підробка виключена на 100% заказують на пряму з заводу, в одній пачці попадалися і з клеєм і без клея, якість підгулює :D
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:07

Mikola пише:
Murkatavr пише:
Mikola пише:
Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.
Панове, нічого особистого, але скажіть мені - ми купляємо станки за (відносно) немаленькі гроші для того, щоб отримати насолоду та ефективне гоління... і пхаємо в них дешеві леза. Ну це як купити дизельний Лєксус і заправляти в нього соляру з колгоспного трактора! Я ще на пробу Спутнік візьму, але Gillette Rubie поки що і за ціною, і комфортом, і за якістю у мене на першому місці.

Самое интересное в этой ситуации это то, что я имею больше 20 видов различных лезвий. Но для меня самое комфортное и чистое бритьё как раз с Рапирой. Вот и сделал сразу себе большой запас.

А можете уточнити в якому станку так себе проявила рапіра?
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:07

Roman313 пише:
Murkatavr пише:
Mikola пише:
Все лезвия Рапира идут с хорошим количеством клея. Прямо 2 больших пятна.
Отже, підробка!

Не факт купляв ці леза в Польщі, підробка виключена на 100% заказують на пряму з заводу, в одній пачці попадалися і з клеєм і без клея, якість підгулює :D

В этом случае руководство завода просит писать им. Были случай приобретения брака у них. Меняли и отправляли человеку нормальные.
Повернутися до початку Перейти донизу
Mikola
Бувалий
Бувалий
Mikola


Повідомлень : 203
Репутація : 525
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 51

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:09

Roman313 пише:
Mikola пише:
Murkatavr пише:
Mikola пише:
Дешевле Рапиры я пока ничего не видел. И всего за 4,5$ я смог сделать запас лезвия на 2,5 - 3 года бритья.
Панове, нічого особистого, але скажіть мені - ми купляємо станки за (відносно) немаленькі гроші для того, щоб отримати насолоду та ефективне гоління... і пхаємо в них дешеві леза. Ну це як купити дизельний Лєксус і заправляти в нього соляру з колгоспного трактора! Я ще на пробу Спутнік візьму, але Gillette Rubie поки що і за ціною, і комфортом, і за якістю у мене на першому місці.

Самое интересное в этой ситуации это то, что я имею больше 20 видов различных лезвий. Но для меня самое комфортное и чистое бритьё как раз с Рапирой. Вот и сделал сразу себе большой запас.

А можете уточнити в якому станку так себе проявила рапіра?

Я выше писал. Fatip Piccolo

Согласен так же и с тем, что в мягких станках она не заходит.
Повернутися до початку Перейти донизу
Roman313
Живе тут
Живе тут
Roman313

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1326
Репутація : 939
Дата реєстрації : 20.11.2017
Звідки : Львів

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyПн 19 Лют 2018 - 11:13

О перепрошую неуважний :oops:
Fatip Piccolo для мене це як заповітна мрія, завжди хочу спробувати а купляю щось інше :D
Але судячи з Вашого досвіду та досвіду Murkatavr, який повністю протилежний, потрібно пришвидшити створення розділу звязка станок/лезо :bounce:
Повернутися до початку Перейти донизу
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyВт 20 Лют 2018 - 11:55

На фото тупі леза по 5 гривень, мають 4 точки клею лише з одного боку, де надпис латинськими літерами. На різальній кромці видно перехід, тобто є 2 кути заточки (або імітація заточки).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyВт 20 Лют 2018 - 12:03

Mikola пише:
Самое интересное в этой ситуации это то, что я имею больше 20 видов различных лезвий. Но для меня самое комфортное и чистое бритьё как раз с Рапирой. Вот и сделал сразу себе большой запас.

Почти год у меня в поюзе была связка РПЛ и Пиколло - полет нормальный. Потом появились хотелки и понеслась))

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
savole
Новачок
Новачок
savole


Повідомлень : 11
Репутація : 5
Дата реєстрації : 09.12.2017
Вік : 26
Звідки : Lviv

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyНд 25 Лют 2018 - 16:50

Мой опыт использования лезвий Рапира Платинум Люкс с бритвами Muehle R41 и R89 показал лезвия достаточно с хорошей стороны, в R41 бреет чисто и комфортно и не дергает волосы как лезвия Dorco Platinum ST300, в R89 показали себя немного мягче.  Покупал за 8 грн через интернет 4 пачки оказались подделкой, потом родственник подогнал упаковку на 100 лезвий оригинальных, вот и они себя показали в полной красе. В общем за свою цену бреют чисто и комфортно, конечно не во всех станках судя по многочисленным отзывах, но многое еще зависит от щетины и кожи.

BPK Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
турист
Бувалий
Бувалий
турист


Повідомлень : 223
Репутація : 99
Дата реєстрації : 16.12.2017

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyНд 25 Лют 2018 - 17:52

savole , чи відрізняється зовнішній вигляд Ваших лез від тих, які є на фото 20.02.2018 ?
Повернутися до початку Перейти донизу
savole
Новачок
Новачок
savole


Повідомлень : 11
Репутація : 5
Дата реєстрації : 09.12.2017
Вік : 26
Звідки : Lviv

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyНд 25 Лют 2018 - 18:10

турист пише:
savole , чи відрізняється зовнішній вигляд Ваших лез від тих, які є на фото 20.02.2018 ?  

Так відрізняється,  якістю самого нанесення надпису на лезі, підробка менш гостра, під час бриття ледь збриває волосся на лиці, також багато клею на самому лезі, якість самої упаковки також відрізняється у гіршу сторону у підробленого виробу.
Повернутися до початку Перейти донизу
xxtoyxx
Постоялець
Постоялець
xxtoyxx


Повідомлень : 578
Репутація : 758
Дата реєстрації : 04.11.2017
Звідки : Нікополь

Леза "Рапіра Платінум Люкс" Empty
ПовідомленняТема: Re: Леза "Рапіра Платінум Люкс"   Леза "Рапіра Платінум Люкс" EmptyНд 25 Лют 2018 - 18:46

Другу фотографировал с монитора подделку и оригинал


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Надеюсь, на подделке видно пилу

Отправлено через Topic'it

Олександр Тернавский та BPK Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Леза "Рапіра Платінум Люкс"
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
 Схожі теми
-
» Леза Man key
» Леза 7AM Plus Hi Platinum
» Леза Sharp
» Леза Men Rock
» Леза Viking's Sword

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: