ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Что происходит с моей синтетикой?

Перейти донизу 
+5
trimmer
Kitten911
andreyv1979
Віталіk
Kozachok
9 користувачів
АвторПовідомлення
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 10:03

В общем вся проблема видна на фото. Это моя первая синтетика, по этому причину такого облысения я не нахожу. Помазку около полу года. При бритье я не замечал потери ворса.

У кого-то такое было? 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 819
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 10:05

Схрестилися волоски через вдавлення і плющення вузла. В мого само розрівнюється.

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 10:07

Віталіk пише:
Схрестилися волоски через вдавлення і плющення вузла. В мого само розрівнюється.
То есть потенциально это не критично?) 
А то у меня уже в корзине новый помазок, только дайте повод 🤣🤣
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 10:18

У моего Yaqi Brush Timber Wolf Handle похожая плоблема, не так выражена, но есть, если хорошо промывать, то не так ярко выражена, появляется после того, как об полотенце расплющиваешь при сушении

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 10:20

andreyv1979 пише:
У моего Yaqi Brush Timber Wolf Handle похожая плоблема, не так выражена, но есть, если хорошо промывать, то не так ярко выражена, появляется после того, как об полотенце расплющиваешь при сушении
Если что, у меня процесс такой: я в 95% взбиваю пену в чаше, после бритья промываю, и просто максимально стряхиваю воду, без полотенца. Ставлю сушить, а когда высыхает - то вот такое получается что на фото. Изначально было чуть-чуть, подумал что просто высох как-то не так. А теперь больше и больше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 10:34

Возможно просто стираются кончики волосков об щетину, кончики самые тонкие, щетина если жёсткая то это нормальное явление как по мне, физический износ, ну это мои домыслы.

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 11:30

Мыть надо хорошо, особенно после мыла, прям возле вклейки хорошо пальцами помять под струей воды.
Потом взять хорошую расческу и причесать его.

Ruslan, Kozachok, Віталіk та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 13:10

trimmer пише:
Мыть надо хорошо, особенно после мыла, прям возле вклейки хорошо пальцами помять под струей воды.
Потом взять хорошую расческу и причесать его.
Во, сегодня буду бриться — хорошо промою. 
Я вроде и так думал что мою не плохо, видимо так себе.

А по поводу причесать я даже не подумал. Спасибо!
Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 13:44

andreyv1979 пише:
У моего Yaqi Brush Timber Wolf Handle похожая плоблема, не так выражена, но есть, если хорошо промывать, то не так ярко выражена, появляется после того, как об полотенце расплющиваешь при сушении
Пользовался Timber Wolf (26) полгода. Никаких проплешин.
Плющить о полотенце - зачем? Что оттуда выплющится?
Хорошо промыл, чтоб без "сосулек", стряхнул. Для верности (совсем не обязательно) о ребро ладони кончики лампочки "выбил" - без фанатизма, несколько раз всего. Синтетика распушилась.
Опять же - для верности подвесил вниз головой. Через несколько часов (время не засекал)  абсолютно сухой.

Kozachok Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 14:02

Щетинки прим’ялися і позаплутувалися. Таке часто трапляється.
Лікується, як тут вже зазначили, розчісуванням.
Я гребінцем не пробував, але зубочисткою, пінцетом чи виделкою роблю час від часу.
Просто встромляєте поглибше (можна й наскрізь), перпендикулярно напрямку щетини, ближче до вузла і тягнете вгору, до кінчиків. 
Надмірних зусиль докладати не варто, якщо важко йде - короткими штришками, спершу ближче до кінчиків, і далі наближаючись до вузла.
Власне, як довге волосся дівчині розчісуєте.
Пів хвилини роботи - і помазок, як новий.

trimmer, Oleksii, Kozachok та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 14:07

fill пише:
Щетинки прим’ялися і позаплутувалися. Таке часто трапляється.
Лікується, як тут вже зазначили, розчісуванням.
Я гребінцем не пробував, але зубочисткою, пінцетом чи виделкою роблю час від часу.
Просто встромляєте поглибше (можна й наскрізь), перпендикулярно напрямку щетини, ближче до вузла і тягнете вгору, до кінчиків. 
Надмірних зусиль докладати не варто, якщо важко йде - короткими штришками, спершу ближче до кінчиків, і далі наближаючись до вузла.
Власне, як довге волосся дівчині розчісуєте.
Пів хвилини роботи - і помазок, як новий.
Отлично. Спасибо за туториал. А то я уже думал всё, залысины пошли. Стёр весь ворс о чашу  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

С одной стороны я доволен что всё хорошо, но с другой — новый помазок уже в корзине и будет жалко его оттуда удалять. Придется брать  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 14:14

Armadilla пише:
andreyv1979 пише:
У моего Yaqi Brush Timber Wolf Handle похожая плоблема, не так выражена, но есть, если хорошо промывать, то не так ярко выражена, появляется после того, как об полотенце расплющиваешь при сушении
Пользовался Timber Wolf (26) полгода. Никаких проплешин.
Плющить о полотенце - зачем? Что оттуда выплющится?
Хорошо промыл, чтоб без "сосулек", стряхнул. Для верности (совсем не обязательно) о ребро ладони кончики лампочки "выбил" - без фанатизма, несколько раз всего. Синтетика распушилась.
Опять же - для верности подвесил вниз головой. Через несколько часов (время не засекал)  абсолютно сухой.
Насмотрелся и начитался более опытных товарищей
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 14:15

Kozachok пише:



 Придется брать  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Стопудово! Це взагалі не обговорюється :-)))

vates та Kozachok Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 15:43

Kozachok пише:

Во, сегодня буду бриться — хорошо промою. 
Я вроде и так думал что мою не плохо, видимо так себе.

А по поводу причесать я даже не подумал. Спасибо!

Можно обтирать об полотенце после промывки, это если именно слипаются.
А вообще:
1) если ворс слипается после бритья, но после просушки приходит в норму, то это излишки влаги просто в помазке остались;
2) если слипается и после высыхания так и остается, то плохо промыт;
3) если перепутался ворс, то это от излишнего давления, как говорится сдуру и сломать кое-что можно.

fill, Kozachok та Armadilla Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 18:30

У мого Тімбер Вольфа таке ж саме періодично, особливо, коли мило тверде або вимагає довго збивати. Підтверджую поради вище - негуста розчіска і все на місці, але робити це треба на сухому помазку. Ніяких проблем нема.

fill та Kozachok Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kozachok
Постоялець
Постоялець
Kozachok


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

Что происходит с моей синтетикой? Empty
ПовідомленняТема: Re: Что происходит с моей синтетикой?   Что происходит с моей синтетикой? EmptyЧт 17 Черв 2021 - 18:51

Уже лучше!!
Всем спасибо за советы!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, trimmer, Oleksii, fill, Олександр Lutsk, Ігор0, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Что происходит с моей синтетикой?
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПОМАЗКИ :: Догляд, обслуговування, зберігання-
Перейти до: