ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.

Перейти донизу 
+25
supernova
egoist
ditrih_
andreyv1979
Kitten911
Yevhen_85
STEEL
Олександр Lutsk
madgray60
ASV
Boroda88
Driller
trimmer
Изотовец
xzAmsterdam
xxtoyxx
Prometheus
Oleksii
Mikola
Chorniy72
Roman313
Farikhan
Саша Кавун
Стас
Ruslan
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 19 Січ 2021 - 14:16

Александр Lutsk пише:
Ruslan пише:
 Мне захотелось найти бритву, которая будет брить так же чисто, как R41, но мягко и комфортно. После тщательного изучения рекомендаций в интернете я нашел такую бритву.
 Спасибо Руслан, прекрасная статья, но после прочтения меня не перестает мучить любопытство, а что же это за такая бритва? Которая эффективна как R41 но мягкая и комфортная. Скажите, если не секрет.
Коллега STEEL правильно сказал, что это цитата из статьи, написанной Дмитрием Дементием. Но если спросить у меня, то да, я нашел такую бритву. Это шаветка.

STEEL, Олександр Lutsk, Kody, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yevhen_85
Новачок
Новачок
Yevhen_85


Повідомлень : 43
Репутація : 3
Дата реєстрації : 10.08.2021
Вік : 38
Звідки : Харків

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyПн 30 Серп 2021 - 13:15

Боротися дуже легко, не дивитися ютуберів, які постійно втюхують цікавинки і ти стаєш жертвою маркетингу, ігнорувати рекламу.

Олександр Тернавский, Валентинович, Романюк, Акулов, romaan, madgray60, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 9:21

Хорошая статья, слава богу это увлечение не такое дорогое как прошлые, так что дыру в семейном бюджете не сделаю, а интересное то какое это увлечение.... Но обороты нужно снижать конечно, а-то место на полке не резиновое, а жена сказала, что дополнительной полки не предвидится)))

Валентинович та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 9:46

А как же коробки из посылок? Их тоже можно использовать

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 12:56

Дааа... Страшно интересный и ужасно затягивающий синдром :)
У меня он проявлялся ещё с детства. Когда коллекция буквально заваливает (горшочек не вари), тогда только начинаешь думать не с хомяком на пару, а зовёшь уже жабу :)
Но "нажралося" в моём случае с ВКБ, ещё не наступило, гонка вооружений продолжается! Как по бритвам, так и по аксессуарам... Вот новая напасть - пробовать все доступные лезвия, в том числе и "винтажные" - 20го века... :)
... А с другой стороны... А шо ще робить??? Не пью, курю только трубку или сигары раз в неделю, в разводе, дети относительно взрослые, посиделки в гараже не моё.
Так что "бурим дальше, вглубь и вбок" (с)



andreyv1979 пише:
А как же коробки из посылок? Их тоже можно использовать
lol lol lol 
Как вариант для отмазки перед жабой! "Продайте пожалуйста вот эту коробочку, а в неё, внагрузку, бросьте пару бритв, упаковку Физера и три помазка"  8)

Ruslan, egoist, andreyv1979, Kitten911 та Yevhen_85 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 14:50

Не вижу в этом ничего плохого. Кто может себе позволить поиграться, почему бы нет? ))) Все таки лучше чем сидеть под подъездом и бухать )))) Шучу конечно..

Соло, Олександр Lutsk, Kitten911 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 14:55

100%!
Да и своя цистерна, выпита уже, харэ!

И вообще - "мужики без хобби - страшшшные люди" (с) моя дочь
И я ей охотно верю wink

Олександр Lutsk, egoist та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
madgray60
Бувалий
Бувалий
madgray60


Повідомлень : 115
Репутація : 4
Дата реєстрації : 30.12.2020
Вік : 64
Звідки : Сумы.

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 19:32

А я вроде как успокоился в расширении ассортимента. Штук 14 лосьонов ,10 мыл, 8 кремов. 5 помазков.Лезвий тоже немеряно . Три станка . Один из них 6х заменит. И вот как-то успокоилось всё само по себе. Наверное и так бывает.

fill, vicbro, egoist, andreyv1979, Kitten911, Medoid та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 20:22

madgray60 пише:
А я вроде как успокоился в расширении ассортимента. Штук 14 лосьонов ,10 мыл, 8 кремов. 5 помазков.Лезвий тоже немеряно . Три станка . Один из них 6х заменит. И вот как-то успокоилось всё само по себе. Наверное и так бывает.

И у меня так во всём)) Некоторое хобби так и остаётся, а многое отваливается, но это только укрепляет мысль о том, что я не зря живу. Радую близких как могу по своим средствам, и себя-любимого не забываю)) Вот дочери Роквэловский маникюрный набор подарил, счастья было море...)) Хотя относительно не дорого, но сказал, что у меня бритва любимая от этих производителей)

Олександр Lutsk, madgray60 та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
supernova
Бувалий
Бувалий
supernova


Повідомлень : 116
Репутація : 2
Дата реєстрації : 03.08.2021
Звідки : Луцьк

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 22:05

Я завжди намагався досягнути 80% ефективності при 20% затрат.

В мене все життя був мюль помазок хз якого збору, троха царапає навіть після 2 змін води і 10хв вимочування. От міняю лише через те, що після кожного бриття 5 і більше волосин випадає. Як заміну замовив shavemac 2band. Думаю підійде на 100% так як синтетику просто не переношу виду, а кабан ше більше дерти буде. Але от зараз щоденно бриюся, помазок не висихає...Доб ю мюля і ще докуплю сімпсона, щоб було 2 помазки і один встигав висихати. 
Бритва всі роки зі мною muhle r89, дратувала мене та пружина всередині скрипуча. В мене дуже чутлива шкіра тому апгрейд я вибирав між tatara masamune і timeless 0.68. Вибрав татару, міняти років 10 не буду, мені по всьому підходить.
В мене мило і крем в ротації, і 2 афтершейви. Просто по черзі або по тижню змінюю - кайф, нічого не приїдається.
Так от - хоббі в мене багато і витрачати весь час чи фінанси на одне не профітно. А так, здається, багато в чому досяг золотої середини.

Kozachok, egoist та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 714
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 31 Серп 2021 - 22:37

Каждому своё)
В чём-то, согласен. Тратить на одно хобби все средства и время - не комильфо, но и скакать по жеродчкам не получится. Вроде всё знаешь, а копни поглубже - пустота.
Как говорил один хороший человек, чтобы узнать глубину бездны, нужно нырнуть в бездну до конца) Вот я и придерживаюсь такого же мнения. Но повторюсь - каждому своё ;)

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyСр 1 Вер 2021 - 2:55

supernova пише:
Я завжди намагався досягнути 80% ефективності при 20% затрат.

В мене все життя був мюль помазок хз якого збору, троха царапає навіть після 2 змін води і 10хв вимочування. От міняю лише через те, що після кожного бриття 5 і більше волосин випадає. Як заміну замовив shavemac 2band. Думаю підійде на 100% так як синтетику просто не переношу виду, а кабан ше більше дерти буде. Але от зараз щоденно бриюся, помазок не висихає...Доб ю мюля і ще докуплю сімпсона, щоб було 2 помазки і один встигав висихати. 
Бритва всі роки зі мною muhle r89, дратувала мене та пружина всередині скрипуча. В мене дуже чутлива шкіра тому апгрейд я вибирав між tatara masamune і timeless 0.68. Вибрав татару, міняти років 10 не буду, мені по всьому підходить.
В мене мило і крем в ротації, і 2 афтершейви. Просто по черзі або по тижню змінюю - кайф, нічого не приїдається.
Так от - хоббі в мене багато і витрачати весь час чи фінанси на одне не профітно. А так, здається, багато в чому досяг золотої середини.
Знать правило Парето и пользоваться им конечно отчасти необходимо, но придерживаться его во всех сферах и всегда, это все-таки отчасти скучно.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

ditrih_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyНд 19 Черв 2022 - 7:27

Я в собі діагностую цей синдром, але його плин в мене дуже легкий. Контрольований  :D

Як я контролюю GAS? Дуже простим чином - фізичним: я завів дууууже маленьку голярську шафку. Там тільки те, що застосовується тут і зараз. (Трошки прибріхав: один лосьон стоїть в іншому місці.) Один помазок, невеличка чаша (зараз я в ній мило не наводжу, а зберігаю), два мила і більш усього лосьонів (чотири-п'ять флаконів; я типовий "п'ятифлаконщік" :P ).

Можливо, GAS в мене легкий тому, що мені більше цікаві леза, а не бритви; цікаві зв'язки "бритва - лезо"; цікаві техніки гоління різними "головами" та зв'язками; цікаві лосьони та одеколони; зараз зацікавили види мила із "ядрьоним" ароматом. Хоча восени хочу ще придбати Які Катану.

Контролюєш GAS - маєш гроші про запас!  :D

Ruslan, Andrewt, Peshek, madgray60, andreyv1979 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyНд 19 Черв 2022 - 8:22

alex-kin пише:
...я завів дууууже маленьку голярську шафку.
Все велике починається з малого lol

Олександр Lutsk, andreyv1979, Kitten911 та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyНд 19 Черв 2022 - 8:40

Ruslan пише:


Все велике починається з малого lol
Звучить як назва фільму Вернера Херцога))))

Щоб досягнути дзена, треба стримуватися!

В одном мгновенье видеть вечность,
Огромный мир — в зерне песка,
В единой горсти — бесконечность,
И небо — в чашечке цветка. 
Уильям Блейк

Якщо менш поетично та більш серйозно: одна голова - пів року або вісім-дев'ять місяців знайомства-роботи-кайфу-дзену. Це мій досвід. Потім можна починати "хотіти")))

Ruslan, Volodymyr, Александр 7676, madgray60, egoist, Kitten911, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sam
Новачок
Новачок
Sam


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.09.2022
Вік : 68
Звідки : м. Черкаси

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyСр 7 Вер 2022 - 15:42

Статья в самую точку Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 3202928208

Ruslan, madgray60, ARTURIUS та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyСр 7 Вер 2022 - 19:39

Ахахахах😂 Навіть читати не буду)
Але з самої назви теми посміявся, дякую)
Підняли настрій)😎

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sam
Новачок
Новачок
Sam


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.09.2022
Вік : 68
Звідки : м. Черкаси

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 15 Лист 2022 - 9:55

Yevhen_85 пише:
Боротися дуже легко, не дивитися ютуберів, які постійно втюхують цікавинки і ти стаєш жертвою маркетингу, ігнорувати рекламу.
Точно. Тим більше, що ютуберам ці цікавинки присилають задарма для оглядів та маркетингу, щоб збільшити об'єми своїх продажів. :shock:
Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyВт 15 Лист 2022 - 13:13

Не треба, ні в чому відмовляти собі, дорогому, життя коротке, в гробу карманів нема, і Раю нема, треба жити тут, і вже, і тільки для рідних, бо чужим ти непотрібен, а якщо людина щось хоче, чогось нового, цікавиться новим, то вона жива, ще не озлобилася на часто жорстоке, і несправедливе життя. Якось так.

Ruslan, trimmer, Олександр Тернавский, vicbro та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sam
Новачок
Новачок
Sam


Повідомлень : 10
Репутація : 0
Дата реєстрації : 07.09.2022
Вік : 68
Звідки : м. Черкаси

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyСр 16 Лист 2022 - 8:47

Prometheus пише:
Не треба, ні в чому відмовляти собі, дорогому, життя коротке, в гробу карманів нема, і Раю нема, треба жити тут, і вже, і тільки для рідних, бо чужим ти непотрібен, а якщо людина щось хоче, чогось нового, цікавиться новим, то вона жива, ще не озлобилася на часто жорстоке, і несправедливе життя. Якось так.
Якщо витрачати усі кошти тільки на гоління, то втратиш можливість мати інші задоволення. На голінні світ клином не зійшовся. І в цьому світі існує багато чого нового і  в інших сферах льдського буття. Якось так.

Prometheus та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2875
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyСр 16 Лист 2022 - 15:05

Судячи з історій форумчан цей синдром з часом проходить.)

_________________
Через терни до зірок!

Янеж, stanislav-q, Віталіk, ditrih_ та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Prometheus
Постоялець
Постоялець
Prometheus


Повідомлень : 518
Репутація : 265
Дата реєстрації : 13.11.2017
Вік : 49
Звідки : м.Станіслав. (м.Станіславів, м.Івано-Франківськ,Івано-Мєнтовськ, г.Ивано-Франковск, франік, місто)

Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.   Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S. - Сторінка 3 EmptyПт 18 Лист 2022 - 16:05

Стосується всіх сфер життя. Починаєш розуміти, наприклад, після поранень, хвороби, реанімацій, особистих втрат і тп.) Моя думка може не співпадати з Вашими. Відійшов від теми бриття. Йду голитися милом від Дениса "B.B.S.")

Романюк та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Как бороться с синдромом приобретения оборудования или G.A.S.
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» Наши приобретения за 2017 бритвенный год

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: СТАТТІ ТА НОВИНИ :: Корисні статті на тему гоління-
Перейти до: