ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон

Перейти донизу 
+24
egoist
ARTURIUS
Янеж
nobody
Centro
Ruslan
Віталіk
trimmer
Vlad_Med
slonopotam
kudesnikRu
AJ
Oleksii
Andrey_Ukraine
Driller
Изотовец
Farikhan
Саша Кавун
brawl
dimka
BigRedCat
UFO86
zabor
Александр Домченко
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyПн 25 Черв 2018 - 17:08

Взял пробник на Cosbox. Мне, в целом, понравилось. Понравилось ощущение холода от ментола, запах (хотя жена сказала "Фу!"). По уходовым, как мне кажется, до моей любимой (и значительно более скромной по цене) недотягивает. Спустя минут 30...40 ощущаю стягивание кожи. И это при том, что минут 10 назад я полирнулся [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]!

И ещё - странное дело, мне почему-то вспомнился Denim, скорее всего, Black, которым я никогда не пользовался и видел его вживую в последний раз ещё в далёких 90-х, когда под носом ещё только начинал расти пушок. Пойду ещё разок нюхну - быть может просто показалось?


Останній раз редагувалося: Саша Кавун (Пн 25 Черв 2018 - 22:03), всього регувалося 2 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
Александр Домченко
Бувалий
Бувалий
Александр Домченко


Повідомлень : 367
Репутація : 423
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 38
Звідки : Запорожье

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyПн 25 Черв 2018 - 21:59

Саша Кавун,вы знаете,с этим зелёным происходят странные вещи,относительно аромата.Многие говорят,что это винтажный запах,лично я характеризую как новодельный-молодёжный.Одним заходят одни ноты,вторым другие,кому-то вообще слышаться флойдовские напевы,вам вот Деним напоминает.Предполагаю,что вам не кажется,просто так заходит запах.Плюс влияние пластика на сам лосьон,запах искажается.

exp5 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Саша Кавун
Живе тут
Живе тут
avatar

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1515
Репутація : 1074
Дата реєстрації : 19.02.2018

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyПн 25 Черв 2018 - 22:04

Вспомнил, как кто-то как-то (не помню, кто) обращал внимание, что у лосьона (не помню уже, какого именно) неприятный вкус, если облизать губы после использования. Так вот, сейчас обратил внимание - зелёный лосьон Proraso тоже не вкусный.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyВт 26 Черв 2018 - 10:15

значит в случае экстренного похмелья не применять :D

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Віцик Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 11:30

Взяв пробника і не пожалкував: не сподобався оснóвний марино-квітковий аромат, який нагадує про себе десь дві години після нанесення.

З оглядом Александр Домченко погоджуюся, майже співпадає.

Декілька моїх відмінностей:
• відчуття шкіри не пластилинове (бо то щось жирне, а лосьйон не жирнить шкіру), а оксамитне (низькофактурно-гладеньке);
• не відчуваю ноти цукерок-барбарисок;
• у францовок ментолізація поміцніше (особливо у Лесани), у цього Проразо десь як у LEA Classic;
• "монотонная жгучесть в течении 3-5 минут". Тривалість ефекту залежить від температури-погоди — чим більше спека, тим коротший ефект.
Повернутися до початку Перейти донизу
Andrey_Ukraine
Частий гість
Частий гість
Andrey_Ukraine


Повідомлень : 69
Репутація : 92
Дата реєстрації : 26.12.2017
Вік : 32
Звідки : Рівне

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 13:22

BigRedCat пише:
А на сколько у вас цены выросли и сколько он теперь стоит?

Я у березні купував за 258 грн, тепер нова лінія 348 грн.
І щось мені здається, що це просто оновлення обгортки, а склад залишився такий самий.
Сам лосьйон мені спободався, приємне охолодження після використання, не липкий, шкіра сприймає без проблем.
Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 15:37

Andrey_Ukraine пише:
BigRedCat пише:
А на сколько у вас цены выросли и сколько он теперь стоит?

Я у березні купував за 258 грн, тепер нова лінія 348 грн.
І щось мені здається, що це просто оновлення обгортки, а склад залишився такий самий.
Сам лосьйон мені спободався, приємне охолодження після використання, не липкий, шкіра сприймає без проблем.

А есть у кого на руках старая версия, чтоб сравнить рядом с новой?
я эту тему пытаюсь поднять, но что-то людям совсем не интересно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Driller
Бувалий
Бувалий
Driller


Повідомлень : 264
Репутація : 518
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : Дніпро

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 15:52

На руках пробник без складу (певно зі старих). В інтернеті знаходиться:
Стара версія
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Нова версія
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Набір компонентів ніби ідентичний, тільки різний порядок.
Повернутися до початку Перейти донизу
Andrey_Ukraine
Частий гість
Частий гість
Andrey_Ukraine


Повідомлень : 69
Репутація : 92
Дата реєстрації : 26.12.2017
Вік : 32
Звідки : Рівне

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 16:02

BigRedCat пише:
А на сколько у вас цены выросли и сколько он теперь стоит?

Я у березні купував за 258 грн, тепер нова лінія 348 грн.
І щось мені здається, що це просто оновлення обгортки, а склад залишився такий самий.
Сам лосьйон мені спободався, приємне охолодження після використання, не липкий, шкіра сприймає без проблем.

А есть у кого на руках старая версия, чтоб сравнить рядом с новой?
я эту тему пытаюсь поднять, но что-то людям совсем не интересно.

Нужно ждать пока кто-то купит «новую серию» )))) вся линейка товаров proraso на сайте барберкомпани обновляется потихоньку, и все новые поднимаются в цене.



Останній раз редагувалося: Andrey_Ukraine (Чт 26 Лип 2018 - 18:21), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 17:10

Андрій Driller пише:
Набір компонентів ніби ідентичний, тільки різний порядок.

Порядок говорит о  количестве (объеме) в порядке убывания. Что к началу ближе, того и больше. Как-то так.
Повернутися до початку Перейти донизу
Александр Домченко
Бувалий
Бувалий
Александр Домченко


Повідомлень : 367
Репутація : 423
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 38
Звідки : Запорожье

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 21:35

zabor,по чистой случайности,есть старая версия лосьона.Если нужен для сравнительного теста,могу предоставить.
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 607
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 26 Лип 2018 - 22:24

Саша Кавун пише:
Вспомнил, как кто-то как-то (не помню, кто) обращал внимание, что у лосьона (не помню уже, какого именно) неприятный вкус, если облизать губы после использования. Так вот, сейчас обратил внимание - зелёный лосьон Proraso тоже не вкусный.

Це результат денатурації спирту
Повернутися до початку Перейти донизу
Farikhan
Бувалий
Бувалий
Farikhan


Повідомлень : 302
Репутація : 200
Дата реєстрації : 13.11.2017
Звідки : Доброполье

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyНд 29 Лип 2018 - 13:30

По моим личным ощущениям в старой версии ментола больше, а в новой меньше.
Повернутися до початку Перейти донизу
zabor
Бувалий
Бувалий
zabor


Повідомлень : 265
Репутація : 140
Дата реєстрації : 14.02.2018
Звідки : Киевская область

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyПт 17 Серп 2018 - 11:47

Имея на руках пре-шейв и мыло зеленое, почему то думал , что пахнуть лосьен должен почти также. Расчитывал до покупки , что запах будет больше похож на бальзам Омега (который в черной упаковке). Но когда достал понюхать, как-то даже расстроился. Первое впечатление сразу  поставило этот аромат на равне с каким-то дешевым поддельным Denin (именно денин ;)) , евкалипта я вообще не "услышал", а мята в далике где-то.
Побрился утром, нанес, ну как-то совсем ментол не охлаждал. Рыжий флойд намного ментоловей.
Но с запахом уже сдружился.
У меня старая версия.
П.С. Возможно это первые впечатления немного обманчивы, буду использовать, может чего и подправлю в своем отзыве.
П.П.С. После полного использования все таки пришел к выводу что запах очень приятный.
Так что все мои предубеждения что были до этого были немного ошибочны. 
И ментола достаточно. В общем буду еще брать и всем рекомендовать.


Останній раз редагувалося: zabor (Вт 15 Січ 2019 - 11:25), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
AJ
Бувалий
Бувалий
AJ


Повідомлень : 124
Репутація : 31
Дата реєстрації : 15.09.2018
Вік : 37
Звідки : Киев

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyСр 19 Вер 2018 - 0:46

Запах ничем не оригинальный, но чертовский свежий и приятный. Использую иногда по настроению, тогда как куча других лосьонов стоит без дела.
Повернутися до початку Перейти донизу
kudesnikRu
Бувалий
Бувалий
kudesnikRu


Повідомлень : 352
Репутація : 201
Дата реєстрації : 19.06.2018
Звідки : Боярка, Киевская область.

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyСб 25 Травень 2019 - 9:32

Подарил даный лосьон брату девушки, ему нравятся такие запахи. А со временем как оказалось, этот лосьон еще и отлично заживляет возникшие воспаления в виде различных прыщей. Первая этот эффект заметила девушка, когда им попробовала протереть воспаление, результат по её словам потрясающий(специализированые средства не дают такого эффекта), потом брат тоже подтвердил чудодейственный эффект зеленого Proraso, при кожных воспалениях.
Повернутися до початку Перейти донизу
slonopotam
Бувалий
Бувалий
slonopotam


Повідомлень : 175
Репутація : 60
Дата реєстрації : 06.11.2017
Звідки : UA

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyСб 22 Черв 2019 - 4:13

kudesnikRu пише:
потом брат тоже подтвердил чудодейственный эффект зеленого Proraso, при кожных воспалениях.


Лосьон очень мне помог, когда я сильно ошпарил руку паром (случайно сдвинул крышку чайника), ни холодная вода, ни лед из холодильника не помогали. Лосьон буквально за несколько минут убрал жжение.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyНд 5 Квіт 2020 - 20:48

Спробував нещодавно цей лосьон. Запах мені сподобався ще коли подруга-барбер попшикала ним після стрижки. Але все ж на обличчі - інша справа.
Подруга його описувала, що він надто брутальний і буде сильно пекти. Не знаю, мені пекло не сильно, а в самий, як будь-який лосьон. А ось далі почалось найцікавіше.
Ментолових лосьонів раніше не мав. Тому коли обличчя почало якось так цікаво "горіти" але якимосвь холодним, крижаним полум'ям - це було незвично. Тривало хвилини три (гадаю, це залежить від температури в кімнаті і від якості гоління), потім поступово цей холодок зник і залишилась легкість.
Шкіра після нього гладенька, оксамитова. Подразнення і будь які огріхи гоління заспокоїлись, хоч не на весь день - місця, де сильно напортачив, через пару годин трохи відчувались.
Аромат лосьону на шкілі можна почути ще через 2.5 години.
По застосуванню - мені подобається щедро лляти прямісінько на долоню і мастити спочатку одну щоку, потом ще одну порцію на іншу щоку. Напевно споживання так буде значнішим, ніж якщо його розприскувати чи застосовувати за допомогою ватного диску.
Запах мені здався не надто олдскульним, ну не дідівський точно. Досить яскравий, трав'янисто-фужерний як на мене, дорогий і приємний. 
Як для повсякденного гоління і не надто подразненої шкіри - мені здається досить хороші доглядові якості у нього, хоча коли сильне подразнення, напевно лише бальзами дадуть максимальний і тривалий ефект.
Ще один важливий особисто для мене момент - до аромату цього лосьону мені хочеться повертатися, він не приїдається, тоді як бальзам Wood & Spice від Proraso вже після 4-5 використань вже мені набридав.

Віталіk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 30 Лип 2020 - 18:17

Лосьон имеет свежий, приятный травянистый аромат. Запах не приедается: сгодится для каждодневного использования. Один из тех лосьонов, которым хочется облить себя. Как дело доходит до зеленого Proraso- я так и поступаю; с помощью распылителя прохожу вдоль и поперек лица) Кожа после нанесения не липнет, становится мягкой. Иногда после хорошего, досконального, выбривания района скул, лосьон не то что охлаждал- он обжигал, находящимся в нем ментолом.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 27 Серп 2020 - 20:26

Камради, порадьте, який лосьон добре заходить післі Проразо грін? Я в ньому міг би купатися - дуже подобається, але хочеться і новеньке щось зацінити. Придбав Razorock American Barber - надто серйозний, важкий, вечірній аромат. Хочеться чогось свіжого, легкого, сучасного, але не попсово-дешевого на запах. Порадьте!
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 27 Серп 2020 - 21:13

Аква Вельва.

staseg, razorsedge та Vlad_Med Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 27 Серп 2020 - 21:16

Альпа Виндзор Фреш

Vlad_Med Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
brawl
Постоялець
Постоялець
brawl


Повідомлень : 633
Репутація : 532
Дата реєстрації : 30.04.2018

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyЧт 27 Серп 2020 - 21:41

vlad_med пише:
Камради, порадьте, який лосьон добре заходить післі Проразо грін? Я в ньому міг би купатися - дуже подобається, але хочеться і новеньке щось зацінити. Придбав Razorock American Barber - надто серйозний, важкий, вечірній аромат. Хочеться чогось свіжого, легкого, сучасного, але не попсово-дешевого на запах. Порадьте!

Не пробували шукати серед масмаркету типу Adidas або Gillette. ? Думаю на літо під зелений Proraso саме те. Ще Barbasol або Mennen skin bracer

Vlad_Med Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyПт 28 Серп 2020 - 13:34

vlad_med пише:
Камради, порадьте, який лосьон добре заходить післі Проразо грін? Я в ньому міг би купатися - дуже подобається, але хочеться і новеньке щось зацінити. Придбав Razorock American Barber - надто серйозний, важкий, вечірній аромат. Хочеться чогось свіжого, легкого, сучасного, але не попсово-дешевого на запах. Порадьте!
Brut зеленый. У него запах насыщеннее, чем у Proraso. И не обязательно зеленый. В линейке компании свежие ароматы.
Повернутися до початку Перейти донизу
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон   Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон - Сторінка 2 EmptyПн 31 Серп 2020 - 21:42

brawl пише:

Не пробували шукати серед масмаркету типу Adidas або Gillette. ? Думаю на літо під зелений Proraso саме те. Ще Barbasol або Mennen skin bracer
Дуже не люблю массмаркетні запахи, хоч Proraso - це теж італійський массмаркет імхо, але все ж запах чарівний. Дякую за пораду!
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Proraso eucalipto e mentolo (зелёный) лосьон
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Лосьон после бритья PRORASO Sandalwood
» Лосьон после бритья Proraso Green (New Design)
» Лінійка мил Proraso
» Кровоостонавливающие средства
» Помазок Proraso Кабан

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: