ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Репосты с других ресурсов.

Перейти донизу 
5 користувачів
АвторПовідомлення
Альф84
Бувалий
Бувалий
Альф84


Повідомлень : 153
Репутація : 87
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 39
Звідки : Одесса

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyСб 11 Лист 2017 - 0:21

Можно ли для наполнения веток форума копировать статьи с ЖЖ, и других бритвенных форумов?   Если да, то  нужно ли вставлять ссылку на источник?
Повернутися до початку Перейти донизу
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyСб 11 Лист 2017 - 10:52

А як же авторське право та повага то праці людини ?
Особисто моя думка - походження (посилання) обовязково вказувати але мені не подобається ідея саме копіювання матеріалу. Якщо інформація корисна що заважає створити тему та розмістити в ній посилання на статті та відео , підписавши та систематизувавши ?
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyНд 12 Лист 2017 - 20:26

Альф84 пише:
Можно ли для наполнения веток форума копировать статьи с ЖЖ, и других бритвенных форумов?   Если да, то  нужно ли вставлять ссылку на источник?

Правилами не запрещено!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Пастор
Новачок
Новачок
Пастор


Повідомлень : 45
Репутація : 29
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 49
Звідки : Умань

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyВт 2 Січ 2018 - 11:56

Alter ego А не задавал ли ты себе вопрос, что будет с той ценной информацией если по каким то причинам первоисточник сделает какие то перемещения у себя на сайте, или удалит информацию по каким то личным соображениям? Иногда это делают даже не спрашивая авторов написанного.Тогда полезная информация будет потерянна а на этом форуме пустая ссылка.😢  Да и не все любят переходить по ссылкам куда то. :x .
Повернутися до початку Перейти донизу
Стас
Admin
Стас

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2215
Репутація : 1782
Дата реєстрації : 17.10.2017
Вік : 42
Звідки : Odessa

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyВт 2 Січ 2018 - 12:42

Пастор пише:
Alter ego А не задавал ли ты себе вопрос, что будет с той ценной информацией если по каким то причинам первоисточник сделает какие то перемещения у себя на сайте, или удалит информацию по каким то личным соображениям? Иногда это делают даже не спрашивая авторов написанного.Тогда полезная информация будет потерянна а на этом форуме пустая ссылка.😢  Да и не все любят переходить по ссылкам куда то. :x .


Согласен с вами полностью!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://shaveua.forum2x2.ru
Alter ego
Постоялець
Постоялець
Alter ego


Повідомлень : 661
Репутація : 927
Дата реєстрації : 05.11.2017
Вік : 37
Звідки : Ukraine, Pryluky

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyВт 2 Січ 2018 - 18:36

IMHO Згоден - дійсно шкода буває втраченої статті з гарними фото. Особисто моя думка Я за копіювання матеріалу, Я за переклад "іноземних статтей" але з обов'язковим вказанням посилання на джерело інформаціі.

P.S. Хочеться щоб Наш форум був оригіналом а не чиєюсь копією.
Повернутися до початку Перейти донизу
Пастор
Новачок
Новачок
Пастор


Повідомлень : 45
Репутація : 29
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 49
Звідки : Умань

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyСр 3 Січ 2018 - 9:45

Alter ego ну тут я зтобою згоден що до джерел інформації і ссилання на них. А що до оригіналу і копії форуму, то форум це не скільки бібліотека як самі люди обєднані в гурт, де кожний являеться рівноправним членом суспільства з спільними інтересами. А то бувае що де хто вважае труд усіх учасників форуму як особисі заслуги. і ставить собі за мету щоб існував тільки один гурт людей, та корисна інформація  була доступна тільки у них, а не всім бажаючим. Що зводить на нівець поширення використання справжньої бритви серед людей і сенс самого форуму. 😢 Тоді ці люди нічим не кращі за корпорації які навязують одноразове лайно з одною метою заробити гроші.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyПт 23 Лют 2018 - 12:48

Всем здравия! я соглашусь с Пастор информация должна быть доступна нуждающимся :) я понял о чём говорил Пастор на счёт перемещения информации на других ресурсах, но сам скажу более деликатно и дипломатично, на стороннем ресурсе может сервер зависнуть или другая неисправность возникнуть, ну мало ли, там какой нибудь дядя "Уася" на тракторе кабель повредит и всё "кина не будет" :D что касается меня, то материал от себя, с позволения здешней администрации буду постить на форуме. Чужое тырить конечно постесняюсь, ну в крайнем случае "своими словами на пальцах расскажу" :D Делиться информацией и какими то своими наработками это же хорошо. Делаем то одно дело - бреемся :) а уж чем бриться, каким инструментом и где получать информацию о любимом деле и хобби это дело лично каждого ;-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Репосты с других ресурсов.  Empty
ПовідомленняТема: Re: Репосты с других ресурсов.    Репосты с других ресурсов.  EmptyПт 23 Лют 2018 - 13:20

Тырить чужое не хорошо, а выдавать стыренное за свое вообще плохо.
А вот размещать на форуме полезные материалы с других ресурсов со ссылкой на источник - хорошо.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Репосты с других ресурсов.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ПРАВИЛА ФОРУМУ ТА ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА :: Технічна підтримка та обговорення роботи Форуму-
Перейти до: