ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет

Перейти донизу 
+20
razorblade1989
ARTURIUS
Bonbon
Kitten911
CNPOMAHELL
vicbro
vsx
Yevhen_85
Goshik
DeGusto
andreyjar777
brawl
Oleksii
Ruslan
Mikola
Prometheus
Roman313
xxtoyxx
Олександр Тернавский
Саша Кавун
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyНд 3 Бер 2019 - 8:32

andreyjar777 пише:
Олександр Тернавский: самый дешовый блок акулы который я видел стоит 295гр плюс доставка 45гр.
Это вроде бы первое, что в Украине дороже. Но на попробовать пачечку. А вдруг не зайдёт?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
DeGusto
Новачок
Новачок
DeGusto


Повідомлень : 34
Репутація : 28
Дата реєстрації : 07.11.2017
Звідки : RU

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Лезвия Шарк   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyНд 3 Бер 2019 - 10:38

Хочу предостеречь от покупки лезвий Shark сразу блоками. На них достаточно много негативных отзывов, так что эти лезвия явно не универсальные. Но они, все же, идеально подошли к моей коже и щетине. Причем, если, в 41 и 37 сланте альтернатив я им не вижу, то в открытом Тиморе они работают практически неотличимо от зеленой Астры или Полсильвера, только тупятся быстрее.

vsx Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Goshik
Бувалий
Бувалий
Goshik


Повідомлень : 107
Репутація : 36
Дата реєстрації : 09.03.2018
Вік : 53
Звідки : Миколаїв

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyСб 28 Груд 2019 - 20:50

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Goshik
Бувалий
Бувалий
Goshik


Повідомлень : 107
Репутація : 36
Дата реєстрації : 09.03.2018
Вік : 53
Звідки : Миколаїв

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyСб 28 Груд 2019 - 20:51

Сегодня приобрел такой LORD. Кто- то юзал ? Если да, то как они по сравнению с Shark ?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yevhen_85
Новачок
Новачок
Yevhen_85


Повідомлень : 43
Репутація : 3
Дата реєстрації : 10.08.2021
Вік : 38
Звідки : Харків

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПн 6 Вер 2021 - 21:34

Користувався цими лезами в Wilkinson classic не було особливих подразнень та порізів, сподобалися і вистачило мені їх на 3 комфортних рази. Якось заряджу їх у King C Gillette

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 132
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 7 Лип 2022 - 13:35

Лезвия не самые острые. Будут шкрябать. У кого щетина жесткая могут не зайти. Совсем неагрессивные, после бритья в 3 прохода никаких порезов и точек. Учитывая стоимость вполне себе годные лезвия. Любимыми вряд ли у кого-то станут, но на каждодневный дфс очень даже вариант. Мне зашли больше чем Treet Platinum.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПт 20 Січ 2023 - 9:33

Попробовал Shark Super Chrome в разных станках.
Мягкие среднеострые лезвия. Недорогие. Мне понравились. Спокойно три раза брился одним лезвием без дискомфорта.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyВт 21 Лют 2023 - 16:17

Ще цікавинки. На фото сучасні Shark Chrome Blades, куплені і тому році та Shark Stainless Blades з ebay, які купувались близько 10 років тому, набором із купи лез різних виробників, для практикування гоління. Тобто, коли я тільки зацікавився вологим голінням. Цікаве те, що тут виробником лез - зовсім не Lord.
 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, stanislav-q, Александр 7676, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПн 8 Травень 2023 - 19:13

Итак мой большой тест лезвий Shark /Lord окончен!
Честно говоря, все лезвия из теста понравились, все очень хорошо справляются с моей щетиной и очень хорошо подружились с кожей лица.
В лидеры вышли лезвия с приставкой хром, они мне показались самыми острыми и при этом самыми приятными по ощущениям на лице и после бритья.
Как и следовало ожидать, лезвия от одного производителя в разных упаковках но внутри лезвия абсолютно одинаковые!
Шарк супер стенли / лорд классик / лорд супер = одинаковые!
Шарк хром / лорд хром = одинаковые! Было заблуждением! 
Шарк платинум / лорд платинум = одинаковые!
Меньше всего мне понравились супер стенли / классик / супер, Во всех этих вариантах на первом проходе присутствует ощущение нехватки остроты, но при этом лезвие не тянет и не скачет, ко второму проходу это ощущение уходит и лезвие начинает очень хорошо брить, мягко и комфортно!
Платинум тоже имеет это ощущение недостатка остроты но менее выражено, в целом хорошо себя ведёт, но по комфорту после бритья чуть уступает стенли!
На первое место поставил Хром из-за того, что оно единственное без ощущения нехватки остроты изначально и бреет приятнее всех, по ощущениям после бритья это лезвие для меня вышло в топ 1! Буду брать их в запас т.к. Лезвия очень подошли к моей проблемной кожи, после бритья кожа в идеальном состоянии и аш практически  не подпекает, а лишь слегка пощипывает!
Кстати что забыл сказать, это то, что лезвия в конвертиках без клея практически, это для меня прям бальзам на душу!
В данном тесте участвовали на постоянной основе главные герои, которых я не менял:
Станок - Muehle Rocca
Мыло - Tabac original
Прешейв -  Крем после бритья Арко сенсетив.
Все остальные участники менялись т.к. никакого влияния на процесс Бритья не имели!


P. S. Спустя пару недель более доскональных исследований.
Есть поправочка по поводу лезвий Шарк/лорд супер хром!
Сегодня случайно перепутал и побрился лордом хром т.к. В станке с прошлого раза было оно, а я подумал, что шарк хром...
Выбрился идеально, но было ощущение нехватки остроты, ну думаю на второй раз может так оно и работает, хотя шарком и три раза брился без проблем и не было этого ощущения..... Так вот, таки есть небольшая разница между лордом хром и шариком хром, как по первым своим ощущениям я сказал, что лорд хром больше похож на шарк платинум и так это и есть, шарк чуть острее идёт чем лорд т.е. На одну позицию ниже лор чем шарк!
Хорошо, что дождался наличия шарк и не заказал лорд!


Останній раз редагувалося: Kitten911 (Чт 18 Травень 2023 - 12:52), всього регувалося 2 раз(-и)

trimmer, Акулов, andrew_ADK, Qwertyus, m-2020, vsx, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 246
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПн 8 Травень 2023 - 22:52

Дякую за цікавий огляд, очікував результатів, буде цікаво спробувати

Акулов, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПн 8 Травень 2023 - 22:58

Bonbon пише:
Дякую за цікавий огляд, очікував результатів, буде цікаво спробувати
Могу отправить комплект на тест))

Акулов, vsx, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 246
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПн 8 Травень 2023 - 23:02

Дякую, я замовлю, може ще щось випадково в корзину попаде :)))
Як раз мені через декілька тижнів посилка поїде

Акулов та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2875
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyВт 9 Травень 2023 - 5:49

Вчора поголився третій раз з SS в Blackland Dart. Здається, що леза мені хватить ще й на четвертий раз.)
Гоління приємне та комфортне. На ранок ще щетина не відчувається на дотик.
Але як казав Ruslan, щоб зрозуміти лезо, потрібно зголити його пачечку.)

_________________
Через терни до зірок!

Акулов, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 18 Травень 2023 - 12:53

Немного отредактировал свои впечатления!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 246
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 14:13

Змусило мене сьогоднішнє гоління залишити свій відгук, оскільки вийшло все на 5+ та BBS++.
Перша проба в мене якось не пішла, по три перших гоління з лезами Chrome та Platinum були далекі від ідеалу, проте я там напортачив з олійкою прешейвом та піною декілька раз.


Сьогодні знову дійшла черга до Shark Chrome і вийшло просто ВАУ. На третій прохід майже не було чого брити. Далі ще 2 гоління цим лезом, а потім 3 рази Platinum.


Тепер залишилось зрозуміти  чи це не точно була проблема не з лезом в перший раз, та потестити більше лез з пачки, та чи буде його вистачати на 3 гоління, чи це лезо на 2 повних рази в 3 проходи.

Якщо проблема була дійсно не в лезах, і далі в мене будуть такі самі круті результати, то це буде солідних конкурентом БІКа який я щойно купив і ще навіть жодного леза не дістав  unknown

Ruslan, Акулов, Kitten911, Nils та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 15:22

Bonbon пише:
Змусило мене сьогоднішнє гоління залишити свій відгук, оскільки вийшло все на 5+ та BBS++.
Перша проба в мене якось не пішла, по три перших гоління з лезами Chrome та Platinum були далекі від ідеалу, проте я там напортачив з олійкою прешейвом та піною декілька раз.


Сьогодні знову дійшла черга до Shark Chrome і вийшло просто ВАУ. На третій прохід майже не було чого брити. Далі ще 2 гоління цим лезом, а потім 3 рази Platinum.


Тепер залишилось зрозуміти  чи це не точно була проблема не з лезом в перший раз, та потестити більше лез з пачки, та чи буде його вистачати на 3 гоління, чи це лезо на 2 повних рази в 3 проходи.

Якщо проблема була дійсно не в лезах, і далі в мене будуть такі самі круті результати, то це буде солідних конкурентом БІКа який я щойно купив і ще навіть жодного леза не дістав  unknown
Для мене эти лезвия работают так:
1 раз очень хорошо
2 раз идеально
3 раз уже не очень
Бреюсь 2 раза и в мусор.
Распробовал и повторил заказ ещё 2х блоков шарк хром!

Акулов, ditrih_, alex-kin, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 15:28

Kitten911 пише:
Распробовал и повторил заказ ещё 2х блоков шарк хром!
А якщо ще кращі знайдете? А в вас вже 2 блоки Шарків? Чи ви кожного дня голитесь? Бо мені зголити 2 блоки чогось (навіть 1 лезо=1 раз) то роки треба із моїм раз на 3-4 дні голінням.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:34

CNPOMAHELL пише:

А якщо ще кращі знайдете? А в вас вже 2 блоки Шарків? Чи ви кожного дня голитесь? Бо мені зголити 2 блоки чогось (навіть 1 лезо=1 раз) то роки треба із моїм раз на 3-4 дні голінням.
А я уже и не ищу, я уже нашёл)) перепробовал я наверное все возможные доступные варианты и решил оставить шарк хром, джиллет сильвер блю, немного спутника ну и так разных по паре пачек для того, чтобы не скучать))) 
Шарка у меня уже 4 блока ну и ещё разных примерно 2 блока
Бреюсь через день т.е. Примерно 180 раз в год и это равно 90 лезвиям/год грубо говоря, а запасы я очень люблю

Акулов, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:47

Kitten911 пише:
Шарка у меня уже 4 блока ну и ещё разных примерно 2 блока
Бреюсь через день т.е. Примерно 180 раз в год и это равно 90 лезвиям/год грубо говоря, а запасы я очень люблю
Ну, якщо ви вже вирішили, що знайшли усе, що бажали, то сенс є - купити, поки воно є. Бо може як ті ж BIC зміняться леза і буде вже не те. А запаси я теж полюбляю.

ЗІ: А якусь екзотику пробували? Чи перепробували из того що наявне та популярне у нас? Наприклад у китайців є не тільки Gillette Bridge та Baili. Чи які-небудь тайландські леза (в основному Жілети теж). А чи леза країн Латинської Америки тощо...
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
МЕЦЕНАТ
МЕЦЕНАТ
Bonbon


Повідомлень : 246
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Черв 2023 - 16:55

Kitten911 пише:


Для мене эти лезвия работают так:
1 раз очень хорошо
2 раз идеально
3 раз уже не очень
Бреюсь 2 раза и в мусор.
Распробовал и повторил заказ ещё 2х блоков шарк хром!
Дякую, це тоді підтверджує і мої спостереження та тести. Бо в мене на перших лезах було:
Хром:
1-ше - жах, проте схоже, що вина олійка
2-ий та 3-ій раз - норм але некомофортно. Певно притупив лезо коли мучав його через олійку. Варто було просто відразу взяти нове.

Платінум:
1 та 2-е норм гоління, но нічого особливого. На рівні Астри СП. Проте я нове лезо тестую на мінімум агресії Прогресу і кожне наступне збільшую.
3-е збільшив агресію, але воно вже не йшло. Чисте проте не дуже кофортне гоління особливо проти росту волосся.

Хром друге лезо:
1-е гоління шикарно в три проходи моїм стандартним методом 2.0-1.5-3.0
Буду тестувати далі.

Але я не певний що готовий змінювати лезо кожних 2 рази. Звісно не із-за вартості, а просто якось коли інших завжди стабільно вистачає на 3 гоління, це вже якийсь бенчмарк який для мене матс хев. Якщо звісно дуже-дуже буде подобатись то закрию на це очі.

Олександр Тернавский, Акулов, Kitten911, ditrih_, all75, CNPOMAHELL та Vlad_S Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПт 28 Лип 2023 - 13:32

Окремої теми по хромованим акулам немає, тому тут продовжу. Shark Super Chrome. Дуже зайшли у якывську катану (Yaqi Katana). Це навіть перше лезо, яким я зміг поголитисябез зайвого болю у цій бритві.
І от, надихнутий попереднім досягненням, я поставив лезу у Yaqi Slant і...жорстко обломався. Враженні, ніби з мене шкіру здирають. І це першим походом. Далі тільки гірше. При цьому лезо здається тупим на друге гоління. Це було те ж саме лезо, яке сподобалося у катані.

Спитаєте як я зміг поголитися у SE бритві, а потім вже DE? Катана дозволяє закрутити DE лезо не ламаючи. Хоча це й не задумано розробником та не дуже зручно. Робіть таке тільки у якості експерименту чи форс мажору.

ditrih_, alex-kin та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vsx
Бувалий
Бувалий
vsx


Повідомлень : 132
Репутація : 3
Дата реєстрації : 28.02.2021
Вік : 36
Звідки : Київ

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПт 28 Лип 2023 - 14:48

Недавно стальным брился. Они конечно туповатые, нужно елозить несколько раз. Но после бритья ощущения прекрасные. И щетина долго не растет. Хорошие лезвия для запаса. Попробую еще хром как-нибудь, интересно чем отличаются.

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПт 28 Лип 2023 - 18:03

Сегодня четвёртый раз брился супер хромом с правкой на руке после каждого бритья, лезвия просто кайф, мягкие и очень френдли по отношению к коже, перешли в любимые лезвия очень быстро, с этими лезвиями бритье стало ещё кайфовее, реально рука вообще не тянется за другими лезвиями, хотя тестовый мешок с лезвиями постоянно пополняется, но когда бритье без компромиссов, то к этому быстро привыкаешь!

Олександр Тернавский, creativeresponse, vsx, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyСр 2 Серп 2023 - 18:52

Итак изнасиловал эти лезвия ( Shark Super Chrome) до их предела, шесть раз вполне комфортно побрился одним лезвием, удивительным образом лезвие отработало до последнего очень комфортно, Единственное что на последнем разе уже почувствовался дефицит эффективности, при этом лезвие оставалось довольно острым, но выбрило заметно хуже через пару часов уже прощупывалась щетина! Выводы по этому лезвию могу сделать такие, из того что я пробовал эти лезвия оптимальные по соотношению Комфорт/эффективность/цена/долговечность. Рука к другим лезвиям вообще не тянется, не хочется ни тестов ни проб. Хочется просто комфортного гладкого бритья, которого я добился именно при помощи этих лезвий. Спасибо форуму и людям, которые в этой теме описывали свои впечатления!

trimmer, Акулов, q7819, vicbro, creativeresponse, stanislav-q, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет   Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет - Сторінка 2 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 15:31

brawl пише:
Испытал оба варианта и Chrome и Stainless в станке C. B. Karve плита С. Лезвия абсолютно идентичны, что в работе, что внешне, по крайней мере я разницы не заметил, скорее всего маркетинговый ход от производителя, а может другая причина, но не подделка точно. Лезвия понравились, в C. B. Karve очень мягко себя ведут, острота средняя, никакого раздражения и порезов, ближайший аналог лезвия Спутник. Если бы лезвий Shark в пачке было 10 шт, а не 5 при той же цене, то был бы вполне себе рабочий вариант.
Категорически не согласен на счет Спутника.) Спутником я больше 3 раз могу побриться, Шарком, один раз и то не особо комфортно, да и ржавеют они прилично.) Даже если рядом Спутник и Шарк положить не вообруженным глазом видно, что у них металл разный. У Спутника светлый, гладкий, блестящий. А Шарк - темный и тусклый, еще и полоски возле р.к., то ли ржавчина, то ли перекалили. Да и бреет Спутник более легко, уверенно, пробривает лучше. Мне Шарк больше напомнил зеленые Дерби, да и те наверное чуть острее.)

all75 Поставив вподобайку

tasogare поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Shark Super Stainless Blades от Lord, Египет
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
 Схожі теми
-
» Asco Super Stainless Blades
» Лезвия Lord Super
» Gillette Super Blue Shaving Razor Blades For Men Stainless Steel (aliexpress)
» Лезвия Tiger и Tatra - оба Platinum Premium Stainless Blades
» Лезвия Rapira Super Stainless

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: