ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.

Перейти донизу 
+11
Stas3415
trimmer
vicbro
Wolfskin
Walker.777
egoist
Shave Master
Стас
tagir.dn
Alex
Олександр Тернавский
15 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Vlad_Med
Частий гість
Частий гість
Vlad_Med


Повідомлень : 56
Репутація : 10
Дата реєстрації : 29.02.2020
Вік : 35
Звідки : Кам'янське

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyНд 17 Вер 2023 - 18:31

Я грейпфрут теж спробував, алергічних реакцій не було. Запах класний, шкіра після крема не сушиться і без афтершейва все одно відчувається добре. Мені навіть здається, що він сильніше зволожує ніж інші крема від TOBS (я пробував ще Jermyn Street, Eton College, Mr. Taylor's). А щодо розмʼякшення - нічого незвичного не помітив, працює наче так само як інші від TOBS і краще ніж Proraso. 

На весну-літо аромат дуже добре підходить

Wolfskin, creativeresponse, stanislav-q та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Walker.777
Новачок
Новачок
Walker.777


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.12.2022

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyПн 18 Вер 2023 - 19:37

Vlad_Med пише:
А який крем займає перше місце в вашому списку?
 Звичайно, не буду казати, шо перепробував майже все, але з того шо я тестував за пару рокiв наразi мiй топ 3 вигляда так


1 Гель для голiння 18.21 Man Made Shave Lotion Spiced Vanilla 

2 Гель для голiння Kiehl's Smooth Glider Precision Shave Lotion

3 Крем для голiння Taylor of Old Bond Street


Перше мiсце - беззаперечний лiдер вiд американьких майстрiв грумiнгу 18.21 Man Made - прозорий, безпiнний гель 

Це ультимативний гель, який може використовуватися будь як - пре-шейв, для голiння, та афтер-шейв
Чемпioн у швидкостi голлiння, ковзання та пост-ковзання леза, захистi шкiри вiд порзiв, печiння, почервонiння
Мае дуже стiйкий запах ( французька ваниль, анiс, імбир, экзотична деревина та табачний лист) може бути не довподоби усiм
Не з дешевих, але американька якicть в усiй красi, час вiд часу на notino.ua та makeup бувають гарнi цiни 
Споживання буде бiльше у  порiвняннi з кремом це теж треба враховувати



Друге мIсце належить iншiй визначнiй компанії Kiehl’s. В цілому, практично все, що сказано про перше місце можна сміливо віднести і до другого, насправді різниця між ними дуже мала може 5-10% за характеристиками у роботі. 18.21 Man Made більш універсальний.

У будь-якому випадку кожен з них буде чудовим варіантом для гоління.


Якщо брати до уваги лише суто хакатеристки то [size=12]18.21 Man Made - беззаперечний чемпіон, якщо ж брати до уваги співвідношення ціни - витрати - характеристик то  мїй вибiр буде - TOBS[/size]


Останній раз редагувалося: Walker.777 (Вт 19 Груд 2023 - 22:44), всього регувалося 2 раз(-и)

Wolfskin та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 574
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyСр 20 Вер 2023 - 11:16

Walker.777 пише:

 Звичайно, не буду казали, шо перепробува майже все, але з того шо я тестував за пару рокiв наразi мiй топ 3 вигляда так


1 Гель для голiння 18.21 Man Made Shave Lotion Spiced Vanilla 

2 Гель для голiння Kiehl's Smooth Glider Precision Shave Lotion

3 Крем для голiння Taylor of Old Bond Street


Перше мiсце - безперечний лiдер вiд американьких майстрiв грумiнгу 18.21 Man Made - прозорий, безпiнний гель 

Це ультимативний гель, який може використовуватися будь як - пре-шейв, для голiння, та афтер-шейв
Чемпioн у швидкостi голлiння, коазання та пост-ковзання леза, захистi шкiри вiд порзiв, печiння, почервонiння
Мае дуже стiйкий запах ( французька ваниль, анiс, імбир, экзотична деревина та табачний лист) може бути не довподоби усiм
Не з дешевих, але американька якicть в усiй красi, час вiд часу на notino.ua та makeup бувають гарнi цiни 
Споживання буде бiльше у  порiвняннi з кремом це теж треба враховувати



Друге мIсце належить iншiй визнгачнiй компанії Kiehl’s. В цілому, практично все, що сказано про перше місце можна сміливо віднести і до другого, насправді різниця між ними дуже мала може 5-10% за характеристиками у роботі. 18.21 Man Made більш універсальний.

У будь-якому випадку кожен з них буде чудовим варіантом для гоління.


Якщо брати до уваги лише суто хакатеристки то [size=12]18.21 Man Made - беззаперечний чемпіон, якщо ж брати до уваги співвідношення ціни - витрати - характеристик то  мїй вибiр буде - TOBS[/size]
Интересные продукты. Вопрос на счет 18.21 Man Made Shave Lotion Spiced Vanilla:
продукт концентрированный, надолго хватит?
Вспенивать можно и руками, и помазком?
Повернутися до початку Перейти донизу
Walker.777
Новачок
Новачок
Walker.777


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.12.2022

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyСр 20 Вер 2023 - 11:52

Wolfskin пише:
Интересные продукты. Вопрос на счет 18.21 Man Made Shave Lotion Spiced Vanilla:
продукт концентрированный, надолго хватит?
Вспенивать можно и руками, и помазком
Его не нужно вспенивать, это БЕЗПЕННЫЙ гель нанес на лицо руками и сразу же можно бриться в этом и заключается его скорость бритья

Концентрация относительно средняя (как бальзам примерно)  крем естественно выиграет у него в расходе скажу наверное что для каждодневного бритья будет  всеже наверное дороговато выходить, хотя у кого какой бюджет... как то на нотино видел предложение 500 мл за 750 грн что очень даже выгодно а так стеклянный флакон объёмом 177мл если бриться через день или раз в 3 дня  то от 4-6 месяцев среднем должно хватить. Поэтому крем TOBS все же интереснее в соотношении цены/расход Опять же повторюсь один из немаловажных плюсов 18.21 Man Made это что его можно использовать как афтершейв и прешейв (если запах понравится) то есть он универсальное средство

Wolfskin та Vlad_Med Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 574
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyСр 4 Жовт 2023 - 10:00

Walker.777 пише:

Его не нужно вспенивать, это БЕЗПЕННЫЙ гель нанес на лицо руками и сразу же можно бриться в этом и заключается его скорость бритья

Концентрация относительно средняя (как бальзам примерно)  крем естественно выиграет у него в расходе скажу наверное что для каждодневного бритья будет  всеже наверное дороговато выходить, хотя у кого какой бюджет... как то на нотино видел предложение 500 мл за 750 грн что очень даже выгодно а так стеклянный флакон объёмом 177мл если бриться через день или раз в 3 дня  то от 4-6 месяцев среднем должно хватить. Поэтому крем TOBS все же интереснее в соотношении цены/расход Опять же повторюсь один из немаловажных плюсов 18.21 Man Made это что его можно использовать как афтершейв и прешейв (если запах понравится) то есть он универсальное средство
Да, купил его. Как афтершейв хорош, но для ежедневного применения мне не подошел. Начинает пересушивать кожу. Что удивительно. Бальзам все таки.

creativeresponse та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Walker.777
Новачок
Новачок
Walker.777


Повідомлень : 13
Репутація : 0
Дата реєстрації : 29.12.2022

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyВт 19 Груд 2023 - 22:51

Wolfskin пише:
Да, купил его. Как афтершейв хорош, но для ежедневного применения мне не подошел. Начинает пересушивать кожу. Что удивительно. Бальзам все таки.
Возможно кожа чувствительная. я за собой такого не замечал хотя я его и не использую каждый день, так как для меня дороговато выйдет поэтому чередую с TOBS  бритье через день/раз в три дня

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyСб 23 Груд 2023 - 11:57

У меня долгое время было устоявшееся мнение, что ТОБС - просто нормальный крем. Пробовал его из пробников 3-4 раза за последние ~3 года. Но недавно взял полноценную банку по приятной цене, чтобы основательно протестировать. Результат очень хороший. 

Помню, что из пробников мыло меня щипало на 2-3 проходе. Не критично, но ощутимо. Сейчас такого не наблюдаю практически. Но что самое главное - пена обладает отличными характеристиками, причем по внешнему виду этого не скажешь. Визуально она слегка завоздушенная, не очень глянцевая. Однако по факту работает +- так же, как моя любимая низкая, плотная, глянцевая пена с большим содержанием флаги. Так что внешний вид у нее очень обманчивый. Визуально на лице выглядит простенько и не убедительно, ожидаешь отсутствие защиты и посредственное скольжение. Но все наоборот - ощущается она как толстый, жирный, защитный слой, который присутствует на протяжении всего бритья, еще и с отличным скольжением.

Даже за фулл-прайс (сейчас это ~450-550 грн) отличный вариант. А по скидочной цене в ~360 грн это вообще подарок.

trimmer, Олександр Тернавский, fill, Wolfskin, Александр 7676, ditrih_, Yura_ та Walker.777 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyНд 18 Лют 2024 - 12:34

Walker.777 пише:
... купил банку Royal Forest полностью доволен.....теперь этот крем у меня на постояннке и поиски лучшего крема закончены

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Також приглядаюсь до цього мила і до з запахом Табака, багато у відгуках читав що Royal Forest пахне яблуком, це так?
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyНд 18 Лют 2024 - 13:19

Я Royal Forest не пробовал, но видел кучу отзывов о том, что по аромату это слегка смягченная интерпретация Creed Aventus.

Shave Master Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyПт 19 Квіт 2024 - 16:26

stanislav-q пише:
У меня долгое время было устоявшееся мнение, что ТОБС - просто нормальный крем. Пробовал его из пробников 3-4 раза за последние ~3 года. Но недавно взял полноценную банку по приятной цене, чтобы основательно протестировать. Результат очень хороший. 

Помню, что из пробников мыло меня щипало на 2-3 проходе. Не критично, но ощутимо. Сейчас такого не наблюдаю практически. Но что самое главное - пена обладает отличными характеристиками, причем по внешнему виду этого не скажешь. Визуально она слегка завоздушенная, не очень глянцевая. Однако по факту работает +- так же, как моя любимая низкая, плотная, глянцевая пена с большим содержанием флаги. Так что внешний вид у нее очень обманчивый. Визуально на лице выглядит простенько и не убедительно, ожидаешь отсутствие защиты и посредственное скольжение. Но все наоборот - ощущается она как толстый, жирный, защитный слой, который присутствует на протяжении всего бритья, еще и с отличным скольжением.

Даже за фулл-прайс (сейчас это ~450-550 грн) отличный вариант. А по скидочной цене в ~360 грн это вообще подарок.

Сегодня в теме про олдспайсы зашел разговор об изменчивости ощущений со временем. И вспомнил историю с этим кремом, решил поделиться.
С этим кремом у меня были такие же качели. То непонятно-плоховато, потом отлично, теперь опять "плоховато" (жжется во время бритья). И я по идее понял, в чем именно проблема. Ранее слышал, что если средство щиплет и вызывает негативную реакцию на коже - нужно оставить его "проветриться" на денек-другой, чтобы аромка выветрилась. Видимо, в моем случае с тобсом, это актуально.

Первые разы я пробовал крем из пробников (получается максимально свежий, из герметичной упаковки) - щипал кожу, иногда довольно сильно. Потом купил полноценную банку, с ней все окей было (раза 4 им брился). Затем отобрал из банки около сантиметра верхнего слоя для форумчанина и через денек побрился с ним же - снова щиплет. 

Как я понял, когда мне полноценная банка приехала после покупки, верхний слой там в любом случае был слегка выветрившийся (потому что банка хоть и плотная, с защитной прокладкой, но не герметичная на 100%). И в таком виде мне средство не щипало. А когда я его взял из слоев поглубже (после отправки верхней части крема форумчанину) - оно себя опять проявило с негативной стороны, потому что было "свежее".

Так что оставлю постоять открытым в шкафу на денек-другой, посмотрим, подтвердятся ли мои догадки [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 
По аромату, характеристикам и состоянию кожи после бритья мне тобс нравится. А вот момент с жжением кожи именно в процессе бритья - вообще не нравится.

WetShaver, fill, Volodymyr, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 376
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.   Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут. - Сторінка 2 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 16:09

В целом догадки подтвердились, мыло постояло открытым в шкафу 4 дня. Может даже передержал слегка. В итоге верхний слой прям хорошо так схватился, можно было давить на него и даже к пальцам не прилипало.
Побрился им снова, все прошло хорошо, легкая реакция на коже все еще присутствует, но куда меньше, чем раньше (ощущается процентов 10 от изначального дискомфорта- когда крем «не выветрившийся»). Может еще сыграл тот фактор, что я специально прислушивался к ощущениям…
Стоит сказать, что даже когда щипает кожу сильно - это происходит только в момент контакта пены с кожей, стоит его смыть как это сразу же прекращается. Кожа не краснеет, после бритья тоже чувствует себя отлично

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Taylor of Old Bond Street (TOBS). Грейпфрут.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Крем после бритья Taylor of Old Bond Street Herbal Aftershave Cream
» Лосьон после бритья BOND (Венгрия)
» Парикмахерское мыло feeves of jludsen street (сборы с улицы Юлдсен).
» Мыло для бритья Shannons soaps 25th street lime tallow based shaving soap.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: