ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+20
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 26 Січ 2024 - 13:50

26-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: BIG BEN Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: Proraso Wood&Spice
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Про сьогоднішнє коротко :-)

Вирішив, що досить вже катувати себе Фатіпом, знову повертаюсь до улюбленой 89-ої :-)

А щоб не було зовсім нудно, взяв на тест ще одне єгипетське лезо - BIG BEN Super Stainless. Схоже, це останній єгриптянин, що в мене є. Чи принаймні останній, про який я пам’ятаю :-)

Косметику не міняв, все те саме.
Для початку щедро вмився олійкою Pan Drwal Steam Punk. В пляшці такий дозатор, що не щедро в мене якось не виходить :-)

Помазок Sfumato з кремом Proraso Wood&Spice працює бездоганно. Піну зробив досить густу, що на першому проході бритва навіть трохи загрузала. Але вже на наступних, коли вмивався після проходів, води на обличчі лишалося більше, і густота вже не заважала.

Від леза BIG BEN Super Stainless очікував прибизно такої ж роботи, як була з іншими нержавіючими єгиптянами. Але, схоже, це лезо не зовсім таке саме, як Lord чи Shark. Мені воно здалося тупішим.
Голило воно досить комфортно, але щоб отримати пристойний результат, треба було трохи натиснути на нього. Щоправда, лезо давало це зробити без проблем. І як наслідок, вийшло чисте і нетравматичне гоління.

Якщо з чимось порівняти лезо BIG BEN, то першим на думку чогось спадає лезо від Muhle. Воно теж не гостре, вимагає тиску на себе, дає це зробити і голить загалом чисто і безкомпромісно - зносить все.

Тонік Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar навіть не намагався показати свою присутність, жодним чином не прореагував. Але, як завжди, лишив шкіру в хорошому стані.

Тому, в принципі, без жодного остраху згодом полірнувся гелем Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. І гель також підтвердив, що зі шкірою все гаразд :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 262
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 26 Січ 2024 - 22:03

Прочитав я ще одну цікаву бритвену історію і подумав, що це прямо збіглося з моїми думками та спостереженнями. Ти начебто описав і мої відчуття від цього леза, тільки своїми словами.) Наскільки я пам'ятаю, можу помилятися, але Руслан і начебто Ігор, теж тестували це лезо і дійшли подібних висновків. Леза Біг Бег менш гострі, ніж інші леза з нержавіючої сталі виробника Лорд. Очевидно це тренувальні леза для початківців. Щоб під час переходу з касетників можна було безкарно тиснути. Або щоб можна було приборкати якийсь злий і агресивний станок, без зайвої травматичності до шкіри. При цьому мати пристойний результат гоління.)
Вже розповідав, що колись читав відгук на ці леза на Shave Nation:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Так ось там користувач на ім'я Стів, припустив, що ці леза не тупі, просто кромка зведена під більш розгорнутим кутом. З поступовим зниженням. При цьому користувачi, яким ці леза, сподобались, використовували їх у бритвах від середньої агресивності, Мюле Рока, Р41!
До того ж, якщо подивитися на результати тесту гостроти лез, то Біг Бен точно не найтупіше з Лордів. у нього б і показники і результат гоління був би плачевний чи неприємний.) Але тупиться воно досить швидко.) Два рази і все.)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Не те щоб я захищав компанію Лорд, але мені цікаво з'ясувати як воно є.)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПт 26 Січ 2024 - 23:36

WetShaver пише:
 Очевидно це тренувальні леза для початківців. Щоб під час переходу з касетників можна було безкарно тиснути. Або щоб можна було приборкати якийсь злий і агресивний станок, без зайвої травматичності до шкіри. При цьому мати пристойний результат гоління.)
Більше схоже, що леза розраховані на європейців з не дуже жорсткою щетиною. А назва леза перегукується із популярними колись у Британії London Brigde виробництва Wilkinson Sword. Єгиптяни тонко зробили. Лезо самобутнє (і оформленням і назвою) але й схоже. Схожість не пряма, але для початківців, думаю, можна переплутати.

Ну а робити леза, що одразу тупляться - рожева мрія усіх виробників лез.
Але є 2 підходи. Перший - виготовляти дешеві леза, що швидко тупляться. Але й продавати їх дешево. Так роблять виробники з Індії, Пакистану, Єгипту теж. Другий - виготовляти більш коштовні леза, але слугують вони теж трохи довше.
І тільки Gillette може продавати свої Gillette Platinum під назвою Gillette King C за ціною топових Feather чи KAI. ;)

ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 8:33

Щоб робити узагальнення щодо жорсткості або нежорсткості щетини (у європейців (а що, європейці - однакові? І шведи, і іспанці, і албанці, і французи арабського походження), азіатів, єгиптян тощо), слід виробити параметр жорсткості. Потім провести статистичні дослідження в Європі. І узагальнювати на здоров'я. А так...
Перепрошую за сарказм, але я втомився від узагальнень, які підтримані лише сумнівними кліше.

Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 9:10

alex-kin пише:
слід виробити параметр жорсткості. Потім провести статистичні дослідження в Європі. І узагальнювати на здоров'я. А так...
Перепрошую за сарказм, але я втомився від узагальнень, які підтримані лише сумнівними кліше.
Все ще гірше. З одного боку люди люблять узагальнювати та висувати теорії. Причому, якщо привести послідовну низку фактів, можна як доказати свою правоту, так і спростувати. Тому що приведені ланки фактів "за" чи "проти" відкидають усе те, що не підходить під теорію. ;)

Тобто, окрім того, що леза ніби виготовляють за схожим принципом, все ж відмінності є. Жорсткість? Теж такий собі параметр. Бо треба знайти де початок відліку. Причому, це повинна бути абсолютна величина, для всіх.
Наприклад леза з різної сталі. Це впливає? Так. Леза з однієї сталі але з різним покриттям. Скільки місяців обговорюють вже "Лорди" з "Шарками"? А ще в лез різний кут заточки. Або сходинкова (ступінчаста) заточка. І все це теж впливає.

Однакова сталь? Знаєте як на виробництві вимірюють ті чи інші компоненти? Лопатами. Тобто кинув 2 лопати, подивився результат, додав ще. Марки сталей - це ж теж не сталі, одностайні цифрові значення вмісту тих чи інших компонентів. Там значення "від" - "до". Це я зараз не теоретизую. Таке сучасне виробництво.

Я вже не кажу за деякі леза, на шталт РПЛ, де залежно від партії леза поводять себе по різному. І невідомо, чи то початковий матеріал весь час різний, чи то технології дотримуються так собі.

Ми ж намагаємося власні відчуття перекласти на формули чи привести усе різноманіття до одного коріня. Тому й не виходить.

Тому сприймайте будь-які чиїсь висловлювання у якості приватної упередженої думки. Співпала з вашими враженнями? Супер! Не співпала - теж не біда.

alex-kin та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 27 Січ 2024 - 9:36

Я радий, що ми розуміємо один одного.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 29 Січ 2024 - 11:42

WetShaver пише:
Вже розповідав, що колись читав відгук на ці леза на Shave Nation:

Так ось там користувач на ім'я Стів, припустив, що ці леза не тупі, просто кромка зведена під більш розгорнутим кутом. З поступовим зниженням. При цьому користувачi, яким ці леза, сподобались, використовували їх у бритвах від середньої агресивності, Мюле Рока, Р41!
До того ж, якщо подивитися на результати тесту гостроти лез, то Біг Бен точно не найтупіше з Лордів. у нього б і показники і результат гоління був би плачевний чи неприємний.) Але тупиться воно досить швидко.) Два рази і все.)

Знаєш, припущення Стіва мені, на хлопський розум, видається цілком можливим.

Коли я писав ту оповідку, ніяк не міг підібрати слово на означення того леза. Написав, що тупувате.
Але ж по факту тупим воно не є, воно досить чисто голить. А от те, що голить з натягом і під тиском - це факт.
Оце вчора знову ним поголився - всі ті самі відчуття. Скоро викладу оповідку. Але зараз, вже через добу, щетини особливо ще й немає, голити прямо зараз просто нічого.

Ну й про навчально-тренувальне лезо трохи посміявся :-)
Але хто знає, може й так :-)

Ruslan, WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 29 Січ 2024 - 12:05

fill пише:
Скоро викладу оповідку.
Бажано у відповідній темі.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 29 Січ 2024 - 15:22

Ruslan пише:

Бажано у відповідній темі.

Оповідку викладу тут, а відгук на лезо - пізніше у відповідній темі :-)

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 29 Січ 2024 - 15:23

28-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: BIG BEN Super Stainless
Lather: Areffa Soap Transparent Gel
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar

Постараюсь коротко :-)

Цього разу вийшло якесь просто експрес-гоління :-)
Багатьох речей, які стали вже звичними у використанні, на цей раз не було. З різних причин. І список учасників виглядає незвично скупо :-)

Не люблю, коли починаю пробник, лишати його на довго бовтатись в шухляді. Тому вирішив продовжити знайомство з прозорим гелем для гоління від Areffa Soap. Та й цікаво було подивитись на нього в роботі зі спокійнішою бритвою.
А позаяк гель не вимагає помазка, то обійшовся, звичайно ж, без нього.

Пам’ятаючи, в якому класному стані була шкіра минулого разу при використанні цього гелю, вирішив перевірити, чи то сам він такий крутезний, чи разом з олійкою дав такий ефект. Тому олійку сьогодні не брав. Просто наніс крем на мокре обличчя і почав голитися.

Бритва і лезо ті самі, що й були - EJ DE 89 та BIG BEN Super Stainless.
Гоління від початку пішло тугувато. Це в буквальному розумінні. Лезо голило, але довелося досить сильно на нього тиснути, значно сильніше, ніж це було з Фатіпом.

Гель, очевидно, не був готовий до подібного розвитку подій, тому працював в плані ковзання далеко не бездоганно. З кожним новим нанеченням гелю шкіра ставала все пружнішою і пружнішою, сильно тягнулася, і це ще додавало трохи клопоту при голінні. Відтак довелося тиснути ще сильніше.

Та як би там не було, хоч і через силу, я зміг виголитися абсолютно чисто і абсолютно нетравматично. І, маю сказати, якщо у фізичному плані гель цього разу не порадував, не ковзав, як хотілося б, то у плані підготовки і захисту шкіри він був бездоганним. Я просто не уявляю, що було б, якби я так тиснув з іншим засобом?

Але наступного разу перевірю :-)
Планую ще раз прогнати ту саму пару бритва-лезо, але вже з перевіреним по якості милом. Побачимо, що вийде :-)

Після гоління витрусив з пляшечки рештки тоніка Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar. Шкіра сприйняла його мирно і спокійно, без жодних негативних реакцій.
А оскільки сьогодні на обличчі не було нічого агресивного - ні мила, ні спирту - то вирішив другим шаром вже нічого й не наносити. По факту, все було добре і без того :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 262
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 29 Січ 2024 - 20:30

fill пише:
28-01-2024

Rating: 5 / 5
Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: BIG BEN Super Stainless
Lather: Areffa Soap Transparent Gel
Aftershave: Ogallala Bay Rum, Sage & Cedar

Я просто не уявляю, що було б, якби я так тиснув з іншим засобом?
Але наступного разу перевірю :-)
Планую ще раз прогнати ту саму пару бритва-лезо, але вже з перевіреним по якості милом. Побачимо, що вийде :-)
Бережи себе, Сергію, сильно не тисни!)
У мене Біг Бен більше двох разів не витримує.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 29 Січ 2024 - 20:48

WetShaver пише:

Бережи себе, Сергію, сильно не тисни!)
У мене Біг Бен більше двох разів не витримує.)

Дякую, постараюсь :-)

У мене леза живуть зазвичай довше, ніж в багатьох. В принципі, майже всі спокійно витримують мої стандартні чотири рази. 
Є, звичайно ж, і винятки - як в один бік, так і в інший. Побачимо, чи стане ним Біг Бен :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyВт 30 Січ 2024 - 11:43

30-01-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: BIG BEN Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Постараюсь коротко, як зможу :-)

Продовжую вивчати лезо BIG BEN Super Stainless, та цього разу поставив його в інші умови :-)

Для початку взяв інший пре-шейв - олійку The Bluebeards Revenge. Причина - уникнути конфлікту ароматів з милом.

Тому що мило сьогодні нове, але, як казав, перевірене :-)
Це - пробник мила від Areffa Soap Fucking Fabulous. Новий тут, власне, лише аромат. А база - давно і добре мені відома веганська. З того часу, як вперше з нею познайомився, майже постійно замовляю чи беру на пробу саме її. От все в ній є, все до пуття, і працює вона відмінно і прогнозовано.

А от аромат для мене новий. Це копія однойменного аромату від Тома Форда. Порівнювати з оригіналом не берусь. Хоча б уже тому, що просто ніколи той оригінал не нюхав :-)
Але як би там не було, аромат мені подобається - солодкуватий, дуже приємний, щось наче має від трав-медоносів. Принаймні, мені так здається :-)

Як мені вже неодноразово радили, пробник мила ділити на шматочки не став, а увім’яв у чашу весь кавалок. Очевидно, в цьому є сенс. І хоч на перший раз піна вийшла трохи загуста, але працювати помазком в чаші було легше.

Гоління по густуватій піні не було проблемним. Бритва достатньо ковзала, а тиснути на лезо треба було навіть менше, ніж попереднього разу з прозорим гелем.

Голився у свої стандартні три проходи. Жодних питань ні до чого не виникло. Лезо спокійно, крок за кроком, зносило щетину. А в кінці дозволило на себе притиснути трохи більше, щоб досягти задовільної чистоти гоління.

Здалося, що лезо вже на межі. Але мені з першого разу так здавалося :-)
Тож BIG BEN піде ще на один - четвертий - сеанс. Не очікую від нього ніяких неприємних сюрпризів.

В пару до пробника мила мені дістався і пробник такого ж лосьйону.
Ну, тут взагалі все чудово - шкіра заспокоєна, підживлена і чудово пахне :-)

А насамкінець, щоб було зовсім вже добре, намастився молочком Areffa Soap Summertime. Влітку він мені менш подобається, а от зараз для нього самий сезон :-)

От така історія :-)))

STEEL, WetShaver, Wolfskin, vicbro, Віталіk, _yk_, ARTURIUS і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 262
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyВт 30 Січ 2024 - 21:10

fill пише:
30-01-2024

Rating: 5 / 5
Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: BIG BEN Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

А от аромат для мене новий. Це копія однойменного аромату від Тома Форда. Порівнювати з оригіналом не берусь. Хоча б уже тому, що просто ніколи той оригінал не нюхав :-)
Але як би там не було, аромат мені подобається - солодкуватий, дуже приємний, щось наче має від трав-медоносів. Принаймні, мені так здається :-)
 Як мені вже неодноразово радили, пробник мила ділити на шматочки не став, а увім’яв у чашу весь кавалок. Очевидно, в цьому є сенс. І хоч на перший раз піна вийшла трохи загуста, але працювати помазком в чаші було легше.
 Гоління по густуватій піні не було проблемним. Бритва достатньо ковзала, а тиснути на лезо треба було навіть менше, ніж попереднього разу з прозорим гелем.
 Голився у свої стандартні три проходи. Жодних питань ні до чого не виникло. Лезо спокійно, крок за кроком, зносило щетину. А в кінці дозволило на себе притиснути трохи більше, щоб досягти задовільної чистоти гоління.
 Здалося, що лезо вже на межі. Але мені з першого разу так здавалося :-)
Тож BIG BEN піде ще на один - четвертий - сеанс. Не очікую від нього ніяких неприємних сюрпризів.
В пару до пробника мила мені дістався і пробник такого ж лосьйону.
Ну, тут взагалі все чудово - шкіра заспокоєна, підживлена і чудово пахне :-)
Ось і я люблю такі аромати. Приємні та смачні. Мучити себе чимось горілим, гірким чи кислим не моє.)
І Том Форд та Олеся поганого не зроблять і не порадять.) Але я частіше не роблю густу піну, не стільки з економії, скільки тому, що в мене суха шкіра, особливо взимку. Вода вбирається за секунди, як у суху землю. Ще й щетина жорстка, добре хоч не дуже густа як у деяких.)
Як кажуть, чи робимо ставки чи протриматися ще лезо?)

fill та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСр 31 Січ 2024 - 10:43

Гадаю, протримається.
Воно таке своєрідне, що навіть якщо і втратить фізично гостроту, це не одразу й зрозумієш :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 1 Лют 2024 - 12:58

01-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: BIG BEN Super Stainless
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Areffa Soap Summertime Milk

Думаю, вкладусь у коротко :-)

Гоління з повністю незмінними учасниками і лише з однією метою (крім, власне, поголитися): перевірити, чи витягне лезо BIG BEN Super Stainless четвертий раз :-)

Минулого разу дав подвійну дозу олійки The Bluebeards Revenge, тож сьогодні прослідкував, щоб не переборщити. Переборщити - це не страшно, ні на що не впливає. Але навіщо? :-)

Піну збивав з того ж, увім’ятого в чашу, пробника Areffa Soap Fucking Fabulous. Постарався дати їй більше води, але допомогло не сильно: піна все одно вийшла трохи густоватою. Але це не завадило нормально поголитися, всього в піні вистачало - і ковзання, і післяковзання, і вкривистості. Та й взагалі піна вийшла красива, низенька, щільна. От просто ляля :-)

Далі настала черга власне перевірки живучості леза. Почало воно важкувато, довга щетина йому не просто далася. Але другий і третій проходи пройшли добре. В кінці можна було трохи натиснути і виголитися повністю чисто і не травматично.

Та, очевидно, на п’ятий сеанс брати BIG BEN уже не варто. Впевнений, що лезо поголить, але не буде вже ніякого комфорту. Уже зараз, через кілька хвилин після сеансу, шкіра подавала сигнали, що вона втомилася і її вже задовбало приймати на себе такий тиск леза. Тож на п’ятому сеансі може бути вже зовсім неприємно.

Тому, підсумовуючи, можна сказати, що BIG BEN Super Stainless спокійно витримує три сеанси, а четвертий - теж можна, але без фанатизму :-)

Оскільки гоління пройшло загалом добре, лосьйон Areffa Soap Fucking Fabulous спокійно ліг на шкіру і просто тихо зробив свою справу.

Ну а молочко Areffa Soap Summertime лише додало задоволення від гоління :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 3 Лют 2024 - 12:32

03-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: KYONE Chrome & Teflon
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюсь коротко :-)

Перш ніж приступати до великого тесту лез Derby, вирішив, так би мовити, прийняти аперитив :-)

Коли шукав Derby, натрапив на леза з однієї досить екзотичної країни. Вірніше, країна сама по собі не екзотична для нас, добре відома і відносно недалеко розташована. Я в ній навіть був годин 6-8, і провів цей час просто незабутньо :-)
Але до того я ніколи не чув, що ця країна має своє власне виробництво обопільногострих лез. Тож дуже вже хотілося це лезо спробувати поки не загруз в турецьких нетрях, тому сьогодні взяв в роботу саме його :-)

Мова йде про лезо KYONE Chrome & Teflon виробництва Нідерландів :-)

Спершу я подумав, що це якась Personna для якоїсь нідерландської торгової мережі. Але в описі леза зазначено, що вироблено в NL, і на пачці чітко намальований прапор країни. Та й самі леза мають написи на собі, чого Personna зазвичай не робить, коли виготовляє леза "на сторону".

В роботі воно також не сильно нагадує Personna. На першому проході воно трохи погальмувало, коли голило довшу щетину. Але на другому і третьому голило напрочуд добре і цілком якісно. При чому голило достоту комфортно і приємно.
На лезо можна було трохи натиснути, але не сильно, не як на Big Ben. Та й потреби в такому тискові не було - лезо зрізало щетину достатньо добре, щоб не вдаватися до насильства над ним :-)

Отже, перше враження від леза несподівано приємне. Воно має гостроту на рівні середній+, воно комфортне і лише ледь відчувається на шкірі в процесі.
Як вже казав, воно не схоже на Personna. А от найближча аналогія, яка спадає мені на думку, так це Dereby USTA. Там не 100% попадання, але от якось подібно все.
Ще, можливо, можна найти спільні риси з Shark Super Chrome. Але й тут не тютелька в тютельку.

А от про косметику нема чого особливо додати, бо тут змін майже не було:
Все той же пре-шейв The Bluebeards Revenge, який завжди працює без нарікань.
Все те ж мило Areffa Soap Fucking Fabulous, з якого цього разу я збив вже не таку густу піну, і працювало воно на відмінно.
І все той же лосьйон Areffa Soap Fucking Fabulous. Він лише трошки позначив себе на шкірі і традиційно заспокоїв і підживив її.

Все було настільки добре, що я без вагань наніс другим шаром гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Були б проблеми, він би просигналізував. Але він мовчав, як риба об лід. Отже, гоління склалося на тверду п’ятірочку :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

WetShaver, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 5 Лют 2024 - 12:18

05-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: KYONE Chrome & Teflon
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Мабуть було б зовсім коротко, якби не бажання зробити один "ліричний відступ" :-)

Всі учасники гоління лишилися незмінними. Пробники потроху добиваються, решта косметики використовується своєю чергою. А тест леза KYONE Chrome & Teflon продовжується :-)

Вирішив трохи покурити тему про ці леза. І що, власне, з’ясував:

Kyone Int. Trading BV - це нідерландська компанія, яка з початку 1990-их років виробляє різні перукарські інструменти - ножиці, тримери, кліпери, фени тощо. Вона має, зокрема, колаборацію з компанією Reuzel, під маркою якої також випускає всілякий інструментарій.
Kyone також продає під своїм брендом шаветки і леза до них - DE і 1/2DE.

Очевидно, що з такою спеціалізацією компанія навряд чи має власне виробництво лез, і більш ніж ймовірно, замовляє їх у когось стороннього. Тож цікаво було все ж таки дізнатися, звідки ноги ростуть :-)

Кілька хвилин пошуку вивели мене на сайт, на якому зазначено, що виробником лез KYONE є компанія Samah Razor Blades Industries LTD. Її виробничі потужності розташовані у місті Дака, столиці Бангладешу. І так, на сайті виробника зазначено, що вони роблять леза на замовлення інших компаній.

Загалом, якщо в тому поясі є кілька потужних виробників лез, зокрема в Єгипті (Lord), Пакистані (Treet), Індії (Malhotra), то дивно було б, щоб чогось такого не було і в Бангладеші.

Деякі леза від Samah можна (чи можна було) купити і в Україні. Це такі марки, як Sharp і, можливо, 7 a.m. (тут є певне різночитання в різних джерелах). Також в портфоліо компанії є кілька менш відомих марок, таких як Adoro, Balaka, Champion, Clifton. Кожної з них існує по кілька видів.
Крім того, в них в лінійці є якесь відгалуження, що зветься Durablade, і тут можна побачити різні "Sharp" і "Sharp 7 a.m." з позначкою Swiss Quality, що б це не означало :-)

Тож очевидно, що схожість з лезом KYONE слід шукати саме серед названих марок.
Тим більше, що після сьогоднішнього гоління я готовий переглянути своє недавнє твердження щодо того, що KYONE схоже чи то на Derby USTA, чи то на Shark Super Chrome. Воно дійсно середньогостре, комфортне і м’яке. Але у кожного з цих означень є N-десят відтінків, які повністю не накладаються ні на Усту, ні на Шарка.

Сьогоднішній тест леза KYONE робив трохи поспіхом, але всі підготовчі і завершальні стадії пройшов, як слід.
Спершу олійка The Bluebeards Revenge - бездоганно!
Мило Areffa Soap Fucking Fabulous попередньо не замочив, тож по ходу збивання довелося трохи більше додавати води. І це нормально, піна вийшла не надто густа, цілком і повністю робоча, з чудовими ТТХ.

На першому проході знічев’я чи то перетис, чи то просто поквапився, тож зніс якусь фігню в районі підборіддя. Протягом усього сеансу цяточки крові проступали через піну, але голитися не заважали - це було дрібне пошкодження не варте особливої уваги.

Всі три проходи пройшли загалом дуже добре. Лезо голило комфортно і приємно, трохи відчувалося на шкірі. Результат - чисто і без зайвих проблем, крім того, що сталося на початку.

Лосьйон Areffa Soap Fucking Fabulous припік трохи сильніше, але в межах норми. Очевидно, поспіх все ж мав негативний вплив на цілісність шкіри. Втім, не надто серйозний.

Він навіть не завадив мені нанести другим шаром гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Гель натякнув, що таки не все було зовсім гаразд, але все минулося без якогось тривалого дискомфорту.

Якби за гоління можна було відмінусувати 0,2 бали, я б так і зробив. Але на пів бали, навіть за сукупністю факторів, у мене не набралося нічого, щоб знизити оцінку. Тому 5/5, але -0,2 тримаємо в умі :-)

От така історія :-)))

WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 262
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyВт 6 Лют 2024 - 11:45

Звичайно, ці леза KYONE Chrome & Teflon досить рідкісні, у нас на ринку практично не знайти, але прочитати було дуже цікаво. Особливо історію компанії і в кого вона закуповує леза. Ще було б цікаво порівняти їх з лінійкою лез, яку можна придбати у нас, наприклад, Sharp, 7a.m! Наскількі я пам'ятаю у них теж є леза з хромовим покриттям. Думаю, вони будуть схожі. Як та ж історія з Лордом.) Але це не факт.
До речі ті ж леза Clifton, досить поширені в штатах. А леза Champion, навіть у раші продавалися. 
Але всі вони не дуже популярні у нас!)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyВт 6 Лют 2024 - 12:11

WetShaver пише:
Звичайно, ці леза KYONE Chrome & Teflon досить рідкісні, у нас на ринку практично не знайти, але прочитати було дуже цікаво. Особливо історію компанії і в кого вона закуповує леза. Ще було б цікаво порівняти їх з лінійкою лез, яку можна придбати у нас, наприклад, Sharp, 7a.m! Наскількі я пам'ятаю у них теж є леза з хромовим покриттям. Думаю, вони будуть схожі. Як та ж історія з Лордом.) Але це не факт.
До речі ті ж леза Clifton, досить поширені в штатах. А леза Champion, навіть у раші продавалися. 
Але всі вони не дуже популярні у нас!)

Треба пошуршати по ничках, здається, були в мене по пачечці якихось Sharp і 7 a.m. Але це не точно.
Та в будь-якому разі займуся цим вже після тесту Derby й інших турецьких лез. Хочу нарешті приступити до цього одразу після KYONE. Тобто, через одне-два гоління :-)

Ruslan, WetShaver та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyЧт 8 Лют 2024 - 12:34

07-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: KYONE Chrome & Teflon
Lather: Areffa Soap Transparent Gel
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Не завжди є натхнення писати вчасно. Але проходить ніч, все потроху влягається, можна сідати за оповідку.
Хоча б коротко :-)

Не люблю, коли початий пробник довго десь бовтається на поличці. Особливо, коли його лишилося на один раз. Тож саме час добити прозорий гель від Areffa Soap.
Пам’ятаючи, як добре він поводиться зі шкірою, пре-шейв олійку вирішив не брати - не має сенсу.

Гель рясно наносив на мокре обличчя, трохи розтирав, сподіваючись що хоч якусь мутну плівку він утворить. Але марно - все чисто і прозоро. Та не біда, не перший раз таке.
До речі, аромат гелю трохи заспокоївся, і в ньому стало більше чути солодкуватий цитрус. Він вже зараз явно цікавіший, ніж був на початку.

Нікуди не кваплячись зробив три проходи. Лезо KYONE комфортне і саме по собі, а тут відчувалося ще приємніше. І що дальший прохід, то приємніше працювало лезо - шкіра з часом встигала набрати більше корисного з гелю, ставала більш еластичною і більш готовою для гоління.

Годі й говорити, що гоління пройшло абсолютно не травматично. Навіть в одному місці, де мав шанс знести якусь фігню на шкірі, лезо й гель зробили так, що все лишилось цілим. Це навіть при тому, що дозволяв собі трохи натиснути.

Якщо підсумувати свій короткий досвід з гелем для точкового гоління від Areffa Soap, то можу сказати, що це дуже годний продукт. Навіть несподівано годний. Мені дуже подобається те, як він працює зі шкірою, як робить її еластичною і пружною - гоління по такій шкірі завжди проходить безболісно і легко. Ковзання і післяковзання в ньому вистачає, і ці речі не є надмірними, коли не можеш підтягнути шкіру, бо пальці її просто не чіпляють.

Звичайно ж гель має і всі ті переваги, які притаманні такого роду продуктам, як класу - ним просто і швидко користуватися, і після нього не потрібно довго відмивати чашу і помазок. Тож, це є хороший варіант для гоління в умовах обмеженого часу. Тай для будь-якого взагалі.

Якщо, звичайно ж, прозорість гелю не бентежить :-)
Наразі це поки що єдина причина, по якій я зараз не розглядаю цей гель для себе. Але ті, для кого прозорість не є проблемою, мають звернути на нього увагу - впевнений, що сподобається :-)

Після гоління було все те саме, що й раніше. Спершу лосьйон Areffa Soap Fucking Fabulous, який лиш побіжно позначив свою присутність на шкірі.

Ну а згодом Fluido Dopobarba від італійців з Barberia Bolognini. Жодних неприємних відчуттів він не приніс, як то інколи буває, коли шкіра пошкоджується. Тобто, нічого він не лікував, по факту був нанесений лише для проформи :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСб 10 Лют 2024 - 13:44

09-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: KYONE Chrome & Teflon
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Нема про що особливо писати, тому коротко :-)

Мабуть, це було б чергове прохідне гоління з незмінними учасниками, якби не один цікавий момент :-)

Почалося все, як завжди, з олійки The Bluebeards Revenge. Напевне, я ніколи не втомлюся засипати її компліментами. От все мені в ній подобається, все в ній, як треба :-)

Так само засиплю компліментами і помазок Sfumato з милом Areffa Soap Fucking Fabulous на веганській базі. Я все ще користуюсь пробником, увім’ятим в чашу. Його вистачило на цей сеанс і вистачить ще на один.

Піна вийшла чудова, як я люблю: в міру густа, жирна, ковзка, вкривиста. Тут вже компліент не тільки милу з помазком, але й мені самому, бо постарався. Хоча, насправді, це було не важко :-)

Продовжу засипати компліментами і бритву Edwin Jagger DE89 (це взагалі вершина творіння!), і навіть лезо KYONE Chrome & Teflon.
Це вже був його четвертий сеанс. Воно голило, наче щойно з конверту - все так само комфортно і чисто. І майже не травматично: в одному місці я все ж таки перетис і трохи зчесав епідерміс, отримав пару дрібних цяток. В усьому іншому - без жодних пробем.

І от піймав себе на думці, що лезо виявилось (чи здається) дуже живучим. Я був певен, що четвертий раз вже буде для нього точно останнім. Але відчуваю, що воно здатне на більше.
Я рідко так роблю, але на цей раз відправлю лезо ще щонайменше на один сеанс. Думав з неділі вже почати тест турецьких лез, але відкладу, бо дуже вже хочеться дізнатися, скільки можна вичавити з KYONE.

Свої компліменти заслужено отримує і лосьйон Areffa Soap Fucking Fabulous. Він трохи припік лиш в одному пошкодженому місці. В усьому іншому він поставився до шкіри лагідно і приємно.

Настільки, що свої компліменти отримує навіть гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Він добре підживив шкіру, а про пошкоджене місце навіть не згадав.

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_ та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyПн 12 Лют 2024 - 10:21

11-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: KYONE Chrome & Teflon
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Areffa Soap Fucking Fabulous
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous

Про це гоління можна й коротко :-)

Власне, воно подібне до попереднього, хоча певні цікаві моменти все ж були.

Вирішив змінити помазок і взяти RazoRock Big Bruce. Теж його люблю. У комбінації з високим лофтом фібра Plissoft працює дуже м’яко і ніжно, і помазок відчувається абсолютно безхребетним. А ще він відмінний піногенератор: з залишку мила Areffa Soap Fucking Fabulous наколошматив відро чудової жирної піни, ще й трохи мила лишив. Щоправда, вже зовсім не багато, на ще одне гоління вже не вистачило б. Тож довелося ті залишки мила в кінці вже відколупати з чаші і на цьому завершити його тестування.

Голився все тією ж парою: бритва Edwin Jagger DE89 з лезом KYONE Chrome & Teflon. Це вже п’ятий сеанс для леза, і маю сказати, лезо пройшло його чудово. Так, вже не казатиму, що наче щойно з конверту, але комфорту і гостроти цілком вистачало.

Як і минулі рази все пройшло чисто і приємно, хіба що трохи розворушив пошкоджену напередодні ділянку шкіри. За великим рахунком, лезо можна було запустити ще на одне гоління. Але вже не став цього робити, бо для мене в принципі все з ним зрозуміло: чотири сеанси воно відпрацювало майже без змін, на п’ятому - цілком пристойно, шостий би витягнуло без проблем, а далі вже й не треба :-)

Лосьйон Areffa Soap Fucking Fabulous повів себе так само, як і попереднього разу - позначив свою присутність по всій зоні гоління і лиш трохи припік на пошкодженому місці.
Практика показує, що стандартного Олесиного пробника лосьйона мені вистачає трохи на довше, ніж стандартного пробника мила. І це добре, буде можливість ще разок ним посмакувати :-)

А от з бальзамом чи гелем цього разу не склалося. Після гоління закрутився у справах і просто забув про нього. А коли згадав, минуло вже кілька годин, тож воно вже й не мало сенсу :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_ та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСр 14 Лют 2024 - 12:27

13-02-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Perma-Sharp Super
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: Proraso Wood&Spice
Aftershave: Areffa Soap Fucking Fabulous
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Коротко - це не про сьогодні :-)

Нарешті настав час тестувати леза Derby, про що я вже давно говорив. Щоправда, почати я вирішив з трохи іншого леза - Perma-Sharp Super :-)
Хтось колись сказав, що вони є попередником лез Derby. Я чесно намагався знайти інформацію, яка б це підтвердила, але нічого не знайшов. Вірніше, знайшов певний зв’язок, але він дуже непрямий і не дає підстав говорити про спадковість.

Отже, трохи історії:
Компанія Perma-Sharp Manufactoring Corp. була заснована в США у 1955 році. Вона виробляла леза і мала заводи у США, Канаді, Австралії, Шотландії. Шотландський варіант лез дуже цінувався, адже виготовлявся з високоякісної шеффілдської сталі, і, за чутками, до їх розробки доклали руку інженери Wilkinson Sword.

У 1970-их роках Perma-Sharp Manufactoring Corp. була перейменована в UF Industries Inc. У 1972-ому її статут було анульовано через несплату податків, а згодом вона була викуплена компанією Wilkinson Sword.

На початку 80-их леза під маркою Perma-Sharp вироблялися в Ізраїлі на заводі у м.Назарет. Можливо, на тому ж самому, що виробляв леза Personna. А може ні.
Та як би там не було, завод у Назареті було закрито, а виробництво перенесено в Туреччину. Згодом марку Perma-Sharp викупила компанія Permatik Çelik Sanayi S.A.

Леза, що виготовлялися в Туреччині швидко набули популярності і стали основним вибором турецьких барберів.

У 1991-му році турецький завод разом з маркою Perma-Sharp викупила компанія Gillette. Завод у Туреччині ще працював до 1996 року, а потім переїхав у Чехію. Та вже 2003 року, за кілька місяців до вступу Чехії в ЄС і відтак прогнозованого збільшення рівня заробітної плати на заводі, виробництво Perma-Sharp було перенесене у санкт-петербург, де вони виготовляються і досі.

Ну й про зв’язок Perma-Sharp з Derby:
Схоже, що власники Permatik Çelik Sanayi S.A., взявши гроші у Gillette, довго не думали і побудували у Стамбулі, в районі Тузла, новий завод, де почали випускати леза під маркою Derby. І саме ці леза, витіснивши Perma-Sharp, стали згодом основними у турецьких перукарнях.

Історія компанії Derby дещо інакше подає події того часу, навіть можна знайти суперечності з тим, що я написав вище про Perma-Sharp. Але, можливо, то просто різний спосіб подання інформації, різні акценти у різних джерелах.

Та в будь-якому випадку виходить, що не зовсім коректно буде називати Derby прямими нащадками Perma-Sharp.
І тому я починаю тест турецьких лез з акцентом на тест лез Derby :-)

Леза Perma-Sharp Super турецького розливу колись уже були в мене в роботі. То було давно, і спогади повністю стерлися. Але статистика говорить, що все зовсім не безнадійно: середній бал за три гоління вийшов 4,67. Тобто, розклад 5, 5, 4 або 5, 4.5, 4.5. Що, погодьтеся, досить непогано.
Але зараз є можливість все перевірити :-)

Для приготування піни я взяв ту саму синтетику RazoRock Big Bruce і перевірений крем Proraso Wood&Spice. Це факультативна домашка на зиму, з основною я вже впорався :-)

Треба бути дуже унікальною людиною, щоб не збити цим помазком цей крем :-)
На щастя, я не такий, я - звичайний, тож 3-4 сантиметри крему, кілька крапель води, кілька рухів помазком - і відро розкішної піни готове! :-)

Мої сподівання на те, що лезо Perma-Sharp Super виявиться досить пристойним, справдилися буквально ж з першого руху бритвою по щоці. Далі лишалося тільки все не зіпсувати :-)

Але ні, все пройшло чудово - три проходи, чисто, ціла шкіра і ніяких цяток.
Лезо голить дуже комфортно. Його не назвеш сильно гострим, але з цим не виникає жодних проблем. Здається, на нього при необхідності можна трохи натиснути. Я, щоправда, побоявся це робити, і там, де потрібно було додати чистоти, просто легенько проводив бритвою додатковий раз-другий.

Про живучість леза говорити ще зарано, але перший сеанс не дав жодних підстав вважати, що другого не буде :-)

На освіжитись взяв залишок лосьйону Areffa Soap Fucking Fabulous. Йому, по факту, робити нічого й не довелося, лише формальна дезінфекція - дуже лагідна і ледь відчутна. Ну й приємний аромат, кди ж без нього :-)

Гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba не надто і був потрібен, я його тупо добиваю :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Останній раз редагувалося: fill (Ср 14 Лют 2024 - 14:15), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, STEEL, trimmer, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 11 EmptyСр 14 Лют 2024 - 13:22

всегда интересно прочитать что-то из истории чего-угодно: станков, лезвий и тд. Спасибо за экскурс! Ну и наконец пошел тест турецких лезвий

Ruslan, fill, CNPOMAHELL, Batman та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 21Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 21  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: