ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Только Yaqi

Перейти донизу 
+10
Yura_
WetShaver
vicbro
mad_fish
ARTURIUS
all75
SurferUa
fill
blind_d
Polosatiy
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 221
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 22:14

Добавил YAQI Chrome Color Open Comb (SRH06)

Ruslan, fill, Yura_, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 16:40

Поганяв я трохі голову Yaqi Mercury і тепер із 100% впевненністю можу заявити, що вона круче голить за Кінга! Забрав сьогодні свою банку Флойда 400мл і вже встиг поголитись і вмитись ним) Ніяка Nivea з ним не порівняється! Наніс на ладоні, розтер на лиці, десь 3-5сек припік і відразу ж пішов процес реакції: шкіра відразу відчула цей неймовірний ефект ментолу і тд. Дуже крутий лосьйон!! Замовлю ще одну таку банку, щоб було)))

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 16:57

blind_d пише:
Поганяв я трохі голову Yaqi Mercury і тепер із 100% впевненністю можу заявити, що вона круче голить за Кінга! Забрав сьогодні свою банку Флойда 400мл і вже встиг поголитись і вмитись ним) Ніяка Nivea з ним не порівняється! Наніс на ладоні, розтер на лиці, десь 3-5сек припік і відразу ж пішов процес реакції: шкіра відразу відчула цей неймовірний ефект ментолу і тд. Дуже крутий лосьйон!! Замовлю ще одну таку банку, щоб було)))
Після касєтніка можна сміливо переходити на цю бритву ? В мене на копілці 533,89 гривень 
Що від Yaqi порадите узяти ?

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 17:16

blind_d пише:
Поганяв я трохі голову Yaqi Mercury і тепер із 100% впевненністю можу заявити, що вона круче голить за Кінга! Забрав сьогодні свою банку Флойда 400мл і вже встиг поголитись і вмитись ним) Ніяка Nivea з ним не порівняється! Наніс на ладоні, розтер на лиці, десь 3-5сек припік і відразу ж пішов процес реакції: шкіра відразу відчула цей неймовірний ефект ментолу і тд. Дуже крутий лосьйон!! Замовлю ще одну таку банку, щоб було)))

Не спешите брать в запас, чувства поутихнут и возьмёте лучше какое-то новое средство, их тьма тмущая, много интересного в этом мире вкб кроме прорасо, прорасо это уровень для начала, потом пойдут артизаны, разные брендовые вещи и т.д. И т.п.
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 17:21

Kitten911 пише:
Не спешите брать в запас, чувства поутихнут и возьмёте лучше какое-то новое средство, их тьма тмущая, много интересного в этом мире вкб кроме прорасо, прорасо это уровень для начала, потом пойдут артизаны, разные брендовые вещи и т.д. И т.п.
Та ні) Сильно углублятись і витрачати неадекватні кошти на якісь там лосьйони чи мила я не готовий)) А так, за цю ціну банка Флойда 400мл - це ТОП і мені цього з головою вистачить)

SurferUa Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3526
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 17:23

blind_d пише:

Та ні) Сильно углублятись і витрачати неадекватні кошти на якісь там лосьйони чи мила я не готовий)) А так, за цю ціну банка Флойда 400мл - це ТОП і мені цього з головою вистачить)

Вспомните мои слова, когда будете пытаться продать вторую бутылку с запасов)))
Я тоже так говорил, когда купил свою первую тешку, помазок и лосьон с бальзамом)))

stanislav-q, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 17:30

Kitten911 пише:

Я тоже так говорил, когда купил свою первую тешку, помазок и лосьон с бальзамом)))

Только Yaqi - Сторінка 4 3202928208 Только Yaqi - Сторінка 4 3202928208 Только Yaqi - Сторінка 4 3202928208 Все може бути...) Ок, думаю мені і цієї банки років 2 вистачить))

Kitten911 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 221
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 20:19

egoist пише:

Після касєтніка можна сміливо переходити на цю бритву ? В мене на копілці 533,89 гривень 
Що від Yaqi порадите узяти ?
Yaqi Mercury хорошая голова,можно ее рекомендовать,а если хочеться еще мягче,почти касетник,то есть голова YAQI Zephyr(SRH048).В первом посте есть к каждой описание краткое,почитайте подберите.Yaqi Brush SRH05 мне тоже очень нравится.YAQI Zephyr у меня есть новая запасная,заказал по ошибке 2,могу дать попробовать.

egoist та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2984
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 20:26

Polosatiy пише:
Yaqi Mercury хорошая голова,можно ее рекомендовать,а если хочеться еще мягче,почти касетник,то есть голова YAQI Zephyr(SRH048).В первом посте есть к каждой описание краткое,почитайте подберите.Yaqi Brush SRH05 мне тоже очень нравится.YAQI Zephyr у меня есть новая запасная,заказал по ошибке 2,могу дать попробовать.
Спасибо за предложение. Пока дали на пробу Хенсон, тестирую его. Но он дорогой зараза. Просят 70 долларов за алюминий

all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyПн 22 Квіт 2024 - 20:34

egoist пише:
Після касєтніка можна сміливо переходити на цю бритву ? В мене на копілці 533,89 гривень 
Що від Yaqi порадите узяти ?
Якби у мене не було аж цілих 2 блока лез Астри, то я би накупляв пару блоків лез Wilkinson Sword і голився би ними Кінгом! А раз така справа в мене, то вирішив спробувати цю голову від Які за 7,5$ і не прогадав! Вона з моїми лезами Астра бриє набагато круче, ніж Кінг+Астра! Але сьогодні при голінні знову відчув себе суперменом і махав бритвою так, наче я Мак3 голюсь))) за що і поплатився у вигляді двох коцок) Але туалетний папір вирішує такі питання на раз)))

WetShaver, stanislav-q, egoist, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 20:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ось і Астра пішла в діло!)

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 20:08

WetShaver пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Ось і Астра пішла в діло!)
Так! Насправді, Астра і в Кінгу голить, коли нове лезо ставиш! Наступні рази вже якось трохи не так (особливо підбородок), а ось з цією Які було четверте гоління одним лезом і по якості/ефективності всеодно, шо новим)))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 20:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Це добре!) Потрібно ще поекспериментувати з шимінгом, якщо занадто м'яко голить лезо, можна в такий спосіб збільшити агресивність/ефективність гоління. Без покупки нової бритви.)

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 20:55

WetShaver пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Це добре!) Потрібно ще поекспериментувати з шимінгом, якщо занадто м'яко голить лезо, можна в такий спосіб збільшити агресивність/ефективність гоління. Без покупки нової бритви.)
Так, я навіть обрізав був лезо, але так і не вставив його)) Зараз ця голова Які Меркурі влаштовує на всі 200%. Десь читав у відгуках, що вона по ефективності наче як той Фатіп Піколло, але м'якше йде))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 21:04

Голови от Якi голять дуже непогано. Чисто та комфортно, особливо клон 89 голови. Але Фатіп мене голить чистіше. Хоча іноді може зняти щось зайве.) Залежить від леза. Ось нещодавно голився лезом Дербі, дуже добре!

all75, SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 21:09

WetShaver пише:
Голови от Якi голять дуже непогано. Чисто та комфортно, особливо клон 89 голови. Але Фатіп мене голить чистіше. Хоча іноді може зняти щось зайве.) Залежить від леза. Ось нещодавно голився лезом Дербі, дуже добре!
А що за клон 89 голови? Якби не мої дві родимки, то я вже давно купив би Фатіпа. А так боюсь, що знесу їх і потім горе буде)
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 22:39

Так я думав у вас ось ця голова вiд Якi:, чи інша?
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 22:48

WetShaver пише:
Так я думав у вас ось ця голова вiд Якi:, чи інша?
Ні, не ця! Інша! Yaqi Mercury!  У першому пості цієї теми є опис про неї)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 221
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 18:47

Добавил YAQI Chrome Color Scalloped Bar(SRH04).

WetShaver, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 105
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 23:02

Я вибачаюсь, що пишу сюди пости про свої гоління і тд, але ця Які Меркурі - просто танк!! Голився з Астрой 5й чи 6й сеанс одним і ттм же лезом, а вона збриває наче нове лезо зарядив) Ради приколу, піну зробив з білого Прорасо і вона мені також сподобалась, хоч і пішло 3г, але це стандартний розхід для Прорасо. Що-що, а запах білого Прорасо дуже крутий і заради нього буду юзати і це мило! Виголився чисто, Флойд трохі припік і ще декілька хвилин відчував цей ментол, але навіть кайфонув від цього)
P.S. Чесно, не розумію нащо тримати 10 різних станків, коли можна якимсь одним круто голитись, підібравши свої леза/мило? Це вже на якусь хворобу схоже))) Я тепер лише цим Меркурі буду голитись, а Кінга просто залишу як сувенір!

WetShaver, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 250
Репутація : 4
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 23:17

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Нiчого нехай поки Кінг полежить, дочекається свого часу. Може зміняться умови. Наприклад, буде шкіра засмагла або обвітрена і потрібно буде делікатне гоління. Або якісь леза нові з'являться, або в Меркурі якісь леза не зайдуть. У станків і лез є одна незмінна перевага, вони не пропадають як косметика і роками можуть чекати зручної нагоди. У мене так було з лезами Бік, не підходили в жодній бритві. А потім на аукціоні купив собі старого метелика радянського періоду, скопійованого з Жіллетта і в ньому леза Бік полетіли.) До речі, у вас вже є якийсь досвід, можете почати описувати свої враження від гоління в бортовому журналі. Вас ніхто не примушує писати там щодня, багато і різного. За бажанням, впевнений, комусь буде цікаво почитати, спілкування це дуже добре.)

Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 221
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 23:39

blind_d пише:
Я вибачаюсь, що пишу сюди пости про свої гоління і тд, але ця Які Меркурі - просто танк!! Голився з Астрой 5й чи 6й сеанс одним і ттм же лезом, а вона збриває наче нове лезо зарядив) Ради приколу, піну зробив з білого Прорасо і вона мені також сподобалась, хоч і пішло 3г, але це стандартний розхід для Прорасо. Що-що, а запах білого Прорасо дуже крутий і заради нього буду юзати і це мило! Виголився чисто, Флойд трохі припік і ще декілька хвилин відчував цей ментол, але навіть кайфонув від цього)
P.S. Чесно, не розумію нащо тримати 10 різних станків, коли можна якимсь одним круто голитись, підібравши свої леза/мило? Це вже на якусь хворобу схоже))) Я тепер лише цим Меркурі буду голитись, а Кінга просто залишу як сувенір!
Для кого то бритье это хобби,а не просто бритье.Мне лично не интересно бриться каждый день одним станком,одним мылом,одним лезвием,одним одеколоном какими бы они не были классными.У меня каждое бритье уникальное и я получаю от этого удовольствие,а не просто достал станок и побрился.Я тоже новичком думал,зачем покупать станки по 2000 тысячи,когда есть кинг с за 300,но это продет со временем))
Я потому и выбрал яки для себя,они позволяют купить 10 голов по 150 гр и иметь бритвы на любой вкус.

WetShaver, SurferUa, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Новачок
Новачок
SurferUa


Повідомлень : 45
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 23:58

Polosatiy пише:
Я потому и выбрал яки для себя,они позволяют купить 10 голов по 150 гр и иметь бритвы на любой вкус.
Фактически Yaqi позволяют попробовать именитые головы за небольшой прайс)
Правда, у меня только Катана от них, и она, кажется, не клон. Интересная голова. Хорошо дополняет Фатипы и R41.

WetShaver, Meo, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 221
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 0:11

SurferUa пише:

Фактически Yaqi позволяют попробовать именитые головы за небольшой прайс)
Правда, у меня только Катана от них, и она, кажется, не клон. Интересная голова. Хорошо дополняет Фатипы и R41.
Да,катана неплохая голова,мне тоже нравится.Все никак до нее очередь не дойдет.

WetShaver, SurferUa та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 221
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 4 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 11:36

Добавил ручку из нержавейки Yaqi BULLET Polished Stainless Steel Razor Handle(RASS2218).

fill та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Только Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD листопад 2020
» Уход за кожей лица 40+ и не только
» Internet Radio (только музыка / music only)
» О помазках, нанесении пены, опасных бритвах и не только.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: