ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 SOTD/SOTN Квітень 2024

Перейти донизу 
+20
vicbro
trimmer
Wolfskin
blind_d
egoist
kruv
serg
clint
Batman
Polosatiy
andreyv1979
Kitten911
WetShaver
Yura_
Nils
fill
ARTURIUS
mad_fish
citrus48
STEEL
24 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 298
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyЧт 25 Квіт 2024 - 13:36

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Індійський Джилет. Дуже сподобався

WetShaver, fill, kruv, Wolfskin, stanislav-q, Віталіk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2837
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 47
Звідки : Ukraine, Dnipro

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 12:33

Сьогоднішнє гоління.
Бритва Ліф
Лезо Фізер
Мило Арко
Лосьйон Флойд
Помазок Борсук
З цим лезом бритва, по відчуттям, наче залишає по собі подерту шкіру. Коцок та ніків немає, але є відчуття подертості навіть після чудодійного Флойду. За два проходи поголився в відмінний дфс.
Бритва достойна уваги. Є думка, що естетично вона не гарна, але це дуже субʼєктивна думка.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Бритва має особисту дизайнерську ідентичність і не схожа на інші, це теж в ній приваблює.

Мило не можу домилити, воно нескінченне!))

_yk_, egoist, Kitten911, Yura_, serg, mad_fish, Batman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 12:48

ARTURIUS пише:
Лезо Фізер
З цим лезом бритва, по відчуттям, наче залишає по собі подерту шкіру.
Бритва класна але я свою продав)), мені найбільше в ній сподобались Gillette Platinum, Wilkinson та як на диво Treet Platinum

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 12:50

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Замітив, що крема/мила з ефектом прохолоди мені дуже заходять...особливо в літку

Wolfskin, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979, Kitten911, Nils, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 17:33

Кінг - топова бритва. Голить на рівні іменитих Татара та інших бритв на кожен день! А головна перевага - ціна копійчана
Не розумію людей які витрачають купу грошей в пошуках бритв на кожен день, коли такий скарб можна придбати майже на кожному кроці

WetShaver, Wolfskin, all75, mad_fish, Batman, Vlad_S та Денис Карпець Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 214
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 17:52

egoist пише:
Кінг - топова бритва. Голить на рівні іменитих Татара та інших бритв на кожен день! А головна перевага - ціна копійчана
Не розумію людей які витрачають купу грошей в пошуках бритв на кожен день, коли такий скарб можна придбати майже на кожному кроці
Ей не хватает агрессивности и в этом ее проблема,была бы она немного агрессивнее на балл,то ей бы цены не было.Она мягкая и даже с физером надо сильно постараться для BBS.Все ее хвалят,но мало кто ей пользуется.Я сам начинал с нее и долго это была единственная бритва,но попробовав другие бритвы я понял,что можно получить намного лучший результат с большим комфортом и кинг занял место на полке.Когда я выбираю бритву,почему то рука к нему не тянется...

Wolfskin, Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 18:04

Polosatiy пише:
Ей не хватает агрессивности и в этом ее проблема,была бы она немного агрессивнее на балл,то ей бы цены не было.Она мягкая и даже с физером надо сильно постараться для BBS.Все ее хвалят,но мало кто ей пользуется.Я сам начинал с нее и долго это была единственная бритва,но попробовав другие бритвы я понял,что можно получить намного лучший результат с большим комфортом и кинг занял место на полке.Когда я выбираю бритву,почему то рука к нему не тянется...
Для гоління на кожен день може цілком вистачити 
Але, агресивності\ефективності може додати шимінг

ARTURIUS та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 101
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 18:09

Polosatiy пише:
Ей не хватает агрессивности и в этом ее проблема,была бы она немного агрессивнее на балл,то ей бы цены не было.Она мягкая и даже с физером надо сильно постараться для BBS.Все ее хвалят,но мало кто ей пользуется.Я сам начинал с нее и долго это была единственная бритва,но попробовав другие бритвы я понял,что можно получить намного лучший результат с большим комфортом и кинг занял место на полке.Когда я выбираю бритву,почему то рука к нему не тянется...
Золоті слова! Усе познається в поріанянні! Відносно того ж Мак3 - Кінг буде мати перевагу. Відносно інших бритв - не думаю! Вчора поголився Кінгом з його фірмовим лезом, а сьогодні уже щетина колюча і неприємна да така, що голити її буде проблематично (вже на власному досвіді тестував кожнодневне гоління), тому приходиться терпіти поки трохі не відросте щетина. З Які Меркурі такого нема і на 2й день щетина ледве проясняється) Тому і замовив собі Джаггера, бо кажуть що він якраз агресегівший на той "децл", котрого так не вистачає Кінгу!

Polosatiy Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 101
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 18:16

egoist пише:
Для гоління на кожен день може цілком вистачити 
Але, агресивності\ефективності може додати шимінг
Замовте собі на Алі за 7-8$ голову Yaqi Mercury і гадаю відразу відчуєте різницю між Кінгом і усі питання відпадуть)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 573
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 43
Звідки : Станіславщина

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:08

Polosatiy пише:


Ей не хватает агрессивности и в этом ее проблема,была бы она немного агрессивнее на балл,то ей бы цены не было.Она мягкая и даже с физером надо сильно постараться для BBS.Все ее хвалят,но мало кто ей пользуется.Я сам начинал с нее и долго это была единственная бритва,но попробовав другие бритвы я понял,что можно получить намного лучший результат с большим комфортом и кинг занял место на полке.Когда я выбираю бритву,почему то рука к нему не тянется...
Мне очень нравится ручка Кинга. Её я использую в связке с головой R41, c нижними плитами от Фатип Пикколо (верхняя при этом от Кинга, но приходится использовать силиконовое кольцо).

all75 та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 214
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:15

Wolfskin пише:

Мне очень нравится ручка Кинга. Её я использую в связке с головой R41, c нижними плитами от Фатип Пикколо (верхняя при этом от Кинга, но приходится использовать силиконовое кольцо).
Мне ручка тоже нравится,имею 2.Она ко многим головам подходит,с катаной отлично сочетается,а вторая в походном наборе живет.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 214
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:21

blind_d пише:

Замовте собі на Алі за 7-8$ голову Yaqi Mercury і гадаю відразу відчуєте різницю між Кінгом і усі питання відпадуть)))
Ну не за 8,а за 4.Учитесь пользоваться Али и вместо одной головы,будете покупать 2,тем более оно не требует никаких усилий,зайти раз в день и собрать монеты,10 секунд времени.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:40

Polosatiy пише:
Ну не за 8,а за 4.Учитесь пользоваться Али и вместо одной головы,будете покупать 2,тем более оно не требует никаких усилий,зайти раз в день и собрать монеты,10 секунд времени.
А так можно было? Научите нас, пожалуйста. Возможно в отдельной теме. Мне как раз 4 доллара не хватает. 
Я бы за 4 бакса тоже купил бы

all75, Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3519
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:47

egoist пише:

А так можно было? Научите нас, пожалуйста. Возможно в отдельной теме. Мне как раз 4 доллара не хватает. 
Я бы за 4 бакса тоже купил бы

Игорь, смотри аккуратно, а-то многие люди тебя начнут воспринимать всерьёз)))
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 214
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:53

egoist пише:

А так можно было? Научите нас, пожалуйста. Возможно в отдельной теме. Мне как раз 4 доллара не хватает. 
Я бы за 4 бакса тоже купил бы
Это очень обьемная тема,я не готов пока к такому.Что бы грамотно ее сделать надо много времени,а сейчас его нет.В двух словах,это поставить мобильное приложение,там есть раздел монеты,их дают каждый день просто так,достаточно нажать кнопку получить,дают от 70 и выше,70 монет,это 0.70 доллара,а потом когда подкопите,а это пара дней-неделя,в разделе где эти самые монеты покупаете,что вам надо,монетами можно оплатить обычно до 30-40 процентов товара.По итогу голова за 300 гр получается 180-210 обычно+плюс часто дают купоны,а если еще и распродажа...

egoist, ARTURIUS, Yura_, Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 101
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 20:58

egoist пише:
 Мне как раз 4 доллара не хватает. 
Після цих слів також з'явилась підозра, що тут тролінгом пахне + в якомусь повідомленні типу "порядь новачку голову від Які, бо в мене якраз на рахунку ~548грн є"...я ще так здивувався тому, що у чела репутація на форумі солідна, а тут такі питання задає))) тепер стало все очевидним!)

trimmer та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 214
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:05

blind_d пише:

Після цих слів також з'явилась підозра, що тут тролінгом пахне + в якомусь повідомленні типу "порядь новачку голову від Які, бо в мене якраз на рахунку ~548грн є"...я ще так здивувався тому, що у чела репутація на форумі солідна, а тут такі питання задає))) тепер стало все очевидним!)
Ну если это тролинг,то это не очень красиво,сидел бы я сейчас 4 часа оформлял тему,думая что она реально нужна человеку,а потом бы оказалось,что кто то потролил,после этого желание что то обозревать,создавать или помогать пропало бы надолго,если не навсегда.

trimmer, Kitten911 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:28

Ніякого тролінга, колеги! Репутація то минуле, а стан гаманця - це поточне явище !

Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

fill поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 101
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:36

egoist пише:
Ніякого тролінга, колеги! Репутація то минуле, а стан гаманця - це поточне явище !
Ну, тоді ось в тебе бачу скоро День народження буде у травні, так? Організую складчину, щоб назбирати ці 4 бакса і можна буде замовляти))

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 214
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:39

egoist пише:
Ніякого тролінга, колеги! Репутація то минуле, а стан гаманця - це поточне явище !
Если все так плохо,выберите какую хотите и я вам подарю.Правда придется ждать недельки 2-3.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:39

blind_d пише:
Ну, тоді ось в тебе бачу скоро День народження буде у травні, так? Організую складчину, щоб назбирати ці 4 бакса і можна буде замовляти))
Ооо, а це вже нормальний діалог. ;)
 Почитав я відгуки на Алі за Які Меркурі. Хтось пише що агресивна, хтось каже що мʼяка 
Але, ціна трохи більше 300 грн.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:40

Polosatiy пише:
Если все так плохо,выберите какую хотите и я вам подарю.Правда придется ждать недельки 2-3.
Та ні, не погано! Але, що за єврей який не бажає зекономити 4 бакса ?

all75 та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 101
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024
Звідки : Коростишів

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:43

egoist пише:
Ооо, а це вже нормальний діалог. ;)
 Почитав я відгуки на Алі за Які Меркурі. Хтось пише що агресивна, хтось каже що мʼяка 
Але, ціна трохи більше 300 грн.
Блін, якщо це не тролінг, то не знаю....
Голова ця Які Меркурі реально МЕГА крута!!! Кінн відпочиває просто) Я би навіть і не замовляв собі того Джаггера і далі голився би Меркурі, але хочу якусь норм ручку до цієї голови + ще з самого початку мріяв про р89 і подумавши, вирішив купити Джаггера) Думаю що він мені зайде, а ні - то продам і далі буду юзати Які Меркурі) Вона м'яка і в той же час мегаефективна!

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1593
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:46

Polosatiy пише:

Ну если это тролинг,то это не очень красиво,сидел бы я сейчас 4 часа оформлял тему,думая что она реально нужна человеку,а потом бы оказалось,что кто то потролил,после этого желание что то обозревать,создавать или помогать пропало бы надолго,если не навсегда.

Это не тролинг, это у Игоря чувство юмора такое, своеобразное, не всем понятное.


Останній раз редагувалося: trimmer (Нд 28 Квіт 2024 - 21:47), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2977
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: SOTD/SOTN Квітень 2024    SOTD/SOTN Квітень 2024   - Сторінка 3 EmptyНд 28 Квіт 2024 - 21:46

blind_d пише:
Блін, якщо це не тролінг, то не знаю....
Голова ця Які Меркурі реально МЕГА крута!!! Кінн відпочиває просто) Я би навіть і не замовляв собі того Джаггера і далі голився би Меркурі, але хочу якусь норм ручку до цієї голови + ще з самого початку мріяв про р89 і подумавши, вирішив купити Джаггера) Думаю що він мені зайде, а ні - то продам і далі буду юзати Які Меркурі) Вона м'яка і в той же час мегаефективна!
Доводилось пробувати 89, тільки від Мюле 
, по факту голови однакові. Мені сподобалась бритва
Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
 
SOTD/SOTN Квітень 2024
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
 Схожі теми
-
» SOTD/SOTN Січень 2024
» SOTD/SOTN Лютий 2024
» SOTD/SOTN Березень 2024
» SOTD/SOTN Квітень 2023
» SOTD/SOTN червень 2022

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: SOTD/SOTN-
Перейти до: