ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Шанувальня гострих соусів

Перейти донизу 
+13
alex-kin
Жора
Minelay
MachinaMad
alexgrin7
Prometheus
Едуард
Ruslan
Sm1tty
xxtoyxx
Стас
Boroda88
Driller
17 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyСб 20 Квіт 2024 - 13:10

STEEL пише:
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Img_2092

Закончил очередной соус. Очень понравился, у него острота уже довольно ощутимая. У меня насморк каждый раз начинался, но остановиться не возможно, ведь очень вкусно.
Решил начать добавлять еще состав, вдруг может кому-то будет интересно. Вот состав: перец халапеньо, перец серрано, болгарский перец, перец анчо, призрачный перец, перец каролинский жнец, смородина, апельсиновый сок, уксус, вода, сок лайма, чеснок, лук, мед и специи.
Пробовал этот соус даже с мороженным, было довольно необычно. Смородина и апельсин немного чувствуются, но не дают резко выраженного какого-то вкуса, но и кислинка присутствует.
Рекомендовать могу, но нужно учесть уровень остроты. Он уже явно выше чего-то среднего и может быть слишком острым.
Для мене - надто гострий (6 з 10 за шкалою виробника). Тягну потроху. Вже дві пляшечки по 4 з 10 закінчив (Smokey Jay), а цей ще ні, пів пляшечки ще є.
Класний соус, виразний (смородина відчувається явно, це цікаво). Погоджуюсь з шановним STEEL: треба бути обережним - палить, як наші рyzzню.

STEEL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 113
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 17:33

Гарна тема.
Так як моя родина, з племені «огнеедов» , трохи поділюсь досвідом.
В нас мама лікар, дуже довгий час була за кордоном і звідти присилала на харісу, (це такий різновид аджики по нашому.) відповідно з різним ступенем гостроти і вона навчила нас, що араби ідят іі постійно і не мають зовсім не яких питань по шлунку, бо капсаіцин це діюча речовина, подразнює тільки в роті рецептори, ну і іноді пече другий раз( сподіваюсь розумієте) про що я.
Так от, почали ми з харіси, а потім в  Туреччинія побачив маленькій жовтий перчик, на шведському столі, і навкруги всі його як насіння щолкали. Ну взяв і я одного, то було неперевершено, відчуття що з костра взяв поліняку і жую, тільки палаючу.
Ось так і почалось.
Спочатку були всякі сільпошні табаско,   мама африка і потім вже його величність Pain ! Ото яд.
Жовтий пєйн то расход норм, в червоний то яд.
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Img_4017
В мене малий табаско самий гострий так щедро лив, і казав вареня)
Потім я знайшов поставщика турецького перчика тут, і періодично купую, він в міру гострий, більше я б сказал, дає апетиту до їжі.
Фотки зараз понахожу, вставлю.
Гостре можна і треба всім, араби оно їдять тоннами його і нічо.
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Img_4016

Ruslan, STEEL, Yura_ та alex-kin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 688
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyВт 23 Квіт 2024 - 23:10

Мне как-то дарили пару банок перцев из Турции, знатный был подарок! К сожалению, не все успел съесть, ведь в 22 нас решили освободить от обычной жизни и эта жизнь пошла куда-то совсем не туда. Сейчас вот возвращаю старые привычки понемногу.

Новые приобретения, в этот раз решился на соус с экстрактом капсаицина (крайний справа). Это будет не первый раз, когда употребляю экстракты, но как-то все равно выглядит страшновато))

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Img_2096

Соус с базиликом (фиолетовый) понравился настолько сильно, что даже решил повторить бутылочку

Ruslan, Yura_, alex-kin та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
zuluz
Бувалий
Бувалий
zuluz


Повідомлень : 113
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 41
Звідки : Чернігів

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 0:15

То у пана дуже міцні горішки….

STEEL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 292
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 5:44

STEEL пише:
Мне как-то дарили пару банок перцев из Турции, знатный был подарок! К сожалению, не все успел съесть, ведь в 22 нас решили освободить от обычной жизни и эта жизнь пошла куда-то совсем не туда. Сейчас вот возвращаю старые привычки понемногу.

Новые приобретения, в этот раз решился на соус с экстрактом капсаицина (крайний справа). Это будет не первый раз, когда употребляю экстракты, но как-то все равно выглядит страшновато))

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Img_2096

Соус с базиликом (фиолетовый) понравился настолько сильно, что даже решил повторить бутылочку
"Пряний базилік" - класна штука. А мене, разом із "Стартером" та "Смокі Джеєм" завжди у нагоді.
Від "Дарк Ріпера" в мене гикавка: така відповідь організму на гостроту.
А ось соуси з екстрактами я не купував. Інтуїтивно відчуваю, що не зможу їх скуштувати. Але то таке, суб'єктивна річ.

Ruslan, STEEL та Ivan_bravo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 75
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 36
Звідки : Львів

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 11:21

Рекомендую спробувати соус "Йой пече" від Шкварка. 
Його роблять з грильованих перців чилі. Мені він дуже подобається...
(фото з інтернету)
Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 32340210

STEEL, Сергій та zuluz Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 149
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Шанувальня гострих соусів   Шанувальня гострих соусів - Сторінка 3 EmptyСр 24 Квіт 2024 - 14:27

З дружиною робимо соус (називаємо його аджикою) за таким рецептом: 5 кг гострого перцю, 1 кг солі, 1 кг часнику, 200 гр меленого коріандру (ми даємо десь 20 - 50 гр). Минулого року зробили із 3 кг гострого перцю, інші складові додавали пропорційно, закінчився соус ще у січні. Дуже смачно - рекомендую.  Також самі маринуємо гострий перець.

STEEL, alex-kin та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Шанувальня гострих соусів
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БАЗІКАЛКА-
Перейти до: