ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Від першої до останньої краплі

Перейти донизу 
+30
Meo
Yura_
Віталіk
Nils
Polosatiy
stanislav-q
Wolfskin
Андроний
Олександр Тернавский
all75
Bonbon
Kitten911
fill
Янеж
ARTURIUS
Александр 7676
Акулов
2046
Alter ego
kardan50
Изотовец
STEEL
trimmer
Саша Кавун
Ruslan
andrew_ADK
Peshek
brawl
razorsedge
Oleksii
34 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6

При виборі нового АШ першим/головним критерієм є
Рекомендації та відгуки
Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_lcap28%Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_rcap
 28% [ 31 ]
Набір інґредієнтів у складі
Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_lcap20%Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_rcap
 20% [ 22 ]
Запах
Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_lcap35%Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_rcap
 35% [ 39 ]
Бренд
Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Ціна
Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_lcap5%Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_rcap
 5% [ 5 ]
Інший варіант
Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_lcap7%Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Vote_rcap
 7% [ 8 ]
Усього проголосувало : 110
 

АвторПовідомлення
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyНд 7 Лип 2024 - 14:06

Хто входив/повертався до ВКГ років 5-7 тому, той пам'ятає хвилю популярності чеських засобів Alpa. Я і зараз притримуюся думки, що за співвідношенням якість/ціна це одні з кращих продуктів мас-маркету. Питання лише у сприйнятті запахів. 
І от сьогодні я витрусив останню краплю з флакону АШ Windsor Fresh. Це спиртовий лосьйон, фішкою якого є екстракт прополісу у складі. Запах фужерний, травянистий, і мій ніс таки ловить нотки прополісу. Флакон трохи вигнутий. 
На нашому форумі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Складники: спирт 60%, вода, гліцерин, екстракт прополісу, ароматизатор, d-Limonene, Linalool
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Дозатор середнього розміру, не економний, у мене він тріснув - можливо, через те, що лежав кілька років з туго закрученою кришкою, тому я сам АШ перелив у флакон від іншого засобу Alpa - АШ Farao. Він зручний тим, що дозворляє відкривати і закривати однією рукою (фото нижче). 
Вердикт: хто не пробував, рекомендію. Якби не запаси інших АШ, є висока імовірність, що повторив би - свої невеликі гроші відпрацьовує з головою.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, fill, kardan50, stanislav-q, Віталіk, Shave Master, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 470
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyНд 7 Лип 2024 - 14:59

Дійсно, чудовий лосьон за смішні гроші,  дозатор лопнув майже відразу

Oleksii та Nils Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyПн 8 Лип 2024 - 18:18

Oleksii пише:
Хто входив/повертався до ВКГ років 5-7 тому, той пам'ятає хвилю популярності чеських засобів Alpa. Я і зараз притримуюся думки, що за співвідношенням якість/ціна це одні з кращих продуктів мас-маркету. Питання лише у сприйнятті запахів. 
І от сьогодні я витрусив останню краплю з флакону АШ Windsor Fresh. Це спиртовий лосьйон, фішкою якого є екстракт прополісу у складі. Запах фужерний, травянистий, і мій ніс таки ловить нотки прополісу. Флакон трохи вигнутий. 
На нашому форумі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Складники: спирт 60%, вода, гліцерин, екстракт прополісу, ароматизатор, d-Limonene, Linalool
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Дозатор середнього розміру, не економний, у мене він тріснув - можливо, через те, що лежав кілька років з туго закрученою кришкою, тому я сам АШ перелив у флакон від іншого засобу Alpa - АШ Farao. Він зручний тим, що дозворляє відкривати і закривати однією рукою (фото нижче). 
Вердикт: хто не пробував, рекомендію. Якби не запаси інших АШ, є висока імовірність, що повторив би - свої невеликі гроші відпрацьовує з головою.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Де його купуєш?

kardan50 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Nils
Бувалий
Бувалий
Nils


Повідомлень : 323
Репутація : 18
Дата реєстрації : 26.06.2021
Вік : 39
Звідки : Одеса

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyВт 9 Лип 2024 - 10:08

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Гарна олійка

Oleksii, fill, stanislav-q, andreyv1979, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyВт 9 Лип 2024 - 17:59

Alfed пише:

Де його купуєш?
Брав кілька років тому ось тут. Один раз лише щось їхнє брав в іншому місці (судячи по старим цінам, там уже не продають). АШ Farao мені сподобався, але зараз його спробуй знайти.

kardan50, Alfed та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 822
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyВт 16 Лип 2024 - 22:36

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Закінчив крем від, Pearl. Купив десь 10-12 міс тому. Зайшов мені через його класні ттх і він підійшов моєму фейсу 😀
Крем не дає пишної піни, я таку люблю але погравшись з водою отримував багато піни.
Під кінець дозатор поломався, довелося розрізати щоб діставати крем.
Маю багато кремів/мил але цей дуже сподобався.
Маю ще крем серії аюрведа, Індійський, підходить.
Ці креми не дорогі, в мене немає від них сухості/стягнення/печіння та ін.

Можу рекомендувати до використання, в першу чергу по своїх властивостях. Аромат не описую, бо то таке.

Oleksii, fill, Віталіk, andreyv1979, Kitten911, ditrih_, Nils і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 94
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyНд 21 Лип 2024 - 14:52

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Не поганий лосьйон, по запаху «Цитрус в квадраті», як на мене трохи забагато спирту, але не критично. 
В майбутньому куплю ще.

Ruslan, Oleksii, Wolfskin, stanislav-q, Kitten911, Yura_, Batman і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
citrus48
Частий гість
Частий гість
citrus48


Повідомлень : 89
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.02.2023
Вік : 40
Звідки : Запоріжжя

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyНд 21 Лип 2024 - 18:36

clint пише:

Не поганий лосьйон, по запаху «Цитрус в квадраті», як на мене трохи забагато спирту, але не критично. 
В майбутньому куплю ще.
Вітаю! Чи є  ментол у складі? І як довго тримається аромат?
Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 94
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyНд 21 Лип 2024 - 18:47

citrus48 пише:

Вітаю! Чи є  ментол у складі? І як довго тримається аромат?
Якщо він є то я його ніразу не відчув, але все таки краще глянути склад на оф.сайті. Аромат в мене тримається не довго, десь до години максимум.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
citrus48
Частий гість
Частий гість
citrus48


Повідомлень : 89
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.02.2023
Вік : 40
Звідки : Запоріжжя

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyПн 22 Лип 2024 - 14:20

clint пише:

Якщо він є то я його ніразу не відчув, але все таки краще глянути склад на оф.сайті. Аромат в мене тримається не довго, десь до години максимум.
Дякую!

clint Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Від першої до останньої краплі   Від першої до останньої краплі - Сторінка 6 EmptyПт 2 Серп 2024 - 13:02

Не зовсім від першої, але точно до останньої :-)

Чудовий лосьйон від нашого камрада Роми Захарова.
Він м’яко дезінфекує і заспокоює шкіру після гоління. Після використання шкіра завжди в найкращому стані.

Тож, велика дяка Артурові за можливість спробувати цей лосьйон :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, stanislav-q, Александр 7676, Shave Master, andreyv1979, Yura_ та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Від першої до останньої краплі
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби після гоління-
Перейти до: