ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.

Перейти донизу 
2 користувачів
АвторПовідомлення
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7063
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати. Empty
ПовідомленняТема: Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.   Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати. EmptyПт 13 Жовт 2023 - 18:25

Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.


Розбираємося, які олії підходять для цих типів шкіри.

Коли йдеться про догляд за жирною шкірою обличчя, то про олії згадують в останню чергу. Здавалося б, це природно, адже щільна плівка закриє пори і погіршить і так поганий стан шкіри. Крім того, обличчя почне блищати від надлишку жирів. Логічна позиція, але в корені неправильна.

Олія для жирної шкіри може стати справжнім порятунком від запалень. Вся справа у біохімічних процесах роботи сальних залоз. Підшкірний жир містить чимало полінасичених жирних кислот. При нестачі однієї з них, лінолевої, відбуваються зміни у мікрофлорі епідермісу. На обличчі з'являються хвороботворні мікроорганізми, що спричиняють запалення.

За допомогою базових та ефірних олій з підвищеним вмістом лінолевої кислоти можна нормалізувати сальні виділення. Баланс полінасичених кислот допоможе вирівняти рівень рН шкіри та суттєво зменшити кількість акне. Однак, перш ніж вирушити за оліями, розберемося, які з них потрібні і як правильно наносити їх на обличчя.

Кожна рослинна вичавка містить певні вітаміни, мікроелементи та амінокислоти. Багатий хімічний склад допомагає зволожувати, захищати, розгладжувати шкіру та виводити з неї токсини. Однак далеко не всі олії підійдуть саме жирній шкірі.

БАЗОВІ ОЛІЇ ДЛЯ ЖИРНОЇ ТА ПРОБЛЕМНОЇ ШКІРИ

Правильно підібрані засоби ефективно живлять клітини, захищають від ультрафіолетового випромінювання та пом'якшують тканини. Базові косметичні масла для жирної шкіри не викликають алергії або закупорки пор. Вони не липкі на дотик, не залишають плям на одязі.

Вибираючи олію для жирної шкіри, необхідно зосередитись на якості продукту. Для перевірки використовується нехитрий тест: якісна натуральна олія не залишає слідів на білому папері. Воно повністю випаровується, не залишаючи жирних плям.


Підбираючи масло для жирної шкіри, варто віддати перевагу першому холодному віджиму. Це ідеальний варіант, який швидко вбирається у шкіру та не утворює комедони.

Базові олії для жирної шкіри можна використовувати самостійно або додавати до крему. У продажу часто зустрічаються спеціальні коктейлі з кількох олій. Вони також ефективні, як чистий продукт. Перед нанесенням на шкіру обличчя бажано зігріти косметичний засіб руками.

Загалом базові олії для жирної шкіри нешкідливі. Однак не слід забувати про можливу індивідуальну непереносимість компонентів. Тому перед застосуванням краще нанести кілька крапель на зап'ястя і спостерігати за реакцією.

Для жирної та проблемної шкіри підходять різні олії, які стягують пори. Їх добувають із кісточок кавуна, дерева ним, чистотілу та інших рослин. Розглянемо найдоступніші та найпоширеніші з них.

Олія виноградних кісточок


Містить велику кількість лінолевої кислоти, чому ідеально підходить жирній шкірі. Виноградна олія має омолоджуючі, тонізуючі та заспокійливі властивості. Засіб виводить токсини, зволожує тканини та допомагає клітинам регенеруватися. Олія виноградних кісточок очищає та звужує пори, що особливо актуально для жирної шкіри. Засіб додають у маски і креми для позбавлення від прищів.

Олія мигдалю


Відновлює, живить та зволожує дерму. Завдяки багатому складу масло застосовують для всіх типів шкіри, у тому числі жирної. Воно є антиоксидантом та допомагає зберігати молодість обличчя. Мигдальне масло для проблемної шкіри застосовують як заспокійливий засіб. Воно нормалізує вироблення підшкірного сала і бореться із запальними процесами.

Олія лісового горіха


Один із кращих засобів матування жирної шкіри. Можна наносити як маску для обличчя або разом з кремом. Олія лісового горіха усуває запалення на проблемній шкірі. Засіб зволожує обличчя та звужує пори, захищає від сонця, перешкоджає фотостарінню. Крім цього, горіхове масло ефективно усуває купероз.


Олія чорного кмину


Унікальний засіб для проблемної шкіри. Має заспокійливий та антибактеріальний вплив, застосовується для лікування акне та усунення запальних процесів на жирній шкірі. Допомагає навіть при дерматитах та нейродермітах. Однак олія чорного кмину дуже активна, тому рекомендується використовувати її в поєднанні з іншими базовими маслами або кремами.

Олія зародків пшениці


Засіб дає протимікробний, регенеруючий, очищуючий та антисептичний ефект. Олія відмінно підходить проблемній та жирній шкірі. Вона живить, пом'якшує, відновлює та омолоджує шкірні покриви. Засіб виводить зайву рідину із тканин, а також усуває дрібні висипання. Покращує кровообіг, чим запобігає застою лімфи.

Олія жожоба


За своїм складом близько до продуктів, що виробляють сальні залози людини. Олія відновлює, живить, зволожує та очищує жирну та проблемну шкіру. Засіб не закупорює пори, знімає запалення та має бактерицидні властивості. Часто олію застосовують для лікування акне на жирній шкірі.

Олія чорної смородини


Має протизапальні, загальнозміцнюючі та регенеруючі властивості. Захищає від мікробів та вірусів, загоює рани, лікує шкірні захворювання. Олія чорної смородини відноситься до активних олій, тому краще змішувати її з іншими компонентами. Засіб нормалізує роботу сальних залоз, тому показано при жирній шкірі.

Олія обліпихи


Захищає, живить та зволожує дерму. Завдяки протимікробному впливу обліпиха використовується від висипів. Олія ефективно при жирній шкірі, оскільки активно бореться із зайвим виділенням себуму. Обліпиха вирівнює колір обличчя, загоює рани, допомагає протистояти фотостарінню.

ЕФІРНІ ОЛІЇ ДЛЯ ЖИРНОЇ ШКІРИ


Крім базових основ, активно застосовують ефірні олії для жирної шкіри . У більшості випадків їх не можна наносити на обличчя у чистому вигляді. Кошти додають у креми, маски та базові олії.

При використанні ефірних вичавків обов'язково потрібно проводити тест на алергію. Деякі олії для жирної шкіри можуть викликати печію, висипання або інші неприємні реакції. При використанні ефірів обов'язковий захист від ультрафіолетових променів.

Серед найдієвіших ефірних олій для жирної та проблемної шкіри виділяються:

Олія чайного дерева


Чинить антибактеріальний вплив, є природним антибіотиком. Олію можна застосовувати для жирної шкіри в чистому вигляді. Часто його точково наносять на прищі. Засіб знімає запалення, підсушує та знешкоджує гнійні виділення.

Олія лаванди


Заспокоює проблемну шкіру, знімає свербіж та роздратування. Олія корисна для жирної шкіри, проте на прищах може утворювати опіки. Тому лаванду рекомендується змішувати з будь-яким базовим маслом. Ефіри рослини допомагають знизити рівень стресу, що позитивно впливає на стан шкіри.


Олія розмарину


Ефективно очищує жирну шкіру, перешкоджаючи утворенню чорних крапок. Звужує пори, загоює і знезаражує прищі. Олія сприяє нормалізації ліпідного обміну, тому часто застосовується при жирній шкірі. Розмарин показаний при дерматитах, вуграх, куперозі, гнійному висипі та фурункулах.


Олія лемонграсу


Чудовий засіб для боротьби із висипаннями на жирній шкірі. Знижує запалення, знеболює, загоює, знищує хвороботворні бактерії та мікроби. Олію широко використовують у складі засобів від акне.
Багато додають ефірні олії для жирної шкіри в щоденні засоби для догляду за обличчям. Найкраще така комбінація працює із вечірнім кремом.

Також ефірні олії додають у маски для жирної шкіри. Головне правило поєднання – це наявність ліпідного компоненту. Ефірні олії розчиняються в іншому жирі. Тому маски містять базову масляну основу або такі інгредієнти, як мед, сметана, авокадо і банан.

Стаття з сайту officiel-online.com

Oleksii, fill, stanislav-q, ditrih_, Yura_ та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 396
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати. Empty
ПовідомленняТема: Re: Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.   Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати. EmptyПт 13 Жовт 2023 - 19:29

Про линолиевую кислоту не знал, спасибо! Масло виноградных косточек и вправду легкое, не зря его первым поставили. Хотя у него комедогенность 2, с нулевой комедогенностью кажется аргановое, ши, сафлоровое, подсолнечное. Но есть мнение что все эти данные могут быть не точными. А вот масло зародышей пшеницы видимо по ошибке добавили, у него самая максимальная комедогенность какая только есть. К тяжелым маслам еще относятся масло какао, кокоса и льняное.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Олії для жирної та проблемної шкіри: Як підібрати та використовувати.
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» R41 як індикатор ставлення до власної шкіри

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: СТАТТІ ТА НОВИНИ :: Корисні статті на тему гоління-
Перейти до: