ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...

Перейти донизу 
+14
SurferUa
Alex
egoist
Изотовец
Kitten911
ARTURIUS
Wolfskin
blind_d
fill
all75
vicbro
No name
ArtemSeaman
Polosatiy
18 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
АвторПовідомлення
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 15:16

С китайскими станками не знаком, но помазки та же Яки делает прям очень хорошие. Если бы ещё в большом ассортименте делали из натур. ворса. Так вот, какой смысл покупать дорогущую евросинтетику, если есть Яки?

Yura_, SurferUa, Meo, Polosatiy та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 15:22

Wolfskin пише:
С китайскими станками не знаком, но помазки та же Яки делает прям очень хорошие. Если бы ещё в большом ассортименте делали из натур. ворса. Так вот, какой смысл покупать дорогущую евросинтетику, если есть Яки?
У мене синтетика від Омеги - простенька, одна з найдешевших, зі світлим ворсом. 
2,5 роки щоденного використання. Трошки потріпався, але загалом ще стільки ж відпрацює )) 

Хочу з Алі пару помазків з синтетики від Які замовити. Може буду клон Мамби замовляти, то заразом вже і помазки замовлю )

Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 16:55

KirasauSan пише:
У мене синтетика від Омеги - простенька, одна з найдешевших, зі світлим ворсом. 
2,5 роки щоденного використання. Трошки потріпався, але загалом ще стільки ж відпрацює )) 

Хочу з Алі пару помазків з синтетики від Які замовити. Може буду клон Мамби замовляти, то заразом вже і помазки замовлю )
Чудова ідея. Ще й, може, які знижки будуть. Хоча є і у Які синтетика, що коштує. Приблизно 30-40 долл.

KirasauSan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Частий гість
Частий гість
SurferUa


Повідомлень : 65
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 19:22

egoist пише:
Кінг С, як 89та, та станки від Yaqi, здатні закрити всі потреби.
Все станки от Yaqi, что у меня были, были хороши. Катаной регулярно пользуюсь и сейчас. Основной ежедневный станок - R41. Какой аналог R41 есть у Yaqi? Копия DS Cosmetics из нержавейки на пол-балла агрессивнее, хотя сделана отлично.

Wolfskin, egoist, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 20:06

Wolfskin пише:

Чудова ідея. Ще й, може, які знижки будуть. Хоча є і у Які синтетика, що коштує. Приблизно 30-40 долл.
До помазків за 40$ чесно кажучи морально не готовий)
В межах 15-25$ є дуже непогані варіанти, судячи по відгукам. 
Хотів би Yaqi взяти синтетику на довгій ручці 24 мм і клон Сімпсон на 22 чи 24 мм

Wolfskin та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 20:45

Шановне товариство!
Спробую і я дещо додати саме на тему ))
Тему про аналоги популярних станків з замаку в нержавійці моніторю вже певний час, шукаю свій єдиний і на все життя... дещо вже спробував і визначив для СЕБЕ.
На початку свого досвіду у ВКГ прийшов до висновку, що починати потрібно зразу з нержавійки. Хоча два роки тому купив Кінг С, який пролежав у мене з місяць, так рука і не потяглась до нього, подарував дядьку. Зараз маю EJ DE89 спробував один раз, трохи зрозумів, також лежить. german 37 slant теж чекає.
Перш ніж розповісти про деякі станки з нержавійки хотів звернути увагу на основні чинники, з якими я зустрівся. Крім агресії та ефективності станка, відчуття леза на шкірі для інформативності, існує ще поняття можливості повторювати сеанс бриття з певною послідовністю (тобто через який проміжок часу між сеансами бриття буде комфортним) саме вибраним станком у певній зв'язці з лезом. Маю на увазі поступове зменшення шару епідермісу, при тому, що окреме гоління є чудовим.
Для мене цей ефект дуже сильно відчувається у MUHLE ROCCA. Якщо бритись через день, перше гоління - чудове і приємне, після другого - пів дня відчувається дискомфорт, третього - обличчя пече цілий день, відчувається опік. Якщо бритись через три дні на четвертий, то просто ідеально. Але ходити небритим пару днів інколи не хочеться, заради приємних відчуттів за один раз.
Чудове гоління з GC 0.84 CC, через два дні на третій.
Приємне гоління з EJ 3one6, два дні на третій. У цієї бритви є особливість, на гарді є повздовжні насічки, що дають дивні відчуття (за умови чутливості шкіри).
Найбільш схожа, за моїми відчуттями, на EJ DE89 - це GC 0.76 CC. Через день на ура, хоча втомленість шкіри трохи відчувається.
Мʼяка, лезо майже не відчувається і з ефективністю нижче середнього GC 0.68 CC. Епідерміс зрізається, але не багато. Можна щодня, але бриюсь через день.
RR 6S краще пробувати всі плити на початку отримання досвіду, а плити можна брати під настрій. Інколи є бажання відновити певні відчуття, рука сама тягнеться до цієї бритви. 
Найбільше сподобалась lupo 0.58. Відчуття леза на обличчі як у EJ DE89, ефективність достатня, але епідерміс завжди цілий. Бритва зовсім не травматична. Гарда має поперечні насічки, що надають більшого ковзання.
Сподіваюсь за тиждень спробую BBS та BBS A.
Не знайдете Ви бритву схожу на Кінг С, це можуть бути ті що близько лежать до Вашої, поки на даний час, улюбленої )))

Шукайте те що буде цікаве саме Вам. А настрій підкаже до чого потягнеться рука, така доля ВКГ.

fill, Wolfskin, Kitten911, Yura_, all75, tasogare, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 21:40

_yk_ пише:
Шановне товариство!
Спробую і я дещо додати саме на тему ))
Тему про аналоги популярних станків з замаку в нержавійці моніторю вже певний час, шукаю свій єдиний і на все життя... дещо вже спробував і визначив для СЕБЕ.
На початку свого досвіду у ВКГ прийшов до висновку, що починати потрібно зразу з нержавійки. Хоча два роки тому купив Кінг С, який пролежав у мене з місяць, так рука і не потяглась до нього, подарував дядьку. Зараз маю EJ DE89 спробував один раз, трохи зрозумів, також лежить. german 37 slant теж чекає.
Перш ніж розповісти про деякі станки з нержавійки хотів звернути увагу на основні чинники, з якими я зустрівся. Крім агресії та ефективності станка, відчуття леза на шкірі для інформативності, існує ще поняття можливості повторювати сеанс бриття з певною послідовністю (тобто через який проміжок часу між сеансами бриття буде комфортним) саме вибраним станком у певній зв'язці з лезом. Маю на увазі поступове зменшення шару епідермісу, при тому, що окреме гоління є чудовим.
Для мене цей ефект дуже сильно відчувається у MUHLE ROCCA. Якщо бритись через день, перше гоління - чудове і приємне, після другого - пів дня відчувається дискомфорт, третього - обличчя пече цілий день, відчувається опік. Якщо бритись через три дні на четвертий, то просто ідеально. Але ходити небритим пару днів інколи не хочеться, заради приємних відчуттів за один раз.
Чудове гоління з GC 0.84 CC, через два дні на третій.
Приємне гоління з EJ 3one6, два дні на третій. У цієї бритви є особливість, на гарді є повздовжні насічки, що дають дивні відчуття (за умови чутливості шкіри).
Найбільш схожа, за моїми відчуттями, на EJ DE89 - це GC 0.76 CC. Через день на ура, хоча втомленість шкіри трохи відчувається.
Мʼяка, лезо майже не відчувається і з ефективністю нижче середнього GC 0.68 CC. Епідерміс зрізається, але не багато. Можна щодня, але бриюсь через день.
RR 6S краще пробувати всі плити на початку отримання досвіду, а плити можна брати під настрій. Інколи є бажання відновити певні відчуття, рука сама тягнеться до цієї бритви. 
Найбільше сподобалась lupo 0.58. Відчуття леза на обличчі як у EJ DE89, ефективність достатня, але епідерміс завжди цілий. Бритва зовсім не травматична. Гарда має поперечні насічки, що надають більшого ковзання.
Сподіваюсь за тиждень спробую BBS та BBS A.
Не знайдете Ви бритву схожу на Кінг С, це можуть бути ті що близько лежать до Вашої, поки на даний час, улюбленої )))

Шукайте те що буде цікаве саме Вам. А настрій підкаже до чого потягнеться рука, така доля ВКГ.
Дякую вам за цінні поради і вашу думку!
Скажіть будь ласка, Lupo 0.58 виходить по ефективності така ж як DE89, але при цьому менше травмує епідерміс? Чи може підійти Lupo 0.58 як щоденний варіант на вашу думку?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 22:23

_yk_ пише:

Найбільше сподобалась lupo 0.58. Відчуття леза на обличчі як у EJ DE89, ефективність достатня, але епідерміс завжди цілий. Бритва зовсім не травматична. Гарда має поперечні насічки, що надають більшого ковзання.
Сподіваюсь за тиждень спробую BBS та BBS A.

Вот и мне очень понравился лупо 0.58, после него кожа в идеале была, хотя лёгкое чувство лезвия на лице было, но станок очень интересный, наверное куплю его себе если найду в продаже! Ббс ас был очень долгое время самым-самым, очень крутой станок, пережил всех остальных, но ббс со стандартной плитой его вытеснил таки, тепер я могу бриться каждый день без проблем и очень сильно этому рад и что самое интересное, что ббс ас давал +- ту же чистоту, но стандартная плита ббс это делает как-то ещё мягче и деликатнее, нереальное соотношение эффективности/комфорта, очень рекомендую этот станок, у меня он сейчас на постоянке и остался единственным, не считая pearl flexi, который в продаже)))

fill, Wolfskin та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 23:15

KirasauSan пише:
Дякую вам за цінні поради і вашу думку!
Скажіть будь ласка, Lupo 0.58 виходить по ефективності така ж як DE89, але при цьому менше травмує епідерміс? Чи може підійти Lupo 0.58 як щоденний варіант на вашу думку?

Lupo 0.58 менш ефективна за DE89, але все залежить від Ваших шкіри та щетини. Ваші відчуття - вони тільки Ваші. Мені ця бритва підійшла. Вам може не вистачить ефективності, є люди яким подобається R41, все індивідуально.
Можна звернути увагу на Lupo з алюмінію.
Якщо є можливість купіть якусь бритву і вивчить її. Не сподобається продайте, на хобі потрібно трохи витрачатись. 
Якщо є можливість десь взяти на пробу, візьміть... і якщо сподобається, то потім будете шукати, але час минає і хотілки інколи проходять або змінюються.

Wolfskin та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 23:33

_yk_ пише:


Lupo 0.58 менш ефективна за DE89, але все залежить від Ваших шкіри та щетини. Ваші відчуття - вони тільки Ваші. Мені ця бритва підійшла. Вам може не вистачить ефективності, є люди яким подобається R41, все індивідуально.
Можна звернути увагу на Lupo з алюмінію.
Якщо є можливість купіть якусь бритву і вивчить її. Не сподобається продайте, на хобі потрібно трохи витрачатись. 
Якщо є можливість десь взяти на пробу, візьміть... і якщо сподобається, то потім будете шукати, але час минає і хотілки інколи проходять або змінюються.
Дякую!
Я як раз шукаю досить м'який станок, щось що по комфорту-ефективності буде як King C. 
Більшої ефективності мені не треба точно для гоління голови. І важливо щоб епідерміс залишався максимально цілим для гоління щодня. )

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyСр 8 Травень 2024 - 23:38

Kitten911 пише:


Вот и мне очень понравился лупо 0.58,  после него кожа в идеале была, хотя лёгкое чувство лезвия на лице было, но станок очень интересный, наверное куплю его себе если найду в продаже! Ббс ас был очень долгое время самым-самым, очень крутой станок, пережил всех остальных, но ббс со стандартной плитой его вытеснил таки, тепер я могу бриться каждый день без проблем и очень сильно этому рад и что самое интересное, что ббс ас давал +- ту же чистоту, но стандартная плита ббс это делает как-то ещё мягче и деликатнее, нереальное соотношение эффективности/комфорта, очень рекомендую этот станок,  у меня он сейчас на постоянке и остался единственным, не считая pearl flexi, который в продаже)))
Велика подяка вам за те що поділились таким цінним досвідом! 
Теж нерівно дихаю до BBS, але ще думаю на рахунок Baby Smooth - наче це такий же станок, тільки з алюмінію. Можу помилятись, але мені так здалось. Оскільки мені подобаються легкі станки то дуже цікаво обидва затестити. 
Можливо є сенс замовити обидва і продати той, який сподобається менше. 
Скажіть будь ласка, чи тестували ви Мамбу? Як вона вам в порівнянні з BBS, якщо тестували?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyЧт 9 Травень 2024 - 9:27

_yk_ пише:


Lupo 0.58 менш ефективна за DE89, але все залежить від Ваших шкіри та щетини. Ваші відчуття - вони тільки Ваші. Мені ця бритва підійшла. Вам може не вистачить ефективності, є люди яким подобається R41, все індивідуально.
Можна звернути увагу на Lupo з алюмінію.
Якщо є можливість купіть якусь бритву і вивчить її. Не сподобається продайте, на хобі потрібно трохи витрачатись. 
Якщо є можливість десь взяти на пробу, візьміть... і якщо сподобається, то потім будете шукати, але час минає і хотілки інколи проходять або змінюються.

Мне лупо показался наоборот более эффективным и приятным чем 89, все очень индивидуально, нужно все пробовать на себе, мне все говорили, что 0.58 не бреет, а я попробовал и остался от него в восторге !
Мамбу 0.70 пробовал только в исполнении китайцев, не понравилось, но думаю, что разорок будет сильно лучше чем китайский клон!

Wolfskin, ArtemSeaman та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 94
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyЧт 9 Травень 2024 - 22:25

_yk_ пише:
Приємне гоління з EJ 3one6, два дні на третій. У цієї бритви є особливість, на гарді є повздовжні насічки, що дають дивні відчуття (за умови чутливості шкіри).
Можете детальніше розповісти про дивні відчуття? Які вони? Позитивні/негативні
Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 73
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 10:02

Була в мене така ж ситуація про один станок на все життя після того як за 2 роки на r89 поліз хром, це вже була друга голова, не хотілось ще й третій раз купувати. Купив рокку - вона надто агресивна, не розумію чому її тут радять. Та і рокка це не про станок на все життя - вона з дуже ніжним покриттям, за пів року вже були сліди, потертості.
Для себе вирішив що більше не хочу купувати станок і розчаровуватись - взяв 6s, там можна підібрати плиту яка повністю задовольнить потреби. Ну і як бонус для різноманіття інколи можна поголитись якоюсь іншою плитою. От на заміну 89 мені ідеально підійшла 2 плита, і коли звик до ваги гоління стало навіть кращим.
Врахуйте тільки те що всі люди різні і те що для одного просто топ, для вас може виявитись зовсім не таким. Наприклад Kitten911 пише що для нього топ лезо Shark Chrome в м'якому bbs, а для мене воно тупе зовсім. Тому не варто покладатись тільки на його думку і бігти замовляти цей razorock в надії що і вам він так само зайде.

Yurst 63, Kitten911, all75, SurferUa, Cawa, KirasauSan та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 10:36

R0CKman пише:
Була в мене така ж ситуація про один станок на все життя після того як за 2 роки на r89 поліз хром, це вже була друга голова, не хотілось ще й третій раз купувати. Купив рокку - вона надто агресивна, не розумію чому її тут радять. Та і рокка це не про станок на все життя - вона з дуже ніжним покриттям, за пів року вже були сліди, потертості.
Для себе вирішив що більше не хочу купувати станок і розчаровуватись - взяв 6s, там можна підібрати плиту яка повністю задовольнить потреби. Ну і як бонус для різноманіття інколи можна поголитись якоюсь іншою плитою. От на заміну 89 мені ідеально підійшла 2 плита, і коли звик до ваги гоління стало навіть кращим.
Врахуйте тільки те що всі люди різні і те що для одного просто топ, для вас може виявитись зовсім не таким. Наприклад Kitten911 пише що для нього топ лезо Shark Chrome в м'якому bbs, а для мене воно тупе зовсім. Тому не варто покладатись тільки на його думку і бігти замовляти цей razorock в надії що і вам він так само зайде.
Дякую! 
Так, я розумію, що все індивідуально :) 
От мені, наприклад леза Shark Chrome в King C дуже подобаються - м'яке і комфортне гоління виходить )

Kitten911 та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 12:04

R0CKman пише:
Була в мене така ж ситуація про один станок на все життя після того як за 2 роки на r89 поліз хром, це вже була друга голова, не хотілось ще й третій раз купувати. Купив рокку - вона надто агресивна, не розумію чому її тут радять. Та і рокка це не про станок на все життя - вона з дуже ніжним покриттям, за пів року вже були сліди, потертості.
Для себе вирішив що більше не хочу купувати станок і розчаровуватись - взяв 6s, там можна підібрати плиту яка повністю задовольнить потреби. Ну і як бонус для різноманіття інколи можна поголитись якоюсь іншою плитою. От на заміну 89 мені ідеально підійшла 2 плита, і коли звик до ваги гоління стало навіть кращим.
Врахуйте тільки те що всі люди різні і те що для одного просто топ, для вас може виявитись зовсім не таким. Наприклад Kitten911 пише що для нього топ лезо Shark Chrome в м'якому bbs, а для мене воно тупе зовсім. Тому не варто покладатись тільки на його думку і бігти замовляти цей razorock в надії що і вам він так само зайде.

Все очень индивидуально, у меня Рокка была долгое время и покрытие что при покупке что при продаже было одинаковое и без изменений....
Ну а про шарк так вообще удивительно, вы первый человек, который сказал, что они тупые)))
Но опять таки, вы все верно говорите и я говорю так же, все нужно пробовать на себе, я три года брился агрессивными станками и только после проб и ошибок пришёл к тому, что мне подходят мягкие станки и сейчас получаю удовольствие по полной от мягкого и приятного станка в сочетании с мягким лезвием.

Alfed, Yura_, KirasauSan та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
R0CKman
Частий гість
Частий гість
R0CKman


Повідомлень : 73
Репутація : 5
Дата реєстрації : 18.12.2017
Вік : 30
Звідки : Одеса

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 12:51

Kitten911 пише:

Ну а про шарк так вообще удивительно, вы первый человек, который сказал, что они тупые)))

ну це я про м'які станки. Відчувається що станок заривається, не так легко йде як на тій же астрі чи дербі. Але на Rocca було нормально, одне з небагатьох лез якими ще більш-менш я міг голитись без пекучого лиця на наступний день.

Kitten911 та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 19:30

clint пише:
Можете детальніше розповісти про дивні відчуття? Які вони? Позитивні/негативні
Спробую у порівнянні. Суто мої спостереження.
Знизу гладка гарда. Якщо у мила низьке або не має ковзання дуже рідко, але може прилипати до шкіри.
Друга має поперечні насічки. На мою думку, оптимальна конструкція. Ковзання майже ідеальне, опора на шкіру мінімальна, але виступи відчутні на шкірі.
Зверху плита EJ 3one6 має повздовжні насічки. Теоретично там повинно залишатись мило і збільшувати ефект ковзання. При проході по росту - все ОК. При проході проти росту відчувається поколювання на не пробритому місці, більший супротив руху, інколи відчуття шкрябання чимось гострим.
Ці відчуття мінімальні, але я їх відчуваю ))
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Kitten911, KirasauSan, Meo та clint Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 19:51

В царстве бритвенных устройств,
Где металл блестит на свету,
King C — властелин острых лезвий,
Искусство бритья в каждом предмете.

Стальной король, он не из тех,
Кто щадит щетину, волос нежный —
Лезвие скользит, точно стрела,
Оставляя кожу гладкой, безмятежной.

Каждый взмах — как мастерский удар,
Проходит ровно, мягко, чисто.
King C — это выбор смелых парней,
Что ценят точность, стиль и мистику.

Пусть каждое утро начнется с King,
Короля станков, без всякой спешки.
Лицо отражает блеск успеха,
С King C каждый выходит на встречу.

_yk_, ARTURIUS, Stormfild, KirasauSan, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

blind_d поставив(ла) "Не подобається"

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 94
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 21:36

Якщо комусь цікаво то ось мій шлях на даний час:
Leaf Twig -> King C -> Muhle R89 -> King C -> Muhle 41 -> RazoRock German 37 Slant -> King C

Wolfskin, Alfed, all75, KirasauSan та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 21:37

clint пише:
Якщо комусь цікаво то ось мій шлях на даний час:
Leaf Twig -> King C -> Muhle R89 -> King C -> Muhle 41 -> RazoRock German 37 Slant -> King C
І все ж таки King C?
Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 94
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 21:38

KirasauSan пише:

І все ж таки King C?
Поки що так), хоча хочеться спробувати ще як мінімум 4-5 станків…

KirasauSan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KirasauSan
Новачок
Новачок
KirasauSan


Повідомлень : 27
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.05.2023
Вік : 38
Звідки : Київ

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 22:14

clint пише:

Поки що так), хоча хочеться спробувати ще як мінімум 4-5 станків…
А як вам 37 Slant? Чому з нього на King C повернулися?
Повернутися до початку Перейти донизу
clint
Частий гість
Частий гість
clint


Повідомлень : 94
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.01.2024
Вік : 37
Звідки : Львів

GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...   GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!... - Сторінка 3 EmptyПт 10 Травень 2024 - 22:46

KirasauSan пише:

А як вам 37 Slant? Чому з нього на King C повернулися?
Він доволі не поганий, але в мене після нього щетина(коли уже трохи відросла) якась дуже колюча була, то мені дуже не подобалось. Тому продав

Wolfskin, all75 та KirasauSan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 3Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3
 Схожі теми
-
» King C Gillette
» Лезвия King C Gillette
» Помазок Gillette King-C
» King Oscillator Razor
» KING C. GILLETTE - прозрачный гель для бритья, с экстрактом белого чая.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: