ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Віддам даром

Перейти донизу 
+2
stanislav-q
m200
6 користувачів
АвторПовідомлення
m200
Новачок
Новачок
m200


Повідомлень : 7
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.01.2021

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Віддам даром   Віддам даром EmptyСб 25 Травень 2024 - 17:42

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Б/У. Однією посилкою. Реквізити в пріват.

Ruslan, trimmer, Oleksii, WetShaver, Volodymyr, vicbro, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСб 25 Травень 2024 - 17:51

Написав в ПП

m200 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСб 25 Травень 2024 - 20:01

Хороший подгончик, очень щедрый)

Ruslan, Leha74 та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyПн 27 Травень 2024 - 12:25

Посылку получил,автору темы Большое спасибо.Чуть позже немного разберусь и передам эстафету дальше,так как мне интересно меньше половины...ну и от себя что то накидаю,что бы посылка не похудела.

trimmer, Oleksii, WetShaver, stanislav-q, m200, ARTURIUS, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyПн 27 Травень 2024 - 12:46

Чекаю)
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyВт 28 Травень 2024 - 18:34

Раз тема ще не закрита, то окрему не буду робити. Взяв собі один помазок та 3 мила(селу и 2 австрійських) від себе покладу жидке мило cocos,помазок які 20мм і можливо ще щось знайду вдома, чим не користуюсь. Тож посилка відправляється далі з вас доставка НП.

trimmer, m200, ditrih_ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyВт 28 Травень 2024 - 18:42

Вибачайте за наглість, але могли би ще покласти пару лез для затесту?)) наприклад, фізер/дербі преміум..))
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСр 29 Травень 2024 - 16:03

Polosatiy пише:
Раз тема ще не закрита, то окрему не буду робити. Взяв собі один помазок та 3 мила(селу и 2 австрійських) від себе покладу жидке мило cocos,помазок які 20мм і можливо ще щось знайду вдома, чим не користуюсь. Тож посилка відправляється далі з вас доставка НП.
Помазок Які спробував би.) Ще взяв би мило Калдоні, якщо є.
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСр 29 Травень 2024 - 16:25

Вже відправив все зранку.

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Денис Карпець
Новачок
Новачок
Денис Карпець


Повідомлень : 16
Репутація : 0
Дата реєстрації : 04.04.2024
Вік : 33
Звідки : Кривий Ріг

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСр 29 Травень 2024 - 21:41

Якщо встигну ,підпишусь на Cella та бальзами L’Oréal та Як і Йєті,від себе теж додам лосьйонів та лез
Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСр 29 Травень 2024 - 21:50

ARTURIUS пише:

Помазок Які спробував би.) Ще взяв би мило Калдоні, якщо є.
Сорі, але посилка до мене їде) Самому цікаво поюзати оті всі ніштячки)) Хіба що можу Прорасо біле відправити))

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyСр 29 Травень 2024 - 21:55

blind_d пише:

Сорі, але посилка до мене їде) Самому цікаво поюзати оті всі ніштячки))
Так, звичайно.. Які можуть бути питання?))

_________________
Через терни до зірок!

WetShaver та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyЧт 30 Травень 2024 - 12:43

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Приїхала посилочка!)) Калдоні недоїхало, але радий червоній Челі та артизанському милу "Вогонь Горинича")))) Кокосом буду умиватись вранці та руки мити))) Відразу ж затестив Челу червону з тим великим помазком...у мене є зелена Чела, але ось ця червона здалася якоюсь крутішою за зелену!! Хоч те мило в банці і пожовтіло трохи, але піна вийшла просто шикарнюща! Та і взбилась у тій банці всього за пару взмахів! Я не знаю чому зелена Чела по ііншому себе поводить, але ця червона мене просто вразила (можливо що на шару дісталась?) Хоча, думаю, що вона на жировій основі, а зелена вже веганська. Голився Джагером з лезом Кінг С десятого використання і це було неймовірно кайфове гоління)) Наст. разу буду Горинича тестити)))
P.S. Дуже вдячний Полосатому за надісланну посилку! Нехай тебе Бог береже!)

Oleksii, WetShaver, stanislav-q, ARTURIUS, Kitten911, Yura_, SurferUa і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyПт 31 Травень 2024 - 17:53

Дякувати треба перш за все комраду м200,моего там мало, основне це його. А так нехай радує.

blind_d Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
blind_d
Бувалий
Бувалий
blind_d


Повідомлень : 134
Репутація : 0
Дата реєстрації : 06.02.2024

Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyПт 31 Травень 2024 - 18:04

Polosatiy пише:
Дякувати треба перш за все комраду м200,моего там мало, основне це його. А так нехай радує.
Йому ти вже подякував) Ну, звичайно і м200 велика дяка! Але чому тобі в першу чергу? Бо ти міг би і не відправляти нічого...
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Віддам даром Empty
ПовідомленняТема: Re: Віддам даром   Віддам даром EmptyПт 31 Травень 2024 - 19:40

blind_d пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Приїхала посилочка!)) Калдоні недоїхало, але радий червоній Челі та артизанському милу "Вогонь Горинича")))) Кокосом буду умиватись вранці та руки мити))) Відразу ж затестив Челу червону з тим великим помазком...у мене є зелена Чела, але ось ця червона здалася якоюсь крутішою за зелену!! Хоч те мило в банці і пожовтіло трохи, але піна вийшла просто шикарнюща! Та і взбилась у тій банці всього за пару взмахів! Я не знаю чому зелена Чела по ііншому себе поводить, але ця червона мене просто вразила (можливо що на шару дісталась?) Хоча, думаю, що вона на жировій основі, а зелена вже веганська. Голився Джагером з лезом Кінг С десятого використання і це було неймовірно кайфове гоління)) Наст. разу буду Горинича тестити)))
P.S. Дуже вдячний Полосатому за надісланну посилку! Нехай тебе Бог береже!)
 Красная челла жировая, зелёная веганская, с самого появления зелёной, год или 2 назад большинство писали что она ниочем, и стоит купить только ради того чтобы попробовать и забыть
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Віддам даром
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: КУПІВЛЯ/ПРОДАЖ/ОБМІН :: Віддам даром-
Перейти до: