Ціна: 204₴ [~7€]. Маса: 100 г. Виготовлено в Іспанії (м. Віторія-Гастейс, Басконія).
Мило тверде. Шайба розміром Ø77х21 мм красиво загорнута у папір-кальку з термодруком, яка скріплена наліпкою. Картонна коробочка з милом запакована у целофан. Тобто, наявні аж дві(!) пломби першого відкривання продукту.
Мило на рослинній основі, містить ментол. Набирається як будь-яке тверде мило, довгенько (я попередньо жодне мило не замочую). Збивається теж не одразу: тверді мила La Toja, Via Barberia, Trufitt & Hill 1805 доходять до кондиції швидше. Звісно, збивання довше не набагато, десь на зайві 20-30 секунд. Склалося враження, що це мило має доволі вузький діапазон робочих концентрацій: від вигляду й густини монтажної піни до спадаючого з шипінням мережива буквально десять крапель води. Оптимальна ж піна схильна до спадання як на обличчі, так і в горняті — вкриває ідеально, а під кінець проходу вже видно смуги нанесення. Слід зазначити, що зовнішній вигляд не впливає на придатність для гоління: характеристики ковзання хороші, післяковзання — задовільні та достатні. Зручність збивання піни на обличчі з натуральними помазками гірша за синтетичні, гадаю, через непевну повторюваність утримання води пензлем та вузькодиапазонну характеристику мила. У горняті простіше, адже наявно видно й регулюється стан замісу. Це мило вимагає звикнути до себе. Гадалося, для чого б то? Хіба немає менш витончених? Та є...
Тільки от є у ньому одна родзинка, яка раніше ніде мені не траплялася. Мило містить ментол, і не секрет, що розмаїття його дії на шкіру доволі індивідуальне і простягається в ефектах оніміння, анестезії (відсутності відчуття ділянки шкіри), поколювання, попікування та печіння, свербіжу, і аж, нарешті, холоду. Так от, у моєму випадку, піна мила LEA Classic діє виключно в спектрі холоду — немов легеньке повіювання прохолодного вітерця. Ані синє Проразо, ані [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] не діють подібно, хоч і містять дрібку того ментолу; завжди викликають невелике оніміння. Навіть кокосівське мило, взагалі з невловимим тим ментолом, іноді дає ледь-ледь поколювання.
Характерна прохолода без жодних почервонінь та онімінь зникає після вмивання водою, разом з ароматом мила, який ненав'язливо супроводжував увесь процес.
Аромат абсолютно ідентичний серійному лосьйонові [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. З тими самими простими компонентами (сандал, мох, ментол), з тою самою шляхетністю. Хіба що, менш яскравий, але — це ж мило, а не одеколон. Разом я отримую най- найприємніші у літню пору відчуття як від гоління, так і після нього.
Шкіра після гоління має нормальний стан чистоти: жодних натяків на стягування, засушування тощо. Цікаво, що в піні яка засохла на шайбі мила, за наявності яскравого променя світла, можна помітити крихітні блискітки. Може то і є ментол, що кристалізувався з розчину?