ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Areffa Soap (bubblebar)

Перейти донизу 
+44
Wolfskin
Meo
Kozachok
Yura_
creativeresponse
Batman
SurferUa
Михаил Александрович
Bonbon
2hcom
Акулов
STEEL
Lazarik
Alter ego
M.G.
Viktors Voroneckis
РустВр
sobol-21
Qwertyus
wakidzasi
Михей_од
Янеж
vates
Віталіk
Armadilla
andreyv1979
Oleksii
Сэм
fran.ivan.ua
stanislav-q
guardian
supernova
Kitten911
egoist
ARTURIUS
fill
Влад Бежик
ditrih_
Eisener_Gustav
Sauvage
vicbro
Ruslan
cka
Олеся
48 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Наступний
АвторПовідомлення
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 7 Лист 2021 - 16:51

2 другие новинки: крем-мыло с очень неоднозначными ароматами. 

1. The Gardener - аромат сырой земли, оттененный жасмином и розой
2. The Unforgiven - аромат мирры, ладана, гваякового дерева и благовоний, хит продаж. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, Oleksii, РустВр та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 7 Лист 2021 - 17:01

И посдедняя мега-новигка сезона: 

Набор мыла и лосьона из коллаборации Gorinich 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, Акулов, РустВр та Qwertyus Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 7 Лист 2021 - 17:03

Открываю подробности об уникальной серии-коллаборации "наших" мастеров-мыловаров на базе ГОРЫНЫЧ :)
Участники коллаборации - Алеся Areffa soap, Юрий M.O.W., Катерина KatrineDo.
В преддверии Нового года мы объединили свои усилия, для того, чтобы создать проект, которому нет аналогов в мире: яркую новогоднюю серию мыл от родных артизанов, объединенной общей идеей: старые, добрые сказки.
Несмотря на то, что общая формула мыла у нас одна, каждый привнес собственные изменения, создавая уникальный, связанный с образом продукт. :)
Серия Areffa soap: "Пламя Горыныча", мыло+лосьон.
Ноты: кожа, уд, шафран, сосна, бальзам, бергамот, пачули, белые цветы.
Серия M.O.W.: мыло.
"Страсть Кощея" - цитрусы и чёрная смородина.
"Ковёр-самолёт" - манго и кокос.
"Секрет Кощея" - эфирные масла ветивера, кедра атласского и можжевельника.
Серия KatrineDo: мыло+лосьон.
Ноты: брусничный лист, ветивер, дубовый мох, жженое дерево, торф и ваниль.
Серии Areffa soap и M.O.W. можно приобрести как комплектом, так и по отдельности, серия KatrineDo продаётся только комплектом.

Желаем вам новых интересных открытий!
С уважением, команда КАРАСЯ! (Катя, Юра, Алеся) :)

амый масштабный проект в нашем мыловаренном артизанстве: 3+1 мыловаров создали уникальную формулу мыла с учетом нашего немаленького опыта и ваших пожеланий.

Нам хочется, чтобы вы гордились нами, нам хочется радовать вас и нести своё-родное. Мы не хуже, чем там, мы лучше! Потому что мы не каждый сам по себе, мы вместе, мы сила blush:heart:.

Что на фото?

Мыло на базе говяжьего и утиного жира - 130 г в банке 9 см диаметр.
Лосьон 50 мл или 125 мл - 60% спирта в стеклянном флаконе.

Аромат: кожаный древесный

Цена:
Мыло - 350 грн
Мыло + лосьон 50 мл - 500 грн
Мыло + лосьон 125 мл - 600 грн

Ruslan, Акулов, Янеж, Qwertyus, Віталіk, Armadilla та tidim Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 7 Лист 2021 - 17:12

И последнее-последнее: тара. 

Я над тарой работаю усердно, с 1 ноября все мыло идет в баночках объемом по 150 мл (загрузка 100 мл) диаметр баночки - 9 см!

Есть также баночки объемом 200 мл (загрузка 100-150 мл мыла) диаметром 11 см! 

Другая тара представлена как в пластике, так и в стекле. 

Фото тары для примера. 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]




В общем и целом, все это я рассказывала в своем последнем видео на ютьюьбе :)

Oleksii, Gipson, Акулов, Янеж, Віталіk та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 7 Лист 2021 - 17:38

Подведу итоги: даже за те 6 месяцев от первой моей публикации на форуме многое изменилось: 
- значительно улучшилось качество самого мыла
- поменялась тара
- появился новый удобный сайт, где можно делать заказы как по выбору косметического средства, так и по ароматам. 
* Замечу, что выбор ароматов не ограничивается 6 основными линейками. В ротации: 14 основных ароматов + огромный список ароматов на выбор (почти 80 шт)

Зайдите на сайт, изучите ассортимент. 

Отзывы: их миллион, и ни одного резко отрицательного, статистика такова, что с осени я получаю 99% только положительных отзывов. Но они приходят с разных источников и не сосредоточены здесь на форуме. Люди пишут и звонят мне лично, пишут в 2 группах в вайбере(не моих, но я там есть), пишут в 5 группах в телеграм (Украина, Россия, Беларусь, Израиль), пишут в инстаграме. Собирать и выкладывать все отзывы физически не имею ни сил, ни возможности. И все знают, как я стараюсь сделать свой продукт лучше, стараюсь и работаю для вас, чтобы вы радовались и гордились тем, что у вас есть я и Areffa Soap. 

Настоятельно рекомендую хотя бы в пробниках приобрести последние новинки, ведь они действительно сейчас занимают топовые позиции по продажам и по отзывам. 
Только представьте, моя продукция уже представлена в двух интернет-магазинах Украины помимо моего. Продукция Areffa Soap уже разлетелась далеко за пределы Украины: Беларусь, Россия, Израиль, Казахстан, Польша, Черногория, Словакия, Румыния, США! 

Тишина в отзывах здесь на форуме, к счастью, не показатель затишья в работе и интереса к моей продукции. Ну а движ здесь зависит только от вашей активности и желания делиться и наполнять ветку.

Ruslan, Oleksii, fill, Gipson, Акулов, Янеж, romaan і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСб 13 Лист 2021 - 23:15

Замовляв в Олесі пробники Горинича - мило і лосьйон. Сьогодні оцінив. Дуже високо. Новий погляд на продукцію відбувся. Мило сподобалось, хоч і взяв малувато для гоління (розмазав в чаші). Ковзання та післяковзання дуже хороші. Піна вийшла глянцева, добре укривиста , не осідала. Стан шкіри після мила не оцінював, бо одразу наніс лосьйон. Лосьйоном взагалі вражений. Шкіра після гоління дуже задоволена та зволожена на цілий день. Запах не так щоб я був в захваті, але як раніше писали, на рівні американських артизанів. Мені якась нота нагадала запах WSP Barbershop. В цілому все добре, на мій скромний перший погляд. Рекомендую Олесі залишити в постійному арсеналі, не робити з цього лімітку. Бо це , здається, її найвищий рівень. Інгредієнти тут дуже круті. Націлений на покупку повнорозмірного набору.

Oleksii, Акулов, Sauvage, wakidzasi, Qwertyus, Віталіk, Олеся і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСб 13 Лист 2021 - 23:51

Дякую!

Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Михей_од
Новачок
Новачок
Михей_од


Повідомлень : 33
Репутація : 3
Дата реєстрації : 14.08.2021
Звідки : Одесса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 21 Лист 2021 - 14:58

Всем привет! Заказал у Алеси пробники и определил для себя несколько ароматов. Особенно хочу выделить more than ritual. У ходовые тоже очень понравились, буду заказывать больше объем. Но так как запах это о-о-очень индивидуальное дело, могу отправить эти пробники страждущему комраду. Может кому-то будет полезным. Единственное в тюбике morethan ritual не много осталось, но для понимания аромата будет достаточно. Остальные тюбики почти полные, хватит перепробовать большому кол-ву людей.

Ruslan, Oleksii, razorsedge, Акулов, Янеж, Александр 7676, IgorMark та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Михей_од
Новачок
Новачок
Михей_од


Повідомлень : 33
Репутація : 3
Дата реєстрації : 14.08.2021
Звідки : Одесса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyНд 21 Лист 2021 - 15:08

Кому интересно отправлю все 8 пробников

Ruslan, Акулов, РустВр, Александр 7676 та IgorMark Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyВт 23 Лист 2021 - 13:21

Вітаю, панове!
Скажу кілька слів про веганське тверде мило від Олесі.

Якийсь час тому загорівся його спробувати. Жирові пробував, сподобалися. А от до веганського руки якось не доходили. А тут і Олеся поскаржилася, що щось поганенько його в неї розбирають. Захотілося дізнатися, воно об’єктивно гірше чи це просто упередженість користувачів.

Ну й трапилася нагода – Олеся саме зварила нову порцайку веганського мила, тож я не забарився його замовити. Оскільки є опція вибору аромату під себе, то попросив зробити мило з ароматом Jo Malone “English Oak & Hazelnut”. Маю сказати, що аромат дуже класний, і я жодної секунди не пожалкував, що взяв саме його :-)

Отже, запустив мило в роботу. Накалапуцяв піну, поголився – і щось воно не тойво. При чому, не зрозуміло, що саме. Піна наче непогана вийшла. Трохи загуста, але то таке. Знаєте, нагадує анекдот про підробні ялинкові прикраси: виглядають як справжні, але радості не приносять. От тут щось подібне: піна нормальна, а радості нема.
На друге гоління наче вийшло краще, але все одно не те… Став думати.

Тут маю зробити одну ремарочку: справа в тім, що останні кілька місяців я користувався здебільшого м’якими піноутворюючими засобами – кремами, кропами, м’якими милами. А чим різниться крем від твердого мила? Правильно! Більшою кількістю води в собі.

Тож вирішив підійти до розв’язання проблеми з цього боку. Олесине мило хоч і не англійське потрійного помолу, та все одно досить тверде. Тому пригадав усе, чому вчили в школі, і почав додавати трохи більше води. І справа пішла! :-)

Зрештою, найкращого результату досяг, коли попередньо замочував мило, помазок перед набором не викручував на сухо і потроху додавав воду в процесі. А найкращий для мене результат - це піна, яка має консистенцію жирних вершків. І при правильному менеджменті води отримати таку піну легко й просто :-)
(В особистій розмові, до речі, Олеся підтвердила вірність моїх висновків і підходів :-) )

Отже, що маємо в результаті? Піна збивається з невеликими танцями (порівняно з кремами), але загалом досить просто. На вигляд вона приємна, має трохи приглушений матовий блиск. На обличчя наноситься легко, не опадає і не стікає, добре вкриває шкіру. Ковзання і післяковзання в піні достатньо, щоб на них не звертати уваги і просто собі голитися без зайвих замороків.

По доглядових властивостях багато не скажу: я голюся з прешейвами, і вирізнити, чому маю більше дякувати за хороший стан шкіри, мені важко. Але очевидно, що мило каші не псує, і шкірі воно подобається. Здається є невеличкий кровоспинний ефект – дрібні цятки швидко загоюються.

Тож, резюмуючи: у Олесі вийшло хороше веганське мило. Я вже десь якось говорив і повторюся: це мило явно недооцінене. Я розумію, що Галя в нас балувана, і багатьом хочеться трушного жирового мила. Але, як на мене, абсолютно даремно. Якщо релігія не забороняє, то це веганське мило можна брати сміливо. Так, воно відрізнятиметься від жирового. Але воно не гірше – воно інше.
 
P.S. Ну й щоб два раз не вставати, два слова скажу за Олесин олійно-гліцериновий прешейв. Олеся зробила тестову партію і дала мені пробничок.

Я взагалі люблю олійні прешейви, кремові здебільшого не доганяю. Тож і приміряю цей тестер саме з огляду на олійки.

Загалом мені цей прешейв сподобався. Порівняно з олійками він має певні переваги. Зокрема, він не такий масний, легко змивається з рук. Його консистенція – желе. Тож, мінімізовано ризик випадкового протікання.

Працює це желе добре, шкіра після нього приємна, пружна, така наче заматована. Нічого не пече й не щипається, не сохне і не підгоряє. В цьому плані все гаразд.
Наноситься на шкіру напрочуд легко, вбирається досить швидко.

Не знаю, чи додавала Олеся до прешейву якісь ароматизатори, але мені здається, що ні. Пахне він спокійно, тихо, солодкувато. Трохи мармеладку нагадує :-)

Особисто мене в цьому желе бентежать лиш два моменти:
По-перше, мені – звиклому до олійок – все ж таки не вистачає олійної масності на обличчі. Здається, ось ця тоненька жирна плівочка все ж таки трохи краще захищає обличчя.
А по-друге, якщо зробити сухувату піну, то в купі з матуючим прешейвом це помітно впливає на ковзання і (особливо) на післяковзання. Олійка більш толерантна до такої піни. Це просто треба мати на увазі.

Тож, як я вже сказав, це абсолютно годний продукт. Для мене він лиш трохи поступається класичній олійці і сильно виграє у прешейв-кремів. Можна брати :-)


Останній раз редагувалося: fill (Ср 24 Лист 2021 - 12:52), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, trimmer, Oleksii, Акулов, vicbro, vates, Олеся та guardian Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyВт 23 Лист 2021 - 14:31

Взял недавно два мыла Алеси, жировое и веганское. Так как баночки были неприемлемы, то перетирал маленький размер в более широкие баночки. И в процессе уминания (как и натирания на терке) я был удивлен консистенцией. Мыло из ранних партий (в алюминиевой банке) с допущениями можно было назвать твердым. Но это мыло можно назвать только мягким. Да, не крем, но и не твердое мыло. Ощущение мягкого пластелина.
Сначала утрамбовал в одну банку, но затем захотел перенести в другую, меньшую по высоте. Так из первой просто пальцами вынул все мыло (трамбовал хорошо) и как пластелин вмял в другую.
В работе еще на проверял. Люблю набирать мыло из банки и возникают вопросы как с таким мягким состоянием его будет расход. Посмотрим... Стоит ведь оно уже не слабо для 100 грамм.

Ruslan, Oleksii, Акулов, Дмитрий 1973, Олеся та Viktors Voroneckis Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyВт 23 Лист 2021 - 14:38

Мыло Алеси, которое "Горыныч", ему по ТТХ нет равных в данном сегменте, расход 2 грамма на 3 прохода, я замерял.  Да это не Табак, который не смылить, но и у Табака не такие ТТХ. ИМХО

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов та Олеся Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyВт 23 Лист 2021 - 14:51

Поддерживаю по Горынычу, также мыло на пиве из осенней коллекции (у меня Бурбон), также высочайшего уровня, также отмечу по лосьонам Горыныч, Воин, по действию на кожу это пока лучшее, что я пробовал (А&E, WSP из недешевых). Могу сопоставить с Bullfrog Agnostico Aftershave Lotion, но там цена значительно больше

Ruslan, Oleksii, fill, Акулов, Qwertyus, Олеся та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Віталіk
Постоялець
Постоялець
Віталіk


Повідомлень : 819
Репутація : 74
Дата реєстрації : 03.07.2020
Вік : 42
Звідки : Львів

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyВт 23 Лист 2021 - 15:26

Підтримую мило Unfogiven, шкіра стає ніжна, гладенька я м'яка. Піниться відмінно.

Oleksii, fill, Акулов, vates, egoist та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyВт 23 Лист 2021 - 15:52

vicbro пише:
Взял недавно два мыла Алеси, жировое и веганское. Так как баночки были неприемлемы, то перетирал маленький размер в более широкие баночки. И в процессе уминания (как и натирания на терке) я был удивлен консистенцией. Мыло из ранних партий (в алюминиевой банке) с допущениями можно было назвать твердым. Но это мыло можно назвать только мягким. Да, не крем, но и не твердое мыло. Ощущение мягкого пластелина.
Сначала утрамбовал в одну банку, но затем захотел перенести в другую, меньшую по высоте. Так из первой просто пальцами вынул все мыло (трамбовал хорошо) и как пластелин вмял в другую.
В работе еще на проверял. Люблю набирать мыло из банки и возникают вопросы как с таким мягким состоянием его будет расход. Посмотрим... Стоит ведь оно уже не слабо для 100 грамм.

Тут дивись, яка ситуація:

Як вірно зазначили, Олесине мило - ні разу не Tabac, не дореформенний Fine, не якийсь там Truefitt. Воно м’якше. І, очевидно, за загальноприйнятою класифікацією воно скоріше відноситься до м’яких мил. Десь на рівні Proraso. Чи може твердіше - як RazoRock. Певно, за консистенцією можна порівняти з маслом з холодильника, +/-.

Так, його при бажанні легко можна вийняти з банки пальцем. Нічого в цьому страшного нема - його теплим туди просто накладають лопаточкою, не розливають з-під ріжка, не втрамбовують пресом. Зрештою, у мене і Proraso так виймалося.
І так, його легко розім’яти руками. Від тепла рук воно трохи тане - точно, як пластилін.

Але для артизанських мил це можна вважати твердим милом. І воно твердіше за деякі артизанські, які я пробував.

По розходу важко поки говорити, але він не великий. Знову ж таки - не як у Tabac-а буде, але й не захмарний.
Було в мене Олесине м’яке мило. Мені його (100 г) вистачило на 16 сеансів. Ну, ще давав на пробу колегам, хай ще 4-6 сеансів. Виходить десь на 20-22 рази банка. Одначе!
А це веганське я вже прогнав 8 разів, шматочок відколупав на пробу камраду - та все одно ще й третини не змилив, може й менше чверті. І це при тому, що я мила зазвичай сильно перебираю: піни вистачає на три щедрих проходи, і ще багато її просто змиваю. Тож загалом виходить десь від 2 до 3 грамів на гоління. Гадаю, це прийнятно.

Ruslan, Oleksii, Акулов, wakidzasi, egoist та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 10:35

Взял мыло "Горыныч"
Из банки запах какого-то говяжьего жира не первой свежести, чуть приправленного дымком.
Может быть, так и должен пахнуть змей, не знаю.
В любом случае, уже второй продукт от Алеси по аромату не заходит.
Что  набор "Воин", что "Горыныч" - вряд ли эти ароматы будут вспоминать после того, как закончится банка.
Посредственное красное мыло от Прорасо зачастую  используют только из-за его запаха. А вроде бы неплохое по характеристикам мыло от Areffa soap - не уверен, что вообще у меня останется после второго, третьего теста.

Акулов, m200 та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 10:44

Жаль, что ароматы не оправдали ваших ожиданий. Насчет аромата старого жира... здесь удивление, мягко говоря. В любом случае, спасибо за отзыв.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 13:26

После начала использования из банки мыло стало похоже на то, которое раньше было под вариантом "твердое".
Промываю его холодной водой и оно высыхает 10-12 часов. И после этого оно похоже на "средне-твердое". Видимо его "пластилиновость" при перетирании была обусловлена тепловыми свойствами процесса перетирки, вдавливания и т.д.
А запах для меня имеет второстепенное значение.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 101
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 20:08

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  , а у вас из какой партии мыло ? Я вчера получил своего Горыныча  от мистера Грея. Сварено 13 декабря. У моего мыла нет даже намека на запах жира , тем более прогорклого. Дымка , тоже - хоть убей , не слышу. Имеется очень привлекательный лично для меня запах парфюмерной отдушки  , не сильно интенсивный и не химозный. Единственно , что для меня этот запах не ассоциируется ни с пламенем , ни с драконом. С другой стороны , как вы справедливо заметили , кто ж  его знает , как пахнут Горынычи ? Доверюсь в этом вопросе Алесе  lol

Ruslan, fill, Акулов та Янеж Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Armadilla
Бувалий
Бувалий
Armadilla


Повідомлень : 139
Репутація : 19
Дата реєстрації : 03.12.2020
Вік : 46
Звідки : Харьков

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 21:04

wakidzasi пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  , а у вас из какой партии мыло ? Я вчера получил своего Горыныча  от мистера Грея. Сварено 13 декабря. У моего мыла нет даже намека на запах жира , тем более прогорклого. Дымка , тоже - хоть убей , не слышу. Имеется очень привлекательный лично для меня запах парфюмерной отдушки  , не сильно интенсивный и не химозный. Единственно , что для меня этот запах не ассоциируется ни с пламенем , ни с драконом. С другой стороны , как вы справедливо заметили , кто ж  его знает , как пахнут Горынычи ? Доверюсь в этом вопросе Алесе  lol
Партия от 15.12.2021, от Грея
Обоняние у всех, конечно, работает по-разному. Но, если я держу в руках тот же Stirling Haverford, я слышу что-то ванильно-сухофруктное, здесь - запах  жировой основы. Запаха бергамота, шафрана, сосны, бальзама, белых цветов, сандала и всего прочего не уловил.
Возможно, с этим можно будет смириться. Использовал один раз, и при бритье (в отличие от занюха из банки) отторжения запах не вызвал. Но привлекательным он для меня не станет.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 121
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 21:14

Друзья, мне радостно, что вы доверяете мне и качеству продукта. По поводу аромата, я поняла, так раскрывает себя уд. Мне пахнет бинтами и больницей, а больше никто это не слышит. Допускаю, что у вас сложилась ассоциация со старым жиром, это не запах базы 100%. Простите, целый день думаю, переживаю. Но, учитывая близость и доступность общения, при условии, что вам подходит качество мыла, аромат можно подобрать индивидуально. Было бы желание в создании взаимовыгодного общения :)

И как же круто, что на Грейсе идут заказы. Для меня это показатель лояльности и меньше всего мне хочется не оправдать чье-то доверие.

fill, Акулов, Янеж, wakidzasi, bulldog38, Armadilla, IgorMark та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
wakidzasi
Бувалий
Бувалий
wakidzasi


Повідомлень : 101
Репутація : 10
Дата реєстрації : 21.03.2020
Звідки : Волынь

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyСр 22 Груд 2021 - 23:09

Джентльмены и миссис Алеся , убийца найден - и это уд smoky  К слову , имею два парфюма с удовыми нотами - Oud Touch от Фрэнка Оливье и Oud of Khulassat от Аль Харамэйн. И действительно , уд многими воспринимается по-разному. Спектр мнений полярный - от обожания до категорического неприятия. Мне вот нравится. Другой вопрос , что в Горыныче я из удовых нот услышал только очень-преочень слабый запах бинта где-то далеко на заднем плане.  Цветы и бальзам для меня звучат намного громче.

Акулов та egoist Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2985
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 35
Звідки : Днепр

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 0:32

wakidzasi пише:
Джентльмены и миссис Алеся , убийца найден - и это уд smoky  К слову , имею два парфюма с удовыми нотами - Oud Touch от Фрэнка Оливье и Oud of Khulassat от Аль Харамэйн. И действительно , уд многими воспринимается по-разному. Спектр мнений полярный - от обожания до категорического неприятия. Мне вот нравится. Другой вопрос , что в Горыныче я из удовых нот услышал только очень-преочень слабый запах бинта где-то далеко на заднем плане.  Цветы и бальзам для меня звучат намного громче.
В точку, я такое уже слышал. Николай говорил, что уд влияет на людей по разному, какое то воздействие оказывает. Алеся не даст соврать, я брал пробник, и тоже сказал, что слышен на заднем фоне какой то жир, а сама композиция показалась мне парфюмерным. Но сейчас, спустя  месяц или больше, -100% это больничные бинты ))

Акулов та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6965
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 7:50

Неужели запах больничных бинтов может нравиться? Хотя, конечно, может, как говориться на вкус и цвет…

Акулов, wakidzasi та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 457
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 3 EmptyЧт 23 Груд 2021 - 8:30

Ну почему же, в островных виски очень даже нравиться :D :D :D

fill, Акулов та wakidzasi Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Areffa Soap (bubblebar)
Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 15  Наступний
 Схожі теми
-
» The Blackest Night от Areffa Soap
» bubblebar Лосьон после бритья
» Мильні бази Areffa
» Мыло Soap Alli
» Мила Soap Lace

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МИЛОВАРІННЯ ТА КРАФТОВА ПАРФУМЕРІЯ-
Перейти до: