ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Загальне обговорення лез.

Перейти донизу 
+26
STEEL
Yura_
razorblade1989
Vlad_S
Сэм
stanislav-q
Jackess
creativeresponse
AMAROK
Wolfskin
trimmer
Danny
ARTURIUS
Ruslan
KHSN
Alfed
Caonima
all75
Alex
Изотовец
Flash212116
fill
CNPOMAHELL
Sadko
hlopets
Jeemye
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 7:40

все лезвия при должном изгибе ломаются (бреюсь 6+ лет половинками в станке и шаветке перед этим) и ни разу не разрезал. Углеродистые лезвия есть и довольно хороши, брился двумя видами от Трит и понравились настолько, что даже запас сделал по 100 штук каждого вида

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 8:00

Решил что не на рассеи изготовлено, ибо на пачке написано.

Смотрел на трэт карбон в интернете....
Я не знаю какая там у них углеродная сталь такая, что не ржавеет.
Но знаю, что кованое лезвие моей винтажной Wilkinson Sword когда после бритья ложу на полотенце, то за время пока умываюсь лезвие покрывается лёгким налетом ржавчины. Которая после окунания в спирт и вытирания уходит. И лезвие не коричневое. И бритвы клинковые также себя ведут
Да и почему на трэт поверхность коричневая а РК светлая? Углеродная сталь коричневого цвета?
Одним словом, Пакистан может писать что хочет
А настоящая углеродистая сталь очень твердая, не гнется, и банально очень дорого производить и обрабатывать
И ещё: велосипеды продаются где рама карбоновая - это что, углеродная сталь??

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 9:27

AMAROK пише:
Выше писали о лезвиях из углеродной стали......
Нет сейчас таких лезвий. Нет.
Лезвия все сейчас из нержавейки.

Дозволю собі не погодитися з цим і наступними твердженнями.

Так, переважна більшість сучасних DE-лез зроблені з нержавіючої сталі. Але моделі з вуглецевої сталі також інколи трапляються.

Твердження про те, що лезо з вуглецевої сталі (карбонової сталі, карбонове тощо), дороге, товсте і не гнеться тощо - дещо не відповідає дійсності.

Згадаємо, що перші DE-леза з’явилися в продажу у 1904 році. І вони були зроблені саме з вуглецевої сталі. Тобто, зі сталі, яка крім заліза, містить в собі й певну частку вуглецю і інших домішок. При чому, властивості сталі більшою мірою визначалися кількістю вуглецю в складі, вплив інших домішок в ній має менший вплив.

Ці леза були міцні, гострі, добре тримали заточку і прекрасно гнулися в головах бритв. 
Якщо подивитися на перші моделі безпечних бритв Gillette, то й неозброєним оком видно, що голова зовсім не є прямою, а має певний радіувс згину. Можливо, він і не найбільший, десь на рівні радіусу сучасної R41, та тим не менше. 
Якщо піти далі, то згадаємо, що уже в 1930-і з’явилися моделі з головою типу slant. Тобто, лезо не тільки гнулося, а ще й скручувалось до певної міри.

Також це лезо було зовсім не дорогим, деякі користувачі могли собі дозволити, як і зараз, використовувати одне лезо на одне гоління.

Суттєвим недоліком вуглецевих лез було те, що вони були схильні до іржавіння. Це спонукало виробників до пошуку інших варіантів. Та тільки аж в 1959-му році був зареєстрований перший патент на виготовлення лез з нержавіючої сталі (Gillette). А перші продажі таких лез розпочалися ще пізніше - в 1962-ому році компанією Wilkinson Sword.

Певний час Gillette ще трималося своїх карбонових лез, бо це давало їй більший прибуток (користувачі змушені були частіше міняти лезо через іржавіння). Та згодом також повністю перейшли на випуск лез з нержавійки.

Ну й зараз, дійсно, більшість лез роблять саме з нержавійки. Хоча виробництво карбонових лез (лез з вуглецевої сталі) все ще існує. Як правило на менш платоспроможних ринках. Але не виключно.

Я мав нагоду спробувати карбонові леза різних виробників. Частина з них зовні нічим не відрізняються від нержавійки, частина - коричневі. Не знаю, що це. Гадаю, просто елемент дизайну.
Однією з характерних рис карбонових лез є те, що вони дещо товщі від нержавіючих. І вони трохи по-іншому відчуваються в роботі.

Найпопулярнішими у нас зараз є карбонові леза Treet - Falcon і Carbon. Falcon - сіренькі, Carbon - коричневі.
Голився обома, сподобалися і ті, і інші.
Так, заичайно можна сказати, що пакистанці можуть написати любе. Та не впевнений, що компанія з виробництвом, сертифікованим за стандартами ISO 9001, буде таким займатися.
Чи може буде? Я не знаю.

Але ж не пакистанцями єдиними!
В мене були і чеські карбонові Tiger і японські карбонові Feather. Гадаю, у цих компаній з репутацією все гаразд.

Ну й щоб два рази не вставати:
Карбон - це вуглець.
Коли говорять про карбон в контексті виготовлення лез, ножів тощо, мають на увазі карбонову (вуглецеву) сталь. Тобто, метал.
Коли говорять про карбон в контексті спортивного інвентаря (тих же велосипедних рам) мають на увазі вуглеплатик. Тобто, не метал, а полімер - легкий і міцний.

STEEL, trimmer, razorblade1989, vicbro, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 9:29

Но ведь марок стали прямо крайне много. А лезвия трит именно углеродистые сильнее подвержены ржавчине, потому что за обычными лезвиями я не замечал практически этого. А у них было. Ну и если мы про цвет говорим, то опасные бритвы именно из углеродистых сталей делаются, но их можно прямо ювелирно отполировать. Так что цвет - это не тот фактор. 

Не знаток велосипедов, но думаю, что речь идет о карбоновом волокне каком-то, что ну никак к стали не относится. Такие велосипеды безусловно легче и в этом их основная "фишка"

fill, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 9:35

Вуглецева сталь має травитися. Можна перевірити лимонною кислотою.

STEEL, DismontDeSire, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 9:37

Caonima пише:
Вуглецева сталь має травитися. Можна перевірити лимонною кислотою.
извините за возможную излишнюю настойчивость, а можете подробнее описать что нужно делать и как наблюдать? Я ближе к концу месяца открою пачку treet falcon и постараюсь проверить и сравнить с derby extra

Ruslan, fill, hlopets, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 18:31

AMAROK пише:

Решил что не на рассеи изготовлено, ибо на пачке написано.
А зможете сфоткати та викласти, що саме написано? Бо на пітерських теж часом плутанина йде. Штрихкод не відповідає країні виготовлення на деяких лезах.
Цитата :
Я не знаю какая там у них углеродная сталь такая, что не ржавеет.
В мене, звичайно, немає ваших конкретних Wilkinson, але в мене звичайні леза іржавіють тільки так. При тому, що промакую махровим рушником. Але цього виявляється зовсім недостатньо. І це всі леза з типу "нержавійки". Просто лежать на повітрі у ванній кімнаті, на пралці.
Цитата :
Да и почему на трэт поверхность коричневая а РК светлая? Углеродная сталь коричневого цвета?
Бачите, тут недостатньо просто логічних міркувань. А провести хімічні досліди теж нікому. Я по те, що коричневий колір може бути просто фарбою, чи ще якимось напиленням. Хоча, все ж таки буду наполягати на своїй позиції. Бо в китайців повно "коричневих" лез. І я зовсім не вважаю, що то задля поціновувачів "винтажу" зроблено. Більше схоже на певну технологію виготовлення. І цей колір у китайців зустрічається, переважно у дешевих, може, навіть, технічних лезах.
Цитата :
И ещё: велосипеды продаются где рама карбоновая - это что, углеродная сталь??
Як вже відповів вам нижче  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - carbon, то вуглець по нашому ("углерод"-російською). Відповідно "карбоном" можкут назівати усе що завгодно, де є вуглець. У будь-яких сталях є вуглець. Але в вуглецевих його відсоток більше, ніж в нержавійках, де (в останніх) багато інших домішок, які саме й дають нержавійкам властивість менше піддаватись корозії.
"Карбон" увеликах, то теж матеріал, із великим вмістом вуглецю. Але до металів він немає відношення зовсім.
Caonima пише:
Вуглецева сталь має травитися. Можна перевірити лимонною кислотою.
"невуглецева" сталь теж. Але потрібно значно більше часу на це.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Як я вище писав - в мене усі леза іржавіють просто знаходячись у ванній кімнаті. Звичайно я про леза, якими голися, і котрі стикалися із водою хоча б раз.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 20:13

STEEL пише:

извините за возможную излишнюю настойчивость, а можете подробнее описать что нужно делать и как наблюдать? Я ближе к концу месяца открою пачку treet falcon и постараюсь проверить и сравнить с derby extra
 Нічого складного. Наливаєте в банку пів літри кипʼятка, насипаєте 50 грам звичайної лимонної кислоти з гастронома і розмішуєте. 
 Вуглецева сталь буде вступати в реакцію і чорніти. При цьому побачите як на ній зʼявляються бульбашки повітря. З нержавійкою такого не буде. Ножі я травлю хвилин 10-15.

razorblade1989, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 20:53

Caonima пише:

Ножі я травлю хвилин 10-15.
О. Ножі! А не пробували дерев'яні ручки чимось (зазвичай інтернеті олійку рекомендують) просочувати? А то, є припущення, що відпущу сталь ножа та перестане різати. Може тільки якщо розклепувати, обробити, та потім збирати наново...
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПт 8 Груд 2023 - 21:05

CNPOMAHELL пише:

О. Ножі! А не пробували дерев'яні ручки чимось (зазвичай інтернеті олійку рекомендують) просочувати? А то, є припущення, що відпущу сталь ножа та перестане різати. Може тільки якщо розклепувати, обробити, та потім збирати наново...
 Щоб відпустити сталь, її треба нагріти до 400-500 градусів, а не помастити чимось)))
 Ручку можна обробити льняною олією. Самий дешевий спосіб. 
 Або тунговим маслом. Або сумішшю, типу Даніш оіл.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyСб 9 Груд 2023 - 0:59

Caonima пише:
Щоб відпустити сталь, її треба нагріти до 400-500 градусів, а не помастити чимось)))
 Ручку можна обробити льняною олією. Самий дешевий спосіб. 
Наскільки я пам`ятаю, рекомендують опускати в киплячу олію, а не просто намастити. Льняну ага.

До того ж, самий простий спосіб "вбити" небезпечну бритву - попросити наточити на точильному камені електричного точильного верстату. Думаєте там сильно більші температури нагріву будуть, ніж в киплячої олії?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 30.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyСб 9 Груд 2023 - 1:15

CNPOMAHELL пише:

Наскільки я пам`ятаю, рекомендують опускати в киплячу олію, а не просто намастити. Льняну ага.

До того ж, самий простий спосіб "вбити" небезпечну бритву - попросити наточити на точильному камені електричного точильного верстату. Думаєте там сильно більші температури нагріву будуть, ніж в киплячої олії?
Ну, якщо рекомендують - go ahead. 
Я нічого не думаю. Особливо про бритви і точильні камені, коли ти спитав про ножі і деревʼяні ручки.

fill, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyСб 9 Груд 2023 - 16:53

Caonima пише:

Ну, якщо рекомендують - go ahead. 
Я нічого не думаю. Особливо про бритви і точильні камені, коли ти спитав про ножі і деревʼяні ручки.
Я ж нічого не стверджую. Я на цьому не розуміюся. Зовсім. Просто читав, що якщо точити небезпечну бритву на точильному верстаті, то в процесі псується сталь. Не крива лінза, а саме метал перестає тримати заточку. Бо при заточці метал локально перегрівається та відбувається багаторазовий нагрів-охолодження. Причому нерівномірні.
А з ручками просто провів паралель. Тож, первісне все ж питання про ручки. Я так зрозумів в вашої відповіді, що "мокання"  в киплячу олію то фігня, і достатньо просочувати просто в олійці, головне обрати "правильну"? Тоді, звичайно, що мої паралелі та припущення не мають сенсу. Бо при кімнатній температурі олійки з полотном ножа нічого не станеться.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyНд 10 Груд 2023 - 20:05

CNPOMAHELL пише:

А зможете сфоткати та викласти, що саме написано? Бо на пітерських теж часом плутанина йде. Штрихкод не відповідає країні виготовлення на деяких лезах.
Сегодня специально ходил в магазин сфотографировать упаковку, большую, так как дома только маленькая пачка осталась. А там производителя не написано. Но все лезвия в белых упаковках разобрали. Когда появятся сфотографирую.
Ну и засомневался я - может действительно не досмотрел и сделано на россии? Когда появятся сфотографирую, посмотрим

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyНд 10 Груд 2023 - 20:55

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Як я вище писав - в мене усі леза іржавіють просто знаходячись у ванній кімнаті. Звичайно я про леза, якими голися, і котрі стикалися із водою хоча б раз.

любая нержавейка ржавеет, вопрос только в условиях, при которых это происходит. В вашем случае, я думаю, дело в излишней влажности. У меня лезвия в ванной не хранятся и обычно не ржавеют, но вот с трит углеродистыми как раз немного было.

razorblade1989, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 154
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 34
Звідки : Chernihiv

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyНд 10 Груд 2023 - 23:53

STEEL пише:


любая нержавейка ржавеет, вопрос только в условиях, при которых это происходит. В вашем случае, я думаю, дело в излишней влажности. У меня лезвия в ванной не хранятся и обычно не ржавеют, но вот с трит углеродистыми как раз немного было.
Да тем более все эти лезвия это условная нержавейка, там какие-то легирующие добавки в сталь или покрытие. Но это ведь не та медицинская нержавейка из которой скальпели делают. Она ведь не магнитится, а эти все супер нержавейки магнитятся аж бегом.)  У меня пару раз было, что нерж. от Трита или Лорда протер лосьоном или даже спиртом так потом ржавело лезвие ужасно. Или даже туалетным мылом помыл. Лучше всего от налета, щетины и пр. помыть хозяйственным мылом. Все отмывает и потом не ржавеет. Промокнуть и высушить например поставить ушками на батарею.)

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПн 11 Груд 2023 - 7:48

Много лет использую лезвия, какие только не проходили через руки... Использую лезвия от 3 до 6  раз, в зависимости от лезвий. Храню отдельно от станка в родном конвертике в ванной. Не видел еще ни разу ни на одном лезвии ржавчины. Станок и помазок мою с мылом. Лезвия только под водой легонько промывая кромку не прижимая пальцами и после этого сдув капли с него. Лезвия не смачиваются и капли легко сдуваются с них. Если их мыть мылом, спиртом и т.п. средствами, то, вероятно, может смыться какое-то защитное покрытие. Ведь не зря на всех конвертиках лезвий пишется "НЕ ВЫТИРАЙТЕ". И еще, на самом деле доля нержавеющих лезвий не такая большая, как может показаться. Например, у того же Treet  из всей линейки явную надпись "stainless" имеет только Treet Platinum. Но несмотря на это ни на одном лезвии из Falcon, Classic, New Steel, Carbon не было замечено мной ржавчины.

razorblade1989, hlopets, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПн 11 Груд 2023 - 20:10

Брился Astra зелёная, Wilkinson Sword, Rockwell, Bic, Derby, Gillette - ни одно лезвие не поржавело.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyПн 11 Груд 2023 - 20:17

Сейчас бреюсь только Gillette Platinum.
Больше остальных нравятся - комфортно и хватает на семь раз побриться.
После бритья промываю водой, промакиваю туалетной бумагой, правлю на ладони 10-15 раз и в конверт

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyВт 12 Груд 2023 - 2:29

AMAROK пише:
Брился Astra зелёная, Wilkinson Sword, Rockwell, Bic, Derby, Gillette - ни одно лезвие не поржавело.
З названих вами тільки Rockwell не пробував. Всі іржавіють. BIC трохи повільніше за решту. В мене так.
Цитата :
Сейчас бреюсь только Gillette Platinum.
Больше остальных нравятся - комфортно и хватает на семь раз побриться.
Ні. Стільки в мене вони не живуть.
Цитата :
После бритья промываю водой, промакиваю туалетной бумагой, правлю на ладони 10-15 раз и в конверт
Промакую махровим рушником. Раніше не зоставляв у ванній та клав на паперові рушники сушитися (в кімнаті). Іржавіло теж, але не так швидко. Мабуть повернуся до такого способу. От і порівняємо різницю.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1086
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 61
Звідки : Одеса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyВт 12 Груд 2023 - 6:53

Если лезвие не вытирать, то оно не смачивается, достаточно просто сдуть капли с него (если они есть) и положить на пару минут на что-то чтобы с торцевых кромок (за которые держишь мокрыми пальцами) капельки ушли. И в конверт. У нас в Одессе большая влажность и никогда не ржавеют лезвия, по крайней мере у меня.
Первый раз слышу, чтобы ВСЕ лезвия ржавели!

Kitten911, ditrih_, hlopets, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та Cawa Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyВт 12 Груд 2023 - 8:37

vicbro пише:
Первый раз слышу, чтобы ВСЕ лезвия ржавели!
Просто залишу це тут. Леза, що викинув. Якість так собі, але іржавчину прекрасно видно.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, DismontDeSire та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3548
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyВт 12 Груд 2023 - 9:11

Ни одно лезвие не поржавело....

hlopets, CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 695
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyВт 12 Груд 2023 - 9:17

за 7 лет ржавело пару штук. Ну трит, как писал выше, и что-то еще. Точно турецкая zaza и спутник однажды, но не уверен. Могла быть рапира

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 154
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 54
Звідки : Львів

Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 7 EmptyВт 12 Груд 2023 - 11:56

В мене ще із лез нічого не іржавіло (у ванні, за років 10 - 15) .

Kitten911, ditrih_, hlopets, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Загальне обговорення лез.
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» Порівняння лез Personna Platinum (обговорення).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: