ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Загальне обговорення лез.

Перейти донизу 
+26
STEEL
Yura_
razorblade1989
Vlad_S
Сэм
stanislav-q
Jackess
creativeresponse
AMAROK
Wolfskin
trimmer
Danny
ARTURIUS
Ruslan
KHSN
Alfed
Caonima
all75
Alex
Изотовец
Flash212116
fill
CNPOMAHELL
Sadko
hlopets
Jeemye
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyВт 13 Груд 2022 - 0:46

Цитата :
Полно легких станков. Обычно это дешевые типа Treet Hercules, Lord L122, Рапира ПЛ и другие вариации на тему Gillette Tech. В смысле, не обязательно ему быть легким потому что алюминий
Цитата :
Как вариант, берем регулируемую бабочку и получаем то же саме просто крутя "барабан" вместо смены плит. Для начала можно даже клон Футура.
И да, Роквелы молодцы. Сделали доступной такую штуку (имеется в виду в стали). Вполне можно брать первым и единственным станком.
Алюминий был приведен лишь как пример легкого станка. Treet и Lord не пользовал, но по поводу RPL могу лишь сказать, что данное изделие нужно обходить стороной вне зависимости от опыта, оно косое и кривое от случая к случаю, и если не потянуло уж на совсем дремучие эксперименты, то не стоит даже взгляда опущенного на него. Отчасти тоже самое можно и сказать про клоны Футура, неравномерные вылеты и гапы у разных экземпляров это стандартная болезнь. В целом регулируемые станки с регулировкой с помощью пружины это узконаправленная ниша для энтузиастов.
А регулируемый станок для новичка сугубо на мой взгляд это вообще из разряда "вредных советов".

Цитата :
Останавливает то, что если нержавейка, то это не значит что не ржавеет совсем. Wink И привык к дешевым легким. Потому вес скорее напрягает в краткосрочном периоде т.к. бреюсь разными лезвиями в разных станках. Еще не дошел до того момента, что взял очередной станок и сразу помню сколько и как давить (я про мышечную память).
На моей памяти не припомню описанных случаев, когда ржавел бы именно станок. Были случаи когда ржавчина от лезвия переходила на голову станка от лезвия, но и то там вопрос решался полировкой участка тряпочкой, если это можно так назвать. И было это с если не ошибаюсь с Game Changer'ами на заре их появления.

Цитата :
Может быть. Мотивация у каждого своя как и обстоятельства прихода именно к ВКБ. Часть еще окончательно переходт на опаски после безопасок, во.
Был на форуме в свое время шаветочно-клинковый бум, полноценно в итоге перешли на них можно сказать если не единицы, то наверное пару десятков. С клинками не мало своих нюансов, а поле для игры с шаветками ограничено относительно станков и вдобавок они мало кому подходят для регулярного бритья.

Пожалуй мы уже слишком сильно отдалились от темы, поэтому больше не буду засорять топик офтопом :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

fill, vicbro, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyВт 13 Груд 2022 - 9:10

Изотовец пише:
Цитата :
Полно легких станков. Обычно это дешевые типа Treet Hercules, Lord L122, Рапира ПЛ и другие вариации на тему Gillette Tech. В смысле, не обязательно ему быть легким потому что алюминий
Цитата :
Как вариант, берем регулируемую бабочку и получаем то же саме просто крутя "барабан" вместо смены плит. Для начала можно даже клон Футура.
И да, Роквелы молодцы. Сделали доступной такую штуку (имеется в виду в стали). Вполне можно брать первым и единственным станком.
Алюминий был приведен лишь как пример легкого станка. Treet и Lord не пользовал, но по поводу RPL могу лишь сказать, что данное изделие нужно обходить стороной вне зависимости от опыта, оно косое и кривое от случая к случаю, и если не потянуло уж на совсем дремучие эксперименты, то не стоит даже взгляда опущенного на него. Отчасти тоже самое можно и сказать про клоны Футура, неравномерные вылеты и гапы у разных экземпляров это стандартная болезнь. В целом регулируемые станки с регулировкой с помощью пружины это узконаправленная ниша для энтузиастов.
А регулируемый станок для новичка сугубо на мой взгляд это вообще из разряда "вредных советов".
У Treet с качеством все хорошо. Он похож на пластиковый же китайский Gillette Blue или индийский Gillette Sterling. У Lord в зависимости от того из чего сделан (может быть все из металла, ручка алюминий, могут быть части головы в пластике, как-нить разрожусь здесь обзором), могут быть следы облоя или неоткушенных отливов при выплавлении, но на качество бритья это не влияет. Станки бреют замечательно, в отличие от Рапиры ПЛ.
Цитата :
На моей памяти не припомню описанных случаев, когда ржавел бы именно станок. Были случаи когда ржавчина от лезвия переходила на голову станка от лезвия, но и то там вопрос решался полировкой участка тряпочкой, если это можно так назвать. И было это с если не ошибаюсь с Game Changer'ами на заре их появления.
Стальными не пользовался, потому и спрашиваю. Както неохата выкидывать денег за то, что испортится раньше, чем любой дешманский станок из замака с покрытием.
Цитата :
Был на форуме в свое время шаветочно-клинковый бум, полноценно в итоге перешли на них можно сказать если не единицы, то наверное пару десятков. С клинками не мало своих нюансов, а поле для игры с шаветками ограничено относительно станков и вдобавок они мало кому подходят для регулярного бритья.
Есть дешевая китайская опаска. Руку бреет а лицо не очень. Гораздо лучше в этом (мне) шаветка под половинки лезвия. Но остренько и требует концентрации. Иначе режусь.

Ок вернемся к данному станку из топика. Вам он как?
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyВт 13 Груд 2022 - 11:36

CNPOMAHELL пише:
Ок вернемся к данному станку из топика. Вам он как?
Не пробовал, не планирую, не подходит мне эстетически, да и в целом не вижу в нем чего-то, что принесет мне новые ощущения. :)

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyВт 13 Груд 2022 - 18:09

CNPOMAHELL пише:




Для такого підходу ваші леза хоча б якось повинні підходити до бритв. Тобто сформовані пари в вас вже є хотя ви це й заперечуєте.

Це чеське Tiger з вуглецевої сталі (ті що карбоновими називають, коричневі такі).

Та навряд чи це можна назвати сформованими парами. 

Є улюблена бритва EJ DE89. В ній я тестую всі леза, які мені потрапляють. Якщо голить у 89-ій, то з імовінісю близькою до одиниці голитиме і в будь-якій іншій. А якщо ні - то ні, немає сенсу далі щось перевіряти в інших бритвах. Хіба що зі спортивного інтересу. 

Ше є якась множина лез, які мені подобаються. Вони хороші у 89-ій, тож я впевнений, що і в інших будуть ок, і, якщо буде  бажання, поголюсь будь-яким з них в іншій бритві. Навіть якщо раніше цього і не робив.

А карбонові леза - це зовсім інша історія. Їх не варто порівнювати зі звичайними неожавіючими. Вони грубі і жорсткі, з ними мало комфорту. Це їхня характерна риса. І це для всіх бритв. Десь може краще, десь гірше - але суть не міняється.
Тож карбонові - то для розваги, а не для приборкання

razorblade1989, ditrih_ та Yurkagan Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСр 14 Груд 2022 - 8:53

Fill пише:
CNPOMAHELL пише:




Для такого підходу ваші леза хоча б якось повинні підходити до бритв. Тобто сформовані пари в вас вже є хотя ви це й заперечуєте.

Це чеське Tiger з вуглецевої сталі (ті що карбоновими називають, коричневі такі).

Та навряд чи це можна назвати сформованими парами. 

Є улюблена бритва EJ DE89. В ній я тестую всі леза, які мені потрапляють. Якщо голить у 89-ій, то з імовінісю близькою до одиниці голитиме і в будь-якій іншій. А якщо ні - то ні, немає сенсу далі щось перевіряти в інших бритвах. Хіба що зі спортивного інтересу.
З улюбленою бритвою, то зрозуміло. В самого час від часу виникають бритви-фаворити, в яких я першим чином пробую нові леза.
Цитата :
Ше є якась множина лез, які мені подобаються. Вони хороші у 89-ій, тож я впевнений, що і в інших будуть ок, і, якщо буде  бажання, поголюсь будь-яким з них в іншій бритві. Навіть якщо раніше цього і не робив.
В мене мабуть бритви зовсім різні. Ті леза, що добре голять в одній, можуть посередньо голити в іншій та зовсім не голити в якійсь третій.
Як приклад, теж російські леза Gillette Minora, шо надсилають до арабських ринків. Лезо показало себе супер у радянській бритві-метелику "Меридіан", в принципі голить у Gillette King C, не ідеально, але десь на четвірку з п'яти. І це ж лезо досить неприємне при голінні у бритві-метелику з Індії (Crown). Не те, щоб воно не голило, але якось трошки тупенько сприймається, при тому, що позрізав всі нерівності на обличчі та багато кривавих цяток результатом. Тобто поголития можна але ні процес ні результат задоволення не приносять. При цьому можна вібритись і до ідеалу теж (або дуже близько до цього).
Цитата :
А карбонові леза - це зовсім інша історія. Їх не варто порівнювати зі звичайними неожавіючими. Вони грубі і жорсткі, з ними мало комфорту. Це їхня характерна риса. І це для всіх бритв. Десь може краще, десь гірше - але суть не міняється.
Тож карбонові - то для розваги, а не для приборкання
Хм якось рахував, що карбонові повинні бути гострішими та повільніше тупитися. Хоча це вже друге моє карбонове лезо. Ще було китайське Flying Eagle з алішки. Воно було першим, тож вирішив, шо просто китайці не вміють робити гострі леза. Або конкретно ці леза -не гострі.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСр 14 Груд 2022 - 12:03

CNPOMAHELL пише:


В мене мабуть бритви зовсім різні. Ті леза, що добре голять в одній, можуть посередньо голити в іншій та зовсім не голити в якійсь третій.

Хороше лезо зазвичай хороше в усіх бритвах.
Те саме з поганим лезом.
Можуть бути певні відхилення, але то не часто трапляється.

vicbro, egoist та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСр 14 Груд 2022 - 22:49

fill пише:
CNPOMAHELL пише:


В мене мабуть бритви зовсім різні. Ті леза, що добре голять в одній, можуть посередньо голити в іншій та зовсім не голити в якійсь третій.

Хороше лезо зазвичай хороше в усіх бритвах.
Те саме з поганим лезом.
Зовсім не згоден. BIC (старі, жовті) в мене добре працюють лише в одній бритві. В інших вони голять але це досить неприємно та криваво. Не вважаю що такий опис - то є плюс. Нові, помаранчеві BIC більш універсальні. Враження зовсім інші. Але під них я не знайшов бритву у якій би лезо голило не тільки чисто але й безпечно та комфортно.

Те ж саме і з Treet Classic, Treet Platinum, Lord Platimum, Lord\Shark Chrome, Super-Max Platinum. В одних бритвах ці леза голять супер. В інших же, враженні нібито з лезами все ок, але вони знаходяться під неправильним кутом до шкіри. Як результат - немає результату, або він занадто поганий, щоб вважатися приємлемим результатом.

Вважати їх поганими? Ні. Але є немало бритв, де ці леза не голять. Зовсім.
Цитата :
Можуть бути певні відхилення, але то не часто трапляється.
В мене якось одні відхилення й трапляються.

Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де.  :scratch:

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 511
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Груд 2022 - 10:42

,,Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де." В такому разі потрібно працювати над технікою гоління, а не займатись підбором лез до станків.

fill, Volodymyr, KHSN та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 21
Звідки : Киев

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Груд 2022 - 11:28

CNPOMAHELL пише:
Flash212116 пише:
Особисто мені, ні GSB, ні GP не зайшли в цьому станку, а Feather навпаки дуже сподобались, бо єдине що дає найменшу кількість пеньочків на цьому станку.
GSB в мене зовсім не дають піньків. Але через день можна поколотися об щетину. Можливо під дивним кутом голять. Стикався з подібнім при користуванні деякими ішними парами. Наприклад згаданий вами Feather дає мені такий "колючий" результат після денного відростання.
Ну можливо через особливості кожної людини, в мене ніжна шкіра, і жорстка щетина.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Груд 2022 - 12:39

CNPOMAHELL пише:
Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де.  :scratch:

Alex пише:
,,Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де." В такому разі потрібно працювати над технікою гоління, а не займатись підбором лез до станків.

Не бачу логіки. Я думаю у багатьох є хоча б одне лезо, яке не подобається йому в його станках. І що, техніка гоління завжди винувата? А якщо таких лез декілька, то взагалі потрібно руки рівняти?
Ось, наприклад, fill має цілий список лез які йому не подобаються в його станках.

fill пише:
леза, які мені не подобаються:
з Gillette S-Pb  - ні Platinum, ні GSB, ні Rubie, ні Nacet (бррррр!!!), ні зелена Astra. Навіть нормальний Polsilver ...

kh_fish Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyЧт 15 Груд 2022 - 13:15

all75 пише:
CNPOMAHELL пише:
Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де.  :scratch:

Alex пише:
,,Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де." В такому разі потрібно працювати над технікою гоління, а не займатись підбором лез до станків.

Не бачу логіки. Я думаю у багатьох є хоча б одне лезо, яке не подобається йому в його станках. І що, техніка гоління завжди винувата? А якщо таких лез декілька, то взагалі потрібно руки рівняти?
Ось, наприклад, fill має цілий список лез які йому не подобаються в його станках.

fill пише:
леза, які мені не подобаються:
з Gillette S-Pb  - ні Platinum, ні GSB, ні Rubie, ні Nacet (бррррр!!!), ні зелена Astra. Навіть нормальний Polsilver ...

Не всегда, но в случае Пера, зачастую действительно виновата техника.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyПт 16 Груд 2022 - 8:12

Изотовец пише:
в случае Пера, зачастую действительно виновата техника.


Цікаво. А є ще такі знакові леза, чи це тільки Перо є таким унікальним і єдиним тестером правильної техніки?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyПт 16 Груд 2022 - 8:23

all75 пише:


Цікаво. А є ще такі знакові леза, чи це тільки Перо є таким унікальним і єдиним тестером правильної техніки?


 Я вважаю - GSB.
Повернутися до початку Перейти донизу
hlopets
Новачок
Новачок
hlopets


Повідомлень : 17
Репутація : 0
Дата реєстрації : 18.09.2021
Вік : 48
Звідки : Луганская обл., Украина

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyПт 16 Груд 2022 - 11:38

Alex пише:
,,Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де." В такому разі потрібно працювати над технікою гоління, а не займатись підбором лез до станків.


Мені теж "Feather" не зайшли ні в одному з 13-ти станків... - розумію, що так звана "техніка гоління" не має до цього жодного відношення :)

Для мене леза окремо є лише лезами, станки окремо - є лише станками.

А, ось коли лезо і станок поєднуються :) - виникає :) вже третя річ, яка зветься бритвою.

І тут - скільки є варіантів поєднати станки з лезами - стільки і є варіантів бритв, кожний варіант з яких є унікальним та неповторним... :)

Це є різноманіття та унікальний досвід, пізнання та своєрідний Дзен.
Хто хоче йти цим шляхом - той і йде ним.
Хто не хоче - той не йде :)

Якщо хтось голиться тешками не менше року - то які можуть бути складнощі з технікою  гоління? :)

P. S.:  Можливо, ще погоджуся щодо значення техніки гоління - але тільки при використанні станків з косим різом... - але це вже зовсім ІНШИЙ Всесвіт :)


Останній раз редагувалося: hlopets (Пт 16 Груд 2022 - 12:27), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Yura_ та Sadko Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1244
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyПт 16 Груд 2022 - 12:18

all75 пише:
Изотовец пише:
в случае Пера, зачастую действительно виновата техника.


Цікаво. А є ще такі знакові леза, чи це тільки Перо є таким унікальним і єдиним тестером правильної техніки?
Перо чуть шире большинства лезвий, как и Каи, что автоматически немного увеличивает вылет лезвия. Засчет этого и получается, что оно бреет эффективнее например в R89, в станке с отрицательном вылетом оно позволяет зацепить больше. В станках с агрессивным же вылетом, по сути с ним нужно брать более острый угол атаки, чтобы не было эффекта тяпки и лезвие излишне не вгрызалось в эпидермис. Это конечно очень обобщенное описание, но для понимания разницы в общих чертах я думаю его достаточно. Предвкушая вопрос почему Каи не бреет  как Перо, различия в углу заточки, покрытие и возможно толщине лезвия (насчет последнего не уверен).
В понятие техника по сути каждый вкладывает свое, но по большому счету это совокупность факторов как физиологических (направление роста щетины, угол роста, тип кожи, толщина кожи, рельефность лица, уровень болевого порога (который по сути и играет не последнюю роль при том самом "комфорте"), так и технических от инструмента и расходников (геометрия станка - форма крышки и толщина крышки, отрицательный/положительный вылет и вместе с ними GAP; изгиб лезвия, толщина лезвия, угол заточки РК, покрытие РК; вес станка и его балансировка в сторону головы/ручки, а так же хват за ту самую ручку, и даже свойства скольжения пены и вместе с ними покрытие головы станка).
Перо это не уникальный тестер, тестер для каждого может быть свой, как и нет исключительно правильной техники, как совокупности определенного порядка действий для всех. Просто на практике не только в бритье бывает, что почему-то что-то не работает, хотя по идее должно, часто это бывает из-за недостатка теории и ее комплексного восприятия/анализа. И тогда при желании разобраться приходится восполнять пробелы, при его отсутствии можно сказать, что оно мне не подходит и закрыть для себя этот вопрос. Перо это лишь случай, который чаще всего выбивается из статистики.
Для того чтобы понять насколько влияет ширина лезвия на бритье, можно почитать обсуждения о современных SE станках, лезвия которых еще больше отличаются шириной друг от друга, и как эти отличия влияют на бритье.

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

Ruslan, fill, all75 та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСб 17 Груд 2022 - 12:29

CNPOMAHELL пише:
Цитата :


Хороше лезо зазвичай хороше в усіх бритвах.
Те саме з поганим лезом.
Зовсім не згоден. BIC (старі, жовті) в мене добре працюють лише в одній бритві. В інших вони голять але це досить неприємно та криваво.

От BIC як раз і є для мене тим нечастим винятком.
Була одна бритва, в якій воно голило непогано. В інших - жах.
А в цілому тенденція саме така, яку я описав.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСб 17 Груд 2022 - 12:34

all75 пише:



Не бачу логіки. Я думаю у багатьох є хоча б одне лезо, яке не подобається йому в його станках. І що, техніка гоління завжди винувата? А якщо таких лез декілька, то взагалі потрібно руки рівняти?
Ось, наприклад, fill має цілий список лез які йому не подобаються в його станках.

fill пише:
леза, які мені не подобаються:
з Gillette S-Pb  - ні Platinum, ні GSB, ні Rubie, ні Nacet (бррррр!!!), ні зелена Astra. Навіть нормальний Polsilver ...

Тут треба, певно, уточнити, що я маю на увазі під "не подобаються".
В даному випадку, я вважаю ці леза просто посередніми, без жодних ох! і ах!
Ними я можу поголитися в будь-якому своєму станку, але без особливого задоволення, просто поголитися.
Виключення тут - Nacet. Воно для мене дуже не комфортне і травматичне. Тому я його уникаю. Але в планах є згодом його ще спробувати, пачечка на цей випадок лежить. Може щось зміниться.
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 157
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСб 17 Груд 2022 - 18:21

без жодних ох! і ах!
А котрі ох і ах або вау ефект?
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 297
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 58
Звідки : г.Херсон

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyСб 17 Груд 2022 - 18:50

К BIC необходимо приучиться. Я сейчас немогу ничем бриться как кроме BIC. Я знаю причуды этих лезвий. Но для меня они как раз то что надо. Острые, сейчас уже не травматичные, нет раздражений. На заре были покраснения. Ни коцек ни порезов. Об щетину не "спотыкаються". Но только использовую в King C. G. До этого в пластмассовом вилконсе. Доберусь до р41 попробую и в нем, но думаю затея не пройдет, там GSB само то.

ditrih_, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyНд 18 Груд 2022 - 7:40

Alfed пише:
без жодних ох! і ах!
А котрі ох і ах або вау ефект?

Derby USTA, Feather, кілька видів Personna, деякі Treet і Shark, Friodur, Zaza Platinum, Tomy, Zülfikar, як не дивно - Mühle, Рапіра ПЛ, мабуть ще щось, що сходу не згадаю

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2498
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyНд 18 Груд 2022 - 7:46

KHSN пише:
К BIC необходимо приучиться. 
 
Можливо й так. 
Щоправда, мені це поки не вдалося. Хоч і неодноразово пробував.

У BIC є перевага в тому, що вони доступні - в кожній Єві можна купити за недорого. Тому є сенс з ними подружитися.

З іншого боку, маючи в запасі штук тридцять різних марок/моделей лез, деяких не по одній пачці, чи варто тим займатися? :-)

Соло та Віталіk Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyПн 19 Груд 2022 - 8:35

Изотовец пише:
CNPOMAHELL пише:
Ок вернемся к данному станку из топика. Вам он как?
Не пробовал, не планирую, не подходит мне эстетически, да и в целом не вижу в нем чего-то, что принесет мне новые ощущения. :)
Любой станок это новые ощущения. Но интересных ощущений не будет.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 285
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 48
Звідки : г. Кропивницкий

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyПн 19 Груд 2022 - 16:41

Изотовец пише:
Просто на практике не только в бритье бывает, что почему-то что-то не работает
Так никто ж не говорил что Перо не работает... В нашем хобби "Не нравится" не означает "Не работает". Точнее что бы лезвие понравилось мало того что-бы оно просто работало. Должен быть еще "вау" эффект. Да и вообще, может идеально работать, а не нравится по какой-то пустяковой причине (например нет маркировки сторон лезвия)...

fill пише:
Тут треба, певно, уточнити, що я маю на увазі під "не подобаються".
В даному випадку, я вважаю ці леза просто посередніми, без жодних ох! і ах!
Ними я можу поголитися в будь-якому своєму станку, але без особливого задоволення, просто поголитися.
Напевно треба уточнювати... Бо в кожного будуть свої причини чому якесь лезо подобається, чи не подобається. Наприклад мені не подобається GSB по співвідношенню ціна/якість. І ще одна причина - воно гостріше за Астру. Я можу ним поголитися з чудовим результатом (BBS) без жодних проблем і травм (навіть епідерміс буде цілий), але ж все одно - воно мені не подобається... А Астра подобається, тому що не така гостра як GSB, але дає такий самий результат.

Мабуть доречно було б щоб і CNPOMAHELL уточнив... 
CNPOMAHELL пише:
Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де.  :scratch:
А чим саме не сподобалось Перо? А то ми тут такі дебати розвели...
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Груд 2022 - 6:09

hlopets пише:
Alex пише:
,,Можливо тільки Feather, які мені не подобаються будь-де." В такому разі потрібно працювати над технікою гоління, а не займатись підбором лез до станків.


Мені теж "Feather" не зайшли ні в одному з 13-ти станків... - розумію, що так звана "техніка гоління" не має до цього жодного відношення :)

Для мене леза окремо є лише лезами, станки окремо - є лише станками.

А, ось коли лезо і станок поєднуються :) - виникає :) вже третя річ, яка зветься бритвою.

І тут - скільки є варіантів поєднати станки з лезами - стільки і є варіантів бритв, кожний варіант з яких є унікальним та неповторним... :)

Це є різноманіття та унікальний досвід, пізнання та своєрідний Дзен.
Хто хоче йти цим шляхом - той і йде ним.
Хто не хоче - той не йде :)

Якщо хтось голиться тешками не менше року - то які можуть бути складнощі з технікою  гоління? :)

P. S.:  Можливо, ще погоджуся щодо значення техніки гоління - але тільки при використанні станків з косим різом... - але це вже зовсім ІНШИЙ Всесвіт :)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 937
Репутація : 3
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Загальне обговорення лез.   Загальне обговорення лез. - Сторінка 2 EmptyВт 20 Груд 2022 - 6:26

all75 пише:
Изотовец пише:
Просто на практике не только в бритье бывает, что почему-то что-то не работает
Так никто ж не говорил что Перо не работает... В нашем хобби "Не нравится" не означает "Не работает". Точнее что бы лезвие понравилось мало того что-бы оно просто работало. Должен быть еще "вау" эффект. Да и вообще, может идеально работать, а не нравится по какой-то пустяковой причине (например нет маркировки сторон лезвия)...
Предпочитаю все же делать упор на комфорт. Я ж не мазохист. Хотя некоторым нравится.  pleasantry

Цитата :
А чим саме не сподобалось Перо? А то ми тут такі дебати розвели...
Тепер по перу (те що Feather). Тут навіть декілька причин "нелюбові".
 Що до гостроти. Як ми знаємо, порізатись легше тупим ножиком, лезом і.т.д. Але й занадто гострим порізатися запросто. Треба дещо середнє.
По друге комфорт. Мені досить некомфортно голитися Feather. Звичайно поголитися я ним можу. Якщо не поспішати (кя зазвичай) то можна і без порізів. Але лезо занадто травматичне. Шкіра аж пече. Звичайно можна вибрати крем з ментолом в якості "наркозу". Такого як на кшталт крем від італійської Denim. Але на травми шкіри це не вплине. Просто зможу доголитися без болю.
І, наприкінці, ще один докір в сторону Feather - його ціна. Не те, щоб я не міг собі дозволити купити саме Feather. Але виходячи з того, що воно мені занадто гостра та й занадто некомфортне, то навіщо? Якщо б я був жлобом, який намагається отримати максимум за минімумом витрат, можливо Feather було б гарним вибором. Тому що його гострота тримається досить довго. Але мені занадто гостро! Комфорт настане на 5 чи 6те гоління (а може й не настане?) По голитися стільки разів одним лезом це просто негігієнічно. То ж, віходячи, що лезом я буду голитися декілька разів, чи не простіше купити пів блоку того ж Супутника або Лорда, Шарка? Та навіть Рапіри чи Трита замість десяти лез Feather?

Я собі не знайшов переваг у користуванні лезами Feather. Хоча розумію, що людям з іншою чутливістю та складом шкіри воно буде іншим.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Загальне обговорення лез.
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 8Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Наступний
 Схожі теми
-
» Порівняння лез Personna Platinum (обговорення).

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: