ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+19
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
ARTURIUS
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
23 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20
АвторПовідомлення
Изотовец
Модератор
Модератор
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1237
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 14:47

WetShaver пише:
Але найгірше, що вони продаються на кацапському аліку та озоні. Причому з написом "Азмусебат"!
Они там с доставкой из Турции или Юго-Восточной Азии. У местных продавцов Usta нет, только Extra и Premium. Как и мыла Дерби нет (даже с доставкой из Турции). А мыло Арко только в варианте стика в комплекте с пеной из какой-то старой акции только у частников из старых запасов, даже в магазине Evyap на Озоне его нет, как и кремов. Эти мыла, крема, лезвия больше внутренняя турецкая история, чем международная с какой-то централизованной дистрибьюцией.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
EJ DE86 | Yaqi | Tabac | Aqua Velva

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 15:28

STEEL пише:
на Египетском рынке в Стамбуле весьма недурственный оффлайн магазин сайта extrashaving, таки да! Никогда небыл в магазинах КТГ, так что это для меня был немного культурный шок. Столько вкусняшек и все вот прямо в магазине, можно потрогать, понюхать... Мне дедок-продавец попался, который понимает только турецкий, но то такое))

Ну так, це не КТГ. У львів’ян все ж таки класне торгове обладнання, вітрини. антураж.
У турків все простіше - магазинчик серед купи інших подібних зовні, десь в нетрях базару, можна й не помітити.
Але вибір там таки є, і досить небідний.

Мені теж спершу той дідок попався :-)
Потім до розмови підключився його помічник, молодший і з дрібкою англійської. Так і порозумілися :-)

STEEL та WetShaver Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 6950
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 51
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 16:00

fill пише:
...А от дружина з відпочинком - то варіант :-)
Треба лише, щоб вона до Стамбулу дісталася.
Колективна закупівля. Скидуємося дружині Сергія на подорож до Стамбулу :)

WetShaver та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyПт 26 Квіт 2024 - 16:01

Ruslan пише:

Колективна закупівля. Скидуємося дружині Сергія на подорож до Стамбулу :)

ТААААК!!! :-)))))))))))))

WetShaver та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyСб 27 Квіт 2024 - 12:57

27-04-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: ZAZA Gold
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Pan Drwal Steam Punk
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care:
Noxzema Sensitive
Proraso Gel Riparatore

Сьогодні коротко не буде, є дещо цікаве :-)

Косметику не міняв взагалі.
Тож, все почалось, як багато разів перед тим: душ, олійка, стік.
Піну робив все тим же двосмуговим борсучком від DS Cosmetic. Піна вийшла хороша, без сюрпризів.
Тож, настав час власне голитися.

Тест всіх наявних лез Derby я вже закінчив. Але знайшов у себе ще одне турецьке лезо - ZAZA Gold. Тож, як починав з чогось іншого турецького, так чимось іншим турецьким і завершу цей тест в глобальному.

Але спершу трохи іторії:

Компанія Zaza була створена у Стамбулі, в районі Тахтакале, грузинським емігрантом Полом Зазадзе (Paul Zazadze).
1917-ого року він приїхав до Стамбулу з Тбілісі для навчання в місцевому університеті.
Під час навчання він також почав працювати на грузинських торговців у Тахтакале. Через більшовицьку революцію він не зміг повернутися на батьківщину і залишився у свого дядька, який був настоятелем грузинської церкви в Стамбулі.
Навчання в університеті видалося Полу нудним, і він вирішив працювати на себе, займаючись торгівлею.

Свій перший магазин під назвою "Haliz İngiliz Çelik Mamulatı Satış Mağazası" (Магазин британських сталевих виробів) він відкрив у готелі Baltacı Inn, який згодом і викупив, а після пожежі в ньому і подальшої відбудови назвав його Zaza Inn.

У цьому своєму магазині він торгував різними видами товарів, у тому числі бритвами, кухарськими і кишеньковими ножами, перукарським приладдям, ножицями, олійними лампами, батарейками тощо.

До 1931 року Зазадзе торгував лезами для гоління, які імпортував з Німеччини. Але в 1931 році він заснував першу в Туреччині і третю в світі фабрику з виробництва лез для гоління в Стамбулі. Крім виробництва лез для гоління, він успішно виробляв різні косметичні продукти, такі як тальк, мило для гоління тощо. Величезним прогресом для Zaza стало те, що вони почали виробляти понад 60 суббрендів, таких як Zaza, Kartal, Lord, Paul для внутрішнього та зовнішнього ринків.

У п'ятдесятих і шістдесятих роках бритви з Німеччини, Франції та Англії користувалися найбільшим попитом серед перукарів і любителів гоління. Клинкові бритви Zaza також вироблялися в Золінгені, Німеччина, де якість сталі була найвищою. Ці високоякісні бритви з чудової чистої сталі, як і раніше, високо цінуються та затребувані серед користувачів клинкових бритв.

Син Пола Зазадзе, Саймон, отримав докторський ступінь у Лондонській школі економіки, а повернувшись на батьківщину заснував сталеливарну фабрику Kartal, на якій у 1956 році було розпочато виробництво знаменитих лез для бритв Kartal.

Особливе значення для Zaza мав 1960 рік, коли у партнерстві з брендами Jewel і Wilkinson було виготовлено перше лезо для гоління з нержавіючої сталі.

Пізніше, в 1964 році, Zaza уклав нове партнерство з американським виробником лез Perma-Sharp Company. Незабаром після цього Perma-Sharp стала турецьким брендом завдяки придбанню назви компанії та прав на її використання компанією Zaza. Це був гігантський крок для турецького ринку гоління. До 1991 року на фабриці Zaza вироблялися найякісніші обопільногострі леза того часу, і Perma-Sharp став світовим брендом, якому віддавали перевагу чоловіки для вологого гоління по всьому світу. Після 1991 року Perma-Sharp була придбана компанією Gillette (сьогодні P&G), а виробництво було перенесено відомо куди.

Слід ще зазначити, що саме Пол і Саймон Зазадзе у період десь з 1960 по 1980 роки, у співпраці з компанією BIC, винайшли першу в світі одноразову бритву. Згодом вони налагодили виробництво таких бритв, заснувавши заводи в Англії, Франції, Ірландії та Болгарії.

Ще короткий штрих до портрета Пола Зазадзе: він був першим членом Торгової палати Стамбула, його членський білет має №1.
Пол Зазадзе помер у 1989-му році, але компанія ZAZA, продовжуючи справу свого засновника, й досі виробляє і продає бритви, помазки, ножиці, машинки для стрижки й іншу перукарську і голярську продукцію високої якості.

Як бачимо, історія турецьких лез взагалі не така проста. І якось вона плавно так перетікає від - по суті - засновника індустрії ZAZA. А далі, через Perma-Sharp, вливається в Derby.
Чесно сказати, захоплююче і цікаво. Принаймні мені :-)

Я вже мав досвід гоління з ZAZA - з моделями Gold i Platinum. Platinum мені дуже сподобалися, на жаль зараз їх не маю. А от Gold зовсім не справив враження.
Що, по правді сказати, не зупиняє мене спробувати його ще раз в межах тесту турецьких лез.

Почалося гоління досить приємно. Так, лезо очевидно не є дуже гострим, та все ж голило більш-менш комфортно. По ходу я думав, чи можна його порівняти з якимось із попередніх Derby, але не знайшов точного аналога. Певно, Extra буде найбільш відповідним лезом, але все одно далеко не те саме.

На якийсь момент мені здалося, що раніше я був просто вередливим і не оцінив леза. Та все стало на свої місця на третьому проході. Тут вже відчувалося що Gold явно не дотягує по своїм характеристикам до хоч скільки-небудь високого рівня. Щоб отримати прийнятний результат, на лезо доводилось підтискати. І то це не завжди щось давало.
Таки я був правий раніше - посереднє лезо. А судячи з моїх попередніх записів, ще й не надто живуче. Втім, це я спробую в подальшому перевірити.

На додачу до всього додав неприємну коцку на шиї. Тут, звичайно, питання не до леза і не до бритви. На жаль, шкіра інколи підкидає сюрпризи, які не встигаєш вчасно виявити, відтак десь щось завжди має ризик буде зрізаним. Інколи це вдається обійти, та цього разу не вдалося. Довелося навіть задіяти кровоспинний гель Proraso. А це автоматично понижує оцінку за гоління на пів бала.

Шкіра загалом теж виявилась трохи постраждалою, лосьйон Depot 407 трохи припік. На щастя, нічого надто страшного.

Але від бальзама Noxzema Sensitive вирішив не відмовлятися, щоб все швидше сало на свої місця :-)

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, WetShaver, Романюк, _yk_, Shave Master, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyВт 30 Квіт 2024 - 14:16

29-04-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: ZAZA Gold
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Noxzema Sensitive

Спробую якось коротко :-)

Трохи дивне гоління вийшло і не сказати, щоб кайфове.

Початок традиційний: розмочив щетину в душі, по тому наніс олію, дав їй попрацювати і почав натирати обличчя стіком.

Олійку на цей раз змінив, взяв The Bluebeards Revenge. Це без якоїсь мети, просто ротація.
Олійка класна, густа - мій фаворит :-)

Перед голінням сфоткав залишок стіка :-)
Це як раз останнє гоління місяця, можна підбивати проміжні весняні підсумки. Як видно, лишилось 10 мм стіка з 53. Плюс же ще одне гоління. Математика підказує, що за два місяця, тобто за 30 голінь, пішло близько 45 мм стіка. Тож витрати - 1,5 мм на сеанс.

Не знаю, чи помітно на фото, але стік змилився дещо під кутом - один край вищий, інший нижчий. Замір зробив десь посередині. Після гоління менший край стерся ледь не в нуль.

Натирати цим обмилком обличчя в подальшому вже неможливо, тому прийнято рішення увім’яти залишки в чашу і далі добити мило вже просто як пробник твердого мила :-)

Початок безпосередньо гоління приніс мені три невеличких, але неприємних сюрпризи.
По-перше, я відчув, що щетина цього разу якась надто цупка, ніби й не готував її попередньо. Не можу цього пояснити, і як таке взагалі могло статися.
По-друге, лезо ZAZA Gold голило надто кволо і невпевнено. Сказав би, що й неприємно. Воно не смикало, не дерло - воно голило. Але якось дуже вже не добре, по тупому, з великими прогалинами в результаті.
Ну а по-третє, в парі місць на шкірі мав неприємні відчуття від дотику бритви. Так, наче я перед тим довгий час тис на неї чимось, і в подальшому кожен дотик відчувається болючим. Таке у мене бувало, коли голився щодня дуже м’якою бритвою і намагався щоразу отримати більш-менш чистий результат.

Словом, щось воно все пішло кудись не туди :-)
І хоч гоління пройшло без травм, без порізів, без знесеного епідермісу і було в міру якісним, все ж вирішив скинути пів бала за всю цю фігню.

Одночасно також вирішив відправити лезо у смітник, а щоб тест був не таким коротким, взяти нове і вставити його в іншу бритву.

Про післяголільні процедури особливо нема чого говорити. Лосьйон Depot 407 особливо не припікав.
А от бальзам Noxzema Sensitive видався мені більш ніж доречним в цій ситуації :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyЧт 2 Травень 2024 - 11:05

01-05-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: ZAZA Gold
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Noxzema Sensitive

Постараюсь коротко :-)

Знову не дуже кайфове гоління, за яке зняв пів бали - саме за відсутність кайфу :-)

Як писав минулого разу, залишки стіка увім’яв у чашу. Зараз він виглядає, як пробник на 3-4 рази :-)
Ну й під роботу в чаші взяв уже свою улюблену синтетику Sfumato.
Двосмуговий борсучок від DS Cosmetics чудово відпрацював, коли треба було наводити піну на обличчі. Він і в чаші чудово впорається, але зі своєю коротенькою ручкою він для цього не такий зручний.

Після двох місяців збивання піни на обличчі довелося трохи згадувати, як це робиться в чаші :-)
Але це, як їзда на велосипеді: раз навчився - вже не забудеш :-)

Піну збив середньої густини. Збилася вона легко, без жодних проблем. При нанесенні знову спіймав себе на трохи незвичних відчуттях, але то та сама проблема - відвик :-)

Знову ж таки, минулого разу писав, що продовжу тест ZAZA Gold в іншій бритві, взявши нове лезо.
Продовжив... і закінчив. Зовсім не сподобалося, як це лезо відпрацювало у RazoRock German 37 Slant.

На першому проході зрозумів, що воно стало трохи криво, тож поправив. Але це не сильно змінило ситуацію. Лезо голило, але якось дуже стрьомно. Воно ще й примудрилося "співати" по ходу. А в такій непевній для мене бритві це поганий знак. Тому довелося голитися, як в анекдоті - мєдлєнно і пєчально :-)

Загалом поголився нормально, без якихось явних пошкоджень, без крові, достатньо чисто. Але, як вже казав, і без кайфу.

Далі вирішив себе не ґвалтувати і відправив ZAZA Gold у смітник, на наступний раз буде зовсім інше лезо, і вже не турецьке.

Щоб підвести риску під ZAZA Gold, скажу очевидне - лезо мені не сподобалось. Є леза, які погані абсолютно - щось типу Azzuro Stainless, Wetell Premium Stainless тощо. Навряд чи вони здатні когось поголити в принципі. А є леза погані відносно. От для мене ZAZA Gold - одне з них. Воно голить, навіть можна сказати, що голить прийнятно по якості, але стрьомно, некомфортно і неприємно. Переконаний, що хтось може мати з цим лезом інший досвід, але в мене він склався такий - не моє лезо.

В кінці гоління пшикнув на себе лосьйон Depot 407. Він прогнозовано припік, але не критично.

Ну а далі вже з задоволенням скористався бальзамом Noxzema Sensitive. Шкірі треба дати щось смачненьке після того, як її трохи пожамкало те лезо :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, trimmer, WetShaver, Wolfskin, stinger, vicbro, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2479
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 20 EmptyСьогодні в 14:26

04-05-2024
06-05-2024



Rating: 5 / 5
Rating: 4 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Astra SS (blue) rus
Brush: Sfumato
Pre-Shave: The Bluebeards Revenge Pre-Shave Oil
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: Depot 407
Additional Care: Noxzema Sensitive

Не думаю, що зможу коротко :-)

З цими святами не було коли й сісти за комп, щоб щось написати . Але два гоління були з тими самими учасниками. Дещо різні, але одне можна вважати продовженням іншого, тож можна їх і об’єднати в одну оповідку :-)

Піну продовжую збивати помазком Sfumato з увім’ятого в чашу залишка стіка RazoRock Green Label. Першого разу зробив густу невисоку піну, а на другий раз перестарався з водою, тож отримав багато пишної піни.
Мило таке, що ковзання і післяковзання добре проявляють себе в обох варіантах піни, тож, гадаю, сильного впливу на гоління це не дало, хоча відчуття, звичайно ж, були різні.

Є в мене один дуже давній незакритий гештальт по лезах.
Часто, коли читаю щось про покриття лез, зустрічаю, що автори статей наводять, як приклад впливу цих покриттів, пару лез Astra - Superior Platinum (зелені) і Super Stainless (сині). Як видно з назв, зелені мають платинове покриття, а сині - нічого не мають. Виробляються вони на тому самому заводі, тими самими робітниками, на тому самому обладнанні, з тієї самої сталі. По суті, це те саме лезо, яке різниться лиш наявністю чи відсутністю покриття.

Очевидно, що наявність покриття дещо зменшує гостроту леза, і це показують на тестах і описують за відчуттями. З іншого боку, покриття додає гладкості голінню та впливає на живучість леза (в різних аспектах - залежно від типу покриття).

Зелену Астру я колись пробував і, чесно сказати, не був у захваті: не надто гостре, не надто приємне лезо, міцний середняк, не більше того.
А до синьої руки вже кілька років не доходять, хоча пачка таких ці кілька років і лежить.

Словом, вирішив нарешті закрити це питання і спробувати синю Астру, щоб самому відчути різницю. Щоправда, відчувати буду по пам’яті, не було охоти шукати зелене для прямого порівняння.

Перший прохід синьою Астрою виявився важкуватим. Справа в тому, що це був прохід по триденній щетині, так сталося. А по такій щетині будь-яке лезо на першому проході йде важкувато.

Але вже з другого проходу лезо почало себе показувати, як є. Воно дійсно відчувалось гострішим за зеленого тезку. Голило досить впевнено, прийнятно по чистоті і ефективності, навіть з деяким комфортом.

На третьому проході здалося, що підсіло, але не надав тому значення.
І загалом гоління пройшло нормально, без травм і подразнень, достатньо якісно, лосьйон особливо не пік. І це гоління заслужено отримало свою п’ятірку.

Другий сеанс через два дні почався легше, ніж перший. І фактично почався з того місця, де закінчився перший - з трохи підсівшого леза.
Втім, два проходи пройшли більш-менш прийнятно.

А от на третьому лезо наче підмінили. В мене склалося враження, що ріжуча кромка розвалилася і стала схожа на пилку. І от цією пилкою я напиляв собі чимало червоних цяток фактично скрізь, де тільки зміг.
Можливо, то я собі лише надумав, і з кромкою все ок, і це лише прояв гостроти леза. Але якось це мені не сподобалося. Тож лезо полетіло у смітник, а з оцінки за гоління полетів один бал, половинкою тут не відбудешся.

Ну й цей гештальт можна вважати закритим: так, синя Астра гостріша за зелену. Більше питань до цього леза, принаймні до леза російського виробництва, в мене немає.

Ну, про те, що лосьйон Depot 407 знатно припік, можна й не згадувати. Але маю віддати йому належне - він заспокоїв шкіру і поприпікав цятки.
Хороший лосьйон. Навіть шкода, що закінчився :-)
Та навряд чи я купуватиму його в майбутньому - щось мені ціна не дуже подобається :-)

От така історія :-)))


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

stanislav-q, andreyv1979, mad_fish та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 20 з 20Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: