ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Areffa Soap (bubblebar)

Перейти донизу 
+44
R0CKman
Wolfskin
Meo
2046
Yura_
Batman
SurferUa
Михаил Александрович
Bonbon
2hcom
Акулов
STEEL
Lazarik
Alter ego
M.G.
Viktors Voroneckis
РустВр
sobol-21
Qwertyus
wakidzasi
Михей_од
Янеж
vates
Віталіk
Armadilla
andreyv1979
Oleksii
Сэм
fran.ivan.ua
stanislav-q
guardian
supernova
Kitten911
egoist
ARTURIUS
fill
Влад Бежик
ditrih_
Eisener_Gustav
Sauvage
vicbro
Ruslan
cka
Олеся
48 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Наступний
АвторПовідомлення
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 28 Лют 2023 - 18:46

Олеся пише:
Бачу, що тема жива, всі охоче залишають відгуки :)
Я залишав раніше))
Цілу осінь і зиму обкатував Дракона старого зразку, в захваті. Стабільний крутий перфоманс
Щось у вас чималі розходи. Осінь+зима тільки на одному милі, без ротації. Синтетикою. Піна збивається навіть з мильної води. Тому в мене економно . І ще залишається


Останній раз редагувалося: Янеж (Вт 28 Лют 2023 - 18:49), всього регувалося 1 раз(-и)

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 28 Лют 2023 - 18:47

Хтось користувався парфумерією від Олесі? Якщо так, поділіться враженнями

РустВр Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 714
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 28 Лют 2023 - 23:35

Янеж пише:
Хтось користувався парфумерією від Олесі? Якщо так,  поділіться враженнями

Пользуюсь лосьонами (у меня их 3: дракон, unforgiven и total black), просто шикарные. Жирные, хорошо увлажняют и запах сильный, как я люблю. Уверен что и парфюмерия на уровне

РустВр, Янеж, stanislav-q та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 299
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 47
Звідки : Самбір

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyЧт 2 Бер 2023 - 21:36

По остатку Горинича 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyЧт 2 Бер 2023 - 21:52

Янеж пише:
Хтось користувався парфумерією від Олесі? Якщо так,  поділіться враженнями
Оу! А шо Олеся вже й парфуми виготовляє?
Повернутися до початку Перейти донизу
Янеж
Постоялець
Постоялець
Янеж


Повідомлень : 513
Репутація : 67
Дата реєстрації : 10.10.2019
Звідки : Рівне

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПт 3 Бер 2023 - 7:41

Так, вже кілька місяців в неї є в продажі. По 50 мл

stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПт 3 Бер 2023 - 20:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], Парфумована вода Areffa Soap https://www.shaveua.com/t5027p250-topic#66973 (від 3 Груд 2022 Ок )

Олександр Lutsk Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПт 3 Бер 2023 - 20:19

Я в приємному шоці!! Дякую. Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 3387126096

_________________
Через терни до зірок!

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 716
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПт 3 Бер 2023 - 23:49

На сегодняшний день, по моему мнению, масло до бритья и крем для того же - одни из лучших в своём сегменте. А перепробовал я всякого и много.
По моему, я наконец то останавливаю поиск добритьёвых веществ :)
Благодарю Алесю за изготовление, а Артура за своевременной подгон))

fill, Акулов, Олеся та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyСб 4 Бер 2023 - 0:08

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] 
В мене є чудовий засіб не тільки перед голінням від Олесі, але й після. Це класний бальзам після гоління.
Я б ним з тобою теж поділився, але в самого його мало зараз є. Може трохи згодом.))

_________________
Через терни до зірок!

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 716
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyСб 4 Бер 2023 - 0:15

Вже не треба ділитись, у мене його вже по вуха))) Я заказав пробник позавчора, а сьогодні вже нормальну пацанську порцію 🤣
Ще раз дякую вам обом!

Акулов та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyСб 4 Бер 2023 - 0:37

Сподобався бальзам, да?  doubleUP
Ехх!! Зовсім забув ще про мило до гоління..

_________________
Через терни до зірок!

Акулов та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2hcom
Частий гість
Частий гість
2hcom


Повідомлень : 58
Репутація : 1
Дата реєстрації : 26.01.2022

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyСб 11 Бер 2023 - 18:53

Есть в ротации молочко после бритья. Хороший, годный продукт. Консистенция намного более плотная, чем у харрисовского. Смущают разве что встречающиеся твёрдые фракции

Янеж, stanislav-q та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyЧт 13 Квіт 2023 - 17:25

Ну що, певно я вже можу писати відгук :)
Оскільки я записував свої враження після кожного гоління, то буде трохи багато тексту.
 
Купив в березні 7 пробників по 15г у Олесі: Steel Credo, More than Ritual, Time Dragon, Discoverer, Golden Sunrise, Smokey Midday, та the Blackest Night.
 
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Станом на сьогодні поголився 18 разів, від 2 до 4 разів кожним. Відразу скажу, що це дуже круто мати можливість брати пробники, певно це був мій перший досвід з артизанським милом і не знав чого очікувати, а мати 100 г мила яке не сподобається не хотілось. 
 
Не буду коментувати аромати, бо це дуже особисто, вони дуже різні і можна знайти те що підходить більше комусь особисто. Хіба що не сподобаються тим хто звик мати зовсім нейтральні мила без вираженого аромату. Із цікавого відзначу те, що за 2-3 використання деякі розкрились в кращу сторону. Якщо на початку було десь 2-«круто вау», 3-«норм аромат/можна користуватись», 2- «не моє точно не візьму». То за пару тижнів стало 3-«круто вау», а решта "можна користуватись". 
 
По характеристикам все трохи розділилось. Ідеалом для мене стало мило Discoverer, прекрасний аромат, чудове пост ковзання, мабуть перше мило після його я жодного разу не хотів використовувати бальзам (за всі 4 гоління, що встиг використати). Чого я не відчував з жодним милом/кремом до цього за всі роки гоління. Якось в мене склалось враження, що менш солодкі аромати (the Blackest Night, Smokey Midday) мають значно гіршеідсутнє постковзання, в порівнянні з солодкими (Discoverer, Golden Sunrise), решта десь по середині. Було б цікаво дізнатись чи є там дійсно різниця суттєва у формули, чи то все моє суб’єктивне відчуття.
 
При цьому піна чудова у всіх мил, єдине що, потрібно набирати добряче мокрим помазком, щоб вистачило на другий прохід. Якщо води при наборі мила менше, мені не завжди вистачало на другий прохід і доводилось добирати. Але тут я ще грішу на мій вже доволі потасканий помазок, певно, що з більшим вузлом таких проблем не має бути. З точки зору якості самої піни то за 1-2 гоління вдалося навчитися її взбивати до шикарної консистенції з усіма ароматами. Тут 10 із 10 по всій лінійці.
 
Витрата мила: в мене немає можливості перевірити вагу пробників, але виглядає, що 15г пробника має вистачити на 8-10 разів, що відповідає 1,5-2г за раз. Як на мене повністю прийнятно. Я зазвичай не рахую вартість, але це десь 5-7 грн за гоління. До речі, прикольно, що виявилось пробник вигідніше купувати (50/15=3.3 грн за г), ніж велику порцію (400/100=4 грн за г). Проте звісно мати нормальну банку зручніше та приємніше.
 
Із додаткових особливостей використання 15г пробників:
 + зручно набивати помазок в руці
 + просто ідеальний варіант для подорожей
- потрібно добряче просушувати перед тим як ховати. При цьому варто або на ребро мило ставити поки сушиться, або перевертати його через деякий час. Я просто тримав у відкритому контейнері і потім закривав, а виявилось, що зверху воно просихало, а знизу між милом та пластиком волога не виходила. Це не проблема, просто вирішив звернути увагу.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

 
В заключення скажу, що це дійсно гарне мило, буду ще брати і точно спробую іншу продукцію Олесі.

Ruslan, Andrewt, Oleksii, fill, Акулов, q7819, РустВр і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 124
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 22:13

Дуже дякую за такий відгук. у 6 мил одна база, тож навряд аромат міг би якимось чином впливати на властивості мила. А от якщо time dragon давав інші характеристики, тут точно таке могло бути. Бо це інша база.

Ruslan, Oleksii, Акулов, Янеж та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПн 17 Квіт 2023 - 23:42

Дякую за зворотній зв’язок! Потрібно мені певно ще поекспериментувати з водою. Жорсткість води може також впливати.
Особливо з Smokey Midday, бо аромат дуже зайшов, але ідеальних (як в інших ароматах лінійки) характеристики не вийшов ще.
Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 124
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 9 Травень 2023 - 17:45



вчимо іспанську :)

Oleksii, fill, stinger, Oleksandr U$A, Янеж, stanislav-q, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 124
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 16 Травень 2023 - 20:28

Oleksii, stanislav-q, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПн 22 Травень 2023 - 13:17

Bonbon пише:

 Витрата мила: в мене немає можливості перевірити вагу пробників, але виглядає, що 15г пробника має вистачити на 8-10 разів, що відповідає 1,5-2г за раз. Як на мене повністю прийнятно. Я зазвичай не рахую вартість, але це десь 5-7 грн за гоління. До речі, прикольно, що виявилось пробник вигідніше купувати (50/15=3.3 грн за г), ніж велику порцію (400/100=4 грн за г). Проте звісно мати нормальну банку зручніше та приємніше.
 

Трохи доповню свій минулий огляд, оскільки видно, що помилився прикидаючи без вагів витрату мила, а для когось вартість може мати вирішальне значення купляти чи ні.
Закінчив перший пробник Golden Sunrise - вистачило на повних 16 раз. Discoverer вже 12 раз користувався і там ще точно більше 3-х раз залишок. Таким чином розход мила менше ніж 1г за гоління.

Акулов, stanislav-q, Олеся та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyПт 26 Травень 2023 - 16:03



Додам відосік з Олесіним милом.

_________________
Через терни до зірок!

Ruslan, Акулов, stanislav-q, Олеся, ditrih_ та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 124
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 30 Травень 2023 - 21:58

За день до літа нагадую про літні аромати

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Steel Credo - варіація на тему Авентус Крід
Yuzu Melody - солодкий цитрус з легким димним шлейфом
Agave - свіжий аромат кафір лайму та агави.

На мою думку, найцікавіші 2: 
November watermelon
Не солодкий, трошки кавунчика придають свіжих акватичних нот. а далі іде ветівер та йод
Summertime.
Cвіжий огірок, лайм, м'ята з нотами зелені (не ментольна, не пече, не холодить, на себе увагу не натягує) і трошки зеленого чаю.

посилання на повну лінійку: 

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Зауважте, що можна обрати базу для мила: веган або база на ведмежому жирі.

Останні 2 пропозиції вважаю дуже вдалими ароматами. Листопадовий кавун більш благородний та парфумований. Літня пора - вам сподобається, якщо хочеться просто свіжості.


З цими ароматами можна замовити будь-що: прешейв олію або крем, мило веган або на ведмежому чи яловичому жирі, лосьйон чи молочко після гоління, шампунь та гель для душу. Не бачите цього всього на сайті? пишить у коментарі до замовлення. Я все побачу, порахую.


Останній раз редагувалося: Олеся (Ср 31 Травень 2023 - 19:55), всього регувалося 2 раз(-и)

Акулов, stanislav-q, Cawa та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 124
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 30 Травень 2023 - 22:06

Важливо! Найближчий розклад: 
Червень - працюю
Липень-серпень - не працюю. 
Але на сайті можна буде замовити обмежену кількість товару (деякі позиції мила та лосьйонів), чемний та вихований гномик обіцяв робити відправки двічі на тиждень. 
А з вересня я повертаюсь до роботи з дуже цікавою новинкою в ароматі, та з люксовою версію мила в дерев'яній чаші ;)


Нагадую: поки я на місці, ви можете замовити будь-яку косметику з улюбленим ароматом.

Oleksii, Акулов, stanislav-q, ARTURIUS, ditrih_, Cawa, Stas3415 та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyВт 30 Травень 2023 - 23:02

Олеся пише:

Summertime.
Cвіжий огірок, лайм, м'ята з нотами зелені (не ментольна, не пече, не холодить, на себе увагу не натягує) і трошки зеленого чаю.

Олеся, а це щось з тієї ж рубрики як і лосьойн після гоління огірок?
Як раз його вперше сьоглодні спробував. Дуже цікавий аромат для літа.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олеся
АРТИЗАН
АРТИЗАН
Олеся


Повідомлень : 124
Репутація : 25
Дата реєстрації : 27.10.2020
Звідки : Киев, Николаев

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyСр 31 Травень 2023 - 12:21

Bonbon пише:


Олеся, а це щось з тієї ж рубрики як і лосьойн після гоління огірок?
Як раз його вперше сьоглодні спробував. Дуже цікавий аромат для літа.
 так, це воно, на момент відправки назва ще не придумалась  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] , а поділитися хотілось "вже" :))

Bonbon Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
http://www.areffasoap.com
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 Empty
ПовідомленняТема: Re: Areffa Soap (bubblebar)   Areffa Soap  (bubblebar) - Сторінка 9 EmptyСр 31 Травень 2023 - 12:30

Супер :) дякую
Підтверджую, аромат дуже літній. Віддає чимось приємним з дитинства (90-ті). Поки що не зрозумів чим саме, потрібно ще декілька разів спробувати, щоб зрозуміти.

Олеся Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Areffa Soap (bubblebar)
Повернутися до початку 
Сторінка 9 з 15Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Наступний
 Схожі теми
-
» The Blackest Night от Areffa Soap
» bubblebar Лосьон после бритья
» Мильні бази Areffa
» Мила Soap Lace
» 345 Soap co Shark Bite

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: МИЛОВАРІННЯ ТА КРАФТОВА ПАРФУМЕРІЯ-
Перейти до: