ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСб 22 Лип 2023 - 17:22

15-07-2023
17-07-2023
19-07-2023
21-07-2023

Rating: 5 / 5

Razor: King C Gillette
Blade: Derby USTA
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Denim Original
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Попри те, що це вже навіть не триплет, а якийсь квдроплет, все одно буде коротко :-)

Згадав, що давно вже не брав до рук одну свою бритву - King C Gillette. Тож, власне, чого б і не взяти?
Щоправда, дещо видозмінений варіант.

Я не дуже люблю так робити. І якщо купую бритву з ручкою, то саме цією ручкою і користуюсь.
Але, хто знає King C Gillette, той мене зрозуміє.
Зовні мені рідна ручка подобається.
Цікаво, що і в роботі до неї особливих питань немає - швидко звикаєш до її ваги і геометрії, з рук вона не вислизає, баланс цілком відповідає потребам.

Але проблема в тому, що до неї треба звикати кожного разу, коли береш її в руки. Тобто, нема такого, що разок погрався, призвичаївся, і воно закарбувалося в пам'яті назавжди. Ні, кожен раз, як вперше.

Ну й хоч, як я сказав, вона з рук не вислизає, та мозок вперто відмовляється в це вірити - кожен раз стрімаєшся.

Але трохи вільних ручок маю, тож цього разу прикрутив китайську чорну прикольну, з покриттям, подібним до софт тач. Ручка схожа на стандартну Mühle, або ж на TBBR Scimitar.

З цією ручкою бритва виглядає непогано, і тримати її в руках приємно і значно спокійніше.

Всі чотири гоління з лезом Derby USTA пройшли на відмінно. Власне, від заміни ручки в характері гоління майже нічого не змінилося.
Кажу майже, бо здалося, що трохи зменшилась ефективність. Але м'якість і комфорт лишилися, як були.
І тепер вже й не знаю, може поверну ручку на місце, як було, бо все ж ефективності хочеться трохи більше.

Втім, це зараз не суттєво, бо з нового тижня почну тести трьох цікавих екземплярів, тож буде не до King C.

По косметиці, зрозуміло, нічого нового не додам.
Ще чотири гоління так і не призвели до того, щоб щось нарешті закінчилося.
Вже писав, що в перегони вступив також і крем Denim Original. Тепер скажу більше: до цієї трійці вже доєдналася і олійка fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].
Кароче, інтрига - шо капєц! Формула 1 відпочиває :-)

От така історія :-)))

Oleksii, razorblade1989, Акулов, vicbro, 2046, _yk_, egoist і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСб 22 Лип 2023 - 21:02

Пару разів хапав рукою в піні ручку "Жілета Кінга Ц" - майже вислизнула. Бо хапався не за середину. А зверху\знизу ручка гладка. Може то й навмисне зроблено, щоб зразу тримати бритву  правильно, але й ризик падіння підвищується.

razorblade1989 та Акулов Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
razorblade1989
Бувалий
Бувалий
razorblade1989


Повідомлень : 157
Репутація : 1
Дата реєстрації : 11.12.2017
Вік : 35
Звідки : Chernihiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСб 22 Лип 2023 - 21:04

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСб 22 Лип 2023 - 21:54

CNPOMAHELL пише:
Пару разів хапав рукою в піні ручку "Жілета Кінга Ц" - майже вислизнула.

Руками в піні не хапав. Якби вхопив, певно мав би проблеми. 
З просто мокрих рук не вислизала

Акулов, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСб 22 Лип 2023 - 23:12

fill пише:
Руками в піні не хапав. Якби вхопив, певно мав би проблеми. 
З просто мокрих рук не вислизала
З просто мокрих не вислизала теж. А от із піною - зовсім інші відчуття. Хоча на негладкій частині все виглядало більш-менш. Цікаво, що ручка китайфутура (в мене QShave) ручка вся гладка і, при цьому, чомусь цупка.

Акулов Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyСб 22 Лип 2023 - 23:50

King C слишком заигрались с естетикой со своей ручкой, каждый раз когда ней пользуюсь такое впечатление что на пальцах микропорезы
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyНд 23 Лип 2023 - 11:08

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Скоріше вже забули, як воно - робити те, що вміли пращури. Або ще простіше. одне діло, самому заморачуватись, діставати старі креслення та робити самим чи то по OEM/ODM заказувати. Зовсім інше - взяти зразу не своє, наліпити логотипа і великий цінник. І просто мати грошики. Ім'я саме себе продає.
До того ж, можливо то "перша спроба"? Подивляться розміри ринку, придумають як усе подешевше зробити та й випустять щось. Тім більше при такій ціні конкурентів майже немає.
Коротше кажучи - незрозумілі дії Жілету.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyНд 23 Лип 2023 - 13:51

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Скоріше вже забули, як воно - робити те, що вміли пращури. Або ще простіше. одне діло, самому заморачуватись, діставати старі креслення та робити самим чи то по OEM/ODM заказувати. Зовсім інше - взяти зразу не своє, наліпити логотипа і великий цінник. І просто мати грошики. Ім'я саме себе продає.
До того ж, можливо то "перша спроба"? Подивляться розміри ринку, придумають як усе подешевше зробити та й випустять щось. Тім більше при такій ціні конкурентів майже немає.
Коротше кажучи - незрозумілі дії Жілету.
King C это второй вариант так сказать, первый был Heritage там к ручке лично у меня претензий нет, а так да очень обидно что не сами что-то сделали а тупо сделали заказ у Muhle, зато дёшево и сердито, есть аналог старых бритв Fatboy,  если не ошибаюсь называется Fatguy, новодел, качество чуть хуже чем у оригиналов которые сохранились в состоянии NoS, или после восстановления, но и ценник ниже, не $350-600, а $100-150, что тоже впринцыпе достаточно не дёшево, а учитывая количество ВКБшников по миру вряд-ли затраты на производство окупились бы, да и Gillette экономически не выгодно переводить людей на вкб, кассетники имеют просто нереальную маржу
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyНд 23 Лип 2023 - 14:32

creativeresponse пише:
что не сами что-то сделали а тупо сделали заказ у Muhle, зато дёшево и сердито, есть аналог старых бритв Fatboy,  если не ошибаюсь называется Fatguy, новодел, качество чуть хуже чем у оригиналов которые сохранились в состоянии NoS,
Ну так їх штучно виробляють. Ще й ажіотаж. Звідти і ціна.
Цитата :
 да и Gillette экономически не выгодно переводить людей на вкб, кассетники имеют просто нереальную маржу
Звичайно. Касетники виробляти тупо вигідніше.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 13:59

Heritage - дійсно була пробною кулею від Gillette.
Вони бачили, що певний ринок DE бритв існує, але не розуміли його - вони вже пів століття як пішли з нього. Тому запустили цю модель через Amazon, щоб побачити, як воно взагалі піде.

Очевидно, результати їх задовольнили, і вони вирішили вийти з другою своєю DE бритвою після довгої паузи - King C Gillette. Як я знаю, перший час вони продавали їх через деякі мережі аптек у США. Потім дистрибуція стала ширшою.

Очевидно, що до підготовки King C Gillette вони підійшли вже більш серйозно. 
Не знаю, чи самі вони зробили голову, чи в когось замовили. Я останньому і не здивуюсь, бо для власного виробництва мало придумати дизайн, треба ще мати обладнання. Враховуючи, що вони давно нічого такого не випускали, то закупка вертсатів і всього іншого - це були б неслабенькі такі витрати. Знайти когось, хто все це має, значно простіше.

Але слід віддати належне, голова в них унікальна. Так, вона має риси Merkur 34 і EJ DE89, але не є копією жодної з них.

Загальний дизайн, який вони викотили, очевидно продиктований тим, на яку аудиторію розрахований їхній станок - молоде покоління чоловіків, які або шукають перший інструмент для гоління, або які шукають альтернативу звичному касетнику.
Тому ми й маємо трохи задовгу ручку і м’якість самої голови при достатній ефективності. Тобто, для новачка інструмент буде зрозумілим, а для світчера - звичним.
І виглядає він стильно, по-сучасному.

Ну й слід зазначити, що бритва вже має чимало своїх прихильників. Тобто, вийшла цілком вдалою.

Важко сказати, якими будуть подальші кроки Gillette в цьому напрямку. Вони точно не будуть йти на поводу у ВКГ спільноти - це дуже вузька ніша і, за великим рахунком, гравців саме чи переважно в ній вкрай небагато. Насправді, всього кілька невеличких маргінальних компаній.
Але я не виключаю, що згодом вони випустять щось більш агресивне - як раз на заміну King C Gillette тим, хто її вже переріс.

Ruslan, Акулов, _yk_, ARTURIUS, ditrih_, Yura_, alex-kin і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 542
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 14:51

fill пише:
Heritage - дійсно була пробною кулею від Gillette.
Вони бачили, що певний ринок DE бритв існує, але не розуміли його - вони вже пів століття як пішли з нього. Тому запустили цю модель через Amazon, щоб побачити, як воно взагалі піде.




P&G никогда не позиционировала King C Gillette как станок для бритья. Для нее это безобасная бритва для контурирования бороды и рассматривает его как один из продуктов для стайлинга, не больше.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:07

Alex пише:


P&G никогда не позиционировала King C Gillette как станок для бритья. Для нее это безобасная бритва для контурирования бороды и рассматривает его как один из продуктов для стайлинга, не больше.

До речі, так і є.
Принаймні у зовнішній комунікації вони саме так і кажуть - контуринг, стайлінг і все таке.
Щоправда, я не впевнений, що у внутрішніх маркетингових процесах вони такі самі категоричні - гадаю, що можливість використовувати її саме для гоління вони все ж тримають в голові. Просто дивляться, як далі піде діло.
Можливо, якщо все буде супер-пупер, вони змінять акценти.

(Зрештою, це не новина. Подібні зміни акцентів час від часу трапляються. Наприклад, виробник сковородок з тефлоновим покриттям (здається, то був Tefal) спершу акцентував рекламу на тому, що таку сковорідку легше мити (що дійсно правда). Але коли зрозумів, що господині на кухні бульше цінують те, що на сковорідках нічого не пригорає і потрібно значно менше олії, став наголошувати саме на цій особливості свого продукту.)

І от саме таке позиціонування King C Gillette наводить мене на думку, що великий ВКГ вони все ж не розглядають поки що всерйоз, лише придивляються, як до можливого розвитку подій.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:23

24-07-2023

Rating: 5 / 5

Razor: Gillette Safety Razor (102)
Blade: King C Gillette
Brush: Zenith 506A Extra
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Denim Original
Aftershave: Aqua Velva
Additional Care: БІОКОН Зволожуючий бальзам

Старатимусь коротко, але все одно не вийде :-)

Сьогодні сталися дві цікаві події, навіть не знаю, з чого почати :-)
Тож, почну з кінця :-)

Словом, те, про що довго мріялося і говорилося, нарешті сталося!
Сьогодні, в один день, закінчилися крем Denim Original, лосьйон Aqua Velva і бальзам БІОКОН.
Вся ця історія нагадала мені забіг стайерів. Буває часто так, що на перших метрах виявляється Лідер (в моєму випадку - БІОКОН). Він веде усю дистанцію.
Зразу за ним весь час біжить Претендент (Aqua Velva). Він весь час намагається відсидітися за спиною, зберегти сили і на фінішній прямій рвонути в надії обійти Лідера.
А десь за пару кіл до фінішу з пелотона починає виділятися Живчик (Denim Original). Він весь час біг десь з усіма, в середині групи, але в якийсь момент починає накатувати і потужним темпом віддалятися від групи і наздоганяти першу парочку.
В результаті, все вирішує фотофініш :-)

Ось приблизно така історія сталася і з моєю косметикою.
Був абсолютно впевнений, що з невеликим відривом закінчаться БІОКОН і Aqua Velva. Ставив саме на БІОКОН. Але, поки слідкував за цими двома, не помітив, як стрімко став закінчуватися Denim Original. Зрештою, в один день вони всі і закінчилися :-)

Четвертий косметичний засіб - прешейв-олійка fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - від початку не мала шансів. Плелася собі потроху в кінці. Але загалом не сильно й відстане - десь через 3-5 сеансів має теж добігти :-)

Якщо резюмувати коротко по використаній косметиці, то:
- крем Denim Original - добротний мас-маркет з дуже непоганими характеристиками і ТТХ. При нагоді сміливо можна брати.
- лосьйон Aqua Velva - приємний аромат на літо, непогані доглядальні властивості, але для мене забагато ментолу. Можу радити, але сам не вже не візьму, саме через ментол.
- бальзам БІОКОН Зволожуючий - дешево і сердито. Цілком годний продукт за скромні гроші. Аромат нейтральний, ставлення до шкіри прийнятне. Український виробник. Бальзам - один з багатьох подібних на ринку. Собі вже не братиму, набрид. Але відмовляти інших не буду, бо продукт нормальний.

Ну а друга цікава річ на сьогодні - бритва!
За неї я маю подякувати Артуру. Його зусиллями в мене на тесті опинилися три дуже цікавих екземпляри. І от один з них сьогодні в роботі.

Ця бритва була випущена в період між 1905 та 1921 роками. До 1921 року на цей виріб діяв патент, тому бритва називалася тоді просто і невибагливо - Gillette Safety Razor. Її голова мала індекс 102.

Це умовно двоскладова бритва з головою відкритого типу.
Чому умовно? Тому що її принцип розборки схожий на класичні двоскладові бритви: треба покрутити кільце на кінці ручки, і ручка з нижньою плитою відділиться від верхньої плити на довгому штирі.
Але нюанс в тому, що кільце, за яке крутиш (разм з втулкою), теж виймається з ручки. Формально виходить три частини. Але не такі, як в класичних трискладових бритвах :-)

(...Заплутав? :-) Наступного разу покажу на фото...)

Бритва зроблена з металу, що логічно для того часу :-)
Якого саме - точно не скажу. Мені схоже на латунь. Але можу помилятися.
Габарити і вага бритви дуже приємні. Вона в цілому і виглядає, і відчувається дуже витонченою. Її відверто приємно тримати в руках.

Голова тоненька, певно, найтонша з тих, якими я користувався.
А от "вуха" леза стирчать більше, ніж в будь-якій з відомих мні бритв. Мене, щоправда, це ніяк не муляє. Просто констатую факт, бо важко було це не помітити.

В роботі бритва здалася трохи агресивною, вище середнього. Лезо відчувалося на обличчі, і від того додавалося стрьому. Підбір кута звісно ж зменшує це відчуття.

Гоління з Gillette Safety Razor мені скоріше сподобалося. Хоча і не скажу, що був у великому захваті. Все ж таки відчуття леза на обличчі трохи стримує від того, щоб кайфонути по повній.

Якщо з чимось порівняти, то це мені здалося симбіозом Muhle R41 і Fatip Piccolo. Gillette Safety Razor має риси однієї й іншої бритв - рівень агресії, відчуття леза на шкірі, тримання в тоноусі, неможливість натиснути, схильність до того, щоб вкусити.

Щоправда, маю зазначити, що і лезо може грати певну роль. Для тесту я вибрав лезо того самого виробника, тільки сучасне - King C Gillette. Їх у мене як раз три штучки лишилося - по одному під кожну з тестових бритв.

Власне, чому я киваю на лезо, бо не дуже люблю в роботі леза Gillette російського виробництва. Подейкують, що King C Gillette - це Silver Blue чи Platinum в іншій упаковці. Ні з тим, ні з іншим у мене якось не склалося. Голитися ними можна, але часто виходить з дрібними пошкодженнями шкіри.
Власне, King C Gillette приблизно так і відпрацював - наче нормально, але пару цяток залишив.

Та загалом, першим голінням з Gillette Safety Razor я задоволений. Зараз, через кілька годин, відчуваю, що не все пройшло чисто, є пару невеличких пропусків. Але для першого разу незнайомою агресивною бритвою - це добре.

Далі буде будемо дивитись :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, razorblade1989, Акулов, vicbro, _yk_, ARTURIUS, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:28

Alex пише:
P&G никогда не позиционировала King C Gillette как станок для бритья. Для нее это безобасная бритва для контурирования бороды и рассматривает его как один из продуктов для стайлинга, не больше.
Припущу, що це зроблено задля того щоб у разі поганих відгуків щодо гоління, завжди можна  сказати: "Так це й не бритва для гоління".

fill та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] І як вам Біокон? Бо крем для гоління їхній був дуже вже компромісним. Зовні у тих же кольорах та стилістиці, що й ваш. Особливо цікавить порівняння запахів, якщо крем для голяння пробували теж.
Повернутися до початку Перейти донизу
Bonbon
Бувалий
Бувалий
Bonbon


Повідомлень : 266
Репутація : 14
Дата реєстрації : 24.02.2023
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:49

Який батл засобів для гоління очікується далі? :)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:53

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] І як вам Біокон? Бо крем для гоління їхній був дуже вже компромісним. Зовні у тих же кольорах та стилістиці, що й ваш. Особливо цікавить порівняння запахів, якщо крем для голяння пробували теж.

Я ж написав: дешево і сердито.
Нічого особливого в ньому немає, просто базовий зволожуючий бальзам без чогось надзвичайного в складі. Ну й без надзвичайних очікувань.

Мені потрібно було щось, що зволожить шкіру після використання спиртового лосьйону. Для цього бальзам цілком годиться.
Влітку це менш актуально, в демісезон - дуже. На зиму зазвичай беру щось жирніше, але і цей годиться. Тільки даю більше часу на те, щоб він краще увібрався шкірою.

У мене в якийсь момент закінчився попередній засіб, тож я взяв перший ліпший, який побачив, осбливо не вибирав. По аромату він спокійний, дуже тихий, схоже якийсь трав’яний.

Крем для гоління бачив, але й думки не було купувати - маю багато чого іншого, зайвий мас-маркет не особливо зацікавив. Тому порівняти за ароматами не можу.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 15:55

Bonbon пише:
Який батл засобів для гоління очікується далі? :)

Ну хто ж видає отак всі секрети? :-)

На наступний раз приготував дещо цікаве.
І є план на далі, коли це цікаве закінчиться. Його не багато, тож довго вбивати не доведеться :-)

ARTURIUS, CNPOMAHELL та Bonbon Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyПн 24 Лип 2023 - 19:59

fill пише:


До речі, так і є.
Принаймні у зовнішній комунікації вони саме так і кажуть - контуринг, стайлінг і все таке.
Щоправда, я не впевнений, що у внутрішніх маркетингових процесах вони такі самі категоричні - гадаю, що можливість використовувати її саме для гоління вони все ж тримають в голові. Просто дивляться, як далі піде діло.
Можливо, якщо все буде супер-пупер, вони змінять акценти.

(Зрештою, це не новина. Подібні зміни акцентів час від часу трапляються. Наприклад, виробник сковородок з тефлоновим покриттям (здається, то був Tefal) спершу акцентував рекламу на тому, що таку сковорідку легше мити (що дійсно правда). Але коли зрозумів, що господині на кухні бульше цінують те, що на сковорідках нічого не пригорає і потрібно значно менше олії, став наголошувати саме на цій особливості свого продукту.)

І от саме таке позиціонування King C Gillette наводить мене на думку, що великий ВКГ вони все ж не розглядають поки що всерйоз, лише придивляються, як до можливого розвитку подій.
 Ну это не совсем их первый опыт, у PG есть ещё бренд Art of Shaving, как раз для ВКГшников, так же как и контракт с Muhle на производство бритв, на первых коробках king C писалось про бритьё(в декабре будет доступ к первой упаковке, скину фото, если интересно) потом они изменили позиционирование всей линейки king C под стайлинг, переводить полноценно обратно на тешки не имеет смысла, только как сопутствующий продукт
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 25 Лип 2023 - 11:31

creativeresponse пише:

 Ну это не совсем их первый опыт, у PG есть ещё бренд Art of Shaving, как раз для ВКГшников, так же как и контракт с Muhle на производство бритв, на первых коробках king C писалось про бритьё(в декабре будет доступ к первой упаковке, скину фото, если интересно) потом они изменили позиционирование всей линейки king C под стайлинг, переводить полноценно обратно на тешки не имеет смысла, только как сопутствующий продукт

The Art Of Shaving, як я пам’ятаю, був незалежним продавцем різного голярського. І P&G купили їх кілька років тому. 
Але не пригадую, щоб вони мали якийсь серйозний успіх і диктували моду у ВКГ. Хоча, скоріше за все, свою аудиторію мали.
При чому - знову ж таки по пам’яті - вони не багато свого виробляли, якщо виробляли щось взагалі. Здебільшого вони замовляли на стороні під свою марку.

Втім, як там у них справи зараз, я не дуже в курсі. Давно про них не чув нічого.

І як би там не було, AOS, то все ж таки не Gilette зі своїм іменем на етикетці, це вже інша гра.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 25 Лип 2023 - 11:57

fill пише:


The Art Of Shaving, як я пам’ятаю, був незалежним продавцем різного голярського. І P&G купили їх кілька років тому. 
Але не пригадую, щоб вони мали якийсь серйозний успіх і диктували моду у ВКГ. Хоча, скоріше за все, свою аудиторію мали.
При чому - знову ж таки по пам’яті - вони не багато свого виробляли, якщо виробляли щось взагалі. Здебільшого вони замовляли на стороні під свою марку.

Втім, як там у них справи зараз, я не дуже в курсі. Давно про них не чув нічого.

І як би там не було, AOS, то все ж таки не Gilette зі своїм іменем на етикетці, це вже інша гра.
 У Art of Shaving aбсолютно на все контракты.
 У Gillette целевая аудитория конечно несравнимо серьезнее, но и срез нужды по AoS они могли сделать, AoS в той же сети на полках стоит не очень далеко от других брендов, но на премиальной полке, cеть этих "аптек" тоже P&G принадлежит, хотя аптеками их сложно назвать, да медикаменты там есть, но и продукты питания тоже, это скорее сравнимо с EVA, только есть медикаменты и продукты в добавок к остальному ассортименту EVA
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:06

creativeresponse пише:

 У Art of Shaving aбсолютно на все контракты.
 У Gillette целевая аудитория конечно несравнимо серьезнее, но и срез нужды по AoS они могли сделать, AoS в той же сети на полках стоит не очень далеко от других брендов, но на премиальной полке, cеть этих "аптек" тоже P&G принадлежит, хотя аптеками их сложно назвать, да медикаменты там есть, но и продукты питания тоже, это скорее сравнимо с EVA, только есть медикаменты и продукты в добавок к остальному ассортименту EVA


Тут мені взагалі важко щось сказати.
Американський рітейл я взагалі собі не уявляю. А внутрішньокорпоративні стосунки в P&G, певно, вони і самі до кінця не розуміють :-)))

Час покаже, що виросте з King C Gillette. Якщо щось виросте взагалі.
Єдине що мені здається, найближчими роками ми навряд чи побачимо якісь прориви в цьому напрямку від Gillette.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:08

fill пише:



Тут мені взагалі важко щось сказати.
Американський рітейл я взагалі собі не уявляю. А внутрішньокорпоративні стосунки в P&G, певно, вони і самі до кінця не розуміють :-)))

Час покаже, що виросте з King C Gillette. Якщо щось виросте взагалі.
Єдине що мені здається, найближчими роками ми навряд чи побачимо якісь прориви в цьому напрямку від Gillette.
Прорыва точно не будет, у них тешки это максимум сопутствующий продукт, нет экономического смысла полноценно переводить людей с товара который имеет маржу в несколько тысяч процентов на товар с маржой 30-40%
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:15

creativeresponse пише:

Прорыва точно не будет, у них тешки это максимум сопутствующий продукт, нет экономического смысла полноценно переводить людей с товара который имеет маржу в несколько тысяч процентов на товар с маржой 30-40%

Абсолютно згоден!

Тут або ж вкластися і сформувати новий ринок. І це лише за умови, що ти маєш щось неймовірне, щоб на нього вийти.

Або ж косити капусту на тому, на чому коситься, і потроху підбирати кеш в інших нішах.

Другий шлях наразі виглядає більш продуктивним.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 17 EmptyВт 25 Лип 2023 - 12:21

creativeresponse пише:

Прорыва точно не будет, у них тешки это максимум сопутствующий продукт, нет экономического смысла полноценно переводить людей с товара который имеет маржу в несколько тысяч процентов на товар с маржой 30-40%
 Я считаю, что прорыв вполне возможен т.к. Сейчас вкб опять в моде, но % вкб-шников ничтожно мал в сравнении с людьми, которые и не знают что это такое и бреются новинками из пластика всю жизнь, по этому все не соскочат с пластика на тешки и п&г особо ничего не потеряет, а вот введя на рынок тешки опять, приобретёт множество вкб-шников и это скорее будет дополнительный заработок, думаю именно кинг с и есть тот пробный камень, чтобы оценить рынок и понять нужно это компании или нет смысла охватывает и этот маленький рынок! Вот что-то типа хай пруф разорс сделают только более совершенный и уверен, что многие захотят себе тешку с идеальной эффективностью и супер мягкостью, и многие вкб-шники купят, а цена уверен будет очень адекватной т.к. И качество будет на хорошем уровне!

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 17 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: