ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 16:34

all75 пише:
Отож. От і виходить, що пересічному громадянину, який не лазить в інтернет і не їздить до європи - мило не купити, та навіть і не дізнатися що воно існує... І звідки попиту взятися? Замкнуте коло.
А пересічному то й не треба буде. Бо в часи СРСР нормальні леза мало в кого були. Бо це ж ціла пляшка горілки чи портвейну "три топори" за кошти 1 пачки нормальних лез! А з косметики того часу будуть згадуватися болгарcький Каро, Арома, чи польський Wars.
Можливо в тих, хто свого часу затрофеїв німецьке буде більше ностальгії. Чи в тих, хто бував за кордоном по роботі.
А так, касетний Жілет із пінкою виглядає космосом против пластикової бритви із лезами "Нєва". ;)

Тому це сєкта. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 16:43

CNPOMAHELL пише:
Ніні! Безпосередно у наявності (фізично) в Епіцентрі такого теж немає. Але от в Інтернет магазині Епіцентру є продавці (але не Епіцентр) в яких є голярське устатккування та інша тематика. Тобто замовляти онлайн.
Навіщо той Епіцентр зі сторонніми невідомими продавцями і платною доставкою... Якщо є перевірені інтернет магазини з безкоштовною доставкою ще й акційні ціни часто густо роблять (Мейкап, Нотіно, Ева, Розетка). Та й тут на форумі цілий список перевірених інтернет магазинів, є і зі знижками для форумчан (багато чого купував в Барберкомпані - низькі ціни, плюс ще й форумна знижка і безкоштовна доставка).

CNPOMAHELL пише:
І погоджуся із  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - в Єві таке буває. Але теж, тільки при замовленні через інтернет.
Так я і написав що затарився через інтернет (в Еві в тому числі):
all75 пише:
Вистачило інтернету і кількох сайтів: Нотіно та Єви (з безкоштовною доставкою) і Барберкомпані (з форумною знижкою та безкоштовною доставкою)...
Ще купляв на Мейкапі, Розетці та Безфабули... Та й інші магазини з форумного списку проглядав, може й ще десь купляв... Затарився так що вже немає куди складати... Так що закрив хом'яка в клітку і більше нічого не купую, хвате з мене...

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 392
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 17:45

Скажем так, при желании найти и купить не проблема - много магазинов с платной/бесплатной доставкой в течение 1-2-3 дней. А вот случайно столкнуться с бритвенной продукцией практически невозможно. 

Разве что в ТЦ оффлайн-филал барберкомпани/чуб стайл и других магазинов, ориентированных на мужскую косметику. Ну и в барбершопах тоже могут продавать продукцию от прорасо/uppercut/reuzel. 

Но это все исключения из правил. В супермаркетах-ларьках мыл ни разу не видел у нас. Крема попадались, но массмаркетовские 1-2 бренда. Даже Wars ни разу не видел...

fill, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 18:06

all75 пише:
Та й тут на форумі цілий список перевірених інтернет магазинів, є і зі знижками для форумчан (багато чого купував в Барберкомпані - низькі ціни, плюс ще й форумна знижка і безкоштовна доставка).
Читав про це. Але так і не зрозумів, що саме треба робити в барберкомпані, щоб отримати знижку. А без неї з платною доставкою дуже нневигідно. Або треба вілике замовлення робити, щоб стало трохи вигідніше в цілому.
 І форумні магазини не самі вігідні, якщо що.
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 18:22

CNPOMAHELL пише:

Читав про це. Але так і не зрозумів, що саме треба робити в барберкомпані, щоб отримати знижку. А без неї з платною доставкою дуже нневигідно. Або треба вілике замовлення робити, щоб стало трохи вигідніше в цілому.
 І форумні магазини не самі вігідні, якщо що.
Зарегистрироваться в магазине и при оплате вписать код скидки.
 Я нигде кроме барберкомпани нормальной косметики в Украине не видел, в 2020 более менее адекватные бренды были только у них, на нотино лучшее что можно было найти это был табак мыло, у у остальных были продукты уровня "лучше сполоснуться водичкой" чем пользоваться тем "г" типа прорасо
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyЧт 31 Серп 2023 - 18:46

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] в мене тоді не вийшло. А більше не купляв.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 11:15

У мене сьогодні велике прання :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, razorblade1989, Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7039
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 11:51

Приладдя зверху щось не дуже відіпралося :)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 11:55

Ruslan пише:
Приладдя зверху щось не дуже відіпралося :)

Це дизайн такий, так і має бути :-)

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 12:24

Стирка частичная. :) Несколько "приборов" не хватает включая "любимую жену"  (EJ DE89)...

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 12:49

vicbro пише:
Стирка частичная. :) Несколько "приборов" не хватает включая "любимую жену"  (EJ DE89)...

Ну так :-)
Просто сьогодні співпало, що треба помити одразу багато чого:
- Три бритви було в мене на тесті. Тож мию, щоб повернути.
- Три бритви готую відправити на тест.
- І ше одна повернулася з тесту. Мию, перед поверненням в ротацію.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 16:10

01-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Навіть і не знаю, чи вийде коротко - як піде :-)

Ось і осінь прийшла, як би банально це не звучало :-)
Домашка на літо зроблена, тож переходимо до домашки на осінь. І перша вправа - мило EWS Mardi Gras.

Це мило було зроблене в Одесі нашим артизаном Алісою. Свого часу її продукція наробила трохи галасу і жваво обговорювалася нашою спільнотою.
Останнім часом розмови помітно вщухли, і я навіть не знаю, чи продовжує Аліса досі робити мило.

Та як би там не було, залишки мила EWS ще, певно, є в колекціях багатьох камрадів. Ось і в мене таке ще лишилося :-)

Це не перше і не єдине Алісине мило, яким я користувався. Свого часу повністю добив банку Tutti Frutti, а ще кілька мил мені давали на пробу.

Сильною стороною мила EWS завжди були аромати. Зазвичай вони дуже яскраві, стійкі і подеколи несподівані.
Мило Mardi Gras мені подарували, а погодився я його взяти саме через аромат - ну дууууууже вже він мені сподобався.
Я не спец описувати аромати, але Mardi Gras мені пахне трохи томно, тепло і пряно.

Слабою стороною Алісиних мил завжди вважався спосіб його виготовлення. Подейкують, що Аліса робить мило з готової основи.
Що ж, це питання філософське, і як до цього ставитись, кожен вирішує для себе сам. Як на мене, якщо вибрано хорошу основу, то жодних проблем немає.

Щодо конкретно мила Mardi Gras, особливих питань до основи не виникає. Мило цілком робоче, дає притомну піну з притомними характеристиками. Так, це скоріше за все не рівень найкращих з найкращих, але міцним середняком  назвати можна навіть не сумніваючись. Та мабуть навіть і вище.

Ну й не можу не зазначити, що мило залите в дуже зручну банку великого діаметру. Десь, як мило Stirling чи PAA. І це великий плюс до користувацького досвіду. Після неширокої банки T.F.S. помазку Sfumato сьогодні було де розгулятися :-)

Оскільки тест раритетних Gillette-ів я закінчив, треба було брати в роботу якусь зі своїх бритв. Рука потягнулася до RazoRock German 37 Slant. А лезо вибрав собі Man Key.

Ця бритва у мене зараз посаджена на ручку Radio Knob, і ця обставина сильно змінила мій досвід гоління з German Slant.
Здававлося б, змінив одну важку ручку на іншу. Але баланс Кнопки зміщений у бік вільного кінця, і це повнісю поміняло відчуття бритви в руці. Відтак і голитися стало приємніше и спокійніше.

І хоч я не скажу, що мені дуже сподобалося лезо, але гоління в цілому вийшло дуже приємне, чисте і абсолбтно не травматичне. А в роботі зі слантами останнє для мене завжди було важкодосяжним.

А щодо леза, то воно здалося мені тупуватим і не дуже приємно тягнуло. Хоча у 89-ій недавно воно відпрацювало двічі цілком прийнятно. Побачимо, як воно буде на другому сеансі через пару днів.

Про якість гоління цілком свідчить те, що одеколон зовсім не пік, хоч я й наніс його дуже щедро.

Бальзам Floïd Vetyver Splash вже був більше для годиться :-)

От така історія :-)

P.S. Мені сьогодні так сподобався результат зі слантом, що я подумав: а чи не влаштувати собі місяць Slantember? :-)
Парочку таких бритв маю, тож одноманітно не буде. Заразом може й руки собі під сланти підрихтую.
Хто зі мною? :-)

Олександр Тернавский, Акулов, vicbro, _yk_, egoist, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 16:44

fill пише:
01-09-2023


Оскільки тест раритетних Gillette-ів я закінчив, треба було брати в роботу якусь зі своїх бритв. Рука потягнулася до RazoRock German 37 Slant. А лезо вибрав собі Man Key.

Ця бритва у мене зараз посаджена на ручку Radio Knob, і ця обставина сильно змінила мій досвід гоління з German Slant.
Здававлося б, змінив одну важку ручку на іншу. Але баланс Кнопки зміщений у бік вільного кінця, і це повнісю поміняло відчуття бритви в руці. Відтак і голитися стало приємніше и спокійніше.

І хоч я не скажу, що мені дуже сподобалося лезо, але гоління в цілому вийшло дуже приємне, чисте і абсолбтно не травматичне. А в роботі зі слантами останнє для мене завжди було важкодосяжним.

А щодо леза, то воно здалося мені тупуватим і не дуже приємно тягнуло. Хоча у 89-ій недавно воно відпрацювало двічі цілком прийнятно. Побачимо, як воно буде на другому сеансі через пару днів.

Про якість гоління цілком свідчить те, що одеколон зовсім не пік, хоч я й наніс його дуже щедро.

Бальзам Floïd Vetyver Splash вже був більше для годиться :-)

От така історія :-)

P.S. Мені сьогодні так сподобався результат зі слантом, що я подумав: а чи не влаштувати собі місяць Slantember? :-)
Парочку таких бритв маю, тож одноманітно не буде. Заразом може й руки собі під сланти підрихтую.
Хто зі мною? :-)
Ну если в сланте лезвие кажется тупым, то в ровном станке оно наверняка вообще топор топором, есть у меня тоже такие лезвия, кто-то на тест присылал, но что-то так их и не пробовал и с каждым отзывом мне все меньше и меньше их хочется пробовать))) 
На счёт Slantember - я за)))
За это сланты я и люблю, очень мягко и эффективно работают!

fill, Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:13

Эх, клинковую бритву бы вам, товарищи!   
играетесь своими кассетниками [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

fill та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:32

Kitten911 пише:

Ну если в сланте лезвие кажется тупым, то в ровном станке оно наверняка вообще топор топором, есть у меня тоже такие лезвия, кто-то на тест присылал, но что-то так их и не пробовал и с каждым отзывом мне все меньше и меньше их хочется пробовать))) 
На счёт Slantember - я за)))
За это сланты я и люблю, очень мягко и эффективно работают!

Так справ в тому, що у 89-ій лезо нормадьно відпрацювало.

Сьогодні я голився десь через годину після душу, а не зразу після нього, як зазвичай. Можливо, це зіграло свою роль.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 17:43

egoist пише:
Эх, клинковую бритву бы вам, товарищи!   
играетесь своими кассетниками [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Не-не-не-не-Неееее, пробовал я ваши клиники, интересно, красиво, но жуть как неудобно

egoist та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПт 1 Вер 2023 - 18:06

Kitten911 пише:
Не-не-не-не-Неееее, пробовал я ваши клиники, интересно, красиво, но жуть как неудобно
Дело привычки конечно. Но т- бритва тоже способна решить поставленные задачи

fill, Kitten911, Yura_, all75, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 11:48

03-09-2023

Rating: 5 / 5

Razor: RazoRock German 37 Slant
Blade: Man Key Double Chrome
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Stirling Bay Rum Oil
Lather: EWS Mardi Gras
Aftershave: Rebul Mandarine
Additional Care: Floïd Vetyver Splash Balm

Постараюсь коротко :-)

Всі учасники - незмінні з попереднього разу.
Мило EWS Mardi Gras набралося без проблем. Щоправда, цього разу я набрав його трохи менше, ніж треба було, і від цього у помазка Sfumato трохи проступив хребет. Не те, щоб він дошкуляв, скоріше просто нагадав про себе. Та це все одно не завадило набити в нього купу піни, якої з гаком вистачило на три проходи, ще й лишилося.

На другому сеансі лезо Man Key показало себе в сланті значно приємніше, ніж минулого разу. Воно не стало гострішим, але не тягнуло так сильно, як було.
Минулого разу стався збій в системі, і я голився десь через годину-півтори після душу, а не одразу після нього, як завжди. Можливо це й було причиною не зовсім задовільної роботи леза.

Ну і в цілому гоління пройшло дуже добре - чисто, якісно і знову без крові. Навіть вдалося благополучно оминути пару прищиків.
Тут, звичайно ж, добре, що я про них пам’ятав і був обережним на тих місцях. Але й бритва відпрацювала там на відмінно.

В мене не було можливості перевірити лезо Man Key у 89-ій більше двох сеансів. Але з RazoRock German 37 Slant я це зроблю. Після гоління в мене не склалося враження, що лезо вмерло і його конче необхідно замінити.

Як і завжди після хорошого гоління одеколон Rebul Mandarine зовсім не пік. Але він несподівано закінчився :-)
Його вистачило на те, об щедро нальопатися і потім ще пару разів пшикнутися. І, власне, всьо :-)
А це означає, що наступного разу мило EWS Mardi Gras буде на деякий час відкладено в бік, а в роботу піде цікавий комплект пробників - парні мило і лосьйон :-)

Якщо резюмувати про одеколон Rebul Mandarine, то це просто одеколон. В ньому немає якихось осбливих доглядальних властивостей. Але він приємно пахне - яскраво і насичено.
Ганятися я за ним не стану. Але коли якось буду в Стамбулі, то в якості недорогого сувеніру можна буде і привезти, якщо попадеться.
Ароматів у виробника є кілька. Я нюхав два чи три з них, мені сподобалися.

Після ударної дози одеколону бальзам Floïd Vetyver Splash був точно не зайвим. Навіть вирішив нанести його трохи більше звичайного - про всяк випадок :-)

От така історія :-)))

Ruslan, Акулов, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3603
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 12:21

Давно заметил, что в слантах лезвия работают дольше и стабильнее!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 12:24

Kitten911 пише:
Давно заметил, что в слантах лезвия работают дольше и стабильнее!

В принципі так і має бути.
За рахунок того, що лезо йде під кутом до напрямку руху, воно "січе" щетину, а не "рубає".
А це, очевидно, менше руйнує лезо

ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 14:03

fill пише:
Lather: EWS Mardi Gras

Якось Аліса мені розповідала, що рН її мила близько 5. Цікаво було би поміряти.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 14:04

ARTURIUS пише:


Якось Аліса мені розповідала, що рН її мила близько 5. Цікаво було би поміряти.)

В мене немає тестера, і я навіть не уявляю, де його взяти 

Можу разом з бритвами заслати залишок мила - перевіриш.
Заразом і мило потестиш

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 14:24

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] На промі.
Лакмусовий папір pH,тест - смужки
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2613
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 14:31

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] На промі.
Лакмусовий папір pH,тест - смужки

Зрозумів, дякую!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 29 EmptyПн 4 Вер 2023 - 14:35

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Є щось подібне й у аптеках. Але там для визначення pH сечі. Хоча, уп принципі, не важливо ж що саме визначати, думаю...
Також подібне може бути у місцях для садівників - де добрива продають.
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 29 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: