ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Крем для гоління Aroma For Men Viking Active

Перейти донизу 
4 користувачів
АвторПовідомлення
Акулов
Бувалий
Бувалий
Акулов


Повідомлень : 479
Репутація : 519
Дата реєстрації : 31.07.2018
Звідки : Харків

Крем для гоління Aroma For Men Viking Active Empty
ПовідомленняТема: Крем для гоління Aroma For Men Viking Active   Крем для гоління Aroma For Men Viking Active EmptyЧт 25 Травень 2023 - 13:33

Крем для гоління Aroma For Men Viking Active

Крем чудовий як на мене і зі свіжим чоловічим ароматом як на моє сприйняття.
Ментол очі не виїдає – я практично не відчуваю його.
Консистенція самого крему з тюбика - рідка.
Сама туба пластикова. Кришка загвинчується з характерним клацанням в кінці – якістно.
Піноутворення миттєве – гарна слизька піна.
Поголившись з цим кремом, я не використовую ніяких засобів після гоління - шкіра не стягнута і в чудовому стані.
Загалом як на мене: якісна бюджетна болгарська тема для гоління на теплу пору року.

Фото складу крупним планом ТУТ


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, trimmer, Oleksii, WetShaver, kardan50, Олександр Lutsk, _yk_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Gustavo
Новачок
Новачок
Gustavo


Повідомлень : 10
Репутація : 1
Дата реєстрації : 23.06.2024
Вік : 31
Звідки : Киев

Крем для гоління Aroma For Men Viking Active Empty
ПовідомленняТема: Крем для бритья Viking active   Крем для гоління Aroma For Men Viking Active EmptyПт 16 Серп 2024 - 15:23

Крем для бритья viking active имеет очень хорошие отзывы (5 звёзд) хвалят обзорщики на Ютубе и рекомендуют этот крем,ну и я решил купить сам этот крем,и оказалось что не так всё хорошо как все говорят,вообщеи крем в качественной упаковке,есть контроль вскрытия
Крышка закручивается,при закрутки слышно последний щелчек крышки,крем продается в картонной упаковке а тюбик не стальной а более гибкий (современный чтоли),производитель компания Арома Болгария,город София
Крем позиционируется для нормальной кожи.
По самому крему,крем хорошо взбивается,расход крема средненький по меркам кремов,на лице не высыхает,есть ментол, чувствуется охлаждение
Запах,ну как говорят блоггеры запах такой синий спортивный.Но запах там очень слабый,чтобы его почувствовать нужно принюхаться в чашу,если нюхать с самого [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
тюбика то запах очень почти неуловимый
По моему мнению запах очень дешёвый,такой как дезодорант для устранения запаха подмышек,точь в точь один в один,почти всем этот запах будет очень хорошо знаком,мне запах не понравился,очущался как слегка химозный
Скольжения крема на высоте,пост скольжение на высоте
После бритья немного стянуло и подсушило кожу.
Не годится для бритья с чувствительной кожей
Оценка 3 из 5,крем нормальный но из-за запаха не рекомендую,запах слишком дешёвый,очень похож на какой-то дезодорант с колёсиком под мышками.

Ruslan, WetShaver, stanislav-q, Александр 7676, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Крем для гоління Aroma For Men Viking Active Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Aroma For Men Viking Active   Крем для гоління Aroma For Men Viking Active EmptyПт 16 Серп 2024 - 17:49

А какой объем тубы 100 мл. или меньше? 
Насколько я понял, это тот же крем, что в этой теме, только немного цвет упаковки поменяли!)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 634
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44
Звідки : Станіславщина

Крем для гоління Aroma For Men Viking Active Empty
ПовідомленняТема: Re: Крем для гоління Aroma For Men Viking Active   Крем для гоління Aroma For Men Viking Active EmptyЧт 26 Вер 2024 - 9:53

Мне показалось, что с ментолом переборщили. В остальном обычный нормальный крем из мас-маркета.

WetShaver та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Крем для гоління Aroma For Men Viking Active
Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1
 Схожі теми
-
» Крем для гоління MAN KEY.
» FAX ,крем для гоління
» Крем для гоління Florena Men
» Крем для гоління Palmolive Classic
» Крем для гоління MAY for Men Extra Sensitive

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: