ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ

Перейти донизу 
+26
Изотовец
fill
romaan
Nils
CNPOMAHELL
Янеж
alex-kin
_yk_
Alfed
AMAROK
Batman
Prometheus
Yura_
2046
ARTURIUS
Ruslan
all75
egoist
Самуїл
trimmer
andreyv1979
stanislav-q
vicbro
Kitten911
ditrih_
No name
30 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Наступний
АвторПовідомлення
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyСб 23 Вер 2023 - 22:51

Alfed пише:

Сколько раз брились одним станком/на сколько побривок хватает одного, брак попадался в пачке?
Да и впринцыпе спрашивать у кого насколько хватает абсолютно бессмысленно, у меня ничего больше одного раза не живёт, при этом есть видеоблог на Ютубе где человек побрился станком БИК более 365 раз
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyСб 23 Вер 2023 - 23:14

Kitten911 пише:
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 3202928208 не хочу в слух говорить что с чем ты собрался сравнивать.... 
Смайликов реально нехватка, вместо нравится/не нравится нужно функцию смайликов добавить)))
Хайпу маэ буть! Як же ж без нього?))))

_________________
Через терни до зірок!

stanislav-q, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyСб 23 Вер 2023 - 23:20

Kitten911 пише:

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 3202928208 не хочу в слух говорить что с чем ты собрался сравнивать.... 
Смайликов реально нехватка, вместо нравится/не нравится нужно функцию смайликов добавить)))
 Не знаю я от Bic metal, в огромном восторге, если бы они выпустили стальной вариант на сменные лезвия я бы обязательно его купил, да и обычные всегда пару штук имею, никогда меня не подводили
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyСб 23 Вер 2023 - 23:22

AMAROK пише:
Если борода три и более дней - хватает на пол лица. Раздражение.
Кассетники: Мона в ручную кладь, кривыми руками бриться можно, тремор рук простительно.
Но: рвет, дёргает бороду более трёх дней, три и более лезвия сносят нах хороший слой эпидермиса, каждый день против шерсти бриться - вросшие волосы, эпидермиса почти нет. Так как стоят дорого - используются больше положенного. Далее используются тупыми раз-два в неделю. Опять вросшие волосы, прыщи красные и гнойные. На вопросы о страшной небритой, прыщавой роже ответ в стиле "Борода очень твердая, грубая". 
Ну так це клінічні запобіжності. Які ж одноразки, якщо лице не дозволяє? У інших подібне ж трапляється при використанні електробритв.
stanislav-q пише:
Согласен, кассетники совсем по-разному себя показывают в зависимости от умения бриться и понимания, что тебе лучше подходит (перерыв между сеансами бритья, подготовка кожи, средства для бритья/после бритья). Когда уже тешками научился, то и мак 3 воспринимается отлично - особенно если вовремя кассету менять, а не по 50 раз одной бриться!
І я про те. Не розумію, чтому купивши першу (чи 100ту) т-бритву, люди починають цуратися касетників? Вони прекрасно голять (якщо нема медичних заперечень). Особливо, якщо міняти касети зрідка. А то бачив я тут одного ютюбєра-вєтшєйвєра - в нього Mach 3  по 3 місяці на 1й касеті, та й одноразками по місяцю прекрасно голить. ;)
creativeresponse пише:
Bic metal шикарная одноразка, для меня лично уделывает многие тешки, единственный минус очень лёгкая, а так в разы еффективнее чем тотже Кинг с, которым мне нужно проходов 5-6 сделать чтобы до дфс побриться, с БИК метал 2 прохода
Так. Дуже приємна штука. Хоча так, вага після тешок змушує давити більш ніж треба.
ARTURIUS пише:
Лежить в мене вже місяці три.. Все не наважусь її порівняти з Вектором.))
Буде дуже смішно, якщо вона ще й переможе твого "Вектора". Що тоді робити будеш? Бо на ціну Вектору можна тух BICів років на 25 накупити купку.  ;)
Kitten911 пише:
Смайликов реально нехватка, вместо нравится/не нравится нужно функцию смайликов добавить)))
Підтримую. Дуже напрягає відсутність смайлів замість так\ні.
Alfed пише:
Сколько раз брились одним станком/на сколько побривок хватает одного, брак попадался в пачке?
Скажу за себе. Декілька пачок було з різною кількістю. Потім всеж на теж BIC але вже касетники перейшов. Браку не було ні там ні там. Одною  Бік Метал 2-3 рази компортно було. Бік Касетник може й усі 5.
При цьому купував ще 1разові Вілкінсони -ті й на 1й раз не голили. Дорки трохи кращі але теж не дуже (ми все ще про 1разки). Були ще навіть нонейми з Китаю. Там навіть видно, що колись на пластиковій формі (ручки) був напис Gillette, але його прибрали. Але напис запросто вгадується. Теж прекрасно голили. Може це якраз є підтвердженням тих самих міських байок про те, що вночі китайці кліпають фірмУ без назви на тих же верстатах та прокатному стані для себе. ;)



stanislav-q, Kitten911 та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyНд 24 Вер 2023 - 15:10

creativeresponse пише:

Мне любого лезвия или станка хватает только на один раз, будь то мак 3, DE, или Artist club.
Серйозно? Навіть SE тільки раз витримує?

Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyНд 24 Вер 2023 - 22:03

Ruslan пише:

Серйозно? Навіть SE тільки раз витримує?
 Да , я уже об этом писал и неоднократно, что и Artist club одноразовый у меня, с правками можно на 2 раза растянуть, но в этих танцах смысла не вижу, если тратить время на правку то уже лучше взять клинковую, лезвия же я беру когда мне править лень
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПн 25 Вер 2023 - 12:07

creativeresponse пише:
...если тратить время на правку то уже лучше взять клинковую...
Клинкова хоч витримує до кінця гоління? :)

trimmer, stanislav-q, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПн 25 Вер 2023 - 12:21

Ruslan пише:

Клинкова хоч витримує до кінця гоління? :)
Шутки шутками, но неоднократно читал как опаснобрейцы правят бритву между проходами
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПн 25 Вер 2023 - 13:05

zuluz пише:
Сьогодні мав досвід цікавий, надивившись блоггерів по тематиці гоління спробував одночасний тест обох станків, R6s 3 плита (лезо перо) vs GKC ( лезо gsb), мило прорасо червоне, був реально здивований результатом. 
Не зовсім правильний тест вийшов. Потрібно тестувати з однаковим лезом. А так, можливо, це була різниця між лезами а не станками. Раджу провести ще раз тест, але вже з однаковими лезами. І ще - поміняти сторони обличчя: ту яку голили Роквелом - тепер голити Кінгом і навпаки. Бо права/ліва сторони можуть накладати свої ньюанси. 
До речі, ручка в Кінгу подобається/не подобається/викликає дискомфорт? Якщо ручка викликає дискомфорт, то і ручку потрібно замінити для нормального тесту. Ручка може значно змінити сприйняття станка/процесс гоління/результат.
А там дивись, і Кінг покладе Роквела на лопатки. )))

vicbro, Kitten911, Yura_ та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПн 25 Вер 2023 - 23:48

Мені по всьому кращий Кінг, ручка, механіка, ціна врешті врешт та й якість гоління.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyВт 26 Вер 2023 - 7:25

zuluz пише:
Мені по всьому кращий Кінг, ручка, механіка, ціна врешті врешт та й якість гоління.
Скоріше Кінг потрібно порівнювати з 4 плитою Роквелл. 
Які взагалі Роквелл викликає емоції?
Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyВт 26 Вер 2023 - 16:56

ARTURIUS пише:

Скоріше Кінг потрібно порівнювати з 4 плитою Роквелл. 
Які взагалі Роквелл викликає емоції?
Мені чомусь здалося, шо третя плита роквелу не дотягує по агресіі до кінг с, спробую на 4 завтра.
На разі висновку по роквелу не роблю, бо не користувався всіма можливостями його.
На цьому єтапі типу третя плита тільки обкатана разів пʼять.

stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyВт 26 Вер 2023 - 20:17

Мне что роквелл тройка что кинга +- одинаковые.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyВт 26 Вер 2023 - 20:27

zuluz пише:

На разі висновку по роквелу  не роблю
Невже взагалі не викликає ніяких емоцій?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyВт 26 Вер 2023 - 21:25

ARTURIUS пише:

Невже взагалі не викликає ніяких емоцій?
Ємоції викликав кінг, позитивні, мега позитивні, то у що перший який подарував гоління чисте, як на мене.
А по роквелу, крім бажання виставити в барахолку, ємоцій поки не має.
Тести з плитами закінчу, тоді і прийму рішення.

ARTURIUS, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyВт 26 Вер 2023 - 21:41

Але по роквелу видно, що річ монументальна, якісно зроблена.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 18:44

Всім хто хвилювався, повідомляю, роквел лишився на полці, для подальших випробувань, ба навіть більше, йому була замовлена підставка, щоб тією красою і дружина любовалася, а не тільки я її тюбиками.
Плануєтся урочисте відкриття мила оріджінал, а хіба годится оріджінал на джилеті тестить!
Будем по багатому!

В цілому разум переміг маразм, прийняв рішення протестить більш детально всі плити і не по одному разу, для повноти картини та розуміння, а не вхопить по вершках, як в цілому и вийшло.

stanislav-q, ARTURIUS, Shave Master, Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 19:03

Да, лучше оставь себе хотя бы на полгодика, со временем 6S (как и любой другой) для тебя может заиграть другими красками. Да и если захочешь продать, цена сильно не поменяется - хоть ща продашь, хоть через пару лет. Новый точно дешеветь не будет, соответственно и Б/У предложения подтянутся вверх по цене... :)

Prometheus, ARTURIUS, Kitten911 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyЧт 28 Вер 2023 - 19:36

Мудрое решение!
Повернутися до початку Перейти донизу
AMAROK
Бувалий
Бувалий
AMAROK


Повідомлень : 288
Репутація : 25
Дата реєстрації : 24.10.2020
Вік : 45
Звідки : УКРАЇНА

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПт 29 Вер 2023 - 1:34

Я опыта по бритвам такого, как у многих здесь, не имею. Набивал руку на Wilkinson пластиковый, потом сразу на Rockwell 6s. На нем и остановился. Во многом из-за практичности, универсальности по лезвиям (ест практически любые, кроме своих родных 😁🤣) Но по Роквелл опыт за два года большой. И как сказал stanislav-q, со временем бритва просто сияет новыми красками. Если недельная оброслость - шестая плита всё сметает. Если через два-три дня - четвертая сдувает. А на каждый день (бреюсь в основном каждый день, утром) - вторая плита нежно гладит, впечатление что только снимаешь пену, а не бреешь. Это все при условии бритья от крышки. От крышки просто нежнейшее бритье.
По этому, я считаю, что оценить наверняка бритву за два-три дня очень трудно

stanislav-q, Kitten911, Alfed та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПт 29 Вер 2023 - 8:31

Дякую за поради, якби ж розжувати той термін «від кришки», я то інтуїтивно здогадуюсь але поки не побачу малюнок чи іншу візуалізацію, то важко осягнути.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПт 29 Вер 2023 - 8:39

zuluz пише:
Дякую за поради, якби ж розжувати той термін «від кришки», я то інтуїтивно здогадуюсь але поки не побачу малюнок чи іншу візуалізацію, то важко осягнути.
Ставим крышкой станок к лицу и медленно опускаем в сторону гарды до зацепа лезвия
Повернутися до початку Перейти донизу
_yk_
Бувалий
Бувалий
_yk_


Повідомлень : 102
Репутація : 9
Дата реєстрації : 05.09.2020
Вік : 52
Звідки : Чорноморськ

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПт 29 Вер 2023 - 9:35

З Rockwell 6s ще можна погратись таким методом:
перший прохід робимо на 5 або 6 плиті, а другий третій проходи берем 3 чи 4 плиту.
Головне експериментувати ))

AMAROK, andreyv1979 та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПт 29 Вер 2023 - 10:14

zuluz пише:
Дякую за поради, якби ж розжувати той термін «від кришки», я то інтуїтивно здогадуюсь але поки не побачу малюнок чи іншу візуалізацію, то важко осягнути.
Звук такий собі (щось скрегоче, але не сильно), проте відео корисне:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ruslan, _yk_ та No name Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
No name
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 148
Репутація : 1
Дата реєстрації : 14.08.2023
Вік : 42

Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 Empty
ПовідомленняТема: Re: Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ   Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ - Сторінка 11 EmptyПт 29 Вер 2023 - 11:29

Сьогодні підійшов до гоління більш вдумчиво, заколотив прорасо червоне до консистенції сметани густої, поставив четверту плиту, і в три проходи, не давлячи і не спіша, пройшов. Часу трошки зайняло але результат звісно дивовижний, ну от шкіра як у малюка.
Звісно в догляд по шкірі додався оріджінал лосьон, добряче обсмалив шкіру та після нього преп і така гладь вийшла, аж не вірится, що таке взагалі можливо, просто не можу знайти за що зачіпитися пальцю по шкірі.
В цілому, як пише сама стара книжка, по Вірі Вашій Вам воздастся!
Якщо віриш в чисте гоління, то воно прийде само до тебе, з часом.

stanislav-q, _yk_, AMAROK, ARTURIUS, Kitten911 та DenysKorap Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Бортжурнал новачка або мій досвід ВКБ
Повернутися до початку 
Сторінка 11 з 16Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Наступний
 Схожі теми
-
» Стартовий набір новачка. Як варіант...

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: