ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Только Yaqi

Перейти донизу 
+12
egoist
Ruslan
Yura_
WetShaver
vicbro
mad_fish
ARTURIUS
all75
SurferUa
fill
blind_d
Polosatiy
16 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
АвторПовідомлення
[SV]
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.10.2024

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 19:23

Дякую за відповіді.

fill пише:

P.S. І, здається, ця бритва не Scalloped називається.
Polosatiy пише:
Только как заметил [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] на фото у вас одна бритва,а спросили вы про другую.

Так, можливо і наплутав назву, бо назву взяв з оголошення на OLX, а артикул з сайту магазина.

Polosatiy пише:
у Yaqi больше 10 голов по 200 гр

Якщо не брати до уваги Aliexpress, то дешевше 288 грн голів не знайшов. А ще ж треба підібрати ручку, і теж по "адекватній" ціні їх не бачив.
King C підкупає ціною та відгуками, але ручка зовні зовсім не подобається. Мені більш подобаються такі, як у станка з мого фото.


Останній раз редагувалося: [SV] (Пн 14 Жовт 2024 - 19:29), всього регувалося 1 раз(-и)
Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Частий гість
Частий гість
SurferUa


Повідомлень : 67
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 19:26

PS: обираю бюджетний станок в якості першого. Вибір не дуже великий, поки що око зачепилось за gillette king c, цей yaqi та, можливо, щось з станків pearl. 
[/quote]

У Яки есть копия  Gillette Old Type (SRH06). Она мне больше нравится, чем копия R89. Но мне ни одна версия R89 не нравится.
Повернутися до початку Перейти донизу
[SV]
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.10.2024

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 19:43

SurferUa пише:
есть копия  Gillette Old Type (SRH06). 
Відкритий гребінь поки не хочу. Я навпаки дивився на SRH05. Але така ручка, як на фото, коштує близько 600 грн. Разом з головою виходить близько 900 грн, що вже не дуже підпадає під категорію бюджетного придбання в якості першого т-подібного станка.
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 322
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyПн 14 Жовт 2024 - 21:47

Який в вас бюджет і що конкретно ви хочете?Маю купу всюго і думаю знайдемо вам щось під ваш бюджет і бажання.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1176
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 8:53

SV, если ограничен сильно в средствах для первого станка, то может лучше взять такой вариант
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
за 500 грн получишь станок с головой из замака, аналог Разорок Мамба70, и нержавеющей ручкой, подобной ручке Роквелл 6С.
Голова мягкая и комфортная, если на каждый день - то огонь, если в ББС, то нужно стараться... Это вариант по акции "Choice".
Такой же вариант в магазине без Choice" 20 долл.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin, Yura_ та [SV] Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1176
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 9:09

SV, в качестве первой можно взять до 500 грн. что-нибудь из Baili 176, 191 или у Шлюза что-то подобное...

[SV] Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 322
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 9:25

Вот тоже хороший вариант,со скидкой меньше 400гр , можно сказать халява
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin, Yura_ та [SV] Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Serhij
Новачок
Новачок
Serhij


Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.04.2024
Звідки : Запоріжжя

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 17:39

vicbro пише:
SV, в качестве первой можно взять до 500 грн. что-нибудь из Baili 176, 191 или у Шлюза что-то подобное...
Лучше уж King С Gilette, а Baili 176 подходит только для генерации раздражения на коже

[SV] Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2647
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 17:44

Serhij пише:

Лучше уж King С Gilette, а Baili 176 подходит только для генерации раздражения на коже

Мав обидві. Не погоджуюсь абсолютно!
Дві чудові бритви. Обидві м’якенькі, не з простим, але можливим BBS.

Wolfskin та vicbro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Serhij
Новачок
Новачок
Serhij


Повідомлень : 9
Репутація : 0
Дата реєстрації : 14.04.2024
Звідки : Запоріжжя

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 18:03

King С Gilette більш універсальна, велика вірогідність що не відштовхне людину. Baili 176 занадто м'яка, потребує трохи ретельнішого підбору лез. В мене теза "до м'якого станка бери гостре лезо" не спрацювала, довелось поміж гострих повибирати, і я б не сказав що на 100% задоволений результатом. Та і судячи з гілки про Шлюз я не один такий. Лише моя субєктивна думка я б почав з Gilette як перший станок

Wolfskin, Alejandro та [SV] Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
[SV]
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.10.2024

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyВт 15 Жовт 2024 - 19:55

Дякую всім за відповіді.
Нажаль, до мого регіону нема доставки з aliexpress. Так би було простіше і дешевше щось обрати для себе. Взагалі, я не поспішаю з придбанням. Потроху читаю форум, дивлюсь огляди і потім зроблю зважений вибір.
PS: ще тільки освоююсь на форумі і мабуть далі не варто флудити в даній гілці. Можливо, напишу пост в гілці вибір станка або створю БЖ.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1176
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyСр 16 Жовт 2024 - 8:20

Нажаль, до мого регіону нема доставки з aliexpress. 

Позвольте еще пару слов об этом. Если нужно сделать доставку в регион, для которого Алиэкспресс не проводит оплату, то это решается просто. В адресе доставки все остается оригинальным кроме города. Указываете город Киев, район Киев, а все остальное остается от правильного адреса, самое главное - это индекс должен быть Ваш. Все идет по индексу. В наш регион тоже не принимают оплату, с городом Киев все доходит без проблем. Это просто для информации, чтобы Вас это не отпугивало.

WetShaver, Wolfskin, all75, Stormfild, Meo та Serhij Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 322
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyСр 16 Жовт 2024 - 16:52

Или как крайний вариант попросить кого то купить,я без проблем без денег с вашей стороны куплю и пошлю любой почтой наложкой.Как показала практика идут они из офф магазина 10-15 дней.
Повернутися до початку Перейти донизу
[SV]
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.10.2024

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyСр 16 Жовт 2024 - 18:10

Polosatiy пише:
Или как крайний вариант попросить кого то купить,я без проблем без денег с вашей стороны куплю и пошлю любой почтой наложкой.Как показала практика идут они из офф магазина 10-15 дней.
Спробую ще зробити замовлення і, якщо вже не вийде, то мабуть і справді звернусь за допомогою. Дякую Вам.
Подивлюсь варіанти на Алі і напишу, щоб більш досвідчені люди порадили оптимальний варіант.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
[SV]
Новачок
Новачок
avatar


Повідомлень : 6
Репутація : 0
Дата реєстрації : 13.10.2024

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyПт 18 Жовт 2024 - 23:13

Подивився бритви/станки (також окремо голови та ручки) на Алі і щось нічого не зачіпило. Та й ціни не дуже радують. Тобто, не пригледів нічого кращого та дешевшого, ніж запропонували форумчани. Звісно, якщо фінанси дозволяють, то підібрати для себе щось більш-менш пристойне можна. Але це наразі не мій випадок.
Більш всього сподобався станок від Yaqi chrome stainless steel handle, опис якого є на першій сторінці цієї теми. Ціна виходить за бюджет, і це ще з вітальною пропозицією (welcome deal). Є ще такий саме станок з ручкою з латуні. Гарний варіант і ціна прийнятна, але ж хочеться кращого. Можливо, треба почекати 11.11 та подивитись чи будуть знижки.
Майже флуд:
Буду мабуть "моніторити" ціни на Алі, може буде вигідна пропозиція. Далі подивимось.
Повернутися до початку Перейти донизу
SurferUa
Частий гість
Частий гість
SurferUa


Повідомлень : 67
Репутація : 0
Дата реєстрації : 28.09.2022
Звідки : Киев

Только Yaqi - Сторінка 6 Empty
ПовідомленняТема: Re: Только Yaqi   Только Yaqi - Сторінка 6 EmptyПт 18 Жовт 2024 - 23:59

PS: baili, shlyuz та pearl поки не розглядаю.[/spoiler]
Буду мабуть "моніторити" ціни на Алі, може буде вигідна пропозиція. Далі подивимось.[/quote]

Я покупал такой станок на форуме ради лёгкой ручки. Но попробовал, разумеется, и целиком. Понравился больше ,чем 89-е головы. Это, кажется , аналог одной из версий Джиллет Тек, но лучше, чем Тек от Бейли (Шлюз). Преимущественно бреюсь агрессивными станками. Этот станок (на Али видел вообще за 130 грн) на удивление понравился:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Только Yaqi
Повернутися до початку 
Сторінка 6 з 6Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Схожі теми
-
» SOTD листопад 2020
» Уход за кожей лица 40+ и не только
» Yaqi Thalia і ручка Yaqi Lancelot SS
» Yaqi sentinel OC
» Станки китайських виробників

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: