ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Лезвия Wilkinson Sword

Перейти донизу 
+30
Jeemye
Pauls
Danny
Alex
Alejandro
KHSN
andreyv1979
bulldog38
egoist
Изотовец
ditrih_
m-2020
razorblade1989
by.Andrew
Андроний
Lisabon
Андрій-Бердичів
Andrey_Ukraine
Феникс
Oleksii
ASV
Viktor
Prometheus
Evgen
xxtoyxx
Сэм
Сергій (Вінниця)
Minelay
Денис К.
Ruslan
34 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
АвторПовідомлення
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 388
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyПт 27 Вер 2024 - 15:59

CNPOMAHELL пише:
Так це трохи не те, що описувалося вище. Лезо спочатку агресивне, потім згодом трохи тупиться і стає більш комфортним. Мені на форумі навіть рекомендували леза, які для мене занадто неприємні трохи тупити на корку.

Просто з цього опису виглядає, ніби ви дістали наперед гостре лезо з конвертика, воно трохи полежало собі у куточку, та й стало одразу прийнятним на дотик. :)

Ну я там в первом сообщении писал что нужно время чтобы оно выправилось и сгладились углы, имелось в виду что это "время" не на полке, а в процессе бритья) отсюда наверное и путаница) но в последнее время действительно не всегда получается нормально переводить мысли в текст.. Да, про корку что-то такое в бортовике припоминаю, хоть и не совсем понятно как это реализовать на практике не испортив новенькое лезвие, как-то проще об себя затупить или заострить)


vicbro пише:
В том, что некоторые лезвия на второй, третий сеанс бритья  бреют комфортнее, чем в первый, нет никакой загадки и это известный факт. И это определяется не тем, что оно "полежало". Feather не обладает таким свойством т.к. оно самое острое на первом применении, а потом довольно быстро тупится. Другие лезвия наоборот - после первого сеанса острота их повышается и на втором и третьем сеансе они более комфортные. Еще можно предположить, что как-то кромка изменяется в лучшую сторону после первого бритья. Но это предположение. А изменения остроты разных лезвий до и после двух сеансов бритья - это не предположения, а факт, измеренный с помощью специального оборудования.

С информацией по данному вопросу почти не сталкивался, поэтому описал в основном свои наблюдения. Бегло полистал раздел, и да, на форуме есть тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], где это уже обсуждалось. Но если есть ссылки на другие первоисточники или как выше говорилось "оригинал", то тоже не прочь ознакомиться)


P.S. Сегодня появились такие догадки, что проблемы могли начаться после замены мыла, как-то упустил этот момент, видимо новое не размягчает нормально щетину, и не такое густое и гелеобразное, отсюда и травмирование.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1057
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyПт 27 Вер 2024 - 16:30

vicbro пише:
 Feather не обладает таким свойством т.к. оно самое острое на первом применении, а потом довольно быстро тупится.
Є думка, що японські леза (Feather, KAI) просто трохи ширші за конкурентів. Тому відчуваються більш гострими. Так, це долі мм, але цього достатньо.

PS: До речі теж виглядає як міська легенда\байка.
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 311
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyПт 27 Вер 2024 - 18:44

Гаразд. А ось таке, довго меркував. Шо таке вибрація- це як правило сінусоїдальни рухи, як в одному (+) так і в другому (-) напрямку. До чого я. Лезо грається в бік шкіри і в бік повітря (мила). Такимм чином або більш зануруювається в епідерміс або навпаки по верхньому отрізку щетини. При цьому чим  "пивуче" тим більша вибрація, тим хуже. Я прав? "Вилет" леза має значення, амплітуда більше, якшо вилет більше. А може я не прав. Ось таке. Вибачте 50 років не вчив українську, зараз пробую.

bulldog38, Yura_, CNPOMAHELL, tasogare та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1057
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyПт 27 Вер 2024 - 21:01

KHSN пише:
Такимм чином або більш зануруювається в епідерміс або навпаки по верхньому отрізку щетини. При цьому чим  "пивуче" тим більша вибрація, тим хуже. Я прав
Думаю не все так одностайно тут. Наприклад, РПЛ (Рапіра) доволі співоче лезо. При цьому немає проблем ним виголитись, якщо виконані певні умови. А співає воно будь-де: і в бритвах де  голить, і в бритвах де не голить.

Meo Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 311
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyСб 28 Вер 2024 - 11:59

Я вважаю тут товщина леза, потім склад металу, як зажато лезо в станке.

CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1057
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyСб 28 Вер 2024 - 12:53

KHSN пише:
Я вважаю тут товщина леза, потім склад металу, як зажато лезо в станке.
Думаю, трохи більше розбіжностей ніж ці. Бо японська сталь використовується не тільки в японських лезах. Та й товщина може бути різною. А так, були б ще схожі леза від інших виробників. Може сама технологія виготовлення дещо відрізняється. Чи покриття. Бо, наприклад, ті ж німецькі леза Mühle мені дуже схожі на німецькі ж Wilkinson. З-поміж сотень лез може і не вгадаю. Але якщо буду знати, що там є німці, немала вірогідність, що, хоча б, до певної купки відкладу.

KHSN та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 388
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 Empty
ПовідомленняТема: Re: Лезвия Wilkinson Sword    Лезвия Wilkinson Sword  - Сторінка 4 EmptyНд 29 Вер 2024 - 18:47

KHSN пише:
Я вважаю тут товщина леза, потім склад металу, як зажато лезо в станке.

Наверное это одна из причин почему хотелось бы со временем попробовать перейти на Vector и лезвия Artist Club, тут и фиксация надежная и лезвия усиленные, и благодаря узкой голове маневренность высокая.


CNPOMAHELL пише:
Думаю, трохи більше розбіжностей ніж ці. Бо японська сталь використовується не тільки в японських лезах. Та й товщина може бути різною. А так, були б ще схожі леза від інших виробників. Може сама технологія виготовлення дещо відрізняється. Чи покриття. Бо, наприклад, ті ж німецькі леза Mühle мені дуже схожі на німецькі ж Wilkinson. З-поміж сотень лез може і не вгадаю. Але якщо буду знати, що там є німці, немала вірогідність, що, хоча б, до певної купки відкладу.

В теме [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] есть неплохая раскладка по производителям стали для лезвий, Wilkinson я так понял использует американскую сталь.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Лезвия Wilkinson Sword
Повернутися до початку 
Сторінка 4 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4
 Схожі теми
-
» Леза Gillette Wilkinson Sword
» Помазок Wilkinson Sword
» Wilkinson Sword Classic и аналоги
» Вінтажні бритви Wilkinson Sword
» Wilkinson Sword Empire de Luxe.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ЛЕЗА ДЛЯ БРИТВ ТА ШАВЕТОК :: Двосторонні леза DE Razor-
Перейти до: