ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 King C Gillette

Перейти донизу 
+62
Stormfild
vsx
WetShaver
Polosatiy
blind_d
razorblade1989
Wolfskin
Alex
Batman
AMAROK
lightheadedness
Meo
Володислав
Pauls
Soolss5
Windigo
stanislav-q
takumar
Изотовец
Bodjja
Yura_
Alfed
Сэм
hlopets
Alejandro
q7819
Kakoyto_paren__
CNPOMAHELL
Sadko
2046
Jeemye
Armadilla
Shave Master
РустВр
Flash212116
shklyarov
Caonima
Соло
stinger
volff76
Eisener_Gustav
all75
wakidzasi
KHSN
trimmer
Денис К.
Sauvage
Ruslan
Акулов
fill
alexzu37
fran.ivan.ua
Олександр Lutsk
kardan50
ditrih_
egoist
iezuit197
Yevhen_85
vicbro
Skazo4nik
Kitten911
ARTURIUS
66 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Наступний
АвторПовідомлення
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 22
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСр 7 Вер 2022 - 20:09

fran.ivan.ua пише:
KHSN пише:
Кто продавец?
Та на олх же ж.
Може чекає поставку?
Повернутися до початку Перейти донизу
Jeemye
Бувалий
Бувалий
Jeemye


Повідомлень : 226
Репутація : 22
Дата реєстрації : 06.11.2021
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСр 7 Вер 2022 - 20:47

Мені приїхало сьогодні, за 5 днів з урахуванням вихідних
fran.ivan.ua пише:
РустВр пише:
Знову є набори по 250 грн. Налітай забирай https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/podarochnye-nabory-gillettepodarochnyy-nabor-dlya-uhoda-za-telom-gillett-IDPpiqJ.html
Шось я замовив. Дані написав. Продавець сказав шо відправив і... нічого. Вже днів 5.
В когось ще таке є?)

fran.ivan.ua Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 8:40

vicbro пише:
Хлопцы, а зачем вам несколько одинаковых станков? Дешево, да, но зачем даже дешево они? Будут лежать...
Це навіть не дешево, а задарма, і навіть менше. Віднімаємо вартість гелю (на Нотіно 350, на Аліекспрес 500 грн) і вартість лез (на Нотіно або Мейкап приблизно 100 грн)...
250-350-100="-200 грн" виходить за сам станок... І доставка безкоштовна.  Тому можна взяти, хоча б один на попробувати, або парочку - нехай лежить про запас, або на подарунок. В мене вже один є (купував в кінці минулого року такий самий набор за 450 грн), станок подобається (гель і леза неподобаются - на подарунок), тому замовив ще один. Не бачу причин відмовитися від гарного і безкоштовного станка (нехай лежить).

fran.ivan.ua пише:
Шось я замовив. Дані написав. Продавець сказав шо відправив і... нічого. Вже днів 5.
В когось ще таке є?)
Якщо ОЛХ доставкою замовляли, то в замовленні повинен з'явитися трек номер для відстеження посилки. Я замовляв Укрпоштою, продавець відправив через день, після замовлення, але трек номер зявився одразу.

Yura_ та shklyarov Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 12:18

all75 пише:
vicbro пише:
Хлопцы, а зачем вам несколько одинаковых станков? Дешево, да, но зачем даже дешево они? Будут лежать...
Це навіть не дешево, а задарма, і навіть менше. Віднімаємо вартість гелю (на Нотіно 350, на Аліекспрес 500 грн) і вартість лез (на Нотіно або Мейкап приблизно 100 грн)...
250-350-100="-200 грн" виходить за сам станок... І доставка безкоштовна.  Тому можна взяти, хоча б один на попробувати, або парочку - нехай лежить про запас, або на подарунок. В мене вже один є (купував в кінці минулого року такий самий набор за 450 грн), станок подобається (гель і леза неподобаются - на подарунок), тому замовив ще один. Не бачу причин відмовитися від гарного і безкоштовного станка (нехай лежить).
По моему мнению неправильные рассуждения о цене станка.
Станок в любом случае стоит 250грн! Если бы Вы продали гель и лезвия по приведенным выше ценам и получили живые деньги, то он был бы бесплатным, а так это только уговаривание самого себя...
А спрашивал я потому, что 250грн потратили и никакой сатисфакции от этого не получили, ну разве что самоубеждение о "бесплатности". Исходя из качества этого станка и при соответствующем уходе он прослужит не менее десятка лет и более. Поэтому в "запас" покупать еще один такой же - сомнительный выиграш. Здесь, вероятно, больше играет роль любовь к покупке чего-то по шаровым ценам + GAS...

РустВр, Соло, Олександр Lutsk та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 13:23

vicbro пише:
Если бы Вы продали гель и лезвия по приведенным выше ценам и получили живые деньги, то он был бы бесплатным, а так это только уговаривание самого себя...
У всех ситуации разные. В моем случае продавать гель не выгодно. Поскольку скоро новый год и придётся покупать что то на подарки, например этот же гель за 500 грн. Первый гель я подарил отцу, он на седьмом небе от счастья. Второй подарю брату. Станок и лезвия могу продать, подарить или выкинуть, поскольку уже получил выгоду, очень удачно купил гель, не за 500 грн, а за 250 грн.

Jeemye Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 15:50

Вообще не понимаю этой темы покупания станков чтобы лежал)))
Даже за эти копейки, ну купил ну положил и что дальше..... Мне подарили этот станок, у меня он тоже лежал и я долго думал что с ним делать и решил, что как он ко мне пришёл, так он и уйдёт, так что запустил его по кругу всем желающим, вернее достался он Игорю ( Egoist ), а дальше пошёл покорять лица всех желающих)))
Дажи мои Одесские корни не заставили меня его повторно купить, хотя признаюсь честно мысли такие были, но я не нашёл ни одного аргумента за))

РустВр, vicbro, Янеж, ditrih_, all75 та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
2046
Постоялець
Постоялець
2046


Повідомлень : 616
Репутація : 84
Дата реєстрації : 27.06.2020
Звідки : Kyiv

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 17:50

Придбав у цього продавця з OLX на подарунок King C. Перед тим як дарувати, вирішив спробувати. Багато казати нема чого, лише позитивні відгуки.

Для новачків я би безперечно рекомендував його. 
Якщо б в мене був вибір мати цей станок чи R89, я би однозначно обрав саме King C. Комфорт вище ніж у 89, а ефективність не поступається взагалі. Стосовно ручки, то і у 89 і Кінгу мені не дуже подобається, але звикнути можна. Якість станку для мене здалась краща ніж у 89. 

В цілому, можна було б мати його, як единий інструмент для гоління в арсеналі.

vicbro, Соло, Янеж, wakidzasi, ARTURIUS, Kitten911, ditrih_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 8 Вер 2022 - 18:28

Kozachok пише:
 Стосовно ручки, то і у 89 і Кінгу мені не дуже подобається, але звикнути можна. 


До ручки в Кінгу звикнути можна без проблем - коли мав його на тесті, то два-три сеанси мені на то вистачило.
А от у 89-ій, якщо взяти Edwin Jagger, то ручку під себе можна підібрати зразу.
Я свою 89-ту брав у Greys-і. Перемацав усі, і взяв ту, що найкраще лягла в руку. Це і досі моя  найулюбленіша бритва.
А Кінг мені з тестів теж сподобався. Тому за ці 250 копійок просто гріх було не взяти :-)

Янеж, 2046, ARTURIUS, fran.ivan.ua, Yura_, all75, Jeemye і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 22
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПт 9 Вер 2022 - 9:20

Ну брати кілька бритв, це ризонно тільки якщо комусь хочеш в майбутньому подарувати( підсадити на класичне вологе гоління), а купувати для себе, ну мені здається це ідея 30/70. Хоча зараз користуюсь цим станком і повністю ним задоволений, хоч і знаходжусь в процесі знаходження свого дзен в плані лез.
Повернутися до початку Перейти донизу
egoist
Живе тут
Живе тут
egoist

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3005
Репутація : 181
Дата реєстрації : 21.02.2021
Вік : 36
Звідки : Днепр

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПт 9 Вер 2022 - 9:42

Брати 1 чи 2 чи 15 - це питання лише того, хто купує. І немає сенсу шукати сенс в діях  інших людей.


Останній раз редагувалося: egoist (Пт 9 Вер 2022 - 9:43), всього регувалося 1 раз(-и) (Причина : корегування)

Соло, Sauvage, fran.ivan.ua, all75, Flash212116 та lightheadedness Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/egoist_shaving?utm_source=qr&igshid=NG
Flash212116
Новачок
Новачок
Flash212116


Повідомлень : 43
Репутація : 0
Дата реєстрації : 12.08.2022
Вік : 22
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПт 9 Вер 2022 - 10:42

egoist пише:
Брати 1 чи 2 чи 15 - це питання лише того, хто купує. І немає сенсу шукати сенс в діях  інших людей.
Ну звичайно, я просто мав на увазі, якщо беруть 3 бритви однакові... Але це особисто моя думка не нав‘язую її комусь.

egoist Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 437
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:16

Кінгу ручку з нержі,фізер,і буде пушка-ракєта
Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:44

Соло пише:
Кінгу ручку з нержі,фізер,і буде пушка-ракєта
Це ж скільки тоді буде вага станка?)
Вона й так не маленька)
Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 437
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:47

fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Кінгу ручку з нержі,фізер,і буде пушка-ракєта
Це ж скільки тоді буде вага станка?)
Вона й так не маленька)
Ви жартуєте ? Довга рідна ручка важить приблизно як коротка нержавійка Разорок
Повернутися до початку Перейти донизу
fran.ivan.ua
Бувалий
Бувалий
avatar


Повідомлень : 272
Репутація : 11
Дата реєстрації : 30.08.2021
Звідки : Золотоноша

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:49

Соло пише:
fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Кінгу ручку з нержі,фізер,і буде пушка-ракєта
Це ж скільки тоді буде вага станка?)
Вона й так не маленька)
Ви жартуєте ? Довга рідна ручка важить приблизно як коротка нержавійка Разорок
Не знаю, мені і ця нормальна)

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyПн 12 Вер 2022 - 16:52

fran.ivan.ua пише:
Соло пише:
Кінгу ручку з нержі,фізер,і буде пушка-ракєта
Це ж скільки тоді буде вага станка?)
Вона й так не маленька
Удельный вес нержавейки как правило не больше латуни, чаще немного меньше.
Так что вес точно не увеличится...

РустВр, Соло, ARTURIUS, Caonima та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Sadko
Новачок
Новачок
Sadko


Повідомлень : 7
Репутація : 0
Дата реєстрації : 23.02.2022
Вік : 44
Звідки : Чернигов

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 13:10

Дочекався і я свою посилочку з олх. Отож мої враження по голінню.Стік арко,лезо зелена астра при першому проході склалося враження що дуже м'яка і слабо бриє мою триденну щетину.В наявності були леза wilkinson sword але вони теж особливо нічого не змінили.Ситуацію врятував шиммінг в кількості два обрізаних леза в поєднанні з зеленою астрою.В результаті ідеальне гоління без подразнень і червоних цяток навіть в проблемних місцях.Ну і на рахунок ручки красиво але не практично,так і хоче вислизнути дуже не зручно.Думаю зробити накатку до кінця і буде супер.

ditrih_, Yura_ та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 14:11

Sadko пише:
.Думаю зробити накатку до кінця і буде супер.

А каким образом, можно узнать?
Как ручку зажать в патрон, ей же хана будет.
Дело в том что, просто не нужно держать мыльными руками и всё.
Мне вот, больше всего нравятся ручки без накатки, они как будто липнут к пальцам.
Попробуйте просто держать руки полусухими и не жирными, ситуация поменяется кардинально.

РустВр, vicbro, ditrih_, fran.ivan.ua, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 716
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 16:58

trimmer пише:
Sadko пише:
.Думаю зробити накатку до кінця і буде супер.

А каким образом, можно узнать?
Как ручку зажать в патрон, ей же хана будет.
Дело в том что, просто не нужно держать мыльными руками и всё.
Мне вот, больше всего нравятся ручки без накатки, они как будто липнут к пальцам.
Попробуйте просто держать руки полусухими и не жирными, ситуация поменяется кардинально.

100%
Тот же Прогресс или Футур. Пока рука сухая и да, скорее не жирная, очень комфортно держать в руке.

trimmer та Flash212116 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Соло
Бувалий
Бувалий
Соло


Повідомлень : 437
Репутація : 16
Дата реєстрації : 31.08.2019
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyСб 17 Вер 2022 - 21:41

Але ручка з накаткою все одно більш інформативна
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 3:09

Купляв на днях на промі за 467 грн. Але в мене набір с бритвою, лезами та гелем для гоління. Це дешевше згаданих вище мейкапу та нотіно. По там тільки сам станок+ леза.

lightheadedness Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 3:15

Панове. Хто які леза з ним використовує? Читав що гарно з "рідними" комплектними King C та з Жілєтами в принципі. Поки що пробував Gillette Rubi: все пагано, дуже некомфортне гоління. Та Gillette Platinum: тут все значно краще (навік комфортно) але на одноденній щітині незрозуміло, спробую ще разик на бильш довгій.

Особливо цікаво якщо використовуєте не Gillette леза.


PS: кого з модераторів можно в приват потурбувати з приводу написання матеріалів (вимоги до картинок, фоток сервісу де їх викладати, часу редактування матеріалу тощо).
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 302
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 6:59

Использую BIC. Super Max. Zaza, ни с одними никаких проблем. Единственное, время использованияю. BIC- неделя, остальные по 3 дня.Бритье ежедневное. Мыло прорасо, и тройной одеколон.
Повернутися до початку Перейти донизу
Eisener_Gustav
Частий гість
Частий гість
Eisener_Gustav


Повідомлень : 93
Репутація : 16
Дата реєстрації : 17.02.2021
Вік : 38
Звідки : Житомир

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 12:21

рідні леза - найкраще.
BIC Platinum - майже як рідні
Perma Sharp - трішки гірше, але теж годиться.

Мило Yaqi (або крем Прорасо), АШ Apla 378
Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 302
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

King C Gillette - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: King C Gillette   King C Gillette - Сторінка 10 EmptyЧт 13 Жовт 2022 - 13:41

)))) Извините на фото это до или после лосьона)))))

Eisener_Gustav та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
King C Gillette
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 25Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 25  Наступний
 Схожі теми
-
» Помазок Gillette King-C
» Лезвия King C Gillette
» GILLETTE KING C - А ЩО ПІСЛЯ?!...
» Продам бритву Gillette King-C
» Gillette Fat Boy.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БЕЗПЕЧНІ БРИТВИ :: Бритви з двостороннім лезом DE Razor-
Перейти до: