ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+31
_yk_
Palych
2046
Stormfild
qwest
Акулов
egoist
stanislav-q
Alex
CNPOMAHELL
razorblade1989
andreyv1979
all75
Bonbon
Сэм
vicbro
Oleksii
Yura_
Олександр Lutsk
Изотовец
Kitten911
Caonima
Alfed
Qwertyus
alex-kin
Віталіk
trimmer
ARTURIUS
Pisatel
Ruslan
ditrih_
35 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Наступний
АвторПовідомлення
alex-kin
Бувалий
Бувалий
alex-kin


Повідомлень : 297
Репутація : 50
Дата реєстрації : 31.12.2021
Вік : 45

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 16:12

Давайте, не забуваючи про економіку, згадаємо психологію.
Маю думку, що зараз "тешки" не зможуть всіх покорити (хоча були часи...), тому що відношення до гоління у багатьох приблизно таке, як до походу в "Макдональдс". Є фастфуд, а є фастшейв: шпиркнув піну з балона, пошоркав "Мак3" (точно фастшейв!), АШ і побіг. ББС? Ні, не чули... А, так це і є ББС! А навіщо? Хто мене за підборіддя буде брати? Хто буде перевіряти як добре я виголився? (Це гіпотетичний діалог, хоча правдоподібний, на мій погляд.)
З мого досвіду. Я зараз, після першого проходу R41 (зверху вниз), почав задумуватися: а навіщо мені другий прохід? Візуально все добре, ДФС сто відсотків. Але то лінь, а з нею треба боротися.

fill, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 16:20

CNPOMAHELL пише:

Ми сперечалися що до можливості ринку ВКБ та чому це досі не є масовим явищем. Я й відповів. Бо 
у часи наших дідів,батків та й молодості декого із співрозмовників ВКГ не було чимось ексклюзивним та незрозумілим. Я міг прийти до найближчої галантереї та купити собі щось. Можливо без великого вибору але й без зайвих проблем. Але вот виросло вже ціле покоління тих, для кого ВКГ - то щось нафталінове. Вини таке від дідів\батьків бачили, але самі можливо й не пробували. Максимум у кіно бачили.
І перевчити назад займе все ті ж 30-50 рочків. Наприклад "каблучка із бриліантом на заручини", "2 літри воді на день", "склянку соку на сніданок" - це все було колись масованою рекламою. Причому не в нас. А от тепер подібне сприймається як своєрідні поради до виконання.
А ті ж "їжте моркву, вона корисна для зору" - то загалом винахід британців часів 2ї світової, щоб збити з пантелику супротивника (німців). Тобто не несе ніякої користі.

Тому так, якщо ніхто не візьметься скаламутити ринок - то воно все так і зостанеться на рівні хобі чи спогадів часів молодості. Гарно це чи погано -не знаю. Так є.
 Вся стратегия Gillette была и будет на то как больше заработать, вместо клинковых перевели всех на тешки и теперь человек за жизнь тратил не пусть будет условных $10 на инструмент за всю жизнь, а включая все расходники 35 если не больше,но расходник был копеечным, придумали кассеты и теперь уже вместо 35 за свою жизнь клиент тратить больше 200 при том что входной порог стал ниже, расходники стали в разы дороже, стратегии просчитываются не на сегодня а на всю жизнь, один из самых важных показателей для бизнеса это LTV( life time value) клиента, теперь вопрос зачем Gillette срывать 20 долларов с клиента сегодня и заработать с него 23-24 доллара за 10лет, 35 за всю жизнь, если можно подсаживать ребят на кассетники за $5 и забрать у них 200 за период жизни, да сегодня они заработают больше, но минимальный стратегический план делается на 10 лет, в Японии вообще на 30
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 16:36

CNPOMAHELL пише:


Ми сперечалися що до можливості ринку ВКБ та чому це досі не є масовим явищем. Я й відповів. Бо 
у часи наших дідів,батків та й молодості декого із співрозмовників ВКГ не було чимось ексклюзивним та незрозумілим. Я міг прийти до найближчої галантереї та купити собі щось. Можливо без великого вибору але й без зайвих проблем. Але от виросло вже ціле покоління тих, для кого ВКГ - то щось нафталінове. Вони таке від дідів\батьків бачили, але самі можливо й не пробували. Максимум у кіно бачили.

Ну так нюанс в тому, що в часи наших дідів, батьків та й в часи моєї молодості ніякого ВКГ не було! :-)
Було просто гоління. А інструментами гоління були Т-шки і, трохи раніше, клинкові бритви. 
Тоді нічого іншого не було. Гоління виглядало саме так: станок, лезо, помазок, мило - все, як ми любимо.

Потім гоління змінилося. З’явилися картриджні системи, балончики з піною/гелем. І це було на ура сприйнято споживачами. Всі ці касетники і гелі значно спрощували гоління, людям стало простіше. І це дійсно так!

І таким гоління є й понині.

Просто знайшлася/залишилася купка людей, яким по кайфу голитися "по-старому". Для них гоління не просто необхідна процедура, а свого роду фетиш. І цей фетиш вибрав собі назву - ВКГ.
Таких довбанутих в природі не багато. І багато не буде. Згідно з даними одного з досліджень, лише 4% чоловіків отримують задоволення від гоління. І вони не всі ВКГ-шники, вони і картриджами чудово голяться.  А всім іншим - просто збрити щетину і якнайпростіше.

Тож не дивно, що покоління чоловіків, які не знають, хто такий дєдушка Лєнін, не париться і Т-шками з помазками - Фьюжена і балона їм вистачає по-за очі. Їм їхати, а не шашечки. Їм голитися, а не місити піну в макітрі.

Тому так, часи, коли ти в галантереї в райцентрі купував бакелітовий станок, вже в минулому. Зараз ти в ній купиш Мак3. А за Джаґґером тобі в спеціалізований магазин для фріків.

stanislav-q, _yk_, Kitten911, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 16:37

fill, похоже это уже не твой журнал :-))
Вспоминаю старый одесский анекдот:
сидят две старых еврейки на скамеечке в горсаду, одна говорит:
- Ой, ви знаете?
Вторая:
- Ой, и не говорите...
Это я так, чтобы тормознуть т.к. после твоей фразы "Думаю, на цій оптимістичній ноті ми й поставимо крапку" сдается не все ее правильно поняли...

stanislav-q, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 16:40

vicbro пише:
fill, похоже это уже не твой журнал :-))
Вспоминаю старый одесский анекдот:
сидят две старых еврейки на скамеечке в горсаду, одна говорит:
- Ой, ви знаете?
Вторая:
- Ой, и не говорите...
Это я так, чтобы тормознуть т.к. после твоей фразы "Думаю, на цій оптимістичній ноті ми й поставимо крапку" сдается не все ее правильно поняли...

Дякую, друже!

Ти мене розумієш :-)))

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:10

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
То так і є. Просто раніше ми просто голилися. Деякі "везунчики" чимось цікавим на кшталт Gillette Rubie, Feather, Shick чи індійцями якимись. Решта -  тим, що дістали.
Та я досі пам'ятаю, як скупляли турецькі\індійські мила бо вони були приємнішими. Часи показу серіалів "Рабиня Ізаура" та "Корольок пташка співоча".

А от ВКБ. Ви правильно згадали. Це не те ж саме, що було тоді. Це ностальгія по тим часам. Бо тоді просто голилися. А зараз ностальгують\фанатіють.

Це як враз почати фанатіти із, скажімо, чистки зубів. Хоча теж цікаво... Є фанати водіння старезних авто. Тих де руль та пара педалей а з приборів може годинник якийсь чи спідометр. Але зараз водити авто значно легше. Так зовсім сучасні авто майже самі кермують, без зайвої допомоги.
А цікаво те, що не всі сфери отримали ностальгію та фанатство. Тобто сучасні дівчата вже не висвітлюють волосся перекисом водню. А якщо за чимось і ганяються то може якісь духи "тих часів" чи шо.
 Чи, скажімо, підтиратися сучасним 2-3 шаровим папером значно краще, ніж зім'ятою газетою "Труд", яка ще й свинцевою фарбою бруднила ду*ку. І бажаючих повернутись до старого небагато. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:12

creativeresponse пише:
 Вся стратегия Gillette была и будет на то как больше заработать, вместо клинковых перевели всех на тешки и теперь человек за жизнь тратил не пусть будет условных $10 на инструмент за всю жизнь, а включая все расходники 35 если не больше,но расходник был копеечным, придумали кассеты и теперь уже вместо 35 за свою жизнь клиент тратить больше 200 при том что входной порог стал ниже, расходники стали в разы дороже, стратегии просчитываются не на сегодня а на всю жизнь, один из самых важных показателей для бизнеса это LTV( life time value) клиента, теперь вопрос зачем Gillette срывать 20 долларов с клиента сегодня и заработать с него 23-24 доллара за 10лет, 35 за всю жизнь, если можно подсаживать ребят на кассетники за $5 и забрать у них 200 за период жизни, да сегодня они заработают больше, но минимальный стратегический план делается на 10 лет, в Японии вообще на 30
Но тут еще стоит уточнить другой момент. Я бы не стал здесь искать "злой умысел". Производитель хочет заработать > делает то, что нужно людям > получает от них деньги. Не думаю, что у джилетта присутствует сверх-маржа по отношению к другим конкурентам типа bic/wilkinson (именно маржа, не прибыль: зарабатывают они однозначно больше всех - берут объемом и почти монополизировали рынок). 
Если бы реально было сделать аналог джилетта в 10 раз дешевле (да хотя бы в 3-4) - уже давно бы сделали и продавали хотя бы в интернете (раз на полки их джилетт на пропустит). Сейчас глянул ради интереса - мак3 стоят 610 грн за 8 штук, бик3 - 430грн, разница в ~30% (бик норм в целом, но довольно агрессивные для большого количества людей).
В Америке были проекты с такими амбициями (вроде 1dollarclub или 1dollarshaveclub), где по подписке получаешь "дешевые расходники", но по факту получалось не сильно дешевле джилетта (может на пару десятков процентов). А некоторых из них купили гиганты (Wilkinson Sword).

Насчет экономии: 
Представим ситуацию: завтра джилетт все полки своих супермаркетов разделит и можно будет купить тешку за 10$ + расходники к ней 0.5-1$ на одной половине. На другой - кассетники с актуальными ценами. И по всем рекламным каналам запустят инфу, что теперь можно дешево бриться, куда дешевле чем нашими кассетами. Мне кажется, что даже в таком случае, когда появится полностью осознанный выбор (при этом направляемый маркетингом), многие выберут кассетники. Потому что они объективно удобнее для большинства людей.

И пример из другого мира, но все же - есть "вечная" чугунная посуда, и "временная" антипригарная. Я осознанно беру вторую. Она не капризная, можно жарить/тушить с минимумом масла без танцев с бубном, её мытье занимает минуту-полторы. Чугуний же требует подготовки после покупки, очистки и специальных условий эксплуатации + высушивания после применения. Мне всем этим заниматься не хочется, так что для удобства я раз в 1-2-3 года покупаю новую антипригарную сковородку и с удовольствием её использую до момента, пока антипригарный слой не перестанет выполнять свои функции.

fill, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:14

fill пише:


Ну так нюанс в тому, що в часи наших дідів, батьків та й в часи моєї молодості ніякого ВКГ не було! :-)
Було просто гоління. А інструментами гоління були Т-шки і, трохи раніше, клинкові бритви. 
Тоді нічого іншого не було. Гоління виглядало саме так: станок, лезо, помазок, мило - все, як ми любимо.

Потім гоління змінилося. З’явилися картриджні системи, балончики з піною/гелем. І це було на ура сприйнято споживачами. Всі ці касетники і гелі значно спрощували гоління, людям стало простіше. І це дійсно так!

І таким гоління є й понині.

Просто знайшлася/залишилася купка людей, яким по кайфу голитися "по-старому". Для них гоління не просто необхідна процедура, а свого роду фетиш. І цей фетиш вибрав собі назву - ВКГ.
Таких довбанутих в природі не багато. І багато не буде. Згідно з даними одного з досліджень, лише 4% чоловіків отримують задоволення від гоління. І вони не всі ВКГ-шники, вони і картриджами чудово голяться.  А всім іншим - просто збрити щетину і якнайпростіше.

Тож не дивно, що покоління чоловіків, які не знають, хто такий дєдушка Лєнін, не париться і Т-шками з помазками - Фьюжена і балона їм вистачає по-за очі. Їм їхати, а не шашечки. Їм голитися, а не місити піну в макітрі.

Тому так, часи, коли ти в галантереї в райцентрі купував бакелітовий станок, вже в минулому. Зараз ти в ній купиш Мак3. А за Джаґґером тобі в спеціалізований магазин для фріків.
 А ведь когда-то и кассетники станут частью ВКБ, придумают лазерные бритвы со специальными дорогими батарейками неперезаряжаемыми как расходник рассчитанными на 7 сеансов и последующей переработкой( к переработке уже приучают растущее поколение, в Канаде с этого года уже не дают пластиковых пакетов в магазинах, а мусор уже лет 5 принуждают сортировать), впринцыпе по рекомендациям джиллет кассета рассчитана на неделю ежедневного братья просто многие пользуются ними месяцами а тут уже потеря оборотки, с семи сеансовой батарейкой такое не прокатит.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:27

CNPOMAHELL пише:

 Чи, скажімо, підтиратися сучасним 2-3 шаровим папером значно краще, ніж зім'ятою газетою "Труд", яка ще й свинцевою фарбою бруднила ду*ку. І бажаючих повернутись до старого небагато. ;)

Ну, це вже крайнощі :-)

Але, насправді, існує безліч дивних клубів по інтересам, про існування яких ми навіть не здогадуємось.
Наш - один з таких, всього-навсього.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:29

stanislav-q пише:


Но тут еще стоит уточнить другой момент...

Все абсолютно вірно!
І, до речі, дуже вдалий приклад зі сковорідкою :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:30

creativeresponse пише:




 А ведь когда-то и кассетники станут частью ВКБ

Я навіть не здивуюся цьому :-)

Зрештою, якісь проекти лазерних бритв вже гуляли мережею. Рано чи пізно це може стати реальністю.
А може з’явиться щось інше несподіване

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 17:34

stanislav-q пише:

Но тут еще стоит уточнить другой момент. Я бы не стал здесь искать "злой умысел". Производитель хочет заработать > делает то, что нужно людям > получает от них деньги. Не думаю, что у джилетта присутствует сверх-маржа по отношению к другим конкурентам типа bic/wilkinson (именно маржа, не прибыль: зарабатывают они однозначно больше всех - берут объемом и почти монополизировали рынок). 
Если бы реально было сделать аналог джилетта в 10 раз дешевле (да хотя бы в 3-4) - уже давно бы сделали и продавали хотя бы в интернете (раз на полки их джилетт на пропустит). Сейчас глянул ради интереса - мак3 стоят 610 грн за 8 штук, бик3 - 430грн, разница в ~30% (бик норм в целом, но довольно агрессивные для большого количества людей).
В Америке были проекты с такими амбициями (вроде 1dollarclub или 1dollarshaveclub), где по подписке получаешь "дешевые расходники", но по факту получалось не сильно дешевле джилетта (может на пару десятков процентов). А некоторых из них купили гиганты (Wilkinson Sword).

Насчет экономии: 
Представим ситуацию: завтра джилетт все полки своих супермаркетов разделит и можно будет купить тешку за 10$ + расходники к ней 0.5-1$ на одной половине. На другой - кассетники с актуальными ценами. И по всем рекламным каналам запустят инфу, что теперь можно дешево бриться, куда дешевле чем нашими кассетами. Мне кажется, что даже в таком случае, когда появится полностью осознанный выбор (при этом направляемый маркетингом), многие выберут кассетники. Потому что они объективно удобнее для большинства людей.

И пример из другого мира, но все же - есть "вечная" чугунная посуда, и "временная" антипригарная. Я осознанно беру вторую. Она не капризная, можно жарить/тушить с минимумом масла без танцев с бубном, её мытье занимает минуту-полторы. Чугуний же требует подготовки после покупки, очистки и специальных условий эксплуатации + высушивания после применения. Мне всем этим заниматься не хочется, так что для удобства я раз в 1-2-3 года покупаю новую антипригарную сковородку и с удовольствием её использую до момента, пока антипригарный слой не перестанет выполнять свои функции.
 А где я про злой умесел писал, бизнес без прибыли не этичен.
 Dollar shave club, и Harry's, так же как и Bulldog есть на прилавках и значительно дешевле Gillette, но рядом они не стоят у всех трёх маленькая полка которую ещё поискать нужно.
 Вряд-ли они сделают ибо тут только иллюзия самостоятельного выбора, плюс процент людей которые думают самостоятельно ничтожно мал, греки и римляне эксперимент проводили более 2000 лет назад (сегодня он был бы не реален ибо был абсолютно негуманным) где они проверяли какой процент свободорожденных к рабам должен быть чтобы государство существовало, сегодня это уже не свободорожденных а предприниматели а рабы заменились на работников, но если посмотрите процент по почти любой стране мира, единственное исключение я знаю Монако, то соотношение осталось все тоже.
 Чугунная посуда сейчас продается лучше чем раньше так как и медная и carbon steel, просто теперь целевая аудитория не домохозяйки( хотя и для них тоже есть) а постоянно возникающие из ниоткуда и растущие как на дрожжах рестораны, антипригарки в ресторане тоже неотъемлемая вещь только срок из службы не более месяца, в домашних условиях их не реже чем раз в пол года нужно менять( антипригарные свойства у них и дольше могут держаться но само покрытие начинает разрушаться значительно раньше от чего food poisoning происходит с очень замедлительным еффектом)
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 18:45

stanislav-q пише:

Если бы реально было сделать аналог джилетта в 10 раз дешевле (да хотя бы в 3-4) - уже давно бы сделали и продавали хотя бы в интернете
Bulldog у них всегда скидка 50%
Gillette
Dollar shave club на полках такая цена, на сайте 8 штук за $15
Harry's, на полках 13.49 за 4 рефила, но на сайте магазина небыло в наличии поетому на офф сайт кинул, 4 рефила- 12.50, 8 рефилов - 22.50
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 19:36

Так я ж про это и говорил, что разница не катастрофическая. Если бы кто-то смог сделать аналог джилетта раз в 10 дешевле, то и продавали бы 4 кассеты не за 12$ (как джилетт), а за 4$. Ну ладно, 6-8$... 

По факту же, когда есть скидки/большие упаковки джилетт стоит +- так же, как "дешевые аналоги для народа". Я не знаю какое у них качество, может они и лучше на самом деле, чем джилетт, вполне может быть такое, но бренд у них точно слабее и менее узнаваем, а стоимость не в разы ниже, а всего чуть-чуть...
Dollar Shave Club (3.24$ за штуку)
Gillette Fusion5 (3.25$ за штуку)

P.S. Выделяется бульдог только, значительно дешевле (в 2 раза), а харрис на доллар дешевле (за 1 кассету).

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 19:44

stanislav-q пише:
Так я ж про это и говорил, что разница не катастрофическая. Если бы кто-то смог сделать аналог джилетта раз в 10 дешевле, то и продавали бы 4 кассеты не за 12$ (как джилетт), а за 4$. Ну ладно, 6-8$... 

По факту же, когда есть скидки/большие упаковки джилетт стоит +- так же, как "дешевые аналоги для народа". Я не знаю какое у них качество, может они и лучше на самом деле, чем джилетт, вполне может быть такое, но бренд у них точно слабее и менее узнаваем, а стоимость не в разы ниже, а всего чуть-чуть...
Dollar Shave Club (3.24$ за штуку)
Gillette Fusion5 (3.25$ за штуку)

P.S. Выделяется бульдог только, значительно дешевле (в 2 раза), а харрис на доллар дешевле (за 1 кассету).
тот который вы взяли его даже в наличии нет cкорее всего "place holder" для заманухи на сайт
реальная цена Fusion вот
 Но опять же мы берем "Latest and greatest", да и маркетинг именно Labs очень агрессивный, в магазинах везде стоят стенды с ними, хотите другую продукцию Gillette это вам уже в спец отдел по бритью, там тоже будет висеть Labs, найти чтото кроме него будет затруднительно, обычно весит табличка  "out of stock" на другие расходники от Gillette. Так что в реальности в магазине вы будете смотреть именно на $40 за 4 кассеты от Gillette
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 20:00

Хмм, уже закончились видимо, я когда ссылку кидал еще было в наличии (иначе вряд ли бы мне показывало этот товар при "сортировке по цене" в категории рефилов). 
---
Ну тут прям "по честному" сравнить не получится, можно конечно взять для сравнения одинаковое количество кассет, без скидок в пределах одного магазина. Но есть такой момент - в другом магазине они будут иметь другую цену. В третьем будут скидки. Так что реальность такова: часто есть скидки на многие бренды у разных продавцов, в том числе и на джилетт, огромной разницы с другими брендами джилетт зачастую не имеет (если не брать их "лабс" во внимание), мак3/проглайд как пример. 
Да, можно попасть на разницу в 2 раза (как с бульдогом сейчас), но уже через неделю бульдог будет по фулпрайсу, а джилетт по скидке, и цены сравняются.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyВт 25 Лип 2023 - 20:44

stanislav-q пише:
Хмм, уже закончились видимо, я когда ссылку кидал еще было в наличии (иначе вряд ли бы мне показывало этот товар при "сортировке по цене" в категории рефилов). 
---
Ну тут прям "по честному" сравнить не получится, можно конечно взять для сравнения одинаковое количество кассет, без скидок в пределах одного магазина. Но есть такой момент - в другом магазине они будут иметь другую цену. В третьем будут скидки. Так что реальность такова: часто есть скидки на многие бренды у разных продавцов, в том числе и на джилетт, огромной разницы с другими брендами джилетт зачастую не имеет (если не брать их "лабс" во внимание), мак3/проглайд как пример. 
Да, можно попасть на разницу в 2 раза (как с бульдогом сейчас), но уже через неделю бульдог будет по фулпрайсу, а джилетт по скидке, и цены сравняются.
Place Holder так и работает он нужен для первой страницы в google для заманухи, товара не будет в наличии он просто бросается в глаза и вы кликаете как на самую низкую цену, а дальше уже идет воронка, вы врядли пойдете на другой сайт и будете уже искать альтернативу на этом, 50%(более 100% если брать Bulldog) разницы даже с Fusion для меня огромная
Bulldog тут всегда 50% скидка как я и писал ранее, я его за последних лет 7 с тех пор как он появился в магазине без скидки не видел
img1
img2
вот такие стенды всегда набитые вы будете видеть в магазинах чуть ли ни на каждом углу, минимум 3-4 в зависимости от размеров магазина
а вот что вы увидите непосредственно в отделе по бритью
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
 У меня сейчас час дня, тобеж к 5-6 вечера когда все после работы ломануться в магазин ваши шансы купить чтото кроме Labs ничтожно малы, всех позиций кроме Labs висит по одной штуке
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 18:43

26-07-2023

Rating: 4 / 5

Razor: Gillette Safety Razor (102)
Blade: King C Gillette
Brush: Omega Roma Colosseo
Pre-Shave: fill's Old Rusty Pots Kastrulka [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Lather: Areffa Soap Summertime
Aftershave: Areffa Soap Summertime
Additional Care: Areffa Soap Summertime Aftershave Milk

Ух, деньок сьогодні! Але я навіть не збираюся коротко :-)

Після нудних тижнів боротьби з БІОКОНом, нарешті з’явилися цікавинки.
І сьогодні це - майже фул хаус від Areffa Soap.
А конкретніше - мило, лосьйон і молочко з лінійки Summertime.

Мило і лосьйон мені подарувала на зустрічі Олеся (а я з великою вдячністю прийняв), а молочко купив соточку на пробу, бо ніколи ним не користувався, і мені було цікаво.

Олесина лінійка Summertime - це новинка до літа 2023. І на момент отримання вона ще не була в широкому вжитку.
Аромат анонсований, як огірок з м’ятою. І це дійсно так. Він по-різному відчувається в різних продуктах, але загальний тон залишається в будь-якому разі.
Сам аромат мені цікавий - свіжий і дійсно літній. Ситуативно він грає або ж вкупі, або ж фрагментарно з нього випирає якась з нот - огірка чи м’яти. При чому, м’ята тут м’яка, як в жуйці Wrigley's Spearmint. Але вона не домінує. Вона або ж грає разом з огірочком, або ж просто на хвильку виступає соло.

Мило, що мені дісталося в пробнику, зроблене на веганській базі. І це для мене просто супер!. Я давно кажу, що Олесина веганська база сильно недооцінена спільнотою. У мене були і пробники, і повнорозміри на цій базі, і я ними більш ніж задоволений. У своєму особистому рейтингу навіть ставлю цю базу вище за жирові.

Після розслабону з кремом, збити мило було дещо важче. Але ми розуміємо, що такий перехід не може обійтися без контрастів. Та загалом мило збивається легко і просто, консистенція на виході - густа сметана.
Якщо той, для збивання я взяв синтетику Omega Roma Colosseo.
Насправді, це зайва перестраховка від несподіванок натуралів, але хай буде :-)

По тому пішло власне гоління з бритвою Gillette Safety Razor та лезом King C Gillette.
Перший прохід був просто фантастичним! Кут по пам’яті знайшовся миттю, і прохід був неймовірним - спокійним, ніжним, комфортним. Я навіть подумав, що от таки спіймав суть цієї бритви.

Але помилився :-(
Оглянувши себе після другого проходу, побачив, що на шиї, як зірки в серпневу ніч, розсипалися міріади червоних цяток.
Навіть і не пригадаю, коли востаннє розводив такий розарій у себе на обличчі :-(
Тут в повній мірі проявилася Fatip-івська сутність бритви. Попри наявну чистоту, епідерміс був безнадійно знесений.
І мені нічого більше не лишалося, як легенько зробити третій прохід, начхавши на якість, і перейти до рятувальної операції.

Чим я зразу ж і зайнявся.
Для початку з залишків піни зробив маску, щоб оцінити масштаби катастрофи. Так, це було не найприємніше видовище.

Тож я зразу задіяв Олесин лосьйон.
Морду припекло знатно, що й не дивно. Та дякуючи тому, що лосьйон в Олесі не пустий, більшу частину проблем вдалося вирішити лише цим кроком. Протягом п’ятнадцяти хвилин трохи кривавих цяток ще лишалося, але основну масу вдалося прибрати. І обличчя трохи заспокоїлося.

Далі настала черга молочка.
Скажу чесно, я ніколи до того не користувався подібним продуктом - ні Олесиним, ні будь-чиїм іншим.

Молочко по консистенції нагадує... молоко. Чи, радше, негусті вершки.
Після нанесення на шкіру воно відчувається, як крем, з його характерною теплотою і масністю.
Але насправді воно не таке й масне, то лише відчуття. Молочко достатньо швидко вбирається шкірою, і лишає її в стані, середньому між масним і матовим. І що добре, помітно зменшує подразнення - шкіру просто миттю попустило.

Загалом, таке гоління в мене тягне десь на 3 бали. Але рятувальна операція буквально врятувала один бал загальної оцінки. Тому 4 з 5.

Мені сподобалися мило і лосьйон - це знайомі мені продукти, тільки в іншому і приємному ароматі.
Щодо молочка - воно теж сподобалося, але треба ще розібратися з дозуванням і сезоном. Склалося враження, що воно буде краще не на літо, а на демісезон. Втім, поки в мене є мило/лосьйон лінійки Summertime, молочко буде в роботі, гадаю, за цей час розберуся :-)

От така історія :-)))

Романюк, vicbro, stanislav-q, _yk_, egoist, Kitten911, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 22:12

Щось мені здається, що ці леза не під цю бритву.)

_________________
Через терни до зірок!

Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 22:27

ARTURIUS пише:
Щось мені здається, що ці леза не під цю бритву.)
 Ну тут уже все прям сверх индивидуально, у кого-то есть всеядные станки в котором любое лезвие работает, у меня наоборот везде работающие лезвия, тройка Feather, Nacet, King C, у меня показывают наилучшие результаты от мягких станков до шаветки
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 23:14

creativeresponse пише:
 Ну тут уже все прям сверх индивидуально, у кого-то есть всеядные станки в котором любое лезвие работает, у меня наоборот везде работающие лезвия, тройка Feather, Nacet, King C, у меня показывают наилучшие результаты от мягких станков до шаветки
У мене Фізер працює майже в кожній бритві. Але вони не дешеві. Підбираю якісь дешевші, але поки що марно.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 23:15

ARTURIUS пише:

У мене Фізер працює майже в кожній бритві. Але вони не дешеві. Підбираю якісь дешевші, але поки що марно.
А Nacet у вас на заходит?
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 23:18

И Feather ловил на скидке, $34 за 200 вместе с доставкой, но такая скидка только раз в год
Повернутися до початку Перейти донизу
Гость
Гість
Anonymous



Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyЧт 27 Лип 2023 - 23:22

Точно не помню когда, но ближе к концу года, между Black Friday и новогодними праздниками
Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 19 EmptyПт 28 Лип 2023 - 0:31

Такой вопрос, а мыло Areffa Soap Summertime только с ароматом мяты, или ментол/эффект охлаждения тоже присутствует?

razorblade1989 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 19 з 40Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: