ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyПт 1 Бер 2024 - 9:29

trimmer пише:
Не понимаю, откуда в кинге разный вылет.
С трудом верится, если честно, что-то тут не так.
Если только исходно не заводской брак. Но в это верится с трудом, я ни разу здесь на форуме не слышал нареканий на Жилетт в плане качества.

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyПт 1 Бер 2024 - 11:33

Wolfskin пише:

Если только исходно не заводской брак. Но в это верится с трудом, я ни разу здесь на форуме не слышал нареканий на Жилетт в плане качества.
Может кривая ручка, от трита, влияет? 
У меня есть такая, при закручивании, торец, не всей плоскостью прилегает к плите.

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyПт 1 Бер 2024 - 12:20

У него и на родной ручке Кинг по разному бреет с разных сторон. Я уже писал десяток страниц назад :), что такого не бывает, но у автора это продолжается...

Wolfskin, CNPOMAHELL та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 13:20

trimmer пише:
Не понимаю, откуда в кинге разный вылет.
С трудом верится, если честно, что-то тут не так.
Теж не розумію. Але
1. Це відчувається
2. Трохи можна виправити

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 14:59

я имею 3 кинга,вернее 2,третий уже отдал отцу,одним переодически бреюсь,второй походный и тоже,хоть и редко в работе...везде одинаковый вылет.Думаю тут не в вылете проблемма,так как я имею китайсккую голову где вылет на глаз разный,тем не менее бреет она отлично,я ради пробы принципиально не поправлял лезвие и это ни на что не влияло.Я вас не понимаю,я не гуру в бритье,я 4 месяца как перешел на влажное бритье с касетников,я раз только накосячил и то то был первый...На мой взгляд у вас проблемы не с бритвами и лезвиями,а с косметикой,то есть с мылом,прешейвами и прочим...посмотрев на фото вашего взбитого крема...это ужас.

STEEL, Wolfskin, Yura_, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 15:08

натуральный ворс помазка может со временем начинать "кушать" пену и бывают такие проблемы. По фото я понял, что там яки синтетический. Ладно, допустим вода жесткая очень и из-за солей пена плохая. Стандартная проблема, решается путем приготовления пены из отфильтрованной или любой другой менее жесткой воды. Может проблема в этом? Я брал чашку небольшую, наливал туда отфильтрованную воду, смачивал там синтетический помазок и далее из этой чашки добавлял воду в пену, когда готовил. Просто по фото пена из шампуня, а не из Варс (он у меня был, если что). По такой пене станок прыгать должен, это для здоровья опасно

stanislav-q, hlopets, CNPOMAHELL, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 15:32

Да не в воде дело...я езжу по всей стране от Днепра до Закарпатья и везде бреюсь без проблемм...И в Одессе морской брился и в Куяльнике лечебной и в Могилеве с святого источника...ни на что не влияет.Если пена жидкая и с пузырями,как на фото у автора,то естественно этим не побриться.

trimmer, Wolfskin, stanislav-q, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 15:42

Пена выглядит так, будто крема взято раз в 5-6 меньше, чем нужно, а потом еще с водой переборщили. Но в целом есть же схема ж отработанная: слегка влажный помазок (отжатый от лишней воды), воду постепенно добавляешь > в итоге получается нужная консистенция. Все. Ну ладно, первые пару раз можно по глупости бахнуть много воды. Либо очень мало крема взять. Но раз на 3-4 уже должно само-собой получиться с таким комплектом (помазок у автора хороший, чаша в данном случае вообще любая "сработает").

Wolfskin, Yura_, CNPOMAHELL, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 16:52

Рекомендую автору начать с взбивания пены и выкладывания фото.Так же рекомендую взять мыло,а не кремы масс маркета,когда пена будет нормальная тогда и будем дальше искать корень проблеммы.

Wolfskin, CNPOMAHELL, Stormfild, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 17:56

Wolfskin пише:
Если только исходно не заводской брак. Но в это верится с трудом, я ни разу здесь на форуме не слышал нареканий на Жилетт в плане качества.
Ну візуально якихось відхилень не видно.
trimmer пише:
Может кривая ручка, от трита, влияет? 
У меня есть такая, при закручивании, торец, не всей плоскостью прилегает к плите.
З "некривою" рідною ручною поведінка таж сама.
vicbro пише:
У него и на родной ручке Кинг по разному бреет с разных сторон. Я уже писал десяток страниц назад :), что такого не бывает, но у автора это продолжается...
Саме так.

Polosatiy пише:
Думаю тут не в вылете проблемма,так как я имею китайсккую голову где вылет на глаз разный,тем не менее бреет она отлично,я ради пробы принципиально не поправлял лезвие и это ни на что не влияло.Я вас не понимаю,я не гуру в бритье,я 4 месяца как перешел на влажное бритье с касетников,я раз только накосячил и то то был первый...На мой взгляд у вас проблемы не с бритвами и лезвиями,а с косметикой,то есть с мылом,прешейвами и прочим...посмотрев на фото вашего взбитого крема...это ужас.
Дуже шкода, що ви бачите одне, не помічаючи іншого. Я не писав, що в мене погане гоління від того, що лезо голить в залежності від вильоту по різному різними сторонами бритви.
А от що я писав, то те, що відчувається по різному, іноді дуже відчувається. Але у передостанній раз, я щось там посунув у бритві (Gillette King C) і відчуття різності на перший прохід зникли зовсім. На другий прохід - я міг ще зголити "більш різкою" стороною після гоління там же "більш м'якою".
STEEL пише:
натуральный ворс помазка может со временем начинать "кушать" пену и бывают такие проблемы. По фото я понял, что там яки синтетический. Ладно, допустим вода жесткая очень и из-за солей пена плохая. Стандартная проблема, решается путем приготовления пены из отфильтрованной или любой другой менее жесткой воды. Может проблема в этом?
Не думаю, що справа в цьому. До купівлі синтетики було 2 кабана та noname борсук. Порівняно з ними синтетика лише трохи вбирає в себе (за рахунок більшої щільності вузла).

І справа не у тому, скільки "їсть" пензлик а в тому, що не вмію збивати. ;) Хоча креми теж  відчуваються по різному. Іноді "сильно по різному".
Polosatiy пише:
Если пена жидкая и с пузырями,как на фото у автора,то естественно этим не побриться.
То фотка геть погана. Та на стінках більш "незбита" зосталася. Але спеціально робив трохи рідшу, думаючи шо проблема в занадто густині. Здалося, що погано незалежно від густини. Хоча й погано "по різному". ;)
stanislav-q пише:
Все. Ну ладно, первые пару раз можно по глупости бахнуть много воды. Либо очень мало крема взять. Но раз на 3-4 уже должно само-собой получиться с таким комплектом (помазок у автора хороший, чаша в данном случае вообще любая "сработает").
Різні варіанти пробував. Саме з цим кремом (Wars Classic). З густою скакало та гальмувало з рідкою - пика горіла після гоління. Робив дуже рідку. Рідку та потім багато збивав, дуже густу (може ще які варіанти забув).
Polosatiy пише:
Рекомендую автору начать с взбивания пены и выкладывания фото.Так же рекомендую взять мыло,а не кремы масс маркета,когда пена будет нормальная тогда и будем дальше искать корень проблеммы.
Маю старий варіант червоного крем-мила Proraso. Порівняно з ним польський крем Wars - то майже ідеальна штука.
Ще з мил пробував тверде Williams Mug Soap (компанія ніби закрилася згідно чуткам). Хочf ще маю одне таке ж, не думаю, що з нього пінку зробити легше. У всякому разі мої враження (що це досить важко) підтверджуються багатьма відгуками з інтернету. Бачив навіть окремі теми з навчання збивання пінки саме з цього мила. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 18:11

С приводу "різного вильоту", а може це ще щось причиною, ситуація цікава. Такі враження в мене і в інших бритвах. Як мінімум ще в 2х. Правда там бритви-метелики, і невдале вкладання хоч якось можна було б пояснити. Але з "Кінгом" це складніше.

Також важко припустити, що мені не везе із лезами. Хоча... На більш "м'яких" лезах різниця, мабуть, просто відчувається меншою ж мірою. А от на більш гострих я це і відчуваю.

Є припущення, що це особиста чутливість. Певною мірою так. Але й скидати все на "особливості" не можна. Я ж не унікальний. Хоч хтось повинен був написати про подібні ж враження. Але якось не стикався.

А моє невміння збивати пінку думаю треба викреслити з цього рівняння. Бо пінка в мене завжди поганою виходить. По різному, але поганою. ;)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 18:39

С плохой пеной вы хоть золотой кинс с возьмите....может начать с азов,в не со станков и лезвий?Вы пишете у вас всегда плохая пенка...Почему?Кремы масс маркет?Любое мыло возьмите...прорасо арко...отличная пена,табак я пока вам рекомендовать не буду)Раз у вас всегда плохая пенка,давайте начинать с пенки,а не бритв и лезвий.
Давайте замешаем пену ,с фото ,а потом уже будем дальше говорить.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 18:49

Polosatiy пише:
Любое мыло возьмите...прорасо арко...отличная пена,табак я пока вам рекомендовать не буду)Раз у вас всегда плохая пенка,давайте начинать с пенки,а не бритв и лезвий.
Ок, хай буде найближчим часом Прорасо.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 18:55

CNPOMAHELL пише:

Ок, хай буде найближчим часом Прорасо.
Давайте начнем с Арко))оно дешевле...и на мой субьективный взгляд лучше
П.С давайте лучше я вам наскребу Табак,на пробу,естественно бесплатно,но доставка будет 70


Останній раз редагувалося: Polosatiy (Сб 2 Бер 2024 - 18:59), всього регувалося 1 раз(-и)

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 18:57

Polosatiy пише:
Давайте начнем с Арко))оно дешевле...и на мой субьективный взгляд лучше
Арко в мене немає. Прорасо вже є. Тим більше результат прогнозований.
Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 19:00

CNPOMAHELL пише:

Арко в мене немає. Прорасо вже є. Тим більше результат прогнозований.
Прорасо тоже делает хорошую пену,давайте пробовать с фото

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 19:02

Касательно пены, я бы рекомендовал поставить секундомер с момента приготовления пены до окончания последнего прохода и посмотреть на суммарное время, заодно еще и засечь время, которое уходит на 2ой-3ий проход. Я уже говорил, что у меня подозрение на 30-40 минутное бритье.
То что там шампунь или фейри на фотке, то и так понятно, но там и без этого проблем хватает, что даже если он нормальную пену сделает, то она у него тоже высохнет.

CNPOMAHELL, Meo та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 19:36

Изотовец пише:
Касательно пены, я бы рекомендовал поставить секундомер с момента приготовления пены до окончания последнего прохода и посмотреть на суммарное время, заодно еще и засечь время, которое уходит на 2ой-3ий проход. Я уже говорил, что у меня подозрение на 30-40 минутное бритье.
Точно не стільки, але секундомер є. Чому б і не спробувати...

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 19:50

CNPOMAHELL пише:

Точно не стільки, але секундомер є. Чому б і не спробувати...
почему бы и нет...но с фото

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 340
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 20:03

Интересно будут ли услышаны советы, после прочитанного сложилось впечатление что крем использовался слишком экономно, из-за чего сводились на нет его защитные свойства? Ну и лезвия винтажные тоже вызывают вопросы, и сомнительно что после 3 использования они становятся "мягче", со своими лезвиями наблюдаю обратную динамику, чем тупее они становятся, тем выше вероятность понаставить красных точек. Раньше действительно допускал что может это индивидуальные особенности кожи, но сейчас все больше кажется что там что-то "свое" происходит каждый раз..

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 20:24

Meo пише:
Интересно будут ли услышаны советы

Нет

Yura_, all75, CNPOMAHELL, Stormfild та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 20:31

Meo пише:
Интересно будут ли услышаны советы, после прочитанного сложилось впечатление что крем использовался слишком экономно, из-за чего сводились на нет его защитные свойства? 
З густим кремом проблем було більше. От де не вгадав то був крем Perl? що прислав Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). Там з початку більш рідкої консистенції ніж до якої я звик.
Цитата :
Ну и лезвия винтажные тоже вызывают вопросы, и сомнительно что после 3 использования они становятся "мягче", со своими лезвиями наблюдаю обратную динамику, чем тупее они становятся, тем выше вероятность понаставить красных точек.
Це тому, що судите по собі. В вас 1й раз леза комфортні, на 2-3  вже тупі. В мене ж інакше. 1й раз гостро, 2й - можна терпіти, або "трошки заважає". А от 3й раз - вже норм, комфортно. Я й деякими "м'якими" можу більше ніж раз поголитися.
Тому нічого дивного. Просто в вас не так як в мене.

ЗІ: Вінтажні леза більшістю супер, сучасні леза - дно по співвідношенню гострота-комфот-кількість голінь. У всякому разі вінтажні Gillette точно кращі за їх сучасні аналоги.

hlopets та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 20:32

trimmer пише:
Нет
Перефразую. Почуті - так. Виконані - не факт. 
not

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 340
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 21:07

CNPOMAHELL пише:

З густим кремом проблем було більше. От де не вгадав то був крем Perl? що прислав Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). Там з початку більш рідкої консистенції ніж до якої я звик.

Це тому, що судите по собі. В вас 1й раз леза комфортні, на 2-3  вже тупі. В мене ж інакше. 1й раз гостро, 2й - можна терпіти, або "трошки заважає". А от 3й раз - вже норм, комфортно. Я й деякими "м'якими" можу більше ніж раз поголитися.
Тому нічого дивного. Просто в вас не так як в мене.

ЗІ: Вінтажні леза більшістю супер, сучасні леза - дно по співвідношенню гострота-комфот-кількість голінь. У всякому разі вінтажні Gillette точно кращі за їх сучасні аналоги.

Дело же не только в густоте, а еще в самом количестве, сколько того крема окажется на лице.

Не спорю, могу и ошибаться. Со станком Кинг С у меня пока что лучшее сочетание с лезвием Wilkinson, и чем более новое тем лучше, так как уверенно и без особых усилий срезает волос. А когда не свежее, начинаются танцы с бубном, шкрябанье, давление на станок и т.д.

А не рассматривали вариант сходить на один сеанс к профессиональному барберу, может он сможет совладать со всеми этими трудностями, и в дальнейшем будет что взять за ориентир?

trimmer пише:
нет

Должен же когда-то разомкнуться этот замкнутый круг timeout

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 34 EmptyСб 2 Бер 2024 - 21:34

Meo пише:
Должен же когда-то разомкнуться этот замкнутый круг timeout
Уже вряд ли unknown

Yura_, all75, CNPOMAHELL, mad_fish, Meo та Polosatiy Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 34 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 38 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: