ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 23 Лют 2024 - 20:57

Изотовец пише:
Рассказываю тайну до которой ты сам не дошел. Так как голова у теков можно сказать плоская и изгиба лезвия как такового толком нет, тебе надо держать станок так, чтобы ручка относительно плоскости, которую бреешь, была градусов под 75 наверное. В противном же случае ты получаешь тяпку вместо бритвы со всеми вытекающими последствиями. Насколько это удобно, я даже говорить не буду.
Якщо чесно, не звертав уваги. Та й шо ти хочеш від людини, для якої кожне вдале гоління (майже не було таких, хехе) то магія?
Доречі я й Gillette King С "від верхньої кришки" голюся. Тобто теж під гострим кутом.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 23 Лют 2024 - 21:38

Гоління 23.02.2024


Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США) 
Лезо вінтажне Perma-Sharp Super (Туреччина)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Майже 3 доби з останнього гоління пройшло. Тож час нового гоління.

Знову повернувся до бритви Gillette King C. Певний час планую нею голитися. Але то не точно, бо я дуже не люблю плани. Тому буду голитися, поки не стане нудно. Лезо - вінтажне Perma-Sharp Super (Туреччина). Це його другий раз.
Як мені тут трохи вище запропонували: замість прешейву рясно вмивався трохи теплішою за кімнатну температурою водою. Крем для гоління - знову польський Wars Classic. Теж спробую згідно рекомендацій. Тож змочив пензлика, відтиснув його від зайвої рідини, вичавив крему десь сантиметри 3-3,5 та й почав збивати. Накапувати води довелося рази чотири.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Пінки робилося більше з кожним додаванням нової вологи, але її консистенція не змінювалася. Намагався сфоткати, але не впевнений, що хоч щось тут можна розгледіти. Тож вирішив наносити.

Почав голитися - доволі приємно. Але перевернув бритву іншим боком - знову лезо голить інакще. Розкрутив, зробив вигляд що щось там виправляю. Стало голити майже схоже обома сторонами. Так що справа не в лезах. Або ж у лезах, вірніше у отворах під тримачі бритви. Тобто мені це не здалося, не привиділося і тепер теж знаю як ц таким боротися. Вже гоління не марно пройшло.

Ще першим проходом зніс прища на підборідді. Вчасно побачив іншого на шиї, тож оминув. І цим би все й закінчилось, якщо б я не пішов вискоблювати під носом. Замість гладкого результату в мене не надто кращій результат, ніж перед добривками, та плюс 2 червоні цятки. Ще раз упевнився, що там добривки майже не впливають на результат, але це впливає на появу подряпин, цяток, та загального подразнення шкіри. 
У кінці наносив заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN виробництва України. Спочатку було ок. Згодом трохи пекло. І було неприємно, коли шия торкалася тканини футболки. Але якоїсь певної різниці з іншими афтершейвами, на мій погляд, не було.

Висновки, міркування, думки вголос тощо.

Не знаю, то я крем збив гарно, чи так "зірки зійшлися" просто. Гоління було досить комфортним. Маю припущення, що не завжди, коли я грішив на крем, то була провина саме крему а не чогось іншого.
Радий що "спіймав баг" із відчуттям різного вильоту леза та зрозумів як це можна полагодити. Сподіваюсь, наступні рази теж зможу таке виправити.

hlopets та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 23 Лют 2024 - 23:12

CNPOMAHELL пише:

Якщо чесно, не звертав уваги. Та й шо ти хочеш від людини, для якої кожне вдале гоління (майже не було таких, хехе) то магія?
Доречі я й Gillette King С "від верхньої кришки" голюся. Тобто теж під гострим кутом.
Суть в том, что так называемый угол атаки ≠ угол под которым держится ручка. И если у Кинга например интуитивно держа угол при бритье грубо говоря снизу вверх ручка будет больше клониться к плоскости лица, то у Теков наоборот к в сторону перпендикулярной позиции относительно лица. И если при бритье сверху вниз это не так критично, то снизу верх уже критично, потому что хват неудобный. Разумеется можно приловчиться, но когда ты делаешь это не задумываясь вообще, то это момент не контролируется и получается, то что получается.
Одна из главных фишек кассетников это не количество лезвий, какие-то полоски увлажняющие, гребенки для разглаживания кожи и т.д., а плавающая голова. Особенно на этом фоне выделяются Маки, Фьюжены, Гидры и Квадры среди самого распространенного масс-маркета. У них в моменте при необходимости ручка может быть чуть ли не параллельно плоскости лица или под очень острым углом, что очень удобно, в добавок к этому большая площадь соприкосновения кассеты с кожей, и вместе эти два фактора дают то, что завалить угол практически нереально. Т.е. не нужно вообще понимать этот момент, а вот со тешкой уже так не получится.
Посмотри на Razorine и подумай почему к ней прилепили боковую ручку, как условно у камисори. Теки конечно не Разорин, но рабочая геометрия достаточно к ней близка будет.

vicbro, hlopets, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 23 Лют 2024 - 23:42

vicbro пише:
Я когда-то брился КингС на ручке Baby Smooth.
Ще раз перебрав наявні бритви та спробував. З того, що якось можна накрутити то пластикова ручка від Treet Hercules. Ще гірше можна накрутити ручку від BIG ROC, але вона теж заважка. Lord L122 - було б круто накрутити таку ручку (там алюмінієва). Але біла різьби там розширення, та різьба не від кінця йде. Вставити можу, накрутити ні.
Але ж знайшлося щось. Спробую з ручкою від того Тріта наступним разом. Бо "рідна" ручка Gillette King C ще й досить слизька коли долоня в пінці.
Доречи як зі "слизькістю" в алюмінієвих ручок? В мене єдина алюмінієва то у бритві Lord L122.Там ніби не слизька у "мильній" долоні. Але там "імітація" накатки. :)

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 23 Лют 2024 - 23:55

Изотовец пише:
Одна из главных фишек кассетников это не количество лезвий, какие-то полоски увлажняющие, гребенки для разглаживания кожи и т.д., а плавающая голова.
Ну не знаю, не знаю. Не погоджуся. Як на мене, то й простою одноразкою простіше виголитись. Бо свідомо заздалегідь виставлений кут леза (завдяки формі голови). Там не можна якось невірно по відношенню до лиця виставити кут. Тому й все ок. Можливо "плаваюча голова" додає ще щось. Невипадково ж "плаваючі ножі" в електробритвах. Та й "вібро" в бритві тешці - то зовсім не сучасний винахід Gillette, судячи з фоток продажів вінтажних бритв десь часів десь II Світової.

Я свого часу як раз придивлявся до Henson чи Leaf, бо там теж самою головою кут виставлений. Але, наразі поки не до цього.
Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 0:05

Изотовец пише:


Суть в том, что так называемый угол атаки ≠ угол под которым держится ручка. И если у Кинга например интуитивно держа угол при бритье грубо говоря снизу вверх ручка будет больше клониться к плоскости лица, то у Теков наоборот к в сторону перпендикулярной позиции относительно лица. И если при бритье сверху вниз это не так критично, то снизу верх уже критично, потому что хват неудобный. Разумеется можно приловчиться, но когда ты делаешь это не задумываясь вообще, то это момент не контролируется и получается, то что получается.
Одна из главных фишек кассетников это не количество лезвий, какие-то полоски увлажняющие, гребенки для разглаживания кожи и т.д., а плавающая голова. Особенно на этом фоне выделяются Маки, Фьюжены, Гидры и Квадры среди самого распространенного масс-маркета. У них в моменте при необходимости ручка может быть чуть ли не параллельно плоскости лица или под очень острым углом, что очень удобно, в добавок к этому большая площадь соприкосновения кассеты с кожей, и вместе эти два фактора дают то, что завалить угол практически нереально. Т.е. не нужно вообще понимать этот момент, а вот со тешкой уже так не получится.
Посмотри на Razorine и подумай почему к ней прилепили боковую ручку, как условно у камисори. Теки конечно не Разорин, но рабочая геометрия достаточно к ней близка будет.
Разорин - это вообще интересная штука в версии Т-станок. Особенно, когда приходится ставить голову с настолько острым углом относительно кожи....Такое ощущение, что бреешься опаской)))

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 0:17

CNPOMAHELL пише:

Ну не знаю, не знаю. Не погоджуся. Як на мене, то й простою одноразкою простіше виголитись. Бо свідомо заздалегідь виставлений кут леза (завдяки формі голови). Там не можна якось невірно по відношенню до лиця виставити кут. Тому й все ок. Можливо "плаваюча голова" додає ще щось. Невипадково ж "плаваючі ножі" в електробритвах. Та й "вібро" в бритві тешці - то зовсім не сучасний винахід Gillette, судячи з фоток продажів вінтажних бритв десь часів десь II Світової.

Я свого часу як раз придивлявся до Henson чи Leaf, бо там теж самою головою кут виставлений. Але, наразі поки не до цього.

Можно, особенно если давить и когда плоскость не идеально ровная, просто перекос на одну из сторону головы и будет и драть, и ожоги, и что угодно. Даже на кассетниках где голова двигается вверх и вниз такое возможно. Потому что углы поворота в обе сторону небольшие и ручка с изгибом в месте крепления кассеты.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 0:30

Wolfskin пише:

Разорин - это вообще интересная штука в версии Т-станок. Особенно, когда приходится ставить голову с настолько острым углом относительно кожи....Такое ощущение, что бреешься опаской)))

Разорином не пользовался, поэтому не могу быть уверенным на 100%, но чисто технически мне кажется там больше вылет роль играет, геометрия просто ощущений уже добавляет. Вообще механика процесса с учетом геометрии в целом сама по себе тема достаточно интересная, но к сожалению в большинстве случаев, мало кто внимание на это обращает, и делятся в основном впечатлениями и умозаключениями исключительно в рамках "понравилось-не понравилось".

Wolfskin та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 16:50

Wolfskin пише:
Разорин - это вообще интересная штука в версии Т-станок. Особенно, когда приходится ставить голову с настолько острым углом относительно кожи....Такое ощущение, что бреешься опаской)))
Бачив таке ,але не впевнений, що так зручно голитись. Хоча, якщо звикнути...
Изотовец пише:
Разорином не пользовался, поэтому не могу быть уверенным на 100%, но чисто технически мне кажется там больше вылет роль играет, геометрия просто ощущений уже добавляет. Вообще механика процесса с учетом геометрии в целом сама по себе тема достаточно интересная, но к сожалению в большинстве случаев, мало кто внимание на это обращает, и делятся в основном впечатлениями и умозаключениями исключительно в рамках "понравилось-не понравилось".
Мені це нагадало штуку для перукарні радянських часів (є й сучасні у продажу) для вирівнювання волосся.  Теж вертикальна, вставляється лезо. Але на кінці сторін гребінка.
А ця штука,  може й цікава, але не так все й багато відгуків про неї чомусь. Відгуки типу, як ти й написав - добре\погано. І все.

Wolfskin та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 21:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Це добре, що ви сфотографували свою піну, тепер більш зрозуміло, що можна поліпшити. Звичайно я радий, що наші поради вам допомогли і у вас було більш комфортне гоління. І навіть лезо не шкребло. Це позитивна динаміка.
Але якщо чесно, я багато всяких різних мильних пін бачив. І та, що у вас вийшла на фото все ще залишає бажати кращого.)
 По-перше якось із 3-3,5 см. крему її вийшло досить мало. Або у вас її помазок всю проковтнув.) До речі, піала у вас досить велика в ній піна просто розмазана по стінках. Спробуйте менший посуд. Ось я взагалі у великій чашці збивав.
По-друге, вона дуже рідка, і на стінках видно великі бульбашки повітря. Таке вiдчуття, що ви її не збили до кінця. А як тільки піна з'явилася, відразу почали їй використувати. Мильну піну, яку ви самі робите, потрібно більше збивати, щоб окрім води і мила в ній ще було повітря, нехай навіть не надто багато. Це ж вам не піна яку з балону стислий газ за секунди насичує. Тут треба хоча б пару трійку хвилин помазком покрутити.)
 Для порівняння додаю вам фотки з піною, яку я збив з крему Лідер (десь два см.). Він правда у мене з добавками гліцерину та сорбіту. Але зазвичай ці добавки покращують робочі характеристики крему, але погіршують щільність та стійкість піни. При цьому моя піна вийшла на вигляд більш щільною її трохи більше і навіть видно, що вона тягнеться по хвостику-піку на помазковi.)
 Так, що з водою ви перебрали і треба більше збивати, щоб шапка піни була більш пишною та щільною![Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 21:20

WetShaver пише:
 Так, що з водою ви перебрали і треба більше збивати, щоб шапка піни була більш пишною та щільною!
Ви якось перехвалюєте польські креми. Води я навіть недоклав. Зі щільною пінкою лезо "козлить" та стрибає.

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyСб 24 Лют 2024 - 22:09

Та польські креми, як креми. Не погані але і не кращі звичайно.) Мені до речі деякі італійські креми сподобалися більше Омега, Інтеса! Але Лідер також робочий. Варс гарний, але запах не мій.
Моя думка така, треба добре замочувати помазок та свою щетину. А з водою у піні важливо не переборщити. Якщо натуральних помазок добре замочений, воду не забирає, а віддає. І крем не вбирає.)
Стрибати бритва починає тоді коли піна та головне щетина вже підсохли. Якщо піна підсихає, можна оживити її змоченим помазком або водою з розпилювача. І шкіру треба натягувати, щоби легка бритва не стрибала.

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 0:14

Гоління 26.02.2024


Прешейв не було
Бритва голова Gillette King C (США) + ручка від Treet Hercules (Пакістан)
Лезо вінтажне Perma-Sharp Super (Туреччина)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)


Пройшло 3 доби з останнього гоління пройшло. Тож час нового гоління.
З одного боку це гоління мало відрізняється від попереднього. Але є й відмінності. Цього разу будемо голитися своєрідним франкенштейном: голова Gillette King C (США) + ручка від Treet Hercules. Ручка доволі легка і вся вага одразу переноситься до голови. Незвичненько. Плюс нічого іншого з наявного накрутити туди не зміг.
Ніяких прешейвів знову не наносив. Просто ретельно вмився декілька разів теплою водичкою.
Крем для гоління Wars Classic сьогодні збивав більш ретельно. Ніяких пухирів із киснем не було в піні цього разу.
Лезо теж саме - вінтажне Perma-Sharp Super (Туреччина) і це його 3й раз. При вставлянні леза в бритву, зробив вигляд, ніби щось там виставляю. Спрацювало. Лезо знову голить майже однаково обома боками. На третій різ пішла агресія. Лезо майже не відчувалося. Дуже приємно.
Раніше я б сказав, що пінка загуста. Але ковзало норм. Ніби й лагідно було, але смикнув та в куту рота зоставив червону цятку.
На другому нанесенні піни лезо йшло повільніше. При цьому лезо не стрибало. Тобто на друге нанесення пінка трохи підсохла. Але поки я це зрозумів то майже виголися. Може й марно я не змочив пінку. У ямці під нижньою губою отримав цілу низку цяток.
Причому шо вони, що цятка у кутку рота із першого проходу досить кровили. Навіть після нанесення афтершейву ALPA WINDSOR.

Поки писав - зрозумів, що нічого не пече. Тільки якщо прямо зосередитись на відчуттях, то з'являється деяка печія у окремих місцях. Хоча, перед нанесенням афтершейву здалося, що таки наніс шкірі деяких руйнувань.

Висновки, міркування, думки вголос.

Не сказав би, що без прешейву голитись якось гірше.
Крем я все ще не розумію. Вірніше не розумію де саме та межа між "гарно збита пінка" та "загуста".
Вінтажне лезо Perma-Sharp Super дійсно супер. Причому на третє гоління з нього пішла уся агресія, але все ще не пропала гострота. Хоча... Може отой самий, більш повільний другий прохід із невеликим спротивом, дало саме те, що лезо вже затупилося? Тому думаю, що лезо далі піде на гоління пахв.
Гоління майже вдалося (цятки). Хоча не можу сказати, що вийшло загалом чисто. Зона вусів (окрім кутків рота, де навіть з цятками колеться) вийшла ідеальною. Причому шия та контур нижньої шелепи - проти зросту щось промацується.
Дивно, що зміна ручки так сильно вплинула на сприйняття бритви. Це тепер ніби зовсім інша битва. Рідня, стокова ручка у бритві Gillette King С доволі невдала. І формою і нанесенням насічок для запобігання ковзання. Той самий випадок, коли маркетинг переміг функціональність. Є "міська легенда", що шульзі ці односторонні завитки тримати ще більш незручно, ніж правші. Але я не настільки вправний, щоб мати змогу порівняти легкість утримання бритви обома руками. Бо правицею я утримую будь-що значно гірше, ніж лівою рукою.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 0:38

Ну от бачите загалом уже гоління стало краще. Видимий прогрес так би мовити. Червоні цятки це дрібниці. До речі я теж сьогодні голився кремом Варс можу підтвердити він і справді досить швидко підсихає. Особливо якщо вологість повітря невисока (від радіаторів) суха шкіра та жорстка вода. Усе разом підсушує піну. Коли піна почала підсихати я вмокнув кінчик помазка у воду і трохи взбадьорив піну.
До речі після першого проходу теж можна трохи вмитися і почекати, поки вода вбереться, а потім наносити піну. Додаткове зволоження не завадить.)
І ще якось спробуйте до польського крему додати пару крапель гліцерину. Він у аптеці продається. Все одно ви не використовуєте прешейв.)

hlopets, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Polosatiy
Бувалий
Бувалий
Polosatiy


Повідомлень : 284
Репутація : 3
Дата реєстрації : 25.12.2023
Звідки : Винница

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 1:44

Про какой маркетинг идет речь,если цена бритвы 250гр...Тут речь не про маркетинг,а подарок от Жилета.Ручка отличная,тяжелая и сама ведет бритву вниз,если мыть руки от пены-мыла-крема она не будет скользить.

Wolfskin, Yura_, all75, CNPOMAHELL, mad_fish та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 8:49

CNPOMAHELL, во-первых, та пена, что на фото - это не пена, это шампунь. Я делал пену из Варса и Лидера, получалась эмульсионно-сметановая пена и не сохла за время бритья. Перед взбиванием легко отожми помазок и начни взбивать, а потом по несколько капель добавляй воду чтобы перейти от алебастра к сметане. Во-вторых, ручка, ее геометрия и вес, сильно влияет на процесс бритья. Лучше всего, когда баланс у станка в целом находится в месте удержания станка рукой. Тогда управляемость по давлению самая лучшая. Некоторые любят, чтобы баланс был максимально в сторону головы. Так у тебя и получилось с ручкой от Трит и головой Кинга.
По поводу скольжения ручек, рецепт тривиален - нужно держать руки чистыми. Для меня вообще не играет роль наличие насечек на ручках т.к. у меня не бывают руки в мыле. Собственно, почему они могут быть в мыле? Причина одна - редко промывается станок и пена лезет вниз на ручку. Промывай чаще. Может еще быть из-за излишней текучести пены, но об этом мы уже говорили - нужно пену поплотнее делать.

fill, stanislav-q, hlopets, Yura_, all75, CNPOMAHELL, Stormfild і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 18:23

Щодо прешейвів: якщо підібрати собі кілька якісних засобів для гоління (які підходять саме вам) , прешейви не потрібні. Нащо зайвий раз чимось впливати на шкіру?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 18:48

Wolfskin пише:
Щодо прешейвів: якщо підібрати собі кілька якісних засобів для гоління (які підходять саме вам) , прешейви не потрібні. Нащо зайвий раз чимось впливати на шкіру?

Чисто математически вариантов прешейвов гораздо меньше, чем средств для бритья, а значит перебрать и подобрать наиболее подходящий вариант прешейва будет проще и дешевле, нежели перебирать средства для бритья в поисках подходящего.

Wolfskin, vicbro, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 20:42

Wolfskin пише:
Щодо прешейвів: якщо підібрати собі кілька якісних засобів для гоління (які підходять саме вам) , прешейви не потрібні. Нащо зайвий раз чимось впливати на шкіру?

А вот тут не могу согласиться, все зависит от кожи и щетины, мне без подготовки очень тяжело побриться, чтобы при этом и чисто и кожа не страдала!
Самое ужасное сочетание которое могло бы быть попалось мне, очень чувствительная кожа и довольно таки густая и жёсткая щетина и получается, что без прешейва вообще без вариантов чтобы чисто и без последствий, а вот мылом могу любым побриться, но прешейв для меня это залог успеха!

hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 20:49

Polosatiy пише:
Про какой маркетинг идет речь,если цена бритвы 250гр...Тут речь не про маркетинг,а подарок от Жилета.
Ну то в нас. Хоча. Зараз у "ЄВА" 467 грн. Інше то всілякі OLX чи ПП.
А маркетинг тут у тому, що попри багато металу, ручка незручна. Бо ідеальна накатка -то я в інструментах. А тут заради красивого вигляду зробили щось таке собі. Ще й тільки посередині. Тобто красиве та незручне.
Але погоджуся, альтернатива більшою частиною дорожче. +/- схоже за китайців\індійців\італійців. Та рази в 2-3 дорожче за німців\британців бюджетних.
vicbro пише:
CNPOMAHELL, во-первых, та пена, что на фото - это не пена, это шампунь. Я делал пену из Варса и Лидера, получалась эмульсионно-сметановая пена и не сохла за время бритья.
З більш густою бритви прям буксують. Тому така піна була спеціально зроблена, а не мені було ліньки доколоцькати зайву хвилинну. Але тут інше. В мене якось воно  із густою і з рідкою не голить. Ну то буду ще пробувати різну (ще 2 тюбики є: інший Варс та Лідер).
Цитата :
Во-вторых, ручка, ее геометрия и вес, сильно влияет на процесс бритья. Лучше всего, когда баланс у станка в целом находится в месте удержания станка рукой. Тогда управляемость по давлению самая лучшая. Некоторые любят, чтобы баланс был максимально в сторону головы. Так у тебя и получилось с ручкой от Трит и головой Кинга.
Не можу сказати сподобалося то міні чи ні. Інші враження. Ще й з "рідною" ручкою не так щоб дуже багато голися.
Цитата :
По поводу скольжения ручек, рецепт тривиален - нужно держать руки чистыми. Для меня вообще не играет роль наличие насечек на ручках т.к. у меня не бывают руки в мыле. 
Так то воно так. Але одразу згадується китайфутур (в мене це Qshave) де геть немає ніяких насічок, хоча й не можна сказати що там глянець.  І проблем теж нема: ні з вологими руками ні з рукави у пінці.
Цитата :
Собственно, почему они могут быть в мыле? Причина одна - редко промывается станок и пена лезет вниз на ручку. Промывай чаще. Может еще быть из-за излишней текучести пены, но об этом мы уже говорили - нужно пену поплотнее делать.
Навпаки. Дуже швидко забивається пінкою густою + щетиною. Я раз на 2-4 доби голюся. Ніби  не борода зовсім. Але для забивання піновідводів цього виявляється достатньо. А може дуже рясно намазую пінку?


hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 20:59

Wolfskin пише:
Щодо прешейвів: якщо підібрати собі кілька якісних засобів для гоління (які підходять саме вам) , прешейви не потрібні. Нащо зайвий раз чимось впливати на шкіру?
Так я й шукаю.
Изотовец пише:
Чисто математически вариантов прешейвов гораздо меньше, чем средств для бритья, а значит перебрать и подобрать наиболее подходящий вариант прешейва будет проще и дешевле, нежели перебирать средства для бритья в поисках подходящего.
Обміркував свої враження... В мене з прешейвом перший прохід кращий.  На другий гірше. При цьому ота сама олійка, чи бальзам після гоління, навіть в кінці гоління ще відчуваються.
Тому здолося, що проблема у намочуванні обличчя. Тобто перший раз зволожую обличчя краще, тому й здається краще.
Два останні рази голився без прешейвів. Враженні ті ж самі - перший прохід ліпший за другий.
Але то моє припущення.
Цитата :
Самое ужасное сочетание которое могло бы быть попалось мне, очень чувствительная кожа и довольно таки густая и жёсткая щетина и получается, что без прешейва вообще без вариантов чтобы чисто и без последствий, а вот мылом могу любым побриться, но прешейв для меня это залог успеха!
Шкіра так, чутлива та тонка. Але щетина в мене не густа та не жорстка. Тому точно не мій варіант.


hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 592
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 22:12

Kitten911 пише:



А вот тут не могу согласиться, все зависит от  кожи и щетины, мне без подготовки очень тяжело побриться, чтобы при этом и чисто и кожа не страдала!
Самое ужасное сочетание которое могло бы быть попалось мне, очень чувствительная кожа и довольно таки густая и жёсткая щетина и получается, что без прешейва вообще без вариантов чтобы чисто и без последствий, а вот мылом могу любым побриться, но прешейв для меня это залог успеха!
Как вы брились, когда их не было у нас? ')

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyВт 27 Лют 2024 - 22:19

Wolfskin пише:

Как вы брились, когда их не было у нас? ')

Именно по этой причине и пришёл в вкб, постоянно ходил с красной мордой пол дня после бритья, а на следующий день все шелушилось т.к. Эпидермис страдал сильно.... А теперь у меня велосипед есть)))

Wolfskin, hlopets, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 1 Бер 2024 - 1:21

Гоління 29.02.2024


Прешейв не було
Бритва голова Gillette King C (США) + ручка від Treet Hercules (Пакістан)
Лезо Man Key Double Chrome Blades Stainless Steel (Україна\Китай)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни гель для гоління для чутливої шкіри Beauty Skin Aloe Vera (Україна)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)


Пройшло 3 доби з останнього гоління пройшло. Тож час нового гоління.

Спочатку хотів поголитися, просто замінивши лезо. Але спав на око тюбик з рештками гелю для гоління для чутливої шкіри від Beauty Skin Aloe Vera (Україна). Бритва - все той же франкенштейн з голови Gillette King C (США) + ручка від Treet Hercules (Пакістан). Лезо сьогодні - Man Key Double Chrome Blades Stainless Steel.
Спочатку гель просто наніс та розмазав долонею. Потім вирішим додати до цієї справи пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730. Спочатку гель був трохи "кислотного" (жовто-зелений) кольору. Після пензлика з'явився тонкий шар пінки. Піалу використовував лише для укладання туди бензлика.
Коли клав лезо у бритву, намагався одразу "полагодити" вильот. Тут різне гоління в залежності від сторони було значно меншим, ніж при гоління, скажімо лезами Gillette чи BIC. Але різниця все-одно відчувалася, як я не лагодив.
Лезо Man Key у відповідній гілці справило досить протилежні враження на форумчан. Одні його хвалили, інші казали, що геть не голить. Я, мабуть, відношуся до перших. Мене лезо голило. Було схоже на якесь трохи "підсівше" лезо, яким вже голилися раз чи два. Тобто не було відчутно зайвої агресії під час гоління, як це в мене бувало із все тими ж лезами від Gillette чи BIC. При цьому лезо не відчувалося й тупим. Голило (мене) саме так, як і потрібно. Перший прохід відчувалося щось на межі, під час ковзання по шкірі. Але було не боляче. Просто лезо трохи відчувалося на шкірі. І відчувалося не неприємно. Але й не було такого, як в "ідеальних парах", коли лезо не відчувається зовсім і, при цьому, прекрасно голить.
Наніс гель вдруге. І, мабуть, трохи перестарався в кількістю гелю, або недостатньою кількістю вологи. Але це я зрозумів лише після гоління, коли я намагався змити гель, а його виявилося забагато. Так от, другий прохід буй і гірший і кращій одночасно. Кращій - бо на другий прохід лезо вже майже зовсім не відчувалося. Голився, певною мірою "більш агресивним боком". Але ковзало гірше ніж першого разу. На підборідді трохи загальмувало навіть (по радіусу).
Спочатку цятки майже повторили усі ті місця, як у попереднє гоління: декілька під нижньою губою, та пара над губою. Згодом, додалося ще кілька у районі вусів, під носом, на шиї (в один з попередніх разів там було). Спочатку здалося, що зайві цятки компенсувалися кращім результатом гоління. Певною мірою так. Хоча не можу сказати, що неможливо намацати певні недоліки. Але, як неодноразово казали форучани - "воно згодом сховається". Що ж, почекаю.
Після гоління лице не пекло. Не знаю, то від того, що гель замість крему, чи лезо якось дбайливіше голило. Але рідина після гоління ALPA WINDSOR припекла, і на шкірі з'явилися певні червоні острівці на щоках, по контуру нижньої щелепи, навіть під носом. На моїй доволі білій шкірі почервоніння було дуже видно.
Поки писав враження, можу сказати, що шкіру майже не пекло. Але, якщо прямо зосередитись на відчуттях, то так, трохи пече.

Лезо Man Key мені сподобалося. Звичайно, навіть в мене є сумніви, що ним можна поголитися більше ніж раз. Але один раз з комфортом поголитися можна (мені).
Наступне гоління буду пробувати більше зволожувати шкіру, між проходами, перед другим нанесенням піни. Бо саме на другому проході виникає більшість моїх проблем, коли піна більш щільна та не дає ковзати.

razorblade1989 та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 33 EmptyПт 1 Бер 2024 - 9:13

Не понимаю, откуда в кинге разный вылет.
С трудом верится, если честно, что-то тут не так.

vicbro та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 33 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 37 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: