ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyНд 7 Лип 2024 - 11:45

vicbro пише:
По моему мнению более плотная пена всегда дает больше защиты.
Ну я у цьому теж упевнився. Але є й мінуси.
-Більш щільна пінка трохи зменшує ковзання. У всякому разі мені так здалося.
-Швидже забивається бритва. Доводиться частіше прополоскувати. А так як у мене більшість лез голять чомусь різними боками по-різному, то в мене ще менше простору для маневру, бо голюся лише 1 боком весь час.
-Щільна пінка застигає. З рідкою такого не стаєтьсЯ, або стається значно пізніше.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 8 Лип 2024 - 14:45

Гоління 08.07


Прешейв не було
Бритва метелик "Мерідіан" (УРСР)
Лезо жовте BIC Chrome Platinum (Франція\Греція)
Пензлик noname кабан (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління Clubman Pinaud (США)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

Щетині 2.5 доби. Лезо жовте BIC Chrome Platinum. Те ж саме, з попереднього гоління (лезу 2й раз). Бритву узяв знову метелика "Мерідіан" часів УРСР. Кабанячого китайського пензлика замочував майже 15 хвилин. Не спеціально. Бо пішли тривоги та відволікся.

Мило для гоління Clubman Pinaud досить специфічно для мене пахне. Скошеною травою. Моя уява одразу намалювала в голові оту траву, що 2й тиждень косять поряд з будинком. Від цього постійно чешуться очі та забитий алергчною нежиттю ніс. Але ніяких проблем із милом не було. Навіть запах, що напружив, після нанесення збитої пінки пропав. Також не було ніяких реальних алергічних реакцій тощо. Пінка збилася доволі швидко. Робив не щільну сметану, але й не рідку пінку. Якість пінки? Думаю "не дуже", бо я такий собі збивач пінки. А якщо й "дуже", то не факт, що зможу це повторити наступним разом. Ну збив і збив.

Можливо використовувати лезо другий раз було невдалою ідеєю. А може  просто ця бритва не пасує до леза. Бо, після першого проходу, трохи горіла шкіра та реагувала на кабачячий пензлик, який трохи коловся при нанесенні пінки. А може просто замала пауза між голіннями. Бо попереднього разу було все ж таки 3 доби між голінням. А можливо все й одразу. Але на звимання пінки шкіра не реагувала (на саму воду).
При повторному нанесенні пінки, не збивав її. Просто вигріб решту з піалки. Також не додавав води, боючись, що зайва рідина зробить пінку менш щільною. І, під кінець гоління, отримав застиглу пінку. Але спочатку я поставив 2 криваві цятки на шії. Причому одна так прямо струмком кровила.
Ще пара червоних цяток проявилася у районі вус згодом.

Звичайно тиснув. І слід зазначити, що бритва "Мерідіан" голить чисто з дуже обмеженим колом лез. Тому результат передбачуваний. Треба просто сприйняти, що чистого гоління із цією бритвою скоріш за все не буде, якщо використовувати рандомні, хоча й гострі леза.


"Трійний" одеколон передбачувано сильно припік. Як пік і бальзам Lider Classiс, який я наніс згодом. Навіть повз 10 хвилин шкіру пече. От як в оті перші мої голярські нариси на перших сторінках бортового журналу.

Чи сподобалося мені мило Clubman Pinaud? Так. Окрім запаху. Я б сказав, що це мило краще за Proraso Sandal Wood (червоне ,стара фармула). Але чи буде ця думка об'єктивною? Ні! Бо треба Прорасо поставити у ті ж самі умови, для правдивого співставлення. Замочування, збивання тощо. Що я і зроблю найближчим часом.

Але навіть я бачу різницю між легким та "не дуже" виробництвом піни з ого чи іншого засобу. Звичайно гуру гоління заперечуть, що можна збити пінку та поголитися будь-чим. Але я не вони. І то такого мені дуже далеко. Я, навіть, не на початку - на підступах. ;)

hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyВт 9 Лип 2024 - 0:36

Думаю все таки на результаті гоління позначилася невелика перерва з попереднім голінням. Мабуть для вашої шкіри треба не менше трьох днів, щоб шкіра відпочила від леза Бік.)
Більшість бритв метеликів досить м'які і добиться від них прям чистого гоління дуже складно. Якщо більшу частину щетини бритва зняла і при цьому цілком комфортно, то це вже вдале гоління.

DismontDeSire та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyВт 9 Лип 2024 - 10:10

WetShaver пише:
Більшість бритв метеликів досить м'які і добиться від них прям чистого гоління дуже складно. Якщо більшу частину щетини бритва зняла і при цьому цілком комфортно, то це вже вдале гоління.
Ну "Мерідіан" це далеко не Weishi. Ате на певних ділянках виголитися нею чисто неможливо. Це не залежить від леза, джерела пінки, натискання тощо.
Цитата :
Думаю все таки на результаті гоління позначилася невелика перерва з попереднім голінням.
Як одна з причин. Через 3-4 дні мені комфортно голитися. Якщо довше - тоді вже важче голитися з-за відрослого волосся, що забиваєтся. Але на другому проході знову ок. :)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyЧт 11 Лип 2024 - 20:32

Гоління 11.07


Прешейв не було
Бритва метелик "Monarch" (Індія)
Лезо жовте BIC Chrome Platinum (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління Clubman Pinaud (США)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Avon for Man (Велика Британія)
Сьогодні вирубили світло досить раненько (та надовго). Але коли нас таке спиняло? Тому заплановане гоління пішло за планом. Так, трошки навпомацки, під світіння настільної акумуляторної лампи. Бо, навіть, потемки, зручніше голитися перед дзеркалом. Але то мої особисти приколи. Повторювати не рекомендував би. З іншого боку, тут і зовсім без люстерка голяться деякі індивиди. Але я так не зможу частково новим для мене устаткуванням.

Останнього разу мав сумніви щодо вдалого вибору пари бритва-лезо. Тому, цього разу, обрав те, у чому доволі упевнений. Нове "старе" жовте лезо BIC Chrome Platinum та бритву-метелика "Monarch" з Індії. Але це не всі сьогоднішні рокірування. Знову повернувся до китайського пензля YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 з синтетики.  
І не прогадав.
Пінка збивалася без проблем. Хоча здалося, що з синтетикою бульбашок у піні більше ніж при збиванні кабаном. Але, додав ще трохи зусиль і бульбашки майже пропали. А ще Yaqi не коловся.
Але те, що я знадто поспішаю, я зрозумів не одразу. Зараз же літо - жарюка. Шкіра спітніла. Навіть обличча. Так я собі подумав. Але, пекло шкіру, ще й мабуть томУ, що останнє гоління далося взнаки. І не кращім чином.
Перший прохід був майже добрим. ЗвичайнО, при використанні гелю, ця пара лезо-бритва на шкірі майже не відчувається. Просто відчуваєш шо чимось водиш по пиці. Ніяких "гострих вражень", як при використанні, скажімо, лез Feather. Просто м'якенько та нетравматично. При використанні мила лезо я відчував. Але ледве-ледве.
На другий прохід я лезо вже не відчував. Але трошки вже бритва гальмувала, хоча значно менше, ніж попереднього разу.  Скажімо так, якщо б я це спеціально не шукав то і не відчув би мабуть.

Отримав пару цяток під вухом та на шиї. Причрму це з останнії разім. Мабуть там навіть не цятка навіть була, а щось серйозніше. А цього разу я просто повторно "проїхався по ранці". У ямці під нижньою губою теж проявилася цятка. І в одному з кутків рота. Усе це було пошкоджене і попереднього разу. Але тоді проблем було рази в 2 більше. Були цілими низками цятки а не поодинокі, як зараз.

"Тройний" одеколон припік. А за пів години навіть відчув,що шкіра пересушена. Тому намазав бальзаму після гоління Avon for Man. Тут вже ледве пекло. У всякому разі менше ніж коли мазався польським Lider Classic попереднього разу.

Ну що сказати про гоління? Цією парою голитися значно краще - мило дає ковзання. Хоча, на мій смак, до гелів йому далеченько. Але, всеодно, мило дає пінку значно кращу, за більшість випробованих мною кремів.
Можливо ще б день треба бууло почекати, щоб загоїлося все. А може й ні. Бо була б довщою щетина, і її було б важче зголити.

WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyЧт 18 Лип 2024 - 1:52

Гоління 17.07

Прешейв не було
Бритва метелик "Monarch" (Індія)
Лезо жовте BIC Chrome Platinum (Франція\Греція)
Пензлик noname кабан (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління червоне Proraso Sandal, стара формула (Італія)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)


Голився близько 19ї години. Але враженнями ділюся, вже коли з'явилося світло та встиг повечеряти і зробити решту справ.
Нещодавно збирався зробити порівняння (див. останні гоління). І така можливість в мене  з'явилася. Більшість учасників гоління зосталася такою ж самою. А змінилося лише мило. Тому, це, скоріш порівняння двох мил.

Знов повернувся до пензля з кабана. Замочував більш ніж 12 хвилин. Пару бритва-лезо брав спеціально, бо знаю чого очікувати. Лезо, звичайно, нове.

Чомусь, останні рази голюся під сяйвом лампи акумуляторної, бо світла все менше дають. Звичайно, простіше за столом, під вікном. Але почав відчувати якусь мазохістську насолоду, голячись "у спартанських умовах". Але це все - лірика. Повернемося до самого гоління.

Не знаю, чи то кількість невдалих спроб почала потроху переходити у якість. А може, рандом якийсь, і наступного разу я таке повторити не зможу. Але цього разу пінка збилася. Не була вона густою, як не була і занадто рідкою. Зайвих бульбашок у піні теж не спостерігалося (у світлі ліхтарика).
Лезо відчувалося трохи більше ніж в "ідеальних умовах". Ковзання цього разу було. Може трохи менше, ніж при використанні мила Clubman Pinaud, але значно краще, ніж попередні мої стосунки із милом Proraso.
На подив, жодних порізів чи цяток. Місця, де шкіра "трохи колеться" все ж були. Але їх було досить незнана кількість.
"Тройний" при нанесенні пік. Але цього було слід очікувати. Бо, при нанесенні піни на перший прохід пензлик трохи колов шкіру. Хоча трохи більше ніж три доби пройшло з останнього гоління.
І це попри те, що після гоління я поліз у душ. А тільки згодом вже наносив одеколона. Ще згодом намастився польським бальзамом після гоління Lider Classic. Але зараз така жарюка, що й звичайна спітнілість дала б теж печію. А в хаті дуже спекотно.

У якості висновків.

Мило для гоління червоне Proraso Sandal здивувало. Як і здивував результат гоління без порізів та цяток. Важко сказати, від чого була надчутливість шкіри ще перед голінням. Поставлю все ж на спеку.

Чомусь здалося, що при використанні синтетичного пензля YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 у пінці більше бульбашок, чим при використання пензля з кабана. Треба буде придивитись трохи уважніше.

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyЧт 18 Лип 2024 - 10:44

CNPOMAHELL пише:
...
Чомусь здалося, що при використанні синтетичного пензля YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 у пінці більше бульбашок, чим при використання пензля з кабана.
У тебя пока не получается взбить приблизительно одинаковую пену два раза подряд. Соответственно, делать выводы о разнице в качестве взбивания пены этих помазков по количеству "бульбашок" в пене я бы не спешил. В хорошо взбитой пене вообще не должно быть "бульбашок".

andreyv1979, hlopets, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyЧт 18 Лип 2024 - 18:52

vicbro пише:
У тебя пока не получается взбить приблизительно одинаковую пену два раза подряд. Соответственно, делать выводы о разнице в качестве взбивания пены этих помазков по количеству "бульбашок" в пене я бы не спешил. В хорошо взбитой пене вообще не должно быть "бульбашок".
Звичайно, що треба повторюваність. Для певних висновків. Але те, що хоча б якусь піну вже можу збити з Прорасо - надихає.
Але умови +/_ відомі. Можна спробувати повторити згодом.

WetShaver, vicbro, hlopets та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyВт 23 Лип 2024 - 22:11

Гоління 20.07 та 23.07

Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США)/метелик "Мерідіан" (УРСР)
Лезо Euromax Platinum Coated (ОАЕ)
Пензлик noname кабан (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління червоне Proraso Sandal, стара формула (Італія)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)


Розписувати 2 рази окремо немає сенсу. Тому одразу 2 гоління поєднаю в 1 опис. Обидва рази 3 доби щетині. Перший раз голився лезом (новим) Euromax Platinum Coated (ОАЕ) у бритві Gillette King C. Вдруге - цим же лезом, але у бритві метелику "Мерідіан" (УРСР).
Решта однакова. Але це виявилося 2 геть різних гоління.

У бритві Gillette King C лезо Euromax Platinum Coated не голило ніяк. Прямо відчувалося, що лезо для цієї бритви дуже затупе. Причому настільки ніяк, що навіть візуально було видно пропуски на шиї. І це були досить довжелезні волосини. А от у бритві метелику "Мерідіан", попри те, що лезо використовував те ж саме, гоління було хоча й не дуже комфортним, але досить чистим. Некомфортним воно було тим, що пензлик при нанесенні пінки трохи колов щоки. Це відчувалося.

Пінку трохи навчився збивати,  - хотів написати я. І помилився. Сьогодні пінка вийшла трохи рідша ніж зазвичай. Думаю, поганенько струснув пензля після замочування. А голюся я тепер у потьмах (під світлом лампи настільної). Тому не зразу це зрозумів. І от єдина червона цятка була поставлена цього першого проходу. На других, я вже знову набрав трохи мила помазком. І пінка вийшла щільнішою. Більше цяток не було.

Попереднє гоління було трохи цяток. Але не пекло, бо одразу побачив, що виголитися лезом у бритві Gillette King C не зможу. А от у сьогоднішнє гоління "Потрійний" одеколон дуже пік. Але це й зрозуміло. Також пік і польський бальзам після гоління, після нанесення.

Спробую лезо і в інших бритвах. Але вже видно, що воно далеко не таке універсальне, як я від нього очікував.

З пінкою з мила теж зрозуміло - практика і ще раз практика, для отримання повторюваності результатів. А то трохи розслабився і одразу все шкереберть пішло.

WetShaver, hlopets, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyВт 23 Лип 2024 - 22:43

А у мене іноді складається враження, що результати вашого гоління повністю протилежні моїм.) Це ще раз доводить, що всі ми різні. Мене раніше дивувало, коли я наприклад подивлюся огляд де блогер з інтернету вихваляє той же білий крем Нівея, я його купую і отримую один з найгірших результатів серед кремів для гоління. А потім я зрозумів, що результати у різних людей з одним продуктом можуть відрізнятися майже кардинально. Як я вже говорив, така ситуація була з кремом Варс, поки я не став краще замочувати помазок і все пішло добре. Так ось до чого я, про лезо Євромакс, на мою скромну думку з недорогих лез, вони одні з найгостріших, можливо не найживучі, я поки не перевіряв. Але кілька разів поспіль точно ними голився. Ріжуть впевнено і чисто, але й порізатись легше, ніж тим самим сімейством Лорд, наприклад. Кінга у мене немає, але ставив о 89-й від Які голять добре, і навіть відчувається гострота. У агресивніші бритви типу Пікколло я не став ризикувати їх ставити, може якось спробую заради інтересу. Мені здається якби воно було не гострим, то воно не голило б і в більш м'якій бритві і пропускало б більше.

hlopets, Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyВт 23 Лип 2024 - 22:59

WetShaver пише:
А у мене іноді складається враження, що результати вашого гоління повністю протилежні моїм.
Думаю так і є.
Цитата :
 Мене раніше дивувало, коли я наприклад подивлюся огляд де блогер з інтернету вихваляє той же білий крем Нівея, я його купую і отримую один з найгірших результатів серед кремів для гоління. А потім я зрозумів, що результати у різних людей з одним продуктом можуть відрізнятися майже кардинально. Як я вже говорив, така ситуація була з кремом Варс, поки я не став краще замочувати помазок і все пішло добре.
З довгим замочуванням кабанячого пензля ситуація із кремом Wars (в мене) стає трохи кращою. Але крем від Nivea (знову ж - для мене) значно кращій ніж його польский брат.
Цитата :
 Так ось до чого я, про лезо Євромакс, на мою скромну думку з недорогих лез, вони одні з найгостріших, можливо не найживучі, я поки не перевіряв. Але кілька разів поспіль точно ними голився. Ріжуть впевнено і чисто, але й порізатись легше, ніж тим самим сімейством Лорд, наприклад. Кінга у мене немає, але ставив о 89-й від Які голять добре, і навіть відчувається гострота.
Все ж таки припущуся думки, що українська бритва-метелик часів СРСР значно ефективніша за Gillette King C. Або ж мають рацію ті, хто каже, що має сенс кут заточування, покриття леза, тощо. Бо в цих бритва леза себе ведут, переважно, по різному. 89 від Які немає вже в мене. Але, чув думку, що варіант "Які" ефективніший за німецько\британський оригінал. Тому порівняння "у лоба" тут теж не вийде.
Цитата :
 Мені здається якби воно було не гострим, то воно не голило б і в більш м'якій бритві і пропускало б більше.
"Не гостре" у даній конкретній бритві. Бо варіанти "видно неозброєним оком пропуски та, навіть, клапоті щетини" і "майже ідеальне гоління" по відношенню до одного й того ж самого леза, значить, що діло у чомусь іншому. Радше за все  у бритві. Бо інші умови були підібрані майже однаковими. Ну, або в самому процесі гоління, тобто різниці у мені. :)

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyСр 24 Лип 2024 - 9:01

WetShaver пише:
А у мене іноді складається враження, що результати вашого гоління повністю протилежні моїм.) Це ще раз доводить, що всі ми різні. Мене раніше дивувало, коли я наприклад подивлюся огляд де блогер з інтернету вихваляє ...
Все мы действительно разные. Но не в том смысле, который пытаются вложить в фразу "в ВКБ все очень индивидуально". В реальности у всех разные преференции и результаты отличаются. Но чтобы получать ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ результаты нужно очень постараться и делать что-то просто неправильно. Лезвия Euromax использовал во всех доступных бритвах и они показали себя прекрасно с точки зрения баланса остроты и комфорта. Почему автор пишет, что они производства ОАЕ? Эти лезвия производит Индия. Может это вообще другие лезвия?
По поводу блогеров и восхваления чего-то... Когда-то раньше я смотрел все и всех. Давно уже это не делаю, смотрю только частично некоторых и только в том случае, если заинтересовало что-то в самой теме.
Был один блогер из Бруклина (может и есть сейчас, просто не знаю). Он во времена активной программы наступления Яки на рынки сделал обзор станка Yaqi Melon (крокодил) и очень его хвалил по результатам бритья. Спустя какое-то время он делал обзор станка Razorock SLOC, который является практически близнецом станка Yaqi Melon. И что я увидел? Практически с самого начала станок его не брил и весь обзор свелся к ужасным оценкам этого станка. Так как у меня тогда были оба эти станка, я его спросил в комментарии в чем заключается причина таких противоположных суждений об этих двух станках? И не связана ли она была с "активной программой наступления Яки"? Это был намек... Он же в ответе скатился к каким-то грязным обвинениям меня в неимении каких-то средств и т.д. Если речь шла о дешевых станках, то это не означает, что я не имел других или не мог позволить себе любой станок. Мог позволить любой. Психологически понятно было его поведение, но он для меня как был, так и остался мерзким человеком.
К чему это я столько написал? Меньше смотрите блогеров и не верьте им на слово пока не проверите на себе все.

Ruslan, andreyv1979, Yura_, all75, CNPOMAHELL, mad_fish, Vlad_S та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyСр 24 Лип 2024 - 14:25

vicbro пише:
Все мы действительно разные. Но не в том смысле, который пытаются вложить в фразу "в ВКБ все очень индивидуально".
Слід зазначити, що "індивідуальність" виходить не тільки із того, що ми все різні. Але ще й тому, що одні й ті ж самі враження ми трактуємо по різному. Тобто моє "гостре" буде відрізнятися від вашого "гострого". Бо ми відштовхуємося від різного. Бо один голиться Astra(ою) по 10 разів, а другому Feather на друге гоління вже трохи затупе.
Цитата :
Но чтобы получать ПРОТИВОПОЛОЖНЫЕ результаты нужно очень постараться и делать что-то просто неправильно.
Ну в мене було саме так. Теж дуже здивувався наскільки не саме гостре лезо відчувається "по різному" залежно від обраної бритви.
В мене інші леза теж поводять себе по різному, але не настільки сильна ця різниця зазвичай.
Цитата :
Почему автор пишет, что они производства ОАЕ? Эти лезвия производит Индия. Может это вообще другие лезвия?
Тоді меня слід писати як для лез BIC (Франція\Греція). Тут так само ОАЕ\Індія. По виробляються леза у Індії для компанії з ОАЕ.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Цитата :
По поводу блогеров и восхваления чего-то... Когда-то раньше я смотрел все и всех. Давно уже это не делаю, смотрю только частично некоторых и только в том случае, если заинтересовало что-то в самой теме.
Дивлюся фоном, у якості розваги. Бо важкувато дивитися людей, знання яких ще менші ніж в тебе. Я себе навіть поціновувачем не вважаю. Але у блогерів частенько висновки геть із пальцю висмоктані. Вточню - у російськомовних блогерів. Бо іншомовних важкувато дивитися. Дуже частять, не завжди добра дикція. А титри відволікають від процесу. Та й фоном таке вже не подивишся.
Цитата :
Был один блогер из Бруклина (может и есть сейчас, просто не знаю).
Дуже гарний приклад. В нього з інформованістю та висновками теж все погано, що тоді що зараз.
Цитата :
К чему это я столько написал? Меньше смотрите блогеров и не верьте им на слово пока не проверите на себе все.
Звичайно власний досвід -то найкращій варіант. Але я ж не можу перепробувати усі бритви чи леза, якими я зацікавився. На це не вистачить ні часу ні грошей. А "брати на пробу" вважаю негігієнічним. Власні забобони.
Тому доводиться дивитися\читати форуми, щоб отримати власну думку за рахунок вражень інших.

Тут ще от які перепони. Звичайно, я собі якось уявляю власну "ідеальну бритву". Це, зазвичай та, у якій більшість лез голить. Але, при цьому, ці леза голять не проявляючи агресії. Тобто лезо відчувається на шкірі, але ледь-ледь. Та навіть натискання на бритву не призводить до травмування.
Під опис добре підходила бритва Mühle R 89. Саме такої в мене немає, але маю трохи схожу на неї  Gillette King C. Але вона зовсім не універсальна. А по враженням колег по голінню і сама Mühle R 89 теж досить далека від звання "універсальна". Тож що?
Тоді гібрид із комбінуванням відкритої чи закритої частин бритви? Щоб можна було і коротку і довгу щетину однаково гарно голити. Наприклад цікава мені BAILI Legend Pro BRB3P або Pearl L-55 чи Parker Model No. 69CR Але чи будуть вони настільки "універсальними", як мені це здається?
Або просто регульовану взяти на кшталт Parker Variant,  MERKUR PROGRESS чи MERKUR FUTUR. Але маючи "китайфутур" від QSHAVE якось мені не дуже такий варіант. Хоча не знаю, наскільки можна порівнювати обидва варіанти.







Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПт 26 Лип 2024 - 19:50

Гоління 26.07

Прешейв не було
Бритва Gillette Blue Blades (Китай)
Лезо Euromax Platinum Coated (ОАЕ/Індія)
Пензлик noname лізучий борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління червоне Proraso Sandal, стара формула (Італія)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Avon for Man (Велика Британія)


Продовжу свої експерименти. Знову триденна щетина. І є трохи змін у "переліку учасників змагання". Змінив бритву на сучасного нащадка Gillette Tech з Китаю - Gillette Blue Blades. А ще змінив кабана на борсука - теж noname з Китаю. Навіть лезо взяв те саме Euromax Platinum. Тобто лезо використовую втретє.
Що кинулося одразу в око. Кабан з попередніх разів був доволі жорстким. Навіть коловся при взаємодії зі шкірою. Борсук значно м'якіший. Звичайно ж, його я теж замочував на 10 хвилин у прохолодній воді. Здалося, що пензлем з кабана простіше набирати мило для піни. Та й збивати теж. Борсук набирав мило трохи повільніше. Намагався нанести та пінка вийшла трохи зарідкою. Але одразу це помітив, то позбивав решту (у піалці) та наніс зверху на вже нанесену більш рідку пінку, що вже була на лиці.
При голінні якоїсь надмірної агресії не відчувалося. Але бритва помітно гальмувала на шкірі. Алое це, як на мене, типово для даної бритви. Не знаю чому.
А ще, мабуть, зможу перевести у слова свої відчуття, щодо різного гоління залежно від того яким боком бритву повернеш (ну і лезо відповідно). Навіть якщо у вас немає моєї чутливості шкіри, експеримент теж зможете провести. Хоча не впевнений, чи побачите різницю. Так от. Достатньо провести бритвою по шкірі, потім перевернути бритву іншою стороною та провести по тому самому місці. Якщо ви "правильно вгадали" і перший прохід був "менш агресивною стороною", но на другий прохід ви зголите ще трошки там, де вже проходили разик. Спробуйте поекспериментувати. Звичайно, при іншій чутливості шкіри ви не помітите ніякої різниці. Але шанси є.
Після першого проходу ще трошки збивав рештки пінки перед нанесенням. Пінка не застигала ні на другий прохід, ні коли робив добривки. Так що тут усе добре.
Поголився доволі непогано. Але "затик" був при голінні підборіддя та на шиї. Навіть попри добривки, результат вийшов "таким собі". "Неідееальність" без проблем відчувалася на дотик. А от щоки та район навколо рота виголилися доволі непогано.
При нанесенні "Потрійного" одеколону пекло з одного боку зони вус. Але ніяких червоних цяток чи почервонінь не було ні там ні деінде ще. Трохи пік і бальзам після гоління від Avon. Та, навіть, через пів години все ще відчувається печія у зонах, де намагався додатковими проходами виголитися чистіше та під носом, де одразу пекло ще після першого проходу.

У якості висновків:

-Треба спробувати нове лезо у цій бритві. Але цікаво ,чому це ж саме лезо, причому, нове, не голило мене у Gillette King C - з великими пропусками. А тут, на третє гоління, усе вийшло доволі прийнятним.
-Борсук мені не сподобався на тлі кабана. Пінку требо довше збивати, набирається її теж менше ніж, коли використовую кабана. Але ще буду пробувати. Одна спроба нічого не скаже.
-Все-таки дивно відчувати різницю в голінні, залежно від обраної сторони. Тим більше, що лезо в дану бритву не можна поставити криво - бо конструкція такого просто не передбачає.
- Лезо доволі цікаве.

WetShaver та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 29 Лип 2024 - 9:03

Комментарии к выводам:
- То, что это лезвие не брило в GKC виновато не лезвие и не GKC.
- Если нормально замоченный кабан колется при работе на лице - место этому кабану в мусоре. У тебя есть синтетика Яки, отработай на ней всю процедуру (это проще), а потом переходи на натуралов если так хочется.
- Если  при бритье есть зависимость агрессивности от стороны станка и нельзя повлиять на положение лезвия, то станок выполнен асимметрично и место ему там же, где и кабану из предыдущего пункта.
Может слегка радикально рассуждаю, но бороться с браком помазков и станков, убеждая себя в полезно проведенном времени, то еще занятие.
Возьми станок GKC, помазок Yaqi Sagrada Familia и отрабатывай технику взбивания пены и бритья на этой паре. Когда получишь повторяемые хорошие результаты можешь идти куда-то в сторону.
 Хотя это лично твое дело. Может цель в другом, а я не понимаю.

WetShaver, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alex
Постоялець
Постоялець
Alex


Повідомлень : 550
Репутація : 193
Дата реєстрації : 09.02.2018
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 29 Лип 2024 - 10:18

vicbro пише:
Комментарии к выводам:
- То, что это лезвие не брило в GKC виновато не лезвие и не GKC.
- Если нормально замоченный кабан колется при работе на лице - место этому кабану в мусоре. У тебя есть синтетика Яки, отработай на ней всю процедуру (это проще), а потом переходи на натуралов если так хочется.
- Если  при бритье есть зависимость агрессивности от стороны станка и нельзя повлиять на положение лезвия, то станок выполнен асимметрично и место ему там же, где и кабану из предыдущего пункта.
Может слегка радикально рассуждаю, но бороться с браком помазков и станков, убеждая себя в полезно проведенном времени, то еще занятие.
Возьми станок GKC, помазок Yaqi Sagrada Familia и отрабатывай технику взбивания пены и бритья на этой паре. Когда получишь повторяемые хорошие результаты можешь идти куда-то в сторону.
 Хотя это лично твое дело. Может цель в другом, а я не понимаю.
Если рассуждать радикально, то лучший вариант собрать все в большой пакет. Выбросить все в мусорный ящик. Купить Rockwell 6S, помазок Shavemac Silvertip 2 - Band, мыло Saponificio Varesino, лезвия Wilkinson Sword. Потом, когда научится бриться и взбивать хорошую пену, можно подбирать подходящее мыло и лезвия. С таким набором, вообще никаких проблем возникнуть не может

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 29 Лип 2024 - 10:25

Alex пише:

Если рассуждать радикально, то лучший вариант собрать все в большой пакет. Выбросить все в мусорный ящик. Купить Rockwell 6S, помазок Shavemac Silvertip 2 - Band, мыло Saponificio Varesino, лезвия Wilkinson Sword. Потом, когда научится бриться и взбивать хорошую пену, можно подбирать подходящее мыло и лезвия. С таким набором, вообще никаких проблем возникнуть не может
GKC и помазок Yaqi Sagrada Familia у него уже есть, поэтому именно про них и пишу. И они позволят добиться приемлемого качества пены и бритья.

Yurst 63, WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 29 Лип 2024 - 15:11

vicbro пише:
 У тебя есть синтетика Яки, отработай на ней всю процедуру (это проще), а потом переходи на натуралов если так хочется.
З синтетикою Які в мене закиснена пінка виходить. Або довше збивати. Бо навіть борсук збиває не так як замочений кабан. Звичайно, наявні в мене і кабан и борсук - такі собі. Звичайно я це визнаю.
Але з кабаном поки що виходить краще ніж з іншою рештою пензликів. Звичайно буду і дали пробувати. Можливо і там все буде добре згодом.
Цитата :
- Если  при бритье есть зависимость агрессивности от стороны станка и нельзя повлиять на положение лезвия, то станок выполнен асимметрично и место ему там же, где и кабану из предыдущего пункта.
А чому ти не припускаєшся думки, що проблема саме у лезах, раз навіть у бритвах, де просто фізично неможливо поставити лезо "не так" леза поводять себе дивно?
Цитата :
Возьми станок GKC, помазок Yaqi Sagrada Familia и отрабатывай технику взбивания пены и бритья на этой паре. Когда получишь повторяемые хорошие результаты можешь идти куда-то в сторону.
В принципі саме так я і зробив. Передбачуваність та повторюваність результатів у мене з парою бритва індієць-метелек Monarch+ лезо BIC Chrome Platinum (жовте). Чим я ы користуюся, коли треба просто поголитися.
Просто ще куча інших лез та бритв. І час від часу пробую інші варіанти.
Alex пише:
Если рассуждать радикально, то лучший вариант собрать все в большой пакет. Выбросить все в мусорный ящик
А чому ти думаєш, що обраний тобою варіант буде кращім за ті, якими користуюся я? Наприклад лезо Wilkinson Sword я вважаю досить посереднім. У всякому разі у більшості наявних в мене бритв це лезо не голить. Або ж голить, але сам процес геть некомфортний.
Наприклад, те ж лезо Treet Classic голить мене значно краще за "Вілкінсона".
Цитата :
Потом, когда научится бриться и взбивать хорошую пену, можно подбирать подходящее мыло и лезвия.
Знову ж, чому б мені не навчатися тим ,що вже маю? У всякому разі ще доволі далеко від ідеалу. Але ті ж мила та частину спірних (для мене спірних) кремів я трохи навчився збивати.

А як я вже трохи переконався на практиці, використання гелів доволі непогано нівелює "різний вильот" та "кривість рук" під час гоління. І проблема з просто "гарно поголитися" цілком закриється.

Але так як в мене є ще купа іншого, то намагаюся навчитися от цією рештою голитися так само, як і "ідеальним набором".





WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 29 Лип 2024 - 23:53

Гоління 29.07

Прешейв не було
Бритва Gillette Blue Blades (Китай/США)
Лезо Treet Falcon (Пакистан)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління Clubman Pinaud (США)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Avon for Man (Велика Британія)


Ну що ж, прислухаюсь до спільноти та поголюся з урахуванням деяких побажань. 3 доби щетині. Бритва та ж сама - Gillette Blue Blades (сучасний нащадок Gillette Tech), лезо Treet Falcon з вуглецевої сталі (ота , що англійською Carbon) нове. Пензлик сьогодні синтетичний YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730. Мило для гоління сьогодні теж замінив на Clubman Pinaud (США).
Зміна пензлика для гоління далася взнаки. Набирав пінку прямо з банки з милом. Лилося трохи зарідке звідки. Але, трохи навчений попередніми невдачами, доволі довго колоцькав пензлем по піалці. Тож вийшла густа пінка без бульбашок. Все ж таки вважаю, що мило Clubman Pinaud трохи краще за Proraso. Геть інша пінка виходить. Як би ж ще не аромат травички із "присмаком" моєї алергії на усе що росте. Бо організм весь час напружується, чуючи такі запахи. Але, знов таки, ніяких алергічних реакцій в мене від мила немає.
Лезо Treet Falcon в бритві відчувалося трохи загострим та небезпечним. Якось, одразу, не хотілося зайвого разу тиснути. Але каюся, тиснув. Лезо теж відчувалося по різному, залежно від обраної сторони бритви. Але обидві сторони були агресивні. Проте одна відчувалася трохи менш агресивною. Можливо і я сам не відчув цієї різниці, якби голився, скажімо, із гелем.
Змахнув на шиї щось. І при добривках у ямці під нижньою губою поставив цятку. Доволі тяжко було голити підборіддя, контур нижньої щелепи та шию. А от під носом все виходило без зайвих додаткових возюканій.
Результат вийшов значно кращім ніж попередній. При вмиванні реакції на воду не було. "Потрійний" пік. Згодом шкіру теж трохи пекло. Бальзам після гоління Avon for Man після нанесення пік теж. В основному там, де робив добривки (шия-щелепа).

Думки вголос.

Зміна пензлика на синтетику досить сильно змінила процес збиття пінки. Кабан хоча й коловся, але збивати пінку ним було якось простіша та швидше. Можливо тому, що синтетика від Які вбирала в себе вологу значно більше. І, тому, доводилося витрачати більше часу на отримання "правильної пінки". А кабан в мене доволі невеличкий та, як казав  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] - зовсім не розроблений (нерозпушений). Доречі, як і борсук. Але, можливо кількість вологи, що вбирав у себе кабан виявилася як раз оптимальною. А ще кабан доволі жорсткий. Можливо й це далося взнаки.
В цілому, цікавий досвід.

WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПт 2 Серп 2024 - 22:24

Гоління 02.08



Прешейв не було
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо Treet Falcon (Пакистан)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління Proraso Sandal червона банка, стара формула (Італія)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Avon for Man (Велика Британія)


З попереднього гоління пройшло 4 доби. Змінив бритву на метелика Monarch з Індії. Лезо те ж саме - Treet Falcon, 2-ге використання. Решта - та сама.
Яківською синтетикою мені важче збивати пінку. Бо, як не дивно, вона вбирає в себе більше вологи (бо вузол більший). Тому, при набиранні, спочатку в піалку ллється майже водичка мильна. Згодом вже сам пензлик вбирає в себе мильну субстанцію. Навмання я ще не навчився вгадувати. Але, якщо досить довго це поколоцькати - виходить добра щільна пінка, без бульбашок. Бо, спочатку, бульбашки присутні.
Лезо на другий раз показало себе більш приємним. Майже не відчувалося. І, хоча, гоління вийшло доволі чистим (я навіть прища на шиї не зрізав), без цяток; якісного результату вдалося досягти тільки із добривками. Іноді навіть по декілька разів по одному місцю. Тобто для цієї бритви лезо трохи затупе. Ну цього було цілком слід очікувати, коли ідеальне лезо для бритви то BIC CHROME PLATINUM (жовте), яке доволі агресивно себе поводить.
Добривки далися взнаки. Від "Потрійного" шкіру пекло. Хоча реакції на воду не було, при змиванні решток пінки. Шкіру пекло і згодом, і після нанесення бальзаму після гоління Avon for Man.
В цілому поголився добре, але у попередній бритві це лезо поводилося краще. А ще добре, що трохи зрозумів, як збивати пінку з мила. Доречі, нічого не застигало, і бритва під ча гоління майже не гальмувала. Трохи на підборідді лише пригальмовувала.
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 5 Серп 2024 - 0:07

Чесно кажучи я навіть вам заздрю, що доступні скрізь і копійчані леза Тріт Класік голять вас краще ніж Вілкінсон, які багато хто хвалять і які ще й дорожчі. У вас завжди виходять дуже цікаві результати, несподівані, тому часто цікаво прочитати про них. Наприклад той же метелик Монарх - рідкісний гість у товаристві, а леза Бік у більшості користувачів славляться як злі та примхливі. Хоча я знаю, що ви частіше використовуєте вінтажний Бік, але все-таки. Щодо помазок я більш ніж впевнений, що все так і є. Що кабан і барсук колють саме через нерозщеплені, нерозроблені кінчики. Але якщо у кабанячого ворсу це з часом минеться, то у борсука не факт. Дешеві борсуки це часто ганчірка або колюче сміття.) Але раз з помазком з кабана, все більше вийшло значить його невеликий розмір ввібрав саме потрібний об'єм води. Синтетика має вузол побільше і гірше воду тримає, особливо Яківська, тому її потрібно віджимати повністю! А воду в піну додавати потроху краще краплями, або хоча б чайною ложкою. До речі, ви питали навіщо краще використовувати для замочування і піни кип'ячену або дистильовану воду. Тому що солі жорсткості води роблять волосся і щетину жорсткішою. Крем і мило поєднуючись із цими солями гірше збивається. Ви ніколи не думали чому жінки коли миють волосся, використовують не тільки шампунь а й кондиціонер. А раніше навіть оцтом промивали, щоб волосся не було як пакля або солома.) Запитайте у дружини, вона вам підтвердить.)

CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 5 Серп 2024 - 0:54

WetShaver пише:
Чесно кажучи я навіть вам заздрю, що доступні скрізь і копійчані леза Тріт Класік голять вас краще ніж Вілкінсон, які багато хто хвалять і які ще й дорожчі. У вас завжди виходять дуже цікаві результати, несподівані, тому часто цікаво прочитати про них.
Скажу більше. Я леза Wilkinson спробував у наявних (на той момент) бритвах і вони мене геть не голили. А ще було боляче. Я тоді, загалом, голився Gillette Blue Blades\Treet Hercules. Там навіть копійчані Спутника\Рапіри (що продавалися всюди) голили. Тому, читаючи, як класно декого голять Wilkinson уявляв собі щось на кшталт книжок Маркіза де Сада.
Згодом ще десь пробував та, навіть, непогано лезо поголило мене. Але первинний негативний досвід та можливість обрати більш цікаві та комфортні варіанти, так і не примусили мене пробувати ці леза ще. Хоча, може й спробую якось. Бо, після використання останнім часом інших бритв та більш гострих лез, здається, що те, що голило мене рочків 5-6 тому зараз не голить геть. Або ж очікування були тоді занижені і голився аби поголитися.
Цитата :
Наприклад той же метелик Монарх - рідкісний гість у товаристві, а леза Бік у більшості користувачів славляться як злі та примхливі. Хоча я знаю, що ви частіше використовуєте вінтажний Бік, але все-таки.
Ну, жовті BIC, мабуть, ще можна купити десь на базарі чи OLX\Prom. Але сучасні BIC у помаранчевій пачці мені не подобаються. Вірніше, як раз враження під час гоління значно приємніші ніж від жовтих. Нові BIC відчуваються м'якше чи шо. При цьому майже завжди купа червоних цяток, а то й порізи. Дуже підступні (для мене) леза. Але в них немає тієї агресії, яка була у жовтих BIC.
Цитата :
 Щодо помазок я більш ніж впевнений, що все так і є. Що кабан і барсук колють саме через нерозщеплені, нерозроблені кінчики. Але якщо у кабанячого ворсу це з часом минеться, то у борсука не факт. Дешеві борсуки це часто ганчірка або колюче сміття.)
Дуже може бути. Купляв, колись в китайців, щоб спробувати "того самого борсука". При цьому знань про таке було 0. До того ж борсук менш подразнює ніж кабан. Коли буду пробувати з борсуком, зверну уваги. Бо, здається, що мені це не заважало під час гоління.
Цитата :
Але раз з помазком з кабана, все більше вийшло значить його невеликий розмір ввібрав саме потрібний об'єм води
Я теж дійшов до такого висновку.
Цитата :
Синтетика має вузол побільше і гірше воду тримає, особливо Яківська, тому її потрібно віджимати повністю! А воду в піну додавати потроху краще краплями, або хоча б чайною ложкою.
Здається тут присутнє деяке протиріччя. Саме тому, що синтетичний Які тримає в собі більше вологи, я ніяк не пристосуюся до нього при збиванні мил. Струшую але не відживаю. А от кабан, мабуть, утримує саме стільки вологи, скільки потрібно.
Цитата :
До речі, ви питали навіщо краще використовувати для замочування і піни кип'ячену або дистильовану воду. Тому що солі жорсткості води роблять волосся і щетину жорсткішою. Крем і мило поєднуючись із цими солями гірше збивається. Ви ніколи не думали чому жінки коли миють волосся, використовують не тільки шампунь а й кондиціонер. А раніше навіть оцтом промивали, щоб волосся не було як пакля або солома.)
В мене не саме жорстке волосся. Тому майже не принципово. А от збиванні пінки - тут так, треба спробувати та порівняти якось.

А жінки інколи доволі дивні засоби у цілому використовували раніше. А зараз вони жертви масованої рекламної кампанії. Та й людство загалом. Оце весьй поділ на жіночу, чоловічу, дитячу косметику тощо. В ідеалі різниця є і склад потрібен відрізнятися. На діли маю великі сумніви щодо суттєвих відмінностей у складі косметики для чоловіків та жінок. 
 Компанія Jonson & Jonson досі "відмитися" не може від скандалу, щодо використання азбесту у дитячій присипці. Ба більше, в мене десь є пластиковий посуд з 90х де у складі є азбест. Здається іранський чи когось поряд (типа Катару чи ОАЕ).

Але якось спробую використати кип'ячену воду або після фильтра-глечика порівняно з водою з-під крану.

ЗІ: Я тут 3й місяць ніяк не пофоткаю реально підробні BIC(и) з Китаю. А то вже й забуду відчуття, поки зберуся.
Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 5 Серп 2024 - 2:31

Тодi я вас прошу, хоч раз відіжміть воду з помазка, це ж не складно.) І додавайте воду, по пів чайної ложки. Це ж не на гору лізти або завдання з вищої математики вирішувати.) Щодо азбесту тут уже нічого не поробиш, раніше використовували те, щоб було, прогрес не стоїть на місці. Хоча й зараз багато всякої хімози продають, щоби нажитися. Тут уже нічого не вдієш, пороки часто правлять людьми. Мені один сантехнік казав, що нібито в Любечі всі каналізаційні труби з азбесту зібрані. Типу при совці так було зручно. Але це вже інша історія.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 5 Серп 2024 - 6:24

WetShaver пише:
Тодi я вас прошу, хоч раз відіжміть воду з помазка, це ж не складно.) І додавайте воду, по пів чайної ложки. Це ж не на гору лізти або завдання з вищої математики вирішувати.)
Це я до того, що щоб щось робити треба розуміти суть та послідовність процесу. Я дуже не завжди розумію. Тому, на початку ведення бортового журналу, задовбував усіх питаннями. Але не завжди були відповіді. Або були, але забагато і протиложнорізних. :)
Цитата :
Хоча й зараз багато всякої хімози продають, щоби нажитися. Тут уже нічого не вдієш, пороки часто правлять людьми
Я до того, що голову мили сім попало від безвиході. Я ж казав про підвищену чутливість? В мене колою\фантою язик фарбується у відповідний кольор. Були ще льодяники Halls. Кинув до рота перед походом до дантиста. Він дуже здивувався зеленому роту. :)
У радянські часи був шампунь "Кропива", злого зеленого кольору. Мамка помила ним голову і тиждень ходила з зеленим волоссям (так це генетична спадщина в мене) :)


Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 40 EmptyПн 5 Серп 2024 - 8:45

CNPOMAHELL пише:


Я до того, що голову мили сім попало від безвиході. Я ж казав про підвищену чутливість? В мене колою\фантою язик фарбується у відповідний кольор. Були ще льодяники Halls. Кинув до рота перед походом до дантиста. Він дуже здивувався зеленому роту. :)
У радянські часи був шампунь "Кропива", злого зеленого кольору. Мамка помила ним голову і тиждень ходила з зеленим волоссям (так це генетична спадщина в мене) :)


1. Если кола/фанта красит язык, то скорее всего на языке присутствует приличный белый/желтый налет, который говорит о проблемах со здоровьем (кандидоз, жкт и т.д.), а не о повышенной чувствительности или наследственности.
2. Про зеленые волосы от советского шампуня "Кропива" больше на анекдот похоже. Я этим шампунем пользовался в советское время и ничего подобного не наблюдалось. И гены здесь ни при чем.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 40 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42, 43  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: