ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 13:59

Ruslan пише:

А може дати шкірі перепочити днів 3-5, а потім кілька разів поголитися в один прохід й виключно за ростом волосся, без усіляких добривок
А що зміниться, окрім того, що цей 1 прохід буде болючим. Бо за 3-4 дні навіть в мене щось відростає. А наявні бритви досить швидко забиваються, як не промивай. Не як касетник, звичайно, але теж забодаєшься вимивати. Але не проблема. можу почекати до суботи. Бо востаннє голився пізно ввечері 28го. То вийде 4 дні перерва між сеансами.

От як можна виголити довге волосся в 1 прохід тим же Feather Popular, чи "Жілет тек"-подібними бритвами, що забиваються одразу?
Бо з решти в мене є:
1. додаткова плити з гребінкою на Lord L122 (і неприємно і так собі голить те ,що на ній пробував)
2. радянська пластикова бритва з відкритою гребінкою. Але там процес такий, що я гоління Yaqi-косорізом можу назвати комфортним порівняно із нею. От такою вірю що й тупим карбоновим лезом "Нєва" виголитися можна було б.
От у 2 проходи запросто можна поголитися. Це буде дуже неідеально (без добривок). Але чому б і ні? Про 1 прохід. Ну ок, спробую. Як раз і перевіримо.
Цитата :
Шкіра відновиться. А потім можна спробувати голитися правильно :)
Якщо першу частину поради я ще зможу виконати, то от із цією частиною все значно гірше. Усі мої гоління неправильні. Останні 8 років неправильні. І, почавши журнал, хоча й бачу тепер що і де робив неправильно, робити правильно це не особливо допомагає. Максимум можу при аналізі перерахувати помилки.
І поки в мене ще є 2 дні до вечора суботи, скажіть, будь ласка, як само правильно я повинен буду голитися потім? Кожного разу намагатися в 1 прохід? Бо мені здається, достатньо просто робити більші паузи між голіннями? А то я, в гонитві за новими враженнями почав це робити раз на 2дні. Чого не робив раніше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 15:33

CNPOMAHELL, ну дивись. У тебе бритва, яка швидко забивається й ти не можеш нормально поголити триденну щетину. Хоча у продажу повно бритв, які так не забиваються. До того ж більш відрослу щетину набагато легше голити, ніж одно денну (тому й радив зробити перерву).
В тебе Ноунейм облізлий помазок, яким ти не можеш збити нормальну піну.
"Набити" руку на одному проході за ростом волосся, довівши навички до нетравматичного гоління - ні, не наші методи, ти ж вже 8 років голишся.
Там дрібничка, сям дрібничка й такі дрібниці на кожному етапі переростають у проблеми, з якими ти не можеш впоратись. Іноді виникає підозра, що й не хочеш, а просто тобі подобається сам процес страждань.
Люди, які просять на форумі допомоги у форумчан, намагаються вирішити свої проблеми у голінні.
А для чого ти викладаєш свої описи? Опустимо, що за для екзерсісів у епістолярному жанрі.
Пройшло вже пів року, як ти почав вести свій журнал, а прогресу ніхто не бачить.
Особисто я хотів тебе допомогти, але я не розумію твою мотивацію.

fill, Kitten911, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 393
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 17:07

Забивание станка на 99% не проблема станка. Дело в пастообразной и густой пене.

У меня даже мак3 на пятидневной щетине особо не забивается - все спокойно пролазит между лезвиями и выходит с обратной стороны. Можно побриться даже не ополаскивая бритву, но некомфортно (потому что все это лезет на ручку станка, а потом и ко мне на руки). То же самое и с тешками, на хенсон вроде ругались за это когда-то, но я вообще такого не заметил, там тоже все проходит без проблем через пеноотводы.

Ruslan, Олександр Тернавский, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 17:33

Ruslan пише:

До того ж більш відрослу щетину набагато легше голити, ніж одно денну (тому й радив зробити перерву).
Ну бачиш, з другого разу стало зрозуміло сутність поради. Просто весь час вважав, що навпаки - коротшу легше голити.
Цитата :
В тебе Ноунейм облізлий помазок, яким ти не можеш збити нормальну піну.
Майже впевнений, що з "не нонеймов" збивання пінки буде таким же ж самим. Бо той же крем Арко можна перетворити на пінку просто на стадії нанесення на обличчя. А збивати в ємності - в мене кожного разу якась інша пінка виходить навіть на одному кремі\помазку.
Цитата :
"Набити" руку на одному проході за ростом волосся, довівши навички до нетравматичного гоління - ні, не наші методи, ти ж вже 8 років голишся.
Так я раз за разом наголошую, що я не новачок і мені потрібно не навчитися голитися, а навчитися правильно голитися після неправильного гоління.
Тобто треба пересилити навички що в'їлись і вже зробити правильно. Це трохи важче ніж просто навчитися з "0". А за 8 років неправильного гоління сам розумієш наскильки воно вже до автоматизму в'їлося.
Цитата :
Іноді виникає підозра, що й не хочеш, а просто тобі подобається сам процес страждань.
Такого точно немає. Бо мої відчуття ще й болючіші ніж у середньостатистичного голяра.
Цитата :
А для чого ти викладаєш свої описи? Опустимо, що за для екзерсісів у епістолярному жанрі.
Може й для цього.
Цитата :
Пройшло вже пів року, як ти почав вести свій журнал, а прогресу ніхто не бачить.
Бо його немає.
Цитата :
Особисто я хотів тебе допомогти, але я не розумію твою мотивацію.
Мотивація єдина: треба голитися, бо відрощувати бороду не хочу. А касетники не влаштовують ціною та тупістю (Жілети). Тому тешки.




Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 18:05

CNPOMAHELL пише:

Мотивація єдина: треба голитися, бо відрощувати бороду не хочу. А касетники не влаштовують ціною та тупістю (Жілети). Тому тешки.[/justify]
Проблема у тому, що з усіх корисних порад ти обираєш лише те, що вважаєш правильним як раз з урахуванням свого багаторічного хибного досвіду. Це тупіковий напрям.
Перечитай, будь ласка, свій бортовий журнал з самого початку та з'ясуй, що ти робиш "не так". Як робити "так" тут багато чого написано.

trimmer, Олександр Тернавский, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 18:29

CNPOMAHELL пише:

А касетники не влаштовують ціною та тупістю (Жілети). Тому тешки.





Тупость кассетников это миф, ничем не подтверждённый. 
Кто-то когда-то сказал и понеслась. 
В АТБ продаются отличные одноразовые джиллеты, к тому же за очень демократическую цену. 
И если бритьё без элементов хобби, то это один из лучших вариантов.

Ruslan, Олександр Тернавский, Акулов, q7819, stanislav-q та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 19:52

trimmer пише:

Тупость кассетников это миф, ничем не подтверждённый. 
Кто-то когда-то сказал и понеслась. 
Це не міф. Навіть ви зараз можете порівняти та зробити висновки. Достатньо купити нову касетну бритву з лезами та леза до неї окремо. Але попереджую. Відповідно до ваших вірувань ви цю різницю або відчуєте або ж ні. Мені різниці була. І комплект з бритвою і касети окремо кекупувалися у роздрібних мережах типу "Єва", "Космо", "Ватсонс" тощо. Окремі касети голять менше раз. Повторююсь -мені. Бо, можливо, то самонавіювання чи моя голярська вдача. Чи думаєте касетниками я набагато краще голився? ;)
Але сама історія йде не від того що, "гидка" Жілет, намагається на вас заробити. А тому, що може пам'ятаєте рочків в 13 тому у всіх пішохідних переходах, чи в метро (коли влада ще не ворогувала з МАФами та стихійними ринками) продавалися леза до Мак 3, Фьюжіна тощо, за трохи меншою ціною ніж у роздрібних мережах. І ці леза біли китайськими підробками. При бажанні можна знайти порівняння як виявити підробку. Без прямого порівняння важкувато побачити різницю.
І от, вже купу років не продають там касети до бритв. Продажі "підробок" перейшли на пром, олх тощо. А історія забулася. І тепер ототожнюють касети без бритви із гіршою якістю ніж ті самі касети але в комплекті з бритвою. Це стало просто міською легендою, без попередньої історії.

Інша міська легенда - нібито одноразові касетні бритві Вілкінсон з Кореї голять краще ніж Вілкінсони, куплені будь-де ще. Тут не знаю першоісторію і сам не перевіряв різницю.
Цитата :
И если бритьё без элементов хобби, то это один из лучших вариантов.
Це вже трохи перейшло у розряд хоббі але руки ще не поспівають за бажанням голитися чисто. Тим більше що мені треба не вчитися а переучуватися. Ну якби ви каталися весь час по правостороннім правилам і враз переїхали в місце де правила лівостороннього руху. Загалом і те і те -рух на авто. Але є нюанси, звички, навички тощо. От в мене щось на кшталт цього.

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyПт 1 Груд 2023 - 20:01

Я б і радий вислухати усі ваші поради, взяти як радять та й голитися собі. А тут треба зосереджено весь час контролювати процес з початку і до самого кінця. Трохи загавився - і почав голитися як робив це 8 рочкий підряд - тиснути, не тримати кут тощо. Бо, якщо по навичках мені треба переучуватися, то бритви я не відчуваю зовсім. Бо ті, якими я весь час голився (Treet Hercules, Lord L122, Gillette Blue Blades) шановне панство забракувало.  
Тож бритв я не знаю. Використовую з ними зовсім не ті леза які там комфортно та гарно голять. Бо які там голять я саме зараз намагаюся знайти. Тому весь час різні.
Трохи інше з кремами. Якщо просто голитися то Арко/Нівея та й голитися собі. Але це ж частково вже стало хоббі. Тому купляю нові креми. А з польскими я якось не дуже дружу, як виявляється. Бо збити пінку в крему Belle Jardine мені вдалося 2 рази аж наприкінці тюбику. Тепер он з Wars кожного разу щось інше виходить.
А потім читаю інших - в кого будь чим будь у яких умовах все одразу виходить та намагаюся собі хоча б схожого результату досягти. А він (результат) весь час інший.
От і виглядають мої голярські потуги ніби щоденник мазохіста-екстремала ще й графомана. А з цього може тільки останнє трохи вірне, хехе. ;) Бо мазохістом я ніколи не був, і біль, у принципі, не люблю у будь-яких проявах.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 0:32

CNPOMAHELL пише:

А що зміниться, окрім того, що цей 1 прохід буде болючим. Бо за 3-4 дні навіть в мене щось відростає. А наявні бритви досить швидко забиваються, як не промивай. Не як касетник, звичайно, але теж забодаєшься вимивати. Але не проблема. можу почекати до суботи. Бо востаннє голився пізно ввечері 28го. То вийде 4 дні перерва між сеансами.

От як можна виголити довге волосся в 1 прохід тим же Feather Popular, чи "Жілет тек"-подібними бритвами, що забиваються одразу?
От 3-4ех дневной щетины при проходе по росту забиваться там нечему, stanislav-q все правильно написал почему у тебя станок забивается. Длины такой щетины недостаточно чтобы забить проходы именно ей.

CNPOMAHELL пише:

Якщо першу частину поради я ще зможу виконати, то от із цією частиною все значно гірше. Усі мої гоління неправильні. Останні 8 років неправильні. І, почавши журнал, хоча й бачу тепер що і де робив неправильно, робити правильно це не особливо допомагає. Максимум можу при аналізі перерахувати помилки.
І поки в мене ще є 2 дні до вечора суботи, скажіть, будь ласка, як само правильно я повинен буду голитися потім? Кожного разу намагатися в 1 прохід? Бо мені здається, достатньо просто робити більші паузи між голіннями? А то я, в гонитві за новими враженнями почав це робити раз на 2дні. Чого не робив раніше.
Можно тренироваться и в 1 проход, а можно и как ты говоришь просто увеличить дни между сеансами бритья. Бриться лучше ты не станешь, но если будешь бриться по восстановившейся коже каждый раз, то и комфорт во время бритья повысится, и ощущения спустя несколько дней улучшатся. Травмы останутся, но в любом случае их станет меньше. А вот когда ты заметишь, что у тебя через 1-2 дня после бритья нет каких-то дискомфортных ощущений, на коже нет артефактов после начала роста, тогда и можно сократить промежуток между сеансами на 1 день и так постепенно до нужного тебе графика. Это будет означать, что и бриться ты научился, и кожа адаптировалась к такому режиму.

CNPOMAHELL пише:

Майже впевнений, що з "не нонеймов" збивання пінки буде таким же ж самим. Бо той же крем Арко можна перетворити на пінку просто на стадії нанесення на обличчя. А збивати в ємності - в мене кожного разу якась інша пінка виходить навіть на одному кремі\помазку.
А логически прийти к тому что пену можно взбивать не только перед бритьем ты не можешь? Что тебе мешает пойти просто в ванную, взбить пену, намазать ее на предплечье, взять станок и посмотреть как он по ней скользит, как быстро она сохнет, а потом взбить еще раз с меньшим/большим количеством воды, крема и т.д.? Да и вообще, ну не получается у тебя пену взбивать, ну возьми ты гель баллонный и пользуйся в чем проблема-то, а взбивать пену потом если что научишься, если сильно будет хотеться.

CNPOMAHELL пише:

Так я раз за разом наголошую, що я не новачок і мені потрібно не навчитися голитися, а навчитися правильно голитися після неправильного гоління.
Тобто треба пересилити навички що в'їлись і вже зробити правильно. Це трохи важче ніж просто навчитися з "0". А за 8 років неправильного гоління сам розумієш наскильки воно вже до автоматизму в'їлося.
Тебе не привычки пересиливать нужно, а действовать системно и логику подключить. Бриться на второй день некомфортно? Увеличиваем промежуток между сеансами, даем коже восстановиться. Есть проблемы с техникой? Берем один станок, одни лезвия и оттачиваем скиллы, лезвием пользуемся не больше 2 раз. Есть проблемы со взбиванием пены, на лице круговыми движениями взбивать не получается, а в чаше получается вообще ерунда? Берем гель в баллоне. Руки чешутся что-нибудь поменять? Покупаем штук 5 разных кремов/бальзамов после бритья и меняем по настроению.

Ruslan, Олександр Тернавский, stanislav-q, all75, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 2:28

Изотовец пише:

От 3-4ех дневной щетины при проходе по росту забиваться там нечему, stanislav-q все правильно написал почему у тебя станок забивается. Длины такой щетины недостаточно чтобы забить проходы именно ей.
Ну сьогодні й перевіримо. Теж здавалось, що забивалося більше пінкою ніж зголеним.
Цитата :
Можно тренироваться и в 1 проход, а можно и как ты говоришь просто увеличить дни между сеансами бритья. Бриться лучше ты не станешь, но если будешь бриться по восстановившейся коже каждый раз, то и комфорт во время бритья повысится, и ощущения спустя несколько дней улучшатся.
Раніше голився раз на 4-5 днів та рідше. Тому мабуть і не приділяв уваги що там наколоцькав (пінку), та наскільки невдалим вийшов результат. А от коли з'явилася цікавість, тоді й проміжки між голінням зменшились.
Цитата :
Есть проблемы с техникой? Берем один станок, одни лезвия и оттачиваем скиллы, лезвием пользуемся не больше 2 раз.
Так я спершу хочаб знайти леза з якими комфортно хочу. Бо майже усе знайдене - то до "забракованих" суспільством бритв. Бо хочеться чогось трохи більшого ніж "таке собі, але поголитися можна". До гоління будь-чим у будь-чому мені ще далекувато.
Цитата :
 Берем гель в баллоне. Руки чешутся что-нибудь поменять? Покупаем штук 5 разных кремов/бальзамов после бритья и меняем по настроению.
Та я, он, останнього разу навіть з гелем примудрився налажати. Хоча думав, що це неможливо. :)

Спробую знову гель з балону. З нім ніби найкраще виходило у плані ковзання.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 2:39

CNPOMAHELL пише:

Так я спершу хочаб знайти леза з якими комфортно хочу. Бо майже усе знайдене - то до "забракованих" суспільством бритв. Бо хочеться чогось трохи більшого ніж "таке собі, але поголитися можна". До гоління будь-чим у будь-чому мені ще далекувато.

Тему лезвий можно мусолить до бесконечности, но на самом деле там ровно все так же и с кремами/мылами/лосьонами/бальзамами и прочей расходкой, за редким исключением рабочее почти все, а отличия лишь во вкусовщине и живучести максимум.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 2:42

Изотовец пише:
Тему лезвий можно мусолить до бесконечности, но на самом деле там ровно все так же и с кремами/мылами/лосьонами/бальзамами и прочей расходкой, за редким исключением рабочее почти все, а отличия лишь во вкусовщине и живучести максимум.
Можливо з часом так і буде. Поки що відчуваю різницю між лезами. Іноді дуже сильно. А тепер бачу, що вибір крему для гоління впливає іноді не менше.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 2:49

CNPOMAHELL пише:

Можливо з часом так і буде. Поки що відчуваю різницю між лезами. Іноді дуже сильно. А тепер бачу, що вибір крему для гоління впливає іноді не менше.
Ты разницу чувствуешь сильно, потому что и с пеной беда, и кожа травмированная. По неровной травмированной коже и плохому скольжению где-то острота боком выходит, а где-то наоборот недостаток. Уйдут те два фактора и разница начнет размываться.

Ruslan, Олександр Тернавский, stanislav-q, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 2:52

Изотовец пише:
Уйдут те два фактора и разница начнет размываться.
Ех. Швидше б це сталося... Щось світла у кінці тунелю зовсім не видно.
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 2:58

Ну и с подготовкой перед бритьем нужно экспериментировать, пробовать разную воду по температуре, разные средства как минимум для начала те, что не снижают скольжение. Изначально умывание холодной/горячей водой, нанесение предварительно той же пены из баллона или намыливание глицериновым мылом, кремом/мылом для бритья. Это самые простые опции, которые можно попробовать.

Ruslan, Акулов та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 3:37

Изотовец пише:
А логически прийти к тому что пену можно взбивать не только перед бритьем ты не можешь? Что тебе мешает пойти просто в ванную, взбить пену, намазать ее на предплечье, взять станок и посмотреть как он по ней скользит, как быстро она сохнет, а потом взбить еще раз с меньшим/большим количеством воды, крема и т.д.?
Якось навіть думок подібних не було у цю сторону.
Цитата :
Ну и с подготовкой перед бритьем нужно экспериментировать, пробовать разную воду по температуре, разные средства как минимум для начала те, что не снижают скольжение.
Здалося, що з гарячішою водою гірше ніж з водою, температура якої не відчувається (не кімнатної а трохи менше).
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 10:10

CNPOMAHELL пише:

Це не міф. Навіть ви зараз можете порівняти та зробити висновки. Достатньо купити нову касетну бритву з лезами та леза до неї окремо. Але попереджую. Відповідно до ваших вірувань ви цю різницю або відчуєте або ж ні. Мені різниці була. І комплект з бритвою і касети окремо кекупувалися у роздрібних мережах типу "Єва", "Космо", "Ватсонс" тощо. Окремі касети голять менше раз. Повторююсь -мені. Бо, можливо, то самонавіювання чи моя голярська вдача. Чи думаєте касетниками я набагато краще голився? ;)
Але сама історія йде не від того що, "гидка" Жілет, намагається на вас заробити. А тому, що може пам'ятаєте рочків в 13 тому у всіх пішохідних переходах, чи в метро (коли влада ще не ворогувала з МАФами та стихійними ринками) продавалися леза до Мак 3, Фьюжіна тощо, за трохи меншою ціною ніж у роздрібних мережах. І ці леза біли китайськими підробками. При бажанні можна знайти порівняння як виявити підробку. Без прямого порівняння важкувато побачити різницю.
І от, вже купу років не продають там касети до бритв. Продажі "підробок" перейшли на пром, олх тощо. А історія забулася. І тепер ототожнюють касети без бритви із гіршою якістю ніж ті самі касети але в комплекті з бритвою. Це стало просто міською легендою, без попередньої історії.

Інша міська легенда - нібито одноразові касетні бритві Вілкінсон з Кореї голять краще ніж Вілкінсони, куплені будь-де ще. Тут не знаю першоісторію і сам не перевіряв різницю.

Вы как всегда всё перекручивете))) 
При чëм тут подделки? 
Я говорил про нормальные бритвы, купленные в нормальных магазинах. 
Если следовать вашей логике, то купив палëный Адик, которые развалился через неделю, нужно кричать на весь белый свет что Адидас говно.

Акулов, stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 14:35

trimmer пише:

При чëм тут подделки? 
Я вам розповів "звідки росли ноги" в думці в інтернеті про те, чому касети з комплекту з бритвою та просто касети голять по різному. Бо була масова частка підробок свого часу. Причому настільки  масова, що справжні картриджі було досить важко придбати.
При цьому я ж сказав, що мені була різниця між комплектними та просто картриджами до бритви. Не в якості гоління а саме в кількості разів, скільки можна поголитися тим та тим. Ба, навіть самі зможете придбати те та інше і порівняти між собою.

А ви одразу за 1 фразу вхопилися.

До речі про підробки. В мене є китайськи одноразові бритви на 2 леза. Куплені на аліекспресі.  Мають вказівку що з Китаю та навіть власну назву. Там навіть видно, що на ручці колись був напис Gillette. Його намагалися прибрати, мабуть, із самої форми для виливання пластикової деталі. Але рештки напису все ще можна вгадати. І не сказав, би що така бритва не голить. Хоча лобового тесту "оригіналу" та "по мотивах" не проводив.

Я до того, що навіть не здивуюся б, що оті картриджі до бритв "з переходу" виявилися б самими найсправжнісінькими, просто виробництва Китаю. Бо там були відмінності типу: "трошки інший відтінок кольору пластику", чи ось тут "загин полотна леза є а там нема". Але це мої власні припущення нічім не підтверджені.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 14:49

Изотовец пише:

А логически прийти к тому что пену можно взбивать не только перед бритьем ты не можешь? Что тебе мешает пойти просто в ванную, взбить пену, намазать ее на предплечье, взять станок и посмотреть как он по ней скользит, как быстро она сохнет, а потом взбить еще раз с меньшим/большим количеством воды, крема и т.д.?
Прям з язика зняв. Я сам так тренувався на початку голярської карьєри :). Грішив на леза за подразнення та порізи, а потім з'ясувалося, що піна в мене загуста виходе й бритва по шкірі стрибає наче коза. От і доводив піну до правильного стану, а саме - піна повинна бути вологою та без великих бульбашок, не насиченою повітрям.

CNPOMAHELL, навчись з початку робити правильну піну, бажано у чаші, бо в тебе чутлива шкіра, щоб збивати на обличчі. Обери собі одну бритву, під яку будеш підбирати лезо. Бритву не міняй, поки не навчишся голитися без травм. Не тисни на бритву та витримуй кут. Натягуй шкіру під час гоління (по можливості). Не намагайся виголитися у ноль. Спробуй, знов таки за можливості, прешейв, краще на основі олії.
Під час гоління концентруйся на тому, що робиш, не давай шансу свому багаторічному хибному досвіду.

Олександр Тернавский, stanislav-q, Yura_, all75, CNPOMAHELL та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 15:58

Ruslan пише:

, не давай шансу свому багаторічному хибному досвіду.

Грабли наше всё

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 17:02

Ruslan пише:

Грішив на леза за подразнення та порізи, а потім з'ясувалося, що піна в мене загуста виходе й бритва по шкірі стрибає наче коза. От і доводив піну до правильного стану, а саме - піна повинна бути вологою та без великих бульбашок, не насиченою повітрям.
Ну в мене пінка завжди виходить або дуже густою або прямо водичка рідка-рідка. І найгірше - кожного разу різна.
Цитата :
CNPOMAHELL, навчись з початку робити правильну піну, бажано у чаші, бо в тебе чутлива шкіра, щоб збивати на обличчі. 
В мене чутлива шкіра, я схильний до алергій (багато на що є). При цьому, шкіра тонка але проколоти її при ін'єкції важкувато (з вражень медикінь).
Цитата :
Обери собі одну бритву, під яку будеш підбирати лезо. Бритву не міняй, поки не навчишся голитися без травм.
Ніби так і зробив. Голюся Feather Popular. Просто хотів пару разів спробувати інше, тому міняв бритву.
Цитата :
Не тисни на бритву та витримуй кут.
Намагаюся, але (може з за пінки, чи в моєму випадку, ще через щось) доводилось давити навіть нею, бо не завжди гарно ковзало.
З кутом у Feather Popular ніби немає проблем витримати. В інших бритвах є.
Цитата :
Під час гоління концентруйся на тому, що робиш, не давай шансу свому багаторічному хибному досвіду.
Намагаюсь. Виходить так собі.
trimmer пише:
Грабли наше всё
На жаль так і є.

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyСб 2 Груд 2023 - 17:15

Почни з піни. Навчись робити таку, як треба. Отримаєш класну піну, тільки потім приступай до гоління.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyНд 3 Груд 2023 - 4:53

Гоління 03.12.2023
Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
Помазок не було
Чаша для гоління долонею на собі
Джерело піни гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Останнього разу голився пізно ввечері 28го. Але, "прислухавшись" до порад я трошки відклав термін наступного гоління. Слово в лапках у попередньому реченні не просто так. Бо я, ніби, й прислухався до порад. Навіть намагався ним слідувати. Але вийшло що вийшло.
Спало на думку автошоу Grand Tour із Кларксоном, Меєм та Хаммондом, де майже усі випуски  останніх років наскрізь просякнуті гаслом: "Що ж могло піти не так?" От в мене те ж саме, тільки ще й не смішно. Але про все згодом.
Якщо хтось слідкує за моїм журналом, то може пригадати, що в останнє своє гоління я примудрився зробити погану пінку навіть із гелем для гоління. Щоб якось нивілювати вплив "поганої пінки", цього разу взяв "безпрограшний варіант" - гель для гоління Nivea Man з балону. І... прогадав!
Гель для гоління в мене старезний, та стоїть на поличці багато рочків. Але гель все ще видмухується при натисканні, та без особливих проблем перетворюється на пінку. Цього разу нічого не збивав, просто на вологу пику наніс долонею та розмазав. Все вийшло. Ніби.

Бритва вже, можна сказати, незмінна японська Feather Popular. З одного боку мені рекомендували не стрибати між бритвами, для усунення неочікуваних факторів. З іншого - бритва легка (для мене це плюс, бо звик голитися чимось легким) та прощає певну незграбність при голінні. "А ще у бритві комфортно голитися лезами як гострими так і не дуже..." -подумав я і знову не вгадав! Спочатку взяв індійське лезо Super-Max Platinum, що для мене прикупив та надіслав товариш по голярській справі Сергій ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). Для нього подібні леза затупі, а я колись пробував одненьке - мені сподобалося. Хоча навіть в мене лезо поводило себе між посередньо та добре з мінусом, залежно від обраної бритви. Причому це "добре" відноситься до комфорту при голінні а не до якості результату. З цікавого - на самому лезі чомусь написано Super-Max Super Stainless, ніби конвертик та лезо з різних пачок. Тож вклав я лезо в бритву, спробував голитися і... обловамся. Лезо геть не голило та гальмувало при проведенні по шкірі. Довелося міняти план. На цей раз узяв Gillette Silver Blue (GSB) виробництва пітерського заводу. Причому лезо те ж саме, що в попередніх оглядах. І це третій раз леза. І, якщо, попередні рази лезо мені не дуже сподобалося, то зараз усе було ок. Зникла первинна агресивність. Лезо приємненько ковзало собі по пінці з гелю з балону та без проблем голило. Якщо чесно, мав певні сумніви, що відрослу щетину зможу виголити цією бритвою, як мені радили камради з форуму. Але виявилося, що за чотири дні не дуже воно й відростає. Просто я це забув, коли почав робити менші проміжки між голіннями.
А ще не знаю, що там по складу в гелі від Nivea, але у процесі гоління трохи холодило шкіру. Перший прохід - супер. А на другий я знов лажанув. Перший раз я наносив долонею гель на щойно вмиту та досить вологу шкіру обличчя. А от на другий раз просто наніс гель, не додавши рідини. Звичайно ж пінка вийшла загустою. Якоїсь різниці у голінні я не відчув. Але, мабуть, вона була. Вдруге голився знизу-вверх та, іноді, вбік (підборіддя) чи під іншими кутами (шия) згідно напрямку росту волосся. Певною мірою це було проти росту волосся. Під кінець знову не втримався, та трохи ретельніше пройшовся добривками по своїх проблемних місцях: вуса, навколо рота, ямка підборіддя під нижньою губою. Причому нічого не відрізав. Спочатку здалося, що поставив цятку як раз у тій самій ямці, але ні. Радісний я почав змивати рештки піни і був неприємно вражений. Були трохи неприємні відчуття при вмиванні в області шиї. Передбачувано але все одно неприємно. А після нанесення рідини після гоління ALPA WINDSOR проявилася ціла низка цяток на шиї далеко знизу. І певні почервоніння (не цятки) шкіри на щоках.
Трохи згодом наніс так "нелюбимий" паном  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN українського виробництва. І так! Трохи палали підборіддя-скули. Причому навіть якось спеціально зосереджуватися не потрібно. Знайшов гідну аналогію такому. Пече, ніби їсте щось сильно поперчене. З'являється печія на губах або, якщо трохи замазатись, коли їси, то переходить і на підборіддя. Десь схоже відчуття.

У якості висновків.

Головний результат гоління негативний. Я знову лажанув. Причому примудрився зробити це навіть на пінці з балону. І знову були добривки, яких можна було б і не робити. І, хоча цятки проявилися десь знизу на шиї, пекло мені саме там, де робив добривки. Причому не можу сказати, що окрім печії добривки дали мені якусь бажану чистоту результату. Тобто оте саме з відомого твору "За двома зайцями" виходить - все одно не чисто, ще й травматично.

Лезо Super-Max Platinum у даній бритві виявилося не просто тупим. Воно зовсім не голило.

І ще замислився тут. Хоча я й не згоден із паном  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], щодо якості бальзаму, що я використовую. Мені більше імпонує позиція  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], про "все індивідуально і треба пробувати". Але ж пече! Вважаю, що пече після травмування шкіри.
Але згадав тут, що маю ще аж два креми після гоління. Маю сумніви, що дані креми прямо на порядок краще ніж ті два, що використовував раніше. Але ж ніхто не заважає мені це спробувати? Може й виявиться правим [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], який і сам змінив певну кількість афтершейвів, поки знайшов прийнятний? Хоча я все ж більше схилюся до думки щодо завдання сильних руйнувань шкірі у процесі гоління. От і перевірю найближчім часом, хто з нас правий.

Олександр Тернавский, stanislav-q, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Yura_
Бувалий
Бувалий
Yura_


Повідомлень : 158
Репутація : 6
Дата реєстрації : 16.10.2021
Вік : 55
Звідки : Львів

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyНд 3 Груд 2023 - 5:45

Я не раз роблю один прохід при голінні, якщо планую голитися через 24 год. Добривань не роблю. Спробуйте так.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 21 EmptyНд 3 Груд 2023 - 7:39

CNPOMAHELL пише:
От зараз, голився кількатьсот разів Feather Popular, та вважаю, що бритва теж досить цікава. Бо дає мені, не дуже вправному, голитися однаково приємно  різними лезами. Т
У станка очень мягкие створки. Легко гнутся по средине. Свой (регулируемый в двух положениях) осмотрел внимательно. Створки были горбатыми изначально. Лезвие зажималось тоже с лёгкой дугой. Легко выровнял. Лезвие стало значительно меньше вибрировать. Ни ухудшения чистоты бритья, ни уменьшения эффективности не заметил.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 21 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 32 ... 43  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: