ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+24
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
28 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Наступний
АвторПовідомлення
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 470
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:15

Нє, тертушку об Файн зламаю - дружина приб’є :-)))


Я собі окрему придбав)))

WetShaver та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:17

andreyv1979 пише:
Нє, тертушку об Файн зламаю - дружина приб’є :-)))


Я собі окрему придбав)))

Та ти відомий стікотер - перетираєш їх у промислових масштабах, ще й не по одному разу :-)
Мені окрема не потрібна, я стіки не тру :-)

STEEL та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
andreyv1979
Бувалий
Бувалий
andreyv1979


Повідомлень : 470
Репутація : 14
Дата реєстрації : 18.05.2021
Вік : 45
Звідки : Полтава

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:24

Так мене ще не називали Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 3202928208

WetShaver та fill Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПн 4 Бер 2024 - 14:50

04-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra Old
Brush: DS Cosmetics Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Зовсім коротко навряд чи вийде, але постараюсь не затягувати :-)

Сьогоднішнє гоління - намагання виробити потрібні алгоритми і послідовності, щоб голитися зі стіком і при цьому зберегти найкращі практики, коли голишся звичайним милом чи кремом. Зокрема і в першу чергу - знайти спосіб користуватися пре-шейвом.

Власне, чому я це роблю, так тому, що найближчим часом у мене в роботі буде лише одне мило - стік RazoRock Green Label. І буде він в мене до переможного, поки весь не змилю, чи, принаймні, домилю до такого стану, що користуватися ним вже буде неможливо.

Сподіваюся завершити все це діло до кінця весни. А вибрав Green Label, тому що вже користувався ним, встиг поголитися з цим стіком 8 разів (якщо не помилився). Так, я розумію, що це до певної міри чітерство, але, погодьтеся, навіть при цьому змилити стік - то не є простою задачею.

Перед голінням стік заміряв, він має довжину 53 мм. Порівняв з новим - той є 65 мм довгий. Це порівняння вселяє певний оптимізм в плані того, що весни мені вистачить :-)

Проблему пре-шейву я вже описував: для нього немає часу, коли б він міг достатньо попрацювати на обличчі. Так, можна просто посидіти у ванній 2-3 хвилини, тупо втикаючи у стіну. Але якось це нудно.

Тож сьогодні я взяв гліцеринове мило-прешейв Ach. Brito Glyce Lima Soap, натер ним мокре обиччя, розмилив руками і так і лишив працювати. А щоб чимось себе зайняти, почистив зуби і уклав зачіску. Це дало прешейву кілька хвилин, щоб зробити свою справу. І такий підхід бачу цілком робочим, допоки не вигадаю щось інше :-)

Пре-шейв повністю не змивав, просто добре змочив обличчя. І прямо поверх нього став натирати стік. Далі вже по давно знайомій процедурі: добре натерти, розмилити помазком, додаючи воду довести до потрібної кондиції.

Гоління з пре-шейвом виявилося все ж комфортнішим. Шкіра була краще підготовлена, і лезо Derby Extra Old відчувалося приємніше.
Зараз було видно, що воно не позбавлене комфорту і сильно нагадує турецьку версію Perma-Sharp, щоправда з нюансами. Певно правдивими є чутки, що чуваки з Perma-Sharp свої перші леза під Derby робили на основі тих самих інженерних і технологічних розробок, що й в попередній своїй компанії.

Загалом гоління пройшло добре, хоч лезо і не відчувалося гострим. Скоріше навпаки. І, на жаль, не обішлося без крові. Але цього разу вже у зрозумілому місці і зі зрозумілих причин - перетис на добривці. Втім, нічого страшного, води вистачило, щоб усунути проблему.

Та все ж лосьйон 4711 припік більше потрібного, таки десь щось трохи натер. Але до честі лосьйона треба сказати, що пік він не довго і навіть зобразив щось подібне на догляд :-)

Далі вже була черга гелю Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Тут все ок.
Тож проблема зі шкірою якщо й була, то не критична :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСр 6 Бер 2024 - 13:01

06-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra Old
Brush: DS Cosmetics Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Цього разу може й буде коротко :-)

Продовжую експериментувати з пре-шейвом. Вірніше з процедурою його нанесення :-)
Сьогодні затягнув мило Ach. Brito Glyce Lima в душ, намочив обличчя, натер його цим пре-шейвом, рорзмилив руками і так і лишив. Далі - звичайні душові процедури, нічого цікавого :-)

Перед виходом з душу пре-шейв, звиачайно ж, змив. А потім подумав-подумав, і наніс ще раз безпосередньо перед тим, як натирати обличчя стіком.

Можливо я то собі надумав, але мені здалося, що по гліцериновому милу стік натриається значно жвавіше і більш рясно. І потім розмилюється теж швидше і веселіше.
Словом, піна в мене вдалася, і це було трохи легше, ніж зазвичай.

І ще один момент: хоч мило RazoRock і саме по собі має чудові ковзання і післяковзання, набагато вищі за середні, але зараз наче стало ще більш ковзко і післяковзко :-)

Очевидно, що за таких умов голитися було легко і приємно. На диво, лезо Derby Extra Old ще не вмерло :-)
Воно голило досить комфортно. І хоч гострота в нього вже плаває, та для моєї щетини її ще вистачає.
І от знову було відчуття, що лезо наче не дотягується до шкіри, наче воно трохи вужче. Позаминулого разу думав, що це в мене глюк такий. Але зараз от знову. Містика якась! :-)

Ну й як наслідок всього цього, в кінці треба було трохи пошовгати в деяких місцях, щоб доголити пропуски. Втім, якщо не тиснути, це не спричиняє проблем. Власне, їх і не сталося. І більше того, цього разу обійшлося зовсім без кровопускання - всьо чікі-пікі :-)

Втім, далі тест на спирт :-)
Лосьйон 4711 припік все ж більше, ніж я сподівівся. Я вже давно ним не користувався в прийнятних умовах, може вже й підзабув, та скоріш за все він сам по собі є доволі пекучим. Та все одно.

Далі був тест №2 - гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. І тут вже є над чим замислитись, щось він трохи тягне. Це може означати, що завгодно, але й зокрема те, що зі шкірою все ж таки не все так безхмарно. Хоч ні зовні, ні на дотик ніяких проблем не спостерігається.
Тому залишаємо поки що оцінку 5, але уважно спостерігаємо :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979 та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСр 6 Бер 2024 - 14:28

Лосьйон 4711 середній за пекучістю.

stanislav-q та andreyv1979 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСр 6 Бер 2024 - 14:47

Ruslan пише:
Лосьйон 4711 середній за пекучістю.

Ок, дякую! 

Значить таки лезо непомітно, тишком-нишком, паскудить шкіру. 

Лезу ще один раз лишилося відбігати. Спиртове припікання я переживу, там з ним не катастрофа якась. А от засіб після після гоління, певно, треба буде змінити. Хоча б на одному сеансі, до нового леза.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПт 8 Бер 2024 - 13:36

08-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra Old
Brush: Sfumato
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care:
MITVANA After Shave Face Wash
Areffa Soap Summertime Milk

Не впевнений щодо коротко, та я спробую :-)

Трохи є всякого розказати, тож не тягнемо Муму за хвіст :-)

Все ще намагаюсь намацати зручні алгоритми й послідовності. Знову вирішив забрати прешейв-мило Ach. Brito Glyce Lima з собою під душ і піти тим самим шляхом, що й минулого разу. Тож наніс на обличчя, розмилив і залишив. Далі власне душ. Та весь час, що проводив водні процедури, відчував якесь незрозуміле припікання.

Гаразд, змив, перед тим, як вийти з душу, а за пів хвилини, до того, як наносити стік, намилився гліцериновим милом знову. І знову відчув, що припікає.

Раніше такого не помічав. А от сьогодні явно так, хоч і не дуже сильно.
Пригадую, було у мене на пробі гліцеринове мило від Areffa Soap. Воно теж припікало, але там було зрозуміло чому - високий pH. І почалося припікання відразу. А в цьому випадку - тільки на четверте використання.
Що, мило від Ach. Brito нарешті розкрилося? :-)

І от як почалося все з незрозумілостей на шкірі, так весь час і супроводжувало. Загалом гоління не зіпсувало, але задоволення зменшило.

Наводити піну вирішив іншим помазком - синтетикою Sfumato. Ніколи раніше не працював ним на обличчі, саме час спробувати.
Певний час - на щастя, не довгий - довелося підлаштовуватись під помазок.
В нього бульш пружний ворс, ніж в борсука, тож з першого дотику він почав трохи розбризкувати воду. Знизив темп, трохи викрутив ручку "Акуратність" - все налагодилося.
Ще помазок має деякий хребет. Якщо вузол забити піною, то хребет зникає. Але поки піни в помазку не було, хребет довелося проламувати.
Це не дуже вдається, тому простіше було просто розкарячити вузол об підборіддя і, не відриваючи пензля від обличчя, збивати піну. Діло пішло веселіше.

Піна у підсумку вийшла менш густа, ніж раніше, і її було явно більше. ТТХ на високому рівні, жодних зауважень.
По мірі того, як шкіра отримувала піну і додаткову вологу, припікання зменшувалось, а після першого вмивання пройшло зовсім.

Лезо Derby Extra Old хоч і кульгало на обидві ноги, але все ж змогло притомно поголити. Принаймні, чисто. Хоча для цього й довелося місцями робити зайві рухи. Щоправда, без травм.

Підбиваючи підсумки роботи леза Derby Extra якоїсь древньої версії для турецького ринку, скажу, що воно не сильно мене вразило.
Воно досить комфортне, таким залишалося весь час. Перші сеанси ще якось тримало гостроту (не надіміру високу від початку), та під кінець помітно сіло. Ще воно на початку було дещо травматичним. Не думаю, що це від того, що було таким вже гострим, скоріше потребувало часу, щоб підлаштуватись.
Загалом, це міцний середняк чи близько того, десь на 3+ чи 4- з 5-ти. Поголитись ним можна, не заріжешся і навіть матимеш непоганий результат. Але воно нагадує несправжню ялинкову іграшку - вигладає так само, як і справжня, але радості не приносить :-)

Після гоління знову освіжився лосьйоном 4711. Припік, але наче не так сильно. Та чомусь дав незвично довге постприпікання - було легке пекуче відчуття. Пройшло хвилин за десять.

На закуску вирішив спробувати новий засіб. Недавно купував своїм дівчатам всяке різне на MakeUp-і, ну й собі кинув трохи в кошик. Цього разу повівся на індіське :-)

Засіб цей - умивалка після гоління MITVANA After Shave Face Wash. Ніколи нічого подібного не бачив, вирішив спробувати.
Засіб являє собою гель, не дуже тягучий. Використав його по інструкції: наніс на вологе обличчя, розтер, розмилив і змив. Змивається, до речі дуже важко.

Пахне засіб приємно, типово по-індійськи. За аромат - тверда 5-ка!
Після вмивання шкіра відчувалася оксамитовою і пружною. М’ята, яка є в складі, приємно освіжала.

Але, але...
За кілька хвилин відчув, що шкіру починає стягувати. І що далі, то сильніше. Чекати, чим все це закінчиться, я не став, і наніс зверху молочко Areffa Soap Summertime Milk. Буквально за хвилину все нормалізувалося, і зараз вже не непокїть зовсім.

Вже не знаю, як це розуміти. Чи то засіб сам по собі такий, чи все ж треба було докласти більше зусиль, щоб його змити, чи може варто його використовувати безпосередньо після гоління, а не як додатковий засіб після спиртового лосьйону - питань більше, ніж відповідей.
Але час і натхнення є, тож відповіді згодом знайду :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, razorblade1989, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПт 8 Бер 2024 - 13:52

Сергію, якщо не важко, сфотографуй склад індійського гелю.

razorblade1989 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПт 8 Бер 2024 - 15:16

Вітаю, Сергію! З цікавістю читав твої огляди на лезо Дербі та згадував свої відчуття від старих його версій. І було приблизно те саме, що й у тебе. Леза Дербі  Екстра в зеленій пачці були тупуваті, вибривали щетину не чисто. Зате залишали або подразнення, або червоні цятки. Один німець із Ютуба добре охарактеризував відчуття леза Дербі Екстра на шкірі – розмиті, заблурені. Начебто заточені не пiд конус, а лінзу. Але найцікавіше, що минулого разу я не витримав (не дочекавшись твого огляду) і спробував голитися лезом Дербі Екстра у синій пачці. 
І найцікавіше, що голить воно набагато бадьоріше, чистіше, комфортніше і без проблем, ніж стара версія в зеленій пачці. Так ще залишилося відчуття м'якості та розмитості, ніби ширина менша і ріжуча кромка не повністю дістає до шкіри або склепіння закруглене. Але ні подразнення, ні червоних цяток. Та й зняло щетину непогано так, причому у 89-й голові від Які. Ще треба буде це лезо спробувати, але вже відчуваю, що разок точно поголюся.) За цю ціну лезо досить добре. Ось за цією ж ціною купував Тріт Карбон, це жерсть. Сідає на очах. Його точно більше не куплю.)
Хоч леза в синій пачці багато хто критикує, але для мене це був вдалий досвід, якщо в зеленій ще краще, то обов'язково треба буде прикупити іще.) Так, що дякую тобі за пораду, ідею, натхнення.)
Це добре що молочко від Ареффа знову вчасно допомогло!

razorblade1989, fill та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 11:45

Ruslan пише:
Сергію, якщо не важко, сфотографуй склад індійського гелю.

Без проблем! :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 12:00

WetShaver пише:
Вітаю, Сергію! З цікавістю читав твої огляди на лезо Дербі та згадував свої відчуття від старих його версій. І було приблизно те саме, що й у тебе. Леза Дербі  Екстра в зеленій пачці були тупуваті, вибривали щетину не чисто. Зате залишали або подразнення, або червоні цятки. Один німець із Ютуба добре охарактеризував відчуття леза Дербі Екстра на шкірі – розмиті, заблурені. Начебто заточені не пiд конус, а лінзу. Але найцікавіше, що минулого разу я не витримав (не дочекавшись твого огляду) і спробував голитися лезом Дербі Екстра у синій пачці. 
І найцікавіше, що голить воно набагато бадьоріше, чистіше, комфортніше і без проблем, ніж стара версія в зеленій пачці. Так ще залишилося відчуття м'якості та розмитості, ніби ширина менша і ріжуча кромка не повністю дістає до шкіри або склепіння закруглене. Але ні подразнення, ні червоних цяток. Та й зняло щетину непогано так, причому у 89-й голові від Які. Ще треба буде це лезо спробувати, але вже відчуваю, що разок точно поголюся.) За цю ціну лезо досить добре. Ось за цією ж ціною купував Тріт Карбон, це жерсть. Сідає на очах. Його точно більше не куплю.)
Хоч леза в синій пачці багато хто критикує, але для мене це був вдалий досвід, якщо в зеленій ще краще, то обов'язково треба буде прикупити іще.) Так, що дякую тобі за пораду, ідею, натхнення.)
Це добре що молочко від Ареффа знову вчасно допомогло!


Знаєш, пригадую свої відчуття від старих Derby Extra - те саме: коцки, подразнення й інший набір красот. Взагалі, це були мої перші леза у сучасному ВКГ. Тож проблема могла бути не лише в самих лезах, а і в малому досвіді та неспівмірній з ним самовпевненості :-)
Та як би там не було, осадочок лишився, і від спогадів про ті леза мене й досі тіпає :-)

Погоджусь з тим німцем, він досить влучно охарактеризував ці леза - заблюрені. І, гадаю, проблема там не лише в типі заточці, а й в надмірі покриттів - 5 видів, здається. Такий бутерброд будь-яке лезо "закруглить".

До синіх я трохи згодом доберуся. А наступного разу візьму вже Extra в зеленій пачці старого дизайну. Хоча маю сумнів, що вони таки старі. Та про то детальніше опишу в оповідці :-)

А от за Treet Carbon трохи здивований. Як я пригадую, вони дійсно своєрідні, але при цьому не так вже й швидко сідають. Чи може підзабув. Схожі на них Treet Falcon мені дуже зайшли, і з живучістю в них все гаразд. Треба буде при нагоді відновити відчуття по Carbon-у, як раз є пачечка.

І головне: хочу подякувати за добрі слова! :-)
Дуже приємно, що мої оповідки знаходять відгук у читачів, дають інформацію для поживи, спонукають щось пробувати і знаходити. Це надихає :-)

Ruslan, WetShaver та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 12:10

Скоріш за все то лауріл сульфат викликає такий ефект на шкірі. А судячи з того, що він на другому місці, то його багато.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 12:27

Ruslan пише:
Скоріш за все то лауріл сульфат викликає такий ефект на шкірі. А судячи з того, що він на другому місці, то його багато.

Швиденько поскролив, що це за сульфат. Зрозумів, що якщо його надовго лишати на шкірі у великій концентрації, то він може подразнювати шкіру.
Але з цим індійським гелем я його надовго не лишав, вмився з ним і зразу змив. І ефект був не подразнення, а стягування, трохи інший.
Повернутися до початку Перейти донизу
STEEL
Постоялець
Постоялець
STEEL


Повідомлень : 697
Репутація : 455
Дата реєстрації : 22.11.2017
Вік : 33
Звідки : Николаев / Одесса

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 12:36

Этот пав может быть довольно агрессивным для чувствительной кожи. Не смотря на то, что его суют прямо везде, куда можно, по возможности эту гадость лучше избегать. Кожа сохнет, сильнее стареет, шелушится и все вот эти сопутствующие прелести. Шампуни и жидкое мыло, как правило, имеют SLS

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 12:48

STEEL пише:
Этот пав может быть довольно агрессивным для чувствительной кожи. Не смотря на то, что его суют прямо везде, куда можно, по возможности эту гадость лучше избегать. Кожа сохнет, сильнее стареет, шелушится и все вот эти сопутствующие прелести. Шампуни и жидкое мыло, как правило, имеют SLS

Дякую!
Так, щось таке теж вже прочитав. Якось ніколи не звертав уваги на цей компонент. Схоже, варто звернути і бути обачнішим.

З цією індійською умивалкою ще трохи пограюсь, подивлюсь, як вона поведе себе в інших умовах. І якщо так само, то - в утіль
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 12:54

STEEL пише:
Этот пав может быть довольно агрессивным для чувствительной кожи. Не смотря на то, что его суют прямо везде, куда можно, по возможности эту гадость лучше избегать. Кожа сохнет, сильнее стареет, шелушится и все вот эти сопутствующие прелести. Шампуни и жидкое мыло, как правило, имеют SLS
Повністю згоден, саме підсушує. Звідси й відчуття стягування.
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 13:00

Ruslan пише:

Повністю згоден, саме підсушує. Звідси й відчуття стягування.
 То шо, виходить індуси підкинули подлянку? :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyСб 9 Бер 2024 - 13:25

Та ні, у індусів волосся та шкіра дебелі, воно на них розраховано.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyНд 10 Бер 2024 - 0:12

Так, щось в мене не склалося з Тріт Карбон. Найцікавіше, що я вирішив перевірити і поголити брата цим лезом. Так як у нього щетина м'якше, то зазвичай леза які у мене швидше тупляться у нього ще пару разів працюють. Причому взяв нове лезо! Але тут той випадок, коли навіть його щетину не вдалося до кінця добрити. Лезо почало погано голити і залишати багато щетини. З Фалконом на щастя все навпаки, я їм поголився чотири рази. Щоправда, на четвертий уже почало шкребти шкіру, але щетину ще знімало. А брат одним лезом Фалкон голився сім разів! І не здивуюся ще раз поголиться.)
Що стосується Пава Лаурет сульфату. Так це недорогий пав для бюджетної косметики. Та він може й сушити та стягувати. Але він міститься майже у всіх поширених, бюджетних умивалках та шампунях, типу Хедендшолдерс. Може ще шкіру стягувало від якогось екстракту, який є в'яжучим компонентом, з дубильними речовинами. Та й до того ж у складі є антисептик, консервант – бензиловий спирт. Ось я помітив, що умивання шампунем Хедендшолдерс стягує мою шкіру більше ніж умивання господарським милом, коричневим, на якому написано 72%! Чому я так знущався з моєї шкіри? Свого часу хотів дізнатися, що краще розм'якшує жорстку щетину.)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyНд 10 Бер 2024 - 11:24

WetShaver пише:
Так, щось в мене не склалося з Тріт Карбон.
...
Що стосується Пава Лаурет сульфату. 

Що ж, схоже Treet Carbon треба буде перетестити. Він дуже давно в мене дбув, і було всього одне лезо. Та, судячи з записів, тричі я ним все ж поголився.
Після тесту Derby треба буде не забути за це лезо :-)

Ну а той індійський засіб я поки що відклав. Ідея мені загалом вдалася цікавою - умивалка після гоління. Можливо, реалізація дещо підкачала.
Але буду розбиратися з цим пізніше. Враховуючи, яким лезом я зараз голюся, моїй шкірі і без тої умивалки пригод вистачає :-)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 391
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyНд 10 Бер 2024 - 12:24

Если честно, не понимаю смысла "умывания" после бритья по нескольким причинам. 
Первое - даже агрессивная умывалка снимает (отшелушивает и очищает) куда меньший слой кожи, чем лезвие, и делает это более деликатно. Плюс к этому мыло для бритья довольно агрессивно и тоже очищает кожу во время бритья будь здоров. Нет смысла после очень эффективного и травматичного "механического очищения" от бритья, раздражать кожу дополнительным, менее эффективным "химическим" очищением.
P.S. Такой подход напомнил очень странное видео по бритью, где человека побрили опаской/шаветкой, а потом, вторым этапом, прошлись сеточной бритвой  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] 

Второй важный момент - абсолютно все очищающие средства являются агрессивными. Иначе они бы ничего не очищали. Так что кожу они априори сушат, вопрос только в том на сколько сильно (в плане концентрации очищающих веществ в самом средстве). Ну и щипать очень сильно могут, если бритье было травматичным.

Конечно, человеку с очень жирной кожей "слабое очищение" может показаться действительно нейтральным. А когда кожа склонна к сухости - то 99.9% умывалок будут стягивать лицо после использования. Поэтому ими нужно пользоваться только в паре с увлажняющим средством (очистили кожу > увлажнили, напитали).

Ну и еще один важный момент - дофига умывалок есть, где пишут, что она увлажняющая/питающая, что является маркетингом и, мягко говоря, налюбиловом. Когда выбирал себе средство для умывания последний раз, смотрел аптечные средства и читал обзоры на них (в основном девушки их делают). Чтобы оно обладало максимальным эффектом с минимумом негативных моментов (хорошо очищало, но минимально подсушивало кожу и не вызывало покраснений, раздражений и т.д.).


Останній раз редагувалося: stanislav-q (Нд 10 Бер 2024 - 12:25), всього регувалося 1 раз(-и)

fill, mad_fish та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyНд 10 Бер 2024 - 12:25

10-03-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra
Brush: DS Cosmetics Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Не гарантую, що буде коротко :-)

Якийсь я сьогодні зранку замріяний і неуважний :-)
Помазок замочив, молодець. А от стік - забув. Довелося розтирати його нерозмоченим. Нічого страшного, але трохи довше і частіше довелося його змочувати по ходу.

А ще забув взяти у душ прешейв-мило, згадав, вже як закінчив процедури. Ідея була така, щоб просто вмитися тим милом, як звичайним і зразу змити, а потім, перед нанесеннями стіка, намилитися ним ще раз. Але з першою частиною не склалося. Довелося просто на пів хвилини нанести пре-шейв перед стіком, навіть не розмилював. І поки не висохло обличчя, зразу поверху почав натирати шкіру основним милом.

Помазок знову повернув колишній - дівосмугового борсучка. Все ж таки його форма і ворс значно полегшують роботу на обличчі. Ну й, попри всі нюанси з пре-шейвами, піна вийшла хороша, як і завжди. А от нюанси з пре-шевами проявилися дещо згодом...

Тест лез Derby продовжується. Сьогодні в роботу взяв вже більш сучасний варіант - зелене Derby в дизайні до 2016 року.
Втім, маю підстави стверджувати, що саме лезо випущене значно пізніше.

Коли я готувався до тесту цих турецьких лез, я замовив по пачці зелених в двох різних магазинах, сподіваючись отримати леза в новому дизайні. Але з обох прийшли однакові в старому.
Говорив з третім магазином. Там хлопці клялися-божилися, що лезо свіже, і прийшло недавно від виробника.

Потім пошарився на офісайті Derby і побачив, що всі сучасні фото зелених лез виглядають у старому дизайні.

І наостанок, коли я розкрив пачку, побачив, що воно загорнуте у новий конверт. Раніше на конвертах писало Derby Extra, і ці написи були поміж повздовжних ліній. А зараз лезо упаковане в уніфікований конверт з кругляшком і написом AZMÜSEBAT - назвою материнської компанії Derby. І сталася ця уніфікація конвертів відносно недавно, десь на стику десятиліть.

Тож, як би не хотілося згадати Extra другого покоління, але наразі доведеться його перескочити :-)

В роботі счасне лезо дещо відрізняється від старшого. Воно досить комфортне. Але якщо в старому ця комфортність була відносно ніжною, то тут якоюсь грубуватою, жорсткою.
Гостроти в лезі достатньо, і голить воно цілком якісно. Але весь час намагається вкусити. І попри всі старання кілька цяток я собі таки поставив. Вода з ними в цілому розібралася, та сам факт.

І от просто не могла не згадатися фраза з Ільфа і Петрова "Узнаю брата Колю!" - впізнаю зелене Дербі! :-)
Це, певно, в них щось родове: голять приємно й лагідно, аж поки в якийсь момент ти не бачиш в дзеркалі розпанахане в хлам обличчя :-)
В цей раз все більш-менш обійшлося. Але був на стрьомі весь час.

І от ще момент: говорив про таку дивну жорстку комфортність леза. Майже до кінця грішив саме на нього. Та коли вмивався перед третім проходом, звернув увагу на шкіру. Вона була достатньо еластичною, зале зовсім "не їхала". При тому, що мило RazoRock має хороші ковзання і післяковзання, при вмиванні тоненька слизька плівочка добре відчувалася пальцями, та варто було трохи натиснути пучками, як стало зрозуміло, що ковзання немає, пальці наче прилипають.

І тут вже я починаю списувати дивне відчуття леза на пре-шейв. Очевидно, працювати з ним так, як я сьогодні, не найкращий спосіб. Ну й ця грубість леза могла бути пов’язана саме з цим.
Буду розбиратися.

Тест на спирт з натяжкою, та все ж пройшов - лосьйон 4711 припік трохи більше норми, що не так вже й страшно.

Індійську умивалку після гоління відклав до кращих часів і повернувся до Barberia Bolognini Fluido Dopobarba. Засіб хоч і дивний, та все ж перевірений. І лишилося його вже не так багато, треба добити, поки сезон - на теплу пору року він не годиться.
Намастився: нічого не припікає, не тягне - все ок :-)

От така історія :-)))

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Ruslan, WetShaver, Wolfskin, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 318
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyНд 10 Бер 2024 - 23:58

Так мені до речі теж здалося, що нові леза Дербі Екстра стали гострішими, але й трохи грубіше працюють. Але оскільки я люблю відчуття леза на шкірі, так воно інформативніше працює, то мені нормально. Головне, щоб червоних цяток не було. Але з лезами із синьої пачки такого не було, поки що. Хоча я чув по відгуках, що часто у людей таке буває. Мені здається що і метал у нових лез трохи краще став або може товщі, але голить впевненіше і чистіше. У зеленій пачці лезо навіть якось виглядає більш глянцевим, блискучим і менше смуг ніж раніше, мені так здається.) Хоча з покриттями все-таки виробник на мою перемудрив, лезо гладке, але трохи залишає почервоніння і чутливе до якості крема/мила.
Добривки під час другого сеансу робив намочивши обличчя та по мильній плівці добривав, вийшло непогано, хоч трохи травматично.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2609
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 14 EmptyПн 11 Бер 2024 - 11:49

stanislav-q пише:
Если честно, не понимаю смысла "умывания" после бритья по нескольким причинам. 
... 

Цікавий погляд! 

Я рідко користуюсь умивалками, вони з'являються у мене не часто і не періодично.  Тому я взагалі не курив цю тему: є - користуюсь, нема - вода і мило при потребі.

Зараз змушуєш задуматися, а чи дійсно та  умивалка варта уваги?
Я ж бо повівся на неї, бо вона індійська, і в мене гарні враження від індійської косметики взагалі. Та може не все так однозначно :-)

Коли шкіра прийде до тями після зими, я спробую її ще поганяти. Якщо не зайде зовсім, стане типу рідким милом для рук :-)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 14 з 27Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 20 ... 27  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: