ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Хатинка Старого fill-а

Перейти донизу 
+25
_yk_
Stormfild
Bonbon
mad_fish
Meo
Oleksii
citrus48
Batman
andreyv1979
fill
WetShaver
trimmer
alex-kin
Изотовец
Yura_
Wolfskin
Олександр Тернавский
STEEL
Ruslan
all75
vicbro
Kitten911
stanislav-q
CNPOMAHELL
razorblade1989
29 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Наступний
АвторПовідомлення
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПн 11 Бер 2024 - 12:26

WetShaver пише:
Так мені до речі теж здалося, що нові леза Дербі Екстра стали гострішими, але й трохи грубіше працюють. Але оскільки я люблю відчуття леза на шкірі, так воно інформативніше працює, то мені нормально.
...

Погоджусь, лезо дійсно стало інформативнішим. Це плюс, звичайно ж.
Але маю ще перевірити, чи грубість леза є властивістю самого леза, чи вона викликана невдалою роботою пре-шейва.

Читав, що нові Extra роблять з південно-корейської сталі. Вона хороша, подібна до японської. Тож якість леза очевидно виросла. '

WetShaver та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 393
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПн 11 Бер 2024 - 13:44

fill пише:
Цікавий погляд! 

Я рідко користуюсь умивалками, вони з'являються у мене не часто і не періодично.  Тому я взагалі не курив цю тему: є - користуюсь, нема - вода і мило при потребі.

Зараз змушуєш задуматися, а чи дійсно та  умивалка варта уваги?
Я ж бо повівся на неї, бо вона індійська, і в мене гарні враження від індійської косметики взагалі. Та може не все так однозначно :-)

Коли шкіра прийде до тями після зими, я спробую її ще поганяти. Якщо не зайде зовсім, стане типу рідким милом для рук :-)
Вообще они нужны. Как для жирной кожи - чтобы лишнее "сало" смывать, так и для сухой. Наверное только людям с нормальной кожей повезло - им можно использовать только воду.

Когда кожа склонна к шелушению, нормально умыться только водой не получится (а уж тем более водой с мылом) - после этого к уже отшелушившейся коже добавится новая, высушенная водой (как бы это странно не звучало :D). Поэтому нужно чем-то убирать верхний, ороговевший слой кожи - умывалки для этого в целом и предназначены: убрать загрязнения и мертвый слой кожи, чтобы потом напитать очищенную кожу кремом/молочком/тоником и т.д. 

Я пользуюсь умывалкой каждый раз, как иду в душ. После душа мажу лицо кремом. Без этого, к сожалению, высушивает очень сильно. Если не умываться, а только мазаться кремом - ощущения не очень, да и вся отшелушившаяся кожа на своем месте, что портит внешний вид.

fill, ARTURIUS, andreyv1979 та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПн 11 Бер 2024 - 19:39

stanislav-q пише:

Вообще они нужны. Как для жирной кожи - чтобы лишнее "сало" смывать, так и для сухой. Наверное только людям с нормальной кожей повезло - им можно использовать только воду.

Певно, мені пощастило зі шкірою :-)
Вона не блищить від жиру і вона не лущиться від сухості. Звичайно ж, вона може обгоріти на сонці чи обвітритись, але то вже екстремальний вплив навколишнього середовища, що не є нормою.

Мабуть саме тому я ніколи не цікавився умивалками - не бачив в них необхідності для себе.
Очевидно, що вік і погані звички позначаються на шкірі, і, можливо, колись умивалки стануть актуальними і для мене. Та тепер я знаю, в кого спитати :-)

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 2:23

Есть у меня некоторые сомнения в том что умывалка в принципе ороговевший слой кожи снимает. Не совсем понимаю, как без механического воздействия он может сниматься. По сути при мытье того же тела для этого используются мочалки, губки, которые при трении могут снимать какую-то часть ороговевшей кожи, а так для снятия ороговевшей кожи используется скраб.
По идее вся суть умывалок, в первую очередь, это облегчение снятие 10 слоев косметики, которые могут использоваться женским полом, в щадящем режиме. Умывалка, потом мицеллярная вода, а дальше уже средство для ухода. Просто за счет меньшей агрессивности и создается эффект меньшего шелушения, так как кожа просто меньше пересыхает, но все же пересыхает. Имхо.
Возможно при определенных условиях с учетом бритья и есть какой-то смысл в использовании, например при бритье раз в два использовать в промежутках между сеансами, чтобы меньше нагружать кожу, но в целом, кмк, если уходового средства достаточно после умывания чтобы увлажнить кожу, то смысла делать упор на умывалку нет. Ну разве что только из соображений долгосрочной перспективы: уменьшение агрессивного воздействия как способ уменьшения скорости старения кожи.

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 14:06

Изотовец пише:
Есть у меня некоторые сомнения ...

Може ти й правий. Я зовсім не в темі умивалок, тож своєї думки про них не маю.
Але от зараз вже маю два альтернативних погляди. 
Що ж, тим цікавіше буде курити тему, коли буде потрібно :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 14:06

12-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюсь коротко, як зможу :-)

Сьогодні був вже уважнішим, тож все замочив і усе, куди треба, взяв :-)

З прешейв-милом Ach. Brito Glyce Lima вирішив попрацювати спокійніше, ніж попередні рази. Спершу взяв у душ, намилився ним і майже одразу змив. Потім повторив процедуру перед нанесенням стіку.
Навіть і не знаю, чи вдалося тому пре-шейву попрацювати на обличчі, але, схоже, щось вдалося - бо і шкіра була достатньо еластичною, і не пекла, і не було гальмування бритви.

Піну, схоже, приловчився вже збивати не надто густої консистенції, зручної для роботи 89-ою. Ну і її з головою вистачає на три проходи і на маску в кінці. Ще щось і змиваю у раковину.

По ТТХ до піни немає жодних зауважень. Сьогодні вже нічого не гальмувало, тож ковзання і післяковзання було аж за край :-)

І це добре позначилося на роботі леза. Воно було приємно слухняним, голило комфортно і впевнено. І сказав би, що й не травматично. Принаймні перші два проходи пройшли просто на відмінно. Я ще й подумав: якщо Derby Extra так приємно працює, то воно має всі шанси на реабілітацію в моїх очах.

Але був і третій прохід. Загалом нормальний, але трохи таки розбурхав минулоразові коцки. Нічого смертельного, просто факт. Ну й ще варто зазначити, що сьогодні порушив Друге Золоте Правило ВКГ: не поспішати :-)
Так, трохи поспішав, певно від цього і ці дрібні негаразди.

Лосьйон 4711 припік відчутно. Схоже, це вже його норма для мене. Бо наче ніяких особливих пошкоджень шкіри не відчував.

Та й гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba повівся спокійно, ні про що недобре не сигналізував :-)

От така історія :-)))

Ruslan, STEEL, WetShaver, vicbro, _yk_, andreyv1979, Yura_ і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 20:05

fill пише:


Може ти й правий. Я зовсім не в темі умивалок, тож своєї думки про них не маю.
Але от зараз вже маю два альтернативних погляди. 
Що ж, тим цікавіше буде курити тему, коли буде потрібно :-)
Не, не, я на альтернативное мнение не претендую :) Я согласен с stanislav-q, что умывалки имеют место быть, особенно в таких случаях как у него.
У меня просто тоже кожа шелушилась как он описывал, но это было когда я просто умывался с мылом/шампунем/гелем для душа и не пользовался кремом. Как только начал использовать крем, так сразу шелушение пропало. Поэтому сделал для себя вывод, что это сыграло роль увлажнение кремом. Дальше уже просто рассуждения, есть же еще всякие умывалки и со скрабом, и с маской в одном флаконе.
А так я тоже по умывалкам не спец совсем и мало ими пользовался.

fill, stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 20:36

Изотовец пише:

Не, не, я на альтернативное мнение не претендую :) Я согласен с stanislav-q, что умывалки имеют место быть, особенно в таких случаях как у него.
У меня просто тоже кожа шелушилась как он описывал, но это было когда я просто умывался с мылом/шампунем/гелем для душа и не пользовался кремом. Как только начал использовать крем, так сразу шелушение пропало. Поэтому сделал для себя вывод, что это сыграло роль увлажнение кремом. Дальше уже просто рассуждения, есть же еще всякие умывалки и со скрабом, и с маской в одном флаконе.
А так я тоже по умывалкам не спец совсем и мало ими пользовался.

Таааааааак, коротше, ти мене заплутав остаточно! :-)))

Розумію, що єдине, що мене зараз рятує, так це повна індеферентність до вмивалок. Інакше я б вже впав у ступор і просто безвільно дригав ніжками, не розуміючи, що коїться довкола :-)
Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 21:23

fill пише:


Таааааааак, коротше, ти мене заплутав остаточно! :-)))

Розумію, що єдине, що мене зараз рятує, так це повна індеферентність до вмивалок. Інакше я б вже впав у ступор і просто безвільно дригав ніжками, не розуміючи, що коїться довкола :-)

Попробую распутать :) Умывалка должна по-своей концепции быть неагрессивной, типа pH-нейтральной или что-то в этом роде, чтобы не пересушивать кожу. Что делает ее интересной для обладателей сухой кожи, как у stanislav-q. Так же она может быть интересной как он говорил для обладателей жирной кожи, тут играет роль, что большинство масс-маркет умывалок позиционируется как женское средство для снятие макияжа, а значит и жир должна смывать хорошо.
Но вот конкретно для снятия слоев ороговевшей кожи не уверен, что она работает. Из примеров косметики для снятия ороговевших частиц первое и самое простое - это скраб, в составе которых есть абразивные частицы, которые при трении/массаже руками или спонжами/губками отшкрябывают ороговевшие частики кожи, второе - средства агрессивные типа "жидких лезвий" для педикюра, но они опять же не убирают сами по себе ороговевшую кожу, а размягчают, что бы пемзой или теркой было ее проще убрать (их наносить нужно в перчатках). Абразивов в составе умывалок нет (есть исключения) поэтому первый вариант отпадает, второй вариант тоже не подходит не может одно средство быть и агрессивным, и неагрессивным одновременно :)
В моем случае с мылом кожа шелушилась, как начал после мыла мазать кремом - перестала. По логике вещей ороговевшие частички кожи в данном случае никуда не делись, просто из-за крема их стало меньше, а те которые все равно образуются просто менее видны за счет дополнительного увлажнения.
Из всего этого вывод у меня получается такой, что если кожа не сухая и не жирная, то эффект от умывалок здесь и сейчас будет для человека минимальным. Но в теории в долгосроке использование умывалки, как менее агрессивного средства, уменьшит воздействие на кожу и скорость ее старение если же сравнивать с мылом.
Итого: для сухой кожи - мастхэв, для жирной - интересная опция, для нормальной - необязательно, но если сильно хочется, то почему бы и нет :)

Есть еще вот такой зверь якобы 3в1 гель для умывания, скраб и маска. И тут по логике вещей отшелушиваться ороговевшим частичкам кожи есть от чего.

Вот так это мне видится, но тут конечно не мешал бы комментарий Артура или кто еще волокет на тему косметологии и всех с ней связанных процессов :)

fill, stanislav-q та Alfed Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 393
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyВт 12 Бер 2024 - 22:01

На самом деле "видов" умывалок много, но даже средства одного вида могут различаться между собой довольно сильно. 
Как пример, тот же скраб может быть с большим количеством мелких частиц и работать как "наждачка" - чуть потер лицо, оно все отшелушило, но и кожу натерло (для тех, у кого она чувствительная, не подойдет - потом будет зуд/покраснения/раздражение/высыпания). Видел и использовал такие, чаще всего идут на основе соды (гелевая масса с большим количеством мелкой фракции соды).

Также он бывает и в виде геля/крема, куда "для вида" добавляют довольно крупные частички, скрабирующие лицо - такой вид продуктов мне не понятен. Эти частички только царапают лицо (их мало и они крупные, поэтому катаются по 5-10 процентам площади кожи лишь повреждая её), а работает там по факту сам гель с очищающими веществами. В отзывах люди только жалуются на эти кусочки косточек.

И вот получается, что хоть и то, и другое - скраб, но воздействие и эффект у них абсолютно разный. Т.к. "категорию" продуктов никто не ограничивает, поэтому производители могут сделать че угодно и назвать это скрабом или "умывалкой". Приходится разбираться в вопросе более тщательно, чтобы выбрать подходящий для себя продукт. С умывалками ситуация такая же. 

Та, что у меня есть сейчас, не очень агрессивная, но вполне эффективная. У меня были разные умывалки, сейчас использую аптечную от Uriage. Прочитал заранее отзывы, посмотрел обзоры, мне подошла по факту. Её нужно вспенить в руках, потом помассировать лицо секунд 20-30, 90-95% шелушений убираются, а то незначительное, что остается, затем само "пропадает" (визуально становится незаметным) после увлажнения лица. Если же шелушения прям сильные и сразу понятно, что мягкий гель не справится (к примеру, если в холод долго гулял, да еще и ничем не мазал лицо давно), то использую пилинг скатку. Это гель, который наносится на сухое лицо, а потом при трении скатывается в шарики и стирает+забирает с собой весь отмерший верхний слой. По сути - работает как хороший скраб, но делает это куда нежнее, без лишнего раздражения для кожи.

fill, ARTURIUS, Alfed, mad_fish та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 5:58

Для зняття ороговілих частинок краще працюють ензимні засоби для вмивання. Їх можна використовувати раз на три дні, не частіше. Це, по суті є біо-хімічним скрабом. Механічні скраби з «абразивними частинками» в сучасній косметології використовуються рідко і є застарілими.

Умивалка для жирної шкіри теж потрібна з помірним рН. Якщо жирну шкіру активно вимивати «до скрипу», отримуємо зворотній ефект швидкого захисту і відновлення гідроліпідної мантії. Шкіра через годинки дві-три стане ще жирнішою.

Нормальна шкіра зустрічається досить рідко. Можливо такою хочуть назвати комбіновану шкіру, але це не так. Комбінована шкіра частково жирна (в т-зоні), частково суха.

Кожен тип шкіри потребує своїх засобів для вмивання та догляду. Для кращого розуміння свого типу шкіри можна відвідати косметолога, як правило це не дорого, або безкоштовно.

_________________
Через терни до зірок!

fill та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Batman
Частий гість
Частий гість
Batman


Повідомлень : 86
Репутація : 1
Дата реєстрації : 28.11.2022
Звідки : Україна

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 7:45

Вітаю панове! Перепрошую за оффтоп, а ви взагалі не боїтесь стільки хімії на обличчя наносити? Умивали, олійки, мило, лосьйони, бальзами, а потім ще лезом по обличчю? Шкіра не відправить вас до крейсера москва?

trimmer, Alfed та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 11:36

Batman пише:
Вітаю панове! Перепрошую за оффтоп, а ви взагалі не боїтесь стільки хімії на обличчя наносити?
А як поголитись без хімії?

ARTURIUS та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 393
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 11:40

Оно ж все свою функцию выполняет, а не просто так, для души делается) Я бы с огромной радостью вообще ничем не пользовался. Пошел в душ - вышел, вытерся, все. Если я так сделаю - ничего смертельного не случится, буду ощущать постоянный дискомфорт на лице от стянутой кожи, зуд легкий будет, да и внешний вид не очень - все в шелушениях, прыщи начинают появляться и т.д. Ходить с вот таким лицом постоянно так себе идея (картинки из инета для примера).

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Изотовец, ARTURIUS, Yura_ та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 13:42

Ruslan пише:

А як поголитись без хімії?
Как вообще жить без химии? :)

Ruslan та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 634
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44
Звідки : Станіславщина

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 13:45

Лучший пилинг лица - периодическиое бритье агрессивным станком,).

trimmer та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 16:55

Вау, стільки цікавої інформації!
Чудовий лікнеп для чайника :-)
Дякую! 

Ще не знаю, що з цією інформацією робити, але цікаво, корисно і на майбутнє знатиму, якшошо :-)

stanislav-q, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
citrus48
Частий гість
Частий гість
citrus48


Повідомлень : 91
Репутація : 1
Дата реєстрації : 05.02.2023
Вік : 40
Звідки : Запоріжжя

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyСр 13 Бер 2024 - 18:38

Wolfskin пише:
Лучший пилинг лица - периодическиое бритье агрессивным станком,).
Але ж все обличчя не поголиш))

WetShaver, Wolfskin та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 11:23

14-03-2024

Rating: 4.5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Постараюсь коротко :-)

З пре-шейвом вирішив не експериментувати, зробив, як і минулого разу: вмився з милом Ach. Brito Glyce Lima в душі і потім ще раз перед нанесенням стіку. Хто зна’, чи працює воно. Скоріше маємо ефект плацебо. Але нехай :-)

Зате знову експериментую з помазком. Мета цих експериментів - знайти найбільш вдалу синтетику для роботи на обличчі, щоб стояла у ванній для підстраховки. Власне, на той випадок, коли забуду замочити борсучка, таке цілком може бути.

Цього разу взяв RazoRock Big Bruce. Це великий помазок з дуже ніжним ворсом і взагалі (чи майже) без хребта.
Розмір помазка є його і плюсом, і мінусом. Мінус в тому, що ним важко точно збивати і наносити піну, де в цьому є потреба. А плюс - піну ним збивати дуже легко, і виходить її багато. А ще сьогодні вийшла найкрасивіша піна, з усіх, що були в мене зі стіком :-)

Лезо Derby Extra чудово відголило два проходи. Воно було комфортним і, так би сказати, впевненим. Але на третьому знову почало видєлуватись. Наче і намагався бути акуратним і обачним, але лезо все одно знайшло за що зачепитися і де пустити трохи крові.

Ну й ще воно вже підсіло, вуса проти росту голило через силу. Я лишу його ще на сеанс, більше для порядку. Але, думаю, якщо наступні Extra будуть поводитись так само, то вже не тягнутиму їх до стандартних чотирьох сеансів.

Все, що було далі, вже стандартна історія: 4711 припік, а Barberia Bolognini Fluido Dopobarba ліг нормально і без якихось зайвих проявів негараздів :-)

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 634
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44
Звідки : Станіславщина

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 13:59

Ви пишете детальні й цікаві огляди. Але жодного фото засобів і приладдя для гоління. Чому?

Ruslan та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyЧт 14 Бер 2024 - 14:21

Wolfskin пише:
Ви пишете детальні й цікаві огляди. Але жодного фото засобів і приладдя для гоління. Чому?

Дякую на доброму слові! :-)

А щодо фото, то ситуація така:

Час від часу я все ж викладаю фото для ілюстрації своїх оповідок. Хоча дійсно не часто.

Справа в тім, що мої засоби довгий час не змінюються - я щось беру і добиваю його до кінця. Повторюватись не бачу сенсу.
Крім того, це здебільшого пробники і залишки в неестетичній та малоінформативній упаковці.

От, приміром, зараз стік - просто циліндричний шмат мила, перекладений в пластикову баночку, а мило-прешейв теж не в рідній упаковці і без етикетки. Якось зовсім не красиво і не цікаво таке фоткати.
Лишаються по факту тільки бритва і помазок. Та й то я бритву зараз фотографую разом з лезом, коли починаю його тестити.

Тому поки що так. Коли вже доберуся до чогось цікавішого в своїх голіннях, постараюсь викладати фото частіше. Ну і якщо щось зовсім нове буду брати в роботу, теж це показуватиму.

P.S. Може ще однією причиною є те, що в мене більше натхнення на написання, ніж на фотографування :-)

Ruslan, WetShaver, Изотовец, Wolfskin, stanislav-q, ARTURIUS, andreyv1979 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПт 15 Бер 2024 - 18:28

fill пише:
14-03-2024
Rating: 4.5 / 5
Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra
Brush: RazoRock Big Bruce
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Лезо Derby Extra чудово відголило два проходи. Воно було комфортним і, так би сказати, впевненим. Але на третьому знову почало видєлуватись. Наче і намагався бути акуратним і обачним, але лезо все одно знайшло за що зачепитися і де пустити трохи крові.
Ну й ще воно вже підсіло, вуса проти росту голило через силу. Я лишу його ще на сеанс, більше для порядку. Але, думаю, якщо наступні Extra будуть поводитись так само, то вже не тягнутиму їх до стандартних чотирьох сеансів.
Зі своїх спостережень зауважив, що багато лез, крім найгостріших і топових, досить чутливі до якості піни. Можливо за рахунок різних покриттів. Що стосується лез Дербі Екстра, то мені здається вони ще чутливі і до кута гоління або навіть швидше вигину. Та ж сама 89 голова богатьом заходить. У мене до речі Дербі Екстра у синій пачці найкраще голили у клоні Футура, Кюшейв. Ще так збіглося, що голився і почалася повітряна тривога. Ну думаю гоління зіпсоване, а ні.) Голився швидко, чисто та комфортно. Є припущення, що ще лезо буде добре голити при скручуванні, з косим різом у сланті.) По-моєму багатьом леза з тонкою пластиною як Дорко Титан набагато краще голять при згинанні, скручуванні, косому різі і натягуванні шкіри.) Але сині Дербі сподобалися набагато більше, ніж Дорко Титан, сам того не очікував. Вже тричі ними голився. По-моєму, даремно їх багато хто лає. Якщо ще раз у Кюшейві поголять, можна буде купити у запас.

fill та citrus48 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 11:58

WetShaver пише:

Зі своїх спостережень зауважив, що багато лез, крім найгостріших і топових, досить чутливі до якості піни. Можливо за рахунок різних покриттів. Що стосується лез Дербі Екстра, то мені здається вони ще чутливі і до кута гоління або навіть швидше вигину. Та ж сама 89 голова богатьом заходить. У мене до речі Дербі Екстра у синій пачці найкраще голили у клоні Футура, Кюшейв. Ще так збіглося, що голився і почалася повітряна тривога. Ну думаю гоління зіпсоване, а ні.) Голився швидко, чисто та комфортно. Є припущення, що ще лезо буде добре голити при скручуванні, з косим різом у сланті.) По-моєму багатьом леза з тонкою пластиною як Дорко Титан набагато краще голять при згинанні, скручуванні, косому різі і натягуванні шкіри.) Але сині Дербі сподобалися набагато більше, ніж Дорко Титан, сам того не очікував. Вже тричі ними голився. По-моєму, даремно їх багато хто лає. Якщо ще раз у Кюшейві поголять, можна буде купити у запас.

Цікаве спостереження.
Я вважав, що більш чутливою до якості піни є бритва. Скажімо, Fine Marvel, Yates, Henson, які мають велику площу дотику до шкіри, однозначно вимагають більш рідкої і слизької піни. Інакше вони тупо залипають, і це капець :-)
А от щодо лез такого не спостерігав. Чи може просто не звертав уваги.

А от скуречння дійсно впливає на характер різу, і для деяких лез різниця в роботі у прямій бритві і у сланті може бути відчутною. Але по пам’яті не скажу, з якими лезами у мене таке спостерігається. Зі слантами в мене традиційно складається не дуже, тож, коли голюсь ними, більше уваги звертаю на тиск, швидкість, акуратність тощо. Лезо вже на останньому місці.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyНд 17 Бер 2024 - 12:20

16-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

Думаю, що буде коротко :-)

Бувають дні, коли все чудово складається :-)
Про все не писатиму, а от в голінні, відмічу, теж всі зірки зійшлися в потрібному місці :-)

З прешейв-милом Ach. Brito Glyce Lima працював уже в традиційний спосіб у два етапи: спершу вмивання з ним у душі, потім нанесення перед тим, як натирати обличчя стіком. Щоправда, цього разу перед стіком не змивав, почав наносити його зразу на гліцеринове мило.

Загалом воно, гліцеринове, перебуває на обличчі не довго, тож не щипає. Але слизькості додає відчутно.

Помазок знову борсуковий - DS Cosmetic Two Band. При всій моїй любові до синтетики, цей борсучок у випадку стіка працює найкраще. Тож маю себе похвалити: в мене було 100500 невдалих покупок, але от з цим помазочком вгадав на всі сто :-)

Піну зробив не надто густою. Схоже, вже набив руку на те, щоб без проблем регулювати густину піни під свої бажання. Набрався досвіду, так би мовити :-)

Лезо Derby Extra на своєму четвертому і останньому сеансі вирішило показати все все хороше, на що воно здатне :-)
Перші два проходи вже по накатаній пройшли без зауважень. І от на третьому лезо нарешті повело себе комфортно і спокійно. Поголило цілком якісно і фактично без травм - лише розбурхало дещо з попередніх коцок. Та й те змилися водою без проблем.

Примітно, що лосьйон 4711 припік трохи менше, ніж минулі рази. Чи то зі шкірою все обійшлося краще, чи то трохи менше взяв його. Та все одно приємно :-)

Далі була черга гелю Barberia Bolognini Fluido Dopobarba, і з ним все також пройшло на відмінно.
Примітно, що інколи, після не дуже вдалого гоління, шкіра ще протягом кількох годин може бути невдоволеною. Але цього разу жодних претензій вона не мала :-)

Ну й треба підсумувати враження від леза Derby Extra, очевидно сучасного, хоч і в упаковці старого дизайну.
Маю сказати, що з цим лезом у мене завжди були проблеми. При тому, що лезо здається досить приємним, воно завжди знайде, де вкусити. І це не залежало ні від бритв, ні від досвіду. З цієї причини я вже давно їх не купував і не користувався. І якби не бажання зробити великий тест, досі б обходив його стороною :-)
В новому поколінні помітно, що лезо стало приємнішим, дещо лагіднішим, комфортнішим і помітно менш травматичним. Але звести травматизм до нуля мені так і не вдалося.
Тож, скоріше за все, після тесту я не часто до нього повертатимусь, і майже однозначно не купуватиму. Але моя криворукість є власне моєю. Впевнений, що в інших може бути кращий досвід. Тим більше, що назвати лезо негодящим навіть в мене язик не повернеться.

От така історія :-)))

Ruslan, WetShaver, vicbro, stanislav-q, _yk_, andreyv1979, Kitten911 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2643
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 Empty
ПовідомленняТема: Re: Хатинка Старого fill-а   Хатинка Старого fill-а - Сторінка 15 EmptyПн 18 Бер 2024 - 10:17

18-03-2024

Rating: 5 / 5

Razor: Edwin Jagger DE89
Blade: Derby Extra (green)
Brush: DS Cosmetic Two Band
Pre-Shave: Ach. Brito Glyce Lima Soap
Lather: RazoRock Green Label
Aftershave: 4711 After Shave
Additional Care: Barberia Bolognini Fluido Dopobarba

По можливості постараюсь коротко :-)

Щось якось сьогодні трохи похолодало, але весна все одно бере все у свої руки, і це однозначно поліпшує настрій і робить гоління все приємнішим :-)

Але й пам’ять ця весна теж трохи відшибає :-)
Забув взяти в душ прешейв-мило Ach. Brito Glyce Lima, тож наніс його лише один раз - перед тим, як натирати обличчя стіком.
Наніс, розмилив і лишив секунд на 20-30. Потім, трохи змочивши обличчя, став наносити стік. Вже не один раз помічав, що коли на обличчі є гліцерин, стік натирається помітно рясніше. В якийсь момент навіть подумав, що можна піну і не збивати, а поголитися просто по милу :-)

Можливо, колись так і спробую, але не сьогодні. Бо улюблений зараз помазочок DS Cosmetic Two Band був уже замочений і готовий для роботи :-)

Піну знову зробив помірно густу, зараз мені такий варіант найбільше подобається. Піна виходить ,блискуча, ковзка, вкривиста. Її достатньо на три проходи, і лишається навіть на маску. Щоправда, останнім часом я перестав ту маску робити - мила і так на обличчя потрапляє багато, тож нема чого лишати його там на довше.

У 89-ту вставив чергове лезо Derby Extra. Воно з пачки нового дизайну, а, судячи з конверта, куплене було в перші роки чи навіть місяці, коли цей дизайн з’явився. Тобто, конверт ще не уніфікований, і він такий, як був на Extra другого покоління, наскільки можу пригадати.
Ще знаю, що куплене лезо було в Стамбулі. Тож воно автентичне - автентичніше не буває :-)

Почав голитися, зробив два проходи і зрозумів, що взагалі не бачу різниці з попереднім варіантом Derby Extra. Все те саме: впевнене гоління, помірна гострота, трохи жорсткуватий комфорт. Так, це перший сеанс, тому лезо гостріше. Все інше - один в один.

Лишався третій прохід. Тут я трохи підзібрався, постарався бути уважним і неквапним, і в результаті пройшов цей прохід без жодних пригод.
І якщо говорити про різницю між нинішнім і попереднім лезом, то можна розглядати лише цей - третій - прохід. Все ж таки вдалося уникнути всіляких артефактів.
Але й то я думаю, що причина не в лезі, а в тому, що я вже трохи набив на нього руку, зміг підлаштуватися.
Принаймні, я себе цим тішу :-)

Крім чистого і нетравматичного гоління отримав ще й шкіру в хорошому стані. Взагалі не відчув нічого, що могло б свідчити про якісь негаразди.

І це підтвердив лосьйон 4711. Він припік значно менше, ніж раніше це було. А дозу я взяв сьогодні чималу.
Нарешті впізнаю той 4711, який я пам’ятаю: припікає, але далеко не до крику :-)

Далі вже звичний гель Barberia Bolognini Fluido Dopobarba - ту все гаразд. Але коли його вичавлював, він вже почав трохи хлюпати. Це ще не кінець пляшки, але вже певні ознаки його наближення :-)

От така історія :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

STEEL, trimmer, WetShaver, Романюк, Wolfskin, vicbro, stanislav-q і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Хатинка Старого fill-а
Повернутися до початку 
Сторінка 15 з 30Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Наступний
 Схожі теми
-
» Хатинка Старого fill-а
» З днем народження! ч.1
» З Днем народження! ч.2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: