ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic

Перейти донизу 
+10
krikka
Zim
BigRedCat
Олександр Тернавский
Chorniy72
Саша Кавун
Валентинович
dimka
Стас
Driller
14 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 363
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic   Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 EmptyВт 8 Жовт 2024 - 4:22

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Спасибо, насмешили. Про лезвия в конверте это анекдотическая ситуация, но охотно верю, что в жизни так и бывает. Письмецо в конверте, погоди не рви...) Вот я вспомнил как опытный блоггер (не буду его называть потому, что его тут в свое время забанили) прикручивал нижнюю плиту тешки (гарду) другой стороной или проталкивал лезвие в шаветку деревянной линейкой, пока ее не порезал и лезвие подтупил.)
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Wolfskin та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 644
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44
Звідки : Станіславщина

Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic   Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 EmptyВт 8 Жовт 2024 - 8:54

stanislav-q пише:
Ну тут еще главный момент в том, что по факту новые средства лучше классического мыла/крема для бритья по всем параметрам. Если объективно смотреть на вещи. А многие люди даже с "простыми" средствами умудряются напортачить (на том же мейкапе к гелям/беспенным кремам для бритья многократно встречал отзывы вида "оно не скользит", потому что люди на сухое лицо это наносят и начинают бриться, как привыкли делать с жидкими пенами/"гелями" из баллона).

Взять например гель для бритья скрабберс/кинг с или любой похожий. Все они имеют феноменальную скользкость, от которой сложно избавиться даже после смывания средства с лица водой (после использования "классики" лицо наоборот скрипит от чистоты, а кожу оно подсушивает). У большинства людей они не будут щипать даже раздраженную/поврежденную кожу (а классика бывает щиплет даже до бритья, а во время бритья так вовсе прижигает порядочно - если мыло конкретно вашей коже не подошло). Для их использования достаточно иметь руку и воду (для классики нужен помазок). Можно купить в любом сетевом магазине/маркетплейсе (в офлайне с вкб-шной продукцией совсем туго, в онлайне же найти не проблема, но надо знать где искать и что именно). Цена на них ниже, чем на хорошее (и уж тем более артизанское) мыло для бритья. Хотя стик латохи все же будет дешевле. Ну и не нужно учиться делать пену из этого всего, достаточно взглянуть на инструкцию. 

И вот я представил, как обычному человеку дают стик этот и говорят - к нему еще помазок надо купить за 15-25 долларов. Вот он пытается добыть из этого пену, получается что-то "такое себе", которое не очень сильно скользит, быстро сохнет, а еще может кожу щипать довольно сильно. Буквально после пары раз он вернется к привычному средству, так как никакого реального "выигрыша" от использования классики не будет даже при идеальном раскладе. А в случае, когда за дело берется новичок, так тем более. Но я думаю эта ситуация всем знакома, особенно если пытались подсадить на это увлечение других людей :D
*Кстати, где-то читал как человек дал взрослому родственнику т-шку классическую и лезвия. Он попробовал и сказал что херня, не бреет ничего. А потом обнаружилось, что у него лезвия даже не распечатанные, то есть он лезвие в конверте прям захерачил внутрь и пытался бриться этим - почему-то не получилось).

Так что все эти вкб-штуки больше для энтузиастов, которых сам процесс цепляет, хочется что-то новое и необычное попробовать и освоить ну и так далее. В целом, как в любой сфере - если вызывает интерес, заморочиться только в радость. А если нужна голая функциональность - люди идут по пути наименьшего сопротивления. 

Хоть в последнее время это стало более модным, в основном благодаря барбершопам и соцсетям (в тиктоках куча роликов по этой теме, особенно в англоязычном), все равно объемы продаж и присутствие на рынке у всего вкб-шного добра смешные (по сравнению с гигантами из масс-маркета).
Всё по теме. 
Взять сетевые магазины: хороший выбор средств для вкб только в Эпицентре. Чему я даже удивился, хотя я так понимаю они себя позиционируют как гипермаркет, а не просто строймаркет. 
А нераспечатанное лезвие в тэшку - это почти на премию Дарвина)

WetShaver та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2648
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic   Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 EmptyВт 8 Жовт 2024 - 12:34

WetShaver пише:

 Мне еще интересно какой вариант стика у Сергея [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]? Насколько я знаю, он любит это мыло и часто его использует.) 


Ну так, це правда: люблю це мило і час від часу беру його в роботу. Раніше частіше, зараз переважно в поїздках.
Той стік, що в мене зараз, це вже другий, яким я кориситуюсь. Не виключаю, що колись згодом буде і третій :-)

Перший купив в Іспанії у 2017-му році, другий попросив привезти також з Іспанії два-три роки по тому.

Де виготовлений перший, вже не дізнаюсь. А другий - в Барселоні.
Обидва стіка веганські. Ну й судячи з часу купівлі, формула стара.
По формі, як я пригадую, там була плоска вершина стіка зі злегка закругленими краями - не така, як на лівому фото, що нагадує дезодорант. Втім, це так давно було, і це було так не суттєво, що можу і помилятися :-)

Якщо говорити про ТТХ мила, то вони мені дуже подобаються. Мило дає чудові ковзання і післяковзання. Захист - в міру. Аромат - класний.
Збивати його просто. Так, La Toja твердіше, ніж RazoRock і, тим більше, Nivea, але все одно труднощів при нанесенні, розмиленні і збиванні немає жодних.

P.S. Попросив дитину сфоткати етикетку. Даруйте за якість :-)

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Oleksii, WetShaver, Wolfskin, stanislav-q та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 363
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic   Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 EmptyВт 8 Жовт 2024 - 23:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Вітаю! Так це стара рослинна формула, найпоширеніша, яка всіх влаштовувала. Іноді були скарги на невелику сухість шкіри після гоління, якщо шкіра бiльше сухого типу. У мене теж був такий самий стік, один в один.) Свій купував на Барберкомпані, на початку Грудня 2021 року за 98 грн.) Коли з'явиться стік на тому ж Барберкомпані, швидше за все він уже буде з новою формулою, цікаво буде дізнатися, який він із себе. Фото вийшло нормально, головне, що все можна розібрати так що тобі та дитині дякую![Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
П.С. Та якщо чесно я вже не пам'ятаю, але мені здається у мене піна з цього мила трохи пощипувала на обличчі. Цей ефект пов'язував із мінеральними солями у складі. У мене таке відчуття було від мила Мартін Де Кандре. Але вже точно пам'ятаю!)

fill Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2648
Репутація : 532
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic   Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 11:32

WetShaver пише:
 ...мені здається у мене піна з цього мила трохи пощипувала на обличчі. 

В моєму випадку точно не пощипує. Інакше б другий стік не замовляв. Та й від першого позбувся б :-)

Індивідуальна реакції можуть бути, звичайно ж. І тут ніколи не вгадаєш. Хіба що вже точно знаєш, на що реагує шкіра, і уникаєш тоді цих компонентів свідомо.

Над покупкою нової Ла Тохи поки що не задумуюсь. Хіба що якось дуже згодом.
Помітною перевагою саме Ла Тохи, крім хороших ТТХ, є ще й тубус, в якому це мило продається. Таке мило зручно брати в дорогу.
Зараз і доріг стало відчутно менше, і інші стіки в тубах з’явилися. Тож поки дуже важко прогнозувати, коли я доб’ю цей стік і коли мені закортить його оновити :-)
Відтак, нову формулу спробую ще не скоро :-)

WetShaver та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 363
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic   Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic - Сторінка 2 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 16:02

Ну я теж поки що не планую стік ЛаТохи купувати. По-перше, в Україні його особливо і немає в продажу, а купувати бюджетне мило з-за кордону це не моє. Не кажучи вже про решту піного матеріалу.) А в подорожі я теж не збераюся.) Тому хоч цікаво звичайно, все нове в голінні дізнатися і спробувати, але стримаємо свого хом'яка.)

fill та Wolfskin Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Мило та крем для гоління La Toja Hidrotermal Classic
Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
 Схожі теми
-
» Змішування крем/мило, крем/піна і т.д.
» LEA Classic, мило для гоління
» Крем для гоління Palmolive Classic
» Кращі мило-крем для гоління 2023 року!
» Бальзам после бритья La Toja Hidrotermal Extra Sensible

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: НАВКОЛО-ГОЛЯРСЬКА КОСМЕТИКА :: Засоби для гоління-
Перейти до: