ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.

Перейти донизу 
+90
Володислав
pristav22
paha
Kakoyto_paren__
supernova
all75
wakidzasi
volos
Oleksii
lefrin
Sauvage
staseg
Caonima
Armadilla
kh_fish
KHSN
РустВр
Flash212116
yehorf
andreyv1979
ditrih_
Влад Бежик
Skazo4nik
Alfed
Kitten911
ARTURIUS
vates
vicbro
Yevhen_85
egoist
Qwertyus
madgray60
Зодиак
STEEL
kruv
2046
dr_vorushylo
Віталіk
volff76
Олександр Lutsk
Peshek
stinger
Андроний
by.Andrew
Daved
Volodymyr
user999
Женя
Toivo
Феникс
shavefun
razorsedge
shurick
Oleksandr U$A
Рома
fill
slonopotam
brawl
Imation
Дmитрий
alexzu37
Farikhan
AJ
NUMB
Andrewt
Саша Кавун
Сэм
trimmer
Сергій
Troto
Дмитрий2004
zabor
Mauser
Boroda88
Изотовец
Moshul
Evgen
Олександр Тернавский
Ros21
Maxim Mariupol
AndersonUA
Roman313
турист
Alter ego
StraightRazor
Denisus
Murkatavr
Ruslan
Моя Цірюльня
Стас
94 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Наступний
АвторПовідомлення
lefrin
Новачок
Новачок
lefrin


Повідомлень : 27
Репутація : 1
Дата реєстрації : 15.11.2020
Звідки : Ukraine Rivne

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyНд 4 Вер 2022 - 19:43

Oleksii пише:
Рекомендую глянути Zenith серії silvertip або manchurian. Маю отакий, дуже задоволений
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

А яка різниця Сільвера и Манчуріна?
Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyНд 4 Вер 2022 - 19:52

lefrin пише:
Oleksii пише:
Рекомендую глянути Zenith серії silvertip або manchurian. Маю отакий, дуже задоволений

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

А яка різниця Сільвера и Манчуріна?
Манчжурець має ворсинки тугіші, але кінчики м'якші.

ditrih_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
volos
Частий гість
Частий гість
volos


Повідомлень : 50
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2018
Вік : 42
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 6 Вер 2022 - 15:10

Очень понравилась Thiers Issard 1920 Special 1Ere Barbe Bocote. Хочу купить.
Может подскажите где в Украине купить? Или вообще где глянуть чтоб купить Thiers Issard?
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 572
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 6 Вер 2022 - 15:24

volos пише:

Может подскажите где в Украине купить? Или вообще где глянуть чтоб купить Thiers Issard?
 На leza-shaving нема?
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7041
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 6 Вер 2022 - 15:31

volos пише:
Очень понравилась Thiers Issard 1920 Special 1Ere Barbe Bocote. Хочу купить.
Может подскажите где в Украине купить? Или вообще где глянуть чтоб купить Thiers Issard?
Є в нас на форумі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], який займається клинковими бритвами. Напиши йому, він допоможе.
Повернутися до початку Перейти донизу
volos
Частий гість
Частий гість
volos


Повідомлень : 50
Репутація : 0
Дата реєстрації : 08.02.2018
Вік : 42
Звідки : Киев

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 6 Вер 2022 - 15:37

Ruslan пише:
volos пише:
Очень понравилась Thiers Issard 1920 Special 1Ere Barbe Bocote. Хочу купить.
Может подскажите где в Украине купить? Или вообще где глянуть чтоб купить Thiers Issard?
Є в нас на форумі [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], який займається клинковими бритвами. Напиши йому, він допоможе.


Дякую!
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyЧт 15 Вер 2022 - 15:03

Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyЧт 15 Вер 2022 - 15:08

Alfed пише:
Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?

Просто не цікаво.

Oleksii та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyЧт 15 Вер 2022 - 16:34

Alfed пише:
Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?

Арко, вполне годные и рабочие крема.
Просто, как правильно отмечено выше, неинтересно.
Когда бритьё переходит в разряд хобби, то на подобные крема смотреть просто некогда, и так залежи всего, не знаешь куда девать.
А если просто бриться, т.е. банальная гигиеническая процедура, то тут Арко вполне пригоден.
Отдельно можно отметить мыло Арко.
Если не обращать внимания на не всем подходящий аромат, то по своим ТТХ это мыло ничем не уступает продуктам намного более дорогим.
У меня есть стик от Арко, впечатления довольно положительные.

Ruslan, Oleksii, fill, vicbro, Янеж, Sauvage, Олександр Lutsk і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 608
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 51
Звідки : Луцьк

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyЧт 15 Вер 2022 - 16:51

Alfed пише:
Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?
Я якраз нещодавно добив банку цього крему. Більше всього мені запах не зайшов. А так крем нормальний цілком.

Oleksii Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyЧт 15 Вер 2022 - 17:15

Alfed пише:
Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?
Для мене є цікавіші по аромату та кращі за властивостями. 
А от мило ARKO, для мене топ.) Аромат на любителя.

Oleksii, Янеж, ditrih_ та Alejandro Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Oleksii
Постоялець
Постоялець
Oleksii


Повідомлень : 614
Репутація : 513
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyЧт 15 Вер 2022 - 20:16

Alfed пише:
Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?
Я спочатку подумав, що це такий тролінг :)
Тут же на форумі зібралися одні бритвоманьяки! Крем Arko сюди вписується з великими потугами. Це як у тусовки любителів твердих сирів спитати, чому вони перейшли з сиру "Пирятинський" (наприклад).
Хоча по суті питання цілком резонне. Я на початку (мабуть, як і всі після піни/гелю) повернення у ВКБ хотів переконатися "за недорого", чи таки простий крем кращий від піни/гелю. Інакше навіщо тоді я купив помазок? :) Очевидно, що таким кремом став якийсь Arko. Вважаю їх одними з кращих за співвідношенням ціна/якість у сегменті мас-маркету. Більшість тутешніх гарантовано скажуть, що ВКБ - це не про економію, а про якісний догляд і емоції, тому - не Arko.  
Зауваження: Кажу лише за тих, хто від кремів Arko відмовився, але ж і тут на форумі є люди, які із задоволенням його використовують.

Ruslan, fill, РустВр, ARTURIUS, ditrih_, Nils та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyСб 17 Вер 2022 - 21:18

ARTURIUS пише:
Alfed пише:
Шановні знатоки, що вас незадовільняло у кремі для гоління arko sensitive, чому перейшли на інше?
Для мене є цікавіші по аромату та кращі за властивостями. 
А от мило ARKO, для мене топ.) Аромат на любителя.
Перерахуй які саме кращі за властивостями і в скільки разів дороще за arko( остання ціна на базарі була 20 гр.за 65 грам).
Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 17:02

За який крем/мило для гоління варто переплатити небагато у противагу arko sensetive?
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 17:19

Alfed пише:
Перерахуй які саме кращі за властивостями і в скільки разів дороще за arko( остання ціна на базарі була 20 гр.за 65 грам).
Наприклад польський крем Wars, за своїми властивостями він в рази кращий від крему ARKO , а по ціні не на багато дорожчий. 
Також є болгарський крем MAN KEY, який мені по аромату та своїми властивостями сподобався більше ніж крем ARKO.
Але це моя думка та мої враження, у когось вони можуть бути зовсім інші.

Відносно другого питання, то такого мила є багато. Розпочати можна навіть з самого мила ARKO, яке має кращі властивості ніж у крема ARKO.

Маю і мило і крем ARKO.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

_________________
Через терни до зірок!


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Пн 19 Вер 2022 - 17:32), всього регувалося 1 раз(-и)

Ruslan, Янеж, Олександр Lutsk, Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 608
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 51
Звідки : Луцьк

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 17:26

Alfed пише:
За який крем/мило для гоління варто переплатити небагато у противагу arko sensetive?
Мені дуже зайшов Nivea крем для чутливої шкіри.

trimmer, РустВр, Янеж та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
РустВр
Бувалий
Бувалий
РустВр


Повідомлень : 298
Репутація : 10
Дата реєстрації : 23.06.2019
Вік : 47
Звідки : Самбір

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 18:55

Аналогічно і крем wars і нівеа для чутливої шкіри зайшли оба, як економ варіант, кращого навряд чи щось знайти. В мене є обидва в НЗ купив би про запас особливо wars, у разі обмеженого фінансування. Але для себе визначив що жирові мила для мене the best.

Олександр Lutsk, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 302
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 18:55

Почему Man Key Болгария? Где-то есть надпись? Я долго искал чей продукт. Это Ева выпускает под таким брендом, а где производят не нашел.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 19:00

KHSN пише:
Почему Man Key Болгария? Где-то есть надпись? Я долго искал чей продукт. Это Ева выпускает под таким брендом, а где производят не нашел.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
На сайті ЄВА пишуть, що країна виробництва - Болгарія.

_________________
Через терни до зірок!
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 572
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 19:04

KHSN пише:
Почему Man Key Болгария? Где-то есть надпись? Я долго искал чей продукт. Это Ева выпускает под таким брендом, а где производят не нашел.
 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

ARTURIUS Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
KHSN
Бувалий
Бувалий
KHSN


Повідомлень : 302
Репутація : 9
Дата реєстрації : 14.10.2020
Вік : 59
Звідки : г.Херсон

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyПн 19 Вер 2022 - 19:05

А штрих код?
Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 20 Вер 2022 - 9:57

Якщо мова йде про недорогі креми, то крім згаданих вже Wars, Nivea, Man Key я б ще порадив подивится на базарі болгарський Каро і Cliven (не знаю, чий він). Ще можна натрапити на креми Intesa, Malizia, Lider, Florena - теж недорогі і робочі.

Також з відносно недорогих і більш-менш доступних - Proraso, LEA, La Toja, Palmolive.

Якщо готовий заплатити трохи більше, то тоді можна взяти Tabac, Speick, Men Rock тощо.

Oleksii, Олександр Lutsk, Віталіk, Александр 7676 та ditrih_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Lutsk
Постоялець
Постоялець
Олександр Lutsk


Повідомлень : 608
Репутація : 101
Дата реєстрації : 14.12.2019
Вік : 51
Звідки : Луцьк

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 20 Вер 2022 - 10:58

fill пише:
Якщо мова йде про недорогі креми, то крім згаданих вже Wars, Nivea, Man Key я б ще порадив подивится на базарі болгарський Каро і Cliven (не знаю, чий він). Ще можна натрапити на креми Intesa, Malizia, Lider, Florena - теж недорогі і робочі.

Також з відносно недорогих і більш-менш доступних - Proraso, LEA, La Toja, Palmolive.

Якщо готовий заплатити трохи більше, то тоді можна взяти Tabac, Speick, Men Rock тощо.
До речі Каро липовий мені теж сподобався, і запах у нього дуже приємний. Я взагалі на початку захоплення цією темою накупляв купу недорогих кремів, багато з яких уже пороздавав), а ті що лишились, досі не можу закінчити, бо є кращі продукти. Але ж певно через те все треба було пройти)))

ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
fill
Живе тут
Живе тут
fill

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2614
Репутація : 531
Дата реєстрації : 12.02.2018
Вік : 55
Звідки : Київ

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyВт 20 Вер 2022 - 11:04

Та, певно, більшість з нас цей шлях пройшли :-)))

РустВр, ARTURIUS, ditrih_ та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Alfed
Бувалий
Бувалий
Alfed


Повідомлень : 162
Репутація : 0
Дата реєстрації : 20.09.2021
Звідки : Ужгород

Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 Empty
ПовідомленняТема: Re: Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.   Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы. - Сторінка 27 EmptyНд 9 Жовт 2022 - 12:56

РустВр пише:
Аналогічно і крем wars і нівеа для чутливої шкіри зайшли оба, як економ варіант, кращого навряд чи щось знайти. В мене є обидва в НЗ купив би про запас особливо wars, у разі обмеженого фінансування. Але для себе визначив що жирові мила для мене the best.
Читав що у wars різьба швидко злітає, чи так? Які жирові мила найкращі по співвідношенню ціна/якість?
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Помощь новичкам по подбору инструментов и аксессуаров. Вопросы и ответы.
Повернутися до початку 
Сторінка 27 з 34Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 30 ... 34  Наступний
 Схожі теми
-
» Підробки в світі голярської косметики та аксесуарів
» Определение/поиск голов для станка
» Нужна ваша помощь!
» Прошу помощь зала
» Бритьё в особо травмоопасных местах. Есть вопросы.

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: ДЛЯ НОВАЧКІВ, ОБМІН ДОСВІДОМ-
Перейти до: