ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyПн 5 Серп 2024 - 15:59

vicbro пише:
1. Если кола/фанта красит язык, то скорее всего на языке присутствует приличный белый/желтый налет, который говорит о проблемах со здоровьем (кандидоз, жкт и т.д.), а не о повышенной чувствительности или наследственности.
Можливо. я не медик.
Цитата :
2. Про зеленые волосы от советского шампуня "Кропива" больше на анекдот похоже. Я этим шампунем пользовался в советское время и ничего подобного не наблюдалось. И гены здесь ни при чем.
Тут трохи складніше. Думаю що більш важливим є те, що в мами досить тонке волосся. Приблизно ж уявляєте собі, як паяють золотом? Там тонесенький дріт, і паяють раніше люди з хорошим зором а зараз під мікроскопом. Так от волосина під мікроскопом тонша за той золотий дріт.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyВт 6 Серп 2024 - 22:26

Гоління 06.08


Прешейв не було
Бритва метелик "Monarch" (Індія)
Лезо вінтаж Perma-Sharp Super (Туреччина)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління Proraso Sandal червона банка, стара формула (Італія)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Avon for Man (Велика Британія)


Попереднього разу голився увечері в п'ятницю. Тобто 4 доби тому. Цього разу взяв вінтажне турецьке лезо Perma-Sharp Super. Синтетичного пензля YAQI BRUSH трохи зоставив у плошці з кип'яченою водою. Перед набором мила Proraso Sandal зайву рідину витискав. Пінка збилася значно швидше.  
Думаю, дане лезо не дуже підходить до бритви метелика "Monarch" з Індії. Ніби нічого такого, але лезо відчувалося. Як завжди (в мене) відчувалося по різному. Тому голився весь час "більш лагідним боком". Голитися все-одно було трохи неприємно. При цьому ще й результат вийшов "таким собі". Особливо шия. Лезо поводило себе доволі агресивно. Навіть декілька цяток наставив. Чого, останнім, часом в мене не бувало. А ще, на 2й прохід, шкіру від пінки трохи зтягувало. Мабуть, у  спробі зробити менш рідку пінку, я, таки, перестарався трохи.
"Потрійний" припік. Через 20 хвилин після гоління шкіру все ще пече. Причому дужче ніж зазвичай. А ще як раз відчув оте саме: "одеколон сушить шкіру". І це попри те, що "вмиваюся" потрійним я кожного разу після процедури гоління. Бальзам після гоління Avon for Man пік вже через хвилину після нанесення.

Ось таким вийшло сьогоднішнє гоління - невдалим, та неприємним.

DismontDeSire та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyПн 12 Серп 2024 - 2:24

Гоління 12.08


Прешейв не було
Бритва метелик Weishi 9306-F  (Китай)
Лезо Treet Falcon (Пакістан)
Пензлик noname кабан (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Weleda Rasiercreme (Німеччина)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

Та пара людей, що інколи мене читає, мабуть здивується. Бо якийсь дуже вже великий проміжок між останнім голінням та попереднім. Тож маю пояснення. Натрапив на враження [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] з використанням бритви Weishi. І згадав, що в мене така ж лежить купу років. Чому лежить? Бо перша купка лез, яку я набрав була доволі посередньою у плані гостроти. Бритва Weishi 9306-F теж доволі м'яка сама по собі. Тому вона лежала собі купу років поряд з іншою бритвою-метеликом Mobnarch. Другу я згодом реабілітував. З гострими лезами вона себе поводить дуже непогано. Із Weishi та ж сама історія. В неї добре себе показували старі жовті BIC CHROME PLATINUM.
Тож, надихнувшись сторонніми враженнями, вирішив і собі "дістати з полички старого солдата". Але якщо [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] голився бритвою у парі з Derby Extra, то я, чомусь, обрав геть невдалий варіант - Euromax Platinum. Причому невдалим був не сам вибір леза, а те, що лезо голило все 3 чии навіть 4й раз поспіль. Звичайно ж гоління було таким собі. Відповідно, і результати були передбачуваними: зовсім нечисто та доволі кривавенько. Причому, знову, сильно постраждала зона вус. Ну і шия до купи. Тому, із соромом, "перегорну цю невдалу сторінку" та буду пробувати далі. Доречі, збивав знову кабаном, а у якості джерела пінки був крем Wars Classic. Вийшло на диво добре. Але трохи загуста пінка, як на мене. Але то не точно (дивись далі).
Але невдала спроба не похитнула моїх намірів пробувати бритву далі. Цього разу у пару до бритви Weishi 9306-F взяв лезо Treet Falcon (2-ге гоління), а крем - німецький Weleda Rasiercreme (синій тюбик). Збивав знову замоченим у прохолодній воді кабаном китайським.
Пінка вийшла доволі щільною. Лезо на шкірі трохи відчувалося, але без больових ознак, та доволі упевнено ковзало. Але вирішив трохи рідшою зробити пінку. Тому перед другим нанесенням трохи зволожив обличчя. Шар пінки став тоншим але й не " ріденька юшка". Здається проходи робив різними боками леза. Бо, здалося, що трохи по різному лезо себе поводить. Але це не точно.
Окремо хочу сказати про крем Weleda Rasiercreme. Крем має (для мене) трохи специфічний аромат. Не такий дивний як, наприклад у Wars Classic, але теж доволі не тривіальний. На друге нанесення здалося що у ароматі присутнє щось на кшталт ялівця, або щось із хвойних. А ще трохи холодило шкіру при другому нанесенні. Ален не з заморозкою шкіри, як діє на мене ментол, а, може евкаліпт чи шо. Яле у складі крему такого, ніби то немає.
Здалося, що на 2й прохід бритва трохи буксувала. Але шкіру не зтягувало від пінки. Загалом, вийшло прийнятно, хоча й не супер чисто. При бажанні можна знайти огріхи на шиї та в області вус. Отримав цятку у ямці під нижньою губою та на шиї. На шиї, приблизно в одному місці , з'являються цятки після деяких голінь. Чи то тисну, чи то недбало голюся.
"Потрійний" одеколон тільки трохи припік. Після нанесення бальзаму після гоління Lider Classic печія є, але ледь помітна, якщо зосередитись на відчуттях.

PS: Доволі дивно давати другий шанс бритвам, або ж відкривати ці інструменти з нового боку. А з іншого боку, ті бритви, що вважав раніше гарними поводять себе дивно. По суді перевідкриваю для себе все знову.

fill, Віталіk, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyЧт 15 Серп 2024 - 14:21

Гоління 15.08


Прешейв не було
Бритва метелик Weishi 9306-F  (Китай)
Лезо помаранчеве BIC Chrome Platinum (Франція\Греція)
Пензлик не було
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель Gillette King C. Transparent Shave Gel (США)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

Продовжую свої експерименти з бритвою метеликом Weishi 9306-F.

От, здається, все спланував. В уяві, три рази зміг. Навіть встиг розслаблено закурити цигарку на балконі. А вона... не прийшла.

Бритва метелик Weishi 9306-F - доволі м'яка. Тож потребує леза гостріше. Чомусь запам'яталося, що одним з останніх лез, що в ній пробував, було BIC Chrome Platinum (жовте). Тож вистроїв у себе в голові наступний план гоління. Взяти BIC Chrome Platinum, але сучасне - помаранчеве. А, щоб уникнути проблем із пінкою та ковзанням - крем замінити гелем Gillette King C. Transparent Shave Gel.
Жовті та помаранчеві леза BIC Chrome Platinum для мене геть різні. І поведінкою і, зазвичай, наслідками гоління. Жовте лезо BIC Chrome Platinum - доволі агресивне. Але доволі непогано себе показує у бритвах, де воно підходяще. В мене воно дужке підійшло до іншої бритви-метелика Monarch з Індії. Помаранчеве  лезо BIC Chrome Platinum одразу "видає себе" за м'яке та лагідне. В ньому немає отої маскулиної агресії, що притаманна старшому родичу. Але це зовсім не значить, що помаранчеве лезо - дійсно м'яке. голитися ним я так і не навчився. Завжди результатом купа червоних цяток, а то й порізів.
Але я сподівався, що вибір безпінного гелю для гоління, трохи полагодить моє нерозуміння леза.
Перший прохід було неприємно. Трохи, але ж неприємно. Але слід зазначити, що цього разу я не відчував різниці від того, яким саме боком леза я голюся. Це доволі дивно. Але треба трохи набрати статистичних даних, для того, щоб робити якісь висновки.
На другому проході неприємні відчуття зникли зовсім. Хоча й не можу сказати, що лезо перестало відчуватися зовсім. Відчуття леза на шкірі - то добре. Бо це дозволяє отримувати зворотній зв'язок при під час гоління. Але в мене досить невеличкий диапазон між тим, колі лезо відчувається на шкірі, але це комфортно, та коли відчувається вже болючі враження.
Під час гоління гель збирався на піновідводах липкою напівтвердою масою. Промивав бритву я не часто.
Стало неприємним сюрпризом те, що помаранчеве лезо BIC Chrome Platinum у бритві Weishi 9306-F не показало себе ефективним лезом. Після другого проходу на багатьох ділянках промацувалася щетина. Нормально вийшло лише на скронях, у зоні бакенбардів та вилиць.
Ділянки вус, підборіддя та уся шия були виголені погано. І добривки майже не покращили результати, лише додавши подразнення шкірі.

Відповідно "Потрійний" добряче пік. А от нанесений згодом бальзам після гоління Lider Classic пік помірно.



PS: У бортовому журналі  пана [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] зачипилися язиками на тему поведінки лез. І до лез Tiger Carbon та Super-Max Platinum, напевно, додам ще й оце помаранчеве лезо BIC Chrome Platinum. Бо попри те, що лезо гостре, при цьому відчувається м'яким (хоча має приховану агресію), виголитися без проблем я ним не можу ні в одній з бритв, де це лезо вже пробував.
Трохи спірними для мене є ще леза Dorco ST-300 (стара синя пачка) та Wilkinson. Але навіть під них я знайшов пару, з якою лезо дозволяють, може не дуже приємно, але доволі чисто поголитися.

Хоча перелічувати враження від тих чи інших лез - то, мабуть, потребує окремого огляду.

hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyНд 18 Серп 2024 - 17:56

Гоління 18.08


Прешейв не було
Бритва Gillette King C. (США)
Лезо Mühle Rasurkultur (Німеччина)
Пензлик не було
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель Gillette King C. Transparent Shave Gel (США)
Після гоління Одеколон "Тройной" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

Вирішив потроху пробувати леза, яких накопичилось по 1 одиниці. Леза вирішив перевіряти у  бритві Gillette King C. У якості джерела піни безпінний прозорий гель Gillette King C. Transparent Shave Gel того ж бренду.
І почати вирішив з леза Mühle Rasurkultur. Давно лежить, чекає на мене. Ну що сказати? Лезо точно не для цієї бритви. Попри гель, який, зазвичай, прощає мені кривість рухів та деякий поспіх під час гоління, голитися було одразу неприємно. Але ж з останнього гоління пройшло 3.5 доби.
Лезо одразу неприємно відчувалося на шкірі. Перевернув бритву іншим боком - вийшло доволі м'яко. Але геть неефективно. Але свідомо зоставив непроголені місцини на наступний прохід. Другий прохід показав, що м'яка сторона не голить. Перевернув бритву знову. "Агресивний бік" трохи зрізав волосся. Але, навіть, після цього (вважайте 3 повноцінних проходи ще й добривки) результат гоління вийшов таким собі. Причому погано було навіть на скронях та щоках, де рідкісне лезо показує подібний результат. І, от диво! Саме такі самі враження зоставляли по собі інші леза з Німеччини - Wilkinson Sword. До речі воно (Wilkinson) відчувається затупим майже у всіх бритвах, в яких це лезо випробував. Напрочуд, добре голило воно мене лише у моєму кривому метелику Monarch з Індії. Тож зрозуміло, де це лезо (Mühle) спробую наступним разом.

Шкіру трохи пекло під кінець. Щетина промацувалася майже усюди. Сильніше на шиї, у зоні вус та на підборідді. В решті місцин трохи менше. "Потрійний" трохи пік, але саме трохи. Бальзам після гоління Lider Classic не пік але відчуття печії на шкірі був навіть без застосування "косметики". Тобто печія не від неї.

PS: Я, зазвичай, дуже дивувався, коли на форумах прямо хвалили леза Wilkinson Sword. Бо дуже вже різні їх висновки, порівняно із моїми власними відчуттями.

hlopets, all75 та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyСр 21 Серп 2024 - 18:51

Гоління 21.08


Прешейв не було
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо Mühle Rasurkultur (Німеччина)
Пензлик noname кабан (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Weleda Rasiercreme (Німеччина/Швейцарія)
Після гоління бальзам після гоління Lider Classic (Польща)

Прийшов час голитися. Щетині 3 доби. Як і планував, спробую німецьке лезо у бритві, в якій добре почувалося інше німецьке лезо. Тому бритва метелик Monarch, лезо Mühle Rasurkultur (2-ге гоління). Крем для гоління взяв сьогодні теж майже німецький - Weleda Rasiercreme. Збивав кабанячим пензлем без бренду з китайських підвалів у пластиковій мисочці.
Пензля я заздалегідь замочив. І не вгадав. Якщо вологи з трохи струснутого ідеально досить для збивання мила, то для крему тієї вологи трохи забагато. Спочатку вийшла зовсім рідка каламутна водичка. Трохи злив, та почав збивати. Спочатку було багато бульбашок у пінці, згодом все стало добре. Дивне інше. Попереднього разу збивав цей крем цим же пензлем. І виходило значно швидше та краще. У всякому разі значно менше зусиль витрачав на здобуття пінки. Трохи спантеличений.
І от початок гоління. І одразу розчарування. В цій бритві лезо показувало себе ще гірше. Ніби чимось дуже тупим намагаєшся поголитися. А шурхіт! Трохи схожий шурхіт є в лез РПЛ. Але вони ще й голять. Зате можна було возюкати як та скільки завгодно, без побоювань щось собі відрізати.
"Навіть тиснути можна", - подумав я та знову не вгадав. :)
З купою добривок, з притисканням та возюканням по одному місцю вийшло поголитися. Результат теж доволі далекий від ідеалу. Але значно кращій за попередній. У всякому разі, на "простих місцях" не зоставалося недоліків, як після гоління з бритвою Gillette King C. І це тим самим лезом. Найбільше не доголилося підборіддя та шия. Решта більш-менш. Навіть у зоні вус вийшло майже ідеально поголитися.
А от притискання та зменшення контролю за ходом бритви з лезом призвели до того, що утворилася пара місцин, де з'явилися червоні цяточки. Причому це не ті криваві а, ніби, подразнення чи що.
Вирішив не маститися "Потрійним", по шкіру трохи пекло після змиття пінки. Бальзам після гоління Lider Classic наніс не одразу, а трохи згодом - через десять хвилин. З ним шкіру пекло, та пече досі, навіть через пів години з часу гоління.
Лезо Mühle Rasurkultur поки що мені розчарувало. Дуже не дуже. Очікував більшого. У всякому разі саме в цих бритвах. Але маємо що маємо.

PS: Підкажіть гуру гоління - компанія Weleda зараз чия територіально? Зрозуміло що це  міжнародний конгломерат. Але де штаб-квартира зараз знаходиться в них? Бо раніше чесно вважав їх німцями.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Shave Master
Бувалий
Бувалий
Shave Master


Повідомлень : 210
Репутація : 23
Дата реєстрації : 24.04.2021
Вік : 35
Звідки : Ворзель

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyСр 21 Серп 2024 - 20:54

Ось інформація з офіційного сайту weleda.com (Переклад з англійської)


Де було засновано Weleda?
Weleda, яку часто називають німецькою компанією, насправді була заснована у Швейцарії як невелика фармацевтична лабораторія з власним садом рослин. Сьогодні наша штаб-квартира все ще знаходиться в Швейцарії, недалеко від Базеля в Арлесгаймі. У нас працює понад 2400 людей у ​​23 різних офісах по всьому світу. Крім того, у дусі наших керівних принципів, Weleda співпрацює з більш ніж 50 довгостроковими фермерськими партнерствами , щоб свідомо вирощувати найякісніші натуральні інгредієнти в таких місцях, як Аргентина, Угорщина, Кенія, Мексика та Перу. Розуміючи, що ми несемо відповідальність за наших партнерів, які вирощують, збирають і переробляють наші натуральні інгредієнти, ми визнаємо, що тільки завдяки спільній роботі ми можемо справді гарантувати, що унікальне середовище, в якому знаходяться ці ферми, поля та ліси, не буде використано – але натомість – використовуються та охороняються стабільно. Ось чому ми пишаємося тим, що отримали сертифікат Союзу етичної біоторгівлі за «Повага з повагою».
Незважаючи на те, що ми розташовані в Швейцарії, ми працюємо по всьому світу, щоб покращити світ, з людьми в усьому світі, які цінують поняття людей і місць, етики та навколишнього середовища, торгівлі та культурного розмаїття. У цьому сенсі Weleda є справді глобальною компанією.
 
Де виробляється продукція Weleda?
Обробляючи сировину, а також виробляючи косметичні засоби та засоби особистої гігієни (а також ліки), чотири головні підприємства Weleda розташовані в Арлесгаймі (Швейцарія; де також знаходиться головний офіс), Хунінге (Франція), Швебіш-Гмюнд (Німеччина) і Дербішир. , Великобританія. Weleda має найбільші в Європі сади лікарських рослин, які є домом для 1000 різних видів рослин, 50 різних видів птахів і понад 30 видів диких бджіл, а також вісім садів лікарських трав по всьому світу – усі вони відповідають суворим біодинамічним стандартам вирощування інгредієнтів тільки для нас.
Разом із більш ніж 50 довгостроковими партнерами в галузі сільського господарства по всьому світу, з якими ми ділимося стійкими інноваціями в галузі досліджень і розробок і спільними методами вирощування, а також підтримуємо медичне обслуговування, освіту, справедливу оплату праці та ціни, продукція Weleda, як ви бачите її в магазині та в Інтернеті, є прекрасне відображення цієї різноманітної суми наших частин. 
"

WetShaver, hlopets, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 322
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyСр 21 Серп 2024 - 23:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1147
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyЧт 22 Серп 2024 - 8:43

У меня с лезвиями такие выводы: если лезвие бреет в каком-то одном станке, то оно бреет во всех моих станках. В зависимости от вылета (это параметр станка) может немного варьироваться ощущение его агрессивности или мягкости, но бреет во всех станках.
Я в чудеса не верю, но каждый раз, когда я читаю, что у тебя станок КингС разными сторонами бреет ощутимо по разному, то возникают разумные сомнения о наличии пусть не чудес, но похожих на них событий :).
Уже много раз писали здесь, но мне не трудно еще раз написать. Перед взбиванием крема выжми помазок полностью, начни взбивать и добавляй воду по капелькам постепенно до нужной консистенции. С мылом твердой и средней по плотности консистенции тоже самое, но помазок можно выжимать не полностью, а лишь просто прижав немного пальцами чтобы удалить лишнюю влагу, при этом неплохо смочить мыло заранее.

WetShaver, andreyv1979, Yura_, CNPOMAHELL, Stormfild та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyЧт 22 Серп 2024 - 11:29

vicbro пише:
У меня с лезвиями такие выводы: если лезвие бреет в каком-то одном станке, то оно бреет во всех моих станках. В зависимости от вылета (это параметр станка) может немного варьироваться ощущение его агрессивности или мягкости, но бреет во всех станках.
Може в тебе бритви +/- однакові підібрано? Чи леза схожі за ефективністю? На жаль, не пам'ятаю що за лезо, але тут описував. Коротше лезо "Х" голить в інших бритвах та геть не голить в Feather Popular. Ніби водиш по лицю бритвою без леза. 
Та й інші леза (наводив приклади у бортжурналі пана [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). Можуть голити від 2-х до 5 по п'ятибальній системі, залежно від обраної бритви. Але слід зазначити, зміна джерела піни теж трохи впливає на результат. Але різниця в голінні лезом залежно від бритви в мене досить немаленька.
Цитата :
Я в чудеса не верю, но каждый раз, когда я читаю, что у тебя станок КингС разными сторонами бреет ощутимо по разному, то возникают разумные сомнения о наличии пусть не чудес, но похожих на них событий :).
Так в мене не тільки вона так себе поводить з лезами. Але якщо я можу це пояснити сам собі на прикладі метеликів Monarch та "Меридіан", бо вони трохи обертаються відносно центру координат. Тобто я можу трохи похитати верхню кришку (та що з половинок) механізму відносно нижньої частини з ручкою. То, наприклад у метелику Weishi чи Feather Popular такого "люфту" немає. А лезо також відчувається по різному, хоч і трохи менш виражено.
В Gillette King C. це теж є. Але, якщо трохи посмикати лезо при складанні бритви, можна досягти трохи менш вираженої різниці. Але, все одно, ця різниця буде. Ну ок. Тут все ж не прецизійні отвори та стовпчики-напрявляючі. Але я геть не можу зрозуміти, чому різниця теж наявна у бритвах типу Gillette Tech: Gillette Blue Blades, Treet Hercules, Lord L122. Там немає можливості з'явитися люфту, і не можна якось невірно скласти бритву. Конструктивно неможливо. Бо направляючіх 4 і вони по кутах знаходяться.
Тому, як і ти, я не можу це пояснити. Це просто є. Але при використанні галів різниця трохи менш помітна. Добре ковзання відносно пінки з мил\кремів трохи нівелює різницю в голінні.
Якось так.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1147
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyЧт 22 Серп 2024 - 12:45

Не знаю как ты вставляешь лезвие в голову, но попытаюсь объяснить как я это делаю. И у меня никогда не было разницы в бритье между сторонами в любых бритвах. Речь идет о бритвах с классической головой с крышкой и нижней плитой. О бабочках нет смысла говорить, хотя в Популаре у меня разницы тоже не наблюдалось.
Одной рукой держишь крышку штифтом вверх. Другой рукой одеваешь лезвие на штифт и пины (или в угловые упоры если голова типа Tech). Большим и указательным пальцами той же руки, расположенными по разные стороны штифта по короткой оси симметрии крышки, вдавливаешь лезвие до конца. Если оно не остается в таком положении, то пальцами руки, которая держит крышку, придерживаешь лезвие. Сверху одеваешь нижнюю плиту и прижимая ее к крышке накручиваешь ручку. Попробуй, может вдруг таким образом решится вопрос выравнивания...

andreyv1979 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyЧт 22 Серп 2024 - 15:13

vicbro пише:

Не знаю как ты вставляешь лезвие в голову, но попытаюсь объяснить как я это делаю. И у меня никогда не было разницы в бритье между сторонами в любых бритвах. Речь идет о бритвах с классической головой с крышкой и нижней плитой
Та тут самі бритви не дають покласти лезо якось невірно. Тому я здивований не менше.
Цитата :
О бабочках нет смысла говорить, хотя в Популаре у меня разницы тоже не наблюдалось.
Бритви метелики "хитаються" лише у відкритому вигляді. В закритому, з лезом чи без, все монументально, без хитань. Але пару разів ловив індійську Monarch на тому, що трохи відкручується під час гоління. З рештою наявних такого не бувало (або ж не звертав увагу).
У Feather Popular різниця також є, але не така виражена. Звичайно ж і не з будь-яким лезом.
Цитата :
Попробуй, может вдруг таким образом решится вопрос выравнивания...
Пробував, навіть трохи хитав лезо, закрутивши бритву не до кінця. І метеликів пробував і "течки" з класичними 3-х компонентними. Може трохи краще стає. Але, це може бути й самонавіювання. Тому, ні, не допоможе. Це щось особисте, мабуть.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyСб 24 Серп 2024 - 19:53



Гоління 24.08



Прешейв не було
Бритва Gillette King C. (США)
Лезо Gillette Minora Stainless (росія\США)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління WARS Classic (Польща)
Після гоління бальзам після гоління Lider Classic (Польща)


Загальне відчуття: здивування

Знову пройшло 3 доби, і час голитися. Спочатку хотів поголитися лезом РПЛ. Десь одненьке окремо лежало. Скоріш за все, не дуже сучасне, з тих, що давали "на пробу"  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]  або [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Чому його? Бо раніше ці леза подобалися. А з невеличким зростанням вправності, вирішив оновити своє ставлення до леза. Але щось пішло не так. У метелика Weishi 9306-F лезо ледь увійшло. Мішалася середника. В леза чомусь "фігурна дірка"   була вужчою ніж напрямна бритви. Але вставив якось. І тут знову халепа! Лезо ледь гладило. Не голило зовсім. Теж саме вийшло у бритві "Меридіан", часів УРСР та в Gillette King C. Звичайно ж, голитися таким немає сенсу. А ще, колі відкривав конвертик, здалося, що один край має почорніння в пару міліметрів. Але ж я не мазохіст (у всякому разі не зізнаюся), тому взяв щось інше. :)
Тому замінив лезо на Gillette Minora Stainless. А до пари йому узяв Gillette King C. Чому саме так? Попередні гоління лезом Gillette Minora Stainless та й лезами Gillette, у цілому, давали відчуття, що лезо трохи загостре для першого гоління. Далі ж воно трохи тупиться, та наступні рази не такі неприємні.
Докупи узяв польського крему для гоління WARS Classic та пензля-синтетику від YAQI. Слід зазначити, що коли мені рекомендували не жалкувати крему, то мали рацію. Пінка збилася якось доволі легко (як на мене). Ніяких більбашок в пінці одразу. Можливо трохи загустою вийшла (на мій смак).
Лезо по шкірі йшло без неприємних відчуттів. Але я, з самого початку, обрав сторону, яка менш кусюча. Причому з першого разу ця сторона якось дуже слабко голила. Трохи відкрутив, пошурував лезом у бритві, та закрутив назад. Стало трохи агресивніше голити. Але все ще без неприємних вражень. Так я поголився 2 рази. Повністю "м'якою стороною". Настала черга добривок. Стало трошки краще. Але, знову ж, добривки не змінили ситуацію в цілому. Гоління вийшло без неприємних вражень, але чистим лише візуально. Навіть на рівних поверхнях долонею відчуваються огріхи. Але зоставив як є. Під кінець гоління трохи стягнуло шкіру. Пінка трохи застигла.
Польський бальзам після гоління Lider Classic при не несенні не пік. Але трохи пік згодом. Навіть через пів години шкіру пекло. Все ж добривки виявилися зайвими. Знову ж, як деякі пани з форуму й казали.

До чого ж тут дивування?

А до того, що:
- упевнився, що багато крему\мила, краще для генерації пінки ніж коли мало.
- добривки не дуже впливають на якість результату.
- деякі леза, мабуть таки іржавіють навіть просто зберігаючись на поличці. Десь вище у темі, здається [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], висловив таку думку. Але я мам сумніви. Але от і переконався.
- густа пінка захищає краще за рідку
Все ще ніяк не можу спіймати ту межу, коли пінка захищає, але не застигає у кінці. Тобто занадто густа пінка теж не ок.


WetShaver, hlopets та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 322
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyСб 24 Серп 2024 - 23:04

На щастя чи жаль закони фізики та хімії ніхто не скасовував. Тому будь-яке лезо окислюється і псується будь-де і в будь-який час, коли на нього потрапляє волога і кисень. І захисні покриття, які роблять це лезо умовно нержавіючими, тільки сповільнюють процес.
Нещодавно згадав анекдот про не шкодуйте заварки. Переконався, що для гарного гоління та піни краще брати крему, мила не шкодуючи і води теж. Хоча є і зворотний бік, якщо піни утворюється багато частина її невикористаною зливається в каналізацію. Хоча може це краще ніж піни не вистачить, коли помазок хом'ячить. Або ж піна занадто рідкою стікатиме, чи опадатиме на обличчі. І також помітив, що густіша піна краще розм'якшує щетину (за рахунок більшої концентрації лугу, олій, гліцерину, сорбіту тощо) краще захищає шкіру і менше опадає. Але знову ж таки якщо в цій піні не вистачає інгредієнтів, що утримують вологу або помазок, шкіра її швидко вбирає, то піна почне підсихати. Помітив, що часто піна починає підсихати, якщо помазок недостатньо замочений і починає тягнути вологу з піни. Як вихід можна змочити кінчик помазка у воду і оновити піну. Або додатково зволожити піну і обличчя дрібнодисперсним розпилювачем.

Wolfskin, ARTURIUS, CNPOMAHELL та mad_fish Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Wolfskin
Постоялець
Постоялець
Wolfskin


Повідомлень : 594
Репутація : 10
Дата реєстрації : 05.07.2018
Вік : 44

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyНд 25 Серп 2024 - 10:20

WetShaver пише:
На щастя чи жаль закони фізики та хімії ніхто не скасовував. Тому будь-яке лезо окислюється і псується будь-де і в будь-який час, коли на нього потрапляє волога і кисень. І захисні покриття, які роблять це лезо умовно нержавіючими, тільки сповільнюють процес.
Нещодавно згадав анекдот про не шкодуйте заварки. Переконався, що для гарного гоління та піни краще брати крему, мила не шкодуючи і води теж. Хоча є і зворотний бік, якщо піни утворюється багато частина її невикористаною зливається в каналізацію. Хоча може це краще ніж піни не вистачить, коли помазок хом'ячить. Або ж піна занадто рідкою стікатиме, чи опадатиме на обличчі. І також помітив, що густіша піна краще розм'якшує щетину (за рахунок більшої концентрації лугу, олій, гліцерину, сорбіту тощо) краще захищає шкіру і менше опадає. Але знову ж таки якщо в цій піні не вистачає інгредієнтів, що утримують вологу або помазок, шкіра її швидко вбирає, то піна почне підсихати. Помітив, що часто піна починає підсихати, якщо помазок недостатньо замочений і починає тягнути вологу з піни. Як вихід можна змочити кінчик помазка у воду і оновити піну. Або додатково зволожити піну і обличчя дрібнодисперсним розпилювачем.
Для гарного гоління ще потрібні якісні леза. І використовувати максимум на 5 сеансів кожне лезо.

WetShaver та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
mad_fish
Бувалий
Бувалий
mad_fish


Повідомлень : 192
Репутація : 10
Дата реєстрації : 24.11.2022
Звідки : Запоріжжя

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyНд 25 Серп 2024 - 13:26

Wolfskin пише:

Для гарного гоління ще потрібні якісні леза. І використовувати максимум на 5 сеансів кожне лезо.
Вони ж одноразові ці леза  wink Я теж спочатку голився декілька разів з одним лезом, зараз дійшов до того, шо більшість лез використовую один раз, більш гострі, типу физер чи персона, максимум два рази  Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 3387126096

Wolfskin, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyНд 25 Серп 2024 - 15:22

WetShaver пише:
На щастя чи жаль закони фізики та хімії ніхто не скасовував. Тому будь-яке лезо окислюється і псується будь-де і в будь-який час, коли на нього потрапляє волога і кисень.
Я розумію, коли лезо десь валяється роками у ванній. Хоч у шухлядці хоч просто. Так, навіть, у конвертику, але може іржавіти. Або ж на базарі, чи на складі.
Звичайно ж,  бачив я і іржу на лезях, які валялися відкритими після гоління у ванній. Або ж погано позбавлені вологи. Але щоб, запечатані - таке уперше. Навіть умовний вінтаж з 90х. Ба, навіть Gillette Rubie, виробництва Ірану. Якщо згадати, коли у Ірані прийшли до влади радикальні фундаменталісти, то можна приблизно припустити, коли саме більшість компаній покинули той ринок. А це близька 50 років, як не більше.
Це перше лезо, яке іржаве "прямо з коробки".
Цитата :
 І захисні покриття, які роблять це лезо умовно нержавіючими, тільки сповільнюють процес.
Захисні покриття, більшою мірою, щоб ребро не тупилося, а не задля захисту від іржі.
Wolfskin пише:
Для гарного гоління ще потрібні якісні леза. І використовувати максимум на 5 сеансів кожне лезо.
Та неякісні леза ще пошукати треба. Я, звичайно, далекий від теорії, що наслідують деякі форумчани. Але знайти погане лезо - це ще треба постаратися.
Але, мабуть, треба вточнити. Поголитися можна більшістю лез. Інша справа поголитися, із дотриманням певного комфорту. Ось тут, вже треба підбирати лезо з бритвою. А ще пінку отримати добру.
А ще погано голить: теж має не єдине значення.
1. От як згадане раніше РПЛ. Воно фізично не голило. Ніяк. Лезо в бритві банально не діставало шкіри.
2. Голитися можна, але це або боляче, чи коли скубе. Або ж попри усі намагання, результат далекий від "ідеального в голові". Тут, скоріше, голить - але погано.
mad_fish пише:
Вони ж одноразові ці леза  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення] Я теж спочатку голився декілька разів з одним лезом, зараз дійшов до того, шо більшість лез використовую один раз, більш гострі, типу физер чи персона, максимум два рази  
Саме тому, ще якихось 70 років тому, робили для лез заточувальні машинки. Це зараз леза, тонші, з іншої сталі, та мають полімерне покриття на ріжучому краї. Раніше ж це було можна та треба. Як із заточуванням інструменту. Ніхто не викидає рубанка, бо він затупився.

Що ж до "одноразовості", це більше питання гігієні. Лезо ще й, як з'ясували вище, має властивість іржавіти.

А ще "одноразовість" це ще й потужна маркетингова омана. Типу: одноразові то ок, за природу і таке інше. Тільки от одноразові леза дехто використовує 1-2 рази. А Одноразові ж бритви, чи касети до бритви використовують аж поки воно у руках ламатися не починає. І ніяких проблем. Бо не думаю, що в касетах для бритв, чи лезах для одноразових бритв використовуються якісь принципово інші технології. ;)
Нас привчили до масового споживання. Передбачуване старіння, недовговічні матеріали. Потужна реклама.

Інша страва, що переважна більшість користувачів форуму - все ж не "молодики із пушком", який можна голити місяцями одним лезом. Змінювати лезо треба, коли затупилося, або з позиції гігієни  тощо.
Тобто усе дуже особисто. Feather мене в якійсь бритві може й на 8 чи 10-й раз поголить. Але лезо буде брудним та іржавим. А комусь вже на друге гоління лезо буде відчуватися затупим. І хто тут правий?
Утім голитися лезом 1-2 рази  - теж непогана думка. Лезо гостре лезо не буде потребувати компромісів. Причому ця порада масова: підійде і парубкам "із пушком" і тим у кого дріт замість щетини, та голиться 2 рази на добу.

Wolfskin Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 322
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyВт 27 Серп 2024 - 21:33

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
То я мав на увазі захисне покриття хромом або нікелем тощо, яке робить загартовану сталь умовно нержавіючою. Тобто захищає від окиснення, іржавіння. А покриття кромки наприклад тим же тефлон покращують ковзання бритви по шкірі і комфорт. Без усіх цих покриттів лезо звичайна загартована залізка, один двічі здиратиме щетину без комфорту. Потім ще й поіржавіє. Таке в мене було з Тріт Карбон після першого гоління.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyВт 27 Серп 2024 - 22:28

WetShaver пише:
Таке в мене було з Тріт Карбон після першого гоління.)
Щось мені тем у ньому не сподобалося. Але, краще, ще одненьке зголю. Якось потьмяніли трохи враження.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyВт 27 Серп 2024 - 23:07

Гоління 27.08



Прешейв не було
Бритва "китайфутур" QShave RD 728 (Китай)
Лезо Mühle Rasurkultur (Німеччина)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни мило для гоління Proraso Sandal червона банка, стара формула (Італія)
Після гоління бальзам після гоління Avon for Man (Велика Британія)



Голився о 16-й, але враження коли світло дали. Ніби гоління схожі одне на одне але ж нє. Тому біжу вивернути враження "на папері" поки вони ще яскраві.

На днях. товариш нахвалював німецькі Wilkinson Sword у "китайфутурі". Але в нього Ming Shi Shaver 2000, а в мене - QShave RD 728. Не знаю, чи є між ними якась певна різниця, але зовні дуже схожі. Але то не суть. От подумав я, що треба там випробувати лезо німецьке ж Mühle Rasurkultur. Нагадую, що це те ж саме лезо. Це його третє використання. І обидва попередні рази були мені не дуже до вподоби.
А ще знову взяв мило для гоління Proraso Sandal, у якості джерела піни. Пензлик цього разу синтетика від Yaqi. Хоч з кабаном виходило простіше, але хочеться навчитися збивати мило і синтетичним пензлем.
Збилося доволі просто. Вичавив майже усю вологу з пензля та поколоцьткав у банці з милом. Все, що набиралося - стікало у підставлену піалку. Ніби непогана пінка збилася.
Лезо йшло по шкірі так собі. І цього разу винуватцем було не обране мило чи якість пінки. Думаю, для самого леза третє гоління було із серії досягнення. Агресію бритви виставив спочатку на 3. Не сподовалося. Відкрутив на 2.5 ділення. А на другий прохід викрутив на 2. Трошки неприємно йшло. Навіть довелося тиснути деінде.
Результат вийшов теж далекий від ідеалу. Навіть поставив 3 коцки червоні коли натискав занадто. Але результат всеодно вийшов кращім, ніж попередні з цим лезом. У всякому разі на рівних площинах було доволі непогано виголено, як і ц зоні вус. Хоча прямо під носом таки зосталося 2 смужки, з-за специфічних габаритів голови бритви.
Треба спробувати в цій бритві леза Wilkinson Sword. Думаю вийде непогаго.

Після гоління пройшовся рештками бальзаму після гоління Avon for Man. Ага. Тим самим Avon які зараз розпалися на тлі шкандалю з використанням азбесту в своїй косметиці. Але я спочатку поголився, потім, нашось, прийняв душ і вже тільки потім намазюкався бальзамом після гоління. Шкіру після гоління пекло. Після нанесення бальзаму майже нічого не змінилося. Та, навіть, через 6 годив шкіру все ще пече.
PS: От якби мені бритва QShave RD 728 попалася у якості першої, може й погодився б з думкою, що усі леза голять схоже. У всякому разі саме ця бритва дає схожі відчуття при використанні різних лез. Звичайно, не будь-яких. Але з іншими бритвами в мене не так все одностайно виходить у відчуттях. Другою бритвою, що давала схожі відчуття при використанні різних лез була Feather Popular. Але там і перелік лез, що голять значно менший. Цікаво.

WetShaver та Batman Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 322
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyСб 31 Серп 2024 - 0:20

Коли результати краще це чудово!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyНд 1 Вер 2024 - 0:38

Гоління 30.08


Прешейв не було
Бритва метелик Weishi 9306-F  (Китай)
Лезо Treet Classic (Пакістан)
Пензлик не було
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель Gillette King C. Transparent Shave Gel (США)
Після гоління  заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)


Голився ще он коли. Можна було б і не писати. Але цікава тема попалася.

Почну з кінця. Результат гоління посередній. Купа добривок. Як результат - шкіра горіла. Також вона горіла і коли наніс бальзам. Але, все одно, результат кращій ніж з використанням леза Mühle Rasurkultur. Без порізів, почервонінь шкіри тощо.

І от яку тему хотілось би підняти. Результат гоління задовільній і там і там. Але ж наскільки відрізняється сам процес гоління. Тобто Treet Classic поголило до певної межі. Додам - доволі приємно поголило. Може завдяки використанню гелю замість кремів\мил. А може зірки так співпали на небі. ;) Так от, поголило лезо до певної межі чистоти. Далі, як би я там гопки не цибав, покращити результат не вдалося. Навпаки "натер шкіру".
Це я до того, що навіть "погано поголило" може дуже сильно відрізнятися. Якісь леза голять, але "без фанатизму". Інші з самого початку роблять боляче, скубуть тощо. Треті леза в бритві просто не голять. Враження - ніби забув лезо поставити і водиш по пиці пустою бритвою. Але от це все опис одного й того ж самого результату гоління.
Це я все прискіпуюся до того, що в когось виходить поголитися будь-яким лезом. Щасливці. В мене ж, залежно від умов, результат може різнитися від погано, до ідеально, з одним й тим самим лезом. Зауважу, що й у бритві Weishi 9306-F лезо відчувалося по різному, залежно від обраного боку. Завдяки гелю ледь помітно, але ж різниця була відчутна.

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyВт 3 Вер 2024 - 3:15

Гоління 02.09


Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Treet Falcon (Пакистан)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем Pearl Shaving Cream (Індія)
Після гоління заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)


Загальний настрій: Поради починають працювати.


Ніби вже й нічого особливого не відбувається. Просто чергове гоління. Але не все так просто.

Спала на око бритва метелик Feather Popular. До цього мої спроби голитися нею були не надто одностайні. Деякі леза голили в ній приємно. Інші ж не голили зовсім. Передбачувано, бо бритва вважається м'яким кожноденником. До неї взяв лезо Treet Falcon. Причому голюся лезом вдруге. А ще взяв рештки крему Pearl Shaving Cream, що дістався мені від Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]). Знову синтетичний пензлик від Yaqi та незмінна пластикова піалка TupperWare. От і усі дійові особи.
Пензлика замочив та добряче відтиснув. Крем вже "плюється" з дозатора не надто жваво, тож скількись вичавив. Води взяв декілька крапель, що стекли з намоченої долоні. Вийшла пінка доволі швидко, без зайвих проблем.
Гоління. Бритва доволі приємно літала по шкірі. Голився одним боком усе гоління. Більш агресивним, як виявилося. Під кінець пробував обернути іншою стороною. Ніби значної різниці немає. Хоча відчутно що "м'якший бік" знімає трошки менше ніж "агресивний". І відчутно різний звук зрізання щетини залежно від сторони.
Так, були добривки. Але результат гоління значно кращій, ніж при використанні деяких більш агресивних пар лезо-бритва. Доволі чисто вийшло. Хоча шкіру після кільканадцяти добривок пекло при вмиванні, просто пекло та пекло при нанесенні заспокійливого бальзаму-комфорт fOr MEN. Але без червоних цяток та інших дефектів.

Деякі висновки та думки вголос.

По перше деякі поради камрадів по хобі справдилися.
-Наприклад те, що доволі регулярне гоління раз на три-чотири доби далися взнаки, та процес і  результат гоління покращилися.

Просто результати, які радники чекали від мене вже на третє гоління, або через місяць, довелося чекати місяців сім. Процес покращення результатів, у моєму виконанні, виявився значно повільнішим та довшим. :)
Опис та аналіз процесу та результатів теж вплинув на покращення якості гоління в цілому.


-Синтетику Yaqi краще відтискати а потім додавати потроху води краплями.

-Додавання більше крему/мила краще впливає на якість пінки ніж, коли його мало.

Це стосується більшості з випробуваних мною кремів\мил. Так, мені на дуже подобається щільна пінка, але саме вона дає той самий захист, якого мені не вистачало, коли я збивав рідку пінку з крему Pearl Shaving Cream та вважав крем "таким собі".

- Починаю потроху усвідомлювати, що добривки не надто впливають на кінцевий результат. Втім вони значно впливають на стан шкіри після гоління. Але ніяк не позбудуся цієї негативної звички.

В мене, як виявилося, усвідомлення проходить доволі довго. Але, потроху покращуюсь. Вже доволі рідко отримую червоні цятки чи порізи. Але є ще відстань для покращення. :)

PS: Не очікував такого результату гоління від м'якого кожноденника Feather Popular. Тим більше, у парі з такими лезами як Treet Falcom.

WetShaver, vicbro, Kitten911, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1147
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyВт 3 Вер 2024 - 8:56

Цитата :
-Синтетику Yaqi краще відтискати а потім додавати потроху води краплями.
Это касается всех помазков в твоем случае, а не только этого. Когда уже будешь чувствовать процесс с разным мылом / кремом, тогда будешь отжимать / стряхивать меньше или больше.

Цитата :
-Додавання більше крему/мила краще впливає на якість пінки ніж, коли його мало.
Ну это как в анекдоте про умирающего еврея и его рецепт хорошего чая (или кофе, не помню)

Цитата :
- Починаю потроху усвідомлювати, що добривки не надто впливають на кінцевий результат. Втім вони значно впливають на стан шкіри після гоління.
Распространенная ошибка новичков, которая больше носит психологический характер - это в процессе "добривок"при попытках выбрить некоторые участки прилагать бОльшее давление на станок, чем нужно. Отсюда и проблемы с кожей в этих местах потом.
В реальности же, добривки имеют целью не выскоблить с большей силой непробритые участки, а попытаться брить эти участки в других направлениях в зависимости от карты роста волос. При этом давление применяется не больше, чем для всей остальной поверхности бритья.

Этот станок отлично может брить в умелых руках, по крайней мере в качестве ежедневника у меня к нему вопросов нет.

Yura_, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1009
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 41 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 18:26

vicbro пише:
Это касается всех помазков в твоем случае, а не только этого. Когда уже будешь чувствовать процесс с разным мылом / кремом, тогда будешь отжимать / стряхивать меньше или больше.
Так то так. Просто з пензлем з кабана зійшлося так, що при замочуванні він вбирає рівно стільки вологи, скільки треба для збивання доброї пінки.
Цитата :
Ну это как в анекдоте про умирающего еврея и его рецепт хорошего чая (или кофе, не помню)
"Євреї кладіть більше цукру".
Та я ж, зазвичай голюся 1 боком бритви. Тож щільною пінкою все дуже швидко забивається. Не подобається. Ну а рідка пінка не дає потрібного захисту (або відчуття захисту). Так то в мене, скоріш, термін придатності кремів\гелів\мил спливе швидше, ніж я зголю усе. Тобто щось економити немає сенсу. :)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 41 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 22 ... 40, 41, 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: