ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 22 ... 40, 41, 42
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 20:17

Хлопці молодці, зібралися, з досвідом, фігні не порадять. А взагалі досвід велика справа, з часом ви розберетеся, що простіше і краще саме для вас, і тоді гоління буде ще приємніше.
Ігор молодець, що підігнав вам крем Перл. Свого часу він мене познайомив із милом Табак, за що я йому дуже вдячний. А взагалі як я і казав, поголитися то можна з будь-яким кремом або милом, але гарне мило відрізняється тим, що в нього не треба нічого додавати і якось з ним морочитися. Взяв збив, нанiс, поголився і відмінний результат.)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 20:47

Гоління 05.09


Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Treet Falcon (Пакистан)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем Wars Classic (Польща)
Після гоління заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Загальний настрій: Все ще не дуже.

От і прийшов час для наступного гоління. Цього разу взяв крем Wars Classic, решта незмінна. Навіть лезо те саме - Treet Falcon. Тобто це його третє використання.
Пензля змочив та одразу трошки вичавив з нього воду. Крему додав не жалкуючи. Води більше не додавав, окрім тої що зосталася в пензлі.
Перший прохід лезо якось не дуже йшло. Не неприємно, а ледь некомфортно. На другий прохід трохи змивав рештки піни та зголеної щетини. Тож, при нанесенні, пінка вийшла трошки рідшою. І ось цей раз був більш приємним. Вважаю треба було при збиванні додати трохи рідини.
У порівнянні з гелем  Gillette King C. Transparent Shave Gel ковзання було гіршим. Як було воно гіршим і у порівнянні з кремом Pearl Shaving Cream. Тобто, якщо індійцю, брак рідини пішов на користь (крем сам по собі трошки більш рідкий за консистенцією). То крему Wars Classic відсутність води не пішла на користь.
А може для цієї бритви вже гостроти леза було недостатньо. Так що, важко робити причини гіршого ковзання.
Спочатку хотів зовсім без добривок зробити сеанс. Але "дуже багато прогалин". Тому все ж, як результат, шкіру пекло. Хоча й менше ніж попереднього разу. Але й результат гоління вийшов більш компромісним за попередній.

PS: Все ще не відчуваю межу між тим, коли пінка просто щільна, а коли треба додати води. І так, крем не застиг під кінець сеансу гоління. Бо були випадки, коли застигав. В тім, те що, я вже не отримую криваве лице - вже яке не яке досягнення.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyЧт 5 Вер 2024 - 21:15

WetShaver пише:
Хлопці молодці, зібралися, з досвідом, фігні не порадять. А взагалі досвід велика справа, з часом ви розберетеся, що простіше і краще саме для вас, і тоді гоління буде ще приємніше.
Ну прочитати пораду та усвідомити її, це трохи різні речі. Тим більше, що одразу поради не дуже й працювали. Знадобилася купа часу, щоб я упевнився у дієвости порад. А деякі і зараз на мені не працюють.
Цитата :
Ігор молодець, що підігнав вам крем Перл. Свого часу він мене познайомив із милом Табак, за що я йому дуже вдячний. 
Так молодець. Але спочатку мені крем не сподобався. І он скільки часу пройшло, щоб удосконалитися, що проблема була не з кремом. ;)
Цитата :
А взагалі як я і казав, поголитися то можна з будь-яким кремом або милом, але гарне мило відрізняється тим, що в нього не треба нічого додавати і якось з ним морочитися. Взяв збив, нанiс, поголився і відмінний результат.)
Ну, бачиш, потрібно було близько пів року, щоб з червоного крему-мила Proraso в мене почало хоч щось виходити, схоже на пінку, а не на рідку водичку. З милом Clubman одразу все добре вийшло. Але, мабуть, веж таки після певного часу експериментів та намагання збивати, переважно різні креми.
Можливо, скористайся я порадою щодо просто збивання (без гоління) раз за разом пінки з крему\мила, аж поки не вийде добрий результат - все склалося б і раніше. А може й ні. Бо, вважаю що усвідомлення та прийняття теж важливі.
Як видно з останнього гоління, в мене досі не все гаразд з отриманням нормальної пінки. Поки що отримую лише пінку, з якою перестав різати в кров обличчя. Та й тут не факт, що подібного не станеться у майбутньому.


WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyПт 6 Вер 2024 - 17:31

Цитата :
Як було воно гіршим і у порівнянні з кремом Pearl Shaving Cream. Тобто, якщо індійцю, брак рідини пішов на користь (крем сам по собі трошки більш рідкий за консистенцією). То крему Wars Classic відсутність води не пішла на користь.
Думаю лезо ще в порядку, Фалкон - хороші леза, можуть до десяти разів голити якщо щетина дозволяє. (Тільки треба стежити, щоб не поіржавіли) Головне, щоб щетина ця була добре розм'якшена. Та помітив, що густа піна краще розм'якшує щетина за рахунок своєї конентованості. Але знову-таки крем Варс він сам по собі досить густий і любить воду. Тому після відтискання помазка наступного разу спробуйте додати трохи води, але не на око, а половину чайної ложки, наприклад. І потім з результату буде зрозуміло, чи мало це, чи достатньо, чи багато. Тільки не переплутайте і не забудьте нічого.
Вам просто не треба боятись підбирати потрібну комбінацію крему і води. Якщо рідка піна додали сантиметр крему, якщо густа піна, додали половину чайної ложки води і підберете потрібну консистенцію. Між занадто рідкою піною та занадто густою. А ще краще це записати, що допустимо для червоного Проразо знадобилося додати в піну пів ложки води, а для Варса ложку води. Візьміть один помазок, пару мил та ложку і пограйтеся з додаванням води для піни середньої густоти. Це можна і без гоління провести.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyПн 9 Вер 2024 - 12:32

WetShaver пише:
А ще краще це записати, що допустимо для червоного Проразо знадобилося додати в піну пів ложки води, а для Варса ложку води. Візьміть один помазок, пару мил та ложку і пограйтеся з додаванням води для піни середньої густоти. Це можна і без гоління провести.
А ще треба замочувати помазок на однаковий час (якщо мова про натуралів), віджимати/струшувати його з однаковою силою (це взагалі не можна ніяк виміряти),  брати однакову кількість крему/мила. І тільки тоді матиме сенс підбирання/запам'ятовування/записування кількості додаваємої води (в чайних ложках). Якщо той во.... порада автору журналу... мило можна набирати ложкою, а не помазком, тоді буде точно відомо скільки взято мила... А крем відміряти в сантиметрах/мілліметрах, а не просто кавелик на око... І буде мінус одна невідома в рівнянні... Це якщо є бажання заморочуватись і відміряти.

WetShaver, Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 320
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyПн 9 Вер 2024 - 15:58

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyСр 11 Вер 2024 - 21:34

Гоління 11.09


Прешейв не було
Бритва Gillette King C (США)
Лезо LEZO Stainless Steel (Україна\Китай)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем Palmolive Man Classic (Німеччина)
Після гоління заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)


Вирішив трохи урізноманітнити гоління. Треба потроху розгрібати звалища лез-пробників, котрих по 1-2 у наявності. Тому змін одразу багато. Давно дивився на українські леза LEZO Stainless Steel. Одненьке мені дав камрад  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], інше  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Були вагання щодо того, у чому це лезо спробувати.
В пару йому обрав бритву Gillette King C. Пензлик синтетичний YAQI BRUSH (Toxedo). Крем теж вирішив змінити на Palmolive Man Classic.
При збиванні пінки здалося, що замало води. Тож додавав. Після додавання в пінці масово з'явилися бульбашки. Але терпіння при збиванні подолало цю ваду. Лезо по шкірі повзало трохи невпевнено. Відчувалося трохи більше ніж леза у Feather Popular, Weishi чи в китайфутурі, де при голінні вони майже геть не відчуваються, але без неприємних вражень. Після першого проходу перехопив бритву іншим боком. Виявилося, що я голився "м'якшою частиною". Агресивна мені не сподобалося. Там вже відчувалася агресія трохи неприємно. Тому повернувся на м'який бік.
Другий прохід та добривки. Багато добривок.
Результат вийшов як після гоління майже будь-чим у бритві Feather Popular. Тобто візуально прийнятно. Але при проведенні долонею по шкірі є багато негараздів. Може краще б і зовсім без добривок. Але тоді результат був би геть поганим.
Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN після нанесення лише трохи пече. Тобто, якісь ураження шкірі я таки наніс. Але не занадто важкі, щоб це було зовсім неприємним.

UPD: Ще важливе уточнення.Додам, що під кінець гоління пінка трохи застигла.  

У цілому, лезо LEZO Stainless Steel як і лезо MAN KEY Double Chrome Blades мають шанс на існування. Мене і більш імениті леза, часом гірше голять.  Якщо не прискіпуватися до чистоти результату, то все ок. Непогана заміна росіянським дешевим лезам.

hlopets, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyСб 14 Вер 2024 - 23:01

Гоління 14.09


Прешейв не було
Бритва метелик "Меридіан" (УРСР)
Лезо LEZO Stainless Steel (Україна\Китай)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)


Вирішив продовжити знайомство з лезом LEZO Stainless Steel. Але змінив бритву на метелика "Меридіан" часів УРСР, та взяв рештки індійського крему Pearl Man Shaving Cream.

Крем все відверто не лізе натисканням "пирскалки", але в місткості його ще на декілька голінь. Виколупував його комплектною трубочкою та намазував на пензлик. І, пам'ятаючи свої проблеми з занадто рідкою пінкою, мабуть, перестарався із щільністю пінки.
Пінка вийшла як ото рекомендували - щільна біла сметанка. Але лезо відверто гальмувало. Усе гоління доводилося тиснути на бритву. Трохи нагадувало гоління з Feather Popular тим, що теж мимоволі тиснеш на бритву, бо по перше залегка, по друге не відчувається лезо під час гоління. В "Меридіані" лезо відчувалося. Але відчувалося не як зворотний зв'язок, а як якесь лезо в бритві, але затупе. А внаслідок відчуття тупого леза та гальмування бритви - доводилось підсвідомо притискати. Не обійшли відчуття різного гоління в залежності від обраного боку мене й цього разу. Причому відкрив бритву, трохи пошарудів лезом, закрутив знову. Відчуття різності зменшилися, але не згинули. Але перестало бути відчуття надто агресивного боку, та м'якого, що не голить. Половину першого проходу я намагався голитися саме "агресивним боком", поки не поміняв.
На подив, я доволі непогано виголився. Не без недоліків. Але свої ідеальні гоління я можу перерахувати по пальцях. Але постійне притискання далося взнаки. Шкіра під кінець гоління палала. А ще отримав оті самі цятки, про які я нещодавно хвалився, що позбувся. І, навіть, поріз невеличкий отримав. Теж на шиї.

Щодо недостатньої кількості рідини, мабуть, свідчило й те, що крем під кінець гоління трохи застиг. Як раз тоді я й наставив отих цяток та поріз, намагаючись швидше закінчити процес гоління.

Ну що сказати? Лезо LEZO Stainless Steel в цій бритві голить погано. Воно для неї затупе. Можливо в нормальною пінкою вийшло б трохи краще. А ще було неприємно, що все ще тисну. Причому все розуміючи наслідки.

WetShaver, hlopets та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1145
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyСьогодні в 9:07

Цитата :
Щодо недостатньої кількості рідини, мабуть, свідчило й те, що крем під кінець гоління трохи застиг. Як раз тоді я й наставив отих цяток та поріз, намагаючись швидше закінчити процес гоління.

Что мешало смочить кончик помазка в воде и освежить пену с дополнительной влагой?
Чем хороша изначально густая пена? Тем, что воды всегда можно добавить в процессе. Или в чашу или кончик помазка смочить и пройти нужное место на лице...

andreyv1979, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 42 EmptyСьогодні в 10:14

vicbro пише:
Что мешало смочить кончик помазка в воде и освежить пену с дополнительной влагой?
У відповідь на це так і проситься мем "А че, так можно было, что ли?"
Відсутність знань про це заважала. :)
Цитата :
Чем хороша изначально густая пена? Тем, что воды всегда можно добавить в процессе. Или в чашу или кончик помазка смочить и пройти нужное место на лице...
Мені загуста не подобається. Погано ковзається бритва та забиваються пінковідводи. Але знайти той ідеал, коли все ще захищає, але бритва по ній добре ковзає, я ще не можу. З моєю "швидкістю навчання", до цього питання, слід, мабуть, повернутися через рік чи два ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 42 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 22 ... 40, 41, 42
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: