ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 23 ... 41, 42, 43
АвторПовідомлення
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyЧт 26 Вер 2024 - 2:50

Цікаво, а чому під деякими ковпачками поліетиленова плівка? Щоб щільніше закручувалися?)

Wolfskin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyЧт 26 Вер 2024 - 11:44

WetShaver пише:
Цікаво, а чому під деякими ковпачками поліетиленова плівка? Щоб щільніше закручувалися?)
Тому, що
1. одночасно голитися стількома кремами неможливо
2. так, для щільності
Тим більше, що деякі креми йдуть одразу з заводу без "контролю відкриття". Тобто крем, який я не використовую зіпсується просто від лежання, бо ніяк не захищений.
З іншого боку, це трохи маячня та параноя. Бо якщо його не чіпати (не відкривати) то нічого з ним і не станеться. :)

PS: Випадково знайшов нещодавно зубну пасту з 80х чи 90х вдома. Це коли ще нічого не було у продажу і робили "накопичення" із індійських\болгарських\турецьких\інших не рядаянських мил\шампунів\кремів\зубних паст. Бо на завтра може й ніяких не бути. ;)
Тюбик ще металевий. Фарба на ньому облупилася, деінде до металу. Зуби чистити такою я не ризикнув. А от щось полірнути трохи вийшло. Чи то "Пепсодент", чи то "Поморін" називалося. Болгарське мабуть. Вже викинув.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyЧт 26 Вер 2024 - 17:24

Гоління 26.09


Прешейв не було
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо помаранчеве BIC Crome Platinum (Франція\Греція)
Пензлик не було
Чаша для гоління не було
Джерело піни гель для гоління Gillette King C. Transparent Shaving Gel (США)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий мост" (росія)

Нове гоління. Взяв перевірену пару: індійську бритву метелика Monarch та сучасне лезо BIC Crome Platinum з помаранчевого конвертику. Лезо використовую вдруге.

Поки заправляв лезо трохи зрозумів, як може перекошуватися лезу у цій бритві. Верхня частина (половинки що закриваються+додаткові деталі верху) доволі вільно "гуляє" відносно захисного краю нижньої частини механізму.. Доволі схоже виглядає і механізм іншої моєї улюбленої бритви метелика "Меридіан" з тими ж ефектами при закручуванні. Наприклад, у бритвах Weishi та Feather Popular такого перекосу немає. Можу трохи хитати лезо під час складання, але у складеному вигляді нічого не люфтить та перекіс неможливий.
Але ці знання мені жодним чином нічого не дають. Бо після лиця я брив пахви. Бритвою Lord L122C з відкритою нижньою плитою та лезом РПЛ (2й раз використовую). І там теж доволі сильно відрізнялося гоління залежно від того яким боком повернув бритву відносно місця гоління. До того ж конструкція а-ля Gillette Tech не передбачає жодної можливості якогось перекосу під час складання бритви.

Але повернемося до гоління. Лезо дуже добре ковзало. Все ж таки гель то не крем з його пінкою. тут доволі важко зробити щось "не так". Вийшло доволі чисто. Хоча результат на шиї був трохи компромісним та трохи червоних цяток з'явилося під кінець. Але це ж нове, помаранчеве лезо BIC Crome Platinum! В мене з ним завжди все кривавенько, незалежно від того, чим саме голюся. Саме тому певний час ганявся саме за "старими" BIC(ами) з жовтою пачкою.
Лосьон Кузнецкий мост лице припік. Це передбачувано, бо після гоління лице трохи пекло. Але одразу пішло "охолодження" шкіри. Під носом, куди останнього разу загнав край леза, нічого поганого не сталося. Але там я й не намагався виголитися до чистоти.

WetShaver, hlopets та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyНд 6 Жовт 2024 - 18:51

Ті нечисленні читачі, мабуть, все починають замислюватися, куди я зник? Ні. Все ок. І одночасно неок.
До цього в мене була проблема зі збиванням пінки. Ця проблема і зосталася. Але вона перетворилася в трохи іншу. :)
Якщо до цього моя пінка виходила зарідкою, бритися було боляче. Пінка не захищала та давала слабке ковзання. Причому в мене таке виходило майже з усіма наявними кремами чи милами. Зрідка виходило інакше, але то випадковість.
Я слухав численні поради. Іноді навіть виконував. Ще рідше виходило те, що рекомендували. І от маю проблему. Тепер в мене уся пінка виходить загустою. Або ж більша частина. І, як і раніше, добра пінка виходить, скоріш випадково, чім свідомо.
Наприклад, останнього разу, голився "ідеальною" для мене парою індійська бритва-метелик Monarch + леза жовті (старі) BIC Chrome Platinum. У якості крему - рештки індійського Pearl. Того самого крему, на який я сам до цього жалівся, що дуже рідка пінка з нього виходить. На ще мені порекомендували менше жлобкувати та класти більше крему. ;)
Так от. Я спромігся зробити таку пінку, по якій не ковзала бритва. Звичайно, тиснув. Звичайно лице горіло під кінець процедури.
Ну ладно Pearl. В мене і раніше з нього виходило казна-що. Але теж саме йшло і з Palmolive Classic, з якого пінка робиться "на раз". Ба, більше! Я навіть з гелем Gillette King C. Transparent Shaving Gel спромігся зробити так, що бритва ледве ковзала та постійно гальмувала.

Ось такі новини....

hlopets, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyПн 7 Жовт 2024 - 9:38

CNPOMAHELL пише:
...Я навіть з гелем Gillette King C. Transparent Shaving Gel спромігся зробити так, що бритва ледве ковзала та постійно гальмувала.
Талант! На какую кожу наносил гель, на мокрую или сухую?
Если видишь, что пена очень густая, почему не добавить немного воды? Впрочем, вопрос риторический...

Wolfskin, stanislav-q, andreyv1979, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyПн 7 Жовт 2024 - 18:52

vicbro пише:
Талант!
Сам у шоці. І нова "проблема" заважає не менше.
Цитата :
На какую кожу наносил гель, на мокрую или сухую?
На шкіру щойно після вмивання.
Цитата :
Если видишь, что пена очень густая, почему не добавить немного воды?
Тому що не бачу. Рідка візуально непогано визначається. А от пінку "ок" від "загустої"  я не можу визначити. То того ж, зазвичай вважаю, що то не з пінкою, а з моїми руками щось.
Можу спробувати, при підозрах на "надлишкову густину" виправити додавши вологи.

Але тут вже питання як саме це зробити? Намочити трохи пензля то збити на лиці нову пінку?
Чи якось інакше? Бо, якщо, пізно впізнати проблему, то можна просто добряче вмитися та нове нанесення пінки буде вже рідшим. Просто я виявляю проблему вже коли середина-кінець другого проходу та міняти щось запізно або вже неактуально: лице все одно пече і різниці, зі зміною густини не буде відчутно на результаті. 
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyВт 8 Жовт 2024 - 0:17

Гоління 07.10


Прешейв не було
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Chrome Platinum жовте (Франція\Греція)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Palmolive Man Classic (Німеччина)
Після гоління лосьйон після гоління "Кузнецкий Мост" (росія)


Цього разу не досить ретельно витиснув воду з намоченого пензля. Тому пінка вийшла спочатку рідкуватою. Згодом збив до прийнятної. На око я все це всеодно не відрізняю. Але голилося норм. Майже норм. Під кінець гоління нанесена пінка трохи загустіла.
Голився парою: бритва метелик Monarch + лезо BIC Chrome Platinum жовте. Причому те ж саме лезо, яким я не зміг виголитися у попередньому посту. Тобто лезу 2й раз. Цього разу все добре ковзало. Причому настільки добре, що якось зміг порізатися під вухом. Я так думаю. Бо кров спинилася зовсім не одразу. Утім червона цятка була і в області зони вус. І теж не поспішала загоюватися.
Лосьйон після гоління почав працювати не одразу. Спочатку чомусь відчувалося тепло. А "холодити" почало лише через хвилину-дві з моменту нанесення.
Вважаю досить вдалим гоління, попри поріз. Вийшло доволі чисто попри те, що бритва доволі м'яка. Це зрозуміло, бо тут леза BIC виглядають комфортними, що доволі рідкісна оцінка цим доволі агресивним лезам. А поголитися лезом вдруге - то ще дивніше.

WetShaver та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 15:41

Це добре, що гоління вже було краще. Згодом і порізів буде менше. До будь-якого інструменту потрібно звикнути. Просто до різних інструментів і різні люди по-різному звикають. Хтось швидше, хтось повільніше. Питання чи захоче людина звикати, або візьме щось інше. Але якщо є позитивна динаміка, то треба не зупинятися та продовжувати.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 16:04

WetShaver пише:
Це добре, що гоління вже було краще. Згодом і порізів буде менше.
Дуже не скоро це станеться. Поки що не можу відокремити ті фактори, які безпосередньо впливають на результат гоління. Також не можу зробити постійну повторюваність цих результатів. Як не можу й щось швидко виправити, коли щось йде не так. Я, на жаль, не тактик. Не можу одразу реагувати на зміни. А декотрі висновки роблю дуже-дуже поспіль. ;)
Цитата :
Але якщо є позитивна динаміка, то треба не зупинятися та продовжувати.
Якась динаміка є. Бо, була підряд купа прийнятних голінь. А потім знову все погано. :)

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 16:12

Буває, значить, є якісь інші переваги якими треба це компенсувати.)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyСр 9 Жовт 2024 - 21:25

WetShaver пише:
Буває, значить, є якісь інші переваги якими треба це компенсувати.)
Так. Порівняно з тим, що раніше було - небо й земля. Але, все ще не завжди розумію коли щось роблю неправильно. А якщо розумію, то не знаю як зробити, щоб було правильно. Якось так.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
WetShaver
Бувалий
Бувалий
WetShaver


Повідомлень : 349
Репутація : 5
Дата реєстрації : 10.12.2017
Звідки : Чернигов

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyПт 11 Жовт 2024 - 22:10

До речі, я вже згадував, що при збиванні піни з мила воду краще додавати поступово і запам'ятовувати скільки додаєте (а краще записувати). Так ось саме потрапив мені на очі канал, де один дядько з Австралії показує як він збиває мило. Бере половину ложки різних мил (італійський кроп, і два твердих мила зi стiка та банки) і додає воду різними інструментами. Шприцем, розпилювачем та ложкою і вказує скільки вийшло води. Як видно піна з будь-якого мила, у нього виходить однакова ближче до рідкої. Мабуть, він таку більше любить. Відповідно, якщо потрібно збити середню або густу, потрібно води брати в половину менше.


CNPOMAHELL та tasogare Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 43 EmptyСр 16 Жовт 2024 - 20:50

Гоління 16.10


Прешейв не було
Бритва Gillette King C  (США)
Лезо Gillette Blue Blades (США\Китай)
Пензлик YAQI BRUSH SAGRADA FAMILIA HANDLE R1730 (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Weleda Rasiercreme (Швейцарія)
Після гоління Одеколон "Шипр" ("Ефект", Україна)
                        бальзам після гоління Lider Classic (Польща)


Вирішив потроху пробувати леза, що в мене набралася купа тестових. Сьогодні в нас лезо з Китаю Gillette Blue Blades. Дане лезо надіслав Дмитро ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ). В мене вже були леза з такою назвою з комплекту до однойменної бритви Gillette Blue Blades (сучасний клон Gillette Tech). На противагу від моїх лез, тут красива кольорова поліграфія на "кальці" внутрішнього конверта.
Вирішив лезо протестувати у "родичі" - Gillette King C. Джерелом пінки виступить крем для гоління Weleda Rasiercreme з Швейцарії. Спочатку відволікся (як це на мене схоже), та не витиснув вологу зайву з пензля. Тому колоцькати довелося добряче, щоб позбутися повітряних бульбашок із пінки.
Зате пінка точно не вийшла загустою та не застигала коли не треба.
Як я не совгав лезо у бритві, так і не вдалося позбутися проблеми з різним відчуттям леза залежно від того, якою стороною бритви голишся. Тут прямо сильна різниця була. Заради різноманіття обрав "м'яку" сторону. Бо, спочатку пару разів провів "жорствою" і відчуття геть не сподобалися. Зараз спробую описати, як саме голить м'яка сторона. Це трохи схоже на гоління бритвою-метеликом  Feather Popular чи Weishi. Лезо майже не відчувається. Відповідно результати були навіть гіршими ніж при голінні вищезгаданими бритвами. Шкіра "колеться" майже всюди. Але вирішив не намагатися вискоблитися заради різноманіття.
Одеколон "Шипр" не пік. Бальзам після гоління Lider Classic теж не пік. Трошки холодив шкіру, секунд через 15 після нанесення. Нагадаю, що зазвичай, після добривок він мені завжди пече і ніякого ефекту заспокоювання немає. Але й результат гоління лише "візуально прийнятний". Саме лезо нагадує інше китайське - Gillette London Bridge. Для цієї бритви не підходять обидва, якщо хочете чистого гоління.

WetShaver, all75 та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 43 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 23 ... 41, 42, 43
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: