ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Груд 2023 - 4:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]Головне не переплутати, та не почати, замість якісного гоління, ламати пальцями бритви\леза\помазки. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Груд 2023 - 8:06

Про лезвия я бы попросил) остальное можно ломать [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Груд 2023 - 9:02

CNPOMAHELL пише:
Подумалося тут. Маю косметичне масло з авокадо та кокосу. Але воно, ну, мабуть як кроп (напівм'яке мило) чи масло коров'яче, а не рідке маселка-прешейви. Як думаєте, можна таке, наприклад, втерти в обличчя перед голінням у якості прешейву?
Авокадо не пробовал, но кокосовое однозначно зачёт. Можно. Но я его добавляю в спиртовые АШ со слабыми уходовыми. Таких на лето достаточно, а с похолоданием мало. Аромат АШ забивает почти что полностью. На шесть часов благоухаю баунти.

За ссылку благодарен, хоть у меня и заблокирована. Нашёл такое в стеклянной банке, 314 мл. Судя по фото - намного плотнее, чем просто кокосовое косметическое (оказалось, что фото сделано масла из холодильника). Но его почему-то все в пищу употребляют, хоть и анонсируется как косметическое.


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Пн 4 Груд 2023 - 9:24), всього регувалося 3 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Груд 2023 - 9:08

CNPOMAHELL пише:


Влучна ідея. А потім взяти шавєттку та "голитися" нею без леза, щоб навчитися не тиснути. 
Такое бритьё, если на станок не нужно давить, мне не доставляет удовольствия. Не глубоко пробривает, даже если в BBS. Тут, скорее всего, нужно угол выдерживать правильный.


Останній раз редагувалося: Олександр Тернавский (Чт 7 Груд 2023 - 19:40), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 641
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Груд 2023 - 13:54

CNPOMAHELL пише:

Таке в мене навіть є. Наслухався та надивився [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], то й вирішив спробувати. Називалося "гель для вмивання", але ефект легкого скрабінгу теж присутній.
А можна трохи подробиць процесу? Просто втираєте перед голінням? Чи втираєте, а потім змиваєте? Чи просто намазуєте і згодом пінку зверху?

А ще цікаво, чому не використовують звичайні ефірні олійки з аптеки? Ніби ж не дуже вирізнятися повинно від спеціальних "за всі гроші"?

Спочатку заливаю теплою водою мило в чаші, вмиваю водою обличчя, на вологе обліччя втираю секунд 30 кожну ділянку, намагаюся по росту, а потім проти росту щетини пройтись, потім залишаю все на обличчі і чищу зуби, тією водою, що залито на милі - вмиваю обличчя. Вода трошки з пінкою, залишається на обличчі такий собі захисний шар, потім помазком набираю мило (13-15 кругових рухів) і на обличчя генерувати піну. Скраб водою з мила змивається і голінню не перешкоджає (скраб дуже мелкий, користувався "Черным Жемчугом", купував ще до війни)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 4 Груд 2023 - 16:59

Олександр Тернавский пише:
За ссылку благодарен, хоть у меня и заблокирована. Нашёл такое в стеклянной банке, 314 мл. Судя по фото - намного плотнее, чем просто кокосовое косметическое (оказалось, что фото сделано масла из холодильника). Но его почему-то все в пищу употребляют, хоть и анонсируется как косметическое.
Можу помилятися, але бачив цю суміш масел лише в єдиному об'ємі. Тож це воно Значно щільніше, так. Не знаю із чим порівняти. Треба відколупувати чимось (ніж, ложка, лопатка) або ж проводити пальцами, щоб трохи масла зосталося. Воно схоже коров'яче масло з холодильника. І саме там більшу частину часу й знаходится (в холодильнику). Трохи відколупується для процедур, решта -знову в холодильник. Бо вміст банки величенький. Думаю зіпсувалося б влітку, якщо б банка просто стояла на поличці у ванній кімнаті.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyВт 5 Груд 2023 - 23:13

Олександр Тернавский пише:
В Вашем случае ещё бы добавил район у адамового яблока, и где у Вас обычно точки кровавые получаются.
Там якраз ок. а от решта шиї там цятки бувають. Залежно від обраного устаткування - в різних місцях. І самий низ шиї де же щетина пропадає. Сама межа.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyВт 5 Груд 2023 - 23:14

Олександр Тернавский пише:
У станка очень мягкие створки. Легко гнутся по средине. Свой (регулируемый в двух положениях) осмотрел внимательно. Створки были горбатыми изначально. Лезвие зажималось тоже с лёгкой дугой. Легко выровнял. Лезвие стало значительно меньше вибрировать. Ни ухудшения чистоты бритья, ни уменьшения эффективности не заметил.
Ви з лезом чи без дивилися? Я в своїй не помітив.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyВт 5 Груд 2023 - 23:29

Олександр Тернавский пише:

1. Ищите дурачков среди продавцов? Дешево может быть только на старте продаж, и то относительно. Это касаемо качественных изделий. Из дерьма можно получить только дерьмо, и ничего другого.
2. "Практика - критерий познания истины" - Карл Маркс.
Тут же все індивідуально. Що вважати якісним? Сталевий Feather за майже 200 баксів, то якісне? А він, думаю голить м'яко, як і пластиковий. Тобто певній частині голярів буде здаватися поганим. 

В Fatip, он лезо не можна рівно поставити без шаманства. В Rockwell - різьба. В німців злазить покриття. В купі коштовних бритв різний вильот лез "із заводу". Причому упевнений, що добра частина голярів цього навіть не помічає.
Цитата :
Закажите ручку литейщикам силикона.
А потім самому збирати? Нєнє.
Цитата :
Потихоньку прихожу к выводу, что общаюсь с бритвенным роботом-ботом. Разуверьте, пожалуйста.
Ну можна було б спробувати корчити з себе й бота. На пів ставки. Якого-небудь штучного -незграбу-інтелекту. хехе. ;)
Але треба ж в темі шарити. А не раз за разом відрізати собі щось, навіть там де це не можливо (так-так я про гоління з гелем). :)
Повірте, я дивуюся цьому не менше вас.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyВт 5 Груд 2023 - 23:52

Олександр Тернавский пише:

Кто такое сказал? Значительно больше людей, которым не подошла. Выполнена великолепно.  У меня в очереди к покупке. Перебираю малоагрессивные бритвы.
Я про те ж. Просто голить бритва = хороша. Не голить = погана. Конкретно для вас, а не в плані виготовлення.
Цитата :
Вроде бы только Лорд с плитой расчёской забраковали? Не пробовал. 
Ну дивіться. В мене є цільнометалевий Lord L122 та Lord L122С з 2ма плитами нижніми з пластику (відкрита та закрта). Між закритими може й є різниця, але на межі похибки. З закритою плитою голить +/- схоже на Treet Hercules/Gillette Blue Blades. А от відкрита інакша. Відчувається лезо. Причому воно не дуже й голить. Я спробував декілька та одразу перевів бритву до розрядку "бритва для пахв".
Коли пробував там леза, здалося що результат варіюється не від гостроти леза а від кута заточки. У всякому разі щось м'яке там голили приємніше, ніж більш гострі варіанти. Або навпаки. Я не все там пробував, а ще спершу не нотував спроби. Але наприклад Rapira Platinum Lux в закритій плити голило з серії боляче але терпіти можна. В відкритій - боляче навіть по росту волосся. Lord Platinum в закрітій плиті голило (для мене) ідеально хоча й гучно шоркало у процесі. В відкритій гребінці воно ж відчувалося трохи більш гоструватим ніж треба.
Treet Classic у Treet Hercules/Gillette Blue Blades на четвірочку з 5. Тобто виголитися з добривками і неідеально, але комфортно. В відкритій плитці Лорду це ж лезо голило ще гірше (трієчка) ще й неприємно.

Але це було практично рік тому. І якщо ви жахаєтесь результатів моїх теперішніх голінь, то тількиуявіть що було роком раніше? ;) З іншого боку, якраз такими бритвами я й голився. Тож проблем з різним балансом, як зараз, не було.

Було б цікаво повернутися до Лорду та спробувати знов. Але, буду триматися Feather Popular. Експеримент потрібно довести до кінця. А там, може, хоч щось зміниться у кращій бік, і не гирше з кожним разом, як в мене зараз. Деградую, блін.... :(

Олександр Тернавский та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСр 6 Груд 2023 - 21:33

Гоління 06.12.2023
Прешейв олія авокадо та кокосу органічна La Tourangelle (Франція)
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       бальзам після гоління Leder Classic (Польща)
У якості прологу.

Щось дивлюся на свої потуги та, навіть мені все здається якоюсь трешаниною. Але голитися ж треба!? Тому, для зміни сприйняття, потрібно, мабуть, додавати заставку з мультику початку нового тисячоліття (виходить з 1999 до сьогодні). Там досить влучно показано, як тваринки з мультику під веселу музичку вмирають кривавими та жахливими смертями. 
От в мене, кожне гоління схоже на щось подібне чомусь.

Не буду писати про "слідував усім порадам та забаганкам". Ні. Слідую я собі, а поради якось намагаюся використовувати. Але виходить "так собі". Бо "намагаюся" та "слідую" - то трохи різні речі. Але.
Спочатку хотів просто дочекатися часу гоління та спробувати поголитися в 1 прохід. Бо останнього разу про це забувся. З попереднього разу пройшло майже 4 дні. Голився о 3й ранку 3го, зараз вечір 6го. Але, блін. Хоча в мене 1ша освіта й суто технічна, та й з точними науками в мене було все добре. Але, як можете побачити з мого графоманства, обрав я явно не той напрямок розвитку. Та й захоплююсь я дуже. Настільки, що не можу зупинитися, поки не зроблю це. Ба, навіть, їсти не можу, коли в голові засіла якась цікава (для мене) ідея.

Так от. Я тут писав про косметичну олію авокадо та кокосу органічна від La Tourangelle у якості прешейву. Тож вирішив спробувати. Слід зауважити. Це просто косметична олія, яку використовують у якості замінника до крему для рук\обличчя тощо. Ніякої гідрофільності, як в спеціальних олійках перед голінням тут немає. І от намазався я нею. Слизькувато відчувається. Якихось певних зрушень не помітив. Але й голитися почав практично відразу після нанесення.
Але подумав, що нанести олійку, а зверху - гель для гоління, то вийде щось не те. Тому довелося по ходу вигадувати інший хід процесу.
Обрав крем для гоління Pearl Man Shaving Cream з Індії. Збивав, як завжди, у звичайній пластиковій піалі TupperWare своїм линяючим noname помазком з Китаю. В дні акцій в магазинах усе розібрали, а потім вже не встигав купити нового помазка з-за певних обставин. В останнє користування мені здалося, що пінка від цього крему вийшла дуже рідкою. Але Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]) написав, що просто треба не жалкувати крему і все вийде. Цього разу додав навіть з лишком та трохи попрацював помазком. Спочатку були великі бульбашки, згодом вони пропали і утворилася пінка. Не рідка. Нормальна.
Наніс піну та спробував голитися. В іншій гілці я нахвалював сталеве винтажне лезо Polsilver. От його і поставив. І одразу витяг. Лезо прямо дерло шкіру. Тож замінив на вже трохи перевірене Gillette Silver Blue. Причому те ж саме лезо - 4й раз поспіль. Голитися стало трохи краще, але не скажу що зовсім приємно. Тож, мабуть, попереднього разу проблема була не в рідкості пінки. Мабуть, це особливість самого крему. Але то мої припущення. Кількох разі для остаточних висновків, думаю замало.
Поголитися в 1 прохід мені теж не вдалося. Чомусь почав короткими рухами проходити, й інколи по одному місцю. Під кінець з'явилося 2 цятки, згодом на підборідді одна. А за декілька хвилин - низка цяток на шиї. Тож дива знову не відбулося. Після гоління трохи пекло при вмиванні. Але це "трохи" було більшим ніж зазвичай, але меншим, ніж коли прямо "пекло-пекло", навіть при вмиванні - від води. 
При нанесенні рідини після гоління ALPA WINDSOR пекло сильніше ніж зазвичай. І "холодити" почало аж хвилин через 10, мабуть. А ще я наніс вкінці бальзам для гоління. Мене дорікали, що користуюся чимось маловідомим, тож знайшов у себе може й не найкращій, але, хоча, б не такий невідомий: бальзам після гоління Lider Classic виробництва Польщі. Що сказати. Пахне приємно. Але пишу свій "опус" майже 40 хвилин. І десь пів години, як наніс бальзам. Є болючі відчуття на шкірі у певних місцях.

У якості висновків.

Як завжди все пішло не так. Гоління було більш болючим ніж завжди. І таким же "кривавим". Якихось певних плюсів від нанесення олійки не відчув. Хоча вона ковзала навіть, коли змивав рештки пінки в кінці гоління. В мене нічого не піднялося, не наситилося і ковзання не додалося при голінні. Хоча долоня при проведенні по щетині й відчувала певне ковзання. Все-таки зміню крем та повернуся до гелю для гоління. Думаю тоді в 1 прохід більше шансів пройтися без подразнень. І буде ковзання, якого цього разу не було (навіть попри олійку).

Олександр Тернавский, ARTURIUS, hlopets та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyЧт 7 Груд 2023 - 19:45

CNPOMAHELL пише:


Ви з лезом чи без дивилися? Я в своїй не помітив.
С лезвием. Если не закрывать створки сильно, то всё ровно. Писал уже. Смотрел через увеличительную лупу и микроскоп на смартфоне.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПт 8 Груд 2023 - 1:41

Олександр Тернавский пише:
 Смотрел через увеличительную лупу и микроскоп на смартфоне.
Спробую подивитися теж.
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПт 8 Груд 2023 - 14:40

CNPOMAHELL пише:
Як завжди все пішло не так. Гоління було більш болючим ніж завжди. І таким же "кривавим". Якихось певних плюсів від нанесення олійки не відчув. Хоча вона ковзала навіть, коли змивав рештки пінки в кінці гоління. В мене нічого не піднялося, не наситилося і ковзання не додалося при голінні. Хоча долоня при проведенні по щетині й відчувала певне ковзання. Все-таки зміню крем та повернуся до гелю для гоління. Думаю тоді в 1 прохід більше шансів пройтися без подразнень. І буде ковзання, якого цього разу не було (навіть попри олійку).

Та же история, недавно взял острые лезвия, когда брился с безпомазковым гелем лосьона почти не заметил, побрился с привычным мылом и заработал два хорошо видимых красных пятна, чего с мягкими лезвиями не помню чтобы случалось, и там где ставил лезвие перпендикулярно по отношению к коже, лосьон сильно припекал. Гель в этом плане вообще без проблем, одновременно и защита, и скольжение и терпимость к шкрябанью на одном месте под любым углом. Одна проблема, к мылу уже основательно привык и попытаюсь все же собрать формулу комфортного с ним бритья (станок, лезвие, защита, скольжение).

Олександр Тернавский, stanislav-q, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПт 8 Груд 2023 - 17:37

Meo пише:
Та же история, недавно взял острые лезвия, когда брился с безпомазковым гелем лосьона почти не заметил, побрился с привычным мылом и заработал два хорошо видимых красных пятна, чего с мягкими лезвиями не помню чтобы случалось, и там где ставил лезвие перпендикулярно по отношению к коже, лосьон сильно припекал. Гель в этом плане вообще без проблем, одновр
Слід нагадати, що лезу 4й раз був. Але дуже вже це гоління відрізнялося від попередніх з тим же лезом. Так що схиляюся все ж до спроби зміни джерела пінки.
Що ж до гелю - я й зним примудряюся голитися погано. :)
Повернутися до початку Перейти донизу
Meo
Бувалий
Бувалий
Meo


Повідомлень : 385
Репутація : 6
Дата реєстрації : 04.06.2023

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПт 8 Груд 2023 - 23:34

CNPOMAHELL пише:

Слід нагадати, що лезу 4й раз був. Але дуже вже це гоління відрізнялося від попередніх з тим же лезом. Так що схиляюся все ж до спроби зміни джерела пінки.
Що ж до гелю - я й зним примудряюся голитися погано. :)

Сегодня попробовал третье бритье лезвием Feather, шея в красных точках, заменил на Wilkinson, пока что буду его тестировать, как по первому бритью кажется более щадящим и подходящим для этого станка.

Может нужно дать гелю время, хотя тот которым пользуюсь сразу проявил защитные свойства.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСб 9 Груд 2023 - 2:51

Meo пише:
Сегодня попробовал третье бритье лезвием Feather, шея в красных точках, заменил на Wilkinson, пока что буду его тестировать, как по первому бритью кажется более щадящим и подходящим для этого станка.
В мене Feather жило значно довше. Однак з Wilkinson я в принципі й 1 раз приємно поголитися не можу. В декількох бритвах воно відчувалося затупим. Єдине де лезо показало себе результативно у плані чистоти, то якраз бритва-метелик Monarch. Але, при цьому біло неприємно агресивним. А при такій ціні на леза можна знайти щось значно краще.
Тобто в мене геть протилежні враження від цього леза.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСб 9 Груд 2023 - 8:36

Брейтесь лезвием 2 раза и проблем не будет.

stanislav-q, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСб 9 Груд 2023 - 19:03

Kitten911 пише:
Брейтесь лезвием 2 раза и проблем не будет.
Так проблема вже є. Вона виявляється у тому, що ті леза, що люди вважають +/- гострими, на кшталт: BIC Chrome Platinum, Gillette Platinum, Gillette Minora, Gillette Nacet тощо, стають мені приємними у голінні тільки на 2-3 раз. І голитися ними можу багато разів. Не тому що економний, а тому що голить же ж? В мене леза іржавіють скоріше ніж перестають голити у бритві.
Я і не самим гострим Treet Classic можу поголитися навіть не 1 раз (залежить від бритви, в деяких і 1 раз не голить).
Я ж блондин (колись був). То ж волосся тонше ніж у брюнетів. Не треба надгострої косарки, щоб поголитися.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСб 9 Груд 2023 - 20:23

Гоління 09.12.2023
Прешейв не було
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
Помазок не було
Чаша для гоління долонею на собі
Джерело піни гель для гоління Nivea Man з балону (Німеччина)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                     бальзам після гоління Lider Classic (Польщя)

Замість вступу. Нашо це все?
Ті учасники форуму, котрі читають не по диагоналі, одразу можуть помітити, що дане гоління майже цільком повторює за складом, одне з попередніх голінь (від 03.12.2023). Змінився лише афтершейв. Причому все незмінне у буквальному значенні - лезо саме те, що й у попередні рази -Gillette Silver Blue. І лезо працює 5й раз! Питання, навіщо? Поясню. Останнього разу мені здалося, що поганий процес гоління був за рахунок невдалого вибору крему. Причому не факт, що саме крем причиною, а не, наприклад, збита з нього піна. Ось цей самий компонент, я вирішив прибрати. Бо пінку з гелю з балону важкувато зіпсувати (але в якийсь із попередніх разів мені це все ж вдалося). Тож почнемо.
Як я вже сказав вище: сьогодні використовував гель для гоління Nivea Man з балону. Тому не було потреби гратися з прешейвом. Бо ж гель і так прекрасно ковзає. Також непотрібно було щось замочувати, чи ретельно збивати. Тож вичавив трохи гелю та й почав собі розмазувати долонею по обличчю. Про всяк випадок навіть трохи ретельніше розподілив, ніж зазвичай.
З останнього гоління пройшло майже 3 доби. Як вже зазначив вище, лезо теж саме - Gillette Silver Blue (GSB). І це його п'яте використання.
Ну що сказати про процес гоління? Йшло так собі. Причому, хоча я буквально сьогодні відповів Ігорю ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ), що можу використовувати леза набагато довші, ніж зазвичай, сьогоднішня проблема була саме у лезі. На 5й раз воно було вже геть затупим. Але головної мети я все ж досяг. Тут відчувалося, що проблема саме у лезі. І була різниці в з переднім разом. Бо того разу причиною було все ж таки невдале ковзання. Чому? Бо ми ж усі вчили фізику у школі. Не може лезо вп'яте голити краще ніж вчетверте?!

Висновки.


Гоління, як завжди це в мене буває, вийшло кривавим. Спочатку з'явилася одна цятка на щоці, потім, на шиї та у кутку рота. А під кінець гоління було почервоніння на скулах та низка цяток на шиї нижче вуха. Чому так? Бо, як зазначив вище, лезо було затупим. Тож, мабуть таки, тиснув на бритву, щоб компенсувати цей недолік.
При остаточному вмиванні - не пекло. При нанесенні рідини після гоління ALPA WINDSOR - пекло. Бальзам після гоління Lider Classic ніяк не вплинув на остаточні відчуття. Навіть через пів години неприємно пече підборіддя та частина шиї і місце де було низка червоних цяток.
Тепер знаю, що GSB з даною бритвою слід використовувати максимум 4 рази, а краще - 3. Крем Pearl Man поки відкладу і буду користуватися гелями для гоління, як більш передбачуваними (для мене). А може просто крем зміню. Бо змінювати кожного разу половину устаткування - це, звичайно, цікаво, але не дає жодних статистичних значень в результаті. А цілі все ж таки - отримати якісне,  безболісне гоління.

Олександр Тернавский, hlopets та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСб 9 Груд 2023 - 22:08

Зачем вообще брать острые лезвия в вашем случае!?
Берите татру какую-то или шарк и не морочьте голову себе и людям....
Уже честно говоря даже не интересно.... Пол года походов по одним и тем же граблям, садомазохизм какой-то...

Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyСб 9 Груд 2023 - 22:34

Kitten911 пише:

Берите татру какую-то или шарк и не морочьте голову себе и людям....
Уже честно говоря даже не интересно.... Пол года походов по одним и тем же граблям, садомазохизм какой-то...
А я к я не пробуючи скажу, що воно мені не підходить? Тільки пробуючи. Але голитися кожен день, як це роблять інші, тому тільки так.
Ну і якби ж я, як спочатку радили та сам планував -дотримувався одних й тих самих складових - тож і результат був би передбачуваніший. Але ж хочеться різного. Бо це цікаво. А голитися одним й тим самим -не дуже.
Тому й результати такі як є.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1172
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 11 Груд 2023 - 10:56

Инструменты менять интересно, бриться одним и тем же не интересно - это понятно. Меняешь участников, сочетания их. Но цель свою (если я правильно помню) - выбриться в бильярдный шарик - не меняешь. Может все-таки цель процедуры изменить с "выбриться в бильярдный шар" на "НАУЧИТЬСЯ БРИТЬСЯ в ДФС без нанесения вреда коже". А после достижения этой цели уже проводить исследования для достижения старой цели.
Когда продолжительное время нет положительного результата в экспериментальной науке нужно менять план эксперимента и, возможно, разбить эксперимент на более мелкие части для определения методов достижения  подцелей...
Если этой бабочкой у тебя получается сделать кровавое бритье (ладно еще на шее, уголки рта, но НА ЩЕКЕ!) - то точно нужно добавлять какие-то эвристические методы (мягко выражаясь) в этот процесс.

stanislav-q та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 11 Груд 2023 - 12:41

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Роздумую постійно над твоєю ситуацією, прихожу до висновку, що за три-чотири дні в тебе нормально не відновлюється епідермальний шар.
Можеш розповісти як і чим ти вмиваєшься і з якою періодичністю? Якщо є якісь сумніви написати тут, то напиши мені в особисті.

_________________
Через терни до зірок!

ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 23 EmptyПн 11 Груд 2023 - 15:19

ARTURIUS пише:
Можеш розповісти як і чим ти вмиваєшься і з якою періодичністю? Якщо є якісь сумніви написати тут, то напиши мені в особисті.
Та не проблема. Спасибі що допомагаєте. Вмиваюсь десь разів 2 на добу. Точно вранці та ввечері при чищенні зубів. Із засобів, після нашої розмови про косметику, придбав гель для вмивання такий Bielanda Енергітизуючий гель - Extra Energy Only For Men
Але здалося, що при частому використанні (раз на 1-2 дні) після нього стає гірше, ніж коли не використовую нічого. У всякому разі вилазить щось на носі та щоках, час від часу. Але може й помиляюся, та це від чогось іншого (наприклад сучасних шоколадок та конфет тощо).
Ще маю таке Але тут навіть не розумію від чого воно. Тож зазвичай не користуюся.


Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 23 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 33 ... 43  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: