ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПн 25 Вер 2023 - 20:25

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 4:34

Гоління 27.09.2023
Прешейв не користуюсь
Бритва Gillette King C (США)
Лезо Восход Teflon Coated (росія)
Помазок фарбований під барсука кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Men`s Code з екстрактом алое (Україна)
Після гоління Одеколон Тройной “Ефект” (Україна)
                        Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Цого разу було нове лезо, незнайоме мені. У цілому, як і очікувалося, лезо сподобалося (хвалять його в інтернетах). Хоча й далеко не 5 з 5. І ось чому. А ще новим лезом хотів удосконалитися, що різній різ відносно різних боків леза (чи бритви) мені не ввижається. Одним боком лезо йшло трохи посмикуючі. А от інша сторона голила м'якенько, але трохи менш ефективно.
Барсука Spokar я зомочив і досить довгенько. Бо деякі товариші мене за це критикували. 
Крем для гоління Men`s Code з екстрактом алое для сухої та нормальної шкіри показав себе практично копією італійського Denim Classic. На цей раз складова ментолу дуже сильно випирала. Особливо на друге намазування. Також було присутнє локальне "заморовужання" пики і шкіра трохи втратила у чутливості. Тому лезо теж відчувалося гірше вже на другий прохід і під самий кінец гоління (добривки) отримав 2 червоних цятки.
Тройний одеколон передбачувано пік. А от бальзам трохи загасив попередню пожежу від спочатку ментолу у кремі а потім спирту в одеколоні.
Висновки? Голитися можна, але лезо "Восход" не ідеальне до цієї бритви. А ще відчув таки різницю від замочування помазка.

Alfed Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 9:51

Після одного гоління не можна робити висновки ні про лезо, ні про будь-яке інше приладдя. Також дуже дивна історія, особисто для мене, що лезо з одного краю зрізає добре, а з іншого погано. Ніколи не чув про таке. Хоча чого тільки не буває у світі.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 10:07

Довольно странный эффект с лезвиями, т.е. с разной работой их сторон. У меня никогда такого не наблюдалось, если, конечно, у станка нормальная геометрия, обеспечивающая равные вылеты с разных сторон. Кинг - станок с прекрасной геометрией, но эффект возникает на разных лезвиях. В связи с этим, возникла такая мысль как предположение.
Я, например, когда бреюсь, то все время переворачиваю станок разными сторонами на небольших участках, т.е. одна сторона - вторая - промывка и снова... На одну сторону лица у меня 2-3 промывки, из чего выходит 5-6 переворотов сторон лезвия. Но если, например, всю прямую часть лица (скулы, щеки, около ушей) брить одной стороной, а, перевернув станок, второй стороной брить всю боковую часть нижней челюсти и шеи, то ощущения могут возникнуть разные т.к. в этих областях углы труднее выдержать в силу отсутствия ровных поверхностей. А, соответственно, могут возникать "посмыкивания". У меня точно разные ощущения из-за худых лица и шеи...
Возможно это не так, но это единственное, что может как-то объяснить этот эффект с моей точки зрения.
Еще, учитывая твои проблемы с взбиванием пены с тем же прорасо, хотел дать совет по методам взбивания пены в чаше. Исключительно из своего опыта. Просто попробуй проработать это и сам будешь удивлен.
Если даешь сразу много влаги, то сначала возникает много крупнопузырчатой пены и при этом варианте нужно довольно хорошо чувствовать набор мыла в помазок (кол-во) чтобы после взбивания вышла необходимая консистенция пены.
Всегда намного проще постепенно разбавлять более плотную густую пену влагой. В этом случае трудно пропустить нужную консистенцию. Kitten911 тебе писал уже, но повторю. Хорошо струшенным помазком крутить по мылу (я немного поддавливаю при этом для сокращения времени) до полного забивания щетины плотным слоем мыла и залипания. Если сильно сухо, добавить на мыло несколько капель воды. Потом идешь в чашу, сначала немного взбиваешь без воды, затем по несколько капель добавляешь воды и взбиваешь. И так до нужной консистенции. Я самую малость прижимаю помазок к чаше (кончики) и взбиваю вращательными движениями, а не взбивающими (сам понимаешь разницу), тогда в пене воздуха минимум. При этом пузырей в пене с переходом в чашу не должно наблюдаться совсем, только однородная плотная масса в виде сметаны, сначала гуще, потом пожиже.
Все это применимо и к крему, но крема нужно выдавить 2-3 см. Конечно, когда добился пару раз удовлетворительного результата с конкретным мылом (кремом), то и воду можно корректировать и начальное кол-во влаги и т.д. Но добиться хорошего результата так намного проще, чем с влагой и пузырями вначале.
Вроде все, я рассказал как я это делаю и мои мысли. Если информация окажется для тебя полезной, то замечательно. Бывает, что какая-то мелочь ускользает от внимания, а она меняет процесс, у меня так было.

stanislav-q, andreyv1979, Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 10:59

vicbro пише:
Но если, например, всю прямую часть лица (скулы, щеки, около ушей) брить одной стороной, а, перевернув станок, второй стороной брить всю боковую часть нижней челюсти и шеи, то ощущения могут возникнуть разные т.к. в этих областях углы труднее выдержать в силу отсутствия ровных поверхностей. А, соответственно, могут возникать "посмыкивания". У меня точно разные ощущения из-за худых лица и шеи...
Возможно это не так, но это единственное, что может как-то объяснить этот эффект с моей точки зрения.
Он скорее всего бреет одной стороной половину лица, потом на вторую переходит с другой стороной, и точно так же уже шею с подбородком. В виду отсутствия опыта и понимания процесса, а также постоянного жонглирования инструментом и косметикой, заваливает угол с несподручной стороны и вдобавок поддавливает, что приводит либо все равно к непробриву, либо к ожогам или красным точкам сразу. И даже в случае если непробривает, то начинает там повторно скоблиться и все равно получает красные точки. Добавим к этому то, что данная экзекуция проводится на регулярной основе, и получим недолеченную кожу, при которой щетина частично покрыта ороговевшей кожей при заживлении. В итоге по совокупности получим ощущение выдирания щетины, которое спишется на недостаточность остроты, хотя по сути это просто заваленный угол, не до конца пробившаяся щетина и недолеченная кожа.

Ruslan, ARTURIUS, all75, CNPOMAHELL, Stormfild та blind_d Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 11:06

Возможно, я тоже нашел только такое объяснение. Никогда такого не встречал.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 11:11

vicbro пише:
Возможно, я тоже нашел только такое объяснение. Никогда такого не встречал.
В роквелл есть такая фишка, в него не всегда лезвия становятся правильно и иногда вылет с одной стороны больше чем с другой, у меня так же было когда-то, да и лезвия такие попадались, особенно рашистского пр-ва, одна сторона острая, другая тупая...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Изотовец
Живе тут
Живе тут
Изотовец

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1241
Репутація : 520
Дата реєстрації : 14.04.2018

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 11:15

Он пишет что ему проще кассетником побриться или одноразками, кассетники держат постоянный угол за счет плавающей головы, одноразки же хоть и не имеют плавающей головы, но также как и кассетники имеют большую по сравнению с большинством тешек площадь соприкосновения с кожей, за счет чего угол завалить гораздо сложнее.
Разумеется существует и вероятность брака у каких-нибудь лезвий, где одна сторона будет острее другой, но однозначно это не будет вылезать на регулярной основе, поэтому и проблема не в них, а в его действиях точно.

vicbro пише:
Возможно, я тоже нашел только такое объяснение. Никогда такого не встречал.
Когда-то давно у меня был подобный опыт, во времена когда 89ой пытался бриться в 0. Я еще тогда тему про "периодичность бритья" создавал. Вот это вот бритье по недолеченной коже и является причиной, того что многие говорят, что бритье чаще чем в 3-4 дня для них дискомфортное. А повреждения кожи получаются от недостатка опыта и отсутствия техники, маниакального скобления в 0 мягкими станками, либо наоборот от избыточной агрессии, в отдельных случая от определенных лезвий в определенном станке, плохой пены (в данном случае оно будет везде на лице). В каждом отдельном случае нужное подчеркнуть. При чем сразу после бритья какого-то дискомфорта может вообще не ощущаться, но вот спустя время в подобных случаях появляется ощущение какой-то стянутости и болевые ощущения при проведении пальцами против роста щетины.

vicbro, ARTURIUS, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 12:47

Kitten911 пише:

В роквелл есть такая фишка, в него не всегда лезвия становятся правильно и иногда вылет с одной стороны больше чем с другой, у меня так же было когда-то, да и лезвия такие попадались, особенно рашистского пр-ва, одна сторона острая, другая тупая...
Когда это проблема геометрии станка, то и голову ломать не нужно над причинами. Но с Кингом это не проходит.
С Меркурами закрытыми возникали тоже вопросы ровной установки лезвия, но с ними я нашел одну схему, которая никогда не подводила. Кладешь на крышку лезвие, держа одной рукой за торцы крышки, большим и указательным пальцами другой руки вдавливаешь лезвие вдоль резьбового штифта (в центре), оно изгибается по крышке. Пальцами, которые держат крышку придерживаешь торцы лезвия вместе с крышкой, кладется нижняя крышка и завинчивается ручка. Становится идеально всегда.


Останній раз редагувалося: vicbro (Ср 27 Вер 2023 - 16:03), всього регувалося 1 раз(-и)

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 14:03

CNPOMAHELL пише:
Одним боком лезо йшло трохи посмикуючі. А от інша сторона голила м'якенько, але трохи менш ефективно.

С лезвиями производства МТЛМ это иногда бывает. 
Я на протяжении долгого времени брился восходом, так вот, довольно часто попадались лезвия с разной шириной режущей кромки с каждой стороны. 
Так же и с рапирами, там ещё более видно, что на одном лезвии разные режущие. 
И бреют, соответственно, тоже по разному.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 16:11

Ruslan пише:
Також дуже дивна історія, особисто для мене, що лезо з одного краю зрізає добре, а з іншого погано. Ніколи не чув про таке. Хоча чого тільки не буває у світі.
Точно можу сказати за 3 свої бритві та з десяток різних лез у них.
vicbro пише:
Довольно странный эффект с лезвиями, т.е. с разной работой их сторон. У меня никогда такого не наблюдалось, если, конечно, у станка нормальная геометрия, обеспечивающая равные вылеты с разных сторон. Кинг - станок с прекрасной геометрией, но эффект возникает на разных лезвиях. В связи с этим, возникла такая мысль как предположение.
Gillette King C, індійський- метелик Monarch, радянський метелик "Мерідіан". Не думаю, що маю таку вдачу, щоб "збиралися" лише "криві" бритви. Але перевірю на інших, для чистоти експерименту.
Цитата :
Я, например, когда бреюсь, то все время переворачиваю станок разными сторонами на небольших участках, т.е. одна сторона - вторая - промывка и снова... 
Ні, я так не роблю.
Изотовец пише:
Он скорее всего бреет одной стороной половину лица, потом на вторую переходит с другой стороной, и точно так же уже шею с подбородком.
Ні.
Цитата :
В виду отсутствия опыта и понимания процесса, а также постоянного жонглирования инструментом и косметикой, заваливает угол с несподручной стороны и вдобавок поддавливает, что приводит либо все равно к непробриву, либо к ожогам или красным точкам сразу. И даже в случае если непробривает, то начинает там повторно скоблиться и все равно получает красные точки.
Тут погоджуся.
Цитата :
Он пишет что ему проще кассетником побриться или одноразками, кассетники держат постоянный угол за счет плавающей головы, одноразки же хоть и не имеют плавающей головы, но также как и кассетники имеют большую по сравнению с большинством тешек площадь соприкосновения с кожей, за счет чего угол завалить гораздо сложнее.
Дуже може бути.
Цитата :
Разумеется существует и вероятность брака у каких-нибудь лезвий, где одна сторона будет острее другой, но однозначно это не будет вылезать на регулярной основе, поэтому и проблема не в них, а в его действиях точно.
Леза досить різні за походженням. Навіть за роком виготовллення. Не тільки рахіянські, як припустив  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання].

Изотовец пише:
Вот это вот бритье по недолеченной коже и является причиной, того что многие говорят, что бритье чаще чем в 3-4 дня для них дискомфортное
Підтверджую.
Цитата :
При чем сразу после бритья какого-то дискомфорта может вообще не ощущаться, но вот спустя время в подобных случаях появляется ощущение какой-то стянутости и болевые ощущения при проведении пальцами против роста щетины.
Такого нема. Але, голився я вночі, а шкірі навіть зараз неприємно (12 годин пройшло). По відчуттях "трохи палає".
trimmer пише:
Я на протяжении долгого времени брился восходом, так вот, довольно часто попадались лезвия с разной шириной режущей кромки с каждой стороны. 
Так же и с рапирами, там ещё более видно, что на одном лезвии разные режущие. 
И бреют, соответственно, тоже по разному.
Вірогідність того, що в мене назбиралися виключно "проблемні" леза, значно менша, ніж припущення, що усі мої бритви - криві. Тим більше, що були й нові й винтажні. А по країнамх - Британія, Китай, Індія, Пакистан, Єгипет, Туреччина, росія тощо.

ЗІ: Перепробую інші бритви - розповім.





Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyСр 27 Вер 2023 - 16:39

CNPOMAHELL пише:










Вірогідність того, що в мене назбиралися виключно "проблемні" леза, значно менша, ніж припущення, що усі мої бритви - криві. Тим більше, що були й нові й винтажні. А по країнамх - Британія, Китай, Індія, Пакистан, Єгипет, Туреччина, росія тощо.

ЗІ: Перепробую інші бритви - розповім.





Кинг С у меня есть и в нем абсолютно ровно становится лезвие. На него как раз грешить не стоит. Я потому и начал думать над причинами этого эффекта т.к. ты брился Кингом, а он ровный.
У меня возникла еще одна мысль. У Кинг С место под ручку на нижней плите с выемкой и если ты ставил шайбочку пластиковую под ручку, то попробуй без нее. Я когда-то попробовал поставить туда стандартную полиамидную шайбу М5,3 и она нормально не входила в паз, поджать можно было, но она не давала ровно сделать это до конца. Как вариант. Если не ставил, то мысли мимо :)
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyНд 1 Жовт 2023 - 20:23

Гоління 01.10.2023

Прешейв не користуюсь
Бритва Gillette King C (США)
Лезо винтаж London Bridge (Британія)
Помазок noname кабан (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління КАРО сенситів із липою (Болгарія)
Після гоління Одеколон Тройной “Ефект” (Україна)
                        Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)


Як і казав  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], скоріш за все мої гоління досить травматичні із купи причин. Тому гоління раз на 2 дні шкіра не витримує. (ти там шо, з-за плеча підглядаєш? Жах! АААААА.)  shok Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 3202928208
Голився останнього разу аж вночі (4та ранку) 27го. І навіть вчора ще шкіра трохи зуділа і палала. У всякому разі голитися точно не хотілося. Але треба, бо трохи більше за комфортне відросло. І от, сподобився поголитися сьогодні надвечір.

Лезо. У іншій гілці зайшла мова за леза Gillette виробництва не росії. Я рекомендував London Bridge китайського виробництва. До того ж, згадав, що в мене було ще й винтажне London Bridge, виробництва ще Британії часів СРСР напевно. Там так і написано Made in England на лезі. От і вирішив його опробувати.
Лезо сподобалося. Голить приємно і не кусається, як Gillette Platinum на перший раз (панове, нагадаю, що то моя особиста думка і враження, і у вас все може бути інакше). А от те, що різними бокаме лезо голить по різному - виправдалося і тут. Хоча у цьому лезі різниця менша ніж на інших. Пробував прям на ходу перевертати.
І от що я подумав. Може й правда мені так повезло саме із бритвами, і там не в лезах діло?

Невеличкий екскурс у молодість. У долеких 1992-93 роках, коли у якості магазинів виступала купа кіосків, де продавалося усе, були такі собі жувальні гумки під назвою "руська рулетка". Продавалися вони у картонній коробочці, розмірів як коробка із-під драже тік-так. Гумки були рожевими у вигляді невеличких подушечок. А "руєтка" виявлялася у тому, що деякі гумки були із перцем, коли як інші, нормальні - з полуничним смаком. Так от. Мені за весь час попалася лише одна нормальна. А моєму братові не попадалося жодної "неполуничної". То був єдиний раз "такого" везіння. Але може тут так само? Все ж таки буду пробувати леза у інших бритвах. Бо зараз чомусь голюся лише трьома, чередуючи їх.
Крем. Болгарський крем Каро знайомий усім ще з часів СРСР. Помазок нормально замочив, піна вийшла гарна. А от на другий раз, вже трохи загуста виявилася.
Брився у три проходи. І третій був точно зайвим. Чистіше не сильно стало, але отримав цятки. І навіть на 3-тє нанесення крему вже трохи пекло. Чомусь на цей крем шкіра сильніше реагує, але викидати не хочеться, домажу вже якось.
Тройний звичайно ж пік, але гарно припік червоні цятки. Бальзам після гоління наніс хвилин через десять після одеколону. Але навіть повз півтори години шкіру усе ще пече.
Тому лезо London Bridge виявилося (по моїх враженнях) із прихованою агресією - ніби й м'яко голить, але шкірі достається. Більш різко (для мене) виділяються лише нові BIC Chrome Platinum (ті, що вже із помаранчевими конвертиками). Леза голять приємно у більшості бритв (жовті BICи були дуже у цьому перебірливими), але дуже кривавий результат, незалежно від обраної бритви.

Спробую ще.

Ruslan, ARTURIUS, Kitten911, hlopets, Yura_ та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 0:04

Спробую трохи проаналізувати твоє гоління.
В тебе скоріш за все суха, або комбінована шкіра, можливо обезвожена. Мило чи крем з високим рН (для данної шкіри) її травмує хімічно, а лезо наносить травми фізично. При використанні одеколону шкіра ще й отримує спиртові опіки.

Виходить, що ти знищуєш гідроліпідний барʼєр, потім травмуєш епідермальноліпідний захисний шар шкіри.
Через три дні шкіра відновлюється і ти продовжуєш ту ж саму екзекуцію над нею..
Так?

Kitten911, ditrih_, hlopets та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПн 2 Жовт 2023 - 0:27

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Дуже на те схоже. Про одеколон: спробую без та порівняю.

ARTURIUS та hlopets Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 16:18

CNPOMAHELL, зміни одеколон на лосьон після гоління та перестань тиснути на бритву! stop

fill, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyВт 3 Жовт 2023 - 21:24

Желание выбриться в ноль мягким станком, как следствие больше движений, больше давления и результат на лицо, а сверху ещё и дешёвой химией..... Алес капут!
Попробуйте бальзам обильно намазать на мокрое лицо перед бритьем, он напитает кожу влагой и поднимет щетину, мне такой способ очень зашёл!

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyЧт 5 Жовт 2023 - 22:42

Гоління 05.10.2023

Прешейв не користуюсь
Бритва винтаж "Меридіан" (УРСР)
Лезо Восход Teflon Coated (росія)
Помазок noname кабан (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Denim Classic (Італія)
Після гоління Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)

Останнього разу голився аж рано-вранці 1го. І от, надвечір сьогодні, вирішив гололитися. Після гоління сів ділитися отриманними враженнями.

Кабана замочував. Досить довго. Також декілька разів мочив обличчя.

Лезо і бритва. Лезу 2й раз. Тут воно показало себе ще гірше ніж у Gillette King C першого разу. Трієчка із плюсом з п'яти. У бритві-метелику "Меридіан" виробництва Української РСР лезо знову показало себе різним залежно від того, яким боком бритви я голивя. Спеціально при вкладанні леза намагався вирівняти лезо. Але там зовсім не біло люфту. Тобто, якщо проблема саме у бритві, то вона не від того, що я недостатньо рівно поклав лезо. Можливо діло у всій голові у цылому.
Як я вже сказав, лезо голило по різному. Причому, спершу, пів першого проходу, я пройшов "більш агресивним боком". Було трошки некомфортно але не неприємно. Щось на кшталт, нібі я возюкаю по пиці чимось важким і не гострим. Ну не знаю, як краще враження передати, переверніть ножа тупою частиною та проведіть по щоцы. Щось таке. Але нагадаю 5 днів практично із гоління пройшло. А у бритві досить швидко забиваються зрызаним волоссям+піною боки. Треба частіше ніж я це роблю промивати.
Другий прохід почав "більш лагідним боком". І от тут вилізла загальна тупість леза у даній бритві. Практично не голило. А я пів пики встих поєлозити. Перевертання на інший бік дало результат. Але виголитися чисто я навіть не намагався. Там без шансів. 
 
Крем. Цього разу обрав італійця. Передбачувано крем холодив шкіру. Але були й відмінності. З одного боку, без збивання в чаші піна виходила не такою красивою, я при користуванні чашою. На другий прохід використовував крем, який вже зоставався у помазку. Пінка, відповідно, була трохи рідшою. Але у самому кінці 2го проходу пінка все-таки трохи підсохла, та почала стягувати обличча.
Коли намазував крем удруге ментол тільки трохи впливав на шкіру. Тобто не було повноцінного одеревеніння шкіри, як при голінні із більш агресивними парами лезо-бритва у попередні рази. І от які висновки можу зробити. Ментол бив саме тому, що першим же проходом я дуже травмував шкіру. А тут, за рахунок тупенького леза, подібного не сталося.
Афтершейв. Прислухавшись до порад, цього разу не користувався одеколоном, а зразу намазався бальзамом після гоління. У цілому подразнення шкіри нібито меньше. Але, от вже сорок хвилин пройшло, а шкіра ще горить. Тобто травмуванння все ж  таки було.

Спробую ще.

ПВА Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 10:01

CNPOMAHELL пише:
Помазок noname кабан (Китай)
Візміть нормальну синтетику (наприклад від Які). Із ситетикою легше збити гарну піну (хоча і тут можна накосячити). Вона тримає в собі менше води (легше контролювати кількість води і густину піни). Її не треба замочувати. І вона не дає такого масажу шкіри як кабани - лагідніша до шкіри.

CNPOMAHELL пише:
На другий прохід використовував крем, який вже зоставався у помазку. Пінка, відповідно, була трохи рідшою. Але у самому кінці 2го проходу пінка все-таки трохи підсохла, та почала стягувати обличча.
Явні проблеми з піною. Як піна могла стати трохі рідшою при другому проході? 
Мабуть зразу зробили її ріденькою і невелику кількість. Потім нанесли на змочене водою обличчя, вона ще порідшала (як би піни було більше, то було б не так помітно). І, так, занадто рідка піна - швидше починає висихати. Тобто піна була не трохи рідшою, а значно рідшою ніж потрібно. 

CNPOMAHELL пише:
Після гоління Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Афтершейв. Прислухавшись до порад, цього разу не користувався одеколоном, а зразу намазався бальзамом після гоління. У цілому подразнення шкіри нібито меньше. Але, от вже сорок хвилин пройшло, а шкіра ще горить. Тобто травмуванння все ж  таки було.
Маю такий але майже не користуюсь. Як на мене то бальзам посередній. Підходить тільки якщо гоління пройшло без жодних проблем і пошкоджень. Навіть COOL MAN краще зволожує, доглядає і загоює пошкоджену шкіру. А після такого гоління (і враховуючи що проблеми зі шкірою постійні) - потрібно бальзім з гарними доглядовими і загоюючими властивостями.

CNPOMAHELL пише:
Бритва винтаж "Меридіан" (УРСР)
Лезо і бритва. Лезу 2й раз. Тут воно показало себе ще гірше ніж у Gillette King C першого разу. 
Спробую ще.
Ви цю бритву використовуєте тому що вона вінтаж? Чи тому що вона голить краще за Кінга? Читаю бортовик і наче фільм жахів дивлюся...

trimmer, stanislav-q, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 10:15

Ruslan пише:
CNPOMAHELL, зміни одеколон на лосьон після гоління та перестань тиснути на бритву!  stop
Згоден з порадою Руслана. Все ж таки лосьон (з невеликим вмістом спирту і гарними доглядовими властивостями) потрібно використовувати. А після всотування лосьону (у мене це хвилин 10) вже і бальзамом пройтись.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 10:38

Возьми один станок Кинг С и отрабатывай на нем технику, не нужно бегать по станкам пока. Сначала нужно добиться, чтобы с Кинг С процесс бритья проходил удовлетворительно и не болезненно. Освободись от мыслей, что какая-то бритва сама возьмет и побреет тебя идеально. Нет такой бритвы. Но есть руки, которые бреют. И когда техника налаживается, то с любой бритвой не будет сильных проблем. Что бы меня заставило взять вместо Кинга этот украинский вариант бабочки Schick Krona 60-х годов? Зачем? Нарабатывай технику на заведомо нормальном станке Кинг С. И не бери никакие винтажные лезвия, отрабатывай на современных нормальных лезвиях. Кстати, всякие Восходы и подобные им тоже не рекомендую использовать в тренировках. Бери индийские, пакистанские, турецкие, они все недорогие.

ARTURIUS, Alfed та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 10:52

vicbro пише:
Я, например, когда бреюсь, то все время переворачиваю станок разными сторонами на небольших участках, т.е. одна сторона - вторая - промывка и снова... На одну сторону лица у меня 2-3 промывки, из чего выходит 5-6 переворотов сторон лезвия.

Изотовец пише:
Он скорее всего бреет одной стороной половину лица, потом на вторую переходит с другой стороной, и точно так же уже шею с подбородком.

CNPOMAHELL пише:
Ні, я так не роблю.

Ні.
Так не робиш і так не робиш... А як робиш? Коли саме і як часто перевертаеш бритву на іншу сторону?
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 11:16

Другий прохід почав "більш лагідним боком".
Судя по всему весь первый проход одной стороной...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 11:17

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Проаналізуємо.. Бритва «метелик» мʼягка сама по собі, поголитися нею в ббс важко. Таким типом бритви, як правило працюють від гарди, а це робота бритвою по типу шкребок.
Виходить, що ти використовуєш мало ефективну бритву не зрізаючи, а зіскрібуючи щетину разом з епідермісом, бо робиш по декілька рухів бритвою на одному місці.
Лезо. Це лезо, мʼягко кажучи тупе. В поєднанні з не ефективним станком, ти отримав тупу сапу, якою хочеш поголитися.
Погоджусь з вище написаним.. Бери Кінг С, став в нього нормальні леза і відпрацьовуй техніку гоління «від голови».


Останній раз редагувалося: ARTURIUS (Пт 6 Жовт 2023 - 11:20), всього регувалося 2 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 7 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 11:17

vicbro пише:
Возьми один станок Кинг С и отрабатывай на нем технику, не нужно бегать по станкам пока. Сначала нужно добиться, чтобы с Кинг С процесс бритья проходил удовлетворительно и не болезненно. И не бери никакие винтажные лезвия, отрабатывай на современных нормальных лезвиях. Кстати, всякие Восходы и подобные им тоже не рекомендую использовать в тренировках. Бери индийские, пакистанские, турецкие, они все недорогие.
Дуже слушна порада. А ще візмьми один нормальний помазок (синтетику) і одне гарне мило (або хороший крем), але не міняй його постійно. Навчись збивати гарну піну. Таку щоб не сохла, не була рідкою, давала гарне ковзання, післяковзання, захист, догляд і взагалі не сушила шкіру. 
Було б добре, якщо після гоління не наносиш лосьон та бальзам, а шкіра відчуває себе чудово, наче і небуло гоління, оце і значить - гарне мило.

І голитись краще в 2-а проходи, допоки не доб'єся результатів. А саме - щоб шкіра не була пошкодженою, тобто коли наносиш одеколон а він взагалі не пече. От тоді можна додавати третій прохід. І потім вже пробувати інші станки, леза, засоби для/після гоління і т.д.

vicbro, Alfed та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 7 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6, 7, 8 ... 24 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: