ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 291
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 12:06

CNPOMAHELL пише:
 Але, голився я вночі, а шкірі навіть зараз неприємно (12 годин пройшло). По відчуттях "трохи палає".
CNPOMAHELL пише:
І навіть на 3-тє нанесення крему вже трохи пекло.
Тройний звичайно ж пік, але гарно припік червоні цятки. Бальзам після гоління наніс хвилин через десять після одеколону. Але навіть повз півтори години шкіру усе ще пече.
CNPOMAHELL пише:
Але, от вже сорок хвилин пройшло, а шкіра ще горить. Тобто травмуванння все ж  таки було.
Спробую ще.
Терпіти таке... заради ББС чи просто ВКГ... І раз за разом стрибати по граблях (бритвах, лезах, засобах)... Сподіваюсь, що врешті решт ти досягнеш результату чи мети до якої йдеш.

Ще порада - треба по менше робити повторних рухів і добривок. Навіть за рахунок якості гоління (на перших порах).
ARTURIUS пише:
 а зіскрібуючи щетину разом з епідермісом, бо робиш по декілька рухів бритвою на одному місці
І з піною яка не має післяковзання, будуть гарантовані постійні проблеми і пошкодження шкіри. З будь-якою бритвою і лезом. Тому, якщо ти так робиш - не роби. Згодом можна буде підібрати пару бритва/лезо щоб був гарний результат з мінімумом повторних рухів і добривок.

stanislav-q Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 13:59

Я можу порадити, декілька речей, через які сам пройшов.
 1. Купити крем. Не обовʼязково дорогий, можна і прорасо. Ще краще - Варс. І крем нормальний, і ціна прийнятна. Буде набагато легше набити руку робити нормальної консистенції піну. Потім вже можна переходити до мила.
 2. Перестати голитися в ББС таким станком. В мене з R89 були ті самі проблеми. Коли купив більш агресивний - перестав по **надцять раз проходити по одному і тому самому місцю. Подразнення пропали.
 3. Зупинитись на одному лезу. Яке-небудь GSB підійде ідеально, щоб зосередитись на інших речах.

stanislav-q та ARTURIUS Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
stanislav-q
Бувалий
Бувалий
stanislav-q


Повідомлень : 392
Репутація : 12
Дата реєстрації : 29.06.2020
Звідки : Украина, Днепр

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 14:01

Ну вам действительно лучше убрать самые проблемные переменные, вместо того, чтобы продолжать насиловать свою кожу непонятными действиями.
1 - как уже выше советовали, взять нормальный помазок и чашу (не дорогие, а просто рабочие варианты, 10-12$ на все это хватит - яки в инете заказать и чашу глиняную, шершавую в ближайшем магазе купить).
2 - более дешевый и легкий. Купить/одолжить/достать из загашников то, чем брились раньше (пена/гель из баллона). Это тоже вполне рабочий вариант, там хотя бы результат стабильный и предсказуемый.

А уже после решения вопроса с пеной/скольжением можно на одном станке и лучшем лезвии (для вашей кожи) тренировать технику. Раздражение серьезное может быть как раз из-за слишком "жидкой" пены (когда нет защиты и минимум скольжения) и из-за слишком густой пены - в этом случае станок залипает, забивается, пена высыхает и приходится "скрести" по коже, чтобы побриться, плюс еще станок скачет в проблемных местах из-за отсутствия скольжения.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7039
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 14:36

CNPOMAHELL, не використовуй крем із ментолом. Втрачається зворотній зв'язок із бритвою і ти починаєш більше тиснути на неї.

stanislav-q, Kitten911 та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 19:48

all75 пише:
Явні проблеми з піною. Як піна могла стати трохі рідшою при другому проході? 
Звичайно тому, що я трохи намочив помазок на 2-ге нанесення піни.
Цитата :
Ви цю бритву використовуєте тому що вона вінтаж? Чи тому що вона голить краще за Кінга? Читаю бортовик і наче фільм жахів дивлюся...
Ні. Тому що отримав її новою (а не як на очах розкладаючіся облізлі, хоча й давні Gillette). А ще тому, що із іншими лезоми голить десь і краще за Gillette King C. А так, як вона мені ще й подобається, тому усі нові леза "проганяю", у тому числі, і крізь неї. І саме тому у моїх враженнях фігурують 3 бритви. Зразу відповім і за третю бритву індійську бритву-метелика Monarch. Це прямо ідеальна бритва із лезами BIC Chrome Platimum. Дуже лагідно (немов касетником голишся). І вона відчувається шкірою. Тобто, зворотній зв'язок теж присутній. При цьому пробачає не найкращі мої глярські вправності. Але усе це лише зі старими "БИКами", котрі жовті.
Нажаль жовтих лез вже не виготовляють хоча в мене набрано близько 2х блоків про запас. Тому теж випробовую усі нові лезі в ній. Але можна плюнути на все, і просто голитися ідеально та м'яко із БІКами.
vicbro пише:
Возьми один станок Кинг С и отрабатывай на нем технику, не нужно бегать по станкам пока. Сначала нужно добиться, чтобы с Кинг С процесс бритья проходил удовлетворительно и не болезненно. И когда техника налаживается, то с любой бритвой не будет сильных проблем. 
Так якраз Gillette King С мены не подобається. Вагою, перебірливостю та прихованою агресією (судячи із результатів)
Цитата :
Освободись от мыслей, что какая-то бритва сама возьмет и побреет тебя идеально. Нет такой бритвы. Но есть руки, которые бреют. 
Дозвольте не погодитись. Мій досвід вказує на зовсім протилежне. І я дуже сумніваюся, що в мене одними бритвами виходить голитися краще ніж іншими (я саме про вправність). Якщо б ми сперечалися про гоління в окремих місцях то я б погодився. Звичайно, що голова а-ля Gillette Tech голить краще під носом ніж китай-Futur. Просто тому, що голова тонша та менша у цілому. Простіше підлазити.
А так, є окремі леза з якими конкретні бритви у мене голять креще ніж іші пари. Ефект постійній і повторюваний.
Цитата :
Что бы меня заставило взять вместо Кинга этот украинский вариант бабочки Schick Krona 60-х годов? Зачем?
А чим вона гірша за Жілєта? Не думаю, що зможу доламати її за найближчі років 15-20.
Цитата :
 Нарабатывай технику на заведомо нормальном станке Кинг С. И не бери никакие винтажные лезвия, отрабатывай на современных нормальных лезвиях. Кстати, всякие Восходы и подобные им тоже не рекомендую использовать в тренировках. Бери индийские, пакистанские, турецкие, они все недорогие.
Про техніку погоджуся. По лезам. Ну так цікаво. винтажні леза реально на голову кращі ніж сучасні. Особливо якшщо порівнювати серед лінійки бренду Gillette. Навіть прийшов до думки, що сучасні лінійка від Gillette мені не дуже подобається більшістю. GSB тільки за виключенням.
vicbro пише:
Другий прохід почав "більш лагідним боком".
Судя по всему весь первый проход одной стороной...
Бачу читати ви теж не дуже любите. Ок. повторю. Більше половини 1го проходу було жорсткувато. Перевернув бритву - пішло приємніше. Потім 2й прохід цією самою (приємною) стороною почав голити. А воно практично не голило - гладило. Поки не перевернув на "агресивну" строну. Тоді почало голити. Навіть можна було жорсткою стороною "по поголеному" пройтися і ще б зголило. Тобто то не моя багата уява, а реально відчувається настільки різниця.
ARTURIUS пише:
Проаналізуємо.. Бритва «метелик» мʼягка сама по собі, поголитися нею в ббс важко. Таким типом бритви, як правило працюють від гарди, а це робота бритвою по типу шкребок.
І так і ні. Зазвичай метелики м'які. Але у меня там крекрасно голить Спутник, Derby Extra, Derby Premium, та навіть Treet Classic, які вже точна не можна супер агресивними назвати. А от Gillette Platinum, Gillette Nacet Platinum (винтаж), Perma Sharp (винтаж), Gillette Minora голять дуже агресивно. І якраз Minora тут більш-менш себе показує. Але й інші леза на 2-3 гоління показують себе значно приємнішими в голінні. Які можна зробити висновки? Правильно - дана бритва-метелик зовсям не м'яка.
При цьому відверто м'які леза на кшталт Treet Platinum (так классік мені здається значно гострішим), Lord Platinum, Shark Chrome, Super-Max Platinum у даному метелику відчуваються приємними, але навітьдля першого разу нові леза здаються трошки затупими.
Цитата :
Виходить, що ти використовуєш мало ефективну бритву не зрізаючи, а зіскрібуючи щетину разом з епідермісом, бо робиш по декілька рухів бритвою на одному місці.
І знову ні. Від гарди бритва не голить у принципі. Я, звичайно, теж здивувався. Але сцеціально перевірив. Відчуття ніби я просто бритвою без леза возюкаю. Тому даною бритвою голюся саме від верхньої кришки. Сам здивований.
Цитата :
Погоджусь з вище написаним.. Бери Кінг С, став в нього нормальні леза і відпрацьовуй техніку гоління «від голови».
Ось тут якраз від голови все прекрасно працює і мої вращенні ніяк не вирязняються від вражень інших користувачів. Нажаль мені бритва заважка. Обидві інші (метеліки) з моїх оглядів значно легші.
all75 пише:
Так не робиш і так не робиш... А як робиш? Коли саме і як часто перевертаеш бритву на іншу сторону?
Перевертаю коли відчуття не ті, на яки сподівався. Якщо голить занадто агресивно чи навпаки -не голить. А зараз же намагався зрозуміті то злезами проблеми чи із бритвами, якщо вони різними сторонами голять по різному. Тому зараз перевертаю незалежно від відчуттів. І, схоже, то саме у бритвах діло. У всякому разі цих трьох.
Цитата :
Навчись збивати гарну піну. Таку щоб не сохла, не була рідкою, давала гарне ковзання, післяковзання, захист, догляд і взагалі не сушила шкіру. 
Так стягування шкіри то проблема самого крему а не якості піни, яку я збив. А от ковзання та захист - тут від піни залежить (саме як я збив її). У всякому разі я так собі думаю. Поправте, кщо помиляюся.



Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 20:20

all75 пише:


 Читаю бортовик і наче фільм жахів дивлюся...

А я это всё читаю как художественную литературу с фантастическим уклоном. 
Ну вот не может быть столько проблем, не верю вообще. 
Как ни бритьё, так какая-то хрень вылазит, то Кинг не такой, то пена густая, то пена жидкая, то лезвия тупые, то лезвия острые...

stanislav-q, Kitten911 та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 21:12

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Тому це й називається -власні враження. І коли почав писати, сподівався, що мої враження хоч трохи схожі на враження інших. Але, здається, усе зовсім не так. І це збентежує.
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 22:12

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Тому це й називається -власні враження. І коли почав писати, сподівався, що мої враження хоч трохи схожі на враження інших. Але, здається, усе зовсім не так. І це збентежує.

Скажу про себя... 
Я бреюсь абсолютно всем, тэшками, кассетниками, шаветками, использую, крема, мыла, баллоные продукты. 
Сейчас усиленно практикую шаветт и собираю деньги на электроФилипс, хочу собрать все бритвенные принадлежности из всех сфер. 
Есть неплохой набор Т- образных станков, есть две шаветки, море кассетников, осталось докупить электробритву, которая, кстати, у меня была и оставила самые благоприятные впечатления. 
Так вот, к чему я это говорю, всем этим добром я бреюсь, плюс минус одинаково, но если нужно быстро и безопасно снести щетину, я беру кассетник, обычный одноразовый Джиллетт из АТБ. 
Может, если вам нужно просто бриться, и хоббийная составляющая не имеет значения, то просто купить пакован одноразок от Джиллетт и закрыть это вопрос.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 22:53

trimmer пише:


 собираю деньги на электроФилипс,
 На який?
Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 23:17

Caonima пише:

 На який?

Самый дешёвый(

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 23:19

trimmer пише:


Самый дешёвый(
 Мається на увазі електробритва?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 23:38

Caonima пише:

 Мається на увазі електробритва?
Ну да, примерно вот такой

CNPOMAHELL та Caonima Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 23:40

trimmer пише:

Ну да, примерно вот такой
 Hold my beer)))

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПт 6 Жовт 2023 - 23:49

Philips Norelco 9721 підійде? Зі станцією самоочистки.  cool1

 Давай реквізити в особисті. Я зараз в Чернігові. Повернусь в Київ - відправлю.
 Скільки вважаєш за потрібне перерахуєш на ЗСУ. Або занесеш на бокпост. Звіт не потрібен.

trimmer, stanislav-q та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 11:29

Caonima пише:
1. Купити крем. Не обовʼязково дорогий, можна і прорасо. Ще краще - Варс. І крем нормальний, і ціна прийнятна.
Вибачте, але ви, загалом, читали чим я голюся? Мною як раз креми быльш\менш пристойны й використовуються. Пысля мила, крем Прорасо, думаю, теж не спподобаэться. Упередження в мене на його рахунок. Wars(ом) навіть голився нещодавно. Запах специфічний та не вдалося нормальну пінку збити у чашці. Без чаші спробую.
Цитата :
 Перестати голитися в ББС таким станком. В мене з R89 були ті самі проблеми. Коли купив більш агресивний - перестав по **надцять раз проходити по одному і тому самому місцю. Подразнення пропали.
Дуже може бути.
Цитата :
3. Зупинитись на одному лезу. Яке-небудь GSB підійде ідеально, щоб зосередитись на інших речах
Я б і з разістю, але... куча лез, які ще не використовував, не дають жодного на це шансу. Та й решті форумчаан тоді не буде про що зі мною сперечатися, якщо просто оберу ідеальну для мене пару з індійської бритви Monarch та лез жовтих BIC. Ну, буду хоча б чередувати приэмне з цікавим. ;)
Ruslan пише:
CNPOMAHELL, не використовуй крем із ментолом. Втрачається зворотній зв'язок із бритвою і ти починаєш більше тиснути на неї.
Теж подумав, що ментолові креми - то зовсім не моє. Особливо, коли це помножується на мої навички збивання пінки. ;(
trimmer пише:
Есть неплохой набор Т- образных станков, есть две шаветки, море кассетников, осталось докупить электробритву, которая, кстати, у меня была и оставила самые благоприятные впечатления. 
Теж повно подібного. 2 шавєттки, 2 електробритви (китайські клони европейських із непаганою роботою), куча решток касетників та одноразок. Є навіть опаска китайська. Але затупенька а точити таке я не вмію.
З усього цього паноптикуму простіше за все голитися касетниками та одноразками. Після т-шок це дуже просто та ефективно віходить. Електробритви ок, але погано голять шию (м'якеньке там волоссячко+ніжна шкіра). Точніше неефективно. Бо результат дуже не дуже + подразнення від спроб хоч якось звідти щетину прибрати.
Цитата :
и собираю деньги на электроФилипс, хочу собрать все бритвенные принадлежности из всех сфе
Кажуть, дуже цікавий варіант.
А якщо вже цілі "усякої тварі по парі" набрати, то реба добавити у забаганки ще й індійські однолезвійні касетники Gillette Guard.
Цитата :
Может, если вам нужно просто бриться, и хоббийная составляющая не имеет значения, то просто купить пакован одноразок от Джиллетт и закрыть это вопрос.
З точки зору результату це ідеальний варіант. Але то буде нудно.
Caonima пише:
Philips Norelco 9721 підійде? Зі станцією самоочистки. 
На правах власника влогу влізу. Здається мені, що пан  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] мав на увазі щось типу 
PHILIPS OneBlade, коли казав про електробритву. Але можу й помилятися.

all75 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 11:49

[quote="CNPOMAHELL"]Lord L122.

Отличнейшая в бритье голова. Жаль, что нет чего подобного в более дорогом исполнении.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 11:52

[quote="stanislav-q"]После всего "опробованного" я сделал вывод, что для меня главное это перерыв между сеансами. Короткую щетину (1-2 и даже 3 дня) я пробовал брить всеми доступными мне способами. Но проблема всегда одна - ощущение, что лезвие не бреет, кожа чувствует себя плохо после бритья, да и выбриться куда тяжелее, чем с 4-5-дневным волосом.

Дело привычки. Но короткая щетина всегда срезается тяжелее. Физика. Кто косил траву, тем объяснять не нужно.

Ruslan та stanislav-q Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 11:55

Олександр Тернавский пише:
Отличнейшая в бритье голова. Жаль, что нет чего подобного в более дорогом исполнении.
Больше Treet Hercules и китайская Gillette Blue понравились. На их фоне, Lord L122 как-то более мягким кажется, что ли. Причем у меня она есть даже в 2х вариантах: старый - с полностью металлическими детальками и более современный, с 2мя сменными но пластиковыми плитами (открытая и закрытая) и металлическими крышкой и ручкой.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 11:57

CNPOMAHELL пише:


Вибачте, але ви, загалом, читали чим я голюся? Мною як раз креми быльш\менш пристойны й використовуються. Пысля мила, крем Прорасо, думаю, теж не спподобаэться. Упередження в мене на його рахунок. Wars(ом) навіть голився нещодавно. Запах специфічний та не вдалося нормальну пінку збити у чашці. Без чаші спробую.
 Якщо в чаші не вдалося, то без чаші не варто і пробувати. Проблема тут зовсім не в кремі.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 11:58

Олександр Тернавский пише:
Дело привычки. Но короткая щетина всегда срезается тяжелее. Физика. Кто косил траву, тем объяснять не нужно.
И да и нет. Зависит от того, что длинной щетиной считать. 5тидневная тяжко сбривается. Потому что бритвы забиваются сильно быстрее. А каждый день (и даже через день) мне бриться неприятно. Как раз таки потому, что короткую сложнее сбривать.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 12:02

Caonima пише:
Якщо в чаші не вдалося, то без чаші не варто і пробувати. Проблема тут зовсім не в кремі.
Якраз в збиванні на собі у мене багато досвіду і проблем немає. Вірніше теж є, але не нестільки масштабні, як при збиванні пінки у чашці. Хоча є креми-улюбленці, з якими пінка виходить ідеальною за будь-яких умов (Arko, Nivea).
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 12:06

Речь шла не о том, 6аскооько бритва забивается щетиной.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyНд 8 Жовт 2023 - 12:21

Олександр Тернавский пише:
Речь шла не о том, 6аскооько бритва забивается щетиной.
Помимо более бістрого забивания щетиной есть и объекивные факторы. Например немного больнее срезается длинная щетина как раз потому что длинная и забивается. Вполне понимаю, почему для бритья длинной щетины удобнее пользовать открытую голову. Так что как раз про забивание и идет речь.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1006
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 0:41

Гоління 08.10.2023

Прешейв не користуюсь
Бритва метелик Monarch (Індія)
Лезо BIC Chrome Platinum жовте (Франція\Греція)
Помазок noname барсук (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Цього разу виконав майже усі побажання та поради, що лунали тут від колег по голярській тематиці у коментаріях. Ну, що ж, поїхали.

По перше, з минулого разу пройшло рівно 3 доби. Відросло, не те щоб сильно довге волосся, але й не денна щетина, яку ледь намацуєш. Загалом, відростає в мене не досить швидко, а щетина м'яка та тонка (у порівнянні, наприклад із брюнетами з їх, зазвичай, проволокою).
Мені дорікали, що помазок з кабана, то досить травматично для шкіри і треба обрати щось м’якше. Гаразд. Цього разу був китайський барсук з аліекспресу. Нібито зараз бувають некитайські барсуки (с) Гумор. Перед голінням замочував. Як можна бачити на фото, барсук облазить (стирчать навіть зараз волосини із нього). Так би мовити, не найкращий кандидат, особливо на вигляд. Але голитися можна.
Також мені рекомендували по перше змінити крем, узявши не ментоловий. По друге – взяти конкретно польський Wars. І це зроблено. На собі крем збивається значно простіше, аніж коли я намагався це зробити у чаші в мої попередні гоління. Спочатку здалося, що пінка трошки рідкувата. Але попрацював помазком на пиці і все стало нормально. Цієї ж самої наявної піні брав і на другий прохід. Незважаючи на досить невеликий розмір помазка – пінки там будо багатенько. Але вимазати усе це було важкувато. Тому трішки вичавив пінки на долоню, стиснувши вузол помазка. А ще на другий прохід шар нанесеної пінки був тонший. Але мені навіть сподобалося.
А ще мені рекомендували не плигати між бритвами\лезами кожного разу, а зосередитися на чомусь одному, щоб пристосуватися до бритви та отримати кращі результати.
Так і зробимо. Обрав пару, яка мені досить подобається та прийнятно голить. Бритва-метелик Monarch із далекої Індії, з одного боку є досить екзотичною та нерозповсюдженою у голярських колах. А з іншого боку – є звичайнісіньким мас. маркетом, нічим особливим не виділяється. Хоча зовні вона виглядає непогано (для мене), зроблена бритва посередньо - на трієчку.
От, якраз, дана бритва є досить неагресивною і потребує більш-менш гострих лез до пари. Саме тому, свого часу вона в мене просто пролежало на поличці, бо із більшістю м’яких лез не голила.
 Леза BIC Chrome Platinum показують себе найкраще у даній бритві. Але саме старий варіант, котрий у жовтому конвертику. Дана пара ковзає по пиці досить комфортно. На противагу від пластикового Feather Popular, від якої враження, ніби возюкаєш пустою бритвою по щоках, тут лезо відчувається, але без неприємних відчуттів. І ці відчуття мене трохи розслабили. Тому першим же заходом зніс собі родимку біля кутку рота. Причому зніс усю родимку, до рівної поверхні. З-за цього місце зрізу досить сильно кровило (поки не припік йодом, бо кров не хотіла припинятися).
А ще, знову наголошу, що хоча це й бритва-метелик, і навіть досить м’яка, та голитися нею від гарди просто неможливо. Виключно від кришки. Тобто, про гоління бритвами-метеликами від гарди то є міській міф на мою думку.
Вказали мені й на те, що бальзам після гоління в мене поганий, та треба його змінити. І це теж виконано. Цього разу взяв заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN для чутливої шкіри. Теж український. На противагу від попереднього досить рідкого (Man Key), даний бальзам більш густий і схожий на звичайний крем для рук чи обличчя часів СРСР. Навіть запах схожий на радянський крем для рук. Тобто, ніяких специфічних барберських запахів тут немає. Крем і крем. Густенький, біленький. Нічого особливого сказати не можу поки стосовно його заживлюючих властивостей.
Думав, знесення родимки – то це усі мої проблеми. Але у кінці гоління з’явилися цятки. Багато червоних цяток по шиї, навколо рота та на одній шоці (не там де родимка). Вмивання водою дало довить суттєві відчуття печії. Тобто гоління було приємне, комфортне але зовсім не безпечне. З кінця гоління та нанесення крему пройшло близько години, але шкіра горить та присутні не самі приємні відчуття у певних зонах.
А ще наголошу, що дане лезо – жовтий BIC Chrome Platinum значно менше вирізнялося залежно від сторони, якою голишся. Тобто, якщо спеціально зосередитися, то різницю можна помітити. Але ця різниця незначна, на рівні похибки. Лезо обома сторонами бритви голить гарно. Немає “приємної” та “неприємної” боків, як це відчувалося з іншими лезами.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
На цьому все.

Andrewt, Олександр Тернавский, Акулов, ditrih_, hlopets, Yura_, all75 і Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ditrih_
Постоялець
Постоялець
ditrih_


Повідомлень : 716
Репутація : 67
Дата реєстрації : 20.06.2021
Вік : 47
Звідки : Киев

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 8 EmptyПн 9 Жовт 2023 - 11:11

Прекратите давить на бритву. И будет счастье.
Если остались недобривки, лучше ещё раз мазнуть помазком и пройтись бритвой. Но не выскабливайте щетину.
Не давите на бритву!

Ruslan, fill, CNPOMAHELL та Wład Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 8 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 25 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: