ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Наступний
АвторПовідомлення
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 15:53

Спробував на алішці. Не дає сплатити. Може тому що давно не купував нічого. Чи тому що платник та отримувач - різні люди. Думаю, що й локально недорого вийде, як остаточно зберуся. Хоча зі знижками цікавіше, звичайно б вийшло.
Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1174
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 16:34

Не дает оплатить некоторым регионам Украины. У меня такое было тоже. Если указывал нормальный адрес в Одессе (как до войны) не пропускал платеж. Указываешь тот же адрес и индекс (очень важно, чтобы индекс был реальный), только область, город указываешь Киев/Киев и все проходит. А посылка по индексу тебе приезжает, например, в Одессу.

trimmer, ARTURIUS, Kitten911, all75, CNPOMAHELL та Stormfild Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 572
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 17:06

all75 пише:

В мене також є така проблема, кидає...
Інколи допомогає в адресі сайта поміняти "https://www.aliexpress.ru/item...." на "https://www.aliexpress.com/item...." але не завжди допомогає...
 Треба чистити кукі. Інакше воно не відстане. Один раз зайдеш по чиємусь посиланню і все.

Alfed, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 19:46

vicbro пише:
только область, город указываешь Киев/Киев и все проходит. А посылка по индексу тебе приезжает, например, в Одессу.
В мене, ніби одразу - Київ. Повинно було.
Caonima пише:
Треба чистити кукі. Інакше воно не відстане. Один раз зайдеш по чиємусь посиланню і все.
Дуже може бути.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 572
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 20:00

CNPOMAHELL пише:

Щось не пригадую чоловічі креми для обличчя в принципі. Зубні пасти пам'ятаю, мала, гелі для тушу та шампуні. Навіть гігієнічні помади. А от креми щось ні. Причому не тільки українського виробництва, а загалом - чоловічі креми.
Я відкриваю шкафчик жінки і беру перший, що під руку попадеться. У неї полюбому нормальні ))

Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 20:14

Про чоловічі креми можна почитати [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 20:17

Caonima пише:
Я відкриваю шкафчик жінки і беру перший, що під руку попадеться. У неї полюбому нормальні ))
Зрозуміло. То ви про гіпотетичний перший-ліпший крем.
Ruslan пише:
Про чоловічі креми можна почитати [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Можна -значить прочитаємо. :)

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 572
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 23:04

CNPOMAHELL пише:

Зрозуміло. То ви про гіпотетичний перший-ліпший крем.
 Я скептично відношусь до поняття чоловічий/жіночий.

stanislav-q, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 23:15

Caonima пише:
Я скептично відношусь до поняття чоловічий/жіночий.
Правильний підхід. Можливо, якісь коштовні бренди і роблять щось із "правильним" pH, а саме цим теоретично, вирізняється шкіра чоловіка\жінки. Але чекати від масмаркету подібного - ну таке.

Caonima Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyПт 17 Лист 2023 - 22:55

Гоління 17.11.2023
Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польща)
Після гоління рідина після гоління ALPA WINDSOR (Чехія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Цього разу змінив крем для гоління на польський Wars Classic, та знову намагався збивати у пастиковій чаші TupperWare. А метою було взяти реванш із лезом Gillette Silver Blue, яке останного разу дуже погано себе показало.
Помазком знову невідомий китайський линяючій борсук. Звичайно, замочував перед процедурою. І, прямо, вдумливо так "наматував кола" при збиванні. Крему поклав багато. Бо про невдалу пінку з попереднього разу, Ігор ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) зразу сказав, що я замало крему взяв. І це (нормальна кількість крему) вирішило долю пінки. Вийшла густа-густа та без ульбашок.
Перший прохід був прямо показовий. Усе ковзало, нічого не гальмувало. Ніяких проблем на обличчі теж не з'явилося. А от із другим проходом вийшло гірше. Спочатку цятки з'явилися у кінцях роту, коли намагавсятам виголитися. Але ж вони й попереднього разу саме там з'явилися. А от, прямо, ціла жменя цяток, що намистом разквітла по шії була для мене несподіванкою.
Якщо на межі похибки пекло першого разу при зволоженні та нанесенні крему, то на другий раз вже точно пекло при змиванні решток пінки. Рідина після гоління ALPA WINDSOR жахнула спиртом, і запекло сильніше. Але, потім, почало трошки холодити шкіру і неприємні відчуття вщухли.
Ще раз наголошу, що цячки по кутках роту були досить кровоточиві. Кров спинятися не хотила, що попереднього, що цього разу. Думаю одне й те ж місце.
Попри негаразди, гоління виявилося досить чистим. той самий DFS, без компроміссів. Поки що, це найчистіше гоління з описуваних. Лезо реабілітоване.
А от пінка, ніби й вийшла "показовою", на мій смак була трохи загуста. А ще, на другий прохід, почала трішки підсихати.

Десь за пів години поспіль, наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN на "Альпу". При на несенні крему-бальзому нічого не пекло. Через хвилину трошки почало пекти. 

Висновок.
Зосередження на одній бритві а, в ідеалі, міняти потрибно лише лезо - таки має сенс. І, хоча результат гоління все ще кривавий, загальна якість гоління з кожним разом потроху відвищується.

Олександр Тернавский, ARTURIUS, Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 0:06

Нужно вообще забыть что такое давление на станок!
Если пена густая всегда можно добавить пару капель воды!
Сильвер блю хоть и хорошие лезвия, но не назову их мягкими, пробуйте все-же мягкие лезвия использовать пока технику не наработаете.

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 0:39

Kitten911 пише:
Нужно вообще забыть что такое давление на станок!
Ніби не тиснув. Але ж бритва легка. Може й тиснув.
Цитата :
Если пена густая всегда можно добавить пару капель воды!
Та да. Вирішив такою доголитися, щоб порівняти, що буде, якщо занадто густа пінка.
Цитата :
Сильвер блю хоть и хорошие лезвия, но не назову их мягкими, пробуйте все-же мягкие лезвия использовать пока технику не наработаете.
Тоді вточню. М'які на фоні інших лез Gillette. А прям м'які-м'які не впевнений, що будуть голити у цій бритві. Втім, нема проблем. Мені теж цікаво спробувати щось відверто негостре. Подумаю ще, що взяти...
Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 6:29

Caonima пише:

 Я скептично відношусь до поняття чоловічий/жіночий.
Много женщин пользуются мужскими кремами для лица. Кожа у мужчин более грубая, поэтому мужские крема более насыщенные, более действенные.

Андроний та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 6:37

[quote="CNPOMAHELL"]
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
На этот бритвенный станок нельзя недавить. Без "недавить" выбрится с ним сколь-либо до привычной чистоты невозможно даже с наиострейшими лезвиями.

Десь за пів години поспіль, наніс заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN на "Альпу". При на несенні крему-бальзому нічого не пекло. Через хвилину трошки почало пекти. 

Почему не наоборот?

Андроний, CNPOMAHELL та ПВА Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Андроний
Постоялець
Постоялець
Андроний


Повідомлень : 641
Репутація : 79
Дата реєстрації : 20.05.2018
Звідки : Черкассы

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 12:32

Не сказал бы что Сильвер Блю кусучее лезвие, три раза его использую и зергудно, дальше, для меня, оно тупое.
Может поменяйте станок?

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 12:41

Криваві цятки у 90% випадків виникають через надмірний тиск на бритву. Тож може варто придивитись до класичної металевої бритви середньої ваги? І вже з нею експериментувати із лезами.
Якщо піна вийшла загуста, треба макнути кінчик помазка у воду й на обличчі довести консистенцію піни до бажаного стану. Перепрошую, але все це Вам радили вже по декілька разів.
Тож не зовсім виходе зрозуміти ціль Ваших експериментів із голярським приладдям pleasantry

Олександр Тернавский, Андроний, Акулов, ARTURIUS та Kitten911 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Олександр Тернавский
Живе тут
Живе тут
Олександр Тернавский

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1987
Репутація : 1379
Дата реєстрації : 09.02.2018
Вік : 63
Звідки : планета Земля - Мир

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 14:12

Андроний пише:
Не сказал бы что Сильвер Блю кусучее лезвие, три раза его использую и зергудно, дальше, для меня, оно тупое.
Для меня это пока что не привзойдённое лезвие, топчик. Только у меня не тупится. Лидер. 15 раз им бреюсь. Тупится очень медленно.

Андроний та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 16:51

Олександр Тернавский пише:

Много женщин пользуются мужскими кремами для лица. Кожа у мужчин более грубая, поэтому мужские крема более насыщенные, более действенные.
То по статистиці так. На діли бувають чоловіки із ніжною шкірою та навпаки. Про насиченість, думаю, теж певною мірою маркетинг. Точно вирізняється дитяча косметика. Там, якраз, менш насичено все.
Олександр Тернавский пише:

На этот бритвенный станок нельзя недавить. Без "недавить" выбрится с ним сколь-либо до привычной чистоты невозможно даже с наиострейшими лезвиями.
Чисто я будь-якою бритвою не виголюся. Бо, як і в інших, шия з досить лагідною шкірою і там волосся більшостю лежить та росте у різні боки.
Цитата :
Почему не наоборот?
Та тут мені вже не один раз сказали, що спиртові одеколони\бальзами - спершу, а вже потім щось після гоління, для загоєння. Хоча, теж довгий час вважав, що спиртова косметика наноситься у самому кінці (для запаху, щоб закупорити порізи тощо).
Андроний пише:

Не сказал бы что Сильвер Блю кусучее лезвие, три раза его использую и зергудно, дальше, для меня, оно тупое.
Ви чорноволосий із досить густим та товстим волоссям? Просто в мене, як і у Олександра Тернавського ці леза голять, мооже й не по 15 разів, але 6-7 точно змогли б, у "правильній бритві".
Цитата :
Может поменяйте станок?
Все буде. трошки згодом. Натренуюся цією, перейду до іншої. Певний прогрес вже є.
Ruslan пише:

Криваві цятки у 90% випадків виникають через надмірний тиск на бритву. 
Ніби намагаюся не давити ,але, мабуть, вже звик так. Трішки відволікся і все.
Цитата :
Тож може варто придивитись до класичної металевої бритви середньої ваги? І вже з нею експериментувати із лезами.
Думав, може якщо цією не буду давити, то й з іншими лекше піде? А середня вага то скільки? Бо мені досить приємна моя індійська бритва-метелик Monarch, та бритва-метелик радінських часів "Меридіан" а Gillette King C  на мій смак трохи заважка.
Цитата :
Якщо піна вийшла загуста, треба макнути кінчик помазка у воду й на обличчі довести консистенцію піни до бажаного стану. Перепрошую, але все це Вам радили вже по декілька разів.
І спасибі, що раз за разом нагадуєте. Але ж тут таке діло...
Читати та правильно сприймати прочитане то не дуже властиво чоловікам. Їм більш притаманне дивитися та повторювати. Щось на кшталт: "Ось спис, он - мамонт. Береш спис кидаєш у мамомта. Повторюйте за мною".
Я вже не кажу про те, що навіть якщо в тебе щось досить вправно виходить, дуже важко пояснити деталі, нюанси та певні хитрощі процесу. Багато хто інтуїтивно правильно робить ,навіть не здогадуючись, як і чому робить саме так а не інакше.
Он можете по форуму подивитися, як, я тільки но сюди прийшовши, "діставав" Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) на тему як і чому він обить те чи інше. У відповідь, він здивовано покліпав очима і сказав, що не заморочується деталями та аналізами,  і що він прихильник практики а не теорії. ;)
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7054
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kyiv

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 17:01

CNPOMAHELL пише:
А середня вага то скільки? Бо мені досить приємна моя індійська бритва-метелик Monarch, та бритва-метелик радінських часів "Меридіан" а Gillette King C  на мій смак трохи заважка.
Середньо щось на кшталт R89. Якщо бритва важче за пластикову, на неї не треба давити. Притулив її до шкіри й вона голе під своєю вагою. Тільки витрумуй правильний кут.
Часта помилка починаючих: От навчусь голитися гімном чимось таким, більш/менш, натренуюсь, а потім придбаю й гарну бритву й гарний помазок.
Це хибна практика. Неякісним, або таким, що не відповідає поставленій меті, добре не навчишся. Та ще й бажання голитися може зникнути.

Андроний, Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 18:37

Ruslan пише:
Середньо щось на кшталт R89. Якщо бритва важче за пластикову, на неї не треба давити. Притулив її до шкіри й вона голе під своєю вагою. Тільки витрумуй правильний кут.
Ну King С +|- схожа ж.
Цитата :
Часта помилка починаючих: От навчусь голитися гімном чимось таким, більш/менш, натренуюсь, а потім придбаю й гарну бритву й гарний помазок.
Ну я ж теж голюся не 2 рочки і навыть не 8. Але скілу щось не дуже додалося.
Цитата :
Це хибна практика. Неякісним, або таким, що не відповідає поставленій меті, добре не навчишся. Та ще й бажання голитися може зникнути.
Бажання може й зникнути. Аот потреба - навряд чи. Бо ми ж не азіати, в котрих досить куценько росте все. Навіть лезерну епіляцію, що дівки роблять навколо зони бікіні та на пахвах, потрібно повторювати раз на 2-3 роки. А щоб раз та назавжди - такого ще не винайшли.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyСб 18 Лист 2023 - 23:01

CNPOMAHELL пише:
Он можете по форуму подивитися, як, я тільки но сюди прийшовши, "діставав" Ігоря ( [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] ) на тему як і чому він обить те чи інше. У відповідь, він здивовано покліпав очима і сказав, що не заморочується деталями та аналізами,  і що він прихильник практики а не теорії. ;)[/justify]
Так то оно так, но есть одно маленькое "но" для того, чтобы запустить что-то в практику, я для начала, как раз таки, заморачиваюсь деталями, смотрю кучу отзывов и видео, все очень тщательно анализирую и только потом решаю пробовать это на себе или нет, но могу сказать одно, если бы я всех слушал и делал все по-своему, то был бы наверное до сих пор в такой же ситуации как вы сейчас.... Я очень легко вошел в тему и с первых попыток приемлемо брился, хотя меня пугали порезами, разными страшилками, бритьем только по росту несколько месяцев и т.д. а результат этого именно умение слушать и слышать.
У вас чуть наоборот, вы вроде и пытаетесь найти истину, но игнорите все возможные правила и делаете все не так, как все это советуют))))
Пора научиться слышать, а не только слушать.

Ruslan та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyНд 19 Лист 2023 - 2:09

Kitten911 пише:

но могу сказать одно, если бы я всех слушал и делал все по-своему, то был бы наверное до сих пор в такой же ситуации как вы сейчас.... 
Угу. Одні кажуть: зостанься на одній бритві, почни з маленького. Типу Feather Popular, у якості досить прощаючої бритви та навіть пінку з балону до неї.

Інші тут же кажуть: Що це за бритва така? Викинь її, візьмі який-небудь абстрактний R89, добав до нього гарний (по суті а не коштах) помазок, збивай пінку в чаші то й голись собі.

Вариант 2. Спочатку мені пояснювали чому я повинен спочатку спиртовий афтершейв чи одеколон наносити, і тільки потім - кремчик\бальзамчик тощо... Причому ви, Ігоре, один з тих, хто це мені й казав пару сторінок назад.
А вчора  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] питав, чому я саме так проблю?


Це я про те, як іноді важко слідувати порадам. Бо вони, часом, прямо протилежні одна одній, ці поради...
Цитата :
У вас чуть наоборот, вы вроде и пытаетесь найти истину, но игнорите все возможные правила и делаете все не так, как все это советуют))))
Угу. До цього, прямо по пунктах розписував, на основі чиїх порад я робив ту чи іншу річ. ;)

Цитата :
Пора научиться слышать, а не только слушать.
Знаєте що саме важке у сприйнятті думки іншого? Ви повинні розуміти і знати те (предмет), про який вам розповідає опонент. Один із викладачів у інститути навів такий приклад. Дівчинка із Африки приїхала до, тоді ще радянського союзу. І вперше побачила зиму зі снігом. "Яка в вас багата країна", - вигукнула вона, - "цукор-пісок валяється просто посеред вулиці".

Тобто я повинен знайти у купі, іноді взаємовиключаючих одна одну порад, вірні. А потім усвідомити їх та застосувати на собі, з урахуванням власних особливостей, та наявних інструментів.
Бо одному лезо GSB голить максимум 3 рази, інший може ним 15 разів поголитися без проблем.

І ми ж з вами не на баптистськиї проповідях чи сеансі пана Кашпіровського, де кажуть зі сцени: "Встань та йди", і людина, типу, "встає та йде". Я до того, що не можу просто перечитати поради, та з першого разу їх усі блискавично виконати. Але я намагаюсь. Хрєновєнько, але намагаюсь.
Цитата :
Я очень легко вошел в тему и с первых попыток приемлемо брился, хотя меня пугали порезами, разными страшилками, бритьем только по росту несколько месяцев и т.д. а результат этого именно умение слушать и слышать.
Починав із перших Gillette Slalom (2лезвійка) у 90ті. Потім інші касетники. Але бахнув 2008 з її кризою. Різке підвищення цін на касети, при такому ж різкому падіннї якості тих касет. Почитав про т-бритви, зацікавився. Але голився час від часу, бо до того й зовсім бороду носив і якось виглядати прийнятно не було потреби. Тому рідке гоління раз на 1-2 тижні. Якось спеціально не намагався. Потім, рочки 3-4 тому, знайшов однодумця і це почало переходити у якість хоббі. Але голитися часто все-одно не було потреби.

Вдумливо, із спробами аналізу, почав ось зараз голитися. А от моторика за роки вже якось сформувалася. Тому тисну і на важку бритву і на легку...

Із кремами теж. Після Arkо, Nivea які можна просто розмазати якость по обличчу і можна голитися вже, інші креми потрібно прямо збивати. А ще є різниця у густині пінки.
Я свого часу майже весь тюбик звів польского крему Belle Jardine, поки вийшла пінка, з якою можливо було б поголитися. Був український крем "Біокон", якого потрібно було багацько вичавити, щоб вийшла хоча б якась пінка. Бо, якщо його вичавлювати як будь-який інший крем - нічого не виходить (і пінки не виходить теж).
В своїх спробах з'ясував, що ментолові креми мені геть не підходять. Не тому, що алергічні реакції. Ні. Не підходять, бо ментол діє на кшталт "місцевого наркозу" і я перестаю відчувати лезо на шкірі. І представте як це "весело" із моєю вправністю у голінні?

Недостатньо просто прочитати про чийсь досвід. Он  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] із  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] зразу сказали, що цяткі то від тиску. А я тут тижні зо три голися, та лише наостанок почав трохи розуміти, що саме роблю не так. Не "зрозумів" а "почав усвідомлювати". Бо тіло вже працює по "набитому лекалу" і досить важко вносити корективи. Бо поганий - то теж досвід. І от саме його мені треба подолати. І тіло цим корективам досить сильно пручається.

Не було б  в мене досвіду - то й процес йшов би легше. А так в мене рочків 10-12 "неправильного" гоління тешками за плечима.

Плюс я ж недарма вказав саме на періодичність гоління. Із голінням раз на тиждень та рідше, більшості проблем, які зараз в мене, просто не траплялося.
Зовсім неважливим було, наскільки правильно я збив пінку, наскільки тиснув на бритву, чи обрав я правильне лезо під дану бритву тощо...
Мені непотрібно було чимось спеціально мазатися після гоління, бо за тиждень все прекрасно загоювалося. Те ж саме і з "кривістю" гоління. Все прекрасно відновлювалося, навіть якщо б я пів щоки собі змахнув. А от з періодничністю раз на 2-3 дні, без косметики вже якось і не обійтися. Ось ця частина гоління для мене справді - новинка.

Розумієте яка дивна суміш із неправильним голінням (більше десятиліття, хоч і досить нечастого), плюс рочків 25 гоління касетниками, із поглядами шокованого новачка у певних, тепер, вже зрозуміло, що досить важливих темах?

Ось такі кепські справи. Намагався пояснити, але не знаю чи вдалося... :(

trimmer, Олександр Тернавский, ARTURIUS, Kitten911, Yura_ та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2914
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyНд 19 Лист 2023 - 8:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Ти однозначно крутий!  Мати стільки терпіння і волі до результату через перепони, достойно поваги.
Мені свого часу допомогли в розумінні голярства Руслан, Філл та Тример, дуже вдячний за їх вклад.
Це ті люди, яких я виділив серед інших і тупо слухався. Робив так, як вони казали. Також прислуховувався до Ізотича та Егоїста.

Можу відправити тобі на тест більш ефективну перевірену бритву, щоб була можливість порівняти.
Бритва все ж має значення.)

Олександр Тернавский, all75, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3616
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 94
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyНд 19 Лист 2023 - 9:25

Да, я согласен с вами, фильтры нужно включать т.к. Некоторые советуют откровенную ерунду, а знаете почему, а потому, что подходят к своим советам исходя только из собственного опыта, а в ВКБ у всех все очень отличается... Но тут нужно выискивать людей ( советующих) с примерно одинаковым типом кожи и реакциями на бритье и смотреть, что они предприняли для того, чтобы устранить какие-то моменты, так я абсолютно перестал слушать советы тех у кого кожа насорога и могут бриться каждый день 41 головой к примеру и начал выискивать опыт и советы людей, у которых примерно такие же проблемы как у меня, тонкая чувствительная кожа, жёсткая обильная щетина, сухая кожа и т.д. И вы знаете дело пошло.... Начал некоторые моменты сам догонять, что-то сделал не так как все, где-то сломал систему вкб даже, но в итоге нашёл свои варианты и способы, понял с опытом, к примеру что именно для моей кожи распаривание только вредит, что для меня обязательно нужно прешейвиться, что острые лезвия и очень агрессивные станки не моё, что взбивать пену я могу только в чаше т.к. Кожа не переносит взбивание на себе, что оказывается есть спиртовые лосьоны, которыми я раньше категорически не пользовался из-за того, что сносил эпидермис напрочь и ощущения были такие, что мама не горюй, а теперь оказывается я ними даже люблю пользоваться, что зимой и летом нужно косметику и способы её нанесения менять т.к. Зимой без бальзамов жить не могу, а летом кроме спиртового аш ничего не нужно больше и т.д. Так вот к чему я это всё, старайтесь слушать всех, фильтровать советы исходя из того, кто советует и какой у него тип кожи, начните слышать и отбирать тех людей у кого были/есть те же проблемы, не бойтесь применять какие-то ноу-хау, которые вам бы может хотелось бы попробовать, но так никто не делает, вполне возможно, что именно вам такое и зайдёт, учитесь слышать в первую очередь самого себя, вам свое тело подскажет больше чем кто либо другой, только вам известно что вы чувствуете, если что-то идёт не так, не меняйте сразу все, убирайте/добавляйте всегда только что-то одно т.к. По-другому не поймете что именно повлияло на результат.
Мне в свою очередь в свое время очень помог Дима (Ditrih) т.к. У нас оказались многие моменты очень похожи и многие советы я у него подчерпнул т.к. Он уже нашёл решение этих проблем, я посмотрел у него, попробовал на себе и оказалось, что многое работает....
Но конечно у меня не было за плечами 10 лет неправильного пользования тешками и я понимаю, что учиться с нуля гораздо проще чем переучиваться.... Тут нужно как по мне поменять изначально одно, взять тяжёлый станок и научиться ним бриться без давления под своим весом , это будет гораздо проще и быстрее чем с лёгкими станками этому учиться, а потом уже рука сама поймёт где можно давануть, а где нет и да учиться лучше изначально нормальным станком, как тут уже многие сказали, большое заблуждение, что если научиться бриться говном, то потом будет легче, нет, с говнячим станком результат всегда будет говнячим.

Ruslan, Олександр Тернавский, Yura_, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Живе тут
Живе тут
CNPOMAHELL

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1050
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 17 EmptyНд 19 Лист 2023 - 15:31

ARTURIUS пише:
Ти однозначно крутий!  Мати стільки терпіння і волі до результату через перепони, достойно поваги
Теперь, сподіваюсь, зрозуміло, що не стебуся, та чтому стільки різнопланових, але несистематизованих знань?
Просто мені доводиться заново "переламувати" свої вже, сталі звички.
Цитата :
Можу відправити тобі на тест більш ефективну перевірену бритву, щоб була можливість порівняти.
Досить погано відношуся до користування чужими інструментами власної гігієни. Власні забобони. Тому знову вимушений відмовитися. До цого вже  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] пропонував якось щось подібне.
Kitten911 пише:
Да, я согласен с вами, фильтры нужно включать т.к. Некоторые советуют откровенную ерунду, а знаете почему, а потому, что подходят к своим советам исходя только из собственного опыта, а в ВКБ у всех все очень отличается... 
А хто його знає, фігню вони радять чи ні?...
Цитата :
Начал некоторые моменты сам догонять, что-то сделал не так как все, где-то сломал систему вкб даже, но в итоге нашёл свои варианты и способы, понял с опытом, к примеру что именно для моей кожи распаривание только вредит, что для меня обязательно нужно прешейвиться, что острые лезвия и очень агрессивные станки не моё, что взбивать пену я могу только в чаше т.к.
Та бачите у чому проюблемка... Починаєш робити щось не так, і в один голось починають кричати, що я це роблю зовсім не так. Наприклад про нанесення крему боком помазка як і збивання пінки таким же чином. Я розумію, що то неправильно. але так можна позбутися неприємнних відчуттів, які були б, збивай\нанось я пінку кінцем вузола. І, звичайно я розумію, що з г*мна пулі не зробиш, і найпростіший спосіб позбутися проблем - просто купити якісний синтетичний.
Цитата :
Но конечно у меня не было за плечами 10 лет неправильного пользования тешками и я понимаю, что учиться с нуля гораздо проще чем переучиваться....
Угу. Є така проблемка як вже сталий спосіб гоління. Причому невірний.
Цитата :
как тут уже многие сказали, большое заблуждение, что если научиться бриться говном, то потом будет легче, нет, с говнячим станком результат всегда будет говнячим.
Так і поняття "г*мняче" в кожного своїє. Он  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] голиться Yaqi Katana, а я ніби книгу жахів читаю. Тож то гарна чи погана бритва? Ось тут велика розбіжність. 
В мене є 2 бритви-метелика. вони мені подобаються. Але решта їх захейтила. По вони ніколи таким не голилися. Розумієте? Не знаю на підставі моїх невдалих результатів гоління вони зробили свій висновок, чи то просто все, чим люди не користуються - зразу погане?
Вже ніби взяв бритву, які у всякому разі знають майже всі - Feather Popular. Почав я нею голитися - і знову все не так. Кажуть погана -міняй на іншу.

От так і живемо...

Kitten911 та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 17 з 43Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 30 ... 43  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» Алюмінієва голова Yaqi
» YAQI SRH045 змінна голова

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: