ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyВт 14 Лист 2023 - 21:56

CNPOMAHELL пише:

А ще, якщо помітили, на відосі, де показове гоління Барребів було, вони тож наносять пінку теж не кінцем вузлу. А, якраз, боком. А кінцем вузла наносили пінку лише спочатку, на підборіддя.
А на рахунок якості кабана, не володію такими навичками, щоб це побачити.
Все вірно, спочатку кінцем вузла він збивав мило на бороді, потім вже боком розподіляв піну.
 Якщо б кабан був новий, або не розмочений - у "пацієнта" була б червона фізіономія. Підборіддя так точно.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyВт 14 Лист 2023 - 23:50

Caonima пише:
 Якщо б кабан був новий, або не розмочений - у "пацієнта" була б червона фізіономія. Підборіддя так точно.
Тепер зрозуміло. Кожен побачив, що хотів.
Цитата :
Все вірно, спочатку кінцем вузла він збивав мило на бороді, потім вже боком розподіляв піну.
Збивати "не кінцем" на обличчі, важкувато але не неможливо. от я про що.
Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyВт 14 Лист 2023 - 23:59

CNPOMAHELL пише:


Збивати "не кінцем" на обличчі, важкувато але не неможливо. от я про що.
Та ніхто й не каже що це неможливо. Це буде довше, і якщо чутлива шкіра - зовсім не на користь комфортного гоління.

stanislav-q, Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 0:52

Caonima пише:
Та ніхто й не каже що це неможливо. Це буде довше, і якщо чутлива шкіра - зовсім не на користь комфортного гоління.
Трохи вище була фотка мого лисіючого китайського борсука. Він як раз трохи кривий. Там що наносити пінку ним трохи зручніше.

PS: Але колективний розум рулить! Без спроб описувати свій проце гоління та обговорення, навіть не здогадувався, наскільки ж вони (помазки) колючі. Бо не пробував розмазувати кінчиком.
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 10:14

CNPOMAHELL пише:
А ще, якщо помітили, на відосі, де показове гоління Барребів було, вони тож наносять пінку теж не кінцем вузлу. А, якраз, боком. А кінцем вузла наносили пінку лише спочатку, на підборіддя.
А на рахунок якості кабана, не володію такими навичками, щоб це побачити.
Так, багато хто розподіляє піну фарбуючими рухами. Але ж розподіляють, а не збивають. Придивись, чи виходить в тебе така піна як на відео, коли ти збиваєш боком помазка? Якщо виходить - добре. Але думаю, щоб збити чудову піну бічною стороною потрібно дуже довго возюкати боком (і відповідно, натирати шкіру). 
А якість ворсу кабана не треба бачити, її легко відчути. Торкаєшся кінчиками ворсу обличчя - чим менше колеться, тим краще. Наведені мною Омеги майже не коляться (і це ще не розроблені, з нерозщепленими кінчиками). А про Зеніти і Семоги хлопці пищуть що вони взагалі з розщепленими кінчиками з виробництва ідуть: 
ditrih_ пише:
Он наверное с фабрики шёл с разбитыми кончиками. Как и Семоги. А я уже добил до своих хотелок))

CNPOMAHELL пише:
Якщо нанести пінку як на відео можна й не голитися навіть -воно все здере й так.
Ще раз наголошу - є різні помазки, з різним ворсом. Від дуже жорсткого до дуже м'якого. Від дуже колючого до абсолютно не колючого. Треба підібрати такий - який зовсім не травмує щкіру. ЗОВСІМ! Виняток - це люди з нечутливою шкірою яким подобаються пілінг і масаж.
CNPOMAHELL пише:
Я тут подумав. Якщо й справді збивати пінку у чаші, то наносити можна будьяким помазком: розробленим чи ні, як і колким. Хоча це не відміняє необхідності його розпушити.
Це ми тобі і порадили з [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]. Але не будь-яким помазком а з м'якеньким ворсом. Бо жорстким ворсом все одно будеш натирати свою надчутливу шкіру. Можна спробувати твоїм борсуком, він колючий але ж м'якенький (якщо не має бажання взяти синтетику). Кабани мають жорсткий ворс, коли він розчепится на 2-3 частини на чималу довжину, тоді він буде тонше і відповідно м'якше, але все одно не такий м'який як борсуки і синтетика.
Але Спокар (як і другий твій кабанчик), до нормального стану довести навряд вийде (розщепити їм ворс). Вже двоє камрадів тобі про це написали, і я схиляюсь до цієї думки:
Alfed пише:
Невдалося, здається це неможливо на Spokar.
Я маю точно такий нерозроблений Спокар як в тебе, збиваю піну в чаші і потім обережно наношу її фарбуючими рухами. Та все одно відчуваю що натираю і травмую шкіру (хоча не відношу свою шкіру до чутливих). Після нерозробленої Омеги таких відчуттів майже немає, навіть якщо наношу кінчиками чи в раскоряку. А після синтетики - взагалі жодних неприємних відчуттів, наче й не голився. Але це мої відчуття, твої можуть відрізнятися.
CNPOMAHELL пише:
Так у Yaqi синтетика між собою теж вирізняється. А саме дурне в їх магазині те, що половина бритв має якісь назви, типу Кнайт, Крокодил тощо. А от на сайті якісь цифри із літерами більше. Та й з поомазками там плутанина та ще.
Є багато тем про помазки Які на цьому форумі. Можеш почитати, повибирати. Але в жодній темі я не зустрічав що попався Які з поганим ворсом. Повір, якщо і є відмінності то це нюанси, які без досвіду можна не помітити. Я маю синтетику три різних Які (з ворсом різного кольору) і один Разорок. Так от різницю між ними я ледь помічаю і тільки коли одночасно працюю ними на обличчі. І взагалі, здається що різниця тільки від розміру вузла (діаметр і довжина), а сам ворс однаковий тільки пофарбований в різні кольори... Тобто можеш брати будь-який Які, який сподобається по формі/розмірах/кольорах (ручки/ворсу). І не обов'язково купляти на Алі, якщо там плутанина для тебе, візьми в Барберкомпані (раніше там навіть дешевше ніж на Алі було, як зараз не знаю, але не забувай про форумну знижку):
barbercompany
А можна і тут на форумі, бувають в продажу (взагалі задешево).
Раджу спробувати з ухватистою ручкою. Мені найбільше зайшла отака:
помазок


Останній раз редагувалося: all75 (Ср 15 Лист 2023 - 15:07), всього регувалося 2 раз(-и)

Ruslan, trimmer, Alfed, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 10:55

Всегда взбиваю в чаше т.к. Кожа очень чувствительная и никаких проблем!
Владелец темы не ищет лёгких путей)))

stanislav-q та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 12:17

Kitten911 пише:
Всегда взбиваю в чаше т.к.  Кожа очень чувствительная и никаких проблем!
Владелец темы не ищет лёгких путей)))
Це точно... )
А скажи, ти Зенітами піну як наносиш? Фарбуючими/кінчиками/в раскоряку?

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 13:50

all75 пише:


Раджу спробувати з ухватистою ручкою. Мені найбільше зайшла отака:
помазок

У меня такой же, только с рыжым ворсом. 
Очень мягкие кончики и достаточно упругий узел. 
Для чувствительной кожи то что надо.
Ручка очень удобная.

all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 14:03

all75 пише:

Це точно... )
А скажи, ти Зенітами піну як наносиш? Фарбуючими/кінчиками/в раскоряку?
Любым помазком наношу пену красящими движениями.

trimmer та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
trimmer
Живе тут
Живе тут
trimmer

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1594
Репутація : 275
Дата реєстрації : 02.12.2017
Звідки : Запорожье

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 14:17

Kitten911 пише:

Любым помазком наношу пену красящими движениями.

Тоже так делаю, только на лице колочу. 
В сочетании с кабаном пена получается жирная, незавоздушенная, даже не пена а смалец какой то.

Kitten911 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 21:02

Так, панове. Бачив багато ваших коментів. Але зараз спочатку розповім про свої голярські потуги, а вже потім буду читати\відповідати.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 22:17

Гоління 15.11.2023
Прешейв небуло
Бритва метелик Feather Popular (Японія)
Лезо Gillette Silver Blue (росія)
Помазок noname линяючій борсук (Китай)
Чаша для гоління звичайна пластикова tm TupperWare (США)
Джерело піни крем для гоління Pearl Man Shaving Cream (Індія)
Після гоління лосьон після гоління "Кузнецкий Мост" (росія)
                       заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)
Останнього разу голився дуже рано вранці 14го. Тож менше 2х днів з останнього гоління пройшло. Але кортіло вже щось нове спробувати. Цього разу буде багато нового. І це погано, як віявилося. Бо, коли одразу забагато нового - важко виявити причину невдачі. Хоча головна проблема - я сам, звичайно. Все інше тільки додавало.

типу анегдот у якості спойлеру 18+:
- Що смалиш, салаго?
- Тютюн, товаришу капітан! Ось, самосад із дому, спробуйте!
Капітан бере люльку, затягується, випускає кільця диму і каже:
- Ну, салага, херню ти куриш!
- А що ви курите, товаришу капітане?
Капітан робить смачну затяжку, випускає кілька густих кілець, мружиться від задоволення і каже:
- Справжній морський вовк палить тільки волосся з лобка своєї коханої жінки! А тепер гойда на вахту, салаго!
Ну юнга здивувався, почухав потилицю і втік на службу.
А через 2 тижні, після того як корабель повернувся в порт і знову пішов у плавання, зустрілися на тому самому місці знову - капітан з люлькою та юнга. Юнга розкурює свою люоьку, смачно затягується, випускає кільця, загалом ловить кайф на повну! Капітан на нього дивиться і каже:
- Ну що салага, що в тебе цього разу за тютюн?
- Це не тютюн, товаришу капітане, а як ви й казали волосся, з лобка коханої жінки! Хочете спробувати?
Капітан бере в юнги люльку, робить затяжку, і раптом починає кашляти, кашляти і матюкатися! Відхекавшись і витерши сльози, повертає юнзі трубочку і каже:
- Близько до дупи береш, салаго!

Тож почнемо розбір польотів. Цього разу я повернувся до спроб збивати у чашці. У якості чаші для збивання знову виступає звичайна пластикова піала від американської компанії TupperWare. Цю компанію можете знати у якості сітьової, за засобом розповсюдження своєї продукції. Помазком обрав свого линяючого китайського борсука невідомого походження, як найменш трвматичного.
Нещодавно мені товариш  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] підігнав декілька пачок лез Gillette Silver Blue. От одненьке я й дістав із пачки. Чому саме воно? До цього, мені вже давали на пробу одненьке лезо. Його я і в хвіст і в гриву випробовував у багатьох своїх бритвах. Це гарне лезо, але ж неможна його так багато використовувати! От не знаю де ця пачка лез пролежала. Хоча брешу - у магазині быля базару воно пролежало. Тому й коштувало ще адекватних грошей (порівняно із теперішніми цінами). Але довгенько, мабуть, там леза пролежали. Бо клей, яким лезо до конвертику приклеєне, вже пожовтів. Думав, може то лезо таке давне? Ан ні. Буква "i" у слові Gillette вже чотирикутник напревильній, а не коло, як у більш ранніх. Але написи на лезі ще фарбою нанесені. Не знаю, в останніх партіях може теж лазерна гравіровка тепер, як і у решти лез від пітерської філії P&G? Але неважливо, хоча й цікаво.
Бритвою знову виступає японська Feather Popular, придбана в японця ж на ebay розчків 8 чи 10 тому. Як я казав, спочатку я бритву не зрозумів. Мабуть тому, що наявні леза були у більшості м'які, а я намагався нею виголитися чисто-чисто. От, зараз, повторно знайомлюся так би мовити.
Крем для гоління взяв знову індійський Pearl Man Shaving Cream. Збавав його у чашці помазком з борсука.
Крем від Pearl значно рідший ніж креми із тюбиків, що я використовував раніше. Його я одного разу вже пробував. То було гоління, коли пробував леза Lord Super Chrome та Shark Chrome Super виробництва Єгипту. І вони мені не сподобалися. І от, знову, ті ж відчуття, при голінні: лезо знову трошки гальмує при проході по шкірі. Замислився, яка саме пінка в мене виходить при збиванні не кінчиком помазка, та на собі? І зрозумів, що по звичці, коли використовував креми з тюбиків, я ледь розмазую креми по обличчу краєм кінцівки момазка або навіть бічною його стороною (помазка). Креми зусті і відають пінку самі по собі. Без зайвих зусиль. Але ж крем Pearl значно рідший. І пінка війшла схожа скоріш на мильну водичку. От і зараз, при збиванні була водяниста пінка, аку я й наніс потім на обличча. Ну ок. На другий раз додав ще трошки крему та повторно збив пінку. Пінка все ще була досить рухома, але вже більше схожа на пінки, що демонструють барбери у відосах. І відчуття при другому проході було іншим. Думаю, якщо зробити ще густішу - буде зовсім добре. Але, невдало зроблена пінка вже завдала проблем. Були цятки. Причему у кутках рота, де намагався зголити стирчащі ворсини. Бо дужне люблю, коли язиком торкаюся а там, бліна, колеться, хехе!.. І на шиї та у ямці підборіддя по одній.
При змиванні водою трохи пекло. Потім наніс росіянський лосьон після гоління "Кузнецкий Мост" від "Нової Зарі". Дуже вже його у ютюбах нахвалювали. Запах його спочатку здався мені більш міцним, ніж у чеських одеколона\водички після гління Alpa. Але ні. На мені він жахнув у носа скоріше спиртом, ніж ароматом. Після, наніс вже традиційний  заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN виробництва України. Знову почало пекти (при нанесенні). А от аз запахом знову дива. Опробовувані "Альпи" і вода и одеколон, тримали стійкий запах декілька годин. А руки ледь пахли ще навіть вранці, після сну. А тут я практично не відчуваю запах "Кузнецкого Моста". Ба, навіть запах крему перебиває запах лосьону. Треба ще спробувати, щоб хтось мене понюхав. Може то я його зблизька не відчуваю?
Гоління війшло поганим. Хоча, якщо, у того ж  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] у бортжурналі все завжди ок. У мене ж завжди все погано. Вирізнається "поганість" лише ступенем, хехе. А головне що? Правильно! Стабільність. :)

Цього разу я точно дуже близько до *** узяв. Крем поки відкладу. Оберу щось більш мені знайоме. Можливо, наступного разу результат вийде кращим. Бо, здається, проблема саме в пінці була. А, від того, і відчуття леза. І, окрім Срібно-небесного Жілєта треба переперевірити ще й Лорда з Шарком хромованих.

Ось таке було гоління сьогодні.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 22:28

Нужно крема не экономить и все получится, грамма 4 и будет пена то что доктор прописал!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 22:34

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Поки жаба вагається. Але подумаю. Почитав що в "Яків" фібра від BASF. Типу цікава.
Kitten911 пише:
Владелец темы не ищет лёгких путей)))
Власник теми рукосрак і збивати у чашці зовсім не вміє.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 22:34

Kitten911 пише:
Нужно крема не экономить и все получится, грамма 4 и будет пена то что доктор прописал!
Теж так здалося.
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 22:40

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Поки жаба вагається. Але подумаю. Почитав що в "Яків" фібра від BASF. Типу цікава.

Власник теми рукосрак і збивати у чашці зовсім не вміє.
Вон в соседней теме яки за нормальный прайс продают, берите пробуйте! Но пол грамма крема и синтетикой не взбить в нормальную пенуwink

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyСр 15 Лист 2023 - 23:01

Kitten911 пише:
 Но пол грамма крема и синтетикой не взбить в нормальную пену[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Та я ж зрозумів. А ще написав, що звик до густих кремів. То й цей використовував з урахуванням  попередього досвіду.
Цитата :
Вон в соседней теме яки за нормальный прайс продают, берите пробуйте!
От тут складніше. Бритву и помазок, якщо вони не нові, я не куплю. Власні таракани. Бо, якщо там буде щось дуже-предуже, бритву може й придбаю. Її можна обробити. Чи навіть прокип'ятити у солоній воді чи лимонній кислоті, як це роблять деякі з інтернетів.  А що робити із помазком? То є засобом індивідуальної гігієни. Це , блін, якби б я в тебе труси купив ношені. Беее.
А диваків, накупивших десяток помазків, а потім їх, ніразу не використавши, продаючих - не так вже і багато. Власне, нікого такого не знаю поки що.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 10:12

CNPOMAHELL пише:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Поки жаба вагається. Але подумаю. 
Ну тоді докину аргументів для жаби ))). 
1. Синтетику не потрібно розробляти/розпушувати (відкидаються граблі розробив/не розробив/не правильно розробив).
2. Її не треба замочувати (відкидаються граблі накшталт - забув замочити або мало/неправильно замочив).
3. Синтетика скоріше сохне (не треба думати як її сушити, можна голитись кожен день з одним і тим помазком).
4. Синтетика швидко збиває чудову піну (швидше за натуралів, а деколи і краще піна виходить).
5. Їй потрібно менше мила/крема (тобто навіть якщо малувато крема взяв, вона все одно наколотить достатньо притомної піни).
6. Легше контролювати густину піни, бо вона не тримає воду в волокнах (тобто струсив гарненько помазок і потім додаєш потроху/краплями воду в чашу, доки не отримаєш потрібну густину).
7. Вона не міняє форму пучка (не розпушується). Яким ти побачив пучок на світлині магазину, таким він і буде служити тобі дуже тривалий час, допоки не загнется. Особисто для мене це великий плюс, бо не подобається як сильно розпушуються кабанчики.
8. Не знаю, чи мені так повезло, чи це у всіх так... Але моя синтетика Які і Разорок не втрачає ворс. Зовсім. Жодної ворсини за кілька років використання.
9. Синтетика служитиме дуже довго. Думаю вистачить одного помазка на все життя (якщо його не угробити чимось).
10. Якщо порівняти витрати на синтетичний помазок Які (який слугуватиме все життя) і витрати на леза/креми/автершейви (за весь період) то стає смішно (жабі повинно бути соромно за таку "економію"). 
CNPOMAHELL пише:
От тут складніше. Бритву и помазок, якщо вони не нові, я не куплю. Власні таракани.
Розумію. Сам такий. Ну тоді проглядати магазини, може десь якісь знижки трапляться і тоді жаба не встоїть. Ось чорна п'ятниця насувається, а там і новий рік - час для знижок та подарунків...

Олександр Тернавский, stanislav-q, ARTURIUS, hlopets, Alfed, CNPOMAHELL, Batman та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 10:16

all75 пише:
Розумію. Сам такий. Ну тоді проглядати магазини, може десь якісь знижки трапляться і тоді жаба не встоїть. Ось чорна п'ятниця насувається, а там і новий рік - час для знижок та подарунків...
Знижки в чорну п'ятницю, на Різдво тощо - то про решту світу а не про нас. В нас же, навпаки, на свята ціни підіймають, а не знижують. Кольсь алішка було у цьому плані вийнятком. Але, зараз, теж частенько підвищують ціни напередодні якихось свят. ;)
А так, подумаю, звичайно.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 10:18

all75 пише:
10. Якщо порівняти витрати на синтетичний помазок Які (який слугуватиме все життя) і витрати на леза/креми/автершейви (за весь період) то стає смішно (жабі повинно бути соромно за таку "економію"). 
Та ви, маркетолог Yaqi адвокат диявола прямо. Хехе.
Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 10:41

Синтетичний помазок від Які буде оптимальним вибором з урахуванням ціна-якість-асортимент-комфорт використання.
Тим паче, що до 18.11.23 на алі знижки, тож поспішайте.

stanislav-q, ditrih_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 11:41

CNPOMAHELL, з твого останнього опису, як лезо GSB трошки гальмує, зрозуміло, що дуже великі проблеми в тебе по-перше саме із піною. Може не впиратися у різні помазки/креми/мила, а спробувати або безпінний гель для гоління, або піну з балону?

trimmer, ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 11:49

CNPOMAHELL пише:
Кольсь алішка було у цьому плані вийнятком. Але, зараз, теж частенько підвищують ціни напередодні якихось свят. ;)
Можливо. 
Але ось, наприклад, зараз можна взяти ось такий (доволі популярна модель і є тема про ньго на форумі) за 260 грн: 
Sagrada Familia
Але я б, все ж радив взяти з більшою ручкою, хоча б з такою за 350 грн:
Shaving Brush
Не агитую за конкретні моделі, просто наводжу ціни. А так вирішуй сам, треба воно тобічи ні...

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 12:11

Ruslan пише:
 з твого останнього опису, як лезо GSB трошки гальмує, зрозуміло, що дуже великі проблеми в тебе по-перше саме із піною. Може не впиратися у різні помазки/креми/мила, а спробувати або безпінний гель для гоління, або піну з балону?
Так і я про те, що то геть неможливо із GSB. Тому й маю сумніви стосовно вражен про Shark та Lord хромованих по тих же причинах.
Пінку пробував - з нею значно краще ніж із кремами. Бо немає невизначеності у особі мене, в якого пінка може якою завгодно вийти. Я раніше описував враження із навіть простроченим гелез з балону від Nivea. Гель із тюбику теж даже супер ковзання. Навіть українського виробництва.

 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Щось мене на руську сторінку перекидає весь час. Але зовні вони ок. Я б щось подібне +/_  й обрав.

Ruslan Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 16 EmptyЧт 16 Лист 2023 - 12:21

CNPOMAHELL пише:
 [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] Щось мене на руську сторінку перекидає весь час. Але зовні вони ок. Я б щось подібне +/_  й обрав.
В мене також є така проблема, кидає...
Інколи допомогає в адресі сайта поміняти "https://www.aliexpress.ru/item...." на "https://www.aliexpress.com/item...." але не завжди допомогає...

ARTURIUS та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 16 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 29 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: