ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.

ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ

ОРКИ, ЙДІТЬ СЛІДОМ ЗА СВОЇМ РОСІЙСЬКИМ КОРАБЛЕМ! ФОРУМ ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ КЛАСИЧНОГО ВОЛОГОГО ГОЛІННЯ
 
ФорумФорум  ПорталПортал  Останні зображенняОстанні зображення  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  

 

 Проблеми гоління. Голова вирішує.

Перейти донизу 
+33
2046
serg
SurferUa
Batman
ArtemSeaman
mad_fish
STEEL
hlopets
Polosatiy
razorblade1989
Alex
Акулов
Изотовец
Wolfskin
Yura_
Андроний
ПВА
Stormfild
Олександр Тернавский
vicbro
fill
Ruslan
trimmer
Alfed
Caonima
all75
Meo
ditrih_
Kitten911
Lopar
stanislav-q
ARTURIUS
CNPOMAHELL
37 користувачів
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Наступний
АвторПовідомлення
Гость
Гість
Anonymous



Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyВт 10 Жовт 2023 - 23:48

CNPOMAHELL пише:

Ну хоч не я один такий. Пробував пару різніх Wilkinson та пару Dorco, але одного й того ж леза ST-300. Теж не сподобались обидва варіанти обох лез.
 Лезвия это наверное самая индивидуальная изменная в бритве, кто-то в восторге от Астры зелёной, меня она вообще не берет, кто-то как я от Feather который для меня мягкий и комфортный, а кому-то злющий и кусючий. Как по мне лезвие важнее самой бритвы, если к бритве можно привыкнуть то с лезвием можно так никогда и не подружиться и пофиг насколько хорошо у вас поставлена техника если оно изначально не ваше то вряд-ли таковым станет
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 3:54

creativeresponse пише:
Лезвия это наверное самая индивидуальная изменная в бритве, кто-то в восторге от Астры зелёной, меня она вообще не берет, кто-то как я от Feather который для меня мягкий и комфортный, а кому-то злющий и кусючий.
Але ж цікаво, коли на одне й те ж лезо диаметрально різні думки?!
Цитата :
Как по мне лезвие важнее самой бритвы, если к бритве можно привыкнуть то с лезвием можно так никогда и не подружиться и пофиг насколько хорошо у вас поставлена техника если оно изначально не ваше то вряд-ли таковым станет
Просто є певна частка бритвоманів, котра вважає, що можна виголитися будь-якою бритвою з практично будь-яким лезом. Охоче вірю, що при гарній техніці гоління можна голитися певним набором лез. Але ж не будь-якими. Я так думаю, існують якісь межі, перетнувши котрі голишся все важкувато. Скажімо щось дуже тупе або занадто гостре. А от серединкою (леза середньої гостроти по враженнм), напевно можно прекрасно голитися.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyСр 11 Жовт 2023 - 9:52

З Дорко мені сподобались лише 301. Інші туповаті.

hlopets, alex-kin та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 2:12

Гоління 11.10.2023

Прешейв Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Бритва Treet Hercules (Пакістан)
Лезо Восход Teflon coated  (росія)
Помазок noname кабан (Китай)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Каро Sensetive із липою(Болгарія)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

Чергове гоління. Попереднього разу голився увечері 8го. Тепер же - практично опівночі: між 11м та 12м жовтня. Начну з кінця. Ніби й багато змін було, а результат, не перший погляд той же. Далі подробиці.
По перше, вирішив спробувати пораду  [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання], щодо бальзаму після гоління у якості прешейву. Тим більше, даний бальзам досить ріденький.
Цього разу взяв кабана китайського, бо він із більшим вузлом, ніж Spokar. А ще хотілося трошки жорсткіше. Незважаючи на усі мої сильніші відчуття органів чуттів. Так-так, по запахам я теж відчуваю себе як звичайна людина лише хварим на жорстку нежитть. Зі смаковими рецепторами теж саме і т.п. Лише зір підкачав. Але повернемося до гоління.
Крем знову обрав болгарський Каро із липою. Він трохи рідший за польського Wars. Думав краще пінку зіб'ю. Пінка все ж війшла на мій смак трохи загустою. Але почав голитися як є.
Чому обрав саме Treet Hercules (Пакістан)? Бо вище я казав, що саме цією бритвою голився найчастіше. Напару із китайською бритвою Gillette Blue, яка зовні дуже схожа, але голить трохи інакше за Жілета. Бо в Hercules трохи більше вигинається лезо під кришкою, аніж у Gillette.
Лезо. В мене були дуже великі надії на росіянське лезо "Восход". В Treet Hercules зазвичай непогано показували себе досить тупенькі леза на кшталт Спутник, РПЛ, різні індійці, єгиптяни, пакистанці, турки. Але, здається, прорахувався. Бо вже тільки після гоління зрозумів, що викрористовую це лезо аж втретє (мітки на конвертиках роблю). А воно й попередні рази себе не дуже гарно проявляло.
Отже. Перший прохід. Нагадаю, що був імпровизований прешейв та досить густа пінка. Лезо трохи смикало. Хоча й пройшло 3 доби, але щетина для бритви виявилася не такою вже й короткою. Все забивалося, хоча й не так швидко, як в один із попередніх разів, коли проміжок між голіннями був 5 днів.
А ще нагадаю, що я зніс родимку. І цього разу намагався не повторити, щоб не знести наново запікшуся коркоу рано на місці родимки. І тут я зробив ще одну помилку. Якщо у перший прохід я, якщо й надавлював то пінка густа нівілювала вплив. На другий раз я зробив вже трохи рідшу пінку. І почав давити трохи сильніше, бо лезо аж зовсім не голило. Але зрозумів це я вже коли поголився.
Спочатку з'явилася одна цятка внузу шиї. "Ну,- думаю, - дуже прийнятний результат, у порівнянні із попередніми". Нічого подібного! З'явилася ще цятка в куту рота. А, згодом, і щока (яка без родимки, бо там я не так лагідно працював) почервоніла, і ціх цяток з'явилося одразу багацько.
Рука-лице. І цього разу обіср**вся.
У якості висновків.
Є позитивні моменти. Даною бритвою я "фехтую" значно краще ніж іншими. Думаю в силу звички та практики. Тому спробую взяти таке ж нове, або просто інше, гостріше лезо, та спробувати поголитися знов.
Щодо захисту. Не знаю чи то бальзам, попередньо нанесений, зіграв свою роль, чи більш густа пінка? А може просто лезо на перший прохід ще голило якось, а на другий зовсім "втомилося"? Але перший прохід був якось бодрішим навіть попри невелике поскубування волосся при голінні.

Варіант із надавлюваннім на бритву у процесі гоління таки має місце. Просто ця бритва легка (а може центр тяжіння в іншому місці?) і нею мені голитися простіше ніж досить важкою Gillette King C чи обома метеликами - радянським чи індійським. Там голови теж значно більші за розмірами ніж у Gillette Blue Blade чи Treet Hercules.

Якось так.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Вт 17 Жовт 2023 - 0:36), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Тернавский та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 2:27

Ruslan пише:
З Дорко мені сподобались лише 301. Інші туповаті.
А я пробував устарому дизайні із аліекспресу Dorco. Спрочатку подумав, може підробка, що так дуже "не дуже"?! Та ні. Вдруге купував вже тут, у іншому дизайні. Голять також погано.
301ші не пробував. Але є Dorco Titan. Поки теж не пробував.

hlopets Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
vicbro
Живе тут
Живе тут
vicbro

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 1138
Репутація : 140
Дата реєстрації : 17.07.2019
Вік : 62
Звідки : Одеса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 8:56

1. Может не знаешь, поэтому расскажу как проходить такие места как родинки, прыщи и т.п.
Исхожу из того, что бреешься от крышки. Ведешь станок до проблемного места, прямо перед ним станок немного поворачиваешь на на небольшой угол от гарды, проходишь так над местом и снова возвращаешь станок на нужный угол. Все это не отнимая станок от кожи, просто меняя угол крышка - гарда. Лезвие проходит над "объектом" и срезает над ним волос.
2. Если почувствовал или показалось, что лезвие ведет себя не так, как ожидалось - поменяй его немедленно, зачем ждать конца бритья и издеваться над собой?
3. По поводу того, что Спутник, пакистанские, индийские лезвия тупые - странные оценки. Тритовские лезвия очень даже неплохие. А индийские Gillette Wilkinson Sword, Euromax тоже тупые? Странно. Как я понял у тебя щетина не проволочная...

Yura_ Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:09

CNPOMAHELL пише:
... Але є Dorco Titan. Поки теж не пробував.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] можна почитати про усі леза Дорко.

WetShaver Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:11

CNPOMAHELL пише:

А ще нагадаю, що я зніс родимку.
Щоб такого не повторювалось, перед проходом бритвою, видали пальцем піну над родимкою. Ти її будеш бачити і не пошкодиш.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:14

Все стабільно. І це головне.

Kitten911, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:20

Ще хочу нагадати, що шкірі обличчя треба звикнути до певного інструменту. Тому обери одну бритву, візьми до неї середньої гостроти лезо, зроби середню за густотою піну і поголись цим набором хоча би разів п'ять нічого не змінюючи. Не дави на бритву! Якщо лезо смикає, не продовжуй гоління, міняй лезо на більш гостре, або зроби піну більш рідкою.

Олександр Тернавский, KHSN, ditrih_, Yura_, all75, CNPOMAHELL та Meo Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Caonima
Постоялець
Постоялець
Caonima


Повідомлень : 571
Репутація : 15
Дата реєстрації : 31.07.2022
Вік : 44
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:24

Ruslan пише:
Тому обери одну бритву, візьми до неї середньої гостроти лезо, зроби середню за густотою піну і поголись цим набором хоча би разів п'ять нічого не змінюючи.
 Так 10 сторінок йому це кажуть. Поки що марно. Але шанс є  biggrin

Ruslan, stanislav-q та all75 Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 12:25

Caonima пише:
Але шанс є  biggrin
Так ото ж. Будемо битися за людину до останнього. ВКГ-шники своїх не кидають. friends

Yura_, all75 та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 15:23

Гумористи, блін.  lol!
Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 21:00

CNPOMAHELL пише:
Вказали мені й на те, що бальзам після гоління в мене поганий, та треба його змінити. І це теж виконано. Цього разу взяв заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN для чутливої шкіри. Нічого особливого сказати не можу поки стосовно його заживлюючих властивостей.
Ні. Я сказав що:
all75 пише:
Як на мене то бальзам посередній. Підходить тільки якщо гоління пройшло без жодних проблем і пошкоджень. 
Тобто якщо поголився і шкіру не пошкодив - то цілком нормальний бальзам, зволожує шкіру і робить її еластичною і шовковистою на дотик. А от коли є коцки, цятки, зрізані родимки та пошкоджений епідерміс то він не справляється (або дууууже довго справляється) і потрібно брати щось більш ефективне і цілюще. Щоб якмога швидше прибрати неприємні відчуття, а не терпіти поки шкіра на обличчі горить:
CNPOMAHELL пише:
Цього разу взяв заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN для чутливої шкіри. Нічого особливого сказати не можу поки стосовно його заживлюючих властивостей.
CNPOMAHELL пише:
З кінця гоління та нанесення крему пройшло близько години, але шкіра горить та присутні не самі приємні відчуття у певних зонах.


Останній раз редагувалося: all75 (Чт 12 Жовт 2023 - 21:35), всього регувалося 1 раз(-и)

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
all75
Бувалий
Бувалий
all75


Повідомлень : 290
Репутація : 3
Дата реєстрації : 26.10.2021
Вік : 49
Звідки : г. Кропивницкий

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyЧт 12 Жовт 2023 - 21:33

CNPOMAHELL пише:
Чому обрав саме китайську бритву Gillette Blue? Бо вище я казав, що саме цією бритвою голився найчастіше. Напару із пакистанським Treet Hercules, який зовні дуже схожий, але голить трохи інакше за Жілета. Бо в Hercules трохи більше вигинається лезо під кришкою, аніж у Gillette.

Лезо. В Gillette Blue Blade зазвичай непогано показували себе досить тупенькі леза на кшталт Спутник,

Якщо у перший прохід я, якщо й надавлював то пінка густа нівілювала вплив. На другий раз я зробив вже трохи рідшу пінку. І почав давити трохи сильніше, бо лезо аж зовсім не голило. Але зрозумів це я вже коли поголився.

У якості висновків.
Є позитивні моменти. 
Позитивні моменти дійсно є. Прислухання до порад, хоч і не до всіх. Раціональний аналіз своїх дій та наслідків. І більш менш правильні висновки та план дій.
Тож бери цю бритву, пачку лез (я б взяв спутник), і поголися кільканадцять разів однаковим набором, нічого не змінюючи, тільки піну я б пробував робити різну - рідше...густіше. Щоб зрозуміти якої консистенції піна має найкращі ТТХ.

Ruslan, Yura_ та CNPOMAHELL Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyПт 13 Жовт 2023 - 16:01

all75 пише:
Тож бери цю бритву, пачку лез (я б взяв спутник), і поголися кільканадцять разів однаковим набором, нічого не змінюючи
Дуже цікаво, що я у тій китайській бритви голився саме Спутником та РПЛ. Ало, потім, з'явилися інші бритви. І тепер ящось зовсім не впевнений, щодо Стутника. Хоча в мене їх аж 2 блоки чи шо. Але буду пробувати.
Цитата :
тільки піну я б пробував робити різну - рідше...густіше. 
Тут є ще один нюанс. Для різних кремів різна густина пінки буде гарною. Тобто при зміні крему все-одно доведеться наново експериментувати. Утім, будь яка зміна чогось одного призводить до повного переосмислення гоління. І неважливо то лезо, бритва, крем, помазок, чи навіть додавання чаші до списку використованого.
Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 5:02

Гоління 14.10.2023

Прешейв Бальзам після гоління Man Key Sensetive (Україна)
Бритва Treet Hercules (Пакістан)
Лезо Rapira Platinum Lux  (росія)
Помазок кабан Spokar (Чехія)
Чаша для гоління збивав на собі
Джерело піни крем для гоління Wars Classic (Польщя)
Після гоління Заспокійливий бальзам-комфорт fOr MEN (Україна)

З попереднього разу пройшло майжке 3 доби. Голився пізно ввечері суботи. А вночі чомусь прокинувся, та, власне, й вирішив описати враження.

Цього разу знову мазався бальзамом після гоління у якості прешейву. Помазок змінів на більш компактний, чеський. І це далося взнаки. "Спокарівський" помазок значно менший ніж китайський noname кабан. І не такий розпушений. Відтого і жер піну він доволі помірно. До того ж, досить непогано розмазував пінку по обличчу. І, хоча, з крему Wars в мене не вийшла густа однорідна маса, ніби сметана, як то показують на своїх стрімах ютюбери; в мене пінка наносилася досить тонким шаром і, вийшла як раз такою, яка мені подобається.
З особливостей. На другий прохід добавляв нового крему (і ледь змачував у воді помазок для отримання приблизно тієї ж консистенції, що й на перше гоління). А під кінець гоління пінка все ж трохи стягувала обличчя.
Обидва намазування мені чомусь ввижалася наявність ментолу. Не пікуча, але досить помітна "свіжість" та "легка прохолода". Трохи поміркувавши, вирішив, що то може погано відмив помазка з попередніх разів? Бо тоді були використані 2 ментолові креми.
Бритву не міняв. А от лезо цього разу взяв Rapira Platinum Lux від "мосточлегмаш". Лезо нове і це його перше гоління.
Лезо коізало досить непогано. Не смикало, не гальмувало. Перший прохід був вельми непонганий. Приємна пара у якості відчуттів. Досить позитивно була пройдена родимка, на місці якої був раніше зріз та запікшася корка (яка вже загоїлася та відпала). Попереднього разу цей шмат шкіри я обходив навкруги і щетина в тому місці було значно довша (авжеж більше тижня виходило якщо порахувати разом обидва гоління!).
Лезо голило обома сторонами однаково. У всякому разі різниці я не відчув. Але ж у бритві Treet Hercules так побудовано, що покласти лезо якось зміщено просто неможливо. Там з чотирьох боків направляючі по кутах. І, от, на другий прохід, лезо вже не так щоб і голило. Так, воно все ще не гальмувало і не скубло. Також не відчувалося якимось тупим. Але без прижиму практично не голило. Спочатку то не давалося взнаки. Але, згодом, на щоці (шо без родимки), як і попереднє гоління, виявилося невеличке почервоніння та декілька цяток. Незважаючи на тосить тонку голову, у проблемних місцях (у мене це під носом та навкруги рота) зоставалися непроголення. Ба тільки щоки вдалося поголити так, щоб віглядало прийнятно. Так, саме виглядало. Бо запросто можна було намацати пропуски. Я вже не кажу про шию. Там ніби й не голився зовсім.
Якогось третього проходу не робив, спинившись лише на двох. Бо було зрозумілО, що виголитися не тільки в BBS але й у DFS таким чином неможливо. Я тількі натру собі обличча та, можливо, отримаю більше червоних цяток. Дана пара мені була схожа на гоління пластиковою бритвою Feather Popular із не дуже гострим лезом у парі. Гоління, на вигляд, видається прийнятнім, але завжді і всюді можна налапати піньки. Тільки після японця вони по всьому обличчу, а після даної пари їх трохи поменше. Але лише трохи.
З моменту голіня пройшло більш ніж 5 годин а шкіра все ще дає взнаки неприємними відчуттями.

Ось таке вийшло голіннячко.


Останній раз редагувалося: CNPOMAHELL (Вт 17 Жовт 2023 - 0:30), всього регувалося 1 раз(-и)

Олександр Тернавский, stanislav-q, _yk_, ARTURIUS та Yura_ Поставили вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 8:24

Когда кажется, что не бреет, нужно в мозгах держать, что она бреет и давить в любом случае нельзя!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 8:52

Kitten911 пише:
Когда кажется, что не бреет, нужно в мозгах держать, что она бреет и давить в любом случае нельзя!
Так. Тим більше, що на результаті тиск зовсім не відобразився.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 10:55

CNPOMAHELL пише:
... Але без прижиму практично не голило. Спочатку то не давалося взнаки. Але, згодом, на щоці (шо без родимки), як і попереднє гоління, виявилося невеличке почервоніння та декілька цяток. ...

CNPOMAHELL пише:
...Тим більше, що на результаті тиск зовсім не відобразився.
І як ці два протилежні твердження співіснують разом?
Повернутися до початку Перейти донизу
Kitten911
Живе тут
Живе тут
Kitten911

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 3592
Репутація : 112
Дата реєстрації : 08.06.2021
Вік : 93
Звідки : Одесса

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 18:19

Ruslan пише:



І як ці два протилежні твердження співіснують разом?
Думаю товарищ CNPOMAHELL имеет ввиду, что чистота бритья не изменилась, а раздражение получил! 

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 19:54

Ruslan пише:
І як ці два протилежні твердження співіснують разом?
Запросто. Без тиску, на 2й прохід, лезо голило пагано. Почав тиснути. Результат після гоління із надавлюванням на бритву віявився теж дуже "не дуже". Так зрозуміліше? Натискання додало навантаження на шкіру, на появу цяток, але на результат і якість гоління не вплинуло зовсім. Щетина промацувалась на десь 2/3 усієї площіни гоління. Де-інде острівками, шия ж нібі й зовсім не голився.
Kitten911 пише:
Думаю товарищ CNPOMAHELL имеет ввиду, что чистота бритья не изменилась, а раздражение получил! 
Саме так.

Kitten911 Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
ARTURIUS
Admin
ARTURIUS

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 2912
Репутація : 165
Дата реєстрації : 21.04.2021
Вік : 48
Звідки : Ukraine, Dnipro

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 21:55

Думаю, що вже час взяти гостріше лезо та перестати давити на бритву.))

_________________
Через терни до зірок!

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
CNPOMAHELL
Постоялець
Постоялець
CNPOMAHELL


Повідомлень : 995
Репутація : 4
Дата реєстрації : 01.02.2022
Звідки : Київ

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyНд 15 Жовт 2023 - 23:21

ARTURIUS пише:
Думаю, що вже час взяти гостріше лезо та перестати давити на бритву.))
Це ж саме я й написав у висновках по голінню. І, хоча, повз добу, вже багато чого є голити, але хай загоїться спочатку трохи.
Повернутися до початку Перейти донизу
Ruslan
Admin
Ruslan

1000 повідомлень
Нагорода надається користувачеві, який написав на форумі 1000 повідомлень.

Повідомлень : 7038
Репутація : 2761
Дата реєстрації : 06.11.2017
Вік : 52
Звідки : Ukraine, Kryvyi Rih

Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 Empty
ПовідомленняТема: Re: Проблеми гоління. Голова вирішує.   Проблеми гоління. Голова вирішує. - Сторінка 10 EmptyПн 16 Жовт 2023 - 6:53

Почервоніння та цятки - це і є результат гоління, а саме тиску на бритву.

CNPOMAHELL Поставив вподобайку

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Проблеми гоління. Голова вирішує.
Повернутися до початку 
Сторінка 10 з 42Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 26 ... 42  Наступний
 Схожі теми
-
» DS-MARS SE Голова
» Определение/поиск голов для станка
» Интересная голова,кто-то юзал?
» YAQI SRH045 змінна голова
» Muhle Rocca (R94, R95, R96)

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КЛАСИЧНОГО ГОЛІННЯ :: БОРТОВИЙ ЖУРНАЛ-
Перейти до: